'T '.V Les petits légumes en gelée, coulis de tomates. Tomatenmousse. Paté en croute a l'Armagnac. Foie Gras de canard truffé. Paté de Noël. Madeira saus. Sauce Béamaise. Groene pepersaus met cognac. Godart truffelsaus. Zalmcrème. Langoustinecrème. Wildsaus. Knoflookcrème. Roquefortcrèmc. 6?5 Cumberlandsauce. Mint Jelly. Gelée Doré. 3,75 In de Franse fijne keuken, gebruikt men bij bijna elk recept een "fond" om een saus te maken. Fond de volaille. Fond brun. Court Bouillon. Fumet de poisson. Escargots petits. Hazebout in Bour gondische wijnsaus. Vol au vent. Verse kwartels, ge vuld. Elzasser hampastei., Mierikswortelsaus. Flacon 4,25 Zalm-mousse. Room-dille saus. Gerookte zalm. Gerookte paling. Chatka King Crab. 2975 Cocktail Crab. Rode zalm. Franse tonijn in olie. Kruidensoep Lacroix. 475 Heldere ossestaart- soep. 3?5 Bisque de homard. Consommé double. b!T 5,75 Kalfszwezerik crème soep. De Franse delicatesse: verse kwarteleitjes, ideaal als exquise garnering. Russische kaviaar. Deense kaviaar. 495 Knapperige, tuinverse groenten in een fyne gelei. Serveren op een fond van tomatenmousse. Bereidingstijd: 5 minuten. Receptuur in onze zaak.* Tranche ca. 100 gram Mousse van gezeefde tomaten. 500 Gram Plakjes fyne, op traditionele wyze gebakken, paté met een vleugje Armagnac, in luchtig korstdeeg. Tranche ca. 75 gram 275 Klassieke delicatesse: echte eende lever-paté met truffel, die het karak teristieke van de smaak bepaalt. Tranche ca 50 gram 975 Fijne paté met stukjes lever, uit de Ardennen. "1 75 Tranche ca 100 gram _L, Zó maakt u snel een perfecte saus: voeg een blikje Madeira-saus bij uw braadjus en maak de saus af met 2 eetlepels crème fralche. Ideaal bij varkenshaasjes, kalfs vlees. rundertong etc. Q9 5 Blik Of Zachte en romige saus met verse dragon, die u warm serveert op vlees of vis. OQ^ Blik Zr0 Een krachtige saus, waarin cognac en groene pepers uitstekend samenspelen. Bij gegrild vlees. Blik 345 Voeg een blikje truffelsaus bij uw 'uiaaujus tn maak de saus af met Lwee eetlepels crème fralche. Voor treffelijk bij biefstuk, kalkoen en alle gevogelte. Blik Een verrukkelijke zachte saus, op basis van gerookte zalm en fijne kruiden (zoals dille) afgemaakt met een scheutj e rum. Flacon Of Romige saus met kreeft, krab, krui den en een scheut cognac. POft nacon^gP^^Pf j Voortreffelijke basissaus voor bij uw wildgerechten. 050 Sachet A "Aïoli", voor kenners. Een pittig gastronomisch arrangement van verse knoflook, eieren, olijven, plantaardige olie en azijn. P95 Flacon Of Een koninklijke saus, pittig door de meest Franse aller kazen - Roquefort - en een scheut Eau de Vie. Flacon Een licht-zoete en tegelijk kmidige bruine saus, bereid met oude port, heerlijk bij paté's, vlees en wild. Flacon 3?5 Onmiskenbaar bij kalfsvlees. Ser veren in gehakte vorm. 0Q5 Flacon O, Goudkleurige, heldere gelei. Sachet Krachtige, ingedikte bouillon van kalfsvlees en gevogelte, als basis voor een fy ne saus. £75 Blik O, Ideale basis voor een krachtige vleessaus. Verkregen door bruinge bakken kalfsvlees tezamen met een uitgelezen kruidenbouquet te laten trekken en in te koken. /?75 Blik O, Geurige bouillon van verse kruiden en groenten, om vis in te pocheren. Sachet ^75 Kant en klare vissaus, die u even tueel nog kunt afmaken. n 7K Blik O; Maar liefst 48 kleine, fijne wijngaardslakjes, voor een klein, fijn prijsje. Met meesterhand bereid, uit met zorg gekozen ontbeend hazevlees. Alleen verwarmen. -| P*7Pt Literblik LO/a Een ragout met veel kipvlees, in krachtige bouillon. por: 400 Gram O, Speciale import uit Frankrijk, waar deze kwartels door een meester- traiteurzijn gevuld met een fijne farce van vlees, druiven en cognac. Recept in onze zaak.* Perstuk /j95 Een exclusieve pastei van /Ov V originele "jambon", in luch- Sm tig korstdeeg. Bereidings- tjjd: 20 minuten, in de oven op 130 graden. Receptuur in - onze zaak.* Serveren met Elzasser zuurkool. Q75 150 Gram O, ■L Gefileerd. Een heerlijk voor- of tussengerecht, met een toastje, schijfle citroen, beetje mieriks wortelsaus. CQ5 2 Filets D, Een verrukkelijke, zachte en luch tige mousse van verse zalm. Ser veren in plakjes, met een beetje room-dille saus. 075 Tranche ca 100 gram O, Flacon ^75 Voorgesneden. 100 Gram Fijne filets, dim gesneden. 100 Gram 795 De beste krab is Chatka Mooie, grote, rode stukken. Blik 'n Stuk voordeliger maar toch uit stekend. 35% Rood krabvlees. Blik 075 Vuurrode zalm in hele moten. Groot blik ^3^ Ideaal om te verwerken in uw eigen salade of hors d'oeuvre. OQA Blik Zr Crèmesoep met fijne kruiden. Blik Krachtige bouillon, getrokken van in wijn gesmoorde ossestaart en op smaak gebracht met uitgelezen kruiden. Serveren meteen scheutje sherry. Blik Rijk gebonden kreeftensoep, op klassieke Franse wijze bereid. BUk 495 Krachtige vleesbouillon van rund- Heel bijzondere, zachte soep van het bekende huis Lacroix, met kalfszwezerik en morilles. Blik 795 Kleine, fijne, aparte kwarteleitjes - vers aangevoerd uit Frankrijk. Gameren met iets kaviaar of verse tuinkruiden. Receptuur in onze zaak.* Moet u een keer beleefd hebben. Doos 18 eitjes 795 Potje 3750 Polje

Scheldebode | 1984 | | pagina 52