DE BOUWFONDS KEUZE KONSEPTWONING Eennieuwe samenwerking Middelburg Korte Delft tel. (01180)27158. OP EEN DOOR U GEWENSTE LOKATIE TE BOUWEN En de prijs dan? f 110.500,— Samen uw huis op papier zetten Spelen met de mogelijk heden Zelf bepalen waar u woont Nieuw voor Zeeland: twee-onder-een-kap naar keuze nieuwe Bouwfonds-huis ook daar warden gebouwd. V\fe zullen u graag informeren over de mogelijkheden. In de basisuitvoering is de bouwprijs van deze twee onder een kap waning Afhankelijk van de grondkosten is de totale koopsom vrij op naam dan snel berekend. Kom eens vrijblijvend praten over een nieuw Bouwfonds-huis. Aan de hand van uw persoonlijke wensen en omstan digheden zet onze tekenkomputer uw ideeën glashelder op papier. Bel en maak een afspraak bij ons op kantoor of bij u thuis. Wit u liever eerst dokumentatie bel ons dan even en wij sturen u graag onze fraaie brochure. De lange reeks van keuzemogelijk heden is samengevat in een dikke keuze-katalogus. Aan de hand van persoonlijke wensen en omstandig heden kiest u bijvoorbeeld: o de berging naar buiten o een garage of carport o een andere opstelling/indeling van de keuken o extra slaapkamers o dakraam, dakkapel o enzovoorts... Ook de kleinere details in afwerking kiest u zelf. Voorbeeld? Keuken- kleuren, vloeren- en wandtegels, sani tair kleuren, enzovoorts. Naast de diverse lokaties door heel Zeeland die wij zelf al bestemd hebben voor de bouw van de keuze konseptwoning kunt u ook zelf uw woonplaats kiezen en kan uw Op tal van plaatsen kunt u in Zeeland gaan wonen in een nieuwbouwhuis, met of zonder subsidie van de Over heid. Feit is echter welu krijgt uw huis dan bijna altijd helemaal "voorge kauwd" aangeboden. Inspraak in indeling en afwerking is er weinig. Uw huis aanpassen naar eigen ideeën betekent dan een - dure - verbouwing na de oplevering. Het Bouwfonds heeft nu een huis ontwikkeld waarop tientallen variaties kunnen worden toegepast. De vari anten kiest u zélf. Een paar dagen later krijgt u de tekeningen van uw huis, inclusief uw gekozen aanpas singen, in de bus! Op die manier ontwerpt u dus eigenlijk zelf een beetje uw eigen huis. Een extra persoonlijk accentje.

Scheldebode | 1984 | | pagina 41