ACS MINNAARD VASTGOED J# TE KOOP GEVRAAGD MINNAARD VASTGOED Am y MINNAARD VASTGOED MINNAARD VASTGOED ACS ACS ACS ACS ACS ACS ACS ACS ACS ACS ACS ACS ACS MINNAARD VASTGOED VERKOOP UW PAND OOK AAN OF VIA ACS Af® MINNAARD VA*Tr%ni:n minnaard vastgoed minnaard vastgoed minnaard vastgoed Bedrijfspanden minnaard vastgoed minnaard vastgoed minnaard\ vastgoed minnaard vastgoed minnaard vastgoed minnaard vastgoed minnaard vastgoed minnaard vastgoed minnaard vastgoed minnaard vastgoed minnaard vastgoed minnaard vastgoed minnaard vastgoed minnaard vastgoed /w& vastgoed 's-Hear Arendskerke. Noordwegseweg 3 - KANTOORADRES: Provincialeweg 11 's-Gravenpolder, telefoon 01103-1740 J.A. Minnaard J.J. Minnaard 01103-2547 Na kantoortild: M.D. Minnaard 01103-1695 G.D.W. Minnaard 01103-1463 Helnkenszand/Lawedorp. Staatsweg 1 - Geheel vrijstaande mooie, vrijwel nieuwe woning in „oude stijl" met stenen garage en grote hou ten schuur op 717 m2 eigen grond, waarop een kleine hon denkennel. Het beslist aantrek kelijke pand is zeer goed onder houden. Ind.: hal met toilet, zeer ruime woonkamer/keuken met verdiepte zithoek en open haard, eiken keuken, tuindeuren, gehele begane grond plavuizenvloeren en balkenplafond, badkamer met ligbad. Verd.: overloop en 2 slaapkamers, met een kleine ver andering gemakkelijk een derde kamer te maken. Aanv.: jan '85. Prijs: 157.500.-k.k. 's-Heerenhoek. Vin Zijlstraat 80 - Uit stekend onderhouden 2-onder-1- kapwoning met grote garage en mooie tuin (253 m2). De woning is voorzien van c.v. en isolatie. Ind.: hal met toilet en tap. ruime kamer met mooie open keuken. 1e verd.: overloop, 3 slaapkamers, badka mer met ligbad, douche. 2e toilet en wastafel. 2e verd.: bereikbaar met vaste trap. overloop, grote slaapkamer, ruime bergkast. Prijs 145.000 - k.k. Yersnke. Kerkhoekstraat 4 - Bij het centrum gelegen geheel gemoder niseerde vrijstaande woning met tuin en de mogelijkheid voor het bouwen van een garage. Ind.: hal. ruime L-vormige zitkamer met bal kenplafond. keuken met grenen keukenblok, bijkeuken, badkamer met zitbad, toilet. Verd.: overloop. 2 grote slaaokamers met vaste wastafel. Prijs 46.000.-. Yerseke, Nieuw Olzendepolder 2 - Uniek, 50 mtr. vanaf de Ooster- schelde gelegen slecht onder houden woning op 595 m2 eigen grond, plus een naastgelegen perceel van 85 m2 met een hou ten garage. Recreatie en perma nente bewoning toegestaan. Ind.: gang, zitkamer, eetkeuken, halletje, toilet. Verd.: overloop met 2 slaapkamers en een open zolder met plaats voor meerdere kamers. Op dit pand zijn belang rijke subsidies te verkrijgen, waarover wij u gaarne inlichten. Aanv.: direct. kPrijs: f 48.500.- Kattendijke. Deltastraat 3 - Kleine vrij staande stenen bungalow met ga rage op ca. 350 m2 grond, voor zien van heteluchtverwarming op olie. De bungalow is goed en rus tig gelegen. Ind.: hal. toilet, douche, woonkamer (26 m2) aan de achterzijde waardoor uitzicht op de tuin met deur naar terras, keu ken aan de voorzijde. 2 slaapka mers. vanuit de hal bereikbare ga rage. Alle vertrekken zijn begane grond. Prijs: 1 35.000.-k.k. YERSEKE. Schotte 11 Ruime garage/opslag of hobbyruimte, afmetin gen ca. 9x4 meter met daarboven een ruime zolder. In het centrum van het dorp gelegen. Het gebouw is van steen gebouwd en met pan nen bedekt, grote inrijdeuren waardoor een be stelauto zelfs binnen kan rijden. AANVAARDING: direkt PRIJS12.500.- 's-GRAVENPOLDER. Ambichtstrait 8 Mooie flinke stenen bedrijfsloods (535 m2) ^staand^p^ong^es^TT^jjigen^grondJje^Danc^ is gedeeltelijk voorzien van heteluchtverwar ming en gedeeltelijk van c.v. op olie, kracht stroom, water en telefoon zijn aanwezig. Vloe ren van beton voor grote drukbelasting. Dak geïsoleerd. Inrijhoogte 3.85 m waardoor ge schikt voor vrachtverkeer. In het pand zijn aan wezig: spuitcabine, 2 magazijnen, kantoor, toi let, klein schaftlokaal en hal. Het bedrijf is gesa neerd voor carrosseriefabriek. Woning kan er bij gekocht worden. PRIJS 200.000.-k.k. GOES. ïlismirkt 14 Kwalitatief degelijk gebouwd halfvrijstaand win kel- en of kantoorpand met bovenwoning, ge- ruimte met kantoor en magazijn, toilet, afm. to taal 5.10x10.00 m. 1e Verd.: woonkamer, rui me keuken, slaapkamer. 2e Verd.: overloop, 2 slaapkamers en badkamer met ligbad en douche. Aanv.: direkt. Prijs: 125.000.-k.k. GOES. Korti Kerkitrut Op goede stand gelegen winkelpand in de bin nenstad van Goes. Ind.: winkelruimte 3.25x20.00 m met daarboven verschillende grote vertrekken. Nadere gegevens op aan vraag verkrijgbaar. Aanv.: direkt. Prijs: 135.000.- AfS Kapells. Maalstede 21 - Op goede stand aan de rand van het dorp gelegen vrijstaande boerenwo ning met 498 m2 eigen grond. Deze woning is grotendeels ge renoveerd. Ind.: hal met hard houten trap, L-vormige zitkamer met open haard, open keuken, zijkamer, douche en toilet. Verd.: overloop, 2 grote slaapkamers en 1 kleinere kamer, veel vaste kasten. Deze woning is geheel voorzien van c.v. Voor de achter zijde zijn goedgekeurde bouwte keningen voor het aanbouwen van bijkeuken, serre en berging. Prijs 98.000.-. MINNAARD VASTGOED Wemeldinge. Prinses Beatrixweg 57 - In nette brede straat met bomen, goed onderhouden ruime eenge zinswoning met voor- en achter tuin en stenen schuur. Ind.: hal met toilet, keuken, doorzonka mer, bijkeuken, aangebouwde stenen schuur. Verd.: overloop, 3 slaapkamers waarvan een met groot balkon, douche met vaste wastafel. Deze woning is geheel gestoffeerd en beneden voorzien van dubbel glas. Aanv.: 1 februa ri 1985. Prijs: 67.500.-. m Kloetinge. Prinses Irenestraat 39 - Fraaie vrijstaande woning bjr. 1960 met c.v, en tuin rond de woning (tot. grondopp. 225 m2). De woning is uitstekend onder houden en erg goed gelegen aan plantsoen. Mogelijkheid tot het bouwen van een garage is aan wezig. Ind.: hal, mooie woonka mer met veel glas en vrij uitzicht, ruime keuken, bijkeuken, toilet. Verd.: overloop, 3 slaapkamers, balkon, douche, ruime beloopba- re zolder. Aanv.: 24 november H984. prys 138.500.-k.k. J Waards, Christinastraat 13 - In staat van nieuw verkerende ruime eengezinswoning met voor- en achtertuin en vrije achterom ge legen op mooi, rustig plekje aan de rand van het dorp. Het pand is geheel c.v. Ind.: hal met toilet, ruime L-vormige kamer met open haard, plavuizenvloer en balken plafond, uitgebouwde ruime keu ken met plavuizenvloer, berging. Verd.: overloop, 3 slaapkamers, ruime douche met wastafel en 2e toilet, plaats voor bad, vliering. Prijs: 73.500.-k.k. Goes, Tulpstraat 42/hoek Kamperfoe- lisstr. - Dichtbij centrum gelegen degelijke vooroorlogse halfvrij staande woning met ruime hou ten schuur en aan drie zijden tuin, met mogelijkheid voor het bouwen van een garage. Ind.: hal met toilet, ruime L-vormige zitkamer met tuindeuren, keu ken, douche. Verd.: 1e verd.: overloop, 2 grote slaapkamers. 2e Verd.: met vaste trap, over loop met vaste kasten en 2 slaapkamers. Aanv.: uiterlijk 15 jan. 1984. 'pnjS: Qp aanvraag, j \jan Momenteel hebben wij vraag naar: Jonge vrijstaande woning of kleine bungalow op Walcheren of Z.-Beveland Boerderij of vrijstaande met ca. 1000 m2 grond 2 onder één kap-woning rond GOES en in of rond Vlissingen verschillende leuke woningen tussen 50.000.-en 100.000.- Bungalow of vrijstaande woning in Goes of omgeving tot 250.000.- Boerderij of vrijstaande woning met schuur op ca. 3 ha grond Eengezinswoning met 4 sip.kamers en halfvrijstaande woning tot 145.000.- in O.-Souburg Goes (Zuid). Perestraat 18 - Uitste kend onderhouden geheel ver bouwde eengezinswoning (bj. ca. 1960) met voor- en achter tuin, schuurtje en vrije achterom. Het pand is rustig gelegen op goede stand. Ind.: hal met pla vuizen, toilet, woonkamer (28 m2), mooie open keuken met in- bouwapparatuur. Verd.: over loop, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en wastafel. Geheel bevloerde vliering. Extra's: o.a. gehele woning dubbel glas, gas- boiler, kantelramen, dakisolatie enz. Aanv.: medio mei 1985. .Prijs: 98.500.-k.k. Oostdijk. 2s Vlietweg 5 - Halfvrij staande opknapwoninkje met leuke tuin op het zuiden (tot. grondopp. 145 m2 eigen grond). Voor het opknappen c.q. verbou wen zijn leuke subsidies verkrijg baar. Ind.: woonkamer, ruime keuken, serre, portaal, douche, toilet. Verd.: open slaapzolder. Aanv.: direct. Prijs/ 19.500.-k.k. Kipelle. Parklain 14 - Op zeer goede stand gelegen grote 2-onder-één- kapwoning met garage en c.v. in staat van nieuw. Het pand heeft een leuke voortuin en een flinke achtertuin (tot. grondopp. 249 m2). Ind.: hal met toilet en meter kast. grote L-vormige woonkamer met open haard en tuindeuren, rui me gesloten eetkeuken. 1e verd.: overloop. 3 slaapkamers, groot balkon, grote luxe badkamer met bad. douche en wastafel. 2e verd.: overloop, grote 4e kamer, kleine studeerkamer en kastruimte. Prijs f 168.000-k.k. Goes. Middelburgsestrnt 4 - Op goede stand gelegen, degelijk gebouwde 2-onder-1-kapwoning met c.v. en grote tuin op het zuiden. De wo ning staat dicht bij het centrum met veel winkels en op loopafstand van het station. Ind.hal. grote doorzonkamer, keuken, bijkeuken, toilet. 1e verd.: overloop. 3 slaap kamers. badkamer. 2e verd.: be reikbaar met vaste trap en moge lijkheid voor meerdere kamers. Prijs/ 145.000.-. k.k. Wameldinge. Dani&lslraat 19 - Leuke halfvrijstaande woning met grote diepe tuin (440 m2) en schuur, ge legen in het centrum van het dorp. Ind.: gang. woonkamer, eetkamer, keuken, toilet-. Verd.: overloop. 2 slaapkamers, badkamer met lig bad. Prijs 46.500.-k.k. Rilland. Kapucijnenweg 40 Goed gelegen geheel vrijstaande, prima onderhouden ruime woning met grote garage annex berging op ca. 500 m2 eigen grond. De woning staat 500 meter buiten het dorp. Ind.: hal. ruime L-vormige woonkamer, grote eetkeuken. slaapkamer, ruime douche met plaats v.oor bad. toilet, bergruimte. Verd.: grote overloop. 2 ruime slaapkamers balkon. Prijs 105.000.--k.k. 's-Gravenpoldar. Raadhuisstraat 28 - Keurig onderhouden eengezinswo ning met ruime tuin (112 m2) eigen grond gelegen in rustige straat in het centrum van het dorp. dicht bij diverse winkels. Ind.: hal met toilet, ruime woonkamer met moderne keuken, bijkeuken. Verd.: 3 slaapkamers, badkamer met lig bad. 2e toilet en wastafel. 2e verd.: grote vliering. Het pand is geheel centraal verwarmd en ge deeltelijk geïsoleerd. Prijs 92.500.- k.k. Kruiningen. Hoofdstraat 24 - Op goe de stand gelegen grondig ver bouwde vrijstaande woning met garage, voor- en achtertuin, ge bouwd op 236 m2 eigen grond. Ind.: hal, L-vormige woonkamer, open keuken met eiken keuken blok en veel inbouwapparatuur, bijkeuken, toilet. Verd.: 3 slaap kamers en badkamer met ligbad. Aanv.: in onderling overleg. Prijs: 107.000.-. j Kattendijke. Deltastraat 12 - Ruime vrijstaande, geheel gelijkvloerse bungalow met garage, geheel voorzien van c.v.. aardige tuin rond de bungalow, veel vrijheid. Ind.: ruime hal. L-vormige woonkamer met open haard. 4 slaapkamers, ruime keuken, toilet, luxe ruime badkamer met ligbad en aparte douche. Het pand heeft veel kast- ruimte. Aanvaarding: spoedig. \Prijs: I46 000 Heinkenszsnd, Westerstrait 18 - Uitste kend onderhouden binnen verras send ruime 2-onder-één-kapwo- ning met garage, berging en tuin (tot. grondopp. 298 m2) De wo ning is voorzien van c.v. Ind.: hal met toilet, ruime L-vormige woon kamer (30 m2). nieuwe, ruime uit gebouwde eetkeuken. bijkeuken. Verd.: overloop. 3 slaapkamers, douche, verschillende vaste kas ten. ruime beloopbare vliering. Prijs f 126.000 - k.k. Aanvaar- V ding in overleg. Biezelinge. Waardakensstrait 29 - Op goede stand in rustige straat met bomen goed onderhouden ruime middenwoning met houten schuur en vrije achterom. Ind.: hal. grote doorzonkamer, uitgebouwde keu ken. douche en toilet. Verd.: over loop. 3 slaapkamers met vaste kas ten. De mogelijkheid is aanwezig voor een vierde slaapkamer. Prijs 76.000 - k.k. In de koopsom is begrepen alle vloerbedekking, ka chels. gasgeiser. afzuigkap. Adck£ minnaard Vrijstaand boerderijtje op ca. 1430 m2 eigen grond, geheel c.v. Het pand heeft wat achterstallig onderhoud, het terrein rond het pand is momenteel verhard, op verzoek van koper wordt verhar ding verwijderd en ingezaaid met gras. Ind.: gang; ruime woonka mer. eetkeuken. badkamer met lig bad. toilet, grote schuurdeel. Verd.: overloop en 3 slaapkamers. Pr'is f 155 000 -,

Scheldebode | 1984 | | pagina 39