mmm mmmm mm mm mm mimi! en mmmmnrnmm mmmsmmmmm Nieuwe Compu-puzzels maken puzzelen weer leuk. Hoe leuk u kruiswoordpuzzels ook vindt, steeds dezelfde woorden invullen verveelt. Alsof er geen andere oude lengtematen zouden zijn dan een "EL" of andere rivieren in Noord-ltaliëdan de "PO". Hoog tijd voor puzzels met een grotere variatie aan woorden Puzzelsport - favoriet bij honderdduizenden puzzelaars - ontwikkelde daarvoor een unieke formule: de Compu- puzzel. Puzzels die u weer ouderwets puzzelplezier garanderen. Enorme woordenschat, onge kende variatie, altijd foutloos. Wat houdt puzzelen voor u leuk? Zoveel mogelijk verschil lende woorden natuurlijk. De nieuwe Compu-puzzels schotelen u een woordenschat van maar liefst 180.000 woor den voor. Een enorme woorden schat die 'tde redaktie van Puzzelsport mogelijk maakt met behulp van de computer een bijna oneindig aantal kruis-" woordpuzzels samen te stellen. In elke moeilijkheidsgraad. Zonder ooit in herhaling te ver vallen èn... altijd foutloos. Want elke puzzel wordt door de computer gecontroleerd. Dat geeft u als kruiswoordpuzze laar een zekerder gevoel, weet u dat elke puzzel klopt: Woordenschat, variatie, foutloos: drievoudige garantie die alleen Puzzelsport Compu-puzzels u biedt. Ontdek met Compu-puzzels wat u steeds miste. Is puzzelen uw hobby? Dan zijn Compu-puzzels voor u het nieuws-van-het-jaar. Elke kruiswoordpuzzel is steeds weer nieuw, steeds weer een uitdaging. Compu-puzzels vervelen nooit. U herkent ze gemakkelijk aan het nieuwe Compu-puzzels-vignet, dat u op het omslag van elke Puzzel- sportuitgave vindt, samen met het bekende Puzzelsport mannetje. Let op die twee sym bolenze zijn uw garantie voor echt puzzelplezier. Ontdek die nieuwe Compu-puzzels. Koop de nieuwe Puzzelsport. Daar is trouwens nóg een uitstekende reden voor. Want in de maan den oktober en november orga niseert Puzzelsport in al haar uitgaven samen met het Wereld Natuur Fonds een fantastische puzzelaktie met ruim f 70.000,- aan prijzen. Dat is te mooi om te missen. Neem de proef op de som en maak kans op een prachtpriis. Ontdek zelf hoeveel leuker en gevarieerder de nieuwe Compu-puzzels zijn. Oplossen van deze probeer- puzzel kan u bovendien een prachtige prijs opleveren: HORIZONTAAL: 1 garantie voor gevarieerde, foutloze puzzels 5 pool- zee 9 opp.maat 10 kledingstuk 11 grasland 12 Europ. hoofdstad 13 larve 14 snelle loop 16 sneeuwhut 19 denkbeeld 21 enig 22 grondsoort 24 soort haring 27 Europ. gemeenschap 29 negerdorp 31 muziekoefening 33 voorwaarde 34 tennisterm 35 genoeg 36 palmriet 37 grap. VERTIKAAL: 1 zonnig eiland 2 bid (Lat.) 3 vogel 4 Rusland 5 merken 6 Europeaan'^ 7 biersoort 8 ontbijtgerecht 15 keurtroep 17 godin v/d Aarde 18 bejaard 19 bijnaam van Eisenhower 20 gekkengetal 22 stellig 23 voorzetsel 25 motto 26 proef - 27 bezieling 28 zeevis 30 pl. in Brazilië 32 aanw. vnw. Bij juiste invulling vormen de letters in de vakjes genummerd: -18-3-37-21-12-4-35-22-8-25- 10-6-5-23 het begin van een zin die u zo origineel mogelijk moet afmaken. Hoe dingt u meer naar één van de prijzen: Als u de puzzel hebt opgelost en het begin van de zin hebt ge vonden dient u deze zo origi neel mogelijk, in ten hoogste tien woorden, af te maken. Vul deze zin, samen met uw naam en adres in op de oplossingen bon en zend deze (in een vol doende gefrankeerde) open envelop vóór 30 november 1984 naar: Puzzelsport Compu-puzzels Postbus 2252 3500 HD UTRECHT Alleen inzendingen voorzien van de originele oplossingen bon dingen mee. Een deskun digejury beoordeelt alle inzen dingen. Alle prijswinnaars krij gen persoonlijk bericht. Over de uitslag kan niet worden ge correspondeerd. De namen van de prijswinnaars zullen in de jan./febr. '85-edities van de Puzzelsport-Compu-puzzel-uit- gaven worden gepubliceerd. Medewerk(st)ersvan Puzzel sport en het reclamebureau zijn van deelname uitgesloten. PUZZELSPORT-PROBEER-COMPU-PUZZEL NAAM: DHR/MEVR" ADRES: POSTCODE: PLAATS: Ik puzzel altijd op 1-2-3-4-5- stippen/sterrenniveau" Mijn oplossing is: doorhalen wal niet van toepassing is a.u.b.

Scheldebode | 1984 | | pagina 62