rbrug Ik iStille Vriend Wie zegt niet van lezen te houden, heeft het goede boek nog niet gelezen. Want 'n goed boek heeft je na 3 bladzijden "al te pakken". Een goed boek laat je niet meer los. En reken er op dat lezen dan voldoening geeft! Op deze pagina's ziet u een keus uit de nieuwste romans in de bruna-winkel. Stuk-voor stuk boeken die behoren tot de beste in hun soort. Kies dus uw titel, kom naar onze winkel en lees er eens een bladzij uitmaar denk erom, voor u het weet is 't sluitingstijd. Rie van Rossum Gejaagd door de wind, Margaret. Mitchell. De wereldbefaamde trilogie. Vuur over land, Als een vlam in de storm en 1 let zaad ontkiemt, nu in één band. Op de achtergrond speelt de Amerikaanse Burgeroorlog. De myste rieuze Scarlett O'llara en de cynische Rhett Butler zijn de hoofdpersonen, '24,9(UÊ paperback, 784 bladz. CKHAIfl) UKVE MAxnotr De Stille Vriend, Gerard Reve. Nieuwe roman van Gerard Reve, waarin woord voor woord en alinea voor alinea de toon van het revisme, gesubli meerd tot de meest kernachtige, mytische vorm doorklinkt. Een uniek boek. Paperback, 19,50. De balans van de oude man, Conny Sluysmans en andere auteurs. In deze bundel verhalen debuteert een groot aantal auteurs in het genre "verhalen rond de kersttijd". De verschillende manier van benaderen van het onderwerp is verrassend en ieder verhaal boeit weer19,90. De balaas van de oude man Conny Sluysmans Anton Pieck als illustrator. Een unieke verzameling uit het werk van deze nu bijna negentig jaar oude kunstenaar. Het boek toont u meer dan honderd boekomslagen in kleur. Een bezienswaardig bezit f39,50, gebonden groot formaat, 224 bladz. Vertellingen van Duizend-en-één-Nacht, geïllustreerd door Anton Pieck. Op fabelachtige wijze heeft Anton Pieck de sfeer van Duizend-en-één-nacht gestalte weten te geven in dit boek. 39,50. Deze trilogie is wellicht het beste werk van Rie van Rossum. Het boek geeft een boeiend beeld van een stuk jongerenleven uit de jaren '20 en '30. Ze reageerden misschien wat minder fel dan hun leeftijdsgenoten van nu, maar verder zijn het dezelfde problemen. Kloof zonder brug telt maar liefst 641 pagina's en kost alléén in de bruna winkels slechts Trflogie 4i

Scheldebode | 1984 | | pagina 55