DOKTERS OMNIBUS ROMANS Witte Raven pockets. Romantiek van eigen bodem! f 4,45 per deel. HET MACHTI VISIOEN INKEER Het math tig visioen Mia Bruyn-Ouwehand Meeslepende familieroman ten tijde van de Amerikaan se Burgeroorlog, waarin ouders tegenover hun kin deren komen te staan. Twee delen in één bang: Nood klokken over Washington en Een droom wordt werkelijk heid. Gebonden, voordeel- prijs17,90, na ;31-12-'84 J25,50. Dokters Omnibus Twee succesromans in één band: Rebecca Volde, huis arts (door Menno dé Munck) over een jonge vrouw en haar werk in woelig Amsterdam. Dokters vrouw in de jungle (door Jens Larson) over de doch ter van een Amerikaans industrieel, die moet kiezen tussen een luxueus leven en een karig, maar idealistisch bestaan. Gebonden, voor deel/trijs f 17,90, na 1-2-'85. J25,50. hristiane F. - verslag van een junkie. In dit aan grijpende, eerlijke boek doet ('hristiane, een Beriijnse scholiere, verslag van haar ervaringen met heroïne. Met foto's. 267 pagina's. Ingenaaid 26.50. Olaf J. de Landell Met liefde en respect Het devies. Eerste deel van een fascinerende tweedelige familieroman die zich af speelt in adellijke kringen rondom een Brabants dorp. f29.90. Een seizoen vol verrukking. Hannah Green. Grace Dowben's grote verdriet is dat haar eigen, al grote, kinderen niets van hun Joodse alkomst willen weten. Dan leert ze Ben kennen, een jongeman van Joodse oorsprong. Ze wordt in vuur en vlam gezet: Wat weet Ben niet, welke wet. welk gebed, welke ceremonie? De kameraad schap groeit uit tot liefde, maar wat moet Grace hiermee aan? f 14,90. Tom Sharpe Bloot slaat dood De fijnproevers die van Tom Sharpe weten te genie ten worden ook in ons land steeds talrijker. Bloot slaat dood is wederom een boek waarmee Tom Sharpe zijn MiokIMiiiJ, reputatie van 'geestigste romanschrijver van het mo ment' (The Times) alle eer aandoet f24,90. Het kille vuur, Sidney Sheldon. I)e grootse familie saga met Kate Blackwell als rijkste en machtigste vrouw uit de Iv-serie Master of the game. Paperback, 24.90. Inkeer en uitweg, Hannah Green. Eric veroor zaakt een ongeluk waarbij een vader en zijn drie kinderen omkomen. De moeder blijft alleen achter. Na verloop van tijd ontmoeten Eric en Helen elkaar. )p subtiele wijze wordt in dit verhaal de ontwikkeling in hun verhouding beschreven. ƒ74,90. De onsterfelijken, Harold Bobbins. In Bobbins' nieuwste, meest sensatio nele roman tot nu toe, staat de wens centraal die ieder een diep in zijn hart koes tert: het eeuwige leven te hebben. De steenrijke hoofdpersoon in deze roman wil koste wat het kost jong blijven.... Gebonden, 29,90. De vlucht van de Henny. Meesterverteller Jan de Hartogs nieuwste roman. speelt zich af in het begin van 1942. De Japanners bezetten Nederlands-Indié. De Hollandse kolonisten trachten te ontvluchten. Een aantal van hen wordt gered door kapitein Krasser en zijn aftandse coaster de Henny. Krasser, zonderling en fanatiek atheïst; raakt in conflict met een van de vluchtelingen, zuster Ursula, een oude non. Een aan grijpend thema verwerkt in een prachtige roman J27.50, gebonden, 240 bladz. DE MEI 'WE BOMAN- TISC'HE MM BUS Drie romans van wereldbe roemde schrijvers samengebracht in één band. Ontvoering in Venetië, van Heinz Konsalik. Weerzien in Wenen, van Margit Söderholm en Liefde in de hoofdrol, van I 'tta I ianella. Een prachtig gebonden boek met maarliefst 772 bladzijden. Voor m. SMia Bruyn-Ouwehand

Scheldebode | 1984 | | pagina 54