'GEZONDHEIDSNIEUWS' GRATIS KENNISMAKING MET HET MAANDBLAD Wat is Gezondheidsnieuws? Waarom gratis? Als lezer van Beterschap geeft u blijkt van belangstelling voor een gezonde, natuurlijke manier van leven en genezen. Daarom bieden wij u een gratis exemplaar van Gezondheidsnieuws aan. Het enige dat u hoeft te doen, is de onderstaande bon invullen en opsturen. Stuur mij, geheel gratis, een recent exemplaar van Gezondheidsnieuws. Ik ben tot niets verplicht en krijg geen bezoek aan huis. Naam: Straat:. Postcode:. Plaats: Stuur deze bon in een open envelop aan: Gezondheids nieuws, Antwoordnummer 244 ZL, 8070 VK, Elburg. (Indien u dit blad niet wenst te beschadigen, stuur dan een briefje met bovenstaande gegevens.) Op de envelop hoeft u geen postzegel te plakken. Gezondheidsnieuws is het groot ste gezondheidsblad van Neder land. Hoofdredacteur is de be roemde Zwitserse homeopaat Alfred Vogel. Elke maand krijgt u volop informa tie over de natuurlijke aanpak van ziekten, over voeding, gezonde li chaamsbeweging en opvoeding. Alleen al in 1983 werd de natuurlij ke behandeling van wel honderd verschillende ziekten en kwaaltjes besproken. Daarbij spelen diverse therapieën een voorname rol, zoals homeopa thie, plantgeneeskunde, acupunc tuur, waterbaden en manuele be handelmethoden. Gezondheids nieuws is gemakkelijk leesbaar en rijk geïllustreerd. Gezondheidsnieuws is het meest gelezen, maar misschien ook wel het minst bekende gezondheids blad van Nederland. Dat komt om dat wij er tot nu toe weinig reclame voor hebben gemaakt. Eigenlijk jammer, want het tijdschrift staat boordevol informatie over al die andere manieren van beter wor den. Daarmee zouden veel meer mensen hun voordeel kunnen doen. Vandaar ons aanbod: een uitgave van Gezondheidsnieuws hele maal gratis. Stuur daarom vandaag nog de bon op. U krijgt het tijd schrift dan zo snel mogelijk thuis gestuurd. Zo wórdt uw haar nóg mooier'"

Scheldebode | 1984 | | pagina 38