PRESTEER MEER...MET A.VOGEL VITAAL Soja, een plantaardig eiwit met superieure eigenschappen Pollen: energieleverancier bij uitstek! A. Vogel Vitaal Apiforce A. Vogel Vitaal Multi-vitaminecapsules A. Vogel Vitaal Pollen A. Vogel Vitaal Sojaforce A. Vogel Vitaal Tarwekiemoli A. Vogel Vitaalextract worden. Zwangere vrouwen kun nen A. Vogel Vitaal Tarwekiem- olie als tonicum gebruiken. leder mens heeft eiwitten nodig. Ze dienen als bouwstenen voor ons lichaam. Maar er zijn verschillende soorten eiwit. De bekendste zijn van dierlijke oorsprong, vlees met name, en zuivelproducten. Sommi ge eiwitbronnen bevatten stoffen die in het lichaam als slakken of afvalstoffen achterblijven. Deze slakken worden in verband ge bracht met het ontstaan van wel- vaartsziekten als jicht en reuma. Varkensvlees en harde eieren leve ren relatief veel slakken. Een van de beste plantaardige ei witten is te vinden in de sojaplant. Daarom is A. Vogel Vitaal Soja- force een zeer hoogwaardige bouwsteenvoeding die zeer ge schikt is voor iemand die herstel lende is van een ernstige ziekte. A. Vogel Vitaal Sojaforce is daar naast zeer goed voor zuigelingen en bejaarden. Tijdens de vlucht van bloem naar bloem komen de pootjes van de bij in aanraking met de stuifmeelkor- rels die zich op de bloem bevinden. Deze korrels hechten zich aan de pootjes, klonteren samen en vor men aldus kleine klompjes stuif meel. Deze klompjes worden pollen genoemd. In de bijenkorf worden ze verzameld en opgeslagen om in tijden van slecht weer als reserve- voedsel te dienen. Pollen is een waardevol voedings middel. Niet alleen voor de bij, maar zeker ook voor de mens. Tal van sportlieden gebruiken pollen om hun prestaties te verbeteren. Logisch, pollen staat bol van de vitaliserende stoffen: vitaminen, aminozuren, proteïnen, enzymen, hormonen, eiwitten en mineralen. Omdat sommige bestanddelen van A. Vogel Vitaal Pollen nogal acti verend werken, moet worden ge waakt voor overdosering. Het is een goed produkt voor mensen met een verlaagde bloeddruk die snel moe en duizelig zijn, maar het is beslist af te raden voor personen met een verhoogde bloeddruk. We zetten de belangrijkste kenmer ken van alle A. Vogel Vitaal-pro- dukten nog even voor u op een rijtje: Het exclusieve voedsel voor de bijenkoningin, vermengd met ho ning. Rijk aan vitaminen, aminozu ren en hormonen. Te gebruiken bij: zware geestelijke inspanningen; al gehele lusteloosheid; herstel na ziekte of operatie; bevorderen van de natuurlijke veerkracht van het lichaam; verbeteren van het alge hele prestatievermogen van het li chaam. Bevatten uitsluitend natuurlijke vi taminen A, C, D, E, B1, B2 en B6 en de zo belangrijke onverzadigde vetzuren. Te gebruiken bij: vitaminegebrek; ter voorkoming van infectie; verkoudheid; uitput ting als gevolg van stress; ver moeidheid (ook voorjaarsmoeheid en schoolmoeheid); zwangerschap en borstvoeding; gebrek aan eet lust; vetzucht; tijdens dieet of ver mageringskuur; ter verbetering van het algehele weerstandsvermogen. Bloesem-stuifmeel, vermengd met bijennectar, bevat natuurlijke eiwit ten, enzymen, vitaminen en mine rale spoorelementen. Bijenpollen werken sterk activerend en worden daarom veel door sportlieden ge bruikt. Te gebruiken bij: moedeloosheid; gebrek aan eet lust; vetzucht; teruglopende pres taties; verbeteren van haargroei; herstel na ziekte, in tijden van extra belasting. Soja bevat een voortreffelijk plant aardig eiwit en veel vitamine E. Te gebruiken bij: herstel na ernstige ziekte; als bouwsteenvoeding voor zuigelin gen en kinderen (ook voor bejaar den); als vervanging van dierlijk eiwit. Bevat veel onverzadigde vetzuren, waaronder het waardevolle linol- zuur, alsmede veel vitamine E. Deze vitamine bevordert de groei tijdens de groeiperiode en vertraagt de ouderdomsverschijnselen bij het ouder worden. Te gebruiken bij: kinderen in de groei; het bestrijden van ouderdomsverschijnselen; vet zucht; tijdens de zwangerschap. Ook verkrijgbaar in capsules. Opgebouwd uit de extracten van wilde vruchten (duindoorn en de tropische doerian), dadels, sinaas appels, gist, tarwekiemen en mout, alsmede kostbare bestanddelen uit pollen en honing. Bevat daardoor een groot aantal vitaminen, mine ralen en aminozuren. Te gebruiken bij: vermoeidheid; algehele zwakte; concentratiestoornissen; prestatie- verlies; herstel na ziekte; in tijden van stress.

Scheldebode | 1984 | | pagina 32