EEN NEUWE SERE VIXMISERENDE REFORM-PRCOUKTEN Zo verbetert u uw conditie Moe als gevolg van een verzwakte weerstand Hulp bij stress Tarwekiemolie voor bejaarden én voor kinderen in de groei PT j serie vitaliserende reformproduk- ten: A. Vogel Vitaal! Bedoeld voor iedereen die even een steuntje in de rug nodig heeft, die een tijdelijke crisis moet overwinnen, die even over een dood punt moet worden geholpen. Er zijn maar weinig mensen die echt tevreden zijn over hun condi tie, hun geestelijk en lichamelijk prestatievermogen. Volwaardige voeding en volop lichaamsbewe ging in de frisse lucht zijn de aange wezen middelen om de conditie te verbeteren. Omstandigheden kun nen ons soms echter verhinderen onze goede voornemens waar te maken. De A. Vogel Vitaal Multi-vitaminecapsules in com binatie met A. Vogel Vitaal Api- force kunnen dan uitkomst bieden. De weerstand van veel mensen laat nogal eens te wensen over. Heel vaak is de oorzaak gelegen in een tekort aan met name vitaminen en mineralen. De A. Vogel Vitaal Multi-vitaminecapsules bevatten maar liefst zeven natuurlijke vitami nen. A. Vogel Vitaalextract verschaft vooral mineralen en spoorelemen- ten. Het activeert de fysieke en geestelijke prestaties en verhoogt de weerstand. Wanneer er problemen rijzen in het gezin of op het werk is er maar weinig voor nodig om stress te doen ontstaan. De belasting van een vervuild milieu, het blootge steld zijn aan tabaksrook (hiertoe behoort ook het zogenaamde pas sieve roken), slaapgebrek of slech te eetgewoonten, kunnen dan net de druppel zijn die de emmer doet overlopen. Juist in die situaties kan een combi natie van A. Vogel Multi-vitami necapsules en A. Vogel Vitaal extract uitkomst bieden. Vitaalex tract bevat geen kleurstoffen, smaak- of conserveermiddelen, noch andere schadelijke additieven (dit geldt trouwens voor alle A. Vogel Vitaal-produkten!). Voor de houdbaarheid bevat A. Vogel Vi taalextract 10% alcohol. Vitaalextract is sterk geconcen treerd en kan voor kinderen wor den verdund met water of vruchte- sap. Tarwekiemen zitten boordevol vita mine E. Vitamine E bevordert de groei bij kinderen en merkwaardig genoeg vertraagt het de ouder- domsverschijnselen bij het ouder ÏL

Scheldebode | 1984 | | pagina 29