Vermoeid, afgemat? Je hoort het de laat ste tijd nogal eens en mogelijk hebben we er zelf ook wel eens last van. De nieuwe vitaal-pro- dukten van Dr. Vo gel, met vitaminen en mineralen uit natuur lijke stoffen, kunnen ons helpen onze prestaties te verbete ren en af te rekenen met de vele vormen van vermoeidheid die de moderne mens teisteren. A. Vogel Vitaal-produkten bevatten uitsluitend natuurlijke vitaminen en mineralen Met zorg samengesteld - onder apothekerstoezicht vervaardigd Wég met die loodzware vermoeidheid! A.VOGELVITJ Er is goed nieuws voor al die mannen, vrouwen en kinderen die te kampen hebben met vermoeid heid, stress en lusteloosheid. Spe ciaal voor hen en voor al diegenen die iets aan hun conditie willen doen of hun prestaties willen ver beteren, ontwikkelde Dr. Vogel een nieuwe serie vitaliserende reform- produkten, afgestemd op de be hoefte van de moderne mens aan vitaminen en mineralen. Synthetische vitaminen zijn er te kust en te keur. Maar het nadeel van deze synthetische stoffen is dat ze slechts voor een deel door het lichaam worden opgenomen. Bij overdosering kunnen ze zelfs een toxische (vergiftigende) uit werking hebben! De natuurlijke vitaminen en minera len die de basis vormen voor alle A. Vogel Vitaal-produkten kunnen niet overgedoseerd worden. Puttend uit meer dan 60 jaar erva ring met de toepassing van heilza me natuurprodukten, heeft Dr. Vo gel een verantwoorde keuze ge daan uit wat de natuur de vermoei de, afgematte mens te bieden heeft. Extracten van wilde en tropi sche vruchten, zoals de duindoorn en de doerian, alsmede dadels, sinaasappels, mout, pollen en ho ning zorgen voor natuurlijke vitami nen, mineralen en spoorelementen. Koninginnegelei, het unieke voed sel voor de bijenkoningin, verschaft behalve vitaminen en spoorelemen ten ook aminozuren en hormonen. Soja levert naast vitamine E een plantaardig eiwit dat een prachtig alternatief is voor dierlijk eiwit. Al deze stoffen uit de natuur kun nen u helpen uw prestaties te ver beteren en af te rekenen met de moderne, van hun natuurlijke waarde beroofde voedingsmidde len waarmee de supermarkten te genwoordig vol liggen? Is het de belasting van een vervuild milieu? Speelt het huidige, jachtige leven met al z'n spanningen een rol? Of gaat het om een combinatie van al deze factoren? Vast staat dat de moderne westerse mens steeds va ker behoefte heeft aan extra vitami nen en mineralen. Om in die behoefte te voorzien, ontwikkelde Dr. Vogel een nieuwe vele vormen van vermoeidheid die de moderne mens teisteren. Steeds meer mensen gaan gebukt onder een chronisch energie-te kort. Lusteloosheid, vermoeidheid, stress - ze slaan toe in alle lagen van de bevolking. Zakenmensen en schoolkinderen, vrouwen in ver wachting en arbeiders, bejaarden en huisvrouwen - allen hebben dezelfde klachten. Wat is de oorzaak? Zijn het de

Scheldebode | 1984 | | pagina 28