MEUW BOEK VAN DR.WXZL! DE NATUUR WIJST DE WEG Alfred Vogel, de beroem de Zwitserse homeopaat van wiens boeken over gezondheid miljoenen exemplaren over de hele wereld zijn verkocht, heeft een nieuw boek ge schreven: 'De natuur wijst de weg'. Een kleine 700 bladzijden informeren u over biologisch tuinie ren, voeding, genees krachtige planten en ge zond leven. Biologische wegwijzer 'Het menselijk lichaam heeft een verbazingwekkend vermogen zich zelf te genezen en te herstellen. Het is een tragische vergissing te denken dat een ziekte genezen is wanneer de symptomen - vaak met geweld - zijn onderdrukt. Hoeveel beter is het de natuur en de zelfgenezende kracht van het lichaam te ondersteunen in haar strijd tegen virussen, bacteriën en andere gezondheidsondermijnende invloeden. Simpele plantjes, die zó langs de kant van de sloot, in de wei of in het bos groeien, bieden vaak krachtige hulp. Keer op keer heb ik aan het ziekbed de bijzondere genezende krachten uit de natuur aan het werk gezien, en...met succes,' aldus de Zwitserse homeopaat, onderzoeker en auteur Dr. h.c. Alfred Vogel. Van zijn boeken zijn inmiddels mil joenen exemplaren in vele talen over de hele wereld verkocht. Al leen al zijn standaardwerk De Klei ne Dokter behaalde in Nederland een oplage van meer dan 600.000 stuks. Van dezelfde auteur verschijnt in november een nieuw boek: De natuur wijst de weg. Een kleine 700 bladzijden met informatie over biologisch tuinieren, voeding, ge neeskrachtige planten en gezond leven. Samen met zijn vrouw heeft Dr. Vogel twintig jaar aan dit boek gewerkt. De basis van het boek is de overtui ging dat wij van de natuur kunnen en moeten leren. Daarom biedt het inzicht in de wijze waarop de na tuur ons richtlijnen geeft, als een bio logische wegwijzer. De natuur on derwijst ons, leert ons welke han delwijze succes heeft, wat wij moe ten doen en wat wij moeten nala ten. Zo brengt de natuur ons op een hoger plan, op een niveau waarop wij de eigen verantwoorde lijkheid voor ons leven en onze gezondheid volledig kunnen aan vaarden. Deze waardevolle aanvulling op De Kleine Dokter mag in geen enkele gezinsbibliotheek ontbreken. Een greep uit de inhoud: Helpen jodium en vitamine E tegen zwaarlijvigheid? Kunnen sapkuren u genezen? Welke voeding voor sportmen sen? Hoe u de grond van uw tuin het beste kunt bewerken Wat u in de lente, zomer, herfst en winter aan uw tuin moet doen Zo kunt u bladluizen, meeldauw, woelmuizen, draadwormen en slakken biologisch bestrijden Tips voor compostbereiding. En verder: een beschrijving van veertig ge neeskrachtige planten en hun wer king de natuurlijke behandeling van meer dan honderd veel voorko mende kwalen 32 prachtige kleu renfoto's van geneeskrachtige planter.. De natuur wijst de weg is ver krijgbaar bij uw drogist, reformhan delaar of boekhandel.

Scheldebode | 1984 | | pagina 24