r ZAKEN - FLITSEN het weten k waard DE SCH^DEBODE Sn el kas voorkomt lange wachttijden bij AMRO-bank Vlissingse wint prijs Filmavond kynologen Vrouwentheatergroep Mei rekent af in Vestzak „Die Lustige Witwe in de Schouwburg Vroegtijdig schoolverlaten onderwerp forumavond PvdA Hilde van Sumere exposeert in Bellamy 19 SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 31 OKTOBER 1984 De waardebon van vijftig gulden, beschikbaar gesteld door juwelier Van der Maden, Kleine Markt 1, Vlissingen is gewonnen door A.C. Bouche- rie, Westerzicht 184 in Vlissingen. 305 films VERLOVINGSRINGEN MOET JE ALLEBEI MOOI VINDEN. GRATIS ADVIES! JUWELIER VAN DE REE HUISARTSEN APOTHEEK TANDARTSEN DIERENARTSEN KRUISWERK KERKDIENSTEN DIVERSEN HOOGWATER VLISSINGEN - In het kantoor van de AMRO bank aan het Stadhuisplein 6 in Vlissingen is een electronische snelkas in ge bruik genomen. De snelkas komt tegemoet aan de behoefte van de cliënt die alleen contant geld wil op nemen: snel de bank in, en er net zo snel weer uit. De snelkas bestaat uit een door de baliemedewerker te bedienen kasautomaat, waar uit het gevraagde geldbedrag met behulp van electronica razendsnel wordt aangereikt. De snelkas staat via het eigen data-communicatie-net werk rechtstreeks in verbin ding met het centrale compu tersysteem van de bank in Amstelveen, waardoor trans acties onmiddellijk admini stratief verwerkt en afgehan deld kunnen worden. De gemiddelde wachttijd per cliënt neemt daarmee met zestig procent af. De meeste AMRO kantoren met een druk kasverkeer wor den met deze vorm van snelle dienstverlening uitgerust. VLISSINGEN - Mevrouw Flohil uit de Bonedijkestraat 198 in Vlissingen is de gelukki ge winnares van een van de prijzen uit de wedstrijd die Andy en Jif dit jaar hebben uitgeschreven. In de buurtsuper Butler aan de Bonedijkestraat mocht zij haar boodschappenwagentje volladen met gratis bood schappen tot een waarde van honderd gulden. MIDDELBURG - De Kyno- logenclub Zeeland houdt don derdag 1 november een con tactavond in het Zuiderbaken in Middelburg. De heer Haan uit Waddinx- veen toont dan enkele films. De titels zijn: „Duitse herder als lawinehond", „De geboorte ,van een nest jonge honden" en „De Duitse herder bij de schaapskudde". Ook is er nog een film te zien over het werk van de be roemde Duitse dierenpsycho loog E. Trümler. De avond begint om half- acht. o|?U22 £tjOM6R I £Ki£ WAARDEBON HS Naam: Adres: Woonplaats: OPGAVE: Horizontaal: 1. sportartikel; 6. ongerijmd; 11. drank; 12. nood sein; 14. organisatie der Verenigde Naties (afk); 16. afgo disch; 18. afbeelding; 20. steundraad; 21. tot nader order; 22. wandversiering: 23. aanbieding; 28. nieuwe wereldtaal; 29. voorzetsel; 30. stad der oudheid; 31. pret; 32. oosterse titel; 34. roe; 36. zangnoot; 37. water in België; 38. ambtshalve; 39. plaats in Duitsland; 41. persbureau: 42. meisjesnaam; 45. tan deloos zoogdier; 47. selenium (afk); 49. bar; 51. sporen; 54. gevangenis; 56. plant; 57. groet; 58. intocht; 61dichterbij ko men; 64. bijbelse naam; 65. bestemming; 67. danskoor; 68. plaats in Friesland; 69. schatten. Verticaal: 2. zelfzucht; 3. kreet; 4. Spaanse koningin; 5. zang- noot; 7. Duits bijwoord; 8. loot; 9. beroep; 10. inhoudsmaat; 12. stok; 13. boom; 15. damp; 17. slaapje; 19. slot; 23. vorm van ontsnappen; 24. zangnoot; 25. naasten; 26. frans per soonlijk voornaamwoord; 27. hinderen; 31. bijbelse naam; 32. uitroep; 33. berg; 35. spoedig; 40. krullen; 43. vogel; 44. vaar tuig; 46. titel; 47. selenium; 48. Nederlander; 50. deel van het kippenhok; 52. hoefdier; 53. kleur; 55. gedicht;59. drank; 60. Duits persoonlijk voornaamwoord; 62. spoedig; 63. water in Utrecht; 66. deel van de bijbel. Oplossingen moeten uiterlijk maandagochtend 11.00 uur bin nen zijn, bij de redaktie van De Scheldebode, Torenstraat 5, 4381 ET Vlissingen. Onder de inzenders van een goede op lossing verloten wij de door de puzzelsponsor beschikbaar gestelde waardebon van vijftig gulden. In filmhuis Meccano in Mid delburg zijn de volgende films te zien: La femme enfant. Dit is de verfilming van een van de eigen boeken van Raphaèle Billetdoux. De film heeft als onderwerp de erotische ver houding tussen een meisje van dertien en een man van vijf enveertig. Het meisje Elisabeth, ge speeld door Penelope Palmer, is een kind van ouders die zich weinig aan haar gelegen laten liggen, zij hebben het veel te druk met de kapperszaak die ze samen drijven in een dorp in het Noorden van Frankrijk. Als de film begint heeft Eli sabeth al drie jaar een ver houding met de tuinman Mar cel, die niet kan praten en zich evenals zijzelf van de buiten wereld afgesloten voelt. Mar cel (Klaus Kinski) houdt veel van haar en vindt haar ver bo ven zichzelf verheven. Samen hebben zij een eigen wereldje opgebouwd, waarin Elisabeth beurtelings de rol van mai- tresse en dienares speelt. Donderdag 1 november 20.30 uur. The Last Wave. is een film van Peter Weir. Hij boort tot de zogenaamde Australische New Wave, een filmstroming die de laatste paar jaar sterk de aandacht trok van de inter nationale filmpers. Weir heeft net als in zijn vo rige films weer gekozen voor een typisch Australisch onder werp. Een blanke advocaat (Richard Chamberlain), ge specialiseerd in belastingza ken neemt op aandringen van een vriend de verdediging op zich van een vijftal Aborigi nes, de oorspronkelijke inwo ners van het continent. David raakt zo bij de zaak betrokken, dat de vreemdste dromen bij hem opkomen. Hij blijkt namelijk geestelijk tot de stam van de inboorlingen te behoren en is eigenlijk met de helm geboren. Hij kan dingen zien gebeuren via zijn dromen die nog moeten plaatsvinden. Een van van die voorspel lingen is de laatste golf die Australië moet overspoelen en die als de grote bedreiging door de film heenloopt. Vrijdag 2 november 20.30 uur. In het kader van Festival nummer 1 neu yrok fris en puur draait Meccano een aan tal films in samenwerking met de Stichting nieuwe muziek. Het zijn films van jonge Ame- rikaanse regisseurs die niet onder de vleugels van de grote Hollywood-maatschappijen werken, maar zelf zorgen voor de financiering van hun vaak persoonlijke films. Subway riders. De film is een detective-film, een film noir, maar vooral een sfeerte kening van een bepaald be staan in New York. John Lurie en Amos Poe spelen in deze film de hoofdrol van Ant Zin- do, een waanzinnige schrijver, die zich met een psychopati- sche saxofonist identificeert en bij de metrostations men sen vermoord. Poe zelf beschouwt de film als een geluidsgedicht over New York, een geschiedenis over vervreemding en gebrek aan samenhang. Zaterdag 3 november 20.30 uur. Heavy Traffic. Ralph Baksi en producent Steve Krantz konden Heavy Traffic maken dank zij het grote succes van hun Fritz the cat. Opnieuw is New York de achtergrond waartegen deze tekenfilm zich afspeelt, maar ditmaal zijn het getekende mensen inplaats van dieren en verwerkt Baski zijn jeugdervaringen uit de tijd dat hij opgroeide in New Yorks Lower East Side. Michael Corleone is de zoon van een typisch yiddische moeder en een Italiaanse va der, die klusjes opknapt voor de Maffia. Micael woont nog steeds bij zijn ouders die voortdurend felle ruzies heb ben en Michael ontvlucht dat geweld door te tekenen. In die tekeningen geeft hij op een gegeven moment de schuld van alle ellende in zijn buurt aan God. Zaterdag 3 november 23.00 uur Hotel New York is een film waarin de Franse Jackie Ray- nall zowel de cineaste als de hoofdrolspeelster is. Ze maakt in New York kennis met de woningnood in Soho, de por no-industrie, met een verza meling raaskallende filmcriti ci en een zaal vol slapende te levisie-chefs. De enige die wakker blijft zal haar later ten huwelijk vragen. Zondag 4 november 20.30 uur. Room 666. Wim Wenders verbleef twee jaar geleden in Cannes, waar hii in het Carl ton-hotel kamer 666 bewoon de. In de kamer voerde Wen ders verschillende gesprekken met onder andere Fassbinder, Herzog, Spielberg, Antonioni en Godard. Onderwerp van gesprek: de toekomst van de film tegenover de ontwikke lingen van televisie en video. Zondag 4 november 20.30 uur. Last night at the Alamo is een film van Eagle Penell. Alamo is een kroeg in de bui tenwijken van Houston, die moet verdwijnen. Op de laat ste avond probeert een cowboy de mythe uit het Amerikaanse leven te redden. Maandag 5 november 20.30 uur. In Permanent Vacation volgt het publiek een jonge graffity-fanaat, die zich op houdt in de vervallen wijken van Manhattan. Hij is con stant in beweging en ontmoet op zijn toch allerlei andere drop-outs. Dinsdag 6 november 20.30 uur. My brothers wedding is een film waarin Charles Burnett op een authentieke wijze de sfeer in milieu's aan de onder kant van de samenleving schetst. Een jonge neger verzet zich tgen het streven om op te klimmen naar de middle class. Hij moet een keuze maken tussen de trouwpartij van zijn (middle class) broer en de be grafenis van een van zijn bes te vrienden. Woensdag 7 november 20.30 uur. De Z.V.U. toont in Alham- bra in Vlissingen deze week de film „Die Linkshandige Frau", geregisseerd door Peter Hand- ke en met Edith Clever en Bruno Ganz in de hoofdrollen. Een dertigjarige vrouw deelt haar man mee, dat zij wil, dat hij van haar weggaat. Hij ge hoorzaamt en zij gaat nu al leen leven met de achtjarige Stefan, alleen zijn als op dracht, discipline, kans om zichzelf te zijn naast het kind, dat ook zichzelf is. Of haar man ooit in huis terug zal ko men, vertelt de film niet. Ook niet, of zij uiteindelijk wel al leen kan leven. De film is een etappe uit haar bestaan. Woensdag 7 november 20.00 uur, irrijdag 23.00 uur. Verder zijn in Alhambra deze week de volgende films te zien: Romancing the Stone. In deze film zien we Jack Colton, een roekeloze vrijbui ter en Joan Wilder een schrijf ster van liefdesromans. Ze ontmoeten elkaar in Co lombia, waar Joan op zoek is naar haar zuster die is ont voerd. Haar ontvoerders zijn op zoek naar een kaart waarop de plaats staat aangegeven waar een smaragd van on schatbare waarde verborgen ligt. Die kaart is in het bezit van Joan en de enige manier om haar zuster levend terug te zien is meteen te vertrekken naar Colombia. Dit verloopt niet zonder problemen, doordat zij op de verkeerde bus stapt en niet al leen haar hoge hakken ver liest, maar ook andere dingen, als ze zich niet snel aanpast aan de wetten van de jungle en aan Jack Colton. Donderdag, vrijdag, maan dag, dinsdag en woensdag 20.00 uur en zaterdag en zondag 19.00 en 21.30 uur, zondag 14.00 uur. National Lampion's vaca tion is een verhaal van de fa milie Clark Griswold uit Chi cago die met vakantie gaan naar California. De reis wordt gemaakt per auto om de om geving echt te zien en de fami lie dichter bij elkaar te bren gen. Hij heeft de reis per com puter uitgestippeld. Alles is geprogrammeerd van de te dragen kleding tot aan de bes te wegen toe. Met zo'n plan ning zou er eigenlijk niets fout kunnen gaan, als het geen film was. Zaterdag en zondag 19.00 uur, maandag en dinsdag 20.00 uur. Conan de vernietiger, twee de week. Donderdag en vrijdag 20.00 uur, zaterdag en zondag 21.30 uur. Satisfaction Vrijdag 23.00 uur Lucky Luke, de ballade van de Daltons. In de overbekende stafge vangenis midden in de woes tijn treffen we de Daltons weer aan: Joe, William, Jack en Averell. Onafscheidelijk, dom en slecht en alle vier vol haat jegens de man die hen keer op keer in de gevangenis heeft gezet: Lucky Luke, de man die sneler schiet dan zijn schaduw. Joe is juist bezig een duivels plannetje te bedenken als men hem en zijn drie broers komt waarschuwen dat een notaris hen graag wil spreken. Zondag 14.00 uur. 99 MIDDELBURG - Donderdag 1 november brengt De Hoofdstad Operette „Die Lustige Witwe" van Franz Lehar in de Schouw burg in Middelburg. Jacob van Renesse en Mar- ga de Boer verzorgen de hoofdrollen, zij worden bijge staan door koor, ballet en or kest. De Hoofdstad Operette viert dit seizoen haar veertigjarig jubileum en is daarmee het oudste beroepsgezelschap van Nederland. Die Lustige Witwe is een mooi voorbeeld van de gouden periode van de Weense operet te. Niet alleen is het een ver haal met veel humor, maar ook de melodieën in dit stuk zijn bijzonder mooi. VLISSINGEN - De theater groep Mei uit Dordrecht speelt vrijdag 2 november het stuk „Afrekenen" in het Vestzak theater in Vlissingen. Het is een voorstelling van vrouwen voor vrouwen. Het thema ervan is de vraag: „Wat is de kwaliteit van je leven In een confrontatie met zichzelf wordt de hoofdper soon van het stuk, Eliza, ge dwongen eerlijk te zijn. Ze kan zichzelf niet meer ontlopen. Om de vraag extreem te kunnen stellen is Eliza een al leenstaande moeder die samen met haar dochter van een bij standsuitkering moet rondko men. Het stuk heeft echter niet alleen betrekking op de situa tie van bijstandsvrouwen. Susanne van Lohuizen heeft het stuk geschreven en regi- seert het ook. Zij werd geïn spireerd door de gedramati seerde documentaire The Spongers, die de IKON enkele jaren geleden uitzond onder de titel "Op kosten van de ge meenschap". De tekst is geba seerd op interviews met bij standsvrouwen en op improvi saties. De voorstelling begin om acht uur. Kaarten zijn vanaf half acht aan de zaal verkrijg baar. De organisatie is in han den van de vrouwenbond FNV Souburg en de Rooie Vrouwen Vlissingen. VLISSINGEN - De Werkgroep onderwijs van de P.v.d.A.-af- deling Vlissingen houdt dinsdag 6 november een forumavond voor vroegtijdige schoolverlaters in 't Anker in Vlissingen. Het forum bestaat uit: de direkteur van het MDGO en tevens raadslid voor de PvdA Vlissingen, C. de Keijzer, de consulente Regionaal Orgaan Leerlingenwezen in Zeeland, M. Ottenhof, de leerplicht ambtenaar van de gemeente Vlissingen, P. Meliefste, de on derwijskundig medewerker van het Samenwerkingspro ject Vorming en Opleiding aan de Streekschool in Middel burg, F. Coppejans, de decaan van de gemeentelijke Scholen gemeenschap voor beroepson derwijs Swanenburgh in Vlis singen, de Ridder, een verte genwoordiger van het club- en buurthuiswerk in Vlissingen B. Stuit en een vertegenwoor diger van de Rijksscholenge meenschap Scheldemond in Vlissingen A. Osté. Onder vroegtijdige school verlaters verstaat de werk groep onderwijs iedere leer ling, die het voortgezet onder wijs zonder diploma verlaat. ^ontrolp trrocron Hio de werkgroep onderwijs aan het forum voorlegt, zijn: - Om welke aantallen gaat het, welke leeftijdsgroepen en welk schooltype wordt er het meest mee geconfronteerd. - Zijn de zogenaamde veel vuldige verzuimers de vroeg tijdige schoolverlaters van morgen. - Wat doen de scholen en ge meenten eraan, zijn ouders en leerlingen daar bij betrokken. - Zijn er andere oplossingen mogelijk. - Wat zijn de oorzaken van het probleem, het sombere vooruitzicht of is het inherent aan het schooltype. De avond begint met een korte inleiding van de forum leden, waarin ieder zijn/haar visie op het vraagstuk kan ge ven. Daarna kunnen de forumle den reageren op de inleidingen van de anderen. Tevens kan dan ook het publiek ingaan op VLISSINGEN -- Zaterdag 3 november begint de tweede ten toonstelling van het programmablok hedendaagse kunst 1984- 1985 in galerie Bellamy 19 in Vlissingen. Het is een tentoonstel ling van de beeldhouwster Hilde van Sumere. De sectie beeldende kunst van de Culturele Raad Vlis singen heeft dit jaar gekozen voor zes solotentoonstellingen van uiteenlopende richtingen in de beeldhouwkunst om een globale indruk te geven van het hedendaagse gebeuren. In tegenstelling tot de voor gaande expositieblokken, waarin steeds diverse vormen van moderne beeldende kunst te zien waren, is dit jaar geko zen voor een duidelijke lijn in het programmablok. Met een afbakening van een gebied in de beeldende kunst, de sculptuur wil men de gale riebezoekers confronteren met de vele verschijningsvormen die er binnen dit gebied zijn. De keuze voor sculptuur hangt samen met de ontwik- i/oünoon on Hit moment gaande zijn in de beeldhouw kunst. De sectie Beeldende Kunst heeft een catalogus uitge bracht die bedoeld is als docu mentatiemap voor de galerie bezoeker, maar ook een lei draad is door het hele tentoon- stellingsblok heen. Naast een korte historische beschouwing „door beeldhou wers gemaakt" vindt men er bijdragen in van de expose rende beeldhouwers. Verder omvat de catalogus een „visie op sculptuur" geschreven door Koos van Duinen. Het werk van Hilde van Su mere is te zien tot en met 24 november. Daarna volgen nog tentoonstellingen van werken van Yvonne Kracht, Hans van der Ban, Auke de Vries en Si- cnirrlnr riiiHmimdssnn Vlissingen - Za. Snijder, burg. van Woelderenlaan 12 tel. 13933 zo. van de Griek, Badhuisstraat 46, tel. 12950. Spreekuur voor dringende gevallen van 12.30- 13.00 en van 17.30-18.00 uur (zonder afspraak). Huisbezoek aanvragen voor 10.00 uur. Vlissingen - Osterman, De Kempenaerstr. 2, tel. 79791, he le weekeinde bereikbaar voor eigen patiënten. Middelburg - Zat. Reijerse, Seisweg 29, tel. 13456; zo. Meij er, de Krammer 14, tel. 14664. Spreekuur voor spoedgevallen 12.30-13.00 uur en van 17.30- 18.00 uur. Visites aanvragen voor 10.00 uur. Souburg, Middelburg-Zuid, Ar- nemuiden en Nieuwland - Za. Kapteijn, Letstraat 6, Souburg, tel. 01184-61630; zo. M. Pen- nings, Letstraat 6, Souburg, tel. 01184-61630. Spreekuur voor spoedgevallen van 12.30 tot 13.00 uur en van 17.30 tot 18.00 uur. Visites aanvragen voor 10.00 uur. West- en Midden-Walcheren - Za en zo. Stuttersheim, Beukei- straat 8, tel. 01186-1760.Kou- dekerke, Zoutelande, Melis- kerke, Biggekerke, Domburg, Aagtekerke, Westkapel Ie - Vrij. 18.00 uur tot zo. 24.00 uur Vaandrager, Weststraat 7, Dom burg, tel. 01188-1271 Oostkapel Ie, Se rooskerke, Grijpskerke en Ver.-re - Za. en zo. Dijkstra, Oostkapelseweg 12, Grijpskerke, tel. o1189-2523 Vlissingen - Vrij. 2 november tot vrijdag 9 november v.d. San- de, Badhuisstraat 30-34 tel. 12066. Middelburg Vrij. 2 november tot vrijdag 9 november. Hummelen, Markt 69. Voor heel Walcheren Za. en zo. Oort, Tobagolaan 6, Vlissin gen 01184-78290.Spreekuur voor spoedgevallen tussen 11 en 12 uur. Kleine huisdieren - Hele week einde Schofaerts, Vlissingen, tel. 01184-14699. b.g.g. 01185- 2069.Consult na tel. afspraak. Dierenartsenpraktijk Middel burg - Grote huisdieren 01180- 33803. Visites aanvragen van 8.00-9.00 uur. Praktijk Oostkapelle - Oude Domburgseweg 33a, Oostkapel le, tel. 01188-1443. Behandeling kleine huisdieren op afspraak. Kleine huisdierenpraktijk Sou burg - Kanaalstr. 3, hele week end: 01184-60860. Vlissingen-stad - Za. en zo. Dekker, tel. 01184- 66681 .Spreekuur alle werkda gen 17.00-17.30 uur, Leliënlaan 1,01184-13769. West-Souburg, Papegaaien burg, Bossenburgh, Wester- zicht, Oost-Souburg, Ritthem en Paauwenburg - Za. en zo. Waterman-Westerbrink, tel. 01180-14051 .Spreekuur op ma., wo. en vrij. 17.00-17.30 uur in Batenburg 84-86, 01184-61781. Spreekuur Oost-Souburg en Rit them: dagelijks spreekuur 16.30- 17.00 uur in Gezondheidscen trum, C. van Perestraat 8, 01184-61479. Verloskundigen - Za. en zo. Thelens-v.d. Werken, Henri Du- nantstraat 19, tel. 01184-71768. R.-K. Kerk Walcheren, Sou burg - Martinuskerk - Zo. 10.30 uur parochiekoor; Paau wenburg Open Hof - Zo. 11.15 uur eigen zanggroep, 19.00 uur samenzang; Vlissingen, Lieve Vrouwekerk - Za. 19.00 uur zangkoor, zo. 10.00 dameskoor; Middelburg, Petrus en Paulus- kerk - Za. 19.00 uur en zo. 10.00 uur; De Hoeksteen, zo. 11.30 uur; Domburg, zo. 8.45 uur; Bethesda St.-Josephzieken- huis - Zo. 10.00 uur ds. Tinyll van Serooskerke. Chr. Ger. Kerk Vlissingen - Zo. 9.30 en 17.00 uur ds. Brandsma Geref. Kerk en Ned. Herv. Gem.Souburg - Oranjeplein, zo. 9.30 u. ds. van Buiren, Ka naalstraat zo. 9.30 uur ds. Mei- se, 19.00 uur ds. van Buiren- Heemskerk; 19.00 ds. De Nooy. Bejaardenhuis Zoute Viever - Zo. 19.00 uur ds. Melse. Evang. Gem. de Wijngaard, Middelburg, - Zo. in aula L.T.S. Klarenbeek 9.30 u. ds. v.d. Zan den. Heilig avondmaal Geref. Kerk Vrijgemaakt, De Lannoystraat, Vlissingen - Zo. 9.30 en 16.30 u. G. Zomer; Klein Vlaanderen 75, M'burg gee op- oave. Anglicaanse Kerk - (Mission to Seamen) Zeemanshuis Schelde- poort, zo. 10.30 u. Holy Commu nion 19.30 u. Evening Prayer Luth. Kerk - Middelburg combi- natiedienst in Middelburg 10 uur br. van Rosmalen Zevende Dags Adventisten, Vlissingen - 't Anker, za 10.15 u. bijbelstudie; Middelburg - in doopsgez. kerk, za. 10.00 uur bijbelstudie, Kristen Zuidmo- lukse Kerk in Nederland - Sou burg, zo. 13.00 Pat. Waisupy, Koudekerke 11.45 Pdt. Waisupy Doopsgezinde Gemeente Vlis singen - Zo. 9.30 uur br. v.d. Linde Ger. Kerk en Herv. Gem. Vliss. - Zo. Jacobskerk 10.00 u. ds. van Voorst-Vader 17.00 u. ds. Wijnhorst, Open Hof, 9.30 uur ds. Kalksma; 17.00 u. ds. Kalks- ma; Johanneskerk 9.30 u. ds. Krijger; 17.00 u ds. de Boer; Pe- truskerk ds. De Nooy, 9.30 u. Der Boede - Zo. ds. Harinck Hervormd Middelburg - Nieu we Kerk, zo. 10.00 u. ds. Brum- melkamp;Koorkerk, 10.00 uur ds. Hendrikse-Spierings; Oost- kerk, 10 uur: ds. Ootjere; Ont- moetingskerk 10.00 uur ds Nell, 17.00 u. ds. Cazander (geref. bondsdienst) ;Thomaskapel 10.00 u. ds. Snijders, de Hoek steen 18.45 welkomsdienst Ned. Geref. Kerk (in Engel; Kerk) - Middelburg, zo. 9.30 17.00 uur ds Postma (Eindh ven) Kristen Zuidmolukse Kerk i Ned. - Souburg, zo. 14.00 ui oud. Picasouw. Vrijz. Herv. en Remonstrants> Kring - Vlissingen in Ophir Bad huisstraat 186, zo. 10.00 uur ds de Weerd.Middelburg (koorkerk) zo. 10.00 ds. Hendrikse-Spie rings Nieuw Apost. Kerk - Wester- baan 20, West-Souburg, zo 9.30 en 16.00 uur, wo. 20.00 uur. Pinkstergem. Leden in Chris tus Vrijdomweg 1Vlissingen, zo. 11.00 uur dienst. Leger des Heils - Vlissingen, zo. 10.00 en 17.00 uur. Goed Nieuws club wo. 13.30 uur. Voile Evangelie Gemeente Im- manuel Arnemuiden - zaal bo ven de Krab, Zo. 10.00 u. br. Creemers. Volle Evang. Bethel Kerk - Middelburg 't Zand, Baarsjes straat, zo. 16.00 uur. Bethel Pinksterkerk - Vrijdom- weg 1Vlissingen, zo. 14.30 uur, vr. 19.30 uur en wo. 19.30 uur. De Kerk van Jezus Christus van de Heiligen der Laatste Dagen - Paul Krugerstraat 22d4, Vlissingen, zo. 11.45 uur. Pinkstergem. Vlissingen - Em- mastraat 10, wo. 19.30 uur, zo. 14.30 uur. Christengemeenschap Kapel Hoogelande, geen dienst. Christelijk Gereformeerde Kerk, zo. 9.30 en 17.00 uur, ds Brandsma Buro voor Rechtshulp Zeeland - Loskade 35-37, Middelburg, 01180-37120. Gratis advies en informatie, Spreekuren M'burg ma. 13.30-15.30 u. en do. 17.00-19.00 u. Vliss. Brouwe- naarstr. 4 di. 9.30-11.30 u. Rutgershuis en Stimezo Z- Vlaanderen - Molenstraat 17, Groede, tel. 01171-1550. Soc. Verzekering-informatie - bij Detam, Segeersingel 8, Mid delburg, tel. 35553; Gak, Pape gaaienburg 50, Vlissingen, tel. 71520; Raad van Arbeid, Span jaardstraat 53, Middelburg, tel. 33600. Stichting Jeugd en Gezin in Zeeland - Middelburg. Dagelijks en in het weekend telefonisch bereikbaar 10080-28555. FIOM Zeeland - Stichting tot hulpverlening bij zwangerschap en alleenstaand ouderschap. Varkensmarkt 1, Middelburg. Spreekuur volgens afspraak, tel. 01180-27311bereikbaar tussen 9.00 en 12.30 uur en van 13.30- 15.30 uur op ma., di., do. en vrij. Provinciale Werkgroep Vrou wen zonder Baarmoeder - tel. spreekuur di. 14.30-15.30 uur, tel. 01180-26952. Correspon dentie naar Postbus 282, 4330 AG Middelburg. Stichting Kinderdagverblijf Kinderdijk - Opvang peuters van 11 /2-4 jaar van ma. t/m vrij. 8.00-18.00 uur, Kinderdijk 76, Middelburg, 01180-14532. Raads- en Advieswinkel Vlis singen -Voor vragen over uitke ringen, bezwaarschriften, vrijwil ligerswerk, enz. Hobeinstraat 7- 9. Spreekuren di., wo., do. en vr. 10.00-12.00 uur en do. 19.00- 20.30 uur, tel. 19749. In de Zwaan Souburg, di. 14.00-16.00 uur, tel. 61252. In Open Hof, Paauwenburg, wo. 10.00-12.00 uur, 01180-65455. Vrijwillige Humanistische geestelijke hulpverlening - Voor een diepgaand gesprek, tel. na 18.00 uur tel. 01184-12578. Groep Weduwen en Weduw naars - Bijeenkomst elke dins dagavond Varkensmarkt 1, Mid delburg. Inl. bij FIOM, tel. 01180- 27311 VLISSINGEN Do. 1 nov' 7.37 en 20.35 uur Vr. 2 nov. 9.06 en 21.58 uur Za. 3 nov. 10.24 en 23.02 uur Zo. 4 nov. 11.24 en 23.52 uur Ma. 5 nov. 12.09 Di. 6 nov. 0.28 en 12.43 uur Wo. 7 nov. 1.01 en 13.10 uur.

Scheldebode | 1984 | | pagina 21