theelen van der weele makelaars en taxateurs o.g. makelaardij in hypotheken__ Badhuisstraat 31-33-35, 4381 LN VLISSINGEN tel. 01184-13920 COLIJNSPLAAT HEINKENSZAND DOMBURG MIDDELBURG VLISSINGEN VLISSINGEN VLISSINGEN GOES KOUDEKERKE VLISSINGEN Colljnspiaatseweg 30 Schitterend gelegen, smaakvol gerenoveerd vrij staand herenhuis met garage en berging. Bevat o.a. woonkeuken, bijkeuken, royale living plm. (34 m2), kelder, luxe badkamer en 3 slaapk. opp. plm. 1.100 m2 Vraagprijs 235.000,-k.k. Flamingostraat 4. Ind. hal met toegangsdeur naar de garage, toilet, li ving met o.h., moderne open keuken, fraaie badk. en 3 slaapk. Deze energie-vriendelijke onconventio nele woning is gebouwd op 545 m2 Vraagprijs 205.000,- Dr. H.C.N. Geijsenstraat 14 Ind. hal, toilet, berging, ouderslaapk. met badk. waarin ligbad, douche en w.t. ruime living met open keuken en open haard, op verdieping twee kin dersik. en douche Vraagprijs 235.000,-k.k. Prooijenseweg 9 Aan de noordrand van Middelburg, te midden van weilanden gelegen romantisch landhuis (bouwjaar 1974, inhoud 781 m3, gebouwd van oude gebikte stenen). Het geheel is omgeven door een fraai aan gelegde tuin met vijvers, boomgaard, moestuin en gevarieerd bos (totale oppervlakte 2,2 ha). Ligt op ca. 5 minuten fietsen van het centrum en op loopaf stand van diverse scholen. Voor serieuze kandida ten is uitgebreide dokumentatie beschikbaar, als mede de bij dit unieke objekt behorende vraagprijs. St. Kruislaan Op 1ste verdieping gelegen appartement. Bevat o.a. woonkamer, 2 slaapk., keuken, toilet, douche en berging. Behang, schilderwerk, keuken en stu- cadoorswerk zijn onlangs vernieuwd. Vraagprijs 69.000,-k.k. De Kempenaerstraat 27 Gemoderniseerde halfvrijstaande woning met gara ge. Ind.: hal, toilet, living, moderne keuken, garage, 3 slaapkamers, douche met wastafel, werkkamer met trapopgang en mooie tuin. Vraagprijs 135.000,-k.k. Uw hypotheek is een zaak van vertrouwen!!! Thee len Van der Weele makelaardij in hypotheken is uw vertrouwen waard omdat: U bij Theelen Van der Weele kennis kunt nemen van on gekende mogelijkheden op het terrein van belastingbespa ring. U bij Theelen Van der Weele kunt rekenen op vakbekwa me steun en begeleiding van een beëdigde hypotheekcon sulent. U bij Theelen Van der Weele kunt kiezen uit offertes van alle mogelijke geldgevers. Bovendien krijgt u bij Theelen Van der Weele als gevolg van volume een zeer gunstige rente aangeboden, rente-indicatie: 1 jr. vast v.a. 6,8%, 5 jr. vast v.a. 7,8%, 10 jr. t/m 20 jr. vast v.a. 8,0%. Wij verzorgen o.a. uw gemeentegarantieaanvraag en op uw verzoek controleren wij het koopkontrakt. Als het bovenstaande u aanspreekt en u een hypotheek „op maat" wenst, neem dan contact op met ons kantoor om de proef op de som te nemen. Boulevard de Ruyter 110. Mooi verbouwd appartement op een van de Vlis- singse boulevards. Ind.: woonkamer aan voorzijde, eetkamer met keuken welke is voorzien van modern comfort en „zicht op de stad", aan achterzijde, toi let en ruime entree, grote en kleine slaapkamer, moderne badkamer, veel kastruimte. Vraagprijs 225.000,-k.k. Singel 368-370 Zonnig dubbel woonhuis in absoluut uitstekende staat van onderhoud, lokale verwarming. Vraagprijs 145.000,-k.k. THEELEN VAN DER WEELE makelaardij in onroerende goederen voor: bemiddeling bij aan- en verkoop bemiddeling bij huur en verhuur taxaties beheerszaken beleggingsadviezen Mendelssohnlaan 10 vrijstaande semi-bungalow met geheel vrij gelegen achtertuin. Ind.: ruime hal met plavuizen, living met o.h. en open keuken, bijkeuken, berging, slaapk. met kast en w.t. Verd.: badk. met ligbad w.t. en toi let, drie grote slaapk. aparte bergkamer en vliering. Vraagprijs 295.000,-k.k. Verdilaan 36 Bungalow. Deze bevat grote living (ca. 40 m2) met open haard, studeer- c.q. slaapk. 2 kinderslaapk., ouderslaapk. met directe toegang naar badkamer met ligbad, toilet en wast. Grote garage, logeerka mer met aparte badruimte, hal met toilet en garde robe. Geheel vrij gelegen patio, uitstekende kwali teit van toegepaste materialen. Vraagprijs 298.000,-k.k. Duyvendrechtstraat 12 Ind. beg. grond: hal, toilet, kelderkast, doorzonka mer met tuindeuren en keuken, Verd.: ouderslaapk. 2 kinderslaapk. douche met wastafel en ged. be vloerde vliering. Vraagprijs 89.000,-k.k. Noordhoeklaan In dit mooie bestemmingsplan kunnen wij nog een geschakelde vrije-sektorwoning aanbieden nr, 44 gelegen op 276 m2 eigen grond. De afwerking is zonder meer luxe te noemen. De keuken omvat o.a. inbouwapp. zoals koelkast, kookplaten, afzuigkap en elektrische oven, ook aan sanitair en tegelwerk is veel aandacht besteed. Deze koopsom bedraagt 185.000,-v.o.n. De Walestraat 16 Ind. b.g. hal, toilet, L-vormige woonk. met trapop gang en open keuken, bijkeuken en garage. 1e verd. drie slaapk., badk. met ligbad, douche, toilet en w.t. 2e verd. twee slaapk. Prijs n.o.t.k. Noordweg 6 Woonboerderij op ca. 1000 m2 eigen grond. Deze luxueus uitgevoerde woning is in 1982 geheel ver bouwd en gemoderniseerd. Voor serieuze kandida ten is een uitgebreide dokumentatie beschikbaar. Globale indeling: hal, living (Z-vorm) met o.h., eetk. keuken waarin luxe inrichting met app. bijkeuken en garage. Verd.: slaapk., badk. met ligbad twee wast. en bidet apart 2e toilet. De vraagprijs van dit unieke object bedraagt 335.000,-k.k. Boulevard de Ruyter 68 appartement op 2e verd. voorzijde is voorzien van alum, ramen en dubbele beglazing, woonk. en eet kamer, 2 slaapk. keuken, douche, toilet. Jaarlijkse bijdrage aan vereniging van eigenaren plm. 1500,-. Aanvaarding i.o.o. Vraagprijs 165.000,-k.k. Eedestraat 13 Eengezinswoning met berging en tuin op het zui den. Ind.: beg. grond, hal met trapopgang, halkast, woonkamer met eiken wandkasten, achterkamer, eenvoudige keuken en apart toilet. Verd.: grote open zolder en slaapkamer. Algemeen: subsidiemo gelijkheden tot plm. 20.000,- Vraagprijs 59.000,-k.k.

Scheldebode | 1984 | | pagina 26