Open Podium: Salsa straattheater en circus Q PUTSEH Sterk deelnemersveld in bekende Badronde het weten waard Paspoortstraat geruime tijd voor verkeer gesloten rti? QTUPT nrnnnr 1 Continental Singers DE SCHF^DEBODE J zjngen in Goes Cattery Toch Nog ontstond uit liefde voor katten Films in Zeeuws museum Ad de Jong bespeelt beiaard Orgelconcert Van Eersels Orgelconcert in Koorkerk Orgelconcert Middelburg Marokkaanse vereniging zoekt vrijwilligers Wereldwinkel steunt acties tegen deportatie SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 11 JULI 1984 305 films ZAKEIVp -I'fZTCTTZTW Met de herinrichting van de Souburgse Pas poortstraat is begin deze maand een aan vang gemaakt. Dat brengt uiteraard enige overlast mee voor de omwonenden. Zo is de waterleidingmaat schappij begonnen met de vervanging van de twee in de straat lig gende hoofdwaterlei dingen door een nieu we. NIEUWS VAN HET STADHUIS Inwonertal Wie verloor walkman HUISARTSEN APOTHEEK TANDARTSEN DIERENARTSEN KRUISWERK KERKDIENSTEN HOOGWATER VLISSINGEN - Drie groepen zijn gratis te horen en te zien deze week op het zo genaamde Open Podium dat in het kader van de openingsfeesten rond de boule vard wordt gehouden. Woensdag 11 juli is dat Salsa Caliente uit Amsterdam, don derdag 12 juli Chrome uit Australië en zaterdag en zondag 14 en 15 juli Vente Bin- kies uit Amsterdam. De Australische groep Chrome. Het optreden van Salsa Ca liente begint vanavond om half negen op het podium voor het Strandhotel. Zoals al uit de naam blijkt wordt het Salsa muziek (en andere vormen van Latijns-Ameri kaanse muziek). De groep staat onder lei ding van Leslie Lopez, een Puertoricaan die al acht jaar de bas bespeelde in New York en Puerto Rico. Zijn erva ring is dat het Europese pu bliek meer van de muziek geniet dan het Amerikaanse, maar ook dat het minder kritisch is. Lopez ging al op zeventienjarige leeftijd naar New York om er muziek te studeren. De drie leden van Chrome zijn donderdagmiddag op de hele boulevard in de weer met wat het best straatthea ter kan worden genoemd. Ze bewegen als robots over de straat, exact gelijke bewe gingen makend. Twee spelen er op de bongo, de derde blaast fluit. Ze zijn in het wit gekleed, aan een kant lange broek en lange mouw, aan de andere kant alles kort. Spie gelende brilleglazen, ge kleurde lippen en tvangen. Hun optredens hangen zeer af van het publiek en kun nen tien minuten duren, maar ook twee uur achter een. Wie meer wil weten, moet maar even gaan kijken. De Vente Binkies is een reizend circus (straatthea ter). Zaterdag en zondag is de groep zowel 's avonds als overdag op de boulevard en in de binnenstad te zien. De Vente Binkies (Stef Ave- zaath, Peer van de Berg en Jan Floor) is ontstaan uit een groepje irrolijke acrobaten die een zomer lang Frankrijk op stelten zetten. De drie gingen door met kindertheater en straatthea ter, waarmee ze Europa door trokken. Mime, cascade, jongleren, acrobatiek en clownerie klinken allemaal door in hun nieuwste pro gramma over het soort Mexi caan dat een kerel wil wezen en zich koel en zonder gevoel aan de mensen toont. Indiana Jones and the Temple of Doom, is een nieuwe ken nismaking met de held van Raiders of the lost ark. Het Vlissingse Alhambra is een van de theaters waarin de film donderdag in première gaat. Het is weer een film van Ste ven Spielberg die bewezen heeft de vaart en de spanning erin te kunnen houden. Als de archeoloog Indiana Jones en zijn jonge metgezel Short Round in India aankomen om te helpen bij het opbouwen van een dorpje, beseffen ze niet welk gevaar ze vanuit de Temple of Doom te duchten hebben. Alhambra I, donderdag tot en met woensdag twee uur, zeven uur en halftien. Alle leeftijden. Hollywood sex. Porno. Alhambra I, vrijdagnacht elf uur, achttien jaar. Vrijdag de 13de. Griezelfilm in drie dimensies. Alhambra 2, donderdag tot en met woensdag zeven uur. Tirolers in St. Tropez. Porno. Alhambra 2, donderdag tot en met woensdag halftien. Vrij dagnacht elf uur. Zestien jaar. De schele koning en de kraai. Nederlands gesproken Franse tekenfilm is vergelijkbaar met een sprookje. Een koning re geert als een tiran het rijk Ti- kicardië. Alleen een praatzie ke vogel met een kleurrijke verenpracht, die zijn nest hoog in het paleis vlakbij de gehei me vertrekken van de koning heeft gebouwd, durft de ko ning nog te tarten. De koning is verliefd op een nederig her derinnetje en wil haar met ge weld laten ontvoeren. Zij is verliefd op een kleine schoor steenveger. Moeilijkheden dus. Alhambra 2, donderdag tot en met woensdag twee uur. Alle leeftijden. In het Middelburgse filmhuis Meccano in de Pauwpoort 3 draaien deze maand een serie oude films die mede op basis van de wensen van de bezoe kers is uitgekozen. Het gaat onder meer om Die Ehe der Maria Braun, The Sting, Chi natown, Come back to the five and dime Jimmy Dean, Jimmy Dean, One flew over the cuc koo's nest, Fitzcaraldo (Wer- VLISSINGEN - Aan de Nieuwstraat 35 in Vlissingen is deze week Cattery Toch Nog geopend. De nieuwe zaak omvat een poezenpension, een speciaalzaak voor honden- en kattenbeno- digdheden en ook kan men er terecht voor jonge raskatjes. De liefde voor katten van blijven voor de katten." mevrouw Hut-Gijzen leidde Wie zijn kat tijdens de va- uiteindelijk tot de opening van kantie in het pension wil on- deze eigen cattery. „Ik heb zelf een aantal katten", vertelt ze „en ik deed al regelmatig mee aan allerlei tentoonstellingen, waar mijn katten dan vaak de hoogste prijzen weghaalden. Omdat ik zoveel mogelijk over katten wilde weten om zo de best mogelijke verzorging te kunnen geven, schreef ik me in voor cursussen op dit ge bied. En na het behalen van de benodigde diploma's kwam bij mij het idee op een eigen cat tery te beginnen. Dit pand leek daarvoor uitermate geschikt. Er was in ieder geval voldoen de ruimte en samen met mijn man en enkele vrienden zijn we drie maanden bezig ge weest om er een leuke winkel van te maken, met mooie ver- derbrengen, moet wel een die- renpaspoort kunnen overleg gen, waaruit blijkt dat de kat is ingeënt tegen katten- en niesziekte. Mevrouw Hut heeft in de cattery ook een ruimte om katten te wassen, föhnen, kammen en ontklitten. Op be stelling maakt ze krabpalen, zodat deze passen in het inte rieur van de klanten. De naam Toch Nog heeft de cattery te danken aan de poes van de familie Hut die voor een verrassing zorgde. Terwijl iedereen er van overtuigd was dat het beestje niet zwanger was, ondanks verschillende reisjes naar Amsterdam om daar gedekt te worden, wierp ze Toch Nog een nest jongen. Foto Cor Schuilwerve GOES - Dinsdag 17 juli geven de Continental Singers op hun toernee door Nederland, een concert in de Westerkerk in Goes. Het begint om acht uur. De Continental Singers heb ben overal bekendheid gekre gen, dankzij hun vele toernees, langspeelplaten, radio- en te levisie-optredens. Zij brengen eigentijdse composities, in zo wel soul, gospel, folk en funk- muziek. MIDDELBURG - Tot eind augustus worden er op werk dagen in het Zeeuws museum in Middelburg om kwart over elf, twee en drie uur films over Zeeland gedraaid. Op maandag is dat een film over de watersnood in 1953, dinsdag de film „Terug naar het eiland" een film over de Tweede Wereldoorlog, woens dag een film over de afsluiting van de Oosterschelde met als titel „Oosterschelde, kerend tij", donderdag een film uit 1962 over de afsluiting van het Veerse Gat en vrijdag weer de film over de watersnood van 1953. DOMBURG - Op donderdag 19 juli wordt in Domburg voor de twaalfde keer een wieler ronde gehouden voor ama teurs, die bekend staat onder de naam „Badronde". Om 19.00 uur 's avonds klinkt het startschot en de af stand is 84 kilometer. Bijna negentig renners heb ben ingeschreven waaronder diverse Zeeuwse kanshebbers op de bloemen, zoals Kees de Nooyer en Jack van der Horst, als bekende Walcherse ren ners. Uit Zeeuwsch-Vlaande ren komen onder andere: Ab Verplanke, Werner Wieme, Adrie de Maesschalk en Wim de Waal terwijl ook Toon van der Steen (Bruinisse) en Thijs Fase (Oud-Vossemeer) prijs- rijders bij uitstek zijn. De Zeeuwen zullen het ove rigens niet gemakkelijk krij gen, sterke Brabantse klep pers als Rainier Valkenburg, Bart van Eist en Johan de Crom. Nadat de wielerronde in Domburg elf jaar lang bijna in zijn geheel werd georgani seerd door Piet Scheers is van uit de Vereniging van Onder nemers Badplaats Domburg een comité ontstaan. De algemene leiding blijft voorlopig in handen van P. Scheers. In het comité hebben verder zitting: mevrouw R. Corré, de heer. R. Corré, P. de Pagter, J. Corrè en Chr. de Visser. ner Herzog), Annie Hall en Taxidriver (Scorcese). In augustus zal het filmhuis gesloten zijn om in september weer vijf avonden per week te gaan draaien. Ook staan er weer enkele festivalweken op het programma, waaronder een cyclus van Ingmar Berg- mann. De komende week in Mecca no Middelburg: Die Ehe der Maria Braun. Van Rainer Werner Fassbinder toont Hanna Schygulla als een trouwe echtgenote die door uiterlijk en gedrag mannen aantrekt. Ze houdt ze echter op afstand. Getrouwd in de oorlog tussen het puin, blijft ze wachten op haar man die niet van het oostfront terugkeert. Fassbinder volgt de carrière van deze uitzonderlijke vrouw, als haar man terug keert, als hij de gevangenis in gaat wegens doodslag en als hij terugkeert. Donderdag halftien. 40 graden zuiderbreedte. Dra matische film over een zeezei ler. Vrijdag halfnegen en elf uur. The Sting. Van George Roy Hill toont twee vrije jongens (Redford en Newman) die een beruchte zwendelaar te grazen nemen. Het geluid van speel kaarten. Zaterdag halftien. Place de la Bastille. Van Ru- dolf van den Berg naar de ro man van Leon de Winter. Op bijna thriller-achtige wijze is de speurtocht van een onder wijzer naar zijn tweelingbroer die Auschwitz zou hebben overleefd verfilmd. Maandag, dinsdag en woens dag halftien. MIDDELBURG - Donder dag 12 juli verzorgt Addie de Jong het tweede concert in de serie beiaardconcerten op de beiaard van de Lange Jan in Middelburg. Het begint om halfacht. Addie is cantor organist van de Goede Herderkerk in Rot terdam, stadsbeiaardier van Rotterdam, Schiedam, Vlaar- dingen en Voorschoten en di rigent van verschillende ko ren. Hij kreeg zijn beiaar diersopleiding aan de Neder landse beiaardschool. In Middelburg laat hij onder andere zijn eigen bewerkingen van Italiaanse en Nederlandse volksliedjes horen en werken van Domico Cimarosa, Gio vanni Paisiello, Pietro Do- menco Paradies en Luigi Boc- cherini. VROUWENPOLDER Maandag 16 juli zullen Kees van Eersel en Henny van Eer- sel uit Goes een orgelconcert geven op het orgel van de Ge reformeerde Kerk aan de Schoolstraat in Vrouwenpol der. Kees van Eersel speelt zelf enkele orgelsolo's, terwijl het programma voorts vermeldt werken van orgel-vierhandig, waarbij Henny van Eersel haar echtgenoot zal assisteren. Op het programma staan wer ken van onder meer Antonio Vivaldi, het Concerto in d. dat voor orgel is bewerkt door J.S. Bach, L. van Beethoven, F. Schubert, A. Hesse en S. Wes ley. Het concert begint om 20.00 uur. MIDDELBURG - Donder dag 12 juli bespeelt Jos Vogel het orgel van de Koorkerk in Middelburg. De orgelbespeling wordt on derbroken voor een kort mo ment van bezinning. Ook heb ben de bezoekers de gelegen heid om de kerk te bezichti gen. Het concert begint om kwart over twaalf. MIDDELBURG - Vrijdag 13 juli verzorgt Willem van Twillert het tweede concert op het Duyschotorgel van de Lu therse Kerk in Middelburg in de serie vrijdagavondconcer ten. Twillert brengt een geva rieerd programma met muziek van de Hollandse orgelschool uit de zeventiende eeuw tot or gelmuziek uit Spanje, Italië, Duitsland en Wenen. Het concert begint om acht uur. VLISSINGEN - Al geruime tijd is er in Zeeland een Democar- tische Vereniging voor Marokkaanse Immigratie actief. De ver eniging concentreert de activiteiten voorlopig nog in het Vlis singse buurthuis Het Buut, maar krijgt op niet al te lange ter mijn een eigen ruimte, zodat er meer kan worden gedaan. Maar, meer activiteiten be- man, per adres Het Buut, tekent meer werk. De vereni- Beatrixlaan 2, Vlissingen, tel. ging doet dan ook een beroep 01184-16223. op mensen die als vrijwilliger willen meewerken om de ver eniging succesvol te laten ope reren. Op het ogenblik bestaat het programma uit Arabische les voor kinderen en volwasse nen, ontmoetingsdagen en voorlichtingsdagen. De bedoeling is vooral meer voorlichting te geven en meer activiteiten te organiseren die voor Nederlanders zijn be doeld. Voor vrouwen zal ook een en ander op het program ma komen te staan. Behalve voor dit soort werk zoekt de vereniging ookj iemand die de penningmeester kan helpen en secretariaats werk kan verrichten. Wie be langstelling heeft kan terecht bij Ali El. Fassi of Kees Cats- MIDDELBURG - De We reldwinkel aan de Dam 47 in Middelburg steunt de mensen die actie voeren tegen de de portaties van zwarte bewoners uit Kaapstad naar thuislan den. Wie dat wil, kan er te recht voor het tekenen en ver sturen van brieven naar de Zuidafrikaanse Raad van Kerken als protest tegen de deportaties. De Wereldwinkel is dage lijks geopend van tien tot twaalf en donderdags van ne gen tot negen. De Middelburg se Wereldwinkel heeft al een lange traditie in de strijd te gen de apartheid in vooral Zuid-Afrika. Onder meer via thema-avonden en lezingen is aandacht aan deze extreme vorm van discriminatie be steed. De afgelopen maanden vroeg de werkgroep Cairos be langstelling voor de deporta ties van de oorspronkelijke bewoners van Zuid-Afrika, onder meer via gebedsdien sten. Aan deze werkgroep wil de Wereldwinkel steun geven. Gedurende dit werk zal de straat voor het verkeer zijn afgesloten. Het werkschema ziet er zo uit dat tot en met vrijdag 13 juli aan de leiding wordt gewerkt. Gedurende de bouwvakvakantie zal de straat echter weer voor ver keer berijdbaar zijn. Vanaf maandag 6 augus tus werkt de WMZ weer: de straat blijft dan gesloten tot en met vrijdag 17 augustus. Daarna gaat de aannemer aan het werk voor de herin richting van de Paspoort straat, volgens het plan dat met de bewoners is overeen gekomen. ook dan blijft de straat voor verkeer afgesloten. Tij - dens deze werkzaamheden VLISSINGEN wordt echter geprobeerd het laden en lossen van goede ren zoveel mogelijk onge hinderd te laten doorgaan. Ook voor politie, brandweer en ambulance blijft de straat toegankelijk. Een en ander heeft het bu reau voorlichting en in spraak de bewoners per brief laten weten. De gemeente Vlissingen telde per 1 juni dit jaar 23.141 mannelijke en 22.880 vrouwelijke inwoners. Sa men dus 46.021. Dat zijn er zeven minder dan op 1 mei, toen 46.028 mensen in de ge meente woonden. Het inwonertal steeg door een geboorte-overschot van 34. Het vertrekoverschot van 41 mensen doet de toename in een afname overslaan. In de periode van 21 juni 1984 tot 3 juli 1984 zijn bij de gemeentepolitie te Vlissin gen de volgende voorwerpen aangegeven: 2 bankbiljetten; bril in etui; hoofdsteun; auto; ivalkman; armbandje hartpatiënt; step; horloge; spijkerjack; kleding in plas tic tas; regenpak; blauw/wit colbert; kleine portemonnee; beursje; armband met in scriptie; zilveren schake larmband met bedeltje; bruin etui met sleutel; auto sleutel; sleutel aan wit label; 3x ring met 3 sleutels; 3 sleu tels aan allemanseindje; los se sleutel; sleutel aan leren label; 6 sleutels aan ring; zwart etuit met 3 sleutels. Aangegeven dieren: in asiel: Cyperse volw. kater; bij particulier: oude terriër, reu met halsband. Openingstijden: maandag t/m trrijdag 9.00 - 12.00 uur, 14.00 - 16.00 uur. Gegevens voor deze rubriek moeten de vrijdag voor plaat sing uiterlijk om 11.00 uur op het kantoor aan de Torenstraat 5 te Vlissingen binnen zijn. Vlissingen Za. Mijnlieff, Nic. Beetslaan 15, tel. 12525; Zo. van Dijk, Koudekerkseweg 52, tel. 13459. Tel. spreekuur voor dringende gevallen van 12.30-13.00 en van 17.30-18.00 uur. Visites aanvra gen voor 10.00 uur. Vlissingen - Osterman, De Kempenaerstr. 2, tel. 79791he le weekeinde bereikbaar voor eigen patiënten. Middelburg - Zat. de la Hayze, Seisdam 22, tel. 28574; Zo. Boerwinkel, Noordweg 214, tel. 12460. Spreekuur voor spoedge vallen 12.30-13.00 uur en van van 17.30-18.00 uur. Visites aanvragen voor 10.00 uur. Souburg, Middelburg-Zuid, Ar- nemuiden en Nleuwlan. Za. Bloos, Kanaalstr. 70, Sou burg, tel. 01184-61212; Zo. Kod de, Oude Vlissingseweg 13, Mid delburg, tel. 01180-15810. Spreekuur voor spoedgevallen van 12.30 tot 13.00 uur en van 17.30 tot 18.00 uur. Visites aan vragen voor 10.00 uur. West- en Midden-Walcheren - Za en zo. Stutterheim, Beukelstr. 8, Meliskerke, tel. 01186-1760. Koudekerke, Zoutelande, Me liskerke, Biggekerke - vrij. 18.00-zo. 24.00 u. Noorlander, Middelburgsestr. 94, Koudeker ke, tel. 01185-1231. Domburg, Aagtekerke, West- kapelle - Vrij. 18.00 uur tot zo. 24.00 uur v. Eede, Casem- brootstr. 24, Westkapelle, tel. 01187-1234. Oostkapelle, Serooskerke, Grljpskerke en Veere - Za en zo. Oosterhoff, Markt 10, Veere, tel. 01181-271. Vlissingen - Vrij. 13-20 juli v.d. Sande, Badhuisstr. 30-34, tel. 12066. Middelburg - Vrij. 13-20 juli Ringeling, Lange Delft 133. Voor heel Walcheren - Za. en zo. v.d. Schoot, Tramstraat 9, Koudekerke, tel. 01185-2660 Spreekuur voor spoedgevallen tussen 11 en 12 uur. Kleine huisdieren - Hele week eind Ruys, Middelburg, tel. 01180-13118. Consult na tel. af spraak. Dierenartsenpraktijk Middel burg - Grote huisdieren 01180- 33803. Visites aanvragen van 8.00-9.00 uur. Praktijk Oostkapelle - Oude Domburgseweg 33a, Oostkapel le, tel. 01188-1443. Behandeling kleine huisdieren op afspraak. Kleine huisdierenpraktijk Sou burg - Kanaalstr. 3, hele week end: 01184-60860. Vlisslngen-stad - Za. en zo de Wit-Minderhoud, tel. 01185- 2833. Spreekuur alle werkdagen 17.00-17.30 uur, Lelienlaan 1, 01184-13769. West-Souburg, Papegaaien burg, Bossenburgh, Wester- zlcht, Oost-Souburg, Rltthem en Paauwenburg - Za. en zo. v.d. Velde, tel. 01185-2780. Spreekuur op ma., wo. en vrij. 17.00-17.30 uur. Batenburg 84- 86, 01184-61781. Spreekuur Oost-Souburg en Ritthem: dage lijks spreekuur 16.30-17.00 uur in Gezondheidscentrum, C. van Perestraat 8, 01184-61479. Verloskundigen - Za. en zo. v. Ginkel, Pres. Rooseveltlaan 232, tel. 12775. R.-K. Kerk Walcheren, Sou burg - Martinuskerk Zo. 10.00 uur parochiekoor; Paau wenburg Open Hof - Zo. 11.00 uur eigen zanggroep, 19.00 uur samenzang; Vlissingen, Lieve Vrouwekerk - Za. 19.00 uur zangkoor,zO, 9.30 dameskoor; Middelburg, Petrus en Paulus- kerk - Za. 19.00 uur en zo. 10.00 uur; De Hoeksteen, zo. 11.30 uur; Zoutelande, za. 19.00 en zo. 10.00 uur; Dishoek - Zo. 10.00 u.;Domburg, Za. 19.00 uur, zo. 10.00 uur; Vrouwenpol der, za. 19.00 uur en zo 10.00 uur. Bethesda St. Josephzleken- huis - Zo. 10.00 uur ds. Kalks- ma. Chr. Ger.-kerk Vlissingen - Zo. 9.30 en 17.00 uur ds. Brons. Gerf. Kerk en Ned. Herv. Gem.Souburg - Oranjeplein, zo. 9.30 ds. Sinke (Lewedorp); Kanaalstraat zo. 9.30 uur dhr. Hondius, 19.00 u. dhr. Heems kerk. Bejaardenhuls Zoute Viever - Zo. 19.00 uur dhr. Schot. Evang. Bapt. Gem., Middel burg, - Zo. geen opgaaf. fïonkf (forir VHI/uunaaM ria Lannoystraat, Vlissingen - Zo. 9.30 en 16.30u drs. Bijl; Klein Vlaanderen 75, M'burg zo. 9.30 en 16.30 u. ds. De Graaf. Anglicaanse Kerk - (Mission to Seamen) Zeemanshuis Schelde- poort, zo. 10.30 uur holy com munion, 19.30 uur evening prayer. Luth. Kerk - Geen opgave. Evang. Gem. de Wijngaard - In aula LTS Klarenbeek, zo. 9.30 uur ds. Voogelaar. Zevende Dags Adventisten, Vlissingen - 't Anker, za. 9.15 u. ds. Van Rijn, 10.15 uur bijbel studie. Middelburg - in doops- gez. kerk, za. 10.00 uur bijbel studie, 11.00 u. ds. Van Rijn. Kristen Zuldmolukse Kerk in Nederland-Souburg, zo. 10.00 u.pdt. Waisapy. Doopsgezinde Gemeente Vlis singen - Zo. 9.30 u geen dienst. Ger. Kerk Vlissingen - Zo. Pe- truskerk, 9.30 uur ds. Van Ree- nen (Harderwijk); Johanneskerk - 19.00 u. ds. de Boer; Open Hof, 9.30 uur en 17.00 u dhr Jorritsma. Der Boede - Zo. ds. Baayens Hervormd Middelburg - Nieu we Kerk, zo. 10.00 uur ds. Brum- melkamp, 17.00 u. ds. Korpo raal; Koorkerk, 10.00 uur ds Hendrikse-Spierings; Oostkerk 10.15 uur ds. Fox; Ontmoetings- kerk, 10.00 uur ds. Nell. Tho maskapel, 10.00 uur ds. Hilhorst; Getuigeniskerk, 19.00 u. ds. Nell. Ned. Geref. Kerk (in Engelse Kerk) - Middelburg, zo. geen opgaaf. Kristen Zuldmolukse Kerk In Ned. - Souburg, zo. 14.00 uur oud. Picasouw. Vrljz. Herv. en Remonstrantse Kring - Vlissingen in Ophir Bad huisstraat 186, zo. 10.00 u. dr. De Weerd; Middelburg (Koor kerk) zo. geen opgaaf. Nieuw Apost. Kerk - Wester- baan 20, West-Souburg, zo. 9.30 en 16.00 uur, wo. 20.00 uur. Pinkstergem. Leden In Chris tus - Vrijdomweg 1Vlissingen, zo. 11.00 uur dienst. Leger des Hells - Vlissingen, zo. 10.00 en 17.00 uur. Goed Nieuws club wo. 13.30 uur. Volle Evangelie Gemeente Im- manuel Arnemulden - zaal bo ven de Krab, Zo. 10.00 u. br. Creemers. Volle Evang. Bethel Kerk - Middelburg 't Zand, Baarsjes straat, zo. 16.00 uur. Bethel Pinksterkerk - Vrijdom- weg 1, Vlissingen, zo. 14.30 uur, vr. 19.30 uur en wo. 19.30 uur. De Kerk van Jezus Christus van de Heiligen der Laatste Dagen Paul Krugerstraat 22d4, Vlissingen, zo. 11.45 uur. Herv. Gem. Vlissingen - Jo hanneskerk, zo. 9.30 uur ds. Schokking, 19.00 u. ds de Boer; Jacobskerk, 10.00 u. ds. De Boer, 17.00 u. ds. Korporaal; Open Hof 9.30 u. dhr. Jorritsma. Pinkstergem. Vlissingen - Em- mastraat 10, wo. 19.30 uur, zo. 14.30 uur. DIVERSEN Rutgershuis en Stlmezo Z- Vlaanderen - Molenstraat 17, Groede, tel. 01171-1550. Soc. Verzekering-informatie - bij Detam, Segeersingel 8, Mid delburg, tel. 35553; Gak, Pape gaaienburg 50, Vlissingen, tel. 71520; Raad van Arbeid, Span jaardstraat 53, Middelburg, tel. 33600. Stichting Jeugd en Gezin In Zeeland - Middelburg. Dagelijks en in het weekend telefonisch bereikbaar 10080-28555. FIOM Zeeland - Stichting tot hulpverlening bij zwangerschap en alleenstaand ouderschap. Varkensmarkt 1, Middelburg. Spreekuur volgens afspraak, tel. 01180-27311bereikbaar tussen 9.00 en 12.30 uur en van 13.30- 15.30 uur op ma., di., do. en vrij. Provinciale Werkgroep Vrou wen zonder Baarmoeder - tel spreekuur di. 14.30-15.30 uur, tel. 01180-26952. Correspon dentie naar Postbus 282, 4330 AG Middelburg. Stichting Kinderdagverblijf Kinderdijk - Opvang peuters van 11 /2-4 jaar van ma. t/m vrij. 8.00-18.00 uur, Kinderdijk 76, Middelburg, 01180-14532. Raads- en Advieswinkel Vlis singen - Voor vragen over uitke ringen, bezwaarschriften, vrijwil ligerswerk, enz. Hobeinstraat 7- 9. Spreekuren di., wo., do. en vr. 10.00-12.00 uur, tel. 19749. In de Zwaan Souburg, di. 14.00- 16.00 uur, tel. 61252. In Open Hof, Paauwenburg, wo. 10.00- 12.00 uur, 01180-65455. Vrijwillige Humanistische geestelijke hulpverlening - Voor een diepgaand gesprek, tel. na 18.00 uur tel. 01184-12578 of tel. 01180-14105. Groep Weduwen en Weduw naars - Bijeenkomst elke dins dagavond Varkensmarkt 1, Mid delburg. Inl. bij FIOM, tel. 01180- 27311. Ned. Ver. tot Integratie van Ho moseksualiteit - C.O.C. Zee land regloWalcheren - Postbus 251, Vlissingen, info. tel. 01184- 68354/71854. Huwelijk en ho mofilie info: 01184-71854/ 79886. VLISSINGEN Do. 12 juli Vr. 13 juli Za. 14 juli Zo. 15 juli Ma. 16 juli Di. 17 juli Wo. 18 juli 02.15 en 14.38 uur 02.54 en 15.15 uur 03.36 en 15.53 uur 04.14 en 16.34 uur 04.55 en 17.14 uur 05.38 en 17.51 uur 06.15 en 18.30 uur r

Scheldebode | 1984 | | pagina 5