het weten waard j Volksdansweekeinde in Vlissingen Groot feest Mj 30-jarig Filmweek Bunuel Eindfeest en rommelmarkt 0 Paraplu Vrije toertocht UIT HET ZEEUWSE ZAKENLEVEN Pannekoekhuis gaat donderdag feestelijk open In Middelburg ging 52ste Ster Kaasshop open Albert Paris, nieuwe modezaak in de Walstraat Zomerprogramma Winkelcentrum Vlissingen Reimerswaal pop in Piek Hoor Haar 305 films ^iSSlNC#' HUISARTSEN APOTHEEK TANDARTSEN DIERENARTSEN KRUISWERK KERKDIENSTEN DIVERSEN HOOGWATER De groep Radost uit Delft. VLISSINGEN - Liefhebbers van volksdansen komen het aanstaande weekeinde in Vlis singen volledig aan hun trek ken. Zondag van een tot vijf treden rond de twintig groe pen op in twee tenten op de boulevard en zaterdagavond is er een groot volksdansfeest in het Scheldekivartier. Het feest van zaterdagavond is georganiseerd door de dans groep Vlissingen in samenwer king met de NEVO, de Neder landse Volksdansvereniging, die dit jaar het 35-jarig be- Silkwood Alhambra 1, donderdag en vrijdag en maandag tot en met woensdag acht uur, zaterdag en zondag zeven uur en half tien. Twaalf jaar. Jonge wilde meisjes. Porno. Alhambra 1, vrijdagnacht elf uur. Achttien jaar. Tekenfilmparade, voor de kin deren. Alhambra 1, zondagmiddag tivee uur, alle leeftijden. Raiders of the lost ark, avon turenfilm. Alhambra 2, vrijdag elf uur, zaterdag zeven uur en zondat twee en zeven uur. Gorky Park. De obsessie van een Russische detective die een driedubbele moord wil op lossen. Alhambra 2, donderdag en vrijdag en maandag tot en met woensdag acht uur, zaterdag en zondag half tien. In het Middelburgse film huis Meccano is de week van 20 tot en met 25 juni gewijd aan de Spaanse regisseur Luis Bunuel. Er zijn elf films van hem te zien. Een en ander wordt georganiseerd in sa menwerking met de Stichting Nieuwe Muziek en is mogelijk gemaakt door een geldelijke bijdrage van de provincie. Het programma ziet er als volgt uit: L'age d'or, Un chien Andalou en Las hurdas tierra sin pan, drie korte films. Un chien An dalou maakte Bunuel met Sal vador Dali. De film is geba seerd op dromen die Dali en Bunuel elkaar vertelden en de bedoeling was de mensen een schok te bezorgen. Dat lukte vooral dank zij de scène met het scheermes. In L'age d'or rekent Bunuel af met de my thologieën rond liefde, kerk en staat, leger en politie. Meccano Middelburg, woens dag vanavondhalfnegen. staan viert. In dit jubileumjaar houdt de NEVO in elke provin cie een groot volksdansfeest, het eerst in Zeeland. Enkele van de bekendste Nederlandse volksdansgroepen zijn dan ook in Vlissingen van de partij. Bijvoorbeeld Jeska uit Deume, Radost uit Delft, Achalay uit Leiden en La Popoldancantoj uit Rotterdam. Zondag zijn deze groepen ook weer op de boulevard te zien, althans als het mooi weer is. Bij slecht weer vindt het dansfestival plaats in Brintan- n Los olvidados kreeg een prijs op het festival in Cannes in 1951. In de armste wijken van Mexico-city is iedereen slacht offer en agressor tegelijk. De acteurs zijn Mexicaanse straatjongens. Bunuel laat het straatleven er helder en zon der mededogen in zien. Meccano, woensdag elf uur, donderdag halfnegen. La femme aux bottes rouges is eveneens gemaakt door de zoon van Bunuel. Catherine Deneuve speelt de jonge vrouw die een boek heeft ge schreven en een rijke kunst verzamelaar ontmoet. Droom en werkelijkheid spelen voort durend door elkaar heen. Meccano, dinsdag halfnegen. El angel exterminador. Een aantal invloedrijke mensen raakt door geheimzinnige krachten opgesloten in een nia. Het programma zaterdag avond begint om acht uur en wordt gepresenteerd door de bekende Nederlandse dansleid- ster Karin Bellaart uit Amster dam. Behalve de al genoemde dansgroepen treden zondag ook op Vranje uit Vlissingen, Kern uit Gent, De Veldte uit Haarlebeek, de Grutmoole uit Sas van Gent, Scaldis uit Hans- weert, De Babbelaars uit Hein- kenszand en nog enkele Belgi sche groepen. huis. Het komt tot een zeden- loze losbandigheid. Meccano, vrijdag elf uur. Cet obscur objet du désir toont een schatrijke man die ge wend is alles te kopen wat hij hebben wil. Conchita, het ar me meisje dat zich in de fla menco wil bekwamen, kan hij niet kopen. Zij weert zijn avances af, al geeft ze op den duur wel een beetje aan hem toe. Humor. Meccano, zaterdag halfnegen. Tristana speelt in het Toledo van de jaren twintig. Tristana is een weesmeisje dat inwoont bij haar voogd. De veel oudere man slaagt erin haar tot zijn geliefde te maken. Hij over tuigt haar van het idee dat het huwelijk niet geschikt is voor haar en dat beide partijen el kaar volkomen vrij moeten la ten. Hij had er niet op gere kend dat deze overeenkomst zich ook tegen hem kon keren. Meccano zaterdag elf uur. Simon de pilaarheilige en La fievra monte a el pao. Twee films, waarvan de eerste een volgeling toont van pilaarzit- ter Simon. De man zit al zes maanden in Syrië op een pi laar heilig te worden. Gelovi gen verzamelen zich aan de voet van de pilaar om naar zijn preken te luisteren en al les gaat goed totdat de duivel hem weet te verleiden. Hij heeft de zaak niet meer onder controle en belandt uiteinde lijk in een discotheek in New York. De tweede film gaat over macht en corruptie in een gefantaseerd fascistisch land. Meccano, zondag halfnegen. Leonor (van de zoon van Bu nuel) is ziek en haar man kan haar leven niet redden. Hij trouwt snel om haar te kun nen vergeten, maar komt nooit los van zijn herinneringen. Meccano, maandag halfnegen. Viridiana is een novice in een klooster in dezelfde tijd als Fransiscus van Assisi. Ze is de nicht van Don Jaime die sinds zijn vrouw in de huwelijks nacht stierf teruggetrokken leeft op een verwaarloosd landgoed. Viridiana - ze lijkt sprekend op die vrouw - komt afscheid nemen van haar oom als ze besluit definitief in het klooster te treden. Meccano vrijdag halfnegen. Las aventuras de Robinson Crusoe is een Frans onderti telde film, even bijten dus. Bu nuel houdt zich redelijk aan het boek van Daniël Defoe en maakte een vriendeljke film over de relatie tussen twee geïsoleerde wezens met ver schillende opvattingen over de wereld, de moraal, religie, seks en kolonialisme. Mecccno, donderdag elf uur. VLISSINGEN - Vrijdag avond 22 juni van 20.00-24.00 uur wordt in het Vlissingse buurthuis Het Buut het einde van het seizoen gevierd. Dit feest is bestemd voor al le deelnemers en vrijwilligers, maar natuurlijk zijn ook de wijkbewoners en andere be langstellenden van harte wel kom om met de mensen van Het Buut kennis te maken. De koffie is gratis, evenals de en tree. Er zal een playbackshow van André van Duin te zien zijn en liefhebbers kunnen meedoen aan diverse spel letjes, onder meer bingo. Ook is er gelegenheid om een dans je te maken. Er zal informatie beschikbaar zijn over het pro gramma voor het seizoen 84/ 85. kinderplaybackshow kan men zich opgeven bij het buurthuis. Spullen voor de rommelmarkt kunnen gebracht worden bij het buurthuis. Tevens zal het buurthuis de wijk ingaan om (kleine) spullen op te halen. „Grote" spullen zullen zater dag 23 juni opgehaald worden. Gelieve hiervoor telefonisch kontakt op te nemen, tel. 65453. In de Paraplu is er vrijdag 22 juni een rock rollavond met een optreden van de „Drainpipes". De avond begint om 20.00 uur en de entree be draagt 1,50. Op zaterdag 23 juni is er een discoavond met een optreden van de discodansgroep „Sur prise". Deze dansgroep zal een demonstratie geven, begeleid door swingende dansmuziek. De avond begint om 20.00 uur en de entree bedraagt 1,-. Buurthuis „De Paraplu" houdt zaterdag 30 juni een rommelmarkt. Tevens zal er een playbackshow gehouden worden en vindt er een optre den plaats van de country- groep „Nashville". Voor de VLISSINGEN - Fietslief- hebbers kunnen zondag 24 ju ni meedoen aan een vrije toer tocht, de zogenaamde Acht van Zeeland. De afstanden bedragen voor de recreatieve fietsers dertig en zestig kilometer. De meer getrainde toerrijders kunnen kiezen uit afstanden van ne gentig en honderdvijfenzeven- tig kilometers. Inschrijven en starten is mogelijk van acht tot twee uur bij de Kanovijver aan de Bur gemeester van Weelderenlaan in Vlissingen. Het is de bedoe ling dat men vóór zes uur weer terug is. MIDDELBURG - Pannekoekhuis De Kabouterhut aan het Oostkerkplein in Middelburg, wordt donderdag 21 juni na een verbouwing feestelijk geopend. De officiële opening wordt ver richt door mevrouw Bouwan en mevrouw Spijker. Het Middel burgs Muziek Korps zorgt voor de muzikale omlijsting van het geheel. De Kabouterhut werd vorig jaar tot het beste pannekoek huis van Nederland uitgeroe pen, hetgeen een enorme toe loop van bezoekers veroor zaakte. Het pannekoekhuis kreeg deze erkenning niet al leen vanwege de lekkere pan nekoeken die er geserveerd worden, maar mede door de gezellige inrichting van het eethuisje. „We waren natuurlijk ont zettend blij met deze vermel ding", vertelt Harry Spijker, „maar dat betekende niet, dat we er al waren. De mensen die nu komen, verwachten echt iets bijzonders en dat moet je kunnen waarmaken. We be sloten dan ook al snel dat er best nog een paar verbeterin gen konden worden aange bracht. Één ervan is de aan bouw van een aparte spoel keuken, zodat we niet meer met de vuile vaat naar boven moeten. Ook de drankenbar is in dit nieuw aangebouwde ge deelte ondergebracht, zodat ik un het open keukentje nu meer ruimte heb om de pannekoe ken, waar het de meeste be zoekers toch om te doen is, te bakken. Tegelijk met de ver bouwing hebben we ook een heel nieuw terras aan laten leggen. We wilden echt het mooiste terrasje van Middel burg maken en ik geloof dat we in die opzet ook geslaagd zijn. Met de mooie parasols, de luifel die over het hele terras is uit te trekken en de bijzon der mooie Franse tafeltjes en stoeltjes is het echt een gezel lig geheel geworden". De verbouwing is naar een idee van de eigenaars van de zaak Harry Spijker en Ted Luyken uitgevoerd door aan nemersbedrijf L.P. Visser uit Middelburg. MIDDELBURG - Donderdag Middelburg een Ster Kaasshop lijke keten. De eigenaars van de zaak, Erik en Sjaan Bolle, konden zelf niet bij de opening van hun zaak aanwezig zijn, om dat zij die dag in het huwelijk traden. Een huwelijksreis zat er voor het jonge paar niet in, omdat zij vanaf vrijdag wél zelf hun zaak moesten runnen. De buurtbewoners reageer den enthousiast op de komst van de kaasshop, omdat een dergelijke zaak er in het ge bied nog niet was. De Kaas shop biedt een keuze uit ruim tweehonderd soorten kaas, zo wel Nederlandse kaas als bui tenlandse. Daarnaast ver koopt men salades, wijn en de- - Foto: Cof Schuilewerve 14 juni is aan het Damplein in geopend, de 52ste van de lande- licatessen en verzorgt de Kaasshop schalen voor feest jes en recepties. In de zaak worden elke dag noten vers gebrand. „Ik denk dat het succes van de Ster Kaasshops is dat we uitsluitend kaas van eerste kwaliteit leveren en dat des kundige mensen de klanten een eerlijk advies kunnen ge ven", verelt Bolle. „De Ster- Kaasshopwinkeliers zijn zelf standige ondernemers; wel hebben we een gezamenlijk inkooppunt. Zowel Noord- als Zuid-Hollandse kazen, wor den speciaal voor de Ster Kaasshop gemaakt". Vorige week opende Sylvia dan ook een nieuwe zaak aan de Walstraat 41, waar ze nu heel wat meer winkelopper vlakte heeft. „Ik ben nu offi cieel dealer voor het merk Al- bert Paris", vertelt ze. „Van daar dat de winkel nu ook die naam draagt. Het is een merk, dat werkelijk alles biedt in vrijetijds mode, van de stan daardmodellen tot de meest moderne creaties. Daarom vind ik het ook niet nodig om daarnaast nog andere merken te voeren. De vraag naar kle ding van dit merk is ook zo groot, omdat alles betaalbaar is". Doordat het een hoekpand is, is er erg veel etalageruimte, zodat men al direct een beeld krijgt van de collectie. Gegevens voor deze rubriek moeten de vrijdag voor plaat sing uiterlijk om 11.00 uur op het kantoor aan de Torenstraat 5 te Vlissingen binnen zijn. Vlissingen - Za. v. Pelt, Juliana- laan 7, tel. 12225; zo. Snijder, Burg v. Woelderenlaan 12, tel. 13933. Ma. Bom, Badhuisstr. 81, tel. spreekuur voor dringende gevallen van 12.30-13.00 en van 17.30-18.00 uur. Visites aanvra gen voor 10.00 uur. Vlissingen - Osterman, De Kempenaerstr. 2, tel. 79791, he le weekeinde bereikbaar voor eigen patiënten. Middelburg - Zat. v.d. Haak, Rouaansekaai 47, tel. 12637; zo. Berghauser Pont, Hammersk- jöldlaan 39, tel. 37393. Spreek uur voor spoedgevallen 12.30- 13.00 uur en van van 17.30- 18.00 uur. Visites aanvragen voor 10.00 uur. Souburg, Middelburg-Zuid, Ar- nemuiden en Nieuwland - Za. Kodde, Oude Vlissingseweg 13, M'burg, 01180-15810; zo. Per- quin, Park de Moucheron 24, M'burg, 01180-29980. Spreek uur voor spoedgevallen van 12.30 tot 13.00 uur en van 17.30 tot 18.00 uur. Visites aanvragen voor 10.00 uur. West- en Midden-Walcheren - Za. en zo. Bouwense, Valkenis- seweg 14, Biggekerke, 01185- 2190. Westkapelle, Domburg, Aagte- kerke, Koudekerke, Zoutelan- de, Meliskerke en Biggekerke -Vrij. 18.00 uur tot zo. 24.00 uur v.d. Male, Duinweg 59, Zoutelan- de, 01186-1282. Oostkapel Ie, Serooskerke, Grijpskerke en Veere - Za. en zo. Dijkstra, Oostkapelseweg 12, Grijpskerke, 01189-1523. - Foto: Cof Schuilewerve VLISSINGEN - Nog maar een half jaar geleden begon Sylvia Schell in de Vrouwestraat in Vlissingen een zaakje in vrijetijds- kleding en partijgoederen. Na enkele maanden al bleken zo veel mensen de weg naar de zaak gevonden te hebben, dat er ruimte gebrek ontstond. Vlissingen - Vrij. 22 - vrij. 29 ju ni apotheek Souburg, C. van Pe- restr. 1, tel. 61593. Middelburg - Vrij. 22 juni - vrij. 29 juni Ringeling, Lange Delft 133. Voor heel Walcheren - Za. en zo. Boot, Roozenburglaan 14, M'burg, 01180-15306. Spreek uur voor spoedgevallen tussen 11 en 12 uur. Kleine huisdieren - Hele week eind Ruys, M'burg, 01180- 13118. Consult na tel. afspraak. Dierenartsenpraktijk Middel burg - Grote huisdieren 01190- 33803. Visites aanvragen van 8.00-9.00 uur. Praktijk Oostkapelle - Oude Domburgseweg 33a, Oostkapel le, tel. 01T88-1443. Behandeling kleine huisdieren op afspraak. Kleine huisdierenpraktijk Sou burg - Kanaalstr. 3, hele week end: 01184-60860. Vlissingen-stad - Za. en zo. Burgers, 01180-29264. Spreek uur alle werkdagen 17.00-17.30 uur, Lelienlaan 1,01184-13769. West-Souburg, Papegaaien burg, Bossenburgh, Wester- zlcht, Oost-Souburg, Ritthem en Paauwenburg - Za. en zo. Verhagen-Westerbeke, 01184- 61541. Spreekuur op ma., wo. en vrij. 17.00-17.30 uur. Baten burg 84-86, 01184-61781. Spreekuur Oost-Souburg en Rit them: dagelijks spreekuur 16.30- 17.00 ur in Gezondheidscen trum, C. van Perestraat 8, 01184-61479. Verloskundigen - Za. en zo. v.d. Werken, Henri Dunantstrat 19, Souburg, 01184-71768. R.-K. Kerk Walcheren, Sou burg - Martinuskerk - Zo. 10.00 uur parochiekoor; Paau wenburg Open Hof - Zo. 11.00 uur eigen zanggroep, 19.00 uur samenzang. Vlissingen, Lieve Vrouwekerk - Za. 19.00 uur dameskoor, 20, 9.30 jeugdkoor. Middelburg, Petrus en Paulus- kerk - Za. 19.00 uur en zo. 10.00 uur; De Hoeksteen, zo. 10.00 uur; Zoutelande, za. 19.00 en zo. 10.00 uur; Domburg - Za. 19.00 uur, zo. 10.00 uur; Vrouwenpolder, za. 19.00 uur en zo 10.00 uur. Bethesda St. Josephzieken- huis - Zo. 10.00 uur drs. Joos- se. Chr. Ger.-kerk Vlissingen - Zo. 9.30 en 17.00 uur ds. den Har- tog. Gert. Kerk en Ned. Herv. Gem. Souburg - Oranjeplein, zo. 9.30 ds. van Buiren; 19.00 u. Dhr. Heemskerk en ds. v. Buiren, Ka naalstraat zo. 9.30 uur ds. Ver heul (Koudekerke). Bejaardenhuis Zoute Viever - Zo. 19.00 uur dhr. Jorritsma. Evang. Bapt. Gem., Middel burg, -Zo. 10.00 u. br. Ezinga. Geref. Kerk Vrijgemaakt, De Lannoystraat, Vlissingen - Zo. 9.30 en 16.30 u. ds. Geerts- ma.Klein Vlaanderen 75, M'burg zo. 9.30 en 16.30 u. ds. de Graaf. VLISSINGEN - De Vereniging Winkelcentrum Vlissingen heeft weer een aantal zomerevenementen georganiseerd. Het programma ziet er als volgt uit: Zaterdag 23 juni: Optreden Straattheater Parcival van 13.30-16.30 uur in de binnen stad van Vlissingen. Zaterdag 7 juli: Optredens door het duo Amazing Stroop wafels van 13.30-16.30 uur in de binnenstad van Vlissingen. Zaterdag 14 juli: Optreden van Vente Binkies, akrobaten, jongleren, mime, straatakts van 13.30-16.30 uur in de bin nenstad van Vlissingen. Zaterdag 21 juli: Optreden Trio 2000 van 13.30-16.30 uur op het promenadegedeelte van de Lange Zelke voor Renais sance. Zaterdag 28 juli: Rondritten met de paardentram vanaf hoek Walstraat/Nieuwstraat van 13.30-16.30 uur. Verder de len twee Zeeuwse „boerin netjes" gratis een Zeeuwse lekkernij uit. Dit gebeurt van 14.00-16.00 uur in de binnen stad van Vlissingen. Zaterdag 4 augustus: Optre den Jazzlooporkest The Seat Cats van 13.30-16.30 uur in de binnenstad van Vlissingen. Zaterdag 11 augustus: Voor stelling Poppentheater Harry Boer van 13.30-16.30 uur op de Kleine Markt. Zaterdag 18 augustus: De monstratie Karate, van 14.00- 16.30 uur worden verschillende demonstraties gegeven op po dium op het Bellamypark. VLISSINGEN - Zaterdag 23 juni is het precies 30 jaar geleden dat de voetbalvereniging GPC werd opgericht, namelijk door een samengaan van de voetbalvereniging van de Vlissingse PTT en de gemeentesportvereniging. GPC betekent dan ook Ge meente Post Combinatie. De vereniging viert het jubileum za terdagavond met een groot artiestengala in de aula van de MTS aan de Marconiweg. Op het programma staan optredens van het begelei dingsorkest van André Hazes en Lee Towers, de bandparo- dist Leo Troost, Harry (vieze moppen) Touw en Willem Duin (van het voormalige duo Mouth en Mc Neal. Het feest begint om acht uur, toegang vijf gulden. In GPC zitten overigens nauwelijks PTT'ers of ge meente-ambtenaren meer. Het is een algemene vereniging VLISSINGEN - Zaterdag 23 juni speelt een uit Reimers- ivaal afkomstige popgroep in de Piek in Vlissingen. De groep, Sfwaal, bestaat al twee jaar, maar trad in die tijd nergens op. Sftoaal is van me ning dat je je pas aan het pu bliek moet presenteren als je een goed repertoire hebt en daaraan is hard gewerkt. De eerste optredens werden goed ontvangen. Sfwaal speelt pure pop met zowel Engelse als Ne derlandse teksten. Het concert begint om negen uur, toegang gratis. geworden die nu zes seniore nelftallen en zes juniorenelf tallen telt. Het gaat de club ook goed als het op resultaten aan komt: het derde seniorenelftal promoveerde het afgelopen seizoen naar de hoofdklasse en het eerste junioren team pro moveerde eveneens. Penningmeester John Min- naard meldt ook dat de voor zitter zaterdag in de bloe metjes zal worden gezet. PTT'er Anton Hendrikse is al dertig jaar bestuurslid, waar van een groot deel als voorzit ter. Zaterdagmiddag houdt de vereniging in hte clubgebouw aan de Bosweg 4 van elf tot twee nog een receptie. OOST SOUBURG - Vrijdag 22 juni treedt het vrouwen koor Hoor Haar uit Pijnacker op in de Van Duyvenvoorde- school in Oost Souburg. Het koor is daar op uitnodi ging van de vrouwenbond FNV. Het koor bestaat uit zes tien vrouwen, zij bezingen de ideeën van de vrouwenbewe ging- Het optreden begint om acht uur. Anglicaanse Kerk - (Mission to Seamen) Zeemanshuis Schelde- poort, zo. 10.30 uur holy com munion, 19.30 uur evening prayer. Luth. Kerk - Geen opgave. Evang. Gem. de Wijngaard - In aula LTS Klarenbeek, zo. 9.30 uur ds. v.d. Zanden. Zevende Dags Adventisten, Vlissingen - 't Anker, za. 9.15 u. ds. v. Rijn, 10.15 uur bijbelstu die. Middelburg - in doopsgez. kerk, za. 10.00 uur bijbelstudie, 11.00 u. ds. v. Rijn. Kristen Zuidmolukse Kerk in Nederland - Souburg, zo. 10.00 u.pdt. Waisapy, Koudekerke, 12.00 u. pdt. Waisapy. Doopsgezinde Gemeente Vlis singen - Zo. gez. dienst in Zie- rikzee, 10.30 u. ds. Postema. Ger. Kerk Vlissingen - Zo. Pe- truskerk, 9.30 uur dhr. Heems kerk, 19.00 u. ds. Glashouwer; OpenHof, zo. 9.30 uur ds. Krij ger, 17.00 u. ds. Verheul. Der Boede - Zo. ds. v.d. Vrie. Hervormd Middelburg - Nieu we Kerk, zo. 10.00 uur ds. Aal- ders; Koorkerk, 10.00 uur ds. Berveling; Oostkerk, 10.15 uur drs. de Koeijer. 17.00 uur ds. Cazander (ger. bondsdienst). Ontmoetingskerk, 10.00 uur ds. Nell. Thomaskapel, 10.00 uur ds. Snijders, Engelse kerk, 19.00 u. ds. Snijders. Ned. Geref. Kerk (in Engelse Kerk) - Middelburg, zo. 9.30 u. dhr. Huisman (Vliss.) 17.00 uur dhr. de Leur. Kristen Zuidmolukse Kerk in Ned. - Souburg, zo. 10.00 uur oud. Picasouw. Vrijz. Herv. en Remonstrantse Kring - Vlissingen in Ophir Bad huisstraat 186, zo. 10.30 u. mevr. Ochtmande, ds Boer (R'dam). Middelburg (Koorkerk) zo. 10.00 uur ds. Berveling. Nieuw Apost. Kerk - Wester- baan 20, West-Souburg, zo. 9.30 en 16.00 uur, wo. 20.00 uur. Pinkstergem. Leden in Chris tus - Vrijdomweg 1Vlissingen, zo. 11.00 uur dienst. Leger des Heils - Vlissingen, zo. 10.00 en 17.00 uur. Goed Nieuws club wo. 13.30 uur. Volle Evangelie Gemeente Im- manuel Arnemuiden - zaal bo ven de Krab, Zo. 10.00 u. br. Creemers. Volle Evang. Bethel Kerk - Middelburg 't Zand, Baarsjes straat, zo. 16.00 uur. Bethel Pinksterkerk - Vrijdom- weg 1, Vlissingen, zo. 14.30 uur, vr. 19.30 uur en wo. 19.30 uur. De Kerk van Jezus Christus van de Heiligen der Laatste Dagen Paul Krugerstraat^ 22d4, Vlissingen, zo. 11.45 uur. Herv. Gem. Vlissingen - Jo- hanneskerk, zo. 9.30 uur ds. Glashouwer, dhr. Jorritsma, Pe- truskerk 19.00 u. ds. Glashou wer; Jacobskerk, zo. 10.00 uur. Pinkstergem. Vlissingen - Em- mastraat 10, wo. 19.30 uur, zo. 14.30 uur. Aktiekomitee Vrouwen in de Bijstand - Postbus 585, Middel burg, tel. spreekuur do. 14.00- 15.00 uur, tel. 01184-61252. Rutgershuis en Stimezo Z- Vlaanderen - Molenstraat 17, Groede, tel. 01171-1550. Soc. Verzekering-informatie - bij Detam, Segeersingel 8, Mid delburg, tel. 35553; Gak, Pape gaaienburg 50, Vlissingen, tel. 71520; Raad van Arbeid, Span jaardstraat 53, Middelburg, tel. 33600. Stichting Jeugd en Gezin in Zeeland - Middelburg. Dagelijks en in het weekend telefonisch bereikbaar 10080-28555. FIOM Zeeland - Stichting tot hulpverlening bij zwangerschap en alleenstaand ouderschap. Varkensmarkt 1Middelburg. Spreekuur volgens afspraak, tel. 01180-27311bereikbaar tussen 9.00 en 12.30 uur en van 13.30- 15.30 uur op ma., di., do. en vrij. Provinciale Werkgroep Vrou wen zonder Baarmoeder - tel. spreekuur di. 14.30-15.30 uur, tel. 01180-26952. Correspon dentie naar Postbus 282, 4330 AG Middelburg. Stichting Kinderdagverblijf Kinderdijk - Opvang peuters van 11 /2-4 jaar van ma. t/m vrij. 8.00-18.00 uur, Kinderdijk 76, Middelburg, 01180-14532. Raads- en Advieswinkel Vlis singen - Voor vragen over uitke ringen, bezwaarschriften, vrijwil ligerswerk, enz. Hobeinstraat 7- 9. Spreekuren di., wo., do. en vr. 10.00-12.00 uur, tel. 19749. In de Zwaan Souburg, di. 14.00- 16.00 uur, tel. 61252. In Open Hof, Paauwenburg, wo. 10.00- 12.00 uur, 01180-65455. Vrijwillige Humanistische geestelijke hulpverlening - Voor een diepgaand gesprek, tel. na 18.00 uur tel. 01184-12578 of tel. 01180-14105. Groep Weduwen en Weduw naars - Bijeenkomst elke dins dagavond Varkensmarkt 1, Mid delburg. Inl. bij FIOM, tel. 01180- 27311. C.O.C. Homokontaktgroep Walcheren - Postbus 251, Vlis singen, info. tel. 01184-68354/ 71854. Stichting Blijf van m'n Lijf Zee land - Postbus 231Middelburg, 01184-14645, dag en nacht. VLISSINGEN Do. 21 juni 08.28 en 20.48 uur Vr. 22 juni 09.28 en 21.47 uur Za. 23 juni 10.27 en 22.44 uur Zo. 24 juni 11.22 en 23.39 uur Ma. 25 juni 12.13 en uur Di. 26 juni 00.28 en 13.00 uur Wo. 27 juni 01.14 en 13.43 uur

Scheldebode | 1984 | | pagina 5