Motorcross in Sloehaven weten waard i Spelen en sparen motto van Miro Winkelspel UIT HET ZEEUWSE ZAKENLEVEN New Wave in Midgard Rommelmarkt Accordeola Manifestatie werklozen 14 Miljoen aan zegels Kunst te koop in Domburg Videofilms in Vleeshal Toernooi De Schelde Reggae-avond Jongepier viert jubileum in vernieuwde winkel Na opening Sport-time Jacobsstraat weer een volwaardige winkelstraat Britanniain opgaande lijn, kreeg grote beurt Minolta-show Foto de Grave SCHELDEBODE VAN DINSDAG 29 MEI 1984 305 DIERENARTSEN HUISARTSEN KERKDIENSTEN APOTHEEK TANDARTSEN ZOMERMODE AAN DE NIEUWE BURG HOOGWATER films Bij modehuis Aspens vindt u een uitgebreide mode- kollektie speciaal voor de vrouw die moeilijk kan slagen in de normale konfektiematen. U merkt het vanzelf! Modehuis Aspens is precies de zaak die u zoekt voor flatteuze damesmode in de maten 38-58. VLISSINGEN - Het Sloeha- vencircuit aan de Engeland- weg in Vlissingen-Oost wordt op Hemelvaartsdag ongetwij feld het trefpunt van duizen den motorsportfans. fe20nder auspiciën van de KNMV wordt daar onder an dere verreden de tweede cross om het kampioenschap van Nederland in de klasse 125 cc voor internationalen/senioren. Daarvoor staan dit seizoen ne- MIDDELBURG - De twee New Wave bands Final Act en The Visions treden vrijdag 1 juni op in jongerencentrum Midgard in Middelburg. Final Act speelt wat zij zelf noemen „All Wave" muziek, actieve pop met invloeden van ver schillende muziekstijlen. The Visions spelen voornamelijk eigen nummers. VLISSINGEN - De Vlis- singse accordeonvereniging Accordeola houdt zaterdag 2 juni een rommelmarkt op de Zeemanserve in Vlissingen. De markt begint om negen uur. Danton, de visie van de Poolse regisseur Wajda op de Franse revolutie. Een boeiende film die vooral in Frankrijk veel kritiek kreeg. De film speelt rond het moment dat Robespierre zijn oorspronke lijke medestanders laat oprui men. De revolutie vreet haar eigen kinderen op. Gerard Dé- pardieu speelt een mooie rol als Danton. Meccano Middelburg, don derdag en vrijdag halfnegen. L'argent van de Franse re gisseur Bresson laat een van kwaad tot erger vervallende vrchtwagenchauffeur zien. Bij toeval komt hij (Yvon) in het bezit van een vals bankbiljet, hij wordt ontslagen, doet mee aan een bankoverval, wordt gearresteerd, enzovoorts, en zovoorts. Tot overmaat van ramp verliest hij zijn doch tertje en verlaat zijn vrouw hem. Meccano Middelburg, vrij dag elf uur en zaterdag halfne gen. De rode ballon en teken films, over een Parijs jongetje en zijn vriendschap met een ballon. Meccano Middelburg, zater dagmiddag drie uur. The shining is een psycholo gische thriller van Stanley Kubrick met Jack Nicholson en Shelley Duvall in de hoofd rollen. Zij vormen een paar dat een groot luxueus hotel in de winter moet bewaken. De man wordt langzamerhand naar de waanzin gedreven en staat zijn dochter en vrouw naar het leven. Meccano Middelburg, zater dag elf uur. Another way van Karoly Makk. Meccano Middelburg, zon dag halfnegen, de Piek Vlissin gen, maandag negen uur. Dierenartsenmaatschap Vllssin- gen-Middelburg - Za. en zo. en do. Ruys, 01180-13118. Voor kleine huisdieren, Consult na tel. afspraak. Dierenartsenpraktijk Middelburg - Grote huisdieren 01180-33803. Visites aanvragen van 8.00-9.00 uur. Praktijk Oostkapelle - Oude Domburgseweg 33a, Oostkapelle, tel. 01188-1443. Behandeling klei ne huisdieren op afspraak. Kleine huisdierenpraktijk Sou burg - Kanaalstr. 3, hele week eind: 01184-60860. KRUISWERK Vlissingen-stad - Do. Aernoudts, 01180-16266. Za. en zo Roose- Heijdens, 01184-65763. Spreek uur alle werkdagen 17.00-17.30 uur, Lelienlaan 101184-13769. West-Souburg, Papegaaienburg, Bossenburgh, Westerzicht, Oost-Souburg, Ritthem en Paau- wenburg - Do. de Wit-Minder- houd, 01185-2833, Za. en zo. Wa terman-Westerbrink, 01180- 14051. Spreekuur op ma. wo. en vrij. 17.00-17.30 u., Batenburg 84- 86, 01184-61781Spreekuur Oost- Souburg en Ritthem: Dagelijks spreekuur 16.30-17.00 uur in Ge zondheidscentrum, C. van Pere straat 8, 01184-61479. Verloskundigen - Wo. 18.00 u. tot ma. 8.00 u. v. Ginkel, Pres. Rooseveltlaan 232, tel. 12775. Do. 31 mei 03.02 en 15.26 uur Vr. 1 juni 03.42 en 16.06 uur Za. 2 juni 04.22 en 16.52 uur Zo. 3 juni 05.06 en 17.35 uur Ma. 4 juni 05.58 en 18.22 uur Di. 5 juni 06.51 en 19.16 uur Wo. 6 iuni 07 50 pn 90 19 uur Voor heel Walcheren - Za. en zo. v.d. Heijden, Londensekaai 29, M'burg, 01180-12738. Hemelvaart, Kootstra, Korenbloemlaan 1a, Ar- nemuiden, 01182-2929. Spreekuur voor spoedgevallen tus sen 11 en 12 uur. VLISSINGEN - Zaterdag 2 juni komt de Karavaan Rond je-zekerheid naar de Vlis- singse Zeilmarkt. Doel van de Karavaan is om aandacht te geven aan de afbraak van de sociale zekerheid, zoals het 1 juli pakket. De manifestatie in Vlissin gen wordt om twaalf uur ge opend door wethouder Brui- nooge. Daarna volgen er op tredens van het Forumtheater, waarbij het publiek wordt uit gelokt, om te reageren, de mu ziekgroep Jaap en een caba retgroep. In een grote tent bij het ge beuren kan men kijken naar een fototentoonstelling en een dia- en videopresentatie. De Vlissingse, Zeeuwse en landelijke werklozengroepen zijn allemaal vertegenwoor digd en geven informatie. Het vegetarisch eethuis van het VJV Vlissingen verzorgt drankjes en hapjes. VLISSINGEN - De op brengst van de kinderpostze gelactie 1983 bedroeg 14.100.000,-. Het Nederlands Comité voor Kinderpostzegels helpt door middel van de inge zamelde gelden kinderen in binnen- en buitenland. R.K. Kerk Walcheren - Souburg - Martinuskerk - Do. 10.00 u pa rochiekoor. Zo. 10.00 u. parochie koor. Paauwenburg Open Hof - Do 11.00 u. zo. eigen zanggroep, 19.00 u. samenzang. Vlissingen - Lieve Vrouwekerk - Wo. 19.00 u. Dameskoor, do. 10.00 u. jeugdkoor, za. 19.00 u. gem. koor, zo. 9.30 u. dameskoor. Middelburg - Petrus en Paulus- kerk - za. 19.00 u en zo. 10.00 u. wo. 19.00 u. Hemelvaart 10.00 u. De Hoeksteen, zo. 11.30 uur. Dishoek do. 10.00 u, zo. 10.00 u. Zoutelande, do. 10.00 u., za. 19.00 en zo. 10.00 uur. Domburg - Za. 19.00 u. zo. 10.00 u. Vrouwenpolder do. 10.00 u., za. 19.00 u. en zo. 10.00 u. Bethesda St. Josephziekenhuis do. 10.00 u. ds. Joosse en past. v.d. Riet, zo. ds. Joosse.- Zo. 10.00 u. ds. v.d. Vrie. Chr. Ger.-kerk - Vllss. - Do. 9.30 ds. Brons. Geref. kerk en Ned. Herv. Gem. Souburg - Oranjeplein, do. 9.00 u. ds. Melse, Kanaalstr. zo. 9.30 u. ds. Melse. Oranjeplein 9.30 en 19.00 u. ds. van Buiren. Bejaardenhuls Zoute Viever - Zo. 19.00 u. dhr. Hondius. Evang. Bapt. Gem. - Middelburg, Damplein 12 - Zo. 10.00 u. br. Lok. Geref. Kerk Vrijgemaakt, De Lannoystraat, Vlissingen - Zo. 9.30 en 16.30 u. ds. Franke. Klein Vlaanderen 97, M'burg. do. 9.30 u., ds. de Graaft, zo. 9.30 en 16.30 u. ds. van Wijhe. Anglicaanse Kerk - (Mission to Seamen) Zeemanshuis Schelde- poort. Zo. 10.30 u. family service. 19.30 u. holy communion. Luth. Kerk - Combinatiedienst in M'burg, 10.00 u. ds. Buissing-van Beers. Evang. Gem. de Wijngaard - In aula LTS Klarenbeek, zo. 9.30 u. ds. v.d. Sanden. Zevende Dags Adventisten - Vlissingen - 't Anker za. geen op gaaf, Middelburg - in doopsgez. kerk, za. geen opgaaf. Kristen Zuldmolukse kerk in Ne derland - Souburg, do. 13.00 oud Latuheru, Koudekerke, 12.00 u. pdt. Waisapy. Doopsgezinde Gemeente Vlis singen - geen dienst. Geref. Kerk Vlissingen - Petrus- kerk, zo. 9.30 u ds. de Nooij, Jo- hanneskerk, do. 9.00 u. ds. Kalksma, zo. 19.00 u. ds. Krijger; Open Hof, zo. 9.30 u en 17.00 u. ds. Kalksma. Der Boede - Do. ds. v.d. Vrie, zo. ds. Coppoolse. Hervormd Middelburg - Nieuwe Kerk - Zo. 10.00 u. ds. Brummel- kamp, .18.45 u. welkomdienst; Koorkerk, 10.00 u. ds. Hendrikse, 19.00 u. ds. Snijders (jeugddienst); Oostkerk, 10.00. u. ds. Korevaar, 17.00 u. ds. Korporaal (ger. bondsdienst); Ontmoetingskerk 10.00 u. ds. Nell en drs. v.d. Kooi. Thomaskapel 10.00 u. ds. Snijders. Ned. Geref. Kerk (in Engelse Kerk) - Middelburg zo. geen op gaaf. Kristen Zuidmolukse Kerk in Ned. - Souburg zon. 10.00 uur oud. Picasouw. Vrijz. Herv. en Remonstrantse Kring - Vliss. in Ophir Badhuis straat 186, zo. 10.30 u. ds. Bos- man-Huizinga. Middelburg, (Koor kerk) zo. 10.00 u ds. Hendrikse. Nieuw Apost. Kerk - Westerbaan 20, West-Souburg, zon. 9.30 en 16.00 uur, woens. 20.00 uur. Pinkstergem. Leden In Christus - Vrijdomweg 1Vliss. zo. 11.00 u. dienst Leger des Hells - Vlissingen zon. 10.00 en 17.00 u. Goed Nieuws club wo. 13.30 u. Volle Evang. Bethel Kerk - Mid delburg 't Zand, Baarsjesstraat, zo. 16.00 uur. Bethel Pinksterkerk - Vrijdom- weg 1, Vliss. zo. 14.30 u; vr. 19.30 u en wv. 19.30 u. De Kerk van Jezus Christus van de Heiligen der Laatste Dagen - Paul Krugerstraat 224, Vlissingen, zon. 11.45 u. Herv. gem. Vlissingen - Johan- neskerk, do. 9.00 u. ds. Kalksma, Jacobuskerk zo. 10.00 u. ds. Krij ger, 17.00 u. ds. Cazander, Johan- neskerk 9.30 u. ds. de Boer, 19.00 u. ds. Krijger. Pinkstergem. Vlissingen - Em- mastr. 10, wo. 19.30 u., zo. 14.30 DOMBURG - In het Badpa viljoen in Domburg is er van vrijdag 1 tot en met zondag 3 juni een schilderij en ver koop. Deze keer zijn er driehon derd schilderijen te koop, zo- MIDDELBURG - Het vijfde videoprogramma in de serie van zes die dit jaar in de Vleeshal te zien is omvat werk van Ulises Carrion en David Garcia en Annie Wright. De banden zijn zaterdag 2 juni vanaf vier uur te zien. Van Carrion zijn achtereen volgens te zien Chewing gum (bij de vertoning moet kauw- wel portretten, als stillevens, moderne werken en land schappen. Ze zijn voor het me rendeel gemaakt door jonge kunstenaars uit Frankrijk, Italië, Griekenland, Israël en Azië. gom worden uitgedeeld), zodat niet alleen in beeld wordt ge kauwd. Playing cards song (kaartspel en de geluiden van .kaarters) en Twin butlers (de achtergrondfiguur wordt voorgrondt iguutr) Garcia en Wright zijn in de Vleeshal met Endgame (een televisiequiz met de kijker als speler en vragen over zijn kennis van zijn eigen leven) en Callisto (een maan waarop over blij selen zichtbaar zijn van een miniatuurbeschaving van een door kinderen met speelgoed opgebouwde cul tuur) Bij elke vijfentwintig gul den boodschappen ontvangen Miro-klanten een gratis speel kaart. Met behulp van de op de speelkaart aangebrachte spaarzegels kunnen ze sparen voor een gratis Limburgse abrikozenvlaai of de helft van de tegenwaarde daarvan in contanten. Als op de speelkaart boven dien een aantal gegevens wor den ingevuld en de kaart tijdig in het Miro-filiaal wordt inge leverd, kan men deelnemen aan een quiz die gespeeld wordt onder leiding van Hans van Willigenburg en Sjoukje Hooymaayer. Vanaf 29 mei bellen zij VLISSINGEN - De Konink lijke Maatschappij de Schelde houdt zaterdag 16 juni een voetbaltoernooi op de terrei nen aan de Baskenburgseweg en de Irislaan in Vlissingen. Het gaat om een onderling toernooi voor personeel dat rechtstreeks in dienst is van de Schelde. Er wordt gespeeld in vier iedere dinsdagavond, en dat acht weken lang, een aantal deelnemers op. Zij stellen aan die deelnemers een vraag, waarbij de mensen zelf mogen kiezen of het een makkelijke, dan wel een iets moeilijker vraag zal zijn. Afhankelijk van deze keuze, levert een goed antwoord honderd of vijfhonderd gulden op aan Mi- ro-tegoedbonnen. Zij krijgen de prijs de daar opvolgende zaterdag om 11 uur uitgereikt in de Miro aan de Gildeweg 6 in Vlissingen. Algemeen bedrijfsleider J.W. van Kuyk reikt daar de prij zen uit. VLISSINGEN - Buurthuis de Paraplu heeft voor de ko mende maand elke vrijdag avond een andere muzieksoort op het programma. Zo zal er op 1 juni voornamelijk reg- gaemuziek te horen zijn in het buurthuis. Het begint om acht uur. MIDDELBURG - Sportzaak Jan Jongepier aan de Lange Vie- le in Middelburg vierde deze week een dubbel jubileum. Niet al leen bestond de zaak zeventig jaar, maar ook werd het feit her dacht, dat de heer Jongepier senior, vijftig jaar in de zaak werkt. De receptie ter gelegenheid van dit jubileum vond plaats in de geheel vernieuwde winkel. Hoewel de zaak fors is ver- Zelf maakte hij deel uit van bouwd, is de winkel toch altijd open gebleven. Het aanzicht van de zaak is geheel veran derd, zowel aan de buitenkant, door een nieuwe voorgevel, als van binnen. De oppervlakte van de winkel is niet vergroot, maar door een betere en over zichtelijker indeling, lijkt het nu een stuk ruimer. „Het is natuurlijk wel heel wat groter, dan de zaak, waar mijn vader indertijd in is be gonnen", vertelt Jongepier. „Dat was overigens een rij wielhandel. Later, in 1958, ben ik overgegaan op sportartike len. Met de groeiende belang stelling voor de sportbeoefe ning, is ook de zaak mee ge groeid". Sport is altijd de grote hob by van Jan Jongepier geweest. een voetbalelftal en was hij wielrenner. „Ook nu sport ik nog dagelijks anderhalf uur", vertelt hij. „Ik doe nu onder meer aan body-building en acrobatiek en ik beoefen ook yoga. Ik kan iedereen aanra den om sport te beoefenen, en te blijven beoefenen, om zo in een goede conditie te blijven". Het vijftigjarig jubileum is voor Jongepier geen reden om met het werk in de sportzaak te stoppen. Wel wordt hij daarin bijgestaan door zijn zoon, maar ook zelf blijft hij iedere dag in de sportzaak aanwezig. „Ik werk hier echt voor mijn plezier. In een sportzaak ontmoet je altijd ge zellige, vrolijke mensen, en dat wil ik voorlopig nog niet mis sen", vertelt hij. MODEHUIS VOOR GROTE EN SPECIALE MA TEN gen wedstrijden geprogram meerd. Daarnaast wordt een interessant bij programma af gewerkt in de categorieën 250 cc nationaal, viertakt natio naal en zijspannen nationaal. Op de deelnemerslijsten prijken de namen van 167 in- dividuelen en dertig zijspan- combinaties. Een record aan tal deelnemers en omdat ook de kwaliteit niets te wensen overlaat wordt dit motor sportfestijn een voor Zeeland uniek evenement. De motorsportvereniging „De Uitlaat" in Vlissingen kreeg de organisatie toegewe zen. Deze actieve vereniging die zo'n 270 leden telt, heeft al eerder bewezen van wanten te weten om grote wedstrijden naar zich toe te trekken en staat dan ook bij de KNMV goed aangeschreven. In de kampioenscross 125 cc, die wordt gesponsord door Ca mel gaat onder andere van start als een der favorieten Davy Strijbos. Dit jeugdige ta lent werd eerder winnaar van de Grand Prix in het Neder landse plaatsje Stevensbeek. Na vier van dergelijke wed strijden staat Strijbos nu tweede op de wereldranglijst achter Kees van der Ven. Bij de 42 vertrekkers behoren ook Dinand Zijlstra, John van de Klerk en Alwin van Asten, die ook bij de eerste vijftien beho ren in de wereld-tussenstand. In de 250 cc klasse nationaal (68 delenemers) zal ongetwij feld veel belangstelling uit gaan naar de prestaties van de enige Zeeuwen in* het sterke gezelschap Bennie Poppe uit Meliskerke en Kees Zuidhof uit Kwadendamme. Poppe, die begin mei gebles seerd raakte bij een val, is daarvan volledig hersteld en zal zich voor eigen supporters zeker in de kijker willen rij den. Poppe staat nu op de tweede plaats in de tussen stand van de nationale compe titie en heeft goede mogelij hk- heden om zich te plaatsen voor de promotiewedstrijden die hem dan eventueel weer de kans bieden om senior te wor den. Ook Kees Zuidhof komt steeds beter op dreef. Daarom mag ook van hem een goede klassering worden verwacht. In de viertakt-klasse staan 57 deelnemers op de lijst waar onder als grote favoriet Mike Bolman, die voorheen bij de 125 cc'ers domineerde. Veler ogen zullen ook ge richt worden op Benny Jolink uit Hummelo, die onder de naam Buizen Berend grote be kendheid kreeg als zanger bij de Achterhoekse formatie Normaal. Ook op de crossmo tor is Jolink geen figurant. Dat bewees hij onder andere in Etten-Leur waar hij de vo rige maand naar een finale plaats reikte. Van de dertig zijspannen die in Vlissingen in actie komen zijn er een flink aantal gefabriceerd door Hen- ny Winkelhuis uit Eibergen. Deze E.M.L. combinaties wor den door de gehele wereldtop geprezen. De zijspannen zorgen altijd voor veel spektakel en hebben dan ook een grote aantrek kingskracht voor het publiek. Het wedstrijdprogramma be gint om één uur maar het pu bliek kan reeds om tien uur te recht bij de aanvang van de training. VLISSINGEN - Spelen en sparen, dat is het motto waaronder klanten van Miro-Vlissingen de komende weken mee kunnen doen aan het Miro Winkelspel. Bij dat spel maken deelnemende klanten iedere week weer kans op het gratis winkelen voor hon derd of zelfs vijfhonderd gulden. Daarnaast kan door middel van de kaarten gespaard worden voor gratis vlaaien. Gegevens voor deze rubriek moeten de vrijdag voor plaat sing uiterlijk om 11.00 uur op het kantoor aan de Torenstraat 5 in Vlissingen binnen zijn. (ADVERTENTIE) Nieuwe Burg 31 Middelburg Tel. 01180 28378 VLISSINGEN - De opening van de nieuwe sportzaak Sport- time aan de Sint Jacobsstraat 12 in Vlissingen was deze week een feestelijke gebeurtenis. De officiële opening werd donder dag verricht door wethouder Adan. Vrijdagmiddag bezocht voetballer Gerrie Mühren de zaak en liet een staaltje van zijn baltechniek zien. De winkeliers van de Sint Jacobsstraat zorg den voor een muzikale omlijsting met een optreden van een band, omdat met de ingebruikname van dit winkelpand de straat nu geen enkel pand meer heeft leeg staan. Gerrie Mühren was er ook „Onze nieuwe zaak sluil goed aan bij onze vrijetijds- modezaak de Pantalon, die ook in de zelfde straat gevestigd is", meent eigenaar Wil Nij- man. „Door het zelfde soort embleem te gebruiken voor beide zaken, laten we dat nog eens extra uitkomen. De nieu we zaak is ook helemaal uitge voerd in blauw-wit. We heb ben hier gekozen voor een nieuw systeem van interieur bouw, dat we op een interna tionale beurs in Düsseldorf ontdekt hebben. Het is een systeem dat in Nederland nog vrij weinig in gebruik is, maar dat, denk ik, wel veel navol ging zal vinden. Er is gewerkt met een soort metalen gaatjes bord, waardoor je de inrich ting steeds kunt veranderen". Sport-time is vooral gespe cialiseerd in sportkleding, zo wel voor zaal- als buitenspor ten. Ook vindt men er allerlei artikelen op het gebied van tennis, badminton, squash en er is een ruime afdeling zwem-, regen- en winter- sportkleding. Nijman: „De mode neemt in de sport een steeds belangrijke plaats in. Sportkleding is al lang niet meer alleen functio neel ,maar moet daarnaast ook mooi zijn. De sportkleding wordt ook niet alleen tijdens het sporten gedragen, ook in de vrije tijd lopen veel mensen bijvoorbeeld in een jogging pak. Ik denk dat die ontwikke ling nog wel even door zal gaan. Wij verkopen dan ook uitsluitend merkartikelen, want daar let de consument toch echt wel op: een goed pro duct van een uitstekende kwa liteit en dat bovendien goed oogt". VLISSINGEN Maritiem Hotel Britannia aan de boulevard in Vlissingen heeft een grote beurt gehad. Het hotel - dat jaren lang een kwijnend bestaan leidde onder voortdurend wisselende eigenaren - heeft de opgaande lijn weer te pakken, zo meldt di recteur Wiskerke. De vernieuwingen moeten die lijn nog verstevigen. Zo is het terras nu niet meer in par ten verdeeld, maar een geheel geworden. De draaideur is verdwenen en heeft plaats ge maakt voor een automatisch open- en dichtgaande deur, waardoor ook mensen in rol stoelen binnen kunnen komen. Het besloten restaurant is opener geworden om de bezoe kers een beter uitzicht naar de zeekant te geven. Het restau rant wordt ook iets goedkoper; er is een nieuwe kok aange trokken met nieuwe ideeën. Elke zondag, en waarschijn lijk in de zomer dagelijks, staat er een koud buffet voor bezoekers klaar voor 25 gul den. Het hele hotel is bovendien van nieuwe trappen en nood uitgangen voorzien om een ramp bij brand te voorkomen. De wind komt vanuit zee Ho tel Britannia als eerste obsta kel tegen en floot nogal eens door het hang- en sluitwerk. Nu is dat afgelopen, want het hele gebouw en alle hotelka mers zijn geïsoleerd. VLISSINGEN - Foto de Grave aan de Walstraat 74 in Vlissin gen houdt van dinsdag 5 tot en met zaterdag 9 een Minolta show. In samenwerking met de de camera ter wereld. importeur van Minolta wordt deze week de complete serie Minolta spiegelreflex camera's getoond waaronder de Minolta X700 en de X500, maar ook als primeur de splinternieuwe Minolta X300. Deze laatste is een moderne, kwarts-gestuur de reflexcamera met automa tische belichtingsregeling. Verder ziet men deze week bij de Grave ook alle klein- beeld compact-camera's, waaronder de eerste spreken- Minolta produceert als een van de weinige cameramerken haar eigen objectieven. Tij dens de show kan men ook de ze allemaal bekijken, van de populaire zoom-lenzen tot de gespecialiseerde objectieven. Ook heeft de Grave tientallen andere accessoires van Minol ta overzichtelijk uitgestald. Ter gelegenheid van de show heeft de Grave deze week een aantal speciale aan biedingen in Minolta camera's. Vlissingen - Do. v. Pelt, Juliana- laan 7, tel. 12225, Za. de Greet, W. Klooslaan 7, tel. 68021, Zo. Thia- dens, Zuiderbaan 23, tel. 64633. Spreekuur voor dringende gevallen van 12.30-13.00 en van 17.30- 18.00 uur. Visites aanvragen voor 10.00 uur. Vlissingen - Osterman, De Kem- penaerstr. 2, tel. 79791, hele weekeinde bereikbaar voor eigen patiënten. Middelburg - Zat. Dominicus, Dam 30, tel. 12830. Zo. Reyerse, Seisweg 29, tel. 13456. Spreekuur voor spoedgevallen 12.30-13.00 uur en van 17.30-18.00. Visites aanvragen voor 10.00 uur. Souburg, Middelburg-Zuid, Ar- nemuiden en Nieuwland - Do. Bergen, Kanaalstr. 89, Souburg, 01184-61500. Za. en zo. resp. Kapteyn en Kapteyn-Snijders, Lekstr. 6, Souburg, 01184-61630. Spreekuur voor spoedgevallen van 12.30 tot 13.00 en van 17.30 tot 18.00 uur. Visites aanvragen voor 10.00 uur. West- en Midden-Walcheren - Do., za. en zo. Stutterheim, Beu- kelstr. 8, Meliskerke, 01186-1760. Westkapelle, Domburg, Aagte- kerke, Koudekerke, Zoutelande, Meliskerke en Biggekerke - Vrij. 18.00 uur tot zo. 24.00 u. van Eede, Casembrootstr., Westkapel le, 01187-1234. Oostkapelle, Serooskerke, Grijpskerke en Veere - Do. Dijk stra, Oostkapelseweg 12, Grijps kerke, 01189-1523, za. en zo. Kousemaker, Torenstr. 46, Seroos kerke, 01189-1212. Vlissingen - Vrij. 1 - vrij. 8 juni Singel, Singel 9, tel. 12730. Middelburg - Vrij. 8 juni Ringe ling, Lange Delft 133. t

Scheldebode | 1984 | | pagina 5