We willen het plezier op de mensen overbrengen 450 Mensen bezochten Raadswinkel in half jaar het weten waard Werk aan woonerfplan V. Quakkelaarstraat begint TENTOONSTELLING MODELBOTEN EN-VLIEGTUIGEN Propagandadag NCRV in het Scheldekwartier 99 „PHARMA CHARME" MEER SPREEKUREN IN NIEUWE RUIMTE Examens voor Dobermanns Clubrit de Zeeuwen Cursus over zwangerschap Vergadering F NV-bond ZAKENFLITS Modeshow Verkoping SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 7 MAART 1984 VLISSINGEN - Lief hebbers van modelbouw kunnen zaterdag 10 en zondag 11 maart hun hart ophalen tijdens de jaarlijkse tentoonstel ling van de modelvlieg tuigclub Walcheren en de Terneuzense Model- boot Vereniging in en om het Skandia-sauna- complex aan de Zwa- nenburgseweg in Vlis- singen. Zowel zaterdag als zondag zijn de leden van deze verenigingen daar aanwezig van tien tot vijf uur om bezoe kers alles over hun hob by te vertellen en te to nen. Weer een geheim uit het verre oosten. ..Magpin" D.A.-drogist: Plezier VLISSINGEN - De vorig jaar op vrijwillige basis aan het werk gegane Stichting Raads- Advieswinkel Vlissingen heeft een eigen behuizing. Afge lopen vrijdag werd aan de Hobeinstraat 7-9 de nieuwe ruimte officieel in ge bruik genomen. Voor de bezoekers zijn de voordelen duidelijk: de winkel is nu de hele week bereikbaar. In het half jaar sinds de oprichting hebben om streeks 450 mensen een beroep op de raadswinkel gedaan. Lokale omroep Ledenvergadering Stuurknuppel HUISARTSEN APOTHEEK TANDARTSEN DIERENARTSEN MASCOTTE Lokalen Culturele Raad Kabeltelevisie Wie verloor tube kit? NIEUWS VAN HET STADHUIS KRUISWERK KERKDIENSTEN HOOGWATER 305 Het gaat hierbij om model len die ook echt kunnen vlie gen en varen. Ze zijn radio grafisch bestuurbaar. De hele dag door zijn er demonstraties in de vijvers rondom de sauna en ook is er een kleine start baan voor de vliegtuigjes aan gelegd. (ADVERTENTIE) Dit zijn gemagnetiseerde voorvoetsteuntjes, die de bloemsomloop bevorderen en zodoende een heilzame werking hebben op ver moeide en doorgezakte voeten, vermoeide benen en koude voeten Per paar 49.50 Verkrijgbaar bij: Winkelcentrum Dauwendaele Vrijlandstraat 63 - Middelburg Telefoon 12862 „We willen het publiek echt alles laten zien wat deze hob by inhoudt", vertelt Andrè de Ruijsscher, voorzitter van de modelvliegtuigclub. „We wil len proberen het plezier dat wij aan onze hobby beleven op de mensen over te brengen. Bij de vliegclub gaat het niet al leen om het bouwen van de modellen, maar juist het vlie gen er mee is voor de meeste leden het belangrijkste. Door het hele land zijn er clubs en er worden dan ook regelmatig wedstrijden gehouden, waar bij het gaat om acrobatie en precisie. De beheersing die je over je model hebt dus eigen lijk. Omdat de moeilijkheids graad voor verschillende vliegtuigen verschillend is, werken we dan ook met klas sen". Zo zijn bijvoorbeeld de mo torvliegtuigen, zweefvliegtui gen en helicopters allemaal in verschillende klassen inge deeld. In Vlissingen zijn alleen de zweefvliegtuigen en de he licopters te zien. Voor het vlie gen met motorvliegtuigen is meer ruimte nodig, dat zou hier te gevaarlijk zijn, zeker omdat men veel publiek ver wacht. De vrijwilligers gaven in- Niettemin zijn de contacten gaven in formatie en advies aan ieder een op uiteenlopende gebie den, zoals uitkeringen, huur subsidies, wonen, vakantie werk, het krijgen van een ad vocaat, bijstand. Er blijken dus nogal wat mensen te zijn die de weg aan de raadswinkel hebben gevraagd en dat is re den voor de stichting om te zeggen dat de dienstverlening moet doorgaan. De vrijwillige medewerkers merkten wel dat veel zaken regelmatig terugkwamen: de problemen rond Het Fort, rond verhuurder Fortress en een makelaar, schulden („wat dat betreft kun je goed merken dat het crisis is", zegt mede werker Jom Wilderink. „Wij proberen dan in samenspraak met andere instanties tot een redelijke vorm van afbetalen te komen".). De advieswinkel helpt de mensen direct en legt geen dossiers aan. Hulpvragers blijven dan ook anoniem, ver klaart medewerkster Ninaber. „Als problemen vaak voorko men, dan is het wel zo dat we er met een bepaalde instantie over gaan praten. We noemen dan niet de namen van de mensen die de problemen ont moeten'". met instanties als sociale dienst en ook met het maat schappelijk werk goed en er is regelmatig overleg. Dank zij een subsidie van het Koningin Juliana Fonds heeft de raads winkel de niéuwe ruimte kun nen aankleden en huren. Ook de gemeente Vlissingen heeft daaraan bijgedragen. Overigens, de raadswinkel heeft nu wel een nieuwe ruim te, maar werkt nog wel met vrijwilligers en eigenlijk te weinig. Wie wil helpen is wel kom. Een hogere beroepsoplei ding in de maatschappelijke werksfeer is wel een vereiste. Ze kunnen bellen naar de Ho beinstraat, 01184-19749. De openingstijden in de Ho beinstraat zijn: dinsdag tien tot twaalf en een tot drie, woensdag tien tot twaalf, don derdag tien tot twaalf en een tot drie en vrijdag eveneens tien tot twaalf en een tot drie uur. Daarnaast zijn er nog spreekuren in de Zwaan (dins dag een tot drie), Open Hof (woensdag tien tot twaalf) er Het Buut (donderdagavond acht tot halftien). VLISSINGEN - De Dober- mann Kringgroep Zeeland houdt zondag 11 maart een examen uithoudingsvermogen voor Dobermanns. Geïnteresseerden kunnen zich opgeven via de telefoon nummers 01102-2921 of 01184- 79041. Op 27 mei volgen dan examens elementaire gehoor zaamheid en gedrag en ge hoorzaamheid. VLISSINGEN - Dinsdag 13 maart komt de NCRV in het Scheldekwartier in Vlissingen met een presentatie van het ra dio- en televisiebedrijf en met een reeks van andere activiteiten, 's Avonds is er voor de leden van de NCRV de jaarlijkse Provin ciale Ledenvergadering. Vanaf 16.00 uur is iedereen welkom in het Open Huis, waar men in diverse stands informatie kan krijgen over de NCRV en haar programma's en waar men de mogelijkheid heeft, te praten met bekende radio- en televisiemensen van de NCRV. De bezoeker kan meedoen aan verschillende spelletjes, zoals het „stokken vangen" uit de Ted Show of een videokwis waar NCRV- programma's moeten worden geraden. Aan de jeugd is ook gedacht. Er is een speciale ruimte inge richt waar een videoband wordt vertoond van de vijf honderdste uitzending van het Hilversum 3-programma „Lost Vast". Ome Joop, vaste medewerker aan dit program ma, komt een paar keer het Open Huis binnenlopen om handtekeningen, stickers en buttons uit te delen. Fans van de jeugdserie „De familie Knots" kunnen zich, in het de cor van deze serie laten foto graferen bij poppen van Opa en Tante Til. Teletekst (met een wand met 12 toestellen) en de NCRV-radio geven even eens acte de présence. De NCRV besteedt tijdens het Open Huis ook aandacht aan de lokale omroep. Er is een voorbeeld te zien van de inrichting van een eenvoudige, maar adequate studio. Geïnte resseerden kunnen alles te weten komen over de oprich ting en werkwijze van lokale omroepen en bovendien luiste ren naar mini-documentaires over het werk van deze om roepen. Om 19.30 uur begint in het Scheldekwartier de jaarlijkse Provinciale Ledenvergadering die toegankelijk is voor leden uit de provincie Zeeland. NCRV-voorzitter drs. Thij- men D. Jansen houdt daar een toespraak onder de titel „Een kracht voor ons leven". Leden van de Raad van Bestuur en de programmaleiders van ra dio en televisie zijn aanwezig om vragen van de leden te be antwoorden. Tijdens deze avond treedt de Brassband Excelsior onder leiding van Ko ten Toonder op. Joop Reijnolds begeleidt de samenzang. Na de pauze wordt het familiespelletje „Zo vader, zo zoon" gespeeld onder leiding van Gerard van den Berg. In het panel zitten onder meer Dick Passchier en Eddy Becker die moeten raden wie de echte vader of moeder is van de uit Zeeland afkomstige deelnemer of deelneemster. VLISSINGEN - Zondag 4 maart opent m.a.c. De Zeeu wen het rittenseizoen met de eerste clubrit. De rit is uitgezet door Jaap van de Hagen uit Vlissingen. Er wordt gereden in een A- klasse voor de meer ervaren rijders, terwijl de B-klasst openstaat voor degenen die geen of weinig ervaring heb ben. Van halftwee tot halfdrie kan men zich inschrijven bij de Skandia Sauna, Zwanenburg- seweg in Vlissingen. Na afloop van de rit wordt er onder de deelnemers een extra prijs verloot van honderd gulden. Iedereen maakt daar kans op, ongeacht zijn prestatie in de rit. VLISSINGEN - In samen werking met de kruisvereni ging Vlissingen-Souburg or ganiseert het VJV Vlissingen onder het thema: Vrouwen en Gezondheidszorg een cursus omtrent Zwangerschap. De cursus, die bestaat uit zes bijeenkomsten, is bedoeld voor zwangere vrouwen en vrou wen die zwanger willen wor den en het prettig vinden meer geïnformeerd te worden om trent zwangerschap. Het programma bevat de volgende onderwerpen: infor matie over eigen lichaam en de groei van de baby tijdens de zwangerschap; bevallen, hoe en waar; als de baby er is: o.a. voeding en verzorging; post natale depressies. De cursus, die plaatsvindt in het gebouw van de kruisvereniging, Le- liënlaan 1 begint op vrijdag morgen 9 maart. Elke weke lijkse bijeenkomst duurt van 9.30-11.30 uur. Kinderoppas is aanwezig, de kosten bedragen 2,50 per keer. Vrouwen die willen deelne men aan de cursus worden vriendelijk verzocht zich vooraf op te geven op één van de onderstaande adressen: Kruisvereniging Vlissingen- Souburg, Leliënlaan 1, Vlis singen, tel. nr. 01184-15175 of Vormingscentrum Jonge Vol wassenen, Verkuyl, Quakke- laarstraat 95, Vlissingen, tel. nr. 01184-17819. Jacques Bults, secretaris van de vliegmodelclub: „Die motorvliegtuigen kunnen een snelheid bereiken van zo'n honderdvijftig kilometer per uur. Dat kunnen we alleen doen op een terrein, waar we de boel goed kunnen afzetten. We kunnen die risico's hier niet nemen. Overigens is het vliegen met de zweefvlieg tuigjes ook erg interessant om te zien. Ze worden net als ech te zweefvliegtuigen met een lijn van de grond af opgetrok ken. Dit kan achter een auto, maar bij de kleiner modellen ook lopend. Het besturen van de modelvliegtuigen vraagt wel de nodige ervaring. De nieuwe leden, worden daarbij geholpen door mensen, die al wat langer met deze hobby be zig zijn. De apparatuur die we gebruiken, is de laatste jaren steeds verbeterd. Net als bij een echt vliegtuig heb je een soort stuurknuppel, waarmee je de bewegingen van het mo del regelt". Om zelfstandig te mogen vliégen, moet men eerst een examen afleggen. Zo kan men het A-brevet behalen. Meer dere brevetten kunnen dan nog door het draaien van wed strijden behaald worden. De vliegclub heeft een eigen vliegveldje bij Biggekerke, waarop men wekelijks oefent. Binnen het Skandiacomplex wordt ook getoond hoe de mo dellen gebouwd worden. Ook kan men hier alle informatie over de hobby krijgen. Ligt bij de vliegtuigen de nadruk op het vliegen, bij de modelbootclub is het net zo be- langrijk dat de modellen tot in de kleinste details nauwkeurig worden nagebouwd van be staande schepen. Soms wordt ook gebruik gemaakt van bouwtekeningen uit de scheepsbouw. In Vlissingen zijn zo'n dertig verschillende schepen te zien, zowel antieke als moderne: zeilschepen, motorbootjes, sleepboten en koopvaardij schepen. In verband met bestuurs wisselingen kon de Walcherse modelautoclub dit jaar niet meewerken aan de organisatie van de tentoonsteling, zoals dat vorig jaar het geval was Wel zijn de leden aanwezig met racewagentjes, waarmee zij demonstraties zullen ver zorgen. Om het geheel nog aantrekkelijker te maken voor het publiek staan er nog wat extra attracties op het pro gramma. Zo is zaterdag tussen twee en vier uur de Nederlands kampioen modelvliegen met helicopter aan het werk te zien (Kees Verplanke). Beide dagen is er een zweefvliegtuig van de zweefvliegclub Midden- Zee land te bezichtigen. De leden geven daarbij alle uitleg over het zweefvliegen. Zondagmiddag komt er bo vendien een team parachute springers naar beneden. Zij worden om ongeveer halfdrie verwacht. Het hele buitengebeuren is vrij toegankelijk. Wie ook bin nen een kijkje wil nemen, moet één gulden betalen. MIDDELBURG - De afde ling Middelburg van de Indus triebond FNV houdt donder dag 8 maart de jaarvergade ring in Het Wapen van Mid delburg, Pottenmarkt 12. Het begint om acht uur. On der meer worden de nieuwe leden voor het bestuur geko zen en vertegenwoordigers voor de districtsraad, de bondsraad en de districtsad viescommissies. Daarna volgt een inleiding door districtsbestuurder Adrie Noorendaal over de huidige stand van zaken. VLISSINGEN - Woensdag 14 maart is er in het Diensten centrum Bachten Reede een modeshow waaraan wordt meegewerkt door damesmode huis Steketee, herenmode Heystek, schoenenhuis Roelse, tassenzaak Roovers en kapsa lon Akademie. Als lady-speaker treedt Wil van Son op. Het begint om halfacht. Kaarten zijn nu al verkrijgbaar aan de zaal, ze kosten een gulden vijftig. De modeshow is georgani seerd door de stichting Wel zijn voor Ouderen. Gegevens voor deze rubriek moeten de mijdag voor plaat sing uiterlijk om 11.00 uur op het kantoor aan de Torenstraat 5 in Vlissingen binnen zijn. Vlissingen - Za. Mijnlieff, Nic. Beetslaan 15, tel. 12525. Zo. Van Pelt, Julianalaan 7, tel. 12225. Spreekuur voor dringende gevallen van 12.30-13.00 en van 17.30- 18.00 uur. Visites aanvragen voor 10.00 uur. Vlissingen - Osterman, De Kempenaerstr. 2, tel. 79791, hele weekeinde bereikbaar voor eigen patiënten. Middelburg - Zat. Dominicus, Dam 30, tel. 12830. Zo. De Doel- der, Bellinkplein 1, tel. 29746. Spreekuur voor spoedgevallen 12.30-13.00 uur en van 17.30- 18.00. Visites aanvragen voor 10.00 uur. Souburg, Middelburg-Zuid, Arnemuiden en Nieuwland - Za. Fritschy, dr. v.d. Moerstr. 15, Arne muiden, 01182-1308. Zo. Bergen, Kanaalstr. 89, Souburg, 01184- 61500. Spreekuur voor spoedgevallen van 12.30 tot 13.00 en van 17.30 tot 18.00 uur. Visites aanvragen vóór 10.00 uur. West- en Midden-Walcheren - Za. en zo. Stutterheim, Beukelstr. 8, Meliskerke, 01186-1760. Westkapelle, Domburg, Aag- tekerke, Koudekerke, Zoutelan- de, Meliskerke en Biggekerke - Vrij. 18.00 uur tot zon. 24 uur Van Eede, Casembrootstr. 24, Westka pelle. 01187-1234. Vlissingen - Vrij. 9 maart tot vrij. 16 maart Apotheek v.d. Sande, Badhuisstr. 30-34, tel. 12066. Oostkapelie, Serooskerke, Grijpskerke en Veere - Za. en zo. Kousemaker, Torenstr. 46, Seroos kerke. 01189-1212. Middelburg - Vrij. 9 maart tot vrijdag 16 maart Ringeling, Lange Delft 133. Voor heel Walcheren - Za. en zo. de Looff, Badhuisstr. 140, Vliss. 01184-13881 .Spreekuur voor spoedgevallen tussen 11 en 12 uur. Dierenartsenmaatschap Vlis- singen-Middelburg - Za en zo. voor kleine huisdieren, Ruys, tel. 01180-13118. Dierenartsenpraktijk Middel burg - (Grote huisdieren) 01180- 33803. Visites aanvragen van 8.00-9.00 uur. Praktijk Oostkapelie - Oude Domburgseweg 33a, Oostkapelie, tel. 01188-1443. Behandeling klei ne huisdieren op afspraak. Kleine huisdierenpraktijk Souburg- Kanaalstr. 3, hele weekeind: 01184-60860. VLISSINGEN - De Lutherse Vrouwen Vereniging houdt vrijdag 9 maart in het Maar ten Lutherhuis aan het Groe- newoud 58 in Vlissingen een verkoping van zelfgemaakte handwerken en tweedehands kleding. Liefhebbers kunnen van halftien tot twaalf terecht. (ADVERTENTIE) Liefhebbers van shag-met-filter komen nu pas goed aan hun trekken. Er zijn Mascotte filterhulzen. 3X BETER, Topkwaliteit van het betere vloeimerk. i Vertrouwde naam voor het andere shagroken: Mascotte Filterhulzen. NIEUW V/ Volgende week maandag begint de gemeente met de uitvoering van het woonerfplan in het westelijk deel van de Verkuijl Quakkelaarstraat. Het plan is in overleg met de bewoners tot stand gekomen. Het bureau voorlichting en inspraak van de gemeente heeft de bewoners per brief op de hoogte gesteld van het begin der werkzaamheden. Er komt ook een einde aan de stank in de straat, want gelijktijdig met dit werk worden nagenoeg al le rioolaansluitingen op de huizen vernieuwd. Met het vernieuwen van de water leidingen is al een begin gemaakt. Men begint het werk aan de kant van de Hobeinstraat. Het zal dui delijk zijn dat de straat voor het doorgaande ver keer zal worden afgesloten zolang het werk duurt. De bewoners kunnen echter hun straat steeds in, is het niet via de Hobeinstraat dan is het via de Scheldes- traat. Het woonerf wordt aan gelegd door een aannemer onder toezicht van de ge meente. Alles bij elkaar zal het werk enkele maanden in beslag nemen. De vuil niswagen zal in die tijd niet steeds tot voor de duer kunnen komen. De bewo ners wordt verzocht de vuilzakken dan neer te zet ten in' dat deel van de straat waar de vuilnisauto wel kan komen. Dinsdag 13 en woensdag 14 maart vindt er een on gewoon transport plaats in Vlissingen. De lokalen van de kleuterschool Klein Schoonenburg worden verhuisd van de Dintel- straat naar de Roerstraat. Het lokaal beslaat in een deel van de Hontestraat (nummers 1 tot en met 23) en de Roerstraat (num mers 29 tot en met 43) de volle breedte van de weg, zodat bewoners wordt ge vraagd daar die dagen hun auto niet te parkeren. Par keren in de parkeervakken blijft wel mogelijk. Maandag 12 en donder dag 15 maart a.s. zullen de lokalen van de kleuter school „Piggelmee" op het terrein aan de Roerstraat worden verplaatst naar een andere plaats op dat zelfde terrein. De kraan die dit werk uitvoert zal daarbij in en van uit de Roerstraat rijden en take len. Alhoewel niet noodza kelijk, is het beter auto's niet langs de stoep, maar in de parkeervakken te zet ten. Donderdag 8 maart komt het algemeen bestuur van de Culturele Raad Vlissin gen bijeen in het welzij ns- centrum Bachten Komme. Onder meer komt de workshop film/ toneel ter sprake die de sectie Ama teuristische Kunstbeoefe ning wil organiseren. Een subsidie-aanvraag van de buurtvereniging Van Duyvenvoorde voor bevrijdingsdag, de herin voering van gratis muziek uitvoeringen door Vlis- singse amateurverenigin gen en het Spanje Monu ment zijn andere punten op de agenda. Het begint om acht uur. B.en W. van Vlissingen zijn zover dat ze de raad een concept-voorstel heb ben voorgelegd over kabel televisie. De raad kan het voorstel, waarin nog niet wordt gerept over de plan nen van een Vlissinger die buiten de overheid om een kabelnet wil aanleggen, nog veranderen. Volgens het concept-voorstel blijkt uit een enquête dat een ruime meerderheid van de bevolking op de kabel wil, op voorwaarde dat de Duitse programma's te zien zouden zijn. De kosten worden ge raamd op vijftien gulden per jaar per aansluiting. B. en W. stellen de raad voor over te gaan tot de aanleg van een kabelnet (aan te leggen door ofwel Casema (een maatschappij van de PTT) ofwel Zekatel (een maatschappij van de PZEM). De gemeente zou machtiginghouder moetep worden, terwijl er voor de hele gemeente één tarief moet gelden. De bewoners kunnen zelf bepalen of ze een aansluiting willen of niet. Een definitief besluit zal vallen als de offertes van beide gegadigden bin nen zijn. B. en W. verlan gen nu van de raad in stemming met deze begin seluitspraken over het ka belnet. In de periode van 22 tot 29 februari 1984 zijn bij de gemeentepolitie te Vlissin gen de volgende voorwer pen aangegeven: tube kit; linker zwarte want met strepen; linker zwarte da meshandschoen; oranje/ wit/bruine sjaal; 10 sleu tels aan ring; sleutel aan VLISSINGEN oranje label; Opelsleutel; 3 sleutels; 5 sleutels aan ring; paar rollerskates, blauwe tas met inhoud; bruine fietstas. Aangegeven dier, in asiel: zwart met witte ka ter. Openingstijden: maan dag t/m vrijdag 09.00-12.00 uur en 14.00-16.00 uur. Bij de gemeentepolitie te Oost Souburg is in deze pe riode een rechter gebreide kinderwant in diverse kleuren aangegeven. In de periode van 15 tot 22 februari 1984 zijn bij de gemeentepolitie t Vlissin gen de volgende voorwer pen aangegeven: boot- kaart; fototoestel; bruine gebreide dameshand schoen; rechter blauw ge breide handschoen; zwarte ha ndschoenwij nrode handschoen; rechter gele nylon want; rechter rode kinderwant; paar leger groene wanten; goud da meshorloge; 2 sleutels aan ring; losse sleutel; sleutel in bruin etui met foto; 4 sleutels. Aangegeven dier, bij particulier: parkiet; van dierenasiel: geen aange troffen dieren. Openingstijden: maan dag t/m vrijdag 09.00 - 12.00 uur en 14.00 - 16.00 uur. bij de gemeentepolitie te Oost Souburg werd in deze periode aangifte gedaan van het vinden van enig voorwerp. Vlisslngen-stad - Za. en zo. Jansen-van Rens, 01180-27583. Spreekuur alle werkdagen 17.00- 17.30 uur, Leliënlaan 1, 01184- 13769. West-Souburg, Papegaaien burg, Bossenburgh, Westerzicht, Oost-Souburg, Rittem en Paau- wenburg - Za. en zo. Roose-Hey- dens, 01184-65763. Spreekuur op ma. wo. en vrij.17.00-17.30 u., Ba tenburg 84-86, 01184-61781. Spreekuur Oost-Souburg en Rit- them: Dagelijks spreekuur 16.30- 17.00 uur in Gezondheidscentrum, C. van Perestraat 8, 01184-61479. Verloskundigen - Za. en zo. Klompe, Doornenburg 91, tel. 71140. Chr. ger. Kerk - Vlissingen, zo. 9.30 en 17.00 u. dr. Brons. R.-K. Kerk Walcheren - Sou burg - Martinuskerk Zo. 10.30 u. parochiekoor. Paauwenburg Open Hof Zo. 11.15 uur eigen zanggroep, 19.00 u. samenzang. Vlissingen - Lieve Vrouwekerk Zat. 19.00 u. Gem. koor, zon. 10.00 u. dameskoor. Middelburg - Petrus en Paulus- kerk Za. 19.00 uur, zo. 10.00 u. Hoeksteen, zo. 11.30 uur. Domburg 8.45 uur (elke 1e en 3e zon. v.d. maand). Bethesda St. Josephzieken- huis - Zo. 10.00 u. ds. Joosse. Geref. kerk en Ned. Herv. Gem. Souburg - Kanaalstr. Zo. 9.30 u. ds. Melse. Oranjeplein zo. 9.30 u. ds. van Buiren, 19.00 u. ds. Melse en dhr. Heemskerk. Bejaardenhuis Zoute Viever - Zo. 19.00 u. ds. van Buizen. Evang. Bapt. Gem. - Middel burg, Damplein 12, zo. 10.00 u. br. Lok. Geref. Kerk Vrijgemaakt - De Lannoystraat, Vlissingen. Zo. 9.30 u. leesdienst, 17.00 u. ds. Geertsema. Ontmoetingskerk Mid delburg - Geen opgaaf. Anglicaanse Kerk - (Mission to Seamen) Zeemanshuis Schelde- poort - aswoensdag 10.30 u. holy communion. Zo. 10.30 u. morning prayer, 19.30 u. holy communion. Luth. Kerk - Middelburg, zo. 10.00 u. ds. M. Allewijn, Vliss. 10.00 u. ds. Buissing-van Beers. Evang. Gem. de Wijngaard, in aula LTS Klarenbeek, geen opgaaf. Zevende Dags Adventisten - Vlissingen 't Anker za. 9.15 u. dhr. v. Kerkvoort, 10.15 u. bijbel studie. Middelburg - in doops- gez. kerk, za. 10.00 u. bijbelstu die en 11.00 u dhr. v. Kerkvoort. Kristen Zuid Molukse kerk in Nederland - Souburg, zo. 17.00 u. pdt. Waisapy, Koudekerke. 12.00 u. pdt. Waisapy. Doopsgezinde Gemeente Vlis singen - Zon. geen opgaaf. Geref. Kerk Vlissingen - Pe- truskerk - Zo. 9.30 u. ds. Makkin- ga, 17.00 u. ds. Kalksma. Open Hof; 9.30 u. ds. Kalksma, 17.00 u. ds. Makkinga. Der Bbede - Zo. ds. v.d. Vrie. Hervormd Middelburg - Nieu we Kerk, Zo. 10.00 u. ds. Brum- melkamp, 17.00 u ds. de Koeijer. Koorkerk, 10.15 u. drs. Jen- ner.(ger.bondsdienst). Oostkerk, 10.15 u ds. Korevaar. Ontmoeting- kerk zo. 10.00 u. ds. Nell. Thomas kapel, 10.00 u. ds. Schaap. Engel se Kerk, 19.00 u. ds. Brummel- kamp. Ned. Geref. Kerken in Engelse kerk - Middelburg zon. 9.30 u. drs. Biewenga (Zoetermeer), 17.00 u. idem. Kristen Zuid-Molukse Kerk In Ned. - Souburg zon. 10.00 uur oud. Picasouw. Vrljz. Herv. en Remonstrantse Kring - Vliss. in Ophir Badhuis straat 186, zo. ds. De Weerd Mid delburg, in Nieuwe Kerk (gezins- dienst) 10.15 u. drs. Jenner. Nieuw Apost. kerk - Wester- baan 20, West-Souburg, zon. 9.30 en 16.00 uur, woens. 20.00 uur. Pinkstergem. Leden in Chris tus - Vrijdomweg 1, Vliss. zo. 11.00 uur dienst. Leger des Heils - Vlissingen zon. 10.00 en 17.00 u. Goed Nieuws club wo. 13.30 u. Volle Evang. Bethel Kerk - Middelburg't Zand, Baarsjes straat. zo. 16.00 uur. Kerk van Jezus Christus van de Heiligen der laatste dagen - Paul Krugerstraat 224, Vlissingen, zon. 11,45 u. Herv. gem. Vlissingen - Zo.: Jacobskerk, 10.00 u ds. de Boer. Johanneskerk zo. 9.30 u ds. Glas houwer. Petruskerk, 17.00 u. ds. Kalksma. Pinkstergem. Vlissingen- Em- mastr. 10. wo. 19.30 u, zo. 14.30 u.DIVERSEN. Aktiekomitee Vrouwen in de Bij stand - Postbus 585, Middelburg, tel. spreekuur do. 14.00-15.00 u. tel. 01184-61252. Rutgershuis en Stimezo Z-Vlaan- deren - Molenstr. 17, Groede. tel. 01171-1550. Do. 8 mrt. 05.08 en 17.27 uur Vr. 9 mrt. 05.41 en 18.06 uur Za. 10 mrt. 06.21 en 18.57 uur Zo. 11 mrt. 07.18 en 20.02 uur Ma. 12 mrt. 08.35 en 21.23 uur Di. 13 mrt. 10.10 en 22.51 uur Wo. 14 mrt. 11.37 en uur

Scheldebode | 1984 | | pagina 5