Lagere scholen gaan broedgedrag vogels bestuderen Diner-dansant het weten waard HOTEL BRITANNIA Zeventig auto's in occasionhal van Dijkwel Nieuwe presentatie de Pantalon: videomodeshow Wie verloor zijn klomp? UIT HET ZEEUWSE ZAKENLEVEN The Eet'ies verviervoudigde het aantal zitplaatsen Juwelier Hackenberg ouder dan juwelier Hackenberg BABY DEN TOONDER Garage Klip deed mee aan 100.000 km-test Charade Fred Onverzaagt handelt in illusies en goochelspullen Sjaioom heropent in Serooskerke Concert Riet Stoutenbeek Balls in de Piek Swingen met Superior Dance Band SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 22 FEBRUAR11984 305 Kinderen van een aantal Vlissingse scholen zul len zich het komende broedseizoen bezighouden met een zogenaamd nestkastenproject. De onder verantwoordelijkheid van de gemeente Vlissingen werkende Werkgroep Natuur- en Milie-educatie heeft een informatiepakket samengesteld, waar mee de onderwijzers en leerlingen aan het werk kunnen. Samen met de scholengemeenschap Swa- nenburgh zijn er bovendien nestkasten gemaakt die de kinderen in de buurt van de scholen kunnen ophangen. NIEUWS VAN HET STADHUIS iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimimiiii ffllmi m.m.v. op 24 februari a.s. in Reserveer nu: HUISARTSEN DIERENARTSEN APOTHEEK KRUISWERK KERKDIENSTEN HOOGWATER lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllilllllllllllllillllllHIIIIIIIIIIIIIIIIilllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllillllllllllillllllllllllUIIIIIUIIIUIIIIIIIIIIillllllilllllllllllllllllllllllllllllllllllllll Omdat niet alle vogels een zelfde soort nestje bouwen, zijn er drie verschillende ty pen gemaakt: een is er spe ciaal voor de pimpelnezen, een voor onder meer koolmezen en een voor de vliegevangers. Het zal duidelijk zijn dat een goede plaats voor de nestkast de broedresultaten zal bevor deren. De deelnemende scho len geven na afloop van het broedseizoen de resultaten door aan de werkgroep. De lesinformatie is ervoor om alles goed te laten verlopen en de kinderen inzicht in het broedgedrag van vogels te ge ven. Zo is de brochure Kinde ren kijken naar vogelkinde ren. Er staan tips in over het ophangen van nestkasten en het gedrag van een koolme- zenpaar wordt beschreven van het zoeken van en nest tot het uitvliegen van de jongen. Het werkboekje Rondom het nestkastje is gericht op kinde- renuit de vijfde en zesde klas sen. Er staat achtergrondin formatie in over de vogeltrek, de strijdzang (die verband houdt met het veroeveren van een ggebied rond een nest plaats) en de minnezang, de hofmakerij en de paring. In een afzonderlijk hoofdstuk wordt het hoe en waarom van nestkasten behandeld. Een overdruk uit het tijd schrift Grasduinen bevat in het kort bestek informatie over het soort vogels die in ho len broeden en op welke ma nier kunstmatige nestgelegen heid voor holenbroeders kan worden gemaakt. Verder be vat het informatiepakket een vierkleurige holenbroed affi che en nog een werkboekje over holenbroeders, waarin weer een serie praktische tips staan voor het maken, ophan gen en controleren van nest kasten. De bedoeling van een en an der is bij de kinderen begrip te kweken voor de natuur in het algemeen en voor het vogelle ven in het bijzonder. In de periode van 2 tot 12 fe bruari 1984 zijn bij de gemeen tepolitie Vlissingen de volgen de voorwerpen aangegeven: bankbiljetten, hoornen heren- bril licht montuur, herenbril licht montuur, hangslot met ketting, linker blauw/witte kinderwant, rechter bruine dameshandschoen, linker bruin suède want, zwarte le ren handschoen, metalen he renhorloge, legergroene pet, regenjack, bruine herenporte monnee, zwarte leren porte- VLISSINGEN monnee, portemonnee, porte monnee met o.a. sleutels, brui ne leren dameslaars, sterren beeld, diverse sleutels, tas met album, rode opbergmap. Aangegeven dieren: zwart/ witte kater, 5 maanden; zwart/witte poes, volwassen; (in asiel). Openingstijden: maandag t/m vrijdag 09.00- 12.00uur en 14.00-16.00 uur. Bij de gemeentepolitie te Oost Souburg zijn aangege ven: van 11-17 januari 1984: linker blauwe klomp. Van 1-7 februari 1984: Spijkerbroek, zwarte portemonnee. Van 8-14 februari 1984: zilveren arm band, huissleutel, handschoen. MIDDELBURG - Broodjeszaak The Eet'ies aan de Potten- markt 4 in Middelburg is verbouwd. Het hele interieur is ver nieuwd. De zaak is nu ingericht in de Franse stijl, wat ook past bij de specialiteit van de zaak: de Franse stokbrodjes. The Eet'ies bestaat nu twee jaar in Middelburg en heeft een grote klantenkring opgebouwd. De verbouwing was nodig, omdat er voortdurend plaatsgebrek was in de zaak. De zaak is evenwel niet groter geworden door de verbouwing, maar door een betere indeling, ont stond toch veel meer ruimte. Zo biedt The Eet'ies nu zit plaatsen aan twintig mensen, terwijl er voodien maar vijf een plaatsje konden vinden. „Een hele verbetering dus", vindt de uitbater van de zaak. Zowel voor het publiek als voor ons om te werken is deze nieuwe indeling beter. De zaak is pas klaar, maar ik heb nu al veel leuke reacties gehad op de vernieuwingen". Folo: Cor Schuilwerve MIDDELBURG - Enige we ken geleden plaatsten wij in de Scheldebode een bericht over het tweehonderd-jarig bestaan van de juwelierszaak Hackenberg in Middelburg. Met de vermelding dat dit de oudste nog bestaande juwe lierszaak in Zeeland is, was echter niet iedereen eens. „On ze zaak, eveneens met de naam Hackenberg, is nog ouder. Ze werd in 1740 gesticht en is dus niet minder dan tweehonderdvierenveertig jaar oud", vertelt de heer Klo- progge, die samen met zijn vrouw en schoonmoeder, me vrouw Hackenberg, een juwe lierszaak heeft aan de Nieuwe Burg in Middelburg. „De zaak is steeds een Middelburgse zaak geweest en overgegaan van vader op zoon. In de oor log is de zaak vernield, zodat we toen enige tijd een nood- winkel hadden aan de Vlas- markt, maar na de oorlog is de zaak hier aan de Nieuwe Burg weer heropend. Onze plannen om in 1980 een groot jubileum feest te vieren in verband met het tweehonderd veertig-j a rig bestaan konden helaas niet doorgaan in verband met het overlijden van mijn schoonva der in 1979, maar volgend jaar zullen we het tweehonderd- vijfenveertig-jarig jubileum zeker niet onopgemerkt voor bij laten gaan". Mevrouw Hackenberg, nu tweeëntachtig jaar oud, is nog altijd mede-firmante. Zij is ook nog dagelijks in de zaak te vinden. „Als je zo lang in een zaak gestaan hebt, is het moei lijk om afscheid te nemen en zo lang ik nog goed gezond ben, wil ik hier zeker niet mee stoppen", vertelt ze. Hacken berg is gespecialiseerd in Zeeuwse sieraden, zoals Zeeuwse knopjes, strikken, bloedkoralen en granaten. De snoeren worden op maat ge maakt door mevrouw Klo- progge. Foto: Cor Schuilwerve Folo: Cor Schuilwerve MIDDELBURG - Automobielbedrijf Dijkwel heeft sinds twee weken een aparte occasionhal in gebruik bij het bedrijf in Mid delburg aan de Veerseweg. In dit occasioncentrum Midden-Zee land heeft men iedere week de keuze uit zeventig gebruikte wa gens in verschillende prijsklassen. „We kunnen elke week uit een groot aantal goede ge bruikte auto's putten, ook uit onze garages uit Vlissingen' vertelt bedrijfsdirecteur Kos ter. „Op de manier ziet de klant alle gebruikte wagens bij elkaar, wat een keuze ge makkelijker maakt. De wa gens zijn gekeurd door de ANWB. De hal heeft een op pervlakte van 2600 vierkante meter, dus ruimte hebben we genoeg. De hal is gebouwd in 1981 en werd tot voor kort al leen gebruikt door de Dijkwel garage in Middelburg, maar nu dus door de hele Holding Dijkwel B.V." (ADVERTENTIE) 01184-13255 Foto: Cor Schuilwerve VLISSINGEN - 1 September 1980 Mr. Ohara, president vna- Daihatsu Motor Co. Ltd. start de motor van een serie gepordu- ceerde Daihatsu Charade Diesel. De opdrecht: de eerste 100.000 kilometer onder alle mogelijke bedrijfsomstandigheden afleg gen door zoveel mogelijk berijders - geen specialisten - maar doorsnee automobilisten 70.000 kilometer in Japan en 30.000 kilo meter als estafette door Europa, dat was de bedoeling. „Een onmogelijke opdracht rende condities) bedraagt 1 op voor een drie cilindertje van nog geen liter" is het commen taar van verschillende kanten. Zij zullen geen gelijk krijgen; onverstoorbaar tikt een elek tronische reuze kilometertel ler op het dak kilometer na ki lometer weg. Totdat 10 rondjes Japan verreden zijn en na 117 dagen op 26 december de 70.000 kilometer grens is gepasseerd: meer dan 1100 berijders reden 1,8 x de omtrek van de aarde. Snelwegen, bergen met hel lingspercentages van 18% en meer, steden waaronder To kyo, Osaka en Olympisch win tersport centrum Sapporo, re gen, zon en hitte, sneeuw en extreme koude met tempera turen vanmin 20 graden in geen enkel opzicht werd de Charade gespaard. Het gemid deld brandstofverbruik (in de ze allesbehalve energiebespa- 24.4. Technisch voldoet de auto. Naast het normale perio diek onderhoud bestaan de enige extra werkzaamheden uit het vervangen van de ban den. De Charade is nu bezig aan een Europese estafette over dertigduizend kilometer. Bel gië is eerst aan de beurt ge weest en nu is de Charade in Nederland, waarna Duitsland, Denemarken, Zweden, Noor wegen en Finland volgen. Vierentwintig Daihatsu dea lers uit Nederland zullen in tien dagen tijd tenminste vijf duizend kilometer met de Charade rijden. Ook autobedrijf Klip BV uil Vlissingen doet aan dit evene ment mee. Donderdag 16 fe bruari nam de heer de Voogd het stuur over om zijn bijdra ge te leveren aan deze test. Schatjes! van regisseur Van Hemert kun je een thriller noemen. In het eerste deel blijkt dat het gezinnetje Gis- berts nogal in onmin met el kaar leeft. Vader John volgt het doen en laten van zijn vier hinderlijke kinderen vanuit de lucht in een helicopter. Zijn vrouw Danny ontvlucht veelal het huiselijke leven om op de tennisbana te spelen met de jonge tennisleraar Dennis. De kinderen doen niet voor hun ouders ohder als het gaat om wederzijds pesterijen. Door hun onderlinge verdeeldheid is het rendement van hun ge- jen nooit optimaal. Daar komt verandering in als de vroegrij pe Madeion erachter komt dat haar jaloerse moeder de op bloeiende liefde van Dennis voor Madeion wil dwarsbo men. Strijd! Alhambra 1, donderdag, vrij dag en maandag tot en met woensdag acht uur, vrijdag nacht in 2 elf uur, zaterdag ze ven uur en half tien, zondag twee uur, zeven uur en half- tien. Twaalf jaar. Playgirl. Porno. Alhambra 1, vrijdagnacht elf uur. Moord in extase. De tweede week van deze Nederlandse politiefilm naar het boek van de Amsterdamse ex-politie man Baantjer. N Alhambra 2, donderdag, vrij dag, mandag tot en met woens dag acht uur, zaterdag en zon dag zeven uur en half tien. Alle leeftijden. De ballade van de Daltons. Lucky Luke verfilmd. De Dal tons erven flink van hun oom Henry Joe. Voorwaarde is dat zij hun oom eerst moeten wre ken. Alhambra 2, zondagmiddag twee uur. L'ingorgo, ofwel het gevolg van een file, is een film van Luigi Comencini. In het begin zijn de wachtende automobi listen nog redelijk vriendelijk tegen elkaar. Al gauw echter komen gemene eigenschappen naar boven. Bijvoorbeeld van het uitgebluste echtpaar. De man verwijt zijn vrouw altijd alles kwijt te raken (bijvoor beeld de huissleutel die uitein delijk in zijn jaszak blijkt te zitten) en de vrouw verwijt hem dat hij haar veel malen bedrogen heeft. Of het socia listische kamerlid dat overal munt uit probeert te slaan. Of de filmster (Mastroinanni) die, belaagd door fans, een veilig heenkomen zoekt in een huis en daar wordt verleid door een vrouw. De situatie wordt steeds absurder. Midgard Middelburg, zondag 26 februari halfnegen. De Piek Vlissingen maandag 27 februa ri negen uur. Organisatie: Zeeuws Filmcircuit. VLISSINGEN - Vlissingen heeft een nieuwe zaak in feest- en goochelartikelen. De eigenaar van de zaak, de heer Onverzaagt, heeft zelf vijftien jaar samen met zijn vrouw op het podium ge staan als goochelaar-illusionist onder de naam de Rifreas. Nu heeft hij een zaak geopend aan de Walstraat 26. „Doordat ik zelf zo lang op het toneel heb gestaan, weet ik het beste waaraan men be hoefte heeft", meent hij. „Ik verkoop dan ook veel artike len die voordien in Zeeland vrijwel niet verkrijgbaar wa ren; je moest daar vaak om naar Amsterdam of Den Haag, zoals de echte theaterschmink en zo. Daarnaast heb ik een ruime sortering toneelkleding, die overigens nog steeds uitge breid wordt. Ook op het gebied van goochelartikelen heb ik een ruime sortering, varirend van eenvoudige kaartentrucs tot attributen voor nummers als het doorzagen van dames en dergelijke". „Het is de bedoeling, dat we hier ook lessen gaan geven aan beginnende goochelaars, we leggen daartoe niet alleen de trucs uit, maar gaanook in op het hele showgebeuren er omheen, de houding, de bewe gingen en de kleding. We wil len hier een soort podium bou wen, waarop dan geoefend kan worden. Er bestaat trou wens een soort beroepsgeheim bij goochelaars: je mag niet zo maar trucs aan iedereen ver kopen, de geheimen moeten bewaard blijven". Onverzaagt wil de zaak langzaam opbouwen. Hij is aanvankelijk begonnen in Vlissingen met het maken van goochelbloemen en daar bleek al veel behoefte aan te be staan. Overigens kan rhen ook voor alle andere feestartikelen in de nieuwe zaak terecht: carnavalskleding, fopartike- len, maskers en dergelijke. Daarnaast heeft Onverzaagt een ruime sortering boekjes met sketches voor bruiloften en partijen en korte toneel stukjes voor allerlei gelegen heden. Gegevens voor deze rubriek I moeten de vrijdag voor plaat- sing uiterlijk om 11.00 uur op het kantoor aan de Torenstraat 5 in Vlissingen binnen zijn. Vlissingen - Za. Kant. Sabalaan 3, tel. 71017. Zo. Thiadens, Zui- derbaan 23, tel. 64633. Spreekuur voor dringende gevallen van 12.30-13.00 en van 17.30- 18.00 uur. Visites aanvragen voor 10.00 uur. Vlissingen - Osterman, De Kempenaerstr. 2, tel. 79791, hele weekeinde bereikbaar voor eigen patiënten. Middelburg - Zat. Dominicus, Dam 30, tel. 12830, Zo. Wortel- boer, Kromme Weele 7, tel 33946. Spreekuur voor spoedgevallen 12.30-13.00 uur en van 17.30- 18.00. Visites aanvragen voor 10.00 uur. Souburg, Middelburg-Zuid, Arnemulden en Nieuwland - Za. Perquin, Park de Moucheron 24, Middelburg 01180-29980. Zo. Frit- schy, dr. v.d. Moerstr. 15, Arne- muiden, 01182-1308.Spreekuur voor spoedgevallen van 12.30 tot 13.00 en van 17.30 tot 18.00 uur. Visites aanvragen vóór 10.00 uur. West- en Midden-Walcheren - Za. en zo. Stutterheim, Beukelsstr. 8, Meliskerke, 01186-1760. Westkapelle, Domburg, Aag- tekerke, Koudekerke, Zoutelan- de, Meliskerke en Biggekerke - Vrij. 18.00 uur tot zon. 24 uur Noorlander, Middelburgsestr. 94, Koudekerke, 01185-1231. Oostkapelle, Serooskerke, Grljpskerke en Veere - Za. en zo. Oosterhoff, Markt 10, Veere, 01181-271. Middelburg - Vrij. 24 febr. tot vrij. 2 mrt. Apotheek Hummelen, Markt 69. TANDARTSEN Voor heel Walcheren - Za. en zo. Chardon, Damplein 26, M'burg, 01180-28207. Spreekuur voor spoedgevallen tussen 11 en 12 uur. Foto: Cor Schuilwerve VLISSINGEN - Vrije-tijdsmodezaak de Pantalon aan de Sint Jacobsstraat in Vlisisngen hef et gekozen voor een nieuwe ma nier om kleding te presenteren, namelijk met een videoshow die doorlopend in de zaak te bekijken is. ,Erg leuk, om op deze ma- maar een beperkt publiek be nier de nieuwe voorjaarscol lectie te tonen", vindt de heer Nijman. „De kleding komt zo goed tot zijn recht, d emensen heb ben een beter overzicht, dan wanneer de kleding alleen in de rekken hangt. We hebben, als eerste in Vlissingen, inge haakt op de nieuwe mogelijk heden die de video-appara- tuur biedt. De oude stijl mode shows zijn, denk ik, voor vrije- tijdskleding niet zo geschikt en bovendien kun je dan toch Dierenartsenmaatschap Vlls- singen-Middelburg - Za. en zo voor kleine huisdieren, Driehuis van Haselen, 01184-66548. Dierenartsenpraktijk Middel burg - (Grote huisdieren) 01180- 33803. Visites aanvragen van 8.00-9.00 uur. Praktijk Oostkapelle - Oude Domburgseweg 33a, Oostkapelle, tel. 01188-1443. Behandeling klei ne huisdieren op afspraak. Kleine huisdierenpraktijk Souburg- Kanaalstr. 3, hele weekeind: 01184-60860 Vlissingen - Vrij. 24 febr. tot 2 mrt. apotheek Papegaaienburg, Papegaaienburg 24-26, tel. 66345. SEROOSKERKE - Zaterdag 3 maart wordt koffiebar Sja ioom, die voorheen in Oostka pelle te vinden was, heropend in Serooskerke. Het nieuwe adres is Zandput 17a. De koffiebar is iedere eerste en derde zaterdag van de maand geopend vanaf acht uur en biedt gelegenheid aan jongeren om „gezellig bij el kaar te zijn", films te kijken en muziek te beluisteren. Zaterdag 3 maart wordt de film Heaven's Heroes ver toond. De film is gebaseerd op het waar gebeurde verhaal van twee politiemensen. HOOGELANDE - Zondag 26 I februari geeft de sporaan Riet Amir-Stoutenbeek een concert in de Kapel van Sint Maarten in Hoogelande. Zij wordt be geleid door haar zoon Ron Amir op de blokfluit en door de pianist Jan van Kimmena- de. Het programma omvat werken van onder andere |Scarletti, Torelli en Telemann. Het concert begint om half- Idrie. reiken, terwijl ik hiert erg veel enthousiaste reacties op heb gekregen". Voorlopig heeft de Pantalon videobanden van shows van de merken Moustache voor herenkleding en Amanuelle voor dameskleding. Binnen kort brengt ook het merk Esprit, dat zich speciaal op jongeren richt, een videoband uit met daarop de nieuwe voorjaarscollectie. Alle kle ding die op de video te zien is, is ook in de winkel aanwezig. VLISSINGEN - Vrijdag 24 februari treedt de Vlissingse Band op in de Piek. Balls timmert al een aantal I jaren aan de (Vlissingse) weg, maar in de huidige bezetting spelen ze nog maar een maand of vier. Die bezetting ziet er |als volgt uit: Jeffrey Bax (drums), Ivo Lennekes (gita ren), Peter Sanders (zang), I Chris Sibbalb (gitaren) en An- I dré Moehij am (bas). De muziek die de groep I speelt, velt het best te om- I schrijven als melodieuse gi taarrock in de geest van Roger Chapman, Little Feet en vele andere grootheden. De aanvang van het optre den is 21.00 uur en de toegang is zoals altijd bij Piekpodia gratis. Foto: Cor Schuilwerve VLISSINGEN - Swingen in de Ruyterzaal met The Supe rior Dance Band. Dat staat za terdag 25 februari te gebeuren in Hotel Britannia in Vlissin gen. De band, gevormd in 1982, speelt originele New Orleans muziek. Dat betekent volgens bandleider Dan Vercruysse dat de groep belangrijker is dan de solisten, dat de tempi relaxed zijn, dus niet te vlug en niet te traag. Het concert begint om negen uur. De organisatie is in han den van de Stichting Jasz (Jazz Aktiviteiten Stichting Zeeland). Vllsslngen-stad - Za. en zo. Burgers, 01180-29264. Spreekuur alle werkdagen 17.00-17.30 uur, Lelienlaan 1,01184-13769. West-Souburg, Papegaaien burg, Bossenburgh, Westerzlcht, Oost-Souburg, Rittem en Paau- wenburg - Za. en zo. Cok, 01180- 13418.Spreekuur op ma. wo. en vrij.17.00-17.30 u., Batenburg 84- 86, 01184-61781Spreekuur Oost- Souburg en Ritthem: Dagelijks spreekuur 16.30-17.00 uur in Ge zondheidscentrum, C. van Pere straat 8, 01184-61479 Verloskundigen - Za. en zo. v.d. Werken, Henri Dunantstr. 19, Souburg, tel. 71768. R.-K. Kerk Walcheren - Sou burg - Martinuskerk Zo. 10.30 u parochiekoor. Paauwenburg Open Hol Zo. 11.15 uur eigen zanggroep, 19.00 u. samenzang. Vlissingen - Lieve Vrouwekerk Zat. 19.00 u. dameskoor, zon. 10.OO u. jeugdkoor. Middelburg - Petrus en Paulus- kerk Za. 19.00 uur, zo. 10.00 u. Hoeksteen, zo. 11.30 uur. Domburg Zo. 8.45 uur (elke 1e en 3e zon. v.d. maaqd). Bethesda St. Josephzieken- huis-Zo. 10.00 u. ds. Joosse. Geref. kerk en Ned. Herv. Gem. Souburg - Kanaalstr. Zo. 9.30 u. ddhr. Trimpe (Middel burg), 19.00 u. dhr. Lorien (Vliss.) Oranjeplein zo. 9.30 en 19.00 u. dhr. Schoenmaker (Zou- telande). Bejaardenhuis Zoute Viever - Zo. 19.00 u. dhr. v. Putte. Evang. Bapt. Gem. - Middel burg, Damplein 12, zo. geen op gaaf. Geref. Kerk Vrijgemaakt - De Lannoystraat, Vlissingen. Zo. 9.30 u leesdienst, 19.00 u. ds. Geertsema. Ontmoetingskerk Middelburg Geen opgaaf. Anglicaanse Kerk - (Mission to Seamen) Zeemanshuis Schelde- poort - Zo. 10.30 u. morning prayer, 19.30 u. holy communion. Luth. Kerk - Vlissingen zo. 10.00 uur, ds. van Tuyll. Middel burg, zo. 10.00 u. ds. Buissing-van Beers. Evang. Gem. de Wijngaard, in aula LTS Klarenbeek, zo. 9.30 u. ds. van der Zanden. Zevende Dags Adventisten - Vlissingen 't Anker za. 9.15 u. ds. Mandemaker, 10.15 u. bijbel studie. Middelburg - in doops- gez. kerk, za. 10.00 u. bijbelstu die en 11.00 u. ds. Mandemaker. Kristen Zuid Molukse kerk in Nederland - Souburg, zo. 10.00 u. pdt. Waisapy, Koudekerke. 12.00 u. pdt. Waisapy. Doopsgezinde Gemeente Vlis singen - Zon. 9.30 u. dienst. Geref. Kerk Vlissingen - Pe- truskerk - zo. 9.30 u. ds. Makkin- ga, 17.00 u. ds. Krijger.Open Hof; 9.30 u. ds. Kalksma, 17.00 u. ds. de Nooij. Der Boede - Zo. ds. v.d. Vrie. Hervormd Middelburg - Nieu we Kerk, Zo. 10.00 u. prof. v.d. Linde,17.00 u ds. Korporaal (ger. bondsdienst). Koorkerk, 10.00 u. ds. Hendrikse, 19.00 u. ds. den Hollander (jeugddienst). Oostkerk, 10.15 u ds. Korevaar. Ontmoeting- kerk zo. 10.00 u. ds. Nell en drs. Ykel. Thomaskapel, 10.00 u. ds. v.d. Wind. Ned. Geref. Kerken In Engelse kerk - Middelburg zon. 9.30 u. dhr. de Leur (Middelburg). 17.00 u. dhr. Huisman (Vlissingen). Kristen Zuid-Molukse Kerk in Ned. - Souburg zon. 10.00 uur oud. Picasouw. Christengemeen schap za. 10.30 u. kapel van St. Maarten mensenwijdingsdienst. Vrijz. Herv. en Remonstrantse Kring - Vliss. in Ophir Badhuis straat 186, zo. dhr. Jorritsma (Vliss.).Middelburg, (Koorkerk) zo. 10.00 u. ds. Hendrikse (Zierikzee). Nieuw Apost. kerk - Wester- baan 20, West-Souburg, zon. 9.30 en 16.00 uur, woens. 20.00 uur. Pinkstergem. Leden In Chris tus - Vrijdomweg 1, Vliss. zo. 11.00 uur dienst. Leger des Heils - Vlissingen zon. 10.00 en 17.00 u. Goed Nieuws club wo. 13.30 u, Volle Evang. Bethel Kerk - Middelburg't Zand, Baarsjes straat. zo. 16.00 uur. Kerk van Jezus Christus van de Heiligen der laatste dagen - Paul Krugerstraat 224, Vlissingen, zon. 11.45 u. Herv. gem. Vlissingen - Zo.: Jacobskerk, 10.00 u ds. de Boer. Johanneskerk zo. 9.30 u ds. Krij ger, Petruskerk 17.00 u ds. Krijger. Pinkstergem. Vlissingen- Em- mastr. 10. wo. 19.30 u, zo. 14.30 u. Hoogwater, Vlissingen: Do. 23 feb. 06.08 en 18.41 uur Vr. 24 feb. 07.05 en 19.49 uur Za. 25 feb. 08.23 en 21.12 uur Zo. 26 feb. 09.55 en 22.39 uur Ma. 27 feb. 11.24 en 23.54 uur Di. 28 feb. 12.30 en uur Wo. 29 feb. 00.47 en 13.12 uur V

Scheldebode | 1984 | | pagina 5