Strandplezier in zwart-wit en kleur. Diner-dansant het weten waard HOTEL BRITANNIA De moeder van David S. William Verstraeten herplaatst het stadhuis WAO'ers vrezen dat CDA gevolgen kortingen op uitkeringen niet overziet Muziek in Midgard Walcherse Snuffelmarkt Punk in de Piek Zuidamerikaanse muziek van Diario in Razzmatazz. BABY DEN TOONDER Swanenburgh houdt open huis videocursus in Midgard Lezing over wandtegel Bingo SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 15 FEBRUARI 1984 309 m.m.v. op 24 februari a.s. in Reserveer nu: 01184-13255 ffllmi HUISARTSEN APOTHEEK TANDARTSEN DIERENARTSEN KRUISWERK KERKDIENSTEN DIVERSEN HOOGWATER OOST-SOUBURG - Van woensdag 15 februari tot woensdag 7 maart is in de bo venzaal van de openbare bi bliotheek in Oost-Souburg een tentoonstelling te zien van fo to's, gemaakt door Sasja Ruys en Ineke Jonker. De foto's zijn allemaal genomen op het strand bij Dishoek. Sasja is afkomstig uit Mid delburg en Ineke uit Oost- Souburg. Beide meisjes stude ren in Utrecht. Sasja volgt een opleiding aan de academie voor expressie door woord en gebaar en Ineke aan de acade mie voor creatieve arbeid. Ineke: „Ik heb daar onder meer ook het vak fotografie en Sasja krijgt in haar opleiding ook veel dramatische expres sie. We kennen elkaar al heel lang en zo ontstond op een ge geven moment het idee om sa men een fotoserie te maken. We zijn op een morgen om een uur of zes naar het strand ge gaan, er was natuurlijk nog niemand, en zo, op dat haast nog maagdelijke strand, zijn we aan het werk gegaan. We hebben heel wat rolletjes vol geschoten, zowel zwart-wit als kleur." Ineke en Sasja hadden een koffer met kleren en attribu ten meegenomen om zichzelf in de portretten steeds weer een heel ander aanzicht te ge ven. Ineke: „Toen bleek al gauw dat we elkaar erg goed aanvulden. Ik kan vrij goed met de camera overweg en Sasja weet zich goed te bewe gen als model. Ze zweeft als het ware door de golven. Dat ligt haar weer beter, al hebben we ook wel eens omgeruild en stond ik model voor de foto's die Sasja maakte. De bedoe ling van deze tentoonstelling is het gevoel, het plezier dat wij daar hadden op die vroege morgen op het strand over te brengen op het publiek." De zwart-wit foto's heeft Ineke zelf afgedrukt, de kleu- (ADVERTENTIE) renfoto's zijn door een foto graaf afgedrukt. De leraar fo tografie van Ineke heeft het tweetal bijgestaan met advie zen. De foto's zijn eerder ten toongesteld in Utrecht op de academie, bij de studenten vereniging en in tentoonstel lingsruimte de Janshoek. „De reacties waren erg posi tief", vertelt Ineke nog. „We hopen, dat de mensen het hier ook een beetje leuk vinden. Wel kreeg ik af en toe de op merking dat de foto's vrij hard afgedrukt waren, maar dat vind ik juist mooi. Ik geloof trouwens dat je dergelijke smaakverschillen toch altijd houdt". Naast de fotoserie van het strand, zijn ook enkele kinder portretten op de tentoonstel ling te zien. De tentoonstelling is gratis te bezoeken. De ope ningstijden zijn maandag tot en met vrijdag van half twee tot half zes, woensdag- en vrij - dagavond van zes tot acht uur en zaterdag van tien uur tot twaalf uur. MIDDELBURG - Vrijdag 17 februari om vijf uur is de ope ning van de installatie „herplaatsen van het stadhuis" van Wil liam Verstraeten. De tentoonstelling is in de Vleeshal van Mid delburg te zien tot maandag 12 maart. De uit Middelburg afkomstige Verstraeten noemt zich autodi dact. „Alle kunst", vindt hij, „is in wezen autodidactisch. Dat wil zeggen dat de kunstenaar zichzelf door eigen studie in de kunst zal moeten vormen. Men kan enkel de technieken leren en de kunstgeschiedenis". Die geschiedenis van de kunst speelt bij Verstraeten wel een grote rol, want hij acht het onmogelijk een kunstwerk te maken zonder op de hoogte te zijn van een belangrijk deel van de al ontstane kunst. Behalve een kunsthistorische benadering telt voor Verstrae ten ook het onderuithalen van zogenaamde vaststaande werke lijkheden. Want: „De kunst is geen doel op zich, maar op de eer ste plaats een „vehicle" voor -n buiten de kunst", aldus Verstraeten. Een en ander gebeurt op semi-wetenschappelijke wijze; de installatie in de Vleeshal is er een voorbeeld van. De Vleeshal is geopend op dinsdag tot en met zaterdag van een tot vijf en op zondag van twee tot vijf. VLISSINGEN - Bij de werkgroep voor WAO'ers in Vlissingen zijn de afgelopen maand een serie brieven binnengekomen van arbeidsongeschikten wier netto-uitkering in de eerste maand van 1984 vijftig tot zelfs honderdvijfentwintig gulden per maand lager bleek te zijn. Dit, plus de eerdere kortin gen die volgens de werkgroep al tot aanzienlijke inkomens dalingen hebben geleid en de voorgenomen drastische kor ting per 1 juli van dit jaar (tien procent) „doet in een reeks van VLISSINGEN - De Vlissingse scholengemeenschap voor lager beroepsonderwijs Swanenburgh houdt deze week weer het jaarlijkse open huis voor leerlingen van de lagere scholen en hun ouders. De bedoeling is zo een goede keus voor vervolgon derwijs mogelijk te maken. Tot en met aanstaande don derdagmorgen brengen de leerlingen uit de zesde klassen van de basisscholen een be zoek aan de verschillende af delingen. Zij worden begeleid door een aantal leerlingen uit de hoogste klassen. Ook wonen zij een zoge naamde mini-les bij; veel ge kozen onderwerpen voor deze korte lessen zijn Engels, schei kunde, wiskunde, zorg voor de voeding en algemene technie ken. Met een film zijn de leer lingen op het bezoek voorbe reid en hebben zij zich een beeld kunnen vormen van de tweejarige brugperiode bij het Lager Beroeps Onderwijs. Op donderdag 16 februari, 's middags van 15.30 tot 17.00 uur en 's avonds van 19.30 tot 21.00 uur, staat het schoolgebouw aan de Zaaihoekweg open voor de ouders van de eigen leerlingen en overige belang stellenden. De ouders kunnen zich er op de hoogte stellen van de opleidingsmogelijkhe den die de scholengemeen schap biedt en kunnen ook de leerlingen aan het werk zien. Als speciale attractie wordt er onder het motto „Naar Haute Cuisine en Haute Cou ture" een show gehouden waarin de leerlingen zelf ge maakte werkstukken en pro- dukten tonen. Deze culinaire en modeshow staat dit jaar in het teken van de geometrie; allerlei meetkundige figuren zijn als uitgangspunt gehan teerd. gevallen materiële en geeste lijke nood ontstaan", aldus de werkgroep. In een brief aan de voorzit ter van de CDA-fractie in de Tweede Kamer zet de werk groep al die kortingen voor die partij nog eens op een rij om vervolgens te schrijven: „Be richten in de pers bevestigen het vermoeden dat uw fractie niet of onvoldoende overziet wat de gevolgen zijn van de opeenstapeling van maatrege len die door het ministerie van Sociale Zaken genomen en door uw fractie ondersteund worden". De werkgroep verlangt van het CDA dat het de steun aan het regeringsbeleid waar het om de kortingen van uitkerin gen gaat, stop zet. Vooral de kortingen in juli dit jaar moet het CDA afwijzen, aldus de werkgroep die een kamerlid van het CDA uitnodigt op een bijeenkomst van de werk groep in Vlissingen op het voorgaande te reageren. Vice uit Nijmegen. MIDDELBURG - Vrijdag 17 februari treedt de Nijmeegse groep Vice op in Midgard in Middelburg. In het voorprogramma speelt Deux-Pieces. De muziek van Deux-Pieces is te omschrijven als prépunk en stadsrock roll a la Velvet Underground. Eenvoudige ac cordeonschema's voortgedre ven door een stuwend ritme worden van verrassende me lodielijntjes en interessante vocalen voorzien. Pure gara ge-rock dus van drie Zeeuwse meiden. Instrumenten die ge bruikt worden: basgitaar, gi taar, drums en piano. Vice maakt muziek die de eenvoud zelve is. Hun ritme box klinkt zeer gedreven en Vice heeft deze eigenschap ge bruikt om de muziek, mede dank zij de intensieve baspa- tronen en de funky gitaar loopjes, een swingend karak ter mee te geven. Ritmeveran deringen en verrassende „breaks" maken de muziek nog boeiender. De eenvoudige uitgevoerde zangpartijen en de sobere produktie, geen of bijna geen effekten en vervor- mers, passen uitstekend bij de muziek, die Vice maakt. Instrumenten: synthesizer, ritmebox, gitaar en basgitaar. De optredens beginnen om 21.00 uur in Midgard, Kuipers poort 12. Inkom 5,-. MIDDELBURG - Het Mechels Miniatuur Theater heeft De moeder van David S. door Yvonne Keuls op het programma ge nomen. Donderdag 16 februari is het toneelstuk in de Middel burgse schouwburg te zien. Yvonne Keuls schreeft eer der Jan Rap en z'n maat, een indringend verslag van de pe riode dat zij zich inzette in een opvanghuis voor jongeren. Ze werd in die tijd geconfron teerd met de enorme proble men in gezinnen, waarvan een van de kinderen aan drugs verslaafd is. Uit de vele gesprekken die ze met de ouders voerde, bleek dat zij in een isolement leef den: doordat de gezinsleden zich terugtrokken uit schaam te voor de buitenwereld, maar ook omdat de buitenwereld zich van hen afkeerde. Van enige hulp was geen sprake. De moeder van David S. is dan ook, net als Jan Rap en z'n maat, op ware gebeurtenissen gebaseerd. De moeder, Len ge heten, merkt pas na lange tijd dat haar zoon aan de drugs is. Ze wil hem niet loslaten, zelfs al raakt haar gezin volkomen ontredderd. Niettemin glijdt David af naar steeds sterkere drugs. Len beseft op den duur dat ze afstand moet nemen van het probleem, wil haar huwelijk en haar gezin weer ooit een normaal leven leiden. De voorstelling begint om acht uur. Organisatie Stich ting Podiumkunsten Middel burg. MIDDELBURG - Zaterdag aanstaande kunnen de snuffe laars onder de Zeeuwen weer hun gang gaan op de twintigste Walcherse Snuffelmarkt in de veilinghallen van Middelburg. De 1500 vierkante meter grote hallen zullen dan weer volledig gevuld zijn met kramen en kleurrijke kooplieden. MIDDELBURG - Woensdag 22 februari begint weer een cursus video in het Middel burgse jongerencentrum Mid gard. Bedoeling is een aantal basisvaardigheden op te doen Daarbij ligt het accent niet op de techniek, maar op creatief gebruik van video-opnameap- paratuur. Vragen die aan de orde komen zijn: hoe maak ik een video-opname, hoe speel ik deze af; hoe maak ik een draaiboek. Deze vragen ko men aan de orde in het eerste gedeelte van de cursus. In het tweede gedeelte zal dan ge werkt worden aan het maken van bijvoorbeeld een speel- filmpje of een (anti)-reklame.. De cursus is bedoeld voor baanloze jongens en meiden die tijd en energie hebben. Het geheel staat onder begeleiding van de deskundige Dick Lampe. De cursus begint om 13.30 uur. Inlichtingen en op gave bij Midgard, Kuipers poort 12, tel. 14281. Moord in extase is opnieuw een Nederlandse film. Deze week gaat deze politiefilm naar het boek De Cock en de moord in extase van de Am sterdamse ex-politieman Baantjer in première. Baantjer gaf na twee dagen onderhandelen toestemming voor de verfilming van een van zijn boeken, maar het recht van veto. Hij behield het recht nee te zeggen als de hoofdrolspeler hem niet zinde. De vergrijsde speurder De Cock is namelijk Baantjers tweede ik: net als hij recher cheur aan het bureau War moesstraat in Amsterdam, het drukste en meest besproken politiebureau van het land. Klaarblijkelijk maakt Joop Doderer die rol waar, volgens de producent van de film zelfs met een allure die internatio naal genoemd mag worden. Ron Brandsteder speelt het maatje van De Cock: De Vled- der genaamd. De film is opge nomen op de plek waar alles zich afspeelt: in en om het bu reau Warmoesstraat. Alhambra 1, donderdag, vrij dag, maandag tot en met woensdag acht uur, zaterdag en zondag zeven uur en halftien. Liefde zonder schaamte. Por no. Alhambra 2, vrijdagnacht elf uur. Achttien jaar. Popeye, tekenfilms. Alhambra 1, zondagmiddag twee uur. Alle leeftijden. Curse of the Pink Panther is een voortzetting van de roze panterfilms met inspecteur Jaques Clouseau. Hoofinspec- teur Dreyfus krijgt de op dracht de superspeurder Ja ques Clouseau op te sporen. Dreyfus (Herbert Lom) is doodsbang Clouseau echt te vinden en geeft de computer verkeerde informatie. Dreyfus is al even stuntelig als Clou seau. Alhambra 2, donderdag, vrij dag, maandag tot en met woensdag acht uur, zaterdag en zondag zeven uur en halftien, zondagmiddag twee uur. Alle leeftijden. Subway riders is een detecti ve, maar vooral een sfeerteke ning van een bepaald bestaan in New York. Regisseur Amos Poe gooide met deze film hoge ogen op de filmfestivals in Berlijn en Rotterdam. Poe speelt zelf een van de hoofd rollen, namelijk een waanzin nige schrijver die zich met een psychopatische saxofoonspe ler identificeert en bij metro stations mensen vermoordt. Poe zelf ziet de film als „een geluidsgedicht over New York, een geschiedenis over ver vreemding en gebrek aan sa menhang". Midgard Middelburg, zaterdag halfnegen. De Piek Vlissingen maandag negen uur. Organisa tie Zeeuws Filmcircuit. KOUDEKERKE - Woens dag 22 februari houdt W.P. Ja cobs uit Vlissingen het tweede gedeelte van zijn lezing over „De Nederlandse Majolica- wandtegel in de 16e, 17e en 18e eeuw" voor de Heemkunige Kring Walcheren. Hij licht z'n lezing toe met dia's. De bijeen komst wordt, zoals gewoon lijk, gehouden in Hotel Wal cheren in Koudekerke en be gint om 20.00 uur. Toegang hebben leden van de kring en introducé's. Belangstellende die tegels in hun bezit hebben, kunnen deze meebrengen. De heer Jacobs is bereid om - in de pauze of na afloop - over hun tegels te praten. Zoals bekend is de Snuffel markt er voor iedereen die zijn niet meer gebruikte spulletjes - overgehouden van een ver huizing of zolder- of schuur- opruiming - voor een „leuk prijsje" van de hand wil doen. En dat dit bekend is blijkt uit het feit dat er steeds meer be langstelling bestaat om deel te nemen aan de markt. Steeds meer mensen ontdekken dat er op de Snuffelmarkt leuk wat kan worden „bijverdiend". Voor de Snuffelmarkt van maart zijn er nog slechts en kele kramen te huur en de or ganisatoren van de Walcherse Snuffelmarkt - het organisa- tieburo „Zuid-West Neder land" te Goes - adviseert dan ook - wanneer er belangstel ling bestaat deel te nemen aan de Snuffelmarkt in maart - zo VLISSINGEN - De Stichting Welzijn voor Ouderen in Vlis singen heeft voor dinsdag 21 februari weer een bingomid dag op het programma staan. Het begint om twee uur in welzij nscentrum Bachten Komme. Kaarten zijn voor twee gulden vijftig verkrijg baar bij de receptie van het centrum van tien tot twee uur. snel mogelijk een kraam te re serveren. Tel. no. 01100-20107 of 01102-2988. Is men echt op zoek naar iets van zijn gading dan is een bezoek kort na openingstijd (9 uur) aan te bevelen omdat dan het aanbod van artikelen het grootst is. Het aanbod van ar tikelen varieert van komplete bankstellen tot de kleinste snuisterijen. De Walcherse Snuffelmarkt is zaterdag open van 9.00 tot 17.00 uur. VLISSINGEN - Vrijdag 17 februari weer eens punk in de Piek. Er treden twee groepen op: B.G.K. uit Amsterdam en Crucefix uit het Amerikaanse San Francisco. De eerste langspeler van B.G.K. werd in de muziek- krant OOR goed ontvangen. De hoofdmoot van het pro gramma neemt Crucefix voor zijn rekening met sociaal be wogen teksten van een Chine se zanger. Het concert begint om acht uur. Toegang zeven gulden vijftig. SOUBURG - Zaterdag 18 februari Zuidamerikaanse muziek in Razzmatazz aan de Middeiburgsestraat 113 in Souburg. De groep Diario, bestaande uit afgestudeerden aan het Tilburgs conservatorium, brengen er dan een program ma met muziek uit onder meer Argentinië, Uruguay, Brazilië en Cuba. „Een bundeling van •"oberheid en artisticiteit zor gen voor anderhalf uur hoog staande muziek", meent Razz matazz. Het concert begint om half negen. Kaarten zijn voor tien gulden te koop bij Ad Lijnse, 01184-70881. Diario met een bekend aastzangeres. Gegevens voor deze rubriek moeten de vrijdag voor plaat sing uiterlijk om 11.00 uur op het kantoor aan de Torenstraat 5 in Vlissingen binnen zijn. Vlissingen - Za. v.d Berg, Gies- senburg 12, tel. 65253. Zo. v.d. Griek, Badhuisstr. 46, tel. 12950. Spreekuur voor dringende gevallen van 12.30-13.00 en van 17.30- 18.00 uur. Visites aanvragen voor 10.00 uur. Vlissingen - Osterman, De Kempenaerstr. 2, tel. 79791, hele weekeinde bereikbaar voor eigen patiënten. Middelburg - Zat. v.d. Haak, Rouaansekaai 47, tel. 12637. Zo. Berghauser Pont, Hammerskjöld- laan 39, tel. 37393.Spreekuur voor spoedgevallen 12.30-13.00 uur en van 17.30-18.00. Visites aanvra gen voor 10.00 uur. Souburg, Middelburg-Zuid, Arnemuiden en Nleuwland - Za. Kapteyn, Lekstr. 6 O-Souburg. 01184-61630. Zo. Kapteyn-Snij- ders, zelfde adres. Spreekuur voor spoedgevallen van 12.30 tot 13.00 en van 17.30 tot 18.00 uur. Visites aanvragen vóór 10.00 uur. West- en Midden-Walcheren - Za. en zo. Bouwense, Valkenisse- weg 14, Biggekerke, 01185-2190. Westkapelle, Domburg, Aag- tekerke, Koudekerke, Zoutelan- de, Meliskerke en Biggekerke - Vrij. 18.00 uur tot zon. 24 uur van Eede, Casembrootstr. 24, Westka pelle, 01184-1234. Oostkapelle, Serooskerke, Grijpskerke en Veere - Za. en zo. Bekker, Dorpsstr. 2, Oostkapelle 01188-1276. Vlissingen - Vrij. 17 tot vrij. 24 febr. apotheek Singel, Singel 9, tel. 12730. Middelburg - Vrij. 17 febr. tot vrij. 24 febr. Ringeling, Lange Delft 133. Voor heel Walcheren - Za. en zo. de Looff, Badhuisstr. 140, Vliss. 01184-13881.. Spreekuur voor spoedgevallen tus sen 11 en 12 uur. Dierenartsenmaatschap Vlls- singen-Middelburg - Za. en zo. voor kleine huisdieren, Ruys, 01180-13118. Dierenartsenpraktijk Middel burg - (Grote huisdieren) 01180- 33803. Visites aanvragen van 8.00-9.00 uur. Praktijk Oostkapelle - Oude Domburgseweg 33a, Oostkapelle, tel. 01188-1443. Behandeling klei ne huisdieren op afspraak. Kleine huisdierenpraktijk Souburg- Kanaalstr. 3, hele weekeinde: 01184-60860. Vlissingen-stad - Za. en zo. Schelling, 01185-1699. Spreekuur alle werkdagen 17.00-17.30 uur, Leliën laan 1,01184-13769. West-Souburg, Papegaaien burg, Bossenburgh, Westerzicht, Oost-Souburg, Rittem en Paau- wenburg - Za. en zo. Verhagen- Westerbeke, 01184-61541. Spreekuur op ma. wo. en vrij.17.00-17.30 u., Batenburg 84- 86, 01184-61781Spreekuur Oost- Souburg en Ritthem: Dagelijks spreekuur 16.30-17.00 uur in Ge zondheidscentrum, C. van Pere straat 8, 01184-61479. Verloskundigen - Za. en zo. Klompe, Doornenburg 91, tel. 71140. R.-K. Kerk Walcheren - Sou burg - Martinuskerk Zo. 10.30 u. parochiekoor. Paauwenburg Open Hof Zo. 11.15 uur eigen zanggroep, 19.00 u. samenzang. Vlissingen - Lieve Vrouwekerk Zat. 19.00 u. Gem. koor, zon. 10.OO.U. dameskoor. Middelburg - Petrus en Paulus- kerk Za. 19.00 uur, zo. 10.00 u. Hoeksteen, zo. 11.30 uur. Domburg Zo. 8.45 uur (elke Ie en 3e zon. v.d. maand). Bethesda St. Josephzieken- huls-Zo. 10.00 u. ds. Harinck. Geref. kerk en Ned. Herv. Gem. Souburg - Kanaalstr. Zo. 9.30 u. ds. Melse, Oranjeplein zo. 9.30 en 19.00 u. ds. van Bul- ren. Bejaardenhuls Zoute Viever - Zo. 19.00 u. ds. Paul. Evang. Bapt. Gem. - Middel burg, Damplein 12, zo. geen op gaaf. Geref. Kerk Vrijgemaakt - De Lannoystraat, Vlissingen. Zo. 9.30 u en 16.30 u ds. Schelling. Ontmoet!ngskerk Middelburg - Geen opgaaf. Anglicaanse Kerk - (Mission to Seamen) Zeemanshuis Schelde- poort - Zo. 10.30 u. holy commu nion,19.30 u. evening prayer. Luth. Kerk - Vlissingen zo. 10.00 uur, ds. Buissing-van Beers. Middelburg, zo. 10.00 u. ds. van Tuyl van Serooskerken. Evang. Gem. de Wijngaard, in aula LTS Klarenbeek, zo. 9.30 u. ds. van der Zanden. Zevende Dags Adventisten - Vlissingen 't Anker za. 9.15 u. ds. Ter Mate, 10.15 u. bijbelstu die. Middelburg - in doopsgez. kerk, za. 10.00 u. bijbelstudie en 11.00 u. ds. Ter Mate. Kristen Zuid Molukse kerk in Nederland - Souburg, zo. 17.00 u. pdt. Waisapy, Koudekerke. 12.00 u. pdt. Waisapy. Doopsgezinde Gemeente Vlis singen - Zon. 9.30 u. ds. Poste- ma. Geref. Kerk Vlissingen - Pe- truskerk - zo. 9.30 u. ds. Makkin- ga, Johanneskerk, 17.00 u. ds. Jobsen, Open Hof; 9.30 u. ds. Krij gers. Der Boede-Zo. 17.00 uds.dr. Nooij. Hervormd Middelburg - Nieu we Kerk, Zo. 10.00 u. ds. Picard, 17.00 u dhr. Mesul (ger. bonds- dienst).Koorkerk, 10.00 u. ds. Franke. Oostkerk, 10.15 u ds. Ko- revaar. Ontmoetingkerk zo. 10.00 u. ds. Nelt. Thomaskapel zo. 10.00 u. ds. Brummelkamp. Engelse kerk, 19.00 u. ds. Korevaar. Ned. Geref. Kerken in Engelse kerk - Middelburg zon. 9.30 u. dhr. Huisman (Vlissingen), 17.00 u. dhr. de Leur (Middelburg). Kristen Zuid-Molukse Kerk in Ned. - Souburg zon. 10.00 uur oud. Picasouw. Vrljz. Herv. en Remonstrantse Kring - Vliss. in Ophir Badhuis straat 186, zo. ds. geen dienst. Middelburg, (Koorkerk) zo. 10.00 u. ds. Franke. Nieuw Apost. kerk - Wester- baan 20, West-Souburg, zon. 9.30 en 16.00 uur, woens. 20.00 uur. Pinkstergem. Leden in Chris tus - Vrijdomweg 1, Vliss. zo. 11.00 uur dienst. Leger des Heils - Vlissingen zon. 10.00 en 17.00 u. Goed Nieuws club wo. 13.30 u. Volle Evang. Bethei Kerk - Middelburg't Zand, Baarsjes straat. zo. 16.00 uur. Kerk van Jezus Christus van de Heiligen der laatste dagen - Paul Krugerstraat 224, Vlissingen, zon. 11.45 u. Herv. gem. Vlissingen - Zo.: Jacobskerk, 10.00 u ds. Glashou wer. Johanneskerk zo. 9.30 u ds. Fagel, 17.00 u ds. Jobsen. Pinkstergem. Vlissingen- Em- mastr. 10. wo. 19.30 u, zo. 14.30 Aktiekomitee Vrouwen in de Bij stand - Postbus 585, Middelburg, tel. spreekuur do. 14.00-15.00 u. tel. 01184-61252. Rutgershuis en Stimezo Z-Vlaan- deren - Molenstr. 17, Groede. tel. 01171-1550. Soc. Verzekering-Informatie bij DETAM, Segeersingel 8, Mid delburg, tel. 35553, Gak, Pape gaaienburg 50, Vliss. tel. 71520, Raad van Arbeid, Spanjaardstr. 53, Middelburg, tel. 25951. Stichting Jeugd en Gezin in Zeeland - Middelburg. Dagelijks en in het weekend telefonisch be reikbaar 01180-28555. FIOM Zeeland - Stichting tot hulpverlening bij zwangerschap en alleenstaand ouderschap. Var- kensmarkt 1, Middelburg. Spreek uur volgens afspraak, tel. 01180- 27311, bereikbaar tussen 9.00 en 12.30 uur en van 13.30-»15.30 uur op ma., di., do. en vrij.Stichting Kinderdagverblijf Kinderdijk, op vang peuters van VA-4 jaar van ma. t/m vrij. 8.00-18.00 u, Kinder dijk 76, Middelburg, 01180-14532. Raads- en Advieswinkel Vlis singen - voor vragen over uitke ringen, bezwaarschriften, vrijwilli gerswerk, enz. Badhuisstr. 104. Spreekuren di., do. en vrij van 10.00 tot 12.00 u. tel. 19749. In de Zwaan di. 14.00-16.00 u. In de Pa raplu wo. 10.00-12.00 u. Vrijwillige Humanistische geestelijke hulpverlening - Voor een diepgaand gesprek, tel. na 18.00 u. tel. 01184-12578 of tel. 01180-14105. Groep Weduwen en Weduw naars - bijeenkomst elke dinsdag avond Varkensmarkt 1Middel burg. Inl. bij FIOM, tel. 01180- 27311. C.O.C. Homokontaktgroep Walcheren - Postbus 251Vlissin gen, info. Tel. 01184-68354/ 71854. Zeeuws Consultatiebureau voor alcohol en drugs - Brak straat 30, Middelburg, tel. 01180- 37320, Vlissingen, Badhuisstraat 25-27-29, tel. 01184-13240 Stichting v. Maatschappelijke Dienstverlening Walcheren - Loskade 29, tel. 01180-26951. Open tijdens kantooruren. Vlissin gen, Dr. Otterstr. 3, tel. 01184- 19820. Spreekuur dagelijks van 9.00-10.00 uur, dinsdag tevens van 19.00-20.00 uur. Wijkgezondheidscentrum Zuid-Dauwendaele - Roozen- burglaan 18, Middelburg, tel. 291146. Spreekuur gezinsverzor ging maandag t/m vrijdag 9.00 tot 9.15 uur. Spreekuur maatsch. werk maandag t/m vrijdag 13.30 tot 15.30 uur. Opvanghuis voor jongeren - Dag en nacht bereikbaar via tel. 01180-16816. Gehandicapten Adviesbureau Zeeland - Kosteloze hulpverle ning, advies en begeleiding. Dage lijks geopend van 9.00-17.00 uur. Tel. afspraken 01180-23592 ook voor huisbezoeken. Stichting Chr. Hulpdienst Zee land - Hulpverlening op bijbelse grondslag, werkdagen 10.00-24.00 u., za. en zo. 20.00-24.00 u. Tel. 01180-36251 Werkgroep Laat Leven te Wal cheren - Onderdeel van de vereni ging ter bescherming van het on geboren kind, tel. 01184-61825. Vrouwen Nazorg Borstampu- tatle - Spreekuur woensdag van 10.00 tot 12.00 uur. Tel. 01180- 14366. Alfabetiseringsproject „Wal cheren" - Leren lezen en schrij ven aan Nederlandstalige mensen van 18 jaar en ouder. Aanmeldin gen en informatie tel. 01184-17819 of 01180-16278. PvdA Ombudsman Vlissingen - Tel. 01184-63133. Middelburg - tel. 01180-36197 (b.g.g. 13358) en 14904. Ook voor Westkapelle. Medisch kleuter- en kinder dagverblijf - Opvang van kinderen in de leeftijd van 1 Vi-6 jaar en op vang schoolgaande jeugd. Middel burg. tel. 01180-13226. Vlissingen, tel. 01184-63724 Hoogwater, Vlissingen: Do. 16 feb. 0110 en 13.34 uur Vr. 17 feb. 01.54 en 14.17 uur Za. 18 feb. 02.40 en 15.03 uur Zo. 19 feb. 03.22 en 15.48 uur Ma. 20 feb. 03.57 en 16.30 uur Di. 21 feb. 04.41 en 17.08 uur Wo. 22 feb. 05.24 en 17.49 uur

Scheldebode | 1984 | | pagina 9