Proloog met „Speeltijd" voor Souburgse vrouwen Zeeuwen gezocht voor natuur beschermingswerk I Eigen Werk Slotavond „De Hayman Uit in Zeeland MET DE BUS NAAR HOLLAND FESTIVAL i QQO Scheldebode-kringetje Zeeuwse babbelaars Verboden Punk- en New Wave festival in de Scouting Informatie energiebeleid Program ma SKA-SKW Lezing over bosbeheer Zomerkampen Zeeuws elftal tegen Zeeuwse profvoetballers Tien jaar „De Vrolijke Keet Hulp voor Zuid-Afrika Gevonden voorwerpen Tuinfeest Missions to Seamen Welkomdienst Portretten Maaike Vonk in Gevangentoren Chivy speelt in Myraël Actie voor blinden SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 1 JUN11983 305 Muziektent Molenwater in gebruik Onder de titel Eigen Werk werd dinsdag 26 april in het Middelburgse dienstencentrum schuttershof een dichtersfestival voor oude- ren gehouden. Uit het vele ingezonden werk maakte de jury een keus en tijdens het festi- 1 val lazen de mensen dat werk voor. Deze zo- mer plaatst de Scheldebode een aantal van die verhalen en gedichten, of ze nu prijswinnend i waren of niet. Laatste keer Maandver band Oude jazz in Paraplu Een scene uit „Speeltijd". SOUBURG - Woensdag 8 juni speelt Proloog in de school De Grote Belt in Sou burg het stuk Speeltijd. Het is een toneelstuk door en voor vrouwen. Na afloop wordt er met het publiek over gespro ken. De avond is georgani seerd door de afdeling Sou burg van de vrouwenbond FNV en begint om halfnegen. De toegang bedraagt drie gul den. In Speeltijd zien we Tony, een vrouw van 55 als haar man overlijdt. Haar kinderen zijn de deur uit, een baan heeft ze niet. „Niemand had het zien aankomen. Twee jaar heb ik zitten wachten op wat er zou gebeuren. Zou ik ook dood gaan, van verdriet? Zou één van de kinderen me komen halen voor vanavond, of mor gen?", zo zit ze zich af te vra gen. Dan neemt ze de beslis sing om door te leven. Alleen en voor haarzelf. Nu is ze vijf enzestig. Ze zoekt steun bij an dere vrouwen, vindt die in haar vrouwengroep en pro beert er achter te komen, wie ze eigenlijk is. Waarvoor en voor wie ze heeft geleefd. Tij dens de voorstelling ontmoet Tony de vrouwen die ze eens was: de achttienjarige Antoi nette, de drieëndertigjarige Nettie en de vijfenveertigjari ge Net. Ze roepen elkaar ter verantwoording over de keu zes die ze in hun leven hebben gemaakt. Alle vier hebben ze zo hun ideeën over wat er toen is voorgevallen en waarom dat is gebeurd. VLISSINGEN - In de Ge vangentoren op de Boulevard in Vlissingen is deze maand een tentoonstelling te zien van werken van Maaike Vonk. Maaike schildert voorname lijk portretten. Hieronder zijn er die uit het geheugen zijn ge schilderd, zodat de portretten meer een subjectieve indruk van Maaike Vonk weergeven dan dat ze een natuurgetrou we afbeelding zijn. MIDDELBURG - Vrijdag 3 juni geeft de Jeugdband van ONDA Middelburg om zeven uur een concert in de muziek tent aan het Molenwater in Middelburg. Op het program ma staan enkele hymnes, mar sen, een Schotse medley en Latijns-Amerikaanse muziek. De band staat onder leiding van Piet Baan. VLISSINGEN - In het schoolgebouw van de Vlis- singse schoolvereniging is op donderdag 2 juni een algeme ne ledenvergadering. Na af loop hiervan is er een voor iedereen vrij toegankelijke openbare lezing over het bos beheer, door het districtshoofd van Staatsbosbeheer Zeeland, de heer Mol. Deze begint om kwart over negen. Van 9 tot 16 juli is er weer een zomerkamp voor kinderen van zes tot twaalf jaar in het Brabantse Nuenen. Dit kamp zal in het teken staan van de ruimte. Wie mee wil kan zich nu al opgeven bij het clubhuis Het Buut in Vlissingen, tele foon 16223. De kosten bedragen honderd gulden. MIDDELBURG - De rockgroep Chivy treedt zaterdag 4 juni op in discotheek Myraël in Middelburg. Chivy is voor de eerste keer in Middelburg te zien met de nieuwe zangeres Inge Takken. Inge is ook te horen op de binnenkort uit te brengen langspeel plaat „No one on the side". De plaat zal over een paar weken, eveneens in Myraël, gepresenteerd worden. De muziek van Chivy is afwisselend: snelle rocksongs, ballads, ska. Het optreden begint om tien uur en de toegang is vrij. VLISSINGEN - Zaterdag 4 juni is er in het kader van Sport Steunt Zonneveld een voetbalwedstrijd tussen het Zeeuwse elftal en een elftal van geboren Zeeuwse prof voetballers. De wedstrijd be gint om zeven uur op het hoofdveld van Vlissingen. Onder meer zullen aan deze wedstrijd meedoen: Eddy de Schepper, Danny Blind, Chris Riemens, John Jasperse en Tonnie van Eenenaam. Voor de Zeeuw Adrie Koster is het tevens zijn af scheidswedstrijd van het betaalde voetbal. De Zeeuwse selectie staat onder leiding van Jo de Waal en de scheidsrechter is Gerard de Schepper uit Hulst. Kaarten zijn nu al in voor verkoop bij het bondsbureau van de KNVB in Middelburg, het clubgebouw in Vlissingen, Van Heck in Breskens en siga renmagazijn Krijger in Goes. VLISSINGEN/ MIDDEL BURG - Tot en met zaterdag 11 juni houdt de Vereniging Bartimeüs een busjesactie in een aantal Zeeuwse gemeen ten. Bij een aantal vrouwen en jeugdverenigingen zullen spaarbusjes geplaatst worden, met de bedoeling, dat daar iedere week een klein bedrag in gestopt wordt. Na een jaar worden de busjes weer opge haald. Het geld van Bartimeüs is bedoeld voor kosten van thuis- begeleiding van zeer jonge blinde kinderen, de begelei ding van de blinde kleuters in kinderdagverblijven en op kleuterscholen, de speciale be roepsopleiding van blinde en slechtziende jongeren, die niet kunnen terugvallen op de be staande onderwijsvoorzienin gen. 2JII Polderland-Boerenstand Lentetijd-Vruchtbaarheid Zeeuwse Bint-Zorgenkind Uienteelt-Onverdeeld Vlastapijt-Verleden Tijd Suikerbiet-Geen Verdriet Korenveld-Welgesteld Volle Melk-Niet voor elk Boterstand-Koelhuisklant Appe 1/ peer-Zomerweer Braam en Bes-Inmaak/les Kersenpluk-Geen Geluk Opgeteld-Teleurgesteld. Bovendien-Is te zien Niet zo fijn-Rookgordijn Torenshoog-'n Wolkenboog Schoorsteenrook-Oliestook Industrie-Veel chemie Arbeidsveld-Lang Voorspeld Goed gelegen-Waterwegen Zeeuwse Lucht-Slaakt een zucht En de kust-Niet gerust Vakantiepret-Vlug besmet Dus opgepast-En niet vergast Laatste raad-Aan Zeeuwse staat Kijk goed toe-Van Zwin tot Sloe. 14= s 5 I We leven in een vrij Nederland Dat is alom bekend Van alles zijn we vrijgesteld Behalve van belasting-geld Toch is het me dikwijls opgevallen Soms teel tot ergeren toe Dat er nog heel tvat is verboden Ik word van al die borden moe Verboden in het bos te lopen Verboden hier te staan Verboden om met ijs te venten Verboden in het duin te gaan Verboden om hier met zijn tweetjes Te zitten in het groen Verboden op de stoep te zitten Of iets buiten de bak te doen Verboden om precies na zessen Te kopen enig goed Verboden om hier vis te vangen Of te lopen in je ondergoed Verboden om de mat te kloppen Na zeker vastgestelde tijd Verboden om een pijp te roken Als men in trein of busje rijdt Zo is er nog veel meer verboden In ons zo vrije Nederland Maar vrij mag ik dit versje maken Ik word dus maar geen emigrant VLISSINGEN - De werk groep voor kampstafleden re gio Zeeland dreigt te verdwij nen. Vrijdag 10 juni zal beslist worden wat er gedaan moet worden: opheffen of alsnog overdragen aan Zeeuwen die bereid zijn het natuurbescher- mingswerk op zich te nemen. Vier jaar geleden werd de werkgroep van kampstafleden van het Instituut voor Na tuurbeschermingseducatie in Zeeland opgericht. De werk groep houdt zich bezig met het organiseren en begeleiden van natuurbeschermkampen voor jongeren van vijftien tot vijf entwintig jaar. Bijvoorbeeld bij Natuurmonumenten, Staatsbosbeheer, Zeeuws Landschap en bij enkele parti culieren. Voor 1980 maakte Zeeland nog deel uit van de Regio Zuid van het IVN, dat Limburg, Noord-Brabant en Zeeland omvatte. De aanleiding om een iegen werkgroep in Zeeland op te richten was de grote hoeveel heid werk die in deze provin cie nog te verzetten viel. De laatste vier jaar werd er iedere maand een kamp ge houden. De deelnemers be stonden echter nog steeds voornamelijk uit mensen van buiten Zeeland. Ook de leiding moest voor het overgrote deel van buiten Zeeland komen. De bedoeling van de regio Zee land was om de leiding ook echt aan Zeeuwen over te dra gen. Dit is echter nog niet ge lukt vanwege de geringe inte resse van de Zeeuwse bevol king voor het natuurbescher- mingswerk. De leiding van buiten Zeeland, die tot nu toe de kampen verzorgde heeft geen tijd meer over om op deze voet door te gaan. Ondanks de vele projecten die nu nog lo pen, dreigt de afdeling opge heven te worden, als niet op zeer korte termijn een aantal Zeeuwen bereid gevonden worden, dit werk op zich te nemen. Belangstellenden tussen de twintig en dertig jaar kunnen contact opnemen'met Danny Janssens in Aardenburg, tele foon 01177-1928 of Ad Schou- tens in Nieuw Vos se meer, tele foon 01676-2598. pilllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllimilllllllllllllllllllllllllHIIIIIII£ 99 Op dinsdag 7 juni a.s. houdt „De Hayman" ter afsluiting van het seizoen een slotavond van de groepen die het afgelo pen seizoen voor kinderen van 4-12 jaar hebben gedraaid in het Ontmoetingscentrum Dauwendael. Tijdens deze avond laten de verschillende groepen zien, waar ze het afgelopen seizoen mee bezig zijn geweest. Zo is er b.v.: -een expositie van werkstukken van de kleute- rinstuif voor 4-6-jarigen en de donderdagavondclub voor 9- 12-jarigen; - optredens van de beide volksdansgroepen van kinderen van 6-9 jaar en van 9-12 jaar; - een schimmenspel, opgevoerd door de dinsdag avondclub 11-14-jarigen; - een echt smurfentoneelstuk, opge voerd door de club 6-9 jaar van de maandagmiddag; - een geheimzinnig toneelstuk van de toneel-creatief-spelgroep van 9-12 jaar. Tijdens deze avond zijn alle ouders, opa's en oma's, ooms en tantes, neef jes en nichtjes, vriendjes en vriendinnetjes van de kinde ren van de kindergroepen van harte welkom. Natuurlijk staat de deur ook open voor andere belangstellenden. De slotavond wordt gehouden in het Ontmoetingscentrum Dauwendaele. De avond be gint om 19.00 uur en duurt tot ±21.00 uur. Toegang is gratis. VLISSINGEN - Zaterdag 4 juni wordt in de Piek in Vlissingen voor de tweede keer het Pro Patria Mori festival gehouden. Tij dens dit punk/new wave festival treden drie Nederlandse en drie Engelse bands op. E9III1IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII1IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIHUIII Om twee uur begint de jonge Middelburgse groep Booster die new wave muziek met ska- en reggae-invloeden speelt. Om halfvier begint De Pleemobielz uit Bruinisse, snelle melodieuze muziek. De Utrechtse meidenband Nixe is om vijf uur te horen en om zeven uur is het de beurt aan Comitted, een Engelse hardcore punkband. De voor bezoekers van de Piek niet on bekende band Nakes, staat om halfnegen op de planken met stevige punk-rock en het pro gramma wordt om tien uur afgesloten met een optreden VALKENISSE - De Scou tinggroep Valkenisse heeft nog plaats voor jongens van zeven tot tien jaar in de wel- penhorde. De groep komt elke zaterdagmorgen van halfne gen tot halfelf bijeen, in de oude brandweerkazerne aan de Badhuisstraat in Koude- kerke. Zij houden zich bezig met spelletjes, spoorzoeken, toneel en dergelijke. Belangstellen den kunnen vrijblijvend een kijkje nemen op de zaterdag morgen, voor nadere inlichtin gen kan men ook bellen, het nummer is 01184-65678. SOUBURG/ARNEMUIDEN - Deze week zijn er in Souburg en Amemuiden informatiebij eenkomsten over energie en energiebeleid. Tijdens deze bijeenkomsten wordt een na dere toelichting gegeven op het door de Stuurgroep Maat schappelijke Discussie Ener giebeleid gepubliceerde Tus senrapport. De informatiebijeenkomst worden een week later ge volgd door discussiebijeen komsten, waar voor- en tegen standers van de verschillende richtingen, die met het ener giebeleid kunnen worden in geslagen, hun mening kenbaar kunnen maken. De bijeen komsten in Souburg worden gehouden in de Zwaan, op dinsdag 7 juni en dinsdag 14 juni, beide om acht uur en in Amemuiden in Verenigings gebouw de Arne, op donder dag 9 juni en dinsdag 21 juni om acht uur. van de punk rockband Antrax uit Longfield. Kaarten voor het festival kosten zeven gulden vijftig. M SEROOSKERKE - Zaterdag 4 juni viert de peuterspeelzaal De Vrolijke Keet in Seroos- kerke haar tienjarig bestaan. Ter gelegenheid hiervan zul len de peuters met hun ouders een boerderij bezoeken en pannekoeken eten. De speelzaal is indertijd op initiatief van de wijkzuster, mevrouw Goor en enkele ouders gestart. Tijdelijk von den de peuters onderdak in het jeugdhonk aan de Oostkapel- seweg. De peuterspeelzaal was toen twee morgens per week geopend. In het najaar van 1976 konden de peuters hun eigen gebouw betrekken. De Vrolijke Keet werd toen ge plaatst op een plein in de Koe pelstraat. De peuterspeelzaal is nu al vier morgens per week geopend. In augustus is er weer plaats voor nieuwe peu ters. VLISSINGEN - „Het is niet waar dat het best meevalt een zwarte Zuidafrikaan te zijn. Deze groep mensen leeft onder zware druk. Als er al werk is, worden ze zwaar onderbe taald. De niet-werkende be volking (vrouwen, kinderen, ouden van dagen, gehandicap ten) wordt naar de thuislan den gestuurd. Dat houdt in dat als de man werkt, zijn vrouw en kinderen naar een oord ge zonden worden op soms dui zend kilometer afstand. Zo worden gezinnen uitelkaar ge rukt". Dit vertelt mevrouw Daane, een blanke Zuidafrikaanse, die werkte onder deze mensen en daardoor uit haar land ver bannen werd. Sinds haar komst in Nederland, stuurt zij kleding- en voedselpakketten en geld naar de zwarten in Zuid-Afrika. Inmiddels zijn er alweer een groot aantal ande re mensen in Nederland, die ook een Zuidafrikaans gezin op deze manier ondersteunen. De hulp wordt rechtstreeks gezonden. Wie hier ook aan mee wil werken, kan contact opnemen met mevrouw R. van Rosma len, Nieuwe Vlissingseweg 95 in Vlissingen, telefoon 01184- 78604. MIDDELBURG - Op veler verzoek speelt de Middelburg se toneelgroep Zilt nog een keer het stuk Maandverband en andere blues. De voorstelling zal nu voor de allerlaatste keer te zien zijn en wel in 't Pand aan de Kerk steeg 5 in Middelburg. Het be gint om acht uur, toegang twee gulden vijftig. De Lift, de eerste Neder landse griezelfilm, blijft nog steeds publiek trekken. Alhambra 1, donderdag tot en met woensdag acht uur, zater dag en zondag zeven uur en halftien. Sex in de vakantie. Porno. Alhambra 1, vrijdagnacht elf uur, achttien jaar. 101 Dalmatiërs. Alhambra 1, zondagmiddag twee uur, alle leeftijden. De gendarme in paniek is een lachfilm uit de Franse kast met Louis de Funes in de hoofdrol. Alhambra 2, donderdag tot en met woensdag acht uur, zater dag en zondag zeven uur en halftien, zondagmiddag twee uur. Ilsa, meesteres van het man nenkamp, sex, sadisme en fas cisme als amusement. Alhambra 2, vrijdagnacht elf uur, achttien jaar. Pixote van Hector Babenco geeft een kijkje op het gevan genisleven in Zuid-Amerika en dan vooral aan de hand van de belevenissen van Pixote. Pixote, ofwel Ukkie, probeert zich met allerlei geoorloofde en ongeoorloofde middelen staande te houden tegen zijn even oude lotgenoten en zij sa men tegen de oudere gevange nen en de autoriteiten. Chan tage, drugs en intimidatie van iedereen. Het leven van Pixote en de andere jongens hangt voortdurend aan een zijden draad in deze echt bestaande jungle. Pixote kwam na het opnemen van de film weer in dezelfde rotsituatie als daar voor. Midgard Middelburg, zaterdag halfnegen. In de periode van 11 tot 18 mei 1983 zijn bij de Gemeente politie te Vlissingen de vol gende voorwerpen aangege ven. Bril metalen montuur, kunstgebit, metalen dames horloge leren bandje, bruine spencer, witte sjawl, rode por temonnee, paar groene laar zen, paar voetbalschoenen, etui met 9 sleutels, losse lips- sleutel, sleutel aan zwart label, 2 sleutels aan 2 sleutelhangers. Aangegeven dieren in asiel: bastaard gele herder, reu. Bij particulier: zwart/grijs/witte poes. Openingstijden: maan dag t/m vrijdag 09.00-12.00 uur, 14.00-16.00 uur. Bij de gemeentepolitie in Oost Souburg werd in dezelfde periode een herenhorloge met stalen band aangegeven. In de periode van 18 tot 25 mei 1983 zijn bij de gemeente politie te Vlissingen de vol gende voorwerpen aangege ven: Herenbril bruin montuur, autogereedschappen, voetbal- verzorgingstasje, jongenshor loge, grijs/zwart jasje, 2 sleu tels in rood etui, 2 sleutels aan zwart label, loper, 2 losse fiets- sleutels, racetube in tasje, wieldop. Aangegeven dier in asiel: cypers met witte kat. VLISSINGEN - Vrijdag 3 juni treedt in het buurthuis de Paraplu in Vlissingen de „Down home string band" op. Deze vijfmansformatie uit Middelburg speelt vooroorlog se Countryblues, ragtime en jugbandmuziek met nummers van onder andere Bo Carter, Blind Blake en The Memphus Jugband. Het optreden begint om halfnegen en de toegangsprijs bedraagt twee gulden vijftig. MIDDELBURG - Staat uw foto in het kringetje? Loop dan even langs bij ons kantoor in de Torenstraat in Vlissingen. U kunt dan profiteren van de aanbiedingen van de winkeliers. De gulle Middelburgse ge vers zijn: Foto Harry Verschueren, Lange Delft 46, stelt beschik baar een fotocadeaubon van ƒ5,-. Hotel café-restaurant De Huifkar, Markt 19, stelt be schikbaar koffie met gebak voor twee personen. Bijou Tassenhuis, Lange Delft stelt beschikbaar een sleuteletui. Vleeshouwerij A. Sturm, Veeresingel 90, stelt beschi- kaar Vz pond eigen gemaakte rookworst. Reclamestudio L'Oiseau, Rozemarijnstr. 14, tel. 01180- 35144: 10,- korting op hand geschilderd naambordje. Pizza-Nostra, Damplein 48, Middelburg, 10,- korting op uw pizza-etentje. Pannekoekhuis „De Kabou terhut", Oosterkerkplein 8, gratis pannekoek met koffie. Fruitspecialist Van der Hie- len-Nijsse, Langeviele 41, stelt beschikbaar 1 pond zuid vruchten. Optiek Focus, stelt beschik baar een briletui. Babyhuis De Weefstoel, Langeviele 3, stelt beschikbaar een cadeaubon van 10,-. Viscentra Poppies, Markt 39, gratis 1 kg. gebakken schar. VLISSINGEN/ MIDDEL BURG - In het kader van het Holland Festival brengt Globe binnenkort een bijzondere voorstelling, samen met de Wooster Group uit New York. Deze produktie is speciaal ont worpen voor het toneelhuis van de Eindhovense Schouw burg en zal dan ook alleen daar van 7 tot en met 18 juni te zien zijn. De titel van het stuk is North Atlantic (een knipoog naar de musical South Pacific van Rodgers en Hammerstein) en speelt aan boord van een vliegdekschip. Een belangrijk onderdeel van de voorstelling wordt gevormd door muziek. Thema van de voorstelling is de paranoia van Amerikaanse soldaten, die zich op een voor hen exotische plaats als Bra bant of Samoa moeten voorbe reiden op een oorlog. Taalver schillen vormen de oorzaak van verwarrende situaties: Amerikanen spreken Neder lands, Nederlanders spreken Amerikaans. VLISSINGEN - Zaterdag 4 juni houdt de Missions to Sea men weer haar jaarlijkse tuinfeest op hun terrein bij Scheldepoort. Het feest wordt om één uur geopend door gedeputeerde J.B. Ventevogel. Daarna kan men tot halfzes meedoen aan diverse spelen, er is een loterij er zijn kraampjes met eigen gemaakte jams en cakes, pop pen, borduurwerk en dergelij ke. Ook staat er een aantal oude legerwagens en een mini duikboot klaar om te bekijken. Om halfvijf verzorgt het Drumfanfare en showorkest Delta Band Vlissingen een op treden onder leiding van J. de Boo-van Uyen. Om vijf uur worden de prijzen uitgereikt van de loterij en de diverse spelen. Het stuk is gechreven door de huisschrijver van de Woos ter Group, Jim Strahs, en de regie is in handen van Eliza beth le Compte. Voor zaterdag 11 juni heeft Uit in Zeeland vijftig plaatsen gereserveerd en rijdt er een speciale bus naar Eindhoven. Het vertrek is om ongeveer vijf uur en er zijn opstappun ten in Vlissingen, Middelburg en Goes. De kosten bedragen dertig gulden, inclusief entree. Wie mee wil, dient dit bedrag over te maken op de Rabo bank in Middelburg, rekening 33.40.74.138 ten name van Uit in Zeeland, onder vermelding North Atlantic. Na ontvangst van de storting neemt Uit in Zeeland contact op met de deelnemers en zullen exacte gegevens over de busreis wor den verstrekt. o - O MIDDELBURG - Op zon dag 5 juni wordt de laatste welkomdienst van dit seizoen gehouden in de Nieuwe Kerk in Middelburg. Deze keer staan zang en muziek cen traal. Medewerking wordt ver leend door de Zeeuwse Mu ziekschool. Onder meer zal het Madrigaalkoor te horen zijn en een instrumentaal ensem ble onder leiding van Rien Hillebrand. De organist is Ton de Vries. Dominee Borgers uit Middelburg zal een korte toe spraak houden. De dienst be gint om zeven uur. VLISSINGEN - Zaterdag 4 juni houdt het buurthuis de Paraplu in Vlissingen open huis. Onder meer is er dan een fotomateriaal beurs, een ten toonstelling van de cursus tex tiele werkvormen en inzame ling van materiaal voor Speel- stad. Men is er welkom van tien tot een uur. De deelnemers van de cur sus textiele werkvormen zul len in de loop van de morgen ook demonstraties verzorgen, onder andere van weven, patchwork, Zaanlands stik werk, matelassé en dergelijke. Voor de kinderen is er de speel-o-theek, er wordt een te kenwedstrijd gehouden en er is instuif. Ook zijn er deze dag pannekoeken verkrijgbaar. De toegang is gratis. Voor speel- stad kan men alle materiaal inleveren, variërend van clo setrollen en boterdoosjes, tot oude meubelen, ook is er weer veel hout nodig, voor het bou wen van de hutten. Grote spullen kunnen eventueel ook opgehaald worden. Er zijn za terdag een aantal medewer kers van Speelstad aanwezig, waarmee u hierover een af spraak kunt maken.

Scheldebode | 1983 | | pagina 5