Ook bij Impodra feestelijke viering van 10 jaar Dauwendaele. Gratis een bloemetje mee naar huis. Uw drankenadviseur weet er wat van Middelburgs 'STERKE' merk Zeeuwsch Kruiden bitter Gouden Rank Wijnclub Doe mee met onze bloemen-rebus-aktie. Met het 10- jarige bestaan van het 'Winkelcentrum Dauwen daele' is tevens het 2e lustrum van de wijnhandel/slijterij een feit Waar voorheen de naam Het Zeeuwsche Wijnhuis de gevel sierde, staat nu al weer sinds enige tijd de nieuwe naam: Impodra. Impodra is een landelijke keten van 54 dranken speciaalzaken met een groot en breed assortiment wijnen, gedistilleerd, bieren, frisdranken enz van uitstekende kwali teit Van merkartikelen, maar ook van een grote kollektie eigen merken, die aan kwaliteit niet onderdoen voor de u bekende namen, maar wel veel prettiger geprijsd Impodra is een volle dochter van 's-werelds grootste drankenconcem ALLIED BREWERIES, met eigen brouwerijen en distilleer derijen in tal van landen. U mag dan ook gerust aannemen dat Impodra uwfavoriete drankjes voordeliger kan aanbieden. Want niet alleen gezelligheid, maar ook het voordeel begint bij Impodra. Hoofdprijs bloemen-rebus-aktie Per fles Dat Impodra ook sterk is in de plaatselijke merken, willen wij met een leuke aanbieding waarmaken. Daarom deze week: Zoals in alle zaken van Impodra is ook uw drankenadviseur in Dauwendaele een geleerd mart 'Vinoloog van de wijnacademie', is de juiste titel die dhr. Kruyt sinds jaar en dag mag voeren En dat weten de klanten van Impodra best te waarderen Voor een goed advies kunt U gerust bij hem aankloppen Zeker weten dat u met een tevreden gevoel de fles opentrekt Impodra is bijzonder sterk in wijnen. Deskundige, eigen inkopers reizen regelmatig de bekende wijngebieden af om de beste kwaliteiten, exclusief voor Impodra te bemachtigea Zij kennen de wijnhuizen en Chateaus dan ook beter dan hun eigen woning. Door de rechtstreekse aanvoer en grote omzetten vindt u deze kwaliteitswijnen tegen zeer aantrekkelijke prijzen. En Impodra zegt het dit wee kend met bloemen. Omdat het "Winkelcentrum Dauwen daele" feest viert, willen wij iedere bezoeker van donder dag 17 maart t/m zaterdag 19 maart a.s. 'ns fijn in de blom metjes zetten. Bij uw bezoek ontvangt u dan ook geheel gratis een fraai boeket bloemen. Iedereen die met een^u, fles wijn de kassa passeert f 7 krijgt van Impodra een-f'fj slaapmutsje aangeboden. Een fleurige voorjaarsattentie; tw. een zakje bloemenzaad van Eschscholtzia California. Beter bekend als het "Slaaprr tsje" Op de achterzijde van het zakje vindt u de voorwaarden om mee te dingen naar één van de vele prijzen. Naar b.v. de hoofdprijs: een 10 daagse vakantiereis voor twee personen naar de Italiaanse Bloemenrivièra, een plantencheque van f 1000,- of voor 100 winnaars een fraai boeket bloemen. U ziet, Impodra doet wat voor zijn klanten, zoals ook week in, week uit met de aantrekkelijke prijzen van wijn, frisdrank, bier en gedistilleerd, waardoor u nooit teveel betaald De bloemen-rebus-aktie sluit op 30 maart a.s. Ktujden^JJxtttf Kom eens langs bij Impodra en laat u kosteloos inschrijven als lid van de Gouden Rank Wijnclub. U wordt dan maandelijks op de hoogte gehouden door nuttige wijninformatie en leuke aanbiedingen in mooie wijnen en kelderrestanten van voortref felijke kwaliteit Op vertoon van uw 'gratis pasje kunt u zo, interessante wijnen tegen zeer lage prijzen bemachtigen. En dat is mooi meegenomen. BIJ DRANKENADVISEUR IMPODRA MOET U WEL HET VOORDELIGST UITZIJN! Gratis Vakantie In Italië

Scheldebode | 1983 | | pagina 16