Nieuwe Komedie brengt humor uit een volksbuurt in Londen Bingo het weten waard Scheldebode-kringetje De Pantalon stak zich in nieuw jasje Orgelconcert in Jacobskerk Koffieconcert met R. de Leeuw en M. Kweksilber w Films in Bachten Komme UIT HET ZEEUWSE ZAKENLEVEN Klassieke kleding in damesmodezaak Angelique Foto- en filmwedstrijd Studio Uhuru bemiddelt tussen muziekgroepen en zaalverhuurders Bingomiddag De Piek toont de binnenkant van het geluk Wereldgebedsdag Open avonden over zwangerschap SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 2 MAART 1983 Salonmuziek in Demerary Chivy speelt in Zoutelande films Orgelconcert Feike Asma HUISARTSEN APOTHEEK TANDARTSEN DIERENARTSEN KRUISVER. KERKDIENSTEN DIVERSEN HOOGWATER 205 VLISSINGEN - Sugar and spice heet het stuk van de jonge Engelse toneelschrijver Nigel Williams dat de Nieuwe Komedie aanstaande vrijdag in het Vlissingse Vestzaktheater laat zien. Het stuk speelt in een van de verpauperde Londense wijken waar de toekomst voor jonge ren weinig te bieden heeft. Ze hebben geen geld, geen werk, geen woonruimte en toch wil len ze leven en dat gaat dan vaak met grofheid en geweld dadigheid gepaard, maar ook met een hartverwarmende spontaniteit en veel humor. In Sugar and spice belandt een groep punkmeiden na een voetbalwedstrijd in de flat van Suze, ex-fotomodel. Ze hebben een aardige slok op. De meiden worden gevolgd door een aantal jongens en een van hen laten ze boven komen om hem op een goedaardige ma nier te pesten. Als het echt me nens wordt, vallen twee ande re jongens binnen en veran dert de situatie totaal. De voorstelling begint om half negen. Organisatie Uit in Vlis- singen. VLISSINGEN - De Orgel commissie Vlissingen heeft zaterdag 5 maart weer een or gelconcert op het programma staan in de St. Jacobskerk. Ditmaal is het een orgelcon cert a quatre mains te verzor gen door de organisten Rinus Verhage en Piet Westhoeve. Zij zullen werken uitvoeren van Hesse, Carlton, Tomkins, Bach, Saupe, Albrechtsberger, Mendelssohn en Merkel, com ponisten uit de afgelopen drie eeuwen. Beide organisten studeerden aan het Rotterdams Conserva torium. Verhage behaalde de Onderwijsakte-B voor orgel en het praktijkdiploma pro testantse kerkmuziek voor or gel en koordirectie. Dit jaar hoopt hij voor het orgel het einddiploma conservatorium te behalen. Hij is organist van de N.H. kerk te Stellendam en dirigent van de chr. Orato riumvereniging te Middelhar- nis. In 1980 was Verhage twee de prijs winnaar op het Albert Schweitzer Orgelconcours te Deventer. Westhoeve heeft de Onder- wijsakte-B voor orgel en pia no en tevens het einddiploma prot. kerkmuziek voor orgel. Westhoeve is organist in Dirksland en Ouddorp en voorts docent orgel aan de Muziekschool te Rockanje. De toegangsprijs voor het concert is ƒ6,-, 65+ en CJP 4,-. Het begint om acht uur. MIDDELBURG - Zondag middag 6 maart vindt in het Middelburgse Demerary Am bachtencentrum aan het Oost kerkplein 5 het zesde concert plaats in de serie „Muziek in Demerary". Ditmaal brengt het salonorkest van Chris van den Boom bestaande uit strij kers, hout- en koperblazers alsmede een vleugeladjudant een programma voor liefheb bers van operettemuziek uit de jaren dertig. Op het pro gramma staan o.m. de wals „Gold und Silber" van Lehér, een selectie uit de operette „Lulu" van Perbès en vele walsen en polka's van andere componisten. Het orkest is sa mengesteld uit muziekdocen ten, leden van grote orkesten en gevorderde muziekstuden ten. De toegangsprijs bedraagt ƒ7,50. Kinderen tot 10 jaar hebben (mits zij met volwas senen meekomen) vrij toe gang. Voorverkoop vanaf he den in het Ambachtencen trum. Het begint om drie uur. MIDDELBURG - Zondag om half twaalf begint in de Middel burgse concertzaal een koffieconcert met de sopraan Marjanne Kweksilber en de pianist Reinbert de Leeuw. Op het program ma staan liederen van Hugo Wolf en Arnold Schönberg. Marjanne Kweksilber en Reinbert de Leeuw verwier ven grote faam met de Satie- concerten die zij samen gaven. Marjanne Kweksilber gaf eer der uitvoeringen van het tweede strijkkwartet van Schönberg met het Amati Kwartet in Parijs, Amsterdam en New York. Nu doet zij dat met het Am sterdams Strijkkwartet. Ze zong met het Nederlandse Blazersensemble en maakte haar operadebuut in '77 met de opera Axel van Reinbert de Leeuw en Jan van Vlijmen tij dens het Holland Festival. Zij zong ook op de eerste uitvoe ring van Kind en Kraai van Peter Schap op gedichten van Harry Mulisch. Reinbert de Leeuw, bekend als Satie-pianist, is tevens componist, zoals al uit het voorgaande blijkt. Buiten de opera Axel componeerde hij onder meer stukken voor de piano en was hij betrokken bij het grote operaproject Recon structie dat in 1969 werd ogpe- voerd. Het koffieconcert is georga niseerd door de Stichting Po diumkunsten Middelburg. ZOUTELANDE - De Walcherse popgroep Chivy speelt zon dagmiddag 6 maart in Disco Royal in Zoutelande. Het concert begint om drie uur. n VLISSINGEN - Dinsag 8 maart vanaf twee uur is in het dienstencentrum „Bachten Komme" aan de Badhuisstraat 104 een filmvoorstelling te zien. De film is samengesteld door de heer Jilleba en heeft als titel: Herlevend Verleden, een vertoning over Oud Vlissin gen. Kaarten a 1,— zijn te koop aan de receptie van Bachten Komme. Als je begrijpt wat ik bedoel, de film over Ollie B. Dommel van Marten Toonder, gaat over Zwelgje. Het is een lief draakje dat onder sommige omstandigheden geweldig drakerig kan zijn. Alhambra 1, donderdag tot en met woensdag acht uur, zater dag en zondag zeven uur en half tien, zondagmiddag twee uur. Alle leeftijden. Proefkonijntjes voor sexple- zier, Porno. Alhambra 1, vrijdagnacht elf uur. Achttien jaar. Poltergeist, een griezelfilm. Alhambra 2, donderdag tot en met woensdag acht uur, zater dag en zondag zeven uur en half tien. Sleeper, met Woody Allen en Diane Keaton in de hoofdrol, is het verhaal van de man die zich in 1973 laat invriezen en in 2.000 weer uit zijn koude slaap ontwaakt. Humor. Alhambra 2, vrijdagnacht elf uur. De fluit met de zes smurfen, is een kinderfilm. Alhambra 2, zondagmiddag twee uur. Alle leeftijden. The end of august onder regie van Bob Graham is gebaseerd op een roman van Kate Cho pin, een vrouw die je een van de eerste feministen kunt noe men. Ze publiceerde in 1899 een boek (The awakening) over een tot op dat moment nauwelijks aangestipt thema: de worsteling van een vrouw met de verstikkende conven ties van de Victoriaanse le vensstijl. De hoofdrospeelster streeft niet alleen geestelijke onafhankelijkheid na, maar ook de zelfstandige beschik king over haar lichaam. De aanleiding is haar verliefd heid op een jongeman die haar tijdens de vakantie zwemles geeft. Al gauw merkt ze dat hij haar op dezelfde manier wil bezitten als haar echtge noot. City theater Middelburg, woensdag (9 maart) acht uur. Organisatie ZVU. De zwarte ruiter, de film over de smokkelperiode in Zeeuws- Vlaanderen en Belgisch Vlaanderen met in de hoofdrol iemand (de zwarte ruiter) die avontuur hoger aanslaat dan wat dan ook. Citytheater, vrijdag zeven uur, zaterdag en zondag halftien, maandag en dinsdag acht uur. Rocky 3, de derde episode uit het leven van bokser Rocky. City, zaterdag en zondag zeven uur. Meisjes die mannen in de hand houden. Porno. City, vrijdagnacht elf uur. Achttien jaar. Nieuwe avonturen van Dik Trom. City, zondagmiddag twee uur. Alle leeftijden. VLISSINGEN - De speciaalzaak in vrijetijdskieding De Pan talon aan de Sint Jacobsstraat 26 in Vlissingen is donderdag 24 februari na een verbouwing heropend. In anderhalve week tijd heeft de zaak een volkomen ander aanzien gekregen. Het interieur is vernieuwd, zowel de vloeren als de muren en de verlichting. Ook de indeling is aangepast. De heer Nijman van de Pantalon: „Het is allemaal veel lichter geworden en daar door lijkt het ook ruimer. De nieuwe indeling versterkt dit idee nog. We hebben ook de collectie uitgebreid. Naast de bekende unisex vrijetijdskie ding, hebben we nu een spe ciale afdeling voor de dames met kleding van het merk Emanuelle. Daarnaast neemt ook de joggingmode een steeds belangrijkere plaats in". MIDDELBURG - Donderdag 24 februari heeft Gonny Luijk in Middelburg haar damesmodezaak Angelique geopend. De mo dezaak is gevestigd aan de Lange Viele 11, waar voorheen De Spinne te vinden was. De zaak is verbouwd en uit gebreid naar eigen ontwerp van de heer en mevrouw Luijk. „We hebben alles in wit en blauw uitgevoerd. Doordat we de hele verbouwing zelf hebben gedaan, konden we het precies naar eigen smaak uit voeren en we zij n dan ook zeer tevreden over het resultaat", is de logische redenering van MIDDELBURG - De organist Feike Asma geeft op donder dag 3 maart om acht uur een concert in de Nieuwe Kerk in Middelburg. Aan deze avond, waarvan de opbrengst ten goe de komt aan het fonds voor de aanschaf van een nieuw orgel in de Hofpleinkerk in Middel burg, werkt ook het interker kelijk koor Zuiderzangers uit Middelburg onder leiding van Jan Heuseveldt mee. Solistische medewerking is er van Janus Mondeel, bariton en Wim Baan cornet. Feike Asma speelt wer ken van Jan Zwart en zal de samenzang begeleiden. De op dracht voor het nieuive Hof pleinkerkorgel is gegeven aan de orgelbouwer S. Blank uit Herwijnen. Het zal zo'n twee ton gaan kosten. Na enkele acties heeft men nu al ongeveer honderdtwin tigduizend gulden bij elkaar. Omstreeks Kerstmis 1984 zal het orgel in gebruik genomen worden. VLISSINGEN - In Vlissin gen is een studio opgericht die wil gaan optreden als bemid delaar tussen muziekgroepen en zaalverhuurders in het hele land. Studio Uhuru, zoals de naam luidt, wil ook Vlissingse groepen aan speeladressen helpen. Wie belangstelling heeft, kan Studio Uhuru bel len, het nummer is 01184-64136. VLISSINGEN - Bij voldoen de belangstelling organiseert de Vlissingse Stichting Wel zijn voor Ouderen vanaf vrij dag 4 maart iedere vrijdag middag van twee tot vijf uur een bingomiddag in het dien stencentrum „Bachten Reede" aan de Vredehoflaan 42. Deze bingo werkt als volgt: per ronde zetten de deelne mers ƒ0,05 in de pot. Ieder keer wordt dan meteen voor de volle kaart gespeeld. Dege ne die het eerste de kaart vol heeft, krijgt de pot. Zijn er meerdere volle kaarten in een keer, dan wordt de pot ver deeld. Mocht u vragen hebben, dan kunt u contact opnemen met G. Beks in het diensten centrum. Tel. 12706. Gonny Luijk. Ze verkoopt voornamelijk kleding van de klassieke merken als Angeli que, Stanner en Heinzelmann. Daarnaast is er speciaal voor de jongeren mode te vinden van de merken Le Comte en Barajupe. De nieuwe voor jaarscollectie is al voor een ge deelte binnen, maar er komen nog dagelijks nieuwe model len bij. MIDDELBURG - In de serie toneelvoorstellingen die het Middelburgs Theater in het Kuiperspoorttheater organiseert, speelt zaterdag 5 maart theatergroep de Piek uit Utrecht het tweeluik De binnenkant van het geluk. Het stuk is een eigen bewer king van Scènes uit een huwe lijk van de Zweed Ingmar Bergman. Twee mensen lijken een ideaal huwelijk te hebben. De problemen worden wegge redeneerd of met de mantel der liefde bedekt. Ze zijn trots op hun vermogen zich aan hun omgeving aan te passen. De zeepbel van het geluk spat uit een als de man verliefd wordt op een andere vrouw. Zij blijft verslagen achter. Mooi is te zien hoe hun verhouding in de loop der tijd gevangen raakt in de alledaagse werkelijk heid. In het tweede deel komen zij elkaar na een jaar scheiding weer tegen. Ze raken letterlijk slaags, waaruit blijkt dat ze nog met talloze draden met el kaar verbonden zijn. Het ge vecht is de eerste eerljke con frontatie die ze met elkaar hebben: de binnenkant van het geluk. De voorstelling begint om acht uur. MIDDELBURG - Vrijdag 4 maart wordt er in de Katho lieke Kerk aan de Bachten Steene in Middelburg een dienst gehouden in verband met de wereldgebedsdag. De dienst begint om halfacht. Medewerking verlenen het Hervormd Ontmoetingskerk koor onder leiding vhn A. Wielemaker en de heer Win- gelhof, organist. Het thema is: Vernieuwde mensen in Chris tus. Vrouwen uit het Caribi sche gebied hebben een litur gie samengesteld. VLISSINGEN - Dinsdag 8 maart om halfdrie begint in De Vijf Klavers in Ritthem een bingomiddag. Er zullen ook een aantal andere spel letjes gedaan worden, zoals een quiz. Voor de bingo is het de bedoeling dat iedereen een prijsje meeneemt. MIDDELBURG - Donderdag 3 maart houdt Fiom-Zeeland de eerste open avond in een se rie van drie met als thema Zwanger?...Wat kies je? De eerste avond zal gespro ken worden over abortus. Marlies Schellekens, arts bij Stimezo in Groede leidt dit on derwerp in. Daarna bestaat de mogelijkheid te discussiëren. De twee andere avonden die in de loop van dit jaar gehouden worden hebben als keuzemo gelijkheden de thema's af stand ter adoptie en het kind zelf houden en opvoeden. De open avond op donder dag 3 maart begint om acht uur en vindt plaats in het ge bouw van Jeugd en Gezin aan de Londensekaai 39 in Middel burg. Voor meer informatie kan men bellen naar Fiom- Zeeland, telefoon 01180-27311. MIDDELBURG - De Foto- Film- en Video-groep Shot '68 houdt zaterdag 16 april een open dag met een foto- en filmwedstrijd voor amateurs in de Concert- en Gehoorzaal in Middelburg. Men kan er vanaf een uur een kijkje ne men, zowel de deelname aan de wedstrijden als de toegang zijn gratis. Voor nadere inlichtingen kan men bellen naar H. van der Hoeven, telefoon 01106- 2588, die alles kan vertellen over de fotowedstrijd en naar de heer Hermsen, telefoon 01184-62443 als men xvil mee doen aan de filmwedstrijd. VLISSINGEN - Michelle Umbgrove, Banckertstraat 29, Koude- kerke, heeft de afgelopen maand kunnen profiteren van aanbie dingen van Vlissingse winkeliers. Mogelijk treft u 't deze week. Loop dan even binnen in ons kantoortje aan de Torenstraat 5 in Vlissingen. De gulle Vlissingse gevers zijn: Banketbakker Faber: Bad- huisstr. 38, de alombekende kwaliteits taart. Vishandel Frans de Muijnck jr.: Oude Markt 11, een kilo gebakken vis uit de zaterda greclame. Drogisterij Luitwieler: Lan ge Zelke 80, een luxe fles bad- schuim. Smith Kaas Marktkraam: een pond kaas naar keuze. Slagerij Oosterom: Wal- straat 100, 300 gram vleeswa ren. Brilienspecialist Tilroe: Walstraat 81, kamerthermo- meter. Annikes Cafetaria: twee broodjes Annikes met koffie. Gegevens voor deze rubriek moeten uiterlijk de vrijdag voor de week van plaatsing om 11.00 uur op het kantoor aan de Torenstraat 5 in Vlissingen binnen zijn. Vlissingen - Zat. dr. de Greet, Willem Klooslaan 7, tel. 68021. Zon. dr. v.d Berg, Giessenburg 12, tel. 65253. Spreekuur voor dringende gevallen van 12.30- 13.00 en van 17.30-18.00 uur. Vi sites aanvragen voor 10.00 uur. Vlissingen - Osterman, De Kempenaerstr. 2, tel. 79791, hele weekeind bereikbaar voor eigen patiënten. Middelburg - Zat. dr. de la Hay- ze, Seisdam 22, tel. 28574. Zon. dr.Meijer, de Krammer 14, tel. 14664. Spreekuur voor spoedge vallen 12.30-13.00 uur en van 17.30-18.00. Visites aanvragen voor 10.00 uur. Souburg, Middelburg-Zuid, Arnemulden en Nleuwland - Zat. dr. Koddel, Oude Vlissingseweg 13, Middelburg. 01180-15810. Zon. Bloos, Kanaalstr. 70, Sou burg, 01184-61212. Spreekuur voor spoedgevallen van 12.30 tot 13.00 en van 17.30 tot 18.00 uur. Visites aanvragen vóór 10.00 uur. West- en Midden-Walcheren - Zat. en zon. dr. Bouwense, Valke- nisseweg 14, Biggekerke, 01185- 2190 Westkapelle, Domburg, Aag- tekerke, Koudekerke, Zoutelan de, Mellskerke en Biggekerke - Vrij. 18.00 uur tot zon. 24,00 uur Vaandrager, Weststr. 7, Domburg, 01188-1271. Oostkapelle, Serooskerke, Grljpskerke en Veere - Za. van 8.00 tot zon, 24.00 uur Dijkstra, Oostkapelseweg 12, Grijpskerke, 01189-2523. Vlissingen - Vrijd. 4 tot vrij. 11 mrt. Apotheek Papegaaienburg, Papegaaienburg 24-26, tel. 66345. Middelburg - Vrij. 4 tot vrij. 11 mrt. Ringeling, Lange Delft 133. Voor heel Walcheren - Zat en zon. De Boer, Rouaansekaai 23, Middelburg. 01180-13320. Spreekuur vor spoedgevallen, zat. en zon. van 11.00 tot 12.00 uur. Dierenartsenmaatschap Vlls- slngen-MIddelburg - Vanal vrij. 18.00 uur voor kleine huisdieren Ruys, 01180-13118. Dierenartsenpraktijk Middel burg - (Grote huisdieren) 01180- 33803. Visites aanvragen van 8.00-9.00 uur. Praktijk Oostkapelle - Oude Domburgseweg 33a, Oostkapelle, tel 01188-1443. Behandeling klei ne huisdieren op afspraak. Midgetgolfbaan: Burg. van Woelderenlaan, Vlissingen, gratis consumptie. Blue Moon Modes: Bellamy- park 34, 10% korting op kle ding. Palthenette: Torenstraat 1, Vlissingen, gratis stomen tot een bedrag van tien gulden. Koffieshop Horse Shoe: Smalle Kade, etentje voor twee personen. Pedicure Mevrouw A. Smelt: Paul Krugerstraat 154, gratis behandeling. Ko's Rijdende Frituur: op de vrijdagmarkt voor de Hema, een frites met croquet of bel 01180-11571. Reclamestudio l'Oiseau: Ro- zemarijnstraat 14, Middel burg, 01180-35144, 10,- kor ting op naambordje op hout. slngen - Zon. 9.30 u. ds. Poste- ma. Geref. Kerk Vlissingen - Pe- truskerk - Zon. 9.30 u. ds. Makkin- ga, 17.00 u. ds. Kalksma. Open Hof - Zon. 9.30 uur ds. Kalksma, 17.00 uur, ds. Makkinga. Chr. Geref. Kerk Vlissingen - Zon. 9.30 en 17.00 u. drs. Moer dijk (Rozenburg). Der Boede- Zon. ds. Altena. Hervormd Middelburg - Nieu we Kerk, zon. 10.00 u. ds. Brum- melkamp, 17.00 uur ds. v. Oosten de. (Ger. Bondsdienst). Koorkerk -Zon. 10.00 u. ds. Geers Oostkerk, - Zon. 10.00 u. ds. Korevaar, 18.45 u. welkomst- dienst Ontmoetlngskerk, - Zon. 10.00 uur ds. Nell. Thomaskapel, - Zon 10.00 uur ds. Borgers En gelse Kerk - Zon. geen dienst. Ned. Geref. Kerken In Engelse kerk - Middelburg zon. 9.30 u. dhr. Riemens en 17.00 uur dhr. Huisman. Kristen Zuid Molukse Kerk In Ned. - Souburg zon. 14.00 u. ds. Fader. VrIJz. Herv. en Remonstrantse Kring - Vrijz. Prot. Centrum Ophir, Badhuisstr. 186, Vlissingen, zon. geen dienst. Nieuw Apost. kerk - Wester- baan 20, West-Souburg, zon. 9.30 en 16.00 uur, woens. 20.00 uur. Plnkstergem. - Johanneskerk Vliss. wo. 19.30 uur, zon. 14.30 uur. Vlissingen Souburg en Rit them - Zat. en zon. Jansen-van Rens, 01180-27583. Alle werkda gen spreekuur door wijkverpleeg ster in wijkgebouw Leliënlaan 1 van 17.00- 17.30 uur. West-Souburg, Papegaaien burg, Bossenburgh, Westerzlcht en Paauwenburg - Zat. en zon. Meerman, 01184-66734. Maan dag, woensdag en vrijdag spreek uur door een van de wijkverpleeg kundigen van 17.00 tot 17.30 uur m wijkgebouw, Batenburg 84-86, Oost-Souburg, op werkdagen van 17.00 - 17.30 uur in Gezondheids centrum, C. van Perestraat 8. Verloskundigen - Zat. en zond Klompe, Doornenburg 91, 01184- 71140. R.-k. Kerk Walcheren - Sou burg - Martlnuskerk zondag 10.30 uur parochiekoor. Paau wenburg Open Hof zon 11.15 uur, eigen zanggroep, 19.00 u. sa menzang. Vlissingen - Lieve Vrouwekerk zat. 19.00 uur heren koor (Greg.), zon. 10.00 uur da meskoor, 12.00 u. jeugdkoor. Mid delburg - Petrus en Pauluskerk Zat. 19.00 en zon. 10.00 u. Hoek steen, zon. 11.30 u Domburg Wil- liborduskerk 1e en 3e zon. 8.45 uur. Bethesda St. Josephzleken- huls - Zon. 10.00 uur ds. Joosse. Geref. kerk en Ned. Herv. Ge meente Souburg - Kanaalstraat zon. 9.30 uur ds. Melse, Oranje plein - Zon. 9.30 uur dhr. Schot (Middelburg), 19.00 u. ds. Verheul (Koudekerke). Bejaardenhuls Zoute Viever - 19.00 u. dhr. Jorritsma. Evang. Bapt. Gem. - Middel burg, Damplein 12, zon. 10.00 u. br. Lok. Geref. Kerk Vrijgemaakt - De Lannoystraat, Vlissingen. Zon. 9.30 en 16.30 uur. ds Los. Klein Vlaanderen 75, Middelburg zon. 9.30 en 16.30 u. ds. Douw. Anglicaanse Kerk - (Mission to Seamen) Zeemanshuis Schelde- poort - Zon. 10.30 u. holy commu nion, 19.30 u.: evening prayer. Luth. Kerk - Middelburg zon. 10.00 uur combmatiedienst Vliss. en M'burg kand. van Klaveren. Gem. de Wijngaard, zon. 9.30 u. m aula LTS Klarenbeek, ds. v.d. Zanden. Zevende Dags Adventisten - Vlissingen 't Anker zat. 9.15 uur ds. ter Mate, 10.15 uur bijbelstu die. Middelburg - In doopsgez. kerk, zat. 10.00 uur bijbelstudie, 11.00 uurds. ter Mate. Kristen Zuid Molukse kerk in Nederland - Souburg, zon. 17.00 u. pdt. Waisapy, Koudekerke, 12.00 u. pdt. Waisapy. Doopsgezinde Gemeente Vlls- Stichting Jeugd en Gezin in Zeeland - Middelburg. Dagelijks en in het weekend telefonisch be reikbaar 01180-28555. FIOM Zeeland - Stichting tot hulpverlening bij zwangerschap en alleenstaand ouderschap. Loskade 17, Middelburg. Spreekuur volgens afspraak, tel. 01180-27311, be reikbaar tussen 9.00 en 12.30 uur en van 13.30-15.30 uur op ma., di., do. en vrij. Vrijwillige Humanistische geestelijke hulpverlening - Tel. 01180-36339. Groep Weduwen en Weduw naars - bijeenkomst elke dinsdag avond Londensekaai 39, Middel burg. Inl. bij FIOM, tel 01180- 27311. Homokontaktgroep Walche ren - Postbus 251, Vlissingen, tel. 01184-68354. Opvang en info tel. 01184-71123. Soos elke 4e woensdag v.d. mnd. 20.00 uur De Piek, Hellebardierstraat 13, Vlissin gen. Zeeuws Consultatiebureau voor alcohol en drugs - Brak straat 30, Middelburg, tel. 01180- 37320, Vlissingen, Badhuisstraat 25-27-29, tel. 01184-13240. Stichting v. Maatschappelijke Dienstverlening Walcheren - Loskade 29, tel. 01180-26951. Open tijdens kantooruren. Vlissin gen, Dr Otterstr. 3, tel. 01184- 19820 Spreekuur dagelijks van 9.00-10.00 uur, dinsdag tevens van 19.00-20.00 uur. Wijkgezondheidscentrum Zuid-Dauwendaele - Roozen- burglaan 18, Middelburg, tel. 291146. Spreekuur gezinsverzor ging maandag t/m vrijdag 9.00 tot 9.15 uur. Spreekuur maatsch. werk maandag t/m vrijdag 13.30 tot 15.30 uur. Opvanghuis voor Jongeren Dag en nacht bereikbaar via tel. 01180-16816. Gehandicapten Adviesbureau Zeeland - Kosteloze hulpverle ning, advies en begeleiding. Dage lijks geopend van 9.00-17.00 uur. Tel. afspraken 01180-23592 ook voor huisbezoeken Werkgroep Laat Leven te Wal cheren - Onderdeel van de vereni ging ter bescherming van het on geboren kind, tel. 01184-61825. Vrouwen Nazorg Borstampu- tatie - Spreekuur woensdag van 10.00 tot 12.00 uur. Tel. 01180- 14366. Alfabetiseringsproject „Wal cheren" - Leren lezen en schrij ven aan Nederlandstalige mensen van 18 jaar en ouder. Aanmeldin gen en informatie tel. 01184-17819 of 01180-16278. PvdA Ombudsman Vlissingen - Tel. 01184-63133, Middelburg - tel. 01180-13358 en 11681. Medisch kleuter- en kinder dagverblijf-Opvang van kinderen in de leeftijd van 1V2-6 jaar en op vang schoolgaande jeugd. Middel burg. tel. 01180-13226. Vlissingen, tel. 01184-63724. Bureau voor rechtshulp Zee land - Loskade 35-37, Middelburg 01180-37120, dinsdag van 10.00 tot 12.00 uur en donderdag van 19.00 tot 21.00 uur. Maandag van 13.30 uur tot 15.30 uur. Stichting Blijf van m'n lijf Zee land - postbus 231, Middelburg 01184-14645, dag en nacht. Telefonische hulpdienst - Voor mensen in geestelijke en so ciale nood. Dag en nacht geopend, tel. 01180-15551. Adviesbureau voor School en Beroepskeuze - Badhuisstraat 24, Vlissingen, tel. 01184-13655. Informatheek elke wo. 13.30-16.30 u. of na afspraak. Zeeuwse Stichting voor Be- roepenvoorllchting en Studie en beroepskeuzevoorlichting - Gro te Markt 14a, Goes, tel. 01100- 12120. Informatheek elke dinsdag 13.30-16.30 uur of na afspraak. U.V.V. Vriendschappelijk huisbezoek - Mevr v.d. Laan-de Gooyer, tel. 01184-67029. Woningbouwvereniging Bas- co - Storingen aan c.v., liften en warmwatervoorzieningen, behalve geisers. Na werktijden en in het weekeinde, tel. 12527. "igroep llle - en opvang tel. 01184-72161 Bejaardencentrum Ter Reede - Koudekerkseweg 81, 4382 EJ Vlissingen, tel. 01184-17820. Infor matie betreffende verzorgingste huis en bejaardenwoningen. Spreekuur maatschappelijke werk kracht maandag en donderdag van 9.00 tot 10.00 uur, telefonisch da gelijks van 9.00-9.45 uur. Hoogwater, Vlissingen: Do. 3 mrt. 04.26 en 16.52 uur Vr. 4 mrt. 05.07 en 17.26 uur Za. 5 mrt. 05.45 en 18.06 uur Zo. 6 mrt. 06.27 en 19.00 uur Ma. 7 mrt. 07.24 en 20.11 uur Di. 8 mrt. 08.46 en 21.35 uur Wo. 9 mrt. 10.14 en 22.56 uur Orpheus, Werkgroep voor hu welijk en homofilie - Informatie

Scheldebode | 1983 | | pagina 5