Jubileumconcert Zeeuws Mannenkoor het weten waard Belgische popgroep speelt in de Piek Marskramer in feeststemming na opening 50ste filiaal Scapino Ballet in schouwburg Scheldebode-kringetje Majorettengala in sporthal Baskenburg Openingstijden Ganzebad herfstvakantie Rollenwedstrijd van de jeugd in Jarinohal Concert Engelse Brassband in Ritthem Filmmiddag Het Buut Werken met brooddeeg UITHETZEEUWSE ZAKENLEVEN Swingavond Scholierencafé Contactmor gen Arnemuiden Concert van Mainstream Seven Plus Vogelavond van Wereld Natuur Fonds Restaurant de Watertoren heeft deuren weer open SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 20 OKTOBER 1982 205 VLISSINGEN/GOES - Ter gelegenheid van het tienjarig bestaan van het Zeeuws Man nenkoor wordt er vrij dag 22 oktober een jubi leumconcert gegeven in de r.k. Maria Magdalena kerk te Goes. films bv HUISARTSEN APOTHEEK DIERENARTSEN KRUISWERK KERKDIENSTEN DIVERSEN HOOGWATER Aan dit concert zal ook het Gewestelijk Orkest Zuid-Hol land meewerken. Verder wer ken mee: de organist Stoffel Gunst, de Zeeuwse sopraan Tilly den Boer-de Kok en de internationaal bekende bari ton Bernard Kruysen. Deze laatste werd al vijf maal on derscheiden met de Grand Prix du Disque. De leiding is in handen van de Zeeuwse koor- en orkestdirigent Han Beekman. Het programma is afwisse lend. Zo zullen er door het mannenkoor enkele capella werken mét en zónder solist worden gezongen. Het Ge westelijk Orkest zal onder lei ding van Han Beekman enkele orkestwerken ten gehore brengen, tenslotte zullen koor en orkest met solisten Concer teren. Op het programma staan onder meer het Priester koor van Mozart, het Pel grimskoor v. Wagner, de Sere nade van Mephisto van Ber lioz, Symfonia uit de Messiah v. Handel, finale uit de Poolse Mis van Martinu, In stiller Nacht v. Brahms, Les Martyrs van Gounod, „Per me giunto" uit Don Carlos van Verdi enz. Het Zeeuws Mannenkoor is in 1972 opgericht en stond ge durende de eerste twee jaar onder leiding van Evert Hey- blok. Vanaf 1974 staat het koor onder Han Beekman. In de korte tijd van zijn bestaan heeft het honderd leden tellen de Zeeuws Mannenkoor al de nodige concerten in en buiten de provincie gegeven. In de Bevelanden heeft het een ze kere faam verworven. Hoogte punten uit het bestaan van het koor waren een optreden in de Doelen in Rotterdam, enkele t.v.-optredens, het maken van een Kerstplaat met Marie-Cé- cile Moerdijk en het uitkomen enkele jaren later van een 2e l.p. Twee keer won men een eerste prijs tijdens het Zan gerconcours van het gewest Zeeland-Brabant. Op Walcheren is het Zeeuws Mannenkoor nog niet zo be kend, omdat er tot op heden alleen in de Bevelanden recla me voor de concerten werd ge maakt. Het is jammer dat er slechts één concert gegeven kan worden in Goes. Vanwege het gebrek aan financiën is het niet mogelijk om ook in de concert- en gehoorzaal in Mid delburg te verschijnen. In de toekomst zullen dergelijke concerten moeilijk georgani seerd kunnen worden.. Het is waarschijnlijk ook een van de laatste keren dat het Geweste lijk Orkest in het Zeeuwse op treedt, want vanwege de be zuinigingen in het orkestbestel is het Gewestelijk Orkest ge doemd te verdwijnen. VLISSINGEN - Jongerencentrum De Piek aan de Hellebar- dierstraat in Vlissingen brengt zaterdag 23 oktober een optreden van de Belgische tweemans-popgroep „Arbeid Adelt". Max Alexander en David Salomon, te zamen „Arbeid Adelt", brengen ultramoderne en dansbare nieuwe muziek, een nauwkeuriger omschrij ving is nauwelijks te geven. Het eindprodukt, dat helemaal via synthesizers tot stand komt, heeft nog het meest te maken met de smaakmakers van de Deutsche Welle, be kend onder de naam „Deutsch-Amerikanische R1TTHEM - De Engelse Brassband Browns Musical Ransome Band speelt zater dag 23 oktober in Ritthem en wel in de Nederlands Her vormde Kerk. De brassband uit Newark doet Ritthem aan tijdens een tournee door Nederland. De leden worden opgevangen door de Brassband Ritthem die tevens de band heeft uitge nodigd. Het concert begint om acht uur. Freundschaft" (D.A.F.). AA kwam dit voorjaar met het singletje „De Dag Dat Het Zonlicht Niet Meer Scheen", dat een bescheiden succes had in de Belgische hitparade. Zo als de titel van dit plaatje al meldt, gaat het hier ook om een band die zingt in hun eigen taal. Het concert begint om 21.00 uur. De toegangsprijs is 7,50. VLISSINGEN - Clubhuis Het Buut, Beatrixlaan 2 Vlis singen, houdt vrijdag 22 okto ber een filmmiddag voor kin deren van vier tot en met twaalf jaar. De films beginnen om twee uur en duren tot half- vier. De kosten zijn een gul den. Time is on our side, de ver filming van de Amerikaanse tournee van de Rolling Stones, gaat de tweede week in. Alhambra 1, donderdag tot en met woensdag acht uur, za terdag en zondag zeven uur en halftien, zondagmiddag twee uur. Alle leeftijden. De hete nachten van Josefi- ne Mutzenbacher. Porno. Alhambra 1, vrijdagnacht elf uur. Achttien jaar. Porky's pikante pretpark. Schoolj ongensporno. Alhambra 2, donderdag tot en met woensdag acht uur, za terdag en zondag zeven uur en halftien. Zestien jaar. Piranha, een film van het type Jaws: kleine bloeddorsti ge visjes maken het zwem mers zeer moeilij k. Alhambra 2, vrijdagnacht elf uur. Zestien jaar. Asterix verovert Rome. Be hoeft geen betoog. Alhambra 2, zondagmiddag twee uur. Alle leeftijden. The wall, gaat over de muur die sommige mensen rondom zich optrekken. Hoofdrolspe ler is Bob Geldof, de zanger van Pink Floyd, die voor Pink Floy.d speelt. Het bouwen van de muur wordt steen voor steen getoond: de pa van Pink sterft als hij tien jaar oud is. Pinks moeder doet haar best hem zo fatsoenlijk mogelijk op te voeden en bereikt het tegen overgestelde. De meester op school draagt een serie bouw stenen aan enzovoort. Een mo gelijk autobiografisch verhaal van de zanger, met veel mooie muziek. Citytheater Middelburg, vrijdag tot en met woensdag acht uur, zaterdag en zondag zeven uur en halftien. Alle leeftijden. Hot lunch. Porno. City, vrijdagnacht elf uur. Achttien jaar. De gekke, maffe, dwaze Bug's Bunny film. Tekenfilm. City, zondag twee uur. Alle leeftijden. Kaarten voor dit concert (a f 10.-) zijn in de voorverkoop te verkrijgen of te bestellen bij: dhr. Valkier, Kreukel- markt 6 te Goes, tel. 01100- 15665 en dhr. de Jong, Beuken hof 6 te Goes tel. 01100-14195. Verder op de avond van het concert aan de kerk zelf. Het begint om 20.00 uur. VLISSINGEN - Van tijd tot tijd gebeurt er in clubhuis Marnix aan de Noordbeekse- weg in Vlissingen op de crea tieve morgen iets speciaals. Woensdag 27 oktober is dat werken met brooddeeg onder leiding van Corrie Tilroe. Zoals de andere creatieve morgens op de woensdag zijn de tijden van halftien tot half- twaalf. Wie belangstelling heeft, kan zo binnenlopen. VLISSINGEN - Zaterdag 23 oktober vindt in Vlissingen in de sporthal Baskenburg een majorettengala plaats. Aan dit gala wordt medewerking verleen door de volgende majorettenpelo- tons: The Young Stars, Stars at Moonlight, Western Girls, Co- lourguard groep Showkorps Oranje Nassau en Flushing Girls. wereldkampioenschappen. ene gast bij di- Naast showoptredens door de A-pelotons van de boven genoemde verenigingen zullen er een aantal solo- en duo-op tredens plaatsvinden van: Tosha Mikrut, Jeanette Heinstman, Diana Geers, Wil- ma Veerman en Lisanne Stoks. Verder zal een gastop treden worden verzorgd door het Rotterdams Twirlteam. Het Rotterdams Twirlteam, een onderdeel van het Rotter dams Majorettenpeloton, is drievoudig Nederlands kam pioen, Europees kampioen en behaalde in Tokio (Japan) in augustus 1982 de 5e plaats bij de Het team is vaak! verse evenementen. Zo werd onlangs nog in Duisburg in Duitsland opgetreden. De organisatie van het ma jorettengala is in handen van het organisatiecomité Majo rettengala 1982, samengesteld uit vertegenwoordigers van de sectie Amateuristische Kunst beoefening, het Vlissings Acti viteiten Fonds en leden vanuit de deelnemende verenigingen. De toegang tot het Majoret tengala is gratis. Het begint om 20.45 uur. GOES - Vorige week is in Rotterdam Zuidplein de 50e spe ciaalzaak van Marskramer geopend. Voor velen een vertrouwd beeld in winkelstraat of winkelcentrum. Een opmerkelijk ver schijnsel in een tijd van economische stagnatie en verminderde koopkracht. In de afgelopen twee jaar zijn er maar liefst 25 Marskramerzaken in Nederland bijgekomen. En volgens infor matie van de directie zullen er medio 1983 ongeveer 60 winkels zijn, waarin huishoudelijke en luxe artikelen verkocht worden vaak aangevuld met speelgoed. Ofschoon de naam Marskramer voor velen ietwat nostalgisch of ouderwets in de oren klinkt, hebben we hier toch duidelijk te maken met een jong, energiek en agressief winkelbedrijf, waar in een eigentijds assortiment verkocht wordt, voor zowel jonge als oudere mensen. Het succes van dit winkelbedrijf wordt mede bepaald door de agressieve prijspolitiek, hetgeen juist in deze jaren voor de consument van zeer groot belang is. Volgens de di rectie behoren de Marskramerwinkels voor wat betreft huis houdelijke artikelen en speelgoed tot één van de grootste bedrij ven in Nederland met een winkelomzet van ruim 80 miljoen gul den en een personeelsbestand van ruim 300 medewerkers. Een inkoopteam reist de gehele wereld af om een assortiment van enkele duizenden verschillende artikelen samen te stellen tegen uiterst concurrerende prijzen. In een gesprek met de inko pers blijkt dat men steeds er op uit is op de veranderlijke en kri tische vraag van de consument in te spelen, waarbij het feit dat men voor 50 winkels inkoopt er voor zorgt dat Marskramer in staat is grote partijen goederen te kopen voor lage prijzen. Het laatste blijkt vooral uit de wekelijks terugkerende aanbiedinge nadvertentie en de feestadvertentie, die op 20 oktober in geheel Nederland voor alle Marskramerwinkels geldt en uiteraard ook voor onze lezers, die ongetwijfeld hun Marskramer weten te vinden. Behalve de feestaanbiedingen zullen de klanten ook nog op andere wijzen van de 50e opening kunnen profiteren. Alle kin deren krijgen een week lang een gratis zonneklep en elke klant krijgt bij aankoop vanaf 20 gulden een gratis boodschappentas verstrekt. Een sympathiek gebaar van de Marskramer, die alle klanten in haar filialen mee laat profiteren van de opening van haar 50e winkel in Rotterdam. Van ons mogen er best nog eens 50 bij komen in Nederland. Want de slogan bij Marskramer „Da's Mooi Goedkoop" komt ons allen in deze tijd goed van pas. MIDDELBURG - Het Scapino Ballet geeft woensdag 27 oktober een voorstelling in de Middel burgse schouwburg. Op het programma staan balletten van Armando Navarro, Hans Tuerlings, Nils Christe en Charoes Czamy. De voorstelling begint om 20.00 uur. Kaarten zijn voorf 17.50 (CJP en Pas 65 f 10.-) in voorver koop verkrijgbaar bij Uit in Zeeland, Nieuwe Haven Middelburg en aan de zaal. MSÊÊÊÊfëwrHnida MIDDELBURG - Afgelopen week Reeft Catelijne Lodder uit de Dahliastraat in Koudekerke kunnen profiteren van de aanbie dingen van Vlissingse winkeliers. Wellicht treft u 't deze week. Loop dan even binnen op ons kantoor aan de Toren straat 5 in Vlissingen. De gulle Middelburgse ge vers zijn: Foto Harry Verschueren, Lange Delft 46, stelt beschik baar een fotocadeaubon van 5,-. Hotel café-restaurant De Huifkar Markt 10, stelt be schikbaar koffie met gebak voor twee personen. Bijou Tassenhuis, Lange Delft stelt beschikbaar een sleuteletui. Vleeshouwerij A. Sturm, Veersesingel 90, stelt beschik bar een pond eigengemaakte rookworst. Instituut Cosmetica, tele foon 01184-62737, gratis schoonheidsbehandeling. Pannekoekhuis De Kabou terhut Oosterkerkplein 8, gra tis pannekoek met koffie. Fruitspecialist Van der Hie- len-Nijsse, Langeviele 41, stelt beschikbaar 1 pond zuid vruchten. Optiek Focus, stelt beschik baar een briletui. Babyhuis De Weefstoel, Langeviele 3, stelt beschikbaar een cadeaubon van 10,-. GOES - In de week van maandag 18 oktober t/m zon dag 24 oktober is er in het Ganzebad volop gelegenheid tot vrijzwemmen. De tijden voor vrijzwemmen zijn: maandag 18-10 van 13.30- 18.15 uur en van 19.15-21.00 uur; dinsdag 19-10 van 7.30- 12.00 uur, 13.30-18.15 en -19.15- 21.30 uur; woensdag 20-10 van 7.30-12.00 uur en 13.00-19.00 uur; donderdag 21-10 van 7.30- 12.00 uur, 13.30-18.15 uur en 19.15-20.15 uur; vrijdag 22-10 van 7.30-12.00 uur, 13.30-18.15 uur en 19.15-21.30 uur; zater dag 23-10 van 11.00-13.00 uur en 14.00-16.00 uur en tenslotte op zondag 24-10 van 9.00-12.00 uur. MIDDELBURG - Het Scho lierencafé van het Middel burgse jongerencentrum Mid- gard heeft voor vrijdag 22 ok tober weer een swingavond op het programma staan. Zoals gewoonlijk begint de avond om halfnegen en kost het niets. Het adres is Kui perspoort 12. ARNEMUIDEN - Woens dag 27 oktober belegt de Vrou wencontactgroep Arnemuiden weer de maandelijkse koffie- contactmorgen. Het thema is deze keer de vrouw en energie. Een en an der wordt toegelicht door voorlichters van de PZEM. De contactochtend vindt plaats in De Arne en begint om kwart over negen. MIDDELBURG - The Ma instream Seven Plus geven za terdag 23 oktober een concert in de Middelburgse Concert zaal. De naam van deze ploeg maakt al duidelijk om welke stijl oude jazz het gaat: pure swing uit de dertiger jaren. Het nu twee jaar bestaande orkest maakt voor een klein deel gebruik van arrangemen ten die gevolgd worden door collectieve en individuele im provisaties. Het concert begint om negen uur. De toegang kost 12,50. MIDDELBURG - Drs. Van der Ven, een bekend filmer en inspecteur van Natuurbehoud Staatsbosbeheer, verzorgt donderdag 21 oktober een avond in de Schakel, Bachten- steene 14 in Middelburg. Vanaf acht uur zal Van der Ven de diavoordracht „Met vogels de wereld rond" en zijn film „Red de kraanvogel" la ten zien. In de diavoordracht wordt een doorsnee gegeven van de problemen en de pracht van vogelsoorten in verschillende gebieden. In de film gaat het om de mogelijkheden enkele kraanvogelsoorten in de we reld te behouden. De avond is georganiseerd door het Wereld Natuur Fonds dat dan ook een winkeltje in de zaal zal inrichten. De toe- gansprijs is f 2,50. VLISSINGEN - Op zaterdag 30 oktober wordt in de Jarino- Tennishal in Vlissingen een rollenwedstrijd gehouden voor Jeugdlicentiehouders van de K.N.W.U. Vanaf vier uur 's middags komen de leden van de RTC Theo Middelkamp en van de WV Zeeuws-Vlaanderen in actie in de leeftijdscategorieën van acht tot en met veertien jaar. De wedstrijd in Vlissingen is de eerste in een serie van ze ven, die dit winterseizoen in Zeeland op het programma staan. Tijdens deze competitie mo: gen de deelnemers de vijf bes te resultaten laten meetellen voor de eindklassering. Na Vlissingen staan vervol gens wedstrijden op het pro gramma in 't Zand (bij Koe wacht), Wolphaartsdijk, Koe wacht, Kapelle en Heinkens- zand. VLISSINGEN - In mei 81 opende Frans Buys zijn restaurant de Watertoren aan de Koudekerkseweg in Vlissingen. Iets meer dan een jaar later bleek het al te klein te zijn, zodat Buys op nieuw aan het verbouwen sloeg. Afgelopen woensdag ging het verbouwde restaurant weer open, nu ongeveer tweemaal zo groot als voorheen. „Als je alles van te voren weet, dan maak je het ineens goed. Maar ik wilde een intiem en gezellig restaurant en daarom heb ik 't klein gehou den. Na een jaar ervaring kom je dan tot de conclusie dat het best groeter kan zonder aan intimiteit te verliezen", meent Buys. Hij is zeer tevreden over het resultaat. Restaurant de Wa tertoren is nu ook geschikt voor bruiloften en partijen, recepties, diners enzovoort. Gegevens voor deze rubriek moeten uiterlijk de vrijdag voor de week van plaatsing om 11.00 uur op het kantoor aan de Torenstraat 5 in Vlissingen binnen zijn. Vlissingen - Zaterdag Kant, Sa- balaan 3, tel. 71017. Zond. de Greet, Willem Klooslaan 7, tel. 68021Spreekuur voor dringende gevallen van 12.30-13.00 en van 17.30-18.00 uur. Visites aanvragen voor 10.00 uur. Middelburg - Zaterdag Domini- cus, Dam 30, tel. 12830. Zondag Boerwinkel, Noordweg 214, tel. 12460. Spreekuur voor spoedge vallen 12.30-13.00 uur en van 17.30-18.00. Visites aanvragen voor 10.00 uur. Souburg, Middelburg-Zuid, Arnemuiden en Nieuwland - Za terdag Bergen, Kanaalstr. 89, Souiburg 01184-61500. Zondag Jansen, Oude Rijksweg 6, Nieuw land, 01182-1340. Spreekuur voor spoedgevallen van 12.30 tot 13.00 en van 17.30 tot 18.00 uur. Visites aanvragen vóór 10.00 uur. West- en Midden-Walcheren - Zat. en zon Stutterheim, Beu- kelsstr. 8, Meliskerke, 01186-1760. Westkapelle, Domburg, Aagte- kerke, Koudekerke, Zoutelande, Meliskerke en Biggekerke - Vrij dag 18.00 uur - zondag 24.00 uur Van Eede, Casembrootstr. 24, Westkapelle, 01187-1234. Oostkapelle, Serooskerke, Grijpskerke en Veere - Zaterdag van 8.00 tot zondag 23.00 uur Kousemaker, Torenstraat 46, Se rooskerke. 01189-1212. Vlissingen - Vrijd. 22-vrijd. 29 okt. v.d. Kleine Mulder, Singel 9, tel. 12730 Middelburg - Vrij. 25 okt. - vrij. 29 okt. V.d. Boogert, Vrij- landstr. 79. Voor heel Walcheren - Zater dag en zondag: Jansen, J. van Hoofkwartier 90, Middelburg, 01180-15595. Dierenartsenmaatschap Vlis- singen-Middelburg - Vanaf vrij 18.00 uur voor kleine huisdieren Middelburg, en Vlissingen, mevr. Driehuis van Haselen, 01184- 66548. Consult na telefonische af spraak. Praktijk Oostkapelle - Oude Domburgseweg 33a, Oost kapelle, tel. 01188-1443. Behan deling kleine huisdieren op af spraak. Vlissingen - Zaterdag en zon dag: Roose-Heydens, 01184- 65763. Alle werkdagen spreekuur door wijkverpleegster in wijkge- bouw Leliënlaan 1 van 17.00 - 17.30 uur. Souburg, Papegaaienburg, Bossenburgh, Westerzicht en Paauwenburg - Zaterdag en zon dag: Slabbekoorn 01184-61843. Maandag, woensdag en vrijdag spreekuur door een van de wijk verpleegkundigen van 17.00 tot 17.30 uur in wijkgebouw, Baten burg 84-86, Oost-Souburg, op werkdagen van 17.00 - 17.30 uur in Gezondheidscentrum, C. van Perestraat 8. Verloskundigen - Zaterdag en zondag geen opgave. R.-k. Kerk Walcheren - Sou burg - Martinuskerk zondag 10.00 uur gem. koorPaauwen- burg Open Hof zondag 11.00 uur eigen zanggroep; 19.00 uur sa menzang. Vlissingen - Lieve Vrouwekerk zaterdag 19.00 uur parochiekoor. Zondag 9.30 uur dameskoor 12.00 uur. Middelburg - Petrus- en Pauluskerk zaterdag 19.00 uur en zondag 10.00 uur.- Hoeksteen zondag 11.30 uur. Domburg zon. 8.45 uur. Bethesda St. Josephzieken- huis - Zondag 10.00 uur ds. Joos- se. Geref. kerk en Ned. Herv. Ge meente Souburg - Kanaalstraat zondag 9.30 uur kand. v.d. Peppel (Zeist). Oranjeplein 9.30 uur ds. van Voorst Vader, 19.00 uur kand. v.d. Peppel. Bejaardenhuis Zoute Viever - Zondag 19.00 uur dhr. Hondius. Evang. Bapt. Gem. - Middel burg, zon. L.T.S Klarenbeek 10.00 uur. br. Leo Lok Geref. Kerk Vrijgemaakt - De Lannoystraat, Vlissingen. Zon. 9.30 en 16.30 uur, ds. Zemel, Klein Vlaanderen 75, Middelburg zon. 9.30 en 16.30 uur ds. Blok. Anglicaanse Kerk - (Mission to Seamen) Zeemanshuis Schelde- poort - Zondag 10.30 uur morning- prayer, 19.30 uur holy commu nion. Luth. Kerk - Vlissingen, Zon dag 10 uur dhr. Jorritsma, Middel burg zondag 10.00 uur ds. van Rosmalen. Gem. de Wijngaard, Zuiderba ken - Zondag 9.30 uur Br. Roelof- sen. ZevendeDagsAdventisten - Vlissingen 't Anker zat. 9.15 uur leesdienst. 10.15 uur bijbelstu die. Middelburg - in doopsgez. kerk, zat 10.00 uur bijbelstudie, 11.00 uur leesdienst. Kristen Zuid Molukse kerk in Nederland - Souburg, zondag 10.00 uur pdt. Waisapy. Koudeker ke 12.00 uur idem. Doopsgezinde Gemeente Middelburg - Zondag 9.30 uur dienst. Geref. Kerk Vlissingen - Pe- truskerk - zondag 9.30 uur ds. Makkinga. Johanneskerk, 17.00 uur ds. de Nooij.Open Hof - Zon dag 9.30 uur ds. Krijger. 17.00 uur ds. Makkingma. Chr. Geref. kerk Vlissingen - Zondag 9.30 en 17.00 uur ds. Drechsler (Haarlem). Der Boede - Zondag ds. Cop- poolse. Hervormd Middelburg - Nieu we Kerk, Groenmarkt, zondag 10. 00 uur ds. Brummelkamp.Koor kerk, Koorkerkhof - Zondag 10.00 uur ds. Kuin. Oostkerk, Oostkerkplein - Zon dag 10.15 uur ds. Panhuise. Ont- moetingskerk, Oosterscheldes traat - Zondag 10.00 uur ds. Nell, 17.00 uur ds. Geuze (Ger. Bonds- dienst). Thomaskapel, Vrijlandstraat - Zondag 10.00 uur ds. Borgers (Le- wedorp). Engelse kerk - Zondag 19.00 uur ds. Nell. Ned. Geref. Kerken in Engelse kerk - Middelburg zondag 9.30 en 17.00 uur kand. Krol (Rotterdam). Kristen Zuid Molukse Kerk in Ned. - Souburg zondag 10.00 uur. ds. Fader. Vrijz. Herv. en Remonstrantse Kring - Vrijz. Prot. Centrum Ophir, Badhuisstr, 186, Vlissingen, geen opgave. Nieuwe Apostolische Kerk - Westerbaan 2, Vlissingen, zon. 9.30 en 16.00 uur dienst, wo. 20.00 uur dienst. Stichting Jeugd en Gezin in Zeeland - Middelburg. Dagelijks en in het weekend telefonisch be reikbaar 01180-28555. FIOM Zeeland - Stichting tot hulpverlening bij zwangerschap en alleenstaand ouderschap. Loskade 17, 4331 H.W. Middelburg, spreek uur volgens afspraak, tel. 01180- 27311, bereikbaar tussen 9.00 en 12.30 uur en van 13.30-15.30 uur op ma., di., do. en vrij. Vrijwillige Humanistische geestelijke hulpverlening - Tel. 01180-36339. Groep Weduwen en Weduw naars - bijeenkomst elke dinsdag avond Londensekaai 39, Middel burg. Inl. bij FION, tel. 01180- 27311. Zeeuws Consultatiebureau voor alcohol en drugs - Brak straat 30, Middelburg, tel. 01180- 37320, Vlissingen, Badhuisstraat 25-27-29, tel. 01181-13240/ 14240. Buiten kantooruren 01180- 37320. Stichting v. Maatschappelijke Dienstverlening Walcheren - Loskade 29, tel. 01180-26951. Open tijdens kantooruren! Vlissin gen, Dr. Otterstr. 3, tel. 01184- 19820. Spreekuur dagelijks van 9.00-10.00 uur, dinsdag tevens van 19.00-20.00 uur. Wijkgezondheidscentrum Zuid-Dauwendaele - Roozen- burglaan 18, Middelburg, tel. 291146. Spreekuur gezinsverzor ging maandag t/m vrijdag 9.00 tot 9.15 uur. Spreekuur maatsch. werk maandag t/m vrijdag 13.30 tot 15.30 uur. Opvanghuis voor jongeren - Dag en nacht bereikbaar via tel. 01180-16816. Gehandicapten Adviesbureau Zeeland ANIB, AVO, GON - Kosteloze hulpverlening, advies, informatie, bemiddeling. Dagelijks geopend van 9.00-12.00 uur en van 13.00-17.00 uur. Tel. afspra ken 01180-23592. Werkgroep Laat Leven te Wal cheren - Onderdeel van de vereni ging ter bescherming van het on geboren kind, tel. 01184-61825. Vrouwen Nazorg Borstampu-t tatie - Spreekuur woensdag van' 10.00 tot 12.00 uur. Tel. 01180- 14366. Alfabetiseringsproject „Wal cheren" - Leren lezen en schrij ven aan Nederlandstalige mensen van 18 jaar en ouder. Aanmeldin gen en informatie tel. 01184-17819 of 01180-16278. PvdA Ombudsman Vlissingen - Tel. 01184-63133, Middelburg - tel. 01180-13358 en 11681 Medisch kleuter- en kinder dagverblijf - Opvang van kinderen in de leeftijd van 1V2-6 jaar en op vang schoolgaande jeugd. Middel burg. tel. 01180-13226. Vlissingen, tel. 01184-63724. Bureau voor rechtshulp Zee land - Loskade 35-37, Middelburg 01180-37120, dinsdag van 10.00 tot 12.00 uur en donderdag van 19.00 tot 21.00 uur. Maandag van 13.30 uur tot 15.30 uur. Stichting Blijf van m'n lijf Zee land - postbus 231, Middelburg 01184-14645, dag en nacht. Telefonische hulpdienst - Voor mensen in geestelijke en so ciale nood. Dag en nacht geopend, tel. 01180-15551. Chr. Adviesbureau voor School en Beroepskeuze - Bad huisstraat 24, Vlissingen, tel. 01184-13655. Zeeuwse Stichting voor Be- roepenvoorlichting en Studie en beroepskeuzevoorlichting - Gro te Markt 14a, Goes, tel. 01100- 12120. Informatheek elke dinsdag 13.30-16.30 uur of na afspraak. U.V.V. Vriendschappelijk huisbezoek - Mevr. v.d. Laan-de Gooyer, tel. 01184-67029. Woningbouwvereniging Bas-ft co - Storingen aan c.v., liften en warmwatervoorzieningen, behalve geisers. Na werktijden en in het weekeinde, tel. 12527. Opheus, Werkgroep voor hu welijk en homofilie - Informatie en opvang tel. 01184-72161 Bejaardencentrum Ter Reede - Koudekerkseweg 81, 4382 EJ Vlissingen, tel. 01184-17820. Infor matie betreffende verzorgingste huis en bejaardenwoningen. Spreekuur maatschappelijke werk kracht maandag en donderdag van 9.00 tot 10.00 uur, telefonisch da gelijks van 9.00-9.45 uur. NVSH - Wijngaardstraat 9, Goes. Info/bibliotheek, 1e en 3e maandag van de maand van 20.00-22.00 uur. Open huis 2e en 4e zaterdag van de maand van 10.00-15.00 uur. Middelenverkoop tijdens de openingsuren of via tel. 01180-15290 tel. hulpdienst NVSH, 01100-21724. Belangenver., WAO Walcheren - info. bel. beh. arbeidsongeschik ten, elke dinsdag 14.00-16.00 uur Loskade 29, Middelburg, tel. spreekuur elke maandag van 19.00-20.00 uur via tel. 01184- 64375. Do. 21 okt. Vr. 22 okt. Za. 23 okt. Zo. 24 okt. Ma. 25 okt. Di. 26 okt. 04.08 en 16.29 uur 04.42 en 17.02 uur 05.17 en 17.42 uur 06.01 en 18.39 uur 07.03 en 19.52 uur 08.20 en 21.14 uur Wo. 27 okt. 09.43 pn 31 m .r

Scheldebode | 1982 | | pagina 5