Serie evenementen i.v.m. 375ste geboortedag De Ruyter ZAKENFLITSEN het weten waard Scheldebode-kringetje Boekhandel Huson grondig verbouwd VRIJDAG PREMIÈRE VLISSINGS ROCKTEJATER Concert New London Singers bUMtLDEBODE VAN WOENSDAG 16 JUN11982 205 Oldtimers Verhuizing van „In den bekroonde kaasbol" Wandkleed Vlootschouw Recreatieve zwemdag film! Zangavond Aagtekerke Film in V.O.C. Film in buurthuizen Gratis concert Veere's Genoegen HUISARTSEN APOTHEEK TANDARTSEN DIERENARTSEN KRUISWERK KERKDIENSTEN DIVERSEN HOOGWATER VLISSINGEN - Het Vlissings Aktiviteiten Fonds heeft voor de komende maand een aantal evene menten georganiseerd in het kader van de herden king van de 375ste geboortedag van Michiel de Ruy ter. Na de officiële opening van de herdenking in maart, zijn er deze maand kinderspelen en een vlootschouw. Ook wordt deze maand de traditionele oldtimerrit door Walcheren gereden en is er een re creatieve dag in het Sportfondsenbad. Voor de festiviteiten zijn een aantal mensen uit het stadje Village of De Ruyter in Amerika en nazaten van Michiel de Ruyter uitgeno digd. De jeugdspelen vinden vandaag (\yoensdag 16 juni) vanaf twee uur plaats in de Vlissingse binnenstad. Kin deren tussen zes en twaalf jaar kunnen eraan meedoen. De spelen zijn gebaseerd op het thema van de De Ruy- ter-herdenking. Zo is er on der meer een herdenkings puzzel, stuurmansgilde, houtzagersgilde en een zee- phelling. Zaterdag 19 juni zal de Walcherenrit voor oldtimers voor de vijfde keer worden gereden. Aan deze rit zullen naar verwachting zeventig tot tachtig oude auto's deel nemen. De deelnemers aan deze rit komen uit alle delen van het land en uit België. SOUBURG - Donderdag 10 juni is de verbouwde zaak van boek- en kantoorboekhandel Huson in de Kanaalstraat in Souburg heropend. In vijf maanden tijd is de oude winkel helemaal vanaf de grond opnieuw opgebouwd en het ernaast gelegen woonhuis is bij de winkel getrokken, zodat deze nu tweemaal zo groot is geworden. Het interieur is ook aange past zodat nu een bijzonder ruime, moderne winkel is ont staan. De boekhandel is al sinds 1903 in de Kanaalstraat ge vestigd. De eerste eigenaar was de heer Van der Peil, die naast boeken ook tabakswa ren, muziekinstrumenten en dierengeneesmiddelen ver kocht. In de oorlogsjaren waren vooral de drukkerij, waar illegale bladen werden gedrukt, en de bibliotheek erg belangrijk. Later is de zaak overgeno men door de heer Huson; de bibliotheek en de drukkerij werden opgeheven en de boekhandel verder uitge breid. Sinds enige jaren wordt de zaak geleid door zijn zoon, Herman Huson. „In de loop der jaren is de zaak al vier keer verbouwd. Het was er steeds te klein en er moest dan worden uitge breid. Deze keer hebben we het echter bijzonder grondig aangepakt en we zijn dan ook erg tevreden over het re sultaat. We hadden geluk dat we gedurende de ver bouwing de beschikking hadden over een ander pand in de Paspoortstraat, zodat de verkoop gewoon door kon gaan. Wel hebben we al veel reacties gehad van mensen dat ze blij zijn dat we weer op de oude plaats terug zijn. Doordat we nu meer ruimte hebben is alles wat overzich telijker geworden en hebben we ook het assortiment uit kunnen breiden." MIDDELBURG - De kaasspecialiteitenzaak „In den be kroonde kaasbol" in Middelburg is vorige week verhuisd. De nieuwe zaak is nog wel gevestigd in de Vrijlandstraat in het winkelcentrum Dauwendaele, maar nu op nummer 71. Eigenaresse van de zaak, keuze uit Hollandse en bui- mevrouw Kruyt: „De reden dat we verhuisd zijn, is ruimtegebrek. De nieuwe zaak is veel groter, waar door we alles wat ruimer kunnen neerzetten, wat toch veel prettiger werkt. Ook hebben we ons assortiment hierdoor uit kunnen breiden. We hebben nu nog meer tenlandse kaassoorten. Vooral ook is er een ruimere sortering in Franse en En gelse kaasspecialiteiten. He lemaal nieuw is ook de afde ling vleeswaren. In de oude zaak verkochten we maar enkele vleeswaren, maar nu is er hiervoor een aparte hoek ingericht." Veel bekende merken zijn vertegenwoordigd, onder meer Chevrolet, Renault, Rolls Royce (onder andere de vroegere wagen van konin gin Juliana), Buick, Ford en Citroën. Ook voor de eerste keer een deelname met een auto-motorfiets, een NSU. De start is bij het Mari tiem Hotel Britannia. Het startsein zal worden gege ven om tien uur door wet houder Bruinooge. De route voert door Souburg, via de Stationsbrug door Middel burg, Veere, Vrouwenpolder en Oostkapelle. Verder gaat men vanuit Domburg, via Aagtekerke over de B-we gen naar Zoutelande en dan terug naar Vlissingen. In Veere, Domburg en Zoutelande wordt gestopt en kan het publiek de auto's be kijken, respectievelijk om elf uur, halfeen en halfdrie. De deelnemers krijgen in Dom burg de gelegenheid om de klederdrachtenshow van het gezelschap van mevrouw De Jager te bekijken en in Zou telande is er tegelijk een op treden van het muziekgezel schap Luctor et Emergo met majoretten. Ter herinnering aan de rit krijgen alle bestuurders een tegel van de De Ruyter-her- denking aangeboden door het VAF. De oldtimers en hun inzittenden zullen weer beoordeeld worden door een jury bestaande uit mevrouw Van Son, en de heren Back en Doeleman. Beoordeeld zullen worden onder meer de staat waarin de auto ver keerd en of de kleding is aangepast bij het jaar van de auto. Voor de winnaars is er een wisselbeker en een klei nere beker voor de tweede en derde prijs. De prijsuit reiking zal plaatsvinden om kwart voor vier op het gras veld van het Bellamypark door wethouder Bruinooge. Op dinsdag 22 juni zullen de bezoekers uit Village of De Ruyter een wandkleed aanbieden aan het gemeen tebestuur van Vlissingen, dat het wapen van De Ruy ter voorstelt. Het kleed is ontworpen door Dusty Rhoades, een inwoonster uit het stadje. Samen met een aantal andere dames heeft zij hier enkele maanden aan gewerkt. Het komt te han gen in de Sint-Jacobskerk in Vlissingen. Op dinsdag 22 juni om één uur begint de vlootschouw. Hieraan zal worden deelge nomen door schepen van on der meer de Koninklijke Marine, Rijkswaterstaat, Scheepvaart en Maritieme zaken district Scheldemond, de Reddingsmaatschappij, de Schelde, Rijkspolitie en anderen. In totaal zijn er vijfentwintig schepen te zien. De schepen varen langs de boulevard in Vlissingen. Op vrijdag 25 en zaterdag 26 juni vindt weer de jaar lijkse recreatieve zwemdag plaats in het Sportfondsen- bad in Vlissingen. Ook deze keer wordt er weer een zwemmarathon gehouden. De zestien deelnemende ploegen zullen in twaalf uur proberen een zo groot moge lijke afstand te zwemmen. Iedere deelnemer zwemt een half uur, waarna tweeë neenhalf uur wordt gerust. Zweminstructeur Lou Wielemaker: „Het accent ligt dit jaar echt op het re creatieve zwemmen. Er doen dan ook niet zoveel teams van zwemverenigingen mee, maar meer scholen en teams van politie en brandweer. Speciaal voor gezinnen en andere groepen is er dit keer ook een minimarathon. Ploegen die eraan mee wil len doen, kunnen zich nog inschrijven bij de kassa van het zwembad tot en met donderdag 24 juni. Aan deze minimarathon kunnen groe pen van vier personen, plus een reserve meedoen. Ook kinderen kunnen meedoen als ze tenminste een zwem diploma hebben. De deelne mers zwemmen een kwar tier, waarna ze drie kwartier kunnen rusten. De minima rathon duurt vier uur." De toegangsprijs tot het zwembad is tijdens de recrea tieve dag een gulden. Het programma is als volgt: vrij dagavond 25 juni halfnegen demonstratie modelboot- vouwvereniging Walcheren. Half tien optreden fanfare MTS. Tien uur start twaal- fuursnachtmarathon. Zater dag 26 juni tien uur finish marathon en huldiging deel nemers. Half elf start mini marathon, demonstratie jeugdbrandweer. Halfdrie fi nish. minimarathon en hul- digingh deelnemers. Daarna is het zwembad nog tot half- zes geopend voor vrij zwem men. VLISSINGEN - „De doemklok tikt, aangesloten door wetenschappers op een computer die elke nucleaire dreiging en geknoei met atoomenergie omzet in tijd. De tijd die aangeeft hoelang de mensen nog te leven hebben. Zo begint vrijdag 18 juni in het VOC in Vlissingen de première van het Vlissingse Rocktejater. Het stuk gaat over een ondergrondse samenleving nadat de bom gevallen is. Een strijd tussen macht en oppositie met als grijze massa het volk, dat gedachtenloos doet ivat opgedragen wordt. De band bestaat voor het grootste gedeelte uit muzi kanten van de Vlissingse formatie esquire die ook het voorprogramma verzorgt. Het begint om halfnegen. Conan, koning der barba ren, is het verhaal van de Cimmeriaan Conan die na de gruwelijke moord op zijn ouders geen ander doel voor ogen heeft dan het nemen van wraak op de dader. Het speelt zich af in een prehis torische periode. Alhambra 1, donderdag tot en met woensdag acht uur, zaterdag en zondag zeven uur en halftien, zondagmiddag in 2 om twee uur. Zestien jaar. Sex op recept. Porno. Alhambra 1, vrijdagnacht elf uur. Pietje Bell, de voortdurend grappen bedenkende schep ping van Chris van Abkou- de. Alhambra 1, zondagmid dag twee uur. Alle leeftijden. Les uns et les autres van Claude Lelouch gaat de vier de week in. Alhambra 2, donderdag tot en met dinsdag acht uur, za terdag en zondag zeven uur en halftien. Alle leeftijden. The rose, Bette Middler speelt een rockzangeres in de zestiger jaren op het toppunt van haar roem, maar tevens op het punt van een volko men lichamelijke ineenstor ting. Ze is opgebruikt door de spanningen en haar ra zende levenstempo. In de film wordt de beslissende week in haar leven getoond met als hoogtepunt een groots opgezet concert in haar geboorteplaats. Ze wil haar bekrompen ouders en vroegere omgeving een poe- pie laten ruiken. Alhambra 2, vrijdagnacht elf uur en woensdag acht uur. Twaalf jaar. Stripes. Geen informatie voorhanden. City Middelburg, donder dag tot en met woensdag acht uur, zaterdag en zondag ze ven uur en halftien. Alle leeftijden. Kostschoolmeisjes klap pen uit de schoot. Porno. City, vrijdagnacht elf uur. Achttien jaar. Popeye. City, zondagmiddag twee uur. S-63 AAGTEKERKE - Dinsdag 22 juni om halfacht begint in de Nederlands Hervormde Kerk in Aagtekerke een zangavond. Medewerking wordt ver leend door het NCVB-da- meskoor uit Aagtekerke, het Nederlands Hervormd Kerkkoor uit Grijpskerke, het evangelisatiekoor Inter nos uit Middelburg en het bejaardenkoor De Roepstem. De zangers worden op het orgel begeleid door Elly Kei zer en Piet Feij. VLISSINGEN - In het vrij dagmiddagcafé van jonge rencentrum V.O.C. aan de Hellebaardierstraat in Vlis singen wordt op 18 juni de film Andy, bloed en blond haar gedraaid, een Neder landse produktie met veel muziek van onder andere Herman Brocrf r>o gint om twee uur. VLISSINGEN - Deze week draait in de buurthui zen de film „One flew over the Cockoo's nest'' van regis seur Milos Forman en met de acteurs Jack Nicholson en Louise Fletcher. De film gaat over iemand die in een psychiatrische in richting komt en maar niet kan begrijpen dat mensen als ze eenmaal opgenomen, zijn in zo'n inrichting een geïsoleerd leven zouden moeten gaan leiden. Hij pro beert hierin verandering te brengen maar loopt kleer op keer hierop stuk. De film is te zien op vrij dag 18 juni om halfacht in het Woltershuis, zaterdag 19 juni om acht uur in clubhuis Mamix, zondag 20 juni om acht uur in de Zwaan. VEERE - Zaterdag 19 juni geeft het fanfare-orkest Veere's Genoegen een con cert in de Grote Kerk in Veere. Op het repertoire staan naast klassieke werken van Handel en Strauss, populaire bewerkingen en ook oor spronkelijke werken voor blaasorkesten van Eric Ball, Gerard Boedijn, willy Haut- vast en Henk van Lijnscho ten. Het concert begint om acht uur en de toegang is gratis. Voorafgaande aan het con cert maakt Veere's genoegen en rondgang door het dorp. MIDDELBURG - Het in ternationaal bekende koor New London Singers onder leiding van Geoffrey Mit chell komt in het weekend van 19 juni naar Middel burg. Zondag 20 juni werken zij mee aan de kerkdienst in de Nieuwe Kerk en zaterdag 19 juni geven zij een concert in de Nieuwe Kerk om acht uur. Daar worden werken uitgevoerd van Weelkes, Gibbons, Parry, Poulenc, Mendelssohn, Cornelisus, Britten en Vaughn Willams. De opbrengst van het con cert is bedoeld voor inte rieurverbetering van de Nieuwe Kerk. MIDDELBURG - De vorige week heeft mevrouw Kra mer, Westerzicht 134 Vlissingen, kunnen profiteren van de aanbiedingen van winkeliers uit haar woonplaats. Mis schien bent u deze week de gelukkige. Loop dan even langs op het kantoor in Vlissingen aan de Torenstraat 5. De Middelburgse gevers zijn: Foto Harry Verschueren, Lange Delft 46, stelt be schikbaar een fotocadeau bon van 5,-. Hotel-café-restaurant De Huifkar, Markt 10, stelt be schikbaar koffie met gebak voor twee personen. Bijou Tassenhuis, Lange Delft, stelt beschikbaar een sleuteletui. Vleeshouwerij A. Sturm, Veeresingel 90, stelt beschik baar een pond eigengemaak te rookworst. Instituut Cosmetica, tele foon 01184-62737, gratis schoonheids behandeling. Pannekoekhuis „De Ka bouterhut", Oosterkerkplein 8, gratis pannekoek met kof fie. Fruitspecialist Van der Hielen-Nijsse, Langeviele 41, stelt beschikbaar 1 pond zuidvruchten. Optiek Focus, stelt be schikbaar een briletui. Babyhuis De Weefstoel, Langeviele 3, stelt beschik baar een cadeaubon van 10.-. Gegevens voor deze ru briek moeten uiterlijk de vrijdag voor de week van plaatsing om 11.00 uur op het kantoor aan de Torenstraat 5 in Vlissingen binnen zijn. Vlissingen - Zaterdag de Greet. Willem Klooslaan 7, tel. 68021. Zondag Kant, Sabalaan 3, tel. 71017. Spreekuur voor dringende gevallen van 12.30-13.00 uur en van 17.30-18.00 uur. Visites aan vragen voor 10.00 uur. Middelburg - Zaterdag Berg- hauser, Pont, Hammerskjöldlaan 39 tel. 37393. Zondag V.d. Haak, Rouaansekaai 47, tel. 12637. Spreekuur voor spoedgevallen 12.30-13.00 uur en van 17.30- 18.00. Visites aanvragen voor 10.00 uur. Souburg, Middelburg-Zuid, Amemulden en Nleuwland - Za terdag Kodde, Oude Vlissingseweg 13, Middelburg, 01180-15810. Zondag Bloos, Kanaalstr. 70, Sou burg, 01184-61212. Spreekuur voor spoedgevallen van 12.30 tot 13.00 en van 17.30 tot 18.00 uur. Visites aanvragen vóór 10.00 uur. West- en Midden-Walcheren - Zaterdag en zondag Stutterheim, Beukelstraat 8, Meliskerke, tel. 01186-1760 Westkapelle, Domburg, Aagte kerke, Zoutelande, Blggekerke, Meliskerke en Koudekerke Vrij dag 18.00 uur - zondag 24.00 uur Vaandrager, Weststraat 7, Dom burg, 01188-1271 Oostkapelle, Serooskerke, Grijpskerke en Veere - Zaterdag van 8.00 tot zondag 23.00 uur Oosterhoff, Markt 10, Veere, 01181-271. Vlissingen - Vrijdag 18 juni - vrijdag 25 juni: V.d. Sande, Bad- huisstr 30-34, Tel 12066 Middelburg - Vrijdag 18 jum- vrijdag 25 juni: V.d. Boogert, Vrij- landstr. 79. Voor heel Walcheren - Zater dag en zondag: V.d. Heijden, Lon- densekaai 29, Middelburg, 01180- 12738. Spreekuur voor spoedge vallen van 11.00 tot 12.00 uur. Dierenartsenmaatschap Mid delburg - Tel. 01180-13118 kleine huisdieren volgens afspraak. Praktijk Oostkapelle - Oude Domburgseweg 33a, Oostkapelle, tel. 01188-1443. Behandeling klei ne huisdieren op afspraak. Vlissingen - Zaterdag en zon dag: De Moré, tel. 14019. Alle werkdagen spreekuur door wijkver pleegster in wijkgebouw Leliënlaan 1 van 17.00-17.30 uur. Souburg, Papegaaienburg, Bossenburgh, Westerzicht en Paauwenburg - Zaterdag en zon dag: Van Sabben, tel. 12914. Alle werkdagen is er spreekuur door een van de wijkverpleegkundigen van 17.00 tot 17.30 uur in het Ge zondheidscentrum, Van Perestraat 8. Verloskundigen - Geen opga ve. R.K. Kerk Walcheren - Sou burg - Martlnuskerkzondag 10.00 uur parochiekoor. Paauwenburg Open Hof zondag 11.00 uur eigen zanggroep; 19.00 uur samenzang. Vlissingen - Lieve Vrouwekerk zaterdag 19.00 uur gem. koor. Zondag 9.30 uur dameskoor, 12.00 uur Middelburg - Petrus- en Pauluskerk zaterdag 19.00 uur en zondag 10.00 uur. Hoeksteen zondag 11.30 uur. Domburg - Vrouwenpolder en Zoutelande za. 19 en zo. 10 uur. Dishoek zo. 10 uur. Leger des Hells - Vlissingen geen opgave. Bethesda St. Josephzleken- huis - Zondag 10.00 uur ds. Joos- se. Geref. kerk en Ned. Herv. Ge meente Souburg - Zondag 9.30 uur: Kanaalstraat dhr. V.d. Putte. Oranjeplein 9.30 uur ds. Van Voorst-Vader, 19.00 uur ds Nell (M'burg). Bejaardenhuls Zoute Viever - Zondag 19.00 uur Kapt. V.d. Venis. Geref. Kerk Vrijgemaakt - De Lannoystraat, Vlissingen zo. 9.30 en 16.30 uur drs. Teunis (veenen- daal) Klein Vlaanderen 75, Mid delburg - Zondag 9.30 en 16.30 uur ds. de Graaft (leesdienst) Anglicaanse Kerk - (Mission to Seamen) Zeemanshuis Schelde- poort - Zondag 10.30 uur Holy communion, 19.30 uur evening prayer. Luth. Kerk - zondag 10.00 uur combinatiedienst M'burg, ds. Buis- sing-van Beers. Gem. de Wijngaard - Zondag: Zuiderbaken - 9.30 uur ds. V.d. Sanden. Zevendedagsadventisten - Za terdag - vlissingen ds. Ter Mate Middelburg ds. Ter Mate. Kristen Zuid Molukse kerk in Nederland - Souburg, zondag 10.00 uur pdt. Wainsapy. Koude kerke, 12.00 uur idem. Doopsgezinde Gemeente Mid delburg - Zondag geen dienst. Geref. Kerk Vlissingen - Pe- truskerk zondag 9.30 uur ds. Mak- kinga; Johanneskerk 19.00 uur ds. Pettinga. Open Hof - Zondag 9.30 uur ds. Krijger; 17.00 uur ds. Mak- kinga. Chr. Geref. kerk Vlissingen - Zondag 9.30 en 17.00 uur St. Hof (Amersfoort) Der Boede- Zondag ds. Altena. Hervormd Middelburg - Nieu we Kerk, Groenmarkt, zondag 10.00 uur ds. Rinkema. Koorkerk, Koorkerkhof - Zondag 10.00 uur ds. Geers. Oostkerk, Oostkerk- plein - Zondag 10.15 uur, ds. Kore- vaar; 19.00 uur ds. V.d. Linden (Geref. Bondsdienst) Ontmoe- tlngskerk, Oosterscheldestraat - Zondag 10.00 uur ds. Roodenburg. Thomaskapel, Vrijlandstraat - Zondag 10 uur ds. Borgers. Engel se Kerk 19 uur ds. Nell. Ned. Ge ref. Kerken In Engelse kerk - Middelburg zondag 9.30 uur dhr. Budding, 17.00 uur dhr. Riemens. Kristen Zuid Molukse Kerk In Ned. - Souburg zondag 10 uur. ds. Fader. Vrijz. Herv. en Remonstranten - Vrijz. Prot. Centrum Ophir, Bad- huisstr. 186, Vlissingen, 'zondag 10.30 uur ds. De Weerd. Stichting Jeugd en Gezin In Zeeland - Middelburg. Dagelijks en in het weekend telefonisch be reikbaar 01180-28555. FIOM Zeeland - Stichting tot hulpverlening bij zwangerschap en alleenstaand ouderschap. Loskade 17, 4331 HV Middelburg, spreek uur volgens afspraak, tel. 01180- 27311bereikbaar tussen 9.00 en 12.30 uur. Vrijwillige Humanistische geestelijke hulpverlening - Tel. 01180-36339. Zeeuws Consultatiebureau voor alcohol en drugs - Brak straat 30, Middelburg, tel. 01180- 37320, Vlissingen, Badhuisstraat 25-27-29, tel. 01181-13240/ 14240. Buiten kantooruren 01180- 37320. Stichting v. Maatschappelijke Dienstverlening Walcheren - Loskade 29, tel. 01180-26951. Open tijdens kantooruren. Vlissin gen, dr. Otterstr. 3, tel. 01184- 19820. Spreekuur dagelijks van 9.00-10.00 uur, dinsdag tevens van 19.00-20.00 uur. Wijkgezondheidscentrum Zuid-Dauwendaele - Roozen- burglaan 18, Middelburg, tel. 291146. Spreekuur gezinsverzor ging maandag t/m vrijdag 9.00 tot 9.15 uur. Spreekuur maatsch. werk maandag t/m vrijdag 13.30 tot 15.30 uur. Opvanghuis voor jongeren - Dag en nacht bereikbaar via tel. 01180-16816. Gehandicapten Adviesbureau Zeeland AN IB, AVO, GON - Kosteloze hulpverlening, advies, in formatie, bemiddeling. Dagelijks geopend van 9.00-12.00 uur en van 13.00-17.00 uur. Tel. afspra ken 01180-23592. Werkgroep Laat Leven te Wal cheren - Onderdeel van de vereni ging ter bescherming van het on geboren kind, tel. 01184-61825. Vrouwen Nazorg Borstampu- tatie - Spreekuur woensdag van 10.00 tot 12.00 uur. Tel. 01180- 14366. Alfabetiseringsproject „Wal cheren" - Leren lezen en schrij ven aan Nederlandstalige mensen van 18 jaar en ouder. Aanmeldin gen en informatie tel. 01184-17819 of 01180-16278. PvdA Ombudsman Vlissingen -Tel. 01184-63133. Medisch kleuter- en kinder dagverblijf - Opvang van kinderen in de leeftijd van 1V4-6 jaar en op vang schoolgaande jeugd. Middel burg. tel. 01180-13226. Vlissingen, tel. 01184-63724. Bureau voor rechtshulp Zee land - Loskade 35-37, Middelburg 01180-37120, dinsdag van 10.00 tot 12.00 uur en donderdag van 19.00 tot 21.00 uur. Maandag van 13.30 uur tot 15.30 uur. Stichting Blijf van m'n lijf Zee land - postbus 231, Middelburg 01184-14645, dag en nacht. Telefonische hulpdienst - Voor mensen in geestelijke en so ciale nood. Dag en nacht geopend, tel. 01180-15551. Chr. Adviesbureau voor School en Beroepskeuze - Bad huisstraat 24, vlissingen, tel. 01184-13655. U.V.V. Receptendienst/ Vriendschappelijk huisbezoek - Mevr. v.d. Laan-de Gooyer, tel. 01184-67029. Woningbouwvereniging Basco - Storingen aan c.v., liften en warmwatervoorzieningen, behalve geisers. Na werktijden en in het weekeinde, tel. 12527. Opheus, Werkgroep voor hu welijk en homofilie - Informatie en opvang tel. 01184-72161. Bejaardencentrum Ter Reede - Koudekerkseweg 81, 4382 EJ Vlissingen, tel. 01184-17820. Infor matie betreffende verzorgingste huis en bejaardenwoningen. Spreekuur maatschappelijke werk kracht maandag en donderdag van 9.00 tot 10.00 uur, telefonisch da gelijks van 9.00-9.45 uur. NVSH - Wijngaardstraat 9, Goes. Info/bibliotheek, 1e en 3e maandag van de maand van 20.00- 22.00 uur. Open huis 2e erT4e za terdag van de maand van 10.00- 15.00 uur. Middelenverkoop tijdens de openingsuren of via telefoon 01180-15200 tel. hulpdienst NVSH, 01100-21724. Info-Team FNV - Middelburg. Spreekuur 1ste donderdag van de maand, Walplein 6, 19.30-20.30 uur. Vlissingen: spreekuur 2e don derdag v.d. maand in kant. Bouw en Houtbonden, Schuitvaartgracht van 7-8 uur. Souburg: spreekuur 3e dinsdag v.d. maand in Midden hof van 7-8 uur. Project Mensen zonder Baan - Werkgroep Vrijwilligersvacature bank, Latijnse Schoolstraat 10, Middelburg, tel. 01180-35790. Iedere donderdag van 10-12 uur. Passantenopvang-thuislozen- zorg - 01184-14431Crisisopvang 01184-14911. en nacht be reikbaar. Stimezo Zeeuwsch-Vlaande- ren - Molenstraat 17, Groede, tel. 01171-1550. Belangenvereniging WAO Walcheren - Dinsdagmiddag van 14.00-16.00 uur,.Loskade 29, Mid delburg. Zelfhulpgroep familieleden, drugsverslaafden, anonieme fa milies, Vlissingen, Postbus 520, 1380 XA, do. half 8-10 uur Wolters huis, Vlissingen. Do. 17 juni Vr. 18 juni Za. 19 juni Zo. 20 juni Ma. 21 juni Dl. 22 juni Wo. 29 juni 11.17 en 23.36 uur 12.26 en --.--uur 0.34 en 13.08 uur 1.24 2.09 2.58 3.49 en en en en 13.56 uur 14.40 uur 15.28 uur 16.18 uur

Scheldebode | 1982 | | pagina 5