De braderie -aanbiedingen zijn als vanouds: 3 dagen lang extra voordeel voor u. TIJDENS DE BRADERIE i bij aankoop van een bnl 30ZKOBTWG op montuur en glazen dus kortweg Koop een Polaroid zonnebril uw rniUPLETE BRIE en maak kans op een fijne strandset! Polaroid, goed om te zien. Al 25 jaar lang 89,50 Diverse verrekijkers 69,50! 2,50 500 750 10,00 rihck brillen Reservebril Halve-maan-bril Thermometers Barometers 10% korting! voor de weggeefprijs van o.a.: 20% korting. Alleen tijdens de braderie: Voor afstand of nabijheid, met onbreekbare glazen en licht in dragen. 69,50 59,50 Grandioze aanbieding tijdens de braderie v.a. - incl. draagtas 495 Alleen tijdens de braderie: Zorg dat u er bij bent! Op diverse andere zonnebrillen buiten de aanbiedingen Lange Delft 8a - 8b, tel.01180 -137 92 zonder maximumbedrag oï beperking van uw keuze iénmalige extra aanbieding met f 25,- voordeel. Schitterend metalen of robuust cello montuur met JT polaroidglazen van f 50,- voor T Mm Braderieprijs slechts Speciale aanbieding .a. SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 16 JUNI 1982 Als u tussen 15 mei en 31 juli een Polaroid alles in de prachtige Polaroid-kleuren. zonnebril koopt, maakt u kans op het winnen Komt u de 1982-kollektie van Polaroid gerust van een van de duizenden strandsets. eens bekijken. Hij is meer dan de moeite Zo'n set bestaat uit een mooi groot badlaken, waard en wie-weet bent u een van de een fijne strandtas en een frisbee, en dat gelukkige winnaars. Pech komt altijd op een J ongelegen moment. Zorg daarom voor een goede Braderieprijs slechts (Altijd bij de hand, met handige vul penclip. Rinck Brillen prijs compleet met lees- glazen* Overigens hebben we vele andere uit voeringen in deze z.g. halvemaansbril. Braderieprijs slechts V 224 Rinck Brillen Middelburg Wie brilt moet nu even komen neuzen! korting 'O'WO'O Cowt'-o" C.-C-Ofl» Mm «s» S05J N€ Zonnebril Tijdens de braderie reservebril met glazen voor afstand of nabijheid. Zonnebrillen Hoge correctie geringe bijbetaling Deze aanbiedingen zijn alleen geldig in onze zaak te Middelburg. t

Scheldebode | 1982 | | pagina 24