Letzer Ventevogel makelaardij I a SUHfcLüfcBODE VAN DINSDAG 18 MEI 1982 20? BEHOORT TOT VENTEVOGEL FINANCIËLE SERVICE GROEP B.V. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot ons kantoor of tot uw eigen makelaar. Badhuisstraat 71 Postbus 151 4380 AD Vlissingen Tel.: 01184-19192 Buiten kantooruren 01106-2204 lid NBM VLISSINGEN. Branderijstraat 8 Fraaie nieuwbouwwoning in monu mentenstijl: type herenhuis, met fraai uitzicht op de Jacobskerk, tuin op het zuiden. Ind.: vestibule, toilet, living, halfopen keuken, berging. Verd.: 2 slaapkamers, badkamer met 2e toilet, overloop; 2e verd.: 2 slaapkamers, badkamer, bergkast; zolderverdie ping. Vraagprijs: 310.000,-v.o.n. ARNEMUIDEN. Oranjeplaat 42 Op zeer unieke stand gelegen semi- bungalow met garage, gelegen aan het Veerse Meer. Bij de woning be hoort een aanlegsteiger. Het object is gelegen op de royale kavel grond 550 m2 met veel privacy. Ind.: entree, hal, slaapkamer, badkamer, toilet, eet- ruimte, zitkuil, keuken, garage. Verd.: 2 slaapkamers, veel bergruimte. Alge meen: goede staat van onderhoud, hetelucht verwarming, open haard en plavuizen. Vraagprijs: 249.000,- k.k. VLISSINGEN. Wilhelminastraat 63 Op de derde verdieping gelegen, zeer fraai gerenoveerde flat met berging. Indeling: trappenhuis, gang, 2 slaap kamers, balcon, living, badkamer met bad, toilet, moderne keuken met in- bouw-apparatuur. Algemeen: de wo ning wordt opgeleverd incl. inventaris en stoffering (oud ±1 jaar). Aanvaar ding na ±1 maand. Pand voorzien van c.v.. Vraagprijs: incl. 10.000,-inventaris en stoffering 80.000,- k.k. VLISSINGEN. Doorenburg 29 Gelegen aan een groenstrook, pretti ge, moderne halfvrijstaande eenge zinswoning met een royale garage. Goed aangelegde tuin op het zuid westen. Ind.: beg. grond, entree, hal, toilet, halfopen moderne keuken, woonkamer, royale bergkast. Verd.: 2 grote sl.-kamers, badkamer met dou che en 2e toilet, overloop. Zolder- verd.: 1 grote sl.-kamer, berging, c.v.- ruimte, overloop. Algemeen: hard houten kozijnen, spouw- dakisola tie, grondopp.: ±143 m2. Vraagprijs: J 125.000,-k.k. VLISSINGEN. Goeman Borgesius- straat 95 In de wijk Paauwenburg gelegen fijne eengezinswoning met vrijstaande berging. Ind.: entree, gang, toilet, trapkast, keuken, living. Verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, overloop. Zolderetage: Overloop, c.v.-ruimte, royale berg ruimte, 1 slaapkamer. Algemeen: aanvaarding direct. Goede staat van onderhoud. Grondopp. 164 m2. Prijs: 107.500,- k.k. VLISSINGEN. Paul Krügerstraat 20 flat 518 Keurig appartement gelegen op de 1e verd. van de „Raadhuis Flat". In deling: entree, gang, royale L-vormi- ge living, open keuken, 2 slaapka mers, badkamer met ligbad, bergkast, 2 balcons. De berging is ideaal gele gen naast de toegangsdeur tot de flat. Algemeen: ged. dubbel glas. Pand voorzien van een lift. Aanvaar ding i.o.L Intercom. Vraagprijs 135.000,-k.k. VLISSINGEN. Bossenburg 171 Royale eengezinswoning met ber ging. Goede situering, tuin gelegen op 't zuiden. Indeling beg. grond: en tree, hal, halfopen keuken, living, ber ging. 1e verdieping: 3 slaapkamers resp. 14,9 en 6 m2, overloop, badka mer met ligbad, toilet en w.t.. 2e Ver dieping: 2 slaapkamers resp. 18,4 en 14,3 m2, overloop, balkon, berging. Algemeen: c.v., ged. dubbelglas, aan vaarding i.o.L Vraagprijs 135.000,-v.o.n. VLISSINGEN. Scheldestraat 7-9 Zeer goed onderhouden bedrijfspand met bovenwoning, gelegen op een goede winkelstand. Indeling: begane grond: bedrijfsruimte 127 m2. Verdie ping: indeling: woonkamer, kleine voorkamer, keuken, toilet, dakterras, slaapkamer; verdieping: 2 slaapka mers, open vliering. Algemeen: goe de staat van onderhoud, centraal ver warmd, achterom, grondopp. 171 m2. Vraagprijs: 185.000,-k.k. KOUDEKERKE. Walestraat 5 Op goede stand gelegen moderne woning type 2/1-kap. Deze woning biedt u veel luxe en wooncomfort. Het zitgedeelte is enigszins verdiept. Ind.: hall, w.c., bergkast, woon/eetkamer, open haard, open trap, semi-open keuken, vide; verd.: 2 voorslaapka mers, 2 achterslaapkamers met bal kon, badkamer, berging, garage. Grondopp. 301 m2. Vraagprijs 169.000,-k.k. VLISSINGEN. Paul Krügerstraat 283 Degelijk, goed verbouwde, zeer goed onderhouden halfvrijstaande woning met garage. Ind.: beg. grond: hal, toi let, woonkamer, halfopen moderne keuken. Verd.: 4 sl.-kamers, moderne doucheruimte met wastafel. Vliering: 1 sl.-kamer. Algemeen: ged. dub belglas, verwarming d.m.v. gaska chels. Aanvaarding in overleg, grond opp. ±164 m2. Vraagprijs 150.000,-k.k. VLISSINGEN. Walstraat 29 Goed bereikbaar winkelpand met bo venwoning, gelegen aan de Wal- straatpromenade. het pand is voor di verse doeleinden geschikt, w.o. schoenenzaak, kledingboetieks etc. Indeling - Beg. grond: winkel netto vloer-opp. ±54 m2, kantoor, kelder, groot magazijn. Verd.: woonkamer, keuken,, eetkamer, toilet, atelierruim te; 2e verd.: 4 sl.-kamers, moderne badkamer met ligbad en toilet.; zolde retage: vliering. Algemeen: aanvaar ding binnen 1 maand, leeg, winkel- opp. kan worden uitgebreid. Vraagprijs: 145.000,- Huurprijs: 12.000,- VLISSINGEN. Groenewoud 9 Herenhuis, nieuwbouw met garage, gelegen in de binnenstad van Vlissin- gen. Ind.: royale living met moderne open keuken; verd.: 2 grote slaapka mers, badkamer met 2e toilet; 2e verd.: 2 slaapkamers, badkamer, bal kon; grote zolderverdieping. Het pand is gelegen in een nagenoeg ge heel gerestaureerde woonbuurt. Vraagprijs: 220.000,- VLISSINGEN. Prattenburg 17 Moderne eengezinswoning met royaal wooncomfort. Indeling: hal en grote woonkamer en open keuken en inpandige berging. Besloten achter tuin. Verd.: slaapkamer met balcon, badkamer, berging. Algemeen: c.v.- gas; aanvaarding i.o.o.. Vraagprijs: 119.000,-k.k. RITTHEM. Dorpsstraat 14 Fraai gelegen nieuwbouwwoning in de pittoreske dorpskern. Indeling: Begane grond: hal, woonkamer, half open moderne keuken, portaal, toilet, werkkast en vrijstaande berging. Ver dieping: 1 grote en 2 kleinere slaap kamers, badkamer met ligbad, toilet en wastafel. Tweede verdieping: gro te zolder met c.v-installatie, vaste trap, mogelijkheid voor 4e slaapka mer. Aanvaarding: direkt nieuwbouw. Huurprijs 750,- p. mnd. Prijs 155.000,-v.o.n. LEWEDORP. Knaphof 4 Rustiek gelegen in landelijke omge ving, goed opgeknapte moderne wo ning met garage. Ind.: beg. grond: hal, 2 sl.-kamers, moderne badkamer, toilet, L-vormige royale living, moder ne keuken, berging en een royale ga rage. Verd.: 2 sl.-kamers, overloop. Algemeen: Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 135.000,- VLISSINGEN. Nieuwedijk 45 Woon/winkelpandje. Indeling: kel der, voorzien van woonkeuken, dou che, toilet, berging, provisie-kast. Be gane grond: winkelruimte annex woonkamer. Verdieping: woonkeu ken, woonkamer. Zolderverdieping: 1 slaapkamer en zolderberging. Aan vaarding: direct. Vraagprijs: 45.000,- k.k. VLISSINGEN. Nieuwstraat 42-44 Monumentaal pand, waarin was ge vestigd de voormalige Nutsbiblio- theek. Indeling: beg. grond: biblio theek, gang, toilet, summiere bedrijfs- keuken, corridor naar een achter- bouw. De verdieping heeft een aparte opgang. Indeling boven: toilet, woon- tussenkamer, achterkamer, keuken. Zolderverdieping: 2 slaapkamers en een open zolder met bevloerde vlie ring. Algemeen: de achterwoning iheeft gave eiken spanten, bouwjaar 18e eeuw. Vraagprijs: 55.000,- k.k. VLISSINGEN. Boulevard De Ruyter 340 Op goede stand gelegen apparte ment in de „Westerscheldeflat", met lift en intercom en berging. Ind.: en tree, living met fraai zicht op de „bin nenstad", 2 sl.-kamers, toilet, gang, badkamer met douche, royale keu ken. Algemeen: - goede staat van on derhoud, -hardhouten kozijnen, -aanvaarding i.o.L. Vraagprijs 85.000,- k.k. VLISSINGEN. Savornin Lohmanlaan 63. Zeer fraai gelegen leuke semi-bunga- low met vrijstaande royale garage/ berging. Grote tuin van 617 m2. Ind.: hal, gang, w.c. met fonteintje, kast, woonkamer met fraaie open haard, moderne keuken, douche met wasta fel, 2 sl.-kamers, kantoortje, gedeelte lijke bevloerde zolder. Algemeen: ge heel voorzien van dubbelglas. Goed onderhouden, gasboiler, centraal verwarmd. Vraagprijs: J 215.000,- VLISSINGEN. Scheldestraat 41 Woon/winkelpand gelegen aan een goede winkelstraat. Indeling begane grond: winkel, keuken, berging/ma gazijn, tuin. Verdieping: woonkamer, 1 slaapkamer, keuken, badkamer, toi let. Algemeen: staat van onderhoud is goed. Aanvaarding in overleg. Grondopp. 111 m2. Vraagprijs: 120.000,-k.k. VLISSINGEN. v.d. Manderestraat 7. Goede eengezinswoning met erf en ondergrond. De woning verkeert in een goede staat van onderhoud. In deling: begane grond: kamer en-sui te, entree, hal, trapkast, toilet, uitge bouwde moderne keuken. Verdie ping: 3 slaapkamers, meerdere slaap kamers mogelijk, badkamer met dou che, toilet en wastafel. Vliering. Alge meen: c.v. aanwezig; grondopp. 98 m2. Prijs: 70.000,- k.k. VLISSINGEN. Noorderbaan 52 Deze goed gesitueerde woning biedt veel wooncomfot en privacy. Vanuit de living heeft men een vrij uitzicht over de landerijen. Indeling: vestibu le, L-vormige living met plavuizen, halfopen moderne keuken, toilet, trapportaal. 2e Verd.: 2 zeer grote slaapkamers, royale badkamer met ligbad, douche en 2e toilet. Zolder- verd.: 1 sl.-kamer, berging, c.v.-ruim te. Algemeen: b.g. dubbelbeglaasd, vrijstaande berging. Vraagprijs: f 125.000,-k.k. VLISSINGEN. Bouwen Ewoutstraat 46. Zeer goed verbouwde ééngezinswo ning met zonnige tuin op het zuiden. Indeling: royale living met open haard, goed gebouwde moderne keu ken, badkamer met douche, toilet, trapkast, gang, berging. Verd.: 3 sl.- kamers waarvan één grote. Vliering veel bergruimte. Algemeen: grond opp. 98 m2. Vraagprijs: 75.000,- VLISSINGEN. Kasteelstraat 92 Zeer goed verbouwde en opgeknapte tweegezinswoning, geheel vrij te aan vaarden per 1 augustus 1982. Bene denwoning eventueel incl. inventaris; goed verhuurbaar als recreatiewo ning. Indeling: beg. grond: hal, dou che, toilet, keuken, 2 sl.-kamers, ber ging, woonkamer, tuintje. 1e verd.: royale living (42 m2), zijkamer, gang, toilet, keuken, zonneterras. 2e Verd.: 3 sl.-kamers, portaal, bergruimte, badkamer met bad, toilet. Algemeen: goede staat van onderhoud, centraal verwarmd, grondopp. ±125 m2. Vraagprijs 98.000,- k.k. VLISSINGEN. Groenewoud 11 Herenhuis, nieuwbouw, gelegen in 't hartje van Vlissingen in een nage noeg geheel gerestaureerde woon buurt. Ind.: vestibule, royale living, mog. voor open haard, moderne open pronorm keuken, toilet, bijkeu ken, vrijstaande berging. 1e Verdie ping: 2 slaapkamers, badkamer, over loop; 2e verdieping: 3 slaapkamers, badkamer, overloop; royale zolder verdieping. Vraagprijs 220.000,- v.o.n. ZOUTELANDE. Duinweg 117-3 Luxe appartement, riant gelegen aan de voet van de duinen. De ligging is uitzonderlijk goed, u kijkt vanuit de woonkamer, of balcon, in een onge rept natuur- en duingebied. Indeling: entree, toilet, L-vormige living, open keuken, balcon (zuid). Verdieping: 3 slaapkamers, badkamer met douche, overloop. Algemeen: aanvaarding i.o.L, centraal verwarmd, berging en een eigen parkeerplaats. Vraagprijs: 165.000,-k.k. 's-HEER ARENDSKERKE. Slotstraat 14 Zeer vriendelijk gelegen, in bunga- lowwijk, leuke bungalow met garage, op ±500 m2 eigen grond. Indeling: li ving, moderne keuken, hal, toilet, gang, badkamer met douche, 1 slaap kamer, studeerkamer, grote serre. Verdieping: vliering. Het pand is zeer geschikt voor een klein gezin. Alge meen: staat van onderhoud is goed, aanvaarding i.o.L, fraai aangelegde tuin. Vraagprijs: 149.000,-k.k. iH VLISSINGEN. St.-Eustatiuslaan 4 In goede woonbuurt gelegen woning type 2/1-kap met vrijstaande garage en berging. Indeling begane grond: woonkamer met mog. voor open haard, hal, gang, toilet, keuken. Ver dieping: 4 slaapkamers, badkamer met douche en wastafel. Vliering: be- loopbaar en bereikbaar via een vlie- zotrap. Algemeen: pand is voorzien van c.v., goed aangelegde tuin op 't zuiden, grondoppervlak 298 m2. Na genoeg geheel dubbel glas. Vraagprijs 149.000,-k.k. VLISSINGEN. Verlengde Bonedijke- straat 281 Op prima stand gelegen halfvrijstaan de woning met grote garage (30 m2) met grote tuin. Indeling - Begane grond: entree, woonkamer, keuken, garage, toilet. Verdieping: 3 slaapka mers, badkamer met douche en 2e toilet. Vliering: geheel bevloerd. Alge meen: goede staat van onderhoud. Fraai aangelegde tuin op het zuiden, grondopp. 319 m2, centraal ver warmd. Vraagprijs 145.000,-k.k. HEINKENSZAND. Waadvogelstraat 14 Fraaie eengezinswoning met garage, gelegen in één van de schilderachtig ste dorpen van Zuid-Beveland. Ind.:1 beg. grond: royale L-vormige living met mog. voor open haard, royale bergkast onder de trap, moderne halfopen luxe keuken, entree, toilet, hal. Verd.: 3 grote sl.-kamers, luxe badkamer met ligbad, toilet en wasta fel, overloop. Zolderverd.: 1 royale sl.-kamer, c.v.-ruimte, grote overloop, veel bergruimte. Algemeen: Zeer goede isolatie, hardhouten kozijnen, grondopp. 176 m2. Vraagprijs: 132.500,-k.k.

Scheldebode | 1982 | | pagina 7