Plaatdebuut mogelijk voor jonge artiesten uit de regio Hondenvereniging viert tiende jaar met open dag het weten waard Scheldebode-kringetje Opnamen „Poptocht-LP" starten in april Zeeuws steunpunt voor kunstzinnige vorming en Volwasseneneducatie een feit Scholen of niet scholen: dat is de vraag Concert Laetitia Strijkkwartet Film Y. for Christ Muziekfestival Leger des Heils Open avond Israël Comité Nederland Gratis concert van Nationaal Jeugd Orkest Natuurclub, fotoclub en poppen maken in Woltershuis STUDIEMIDDAG: Microcompu ter en onderwijs Er is nog hoop Welkomstdienst ZEELAND - Tien Zeeuwse groepen zijn te beluisteren op de elpee „Klompop '81", uitgege ven door de onlangs op gerichte Pop Vereniging Zeeland, PVZ. De volgende groepen zijn op de elpee te horen: Backstage, speelt vol gens hun opgave power rock. Inmiddels is de naam van de band ver anderd in Relaye; The Hick, Nederlandstalige rockmuziek, inmiddels opgeheven; Balls, speelt rock; Silly Thing, blues rock; Serial, moderne rock met reggea en ska- invloeden; Zapata; har de rock met funk en jazz-invloeden; Zapata, harde rock met funk en jazz-invloeden; Kort- dag, theaterpop, inmid dels opgeheven; Chivyt, rock; Jan Blok, oude stijl rock and roll. Heet nu „Jake Schmidt Band"; Pwt band, geva rieerde swingende pop muziek. De leden van deze groepen komen uit heel Zeeland. Van Re- nesse tot Kwadendam- me, Vlissingen, Goes, enz. Belangstelling BREDA - „Poptocht" is de naam van een nieuw evenement dat van de zomer in de binnenstad van Breda gehouden zal worden. Bijzondere kerkdienst ff lm: Ruim 70 groepen HUISARTSEN APOTHEEK TANDARTS DIERENARTSEN KRUISWERK Kerkdiensten DIVERSEN Hoogwater m «v 2Ub Tien Zeeuwse popgroepen op elpee „Klompop '81". De Popvereniging Zeeland Het gaat om een twee dagen durend popfestijn (op 6 en 7 augustus), dat bestaat uit verschillende onderdelen, zoals een internationaal straatmuzikantenfestival, een nachtcon cert, modeshows van eigentijdse kleding en sieraden en een popmarkt. De hoofdmoot bestaat ech ter uit de eigenlijke „Pop- tocht" langs een groot aantal kroegjes in de tweede uit gaansstad van Nederland, Breda. Met een passe-par- tout heeft de deelnemer aan de tocht toegang tot de meest uiteenlopende etablissemen ten waar allerlei artiesten li ve-optredens zullen verzor gen. Ter gelegenheid van dit nieuwe evenement - dat als de opzet slaagt uniek voor Nederland genoemd mag worden - wil de Poptochtor ganisatie een elpee uitbren- MIDDELBURG - Lex Goudsmit en Doris van Caneghem spelen in het blijspel van Willy Russel, Rita en de voetreis naar Rome de verlopen dichter, leraar aan de Open Univer siteit, en het spontane kapstertje dat zich cultuur laat bij brengen op een literatuurcursus. Het stuk is maandag 5 april te zien in de schouwburg van Middelburg. Het stuk draait om de vraag of scholing de sponta niteit van een mens geen ge weld aandoet. De verlopen dichter vindt van wel, maar het antwoord wordt in dit stuk aan de toeschouwer overgelaten. Het toneelstuk begint om acht uur. Kaarten zijn ver krijgbaar bij Uit in Zeeland, Nieuwe Haven Middelburg VLISSINGEN - Het Laeti tia Strijkkwartet uit België speelt aanstaande zondag middag in het Vestzakthea ter werken van Haydn, Puc cini, Schubert, Debussy en Beethoven. Het sherryconcert is geor ganiseerd in het kader van het Belgisch-Nederlands Cultureel Accoord. Het twee jaar bestaande kwartet staat onder leiding van oprichter Marcel Lequex, een interna tionaal bekend kamermusi cus. Hij was onder meer twintig jaar solist bij het Belgisch Kamerorkest. Het kwartet bestaat verder uit Eddy Desnijder, Annemie Vercauteren en Filip Brys. Het concert begint om halfvijf. Kaarten in voorver koop bij Uit in Zeeland, Nieuwe Haven Middelburg. Organisatie Uit in Vlissin gen. VLISSINGEN - In het jongerencentrum van Youth for Christ aan de Zuidmarkt in Vlissingen draait zater dag 3 april de film If I Pe rish. Een Koreaanse vrouw trotseert er een vervolging als zij tijdens de Tweede Wereldoorlog geen hulde wil brengen aan de keizer van Japan. Het begint om halfnegen. voor 17,50 (CJP en Pas 65+ 10.-) en aan de zaal. Orga nisatie SPM. MIDDELBURG - Zondag 4 april om halfdrie wordt er weer een bijzondere kerk dienst voor geestelijk gehan dicapten gehouden in de Ontmoetingskerk in Middel burg. Voorganger in deze in terkerkelijke dienst is domi nee Borgers. Na afloop is er een koffiecontact. The cannonball run, ofwel op de snelweg breekt de hel los. Een illegale grand-prix dwars door Amerika. Met vele brokken en politie-ach- tervolgingen. Voor de hoofd rollen zijn een serie sterren aangetrokken: Burt Rey nolds, Roger Moore, Farrah Fawcett, Dom Deluise, Peter Fonda, Dean Martin, Sammy Davis Jr. Alhambra 1, donderdag tot en met woensdag acht uur, zaterdag en zondag zeven uur en halftien. Zondagmiddag twee uur. Alle leeftijden. Keer op keer. Porno. Alhambra 1, vrijdagnacht elf uur. Achttien jaar. The history of the world van Mel Brooks. Tweede week. Alhambra 2, donderdag tot en met dinsdag acht uur, za terdag en zondag zeven uur en halftien Alle leeftijden. Fist of fury. Karate. Alhambra 2, vrijdagnacht elf uur. Popeye Festival. De zeeman moet zijn Olijfje weer red den van de bruut Bluto die het op haar eer heeft voor zien. Alhambra 2, zondagmiddag twee uur. Alle leeftijden. Yanks van John Schlesinger laat de sfeer aan het Engelse thuisfront zien tijdens de tweede wereldoorlog. Ame rikaanse soldaten zoeken tij dens een gedwongen rustpe riode contact met de vrou wen die de afwezigheid van hun mannen proberen te verzachten. Schlesinger te kent een portret van drie pa ren met verschillende ach tergronden en moraal. Alhambra 2, woensdag 7 april acht uur. Een ZVU- film. MIDDELBURG - Zater dag 3 april houdt het Leger des Heils een muziekfestival in de Gereformeerde Kerk aan het Hofplein in Middel burg. Hieraan zal worden meegewerkt door het korps Middelburg en het Brass band Korps Vlaardingen on der leiding van A. Gibson. Het festival begint om half- acht. Kaarten zijn verkrijg baar in de Hoogstraat 18, Koestraat 37 en Molstraat 10. gen waarop een aantal deel nemende groepen met stu dio-opnemen te horen zal zijn. Daartoe bestaat voor tien a twaalf bands uit West-Brabant en Zeeland de gelegenheid zich op te geven. Voorwaarde is dat het hun plaatdebuut zal betreffen. (Adres: „Poptocht", Postbus 4950, 4803 EZ Breda t.a.v. Ad van Berkel). Kandidaten dienen een tape met drie eigen composities, alsmede een foto en enkele autobio grafische gegevens op te stu ren. In april beginnen de opna men in de Xantippe Studio's te Breda. De elpee verschijnt tijdens het Poptocht-evene- ment en zal voorzien zijn van een fotoboek. Het al bum, dat onder de twintig gulden geprijsd zal zijn, komt overal in het land in de platenwinkels te liggen. MIDDELBURG - Donder dag 1 april is er een open avond van het Israël Comité Nederland in De Schakel in Middelburg. Er is een grote markt met allerlei kraampjes met ver schillende Israëlische spe cialiteiten, wijnen, boeken en folkloristisch handwerk. Ook worden deze avond twee films vertoond. De toe gang voor deze avond is gra tis en het begint om halfacht. is van mening dat de Zeeuw se pop meer belangstelling moet krijgen. De nieuwe vereniging heeft voor 1982 veel plannen. Zoals het uit brengen van een Zeeuws popblad, om de twee maan den; streven naar meer op- treedmogelijkheden voor Zeeuwse bands; opzetten van informatiebijeenkom sten over Buma, belasting en dergelijke; streven naar be tere gezamenlijke oefen ruimtes in diverse regio's; een centraal apparatuur-de- pot en informatie verschaf fen over plaatopnamemoge lijkheden. De uitgebrachte elpee is in verschillende platenzaken tekoop. Ook op Goeree- Overflakke. Hoewel het voormalige eiland (nog) niet bij Zeeland hoort is dat wat de Popvereniging betreft wel het geval. Voor verkoop adressen kan men contact opnemen met de contactper soon op Goeree-Overflak- kee. Rob van de Beek, Dub bele Ring 22, Sommelsdijk 01870-5383. Wie meer wil weten over de vereniging, die zich op wil werken als een volwaardige vakbond voor de ruim 70! popgroepen die in Zeeland actief zijn kan daarvoor ook bellen of schrijven naar: Re ne de Dreu, Gerbernesseweg 15 in Nisse, tel. 01194-505. MIDDELBURG - Het Nationaal Jeugd Orkest geeft zater dag 3 april een gezinsconcert in de Concertzaal in Middel burg. Het orkest bestaat uit tachtig muziekstudenten van de verschillende Neder landse conservatoria en een aantal gevorderde amateurs. Als solisten treden op de Zeeuwse pianisten Frank Mol en Marijke van Duin. Tijdens het concert wordt een toelichting gegeven door Robert Weeda. Het orkest staat onder leiding van diri gent Adam Gatehouse. Het programma omvat werken van Berlioz, Saint-Saëns en Gershwin. Het concert be gint om acht uur. Gratis kaarten zijn verkrijgbaar bij de Rabobank. VLISSINGEN - In het S.KW.-clubhuis, het Wol tershuis, komt iedere don derdagmiddag van kwart over vier tot halfzes een na tuurclub bijeen. De deelnemers houden zich bezig met het beschilde ren van stenen, bloemen persen, werken met schelpen en dergelijke. Ook praten zij over natuur- en milieupro blemen als de zeehonden- moord, lozing van giftige stoffen en dergelijke. De club is bedoeld voor kinderen van acht tot twaalf jaar. Iedere donderdagavond is er voor de fotoliefhebber ge legenheid om zijn kennis te vergroten in het Wolters huis. De bedoeling is de mensen zo veel mogelijk zelf te laten experimenteren. Ook zal er een beroepsfotograaf aan wezig zijn om het een en an der uit te leggen. Men kan terecht van acht tot tien uur. Op maandag 29 maart be gint een cursus poppen ma ken. Deze wordt gegeven door Ans van Brussel en bestaat uit tien lessen van tien uur tot halftwaalf. Voor inlich tingen of opgave kan men bellen, het nummer is 14660. VLISSINGEN - Dit jaar is het feest bij de Kringgroep Walcheren, de Duitse herdershonden vereniging die weke lijks traint op het VCB-terrein aan de Zuidbeekseweg in Vlissingen. De kringgroep bestaat namelijk tien jaar en het bestuur wil dit verspreid over het hele jaar vieren. Zo is er zaterdag 3 april een open dag op het terrein aan de Zuid beekseweg bij de speeltuin. Vanaf halfnegen kunnen belangstellenden er terecht om bijvoorbeeld een demon stratie van gediplomeerde herdershonden mee te ma ken. Of een lot kopen, waar mee onder meer een fiets valt te winnen. Er wordt honden ook een examen af genomen. Dit examen - nieuw bij de kringgroep - is bedoeld voor alle soorten honden. Het is een soort ele mentaire gehoorzaamheids test voor „asbakrassen". Voor dit examen is kort ge leden een cursus begonnen onder leiding van twee kringgroepleden (die zelf al lange tijd meedraaien met hun herdershond uiteraard). Verder zal er een kraam worden ingericht door de dierenbescherming, een in formatiekraan! over de Duitse herder en de hond in het algemeen. Waarschijn lijk loopt er op de open dag een dierenarts over het ter rein om vragen van het pu bliek over hun huisdier te beantwoorden. Voor de in wendige mens wordt even eens gezorgd. Op 14 augustus houdt de Kringgroep Walcheren een internationale africhtings- wedstrijd met Duitse, Belgi sche en Nederlandse deelne mers en internationale keur meesters. MIDDELBURG - Per 1 maart is het Zeeuwse Steun punt voor Kunstzinnige Vorming en Volwassenene ducatie van start gegaan. Het instituut is sinds die da tum gevestigd aan de Rouaanse Kaai 43 in Middel burg. Drie medewerkers van de Zeeuwse Culturele Raad en de Stichting Zeeland zijn overgegaan naar het Zeeuw se Steunpunt. Het zijn Han van Poelje, Ine Bloemen en Lizette de Wijn. Ine en Li- zette zijn sinds enige jaren consulentes vormingswerk voor vrouwen. Zij nemen hun totale werkpakket mee naar het Zeeuwse Steun punt. Dat betekent dat het VOS-project, het VIDO- MIDDELBURG - Woens dag 31 maart wordt er in het gebouw van de Christelijke Pedagogische Akademie in Middelburg een studiemid dag gehouden rond het the ma „De microcomputer en het basisonderwijs". De studiemiddag omvat een lezing, waarna er gele genheid is om aan twee workshops deel te nemen. Het programma wordt inge leid door A. Dirkzwager van de Vrije Universiteit in Am sterdam die al een aantal ja ren experimenten begeleidt over het gebruik van de mi crocomputer in het basison derwijs. De studiemiddag wordt besloten met een fo rum. werk en dergelijke niet meer onder de verantwoordelijk heid van de Zeeuwse Cultu rele Raad vallen. Ook Han van Poelje neemt een groot deel van zijn werkpakket mee naar zijn nieuwe onder komen. Het gaat om onder steuning en begeleiding van ontikkelingen in de volwas seneneducatie. Ook het alfa betiseringsproject Zeeland en de daarbij behorende consulentes Dineke Raterink en Finy Consten zijn in het Zeeuwse Steunpunt opgeno men. VLISSINGEN - In het ka der van de landelijke evan gelisatie-actie „Project '82" houdt de werkgroep Vlissin gen een gespreksavond in Het Anker op donderdag avond 1 april. Het begint om acht uur. Naar aanleiding van het thema „Er is nog hoop" zullen dia's worden vertoond en is er gelegen heid tot discussie. MIDDELBURG - Majoor Wip van het Leger des Heils leidt op zondag 4 april de Welkomstdienst-voor-ieder- een in de Ontmoetingskerk in Middelburg. De dienst be gint om kwart voor zeven. Ook zal tijdens de dienst gesproken worden door de heer Schoenmaker over het onderwerp: „Wat moet je nou in zo'n cultuur-gebon den kerk?" Muzikale mede werking wordt verleend door de brassband van het Leger des Heils Vlaardingen en het jeugdkoor de Gi deonsbende. MIDDELBURG - Vorige week heeft mevrouw Ruiker uit de Gerbrandystraat in Vlissingen kunnen profite ren van aanbiedingen van winkeliers uit haar woon plaats. Misschien bent u deze week de gelukkige. Loopt u dan even binnen op het kantoor in Vlissingen waar u de foto op kunt halen. De Middelburgse gevers zijn: Foto Harry Verschueren, Lange Delft 46, stelt be schikbaar een fotocadeau bon van 5,-. Hotel-café-restaurant De Huifkar, Markt 10, stelt be schikbaar koffie met gebak voor twee personen. Bijou Tassennuis, Lange Delft, stelt beschikbaar een sleuteletui. Vleeshouwerij A. Sturm, Veeresingel 90, stelt beschik baar een pond eigengemaak te rookworst. Instituut Cosmetica, tele foon 01184-62737, gratis schoonheidsbehandeling. Pannekoekhuis „De Ka bouterhut", Oosterkerkplein 8, gratis pannekoek met kof fie. Fruitspecialist Van der Hielen-Nijsse, Langeviele 41, stelt beschikbaar 1 pond zuidvruchten. Optiek Focus, stelt be schikbaar een briletui. Babyhuis De Weefstoel, Langeviele 3, stelt beschik baar een cadeaubon van 10,-. Gegevens voor deze ru briek moeten uiterlijk de vrijdag voor de week. van plaatsing om 11.00 uur op het kantoor aan de Torenstraat 5 in Vlissingen binnen zijn. Vlissingen - Zaterdag Bom, Badhuisstraat 81, tel. 12233. Zon dag v.d. Griek, Badhuisstraat 46, tel. 12950. Spreekuur voor drin gende gevallen van 12.30-13.00 uur en van 17.30-18.00 uur. Visites aanvragen voor 10.00 uur. Middelburg - Zaterdag Boer winkel, Noordweg 214, tel. 12460. Zondag B. Pont, Hammerskjöld- laan 39, tel. 37393. Spreekuur voor spoedgevallen 12.30-13.00 uur en van 17.30-18.00. Visites aanvragen voor 10.00 uur. Souburg, Middelburg-Zuid, Arnemuiden en Nieuwland - Za terdag Kapteyn Lekstraat 6, O.- Souburg, tel. 011840-61630. Zon dag Kapteyn-Snijders, zelfde adres. Spreekuur voor spoedgeval len van 12.30 tot 13.00 en van 17.30 tot 18.00 uur. Visites aanvra gen vóór 10.00 uur. West- en Midden-Walcheren - Zaterdag en zondag Bouwense, Valkenisseweg 14, Biggekerke, tel. 01185-2190. Westkapeile, Domburg, Aagte- kerke, Zoutelande, Biggekerke, Meliskerke en Koudekerke - Vrij dag 18.00 uur - Zondag 24.00 uur v.d. Male, Duinweg 59, Zoutelan de, tel. 01186-1282. Oostkapelle, Serooskerke, Grijpskerke en Veere - Zaterdag 8.00 - zondag 23.00 uur Dijkstra, Oostkapelseweg 12, Grijpskerke, tel. 01189-2523. Vlissingen - Vrijdag 2 - vrijdag 9 april, Papegaaienburg 24-26, tel. 66345. Middelburg - Vrijdag 2 april- vrijdag 9 april Hummelen, Markt 69. Voor heel Walcheren - Zater dag en zondag Jansen, J. van Hoofkwartier 90, Middelburg, tel. 01180-15595. Spreekuur voor spoedgevallen van 11.00 tot 12.00 uur. Middelburg en Vlissingen - Za terdag en zondag geen opgave. Praktijk Oostkapelle - Oude Domburgseweg 33a, Oostkapelle, tel. 01188-1443. Behandeling klei ne huisdieren op afspraak. Vlissingen - Zaterdag e 80-29264. Al en zon dag Burgers, tel. 01180-2 Ie werkdagen spreekuur door wijk verpleegster in wijkgebouw Leliën- laan 1 van 17.00 - 17.30 uur. Souburg, Papegaaienburg, Boosenburgh, Westerzicht en Paauwenburg - Zaterdag en zon dag De Ruyter, tel. 01184-61736. Alle werkdagen is er spreekuur door een van de wijkverpleegkun digen van 17.00 tot 17.30 uur in het Gezondheidscentrum, Van Pe restraat 8. Verloskundigen - vrijdag 18.00 - maandag 8.00 uur Klompe, Door nenburg 9, tel. 01184-71140. R.K. Kerk Walcheren - Sou burg Martinuskerk zaterdag 19.00 uur en zondag 10.00 uur resp. lij densverhaal en palmplechtigheid; Paauwenburg Open Hof zondag 11.00 uur palmplechtigheid, lij densverhaal, eigen koor, 19.00 uur lijdensverhaal, samenzang; Vlis singen Lieve Vrouwekerk zater dag 19.00 uur palmplechtigheid, gem.koor, zondag 9.30 uur palm plechtigheid, dameskoor, 12.00 uur idem, jeugdkoor; Middelburg Petrus- en Pauluskerk zaterdag 19.00 uur en zondag 10.00 uur palmplechtigheid en eucharistie; Hoeksteen zondag 11.30 uur palmplechtigheid en eucharistie; Domburg Willibrorduskerk eerste en derde zondag 8.45 uur. Leger des Heils - Vlissingen zondag 10.00 uur heiligingssamen komst Kapt. v. Kesteren, 19.00 uur verlossingssamenkomst in Ter Reede. Bethesda St. Josephzieken- huis - zondag 10.00 uur ds. Van Stuyvenberg. Geref. kerk en Ned. Herv. Ge meente Souburg - zondag 9.30 uur Kanaalstraat ds. Melse, 19.00 uur ds. Korevaar (Middelburg); Oranjeplein, 9.30 uur dhr. Heems kerk. Bejaardenhuis Zoute Viever - zondag 19.00 uur dhr. v.d. Putte. Geref. Kerk Vrijgemaakt - De Lannoystraat, Vlissingen zondag 9.30 en 16.30 uur ds. Kuiper (Er- melo); Klein Vlaanderen 75, Mid delburg zondag 9.30 en 16.30 uur ds. Scherft. Anglicaanse Kerk - (Mission to seamen) Zeemanshuis Schelde- poort geen opgave. Luth. Kerk - Walstraat 23, Vlis singen, zondag 10.00 uur ds. Buis- sing-van Burs, Middelburg, zondag 10.00 uur ds. Van Tuyll. Gem. de Wijngaard - Zondag Zuiderbaken, 9.30 uur ds. v.d. Zanden. Zevendedagsadventisten - za terdag 't Anker Vliss. 9.15 uur jeugddienst, 10.15 uur bijbelstudie. Doopsgezlndegem. Middel burg - 10.00 uur bijbelstudie, 11.00 uur ds. Ter Mate. Kristen Zuid Molukse Kerk in Nederland - Zondag Souburg 12.00 uur Pdt. Waisapy; Koudeker ke 14.00 uur idem. Doopsgez. Gem. Vlissingen - Vrijdomweg 1zondag 9.30 uur ds. Postema. Geref. Kerk Vlissingen - Pe- truskerk zondag 9.30 uur dhr. v.d. Putte, 16.00 uur ds. Makkin- ga; Open Hof 9.30 uur ds. Kalks- ma. Chr. Geref. kerk Vlissingen - Zondag 9.30 en 17.00 uur drs. Moerdijk (Rozenburg). Der Boede - Zondag ds. Fagel. Hervormd Middelburg - Nieu we kerk, Groenmarkt, zondag 10.00 uur ds. Korevaar; Koorkerk, Koorkerkhof zondag 15.30 ds. Ha- ge (afscheid); Oostkerk, Oostkerk plein zondag 10.15 uur ds. Nell, 19.00 uur ds. Wüllschleger (ger. bondsdienst); Ontmoetingskerk, Oosterscheldestraat zondag 10.00 uur ds. Borgers; Thomaskapel, Vrijlandstraat zondag 10.00 uur ds. Hage; St. Laurens, zondag 10.00 uur ds. Fox, 19.00 uur Vesper. Ned. Geref. Kerken in Engelse kerk - Middelburg zondag 9.30 en 17.00 uur. Kristen Zuid Molukse Kerk In Ned. - Souburg zondag 14.00 uur dankzegging, heilig avondmaal. VrIJz. Herv. en remonstranten - Zondag, Vrijz. Prot. Centrum Op- hir, Badhuisstr. 186, Vlissingen - geen dienst. Stichting Jeugd en Gezin in Zeeland - Middelburg. Dagelijks en in het weekend telefonisch be reikbaar 01180-28555. FIOM Zeeland - Stichting tqt hulpverlening bij zwangerschap en alleenstaand ouderschap. Loskade 17, 4331 HV Middelburg, spreek uur volgens afspraak, tel. 01180- 27311bereikbaar tussen 9.00 en 12.30 uur. Vrijwillige Humanistische geestelijke hulpverlening - Tel. 01180-36339. Zeeuws Consultatiebureau voor alcohol en drugs - Brak straat 30, Middelburg, tel. 01180- 37320, Vlissingen, Badhuisstraat 25-27-29, tel. 01181-13240/ 14240. Buiten kantooruren 01180- 37320. Gezins- en bejaardenverzor ging, maatschappelijke dienst verlening Walcheren, Middel burg - Loskade 29, tel. 01180- 26951, Vlissingen, dr. Otterstr, 3, tel. 01184-19820. Bereikbaar iedere werkdag op kantoor of "s avonds na tel. afspraak. Opvanghuis voor jongeren - Dag en nacht bereikbaar via tel. 01180-16816. Gehandicapten Adviesbureau Zeeland ANIB, AVO, GON - Kosteloze hulpverlening, advies, in formatie, bemiddeling. Dagelijks geopend van 9.00-12.00 uur en van 13.00-17.00 uur. Tel. afspra ken 01180-23592. Ook voor huis bezoeken. Werkgroep Laat Leven te Wal cheren - Onderdeel van de vereni ging ter bescherming van het on geboren kind, tel. 01184-61825, 01184-61033. Vrouwen Nazorg Borstampu-' tatie - Spreekuur elke dag van 10.00 tot 12.00 uur. Tel. 01180- 14366 Alfabetiseringsproject „Wal cheren" - Leren lezen en schrij ven aan Nederlandstalige mensen van 18 jaar en ouder. Aanmeldin gen en informatie op woensdag-* morgen tel. 01184-17819, anders tel. 62102. PvdA Ombudsman Vlissingen -Tel. 01184-63133. Stichting Gezinsverzorging Vlissingen - Brouwenaarstraat 4, tel. 01184-17810. Medisch kleuter- en kinder dagverblijf-Opvang van kinderen in de leeftijd van 1 '/2-6 jaar en op vang schoolgaande jeugd. Middel burg. tel. 01180-13226. Vlissingen, tel. 01184-63724. Bureau voor rechtshulp Zee land - Loskade 35-37, Middelburg 01180-37120, dinsdag van 10.00 tot 12.00 uur en donderdag van 19.00 tot 21.00 uur. Maandag van 13.30 uur tot 15.30 uur. Stichting Blijf van m'n lijf Zee land - postbus 231, Middelburg 01184-14645, dag en nacht. Telefonische hulpdienst - Voor mensen in geestelijke en so ciale nood. Dag en nacht geopend, tel. 01180-15551. Woningbouwvereniging Basco - Storingen aan c.v., liften en warmwatervoorzieningen, behalve geisers. Na werktijden en in het weekeinde, tel. 12527. Werkgroep Homofilie Walche ren - Informatie Postbus 2514380 AG Vlissingen soos Coffeeshop Belle Amie, Bellamypark 10, Vlis singen, elke 2de en 4de woensdag v.d. maand 20.00-24.00 uur, tel. 01184-18160 en 01182-2564. Geslachtsziekten - Anonieme hulp prov. ver. het Zeeuwse Kruis maandag, woensdag en vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur, tel. 01100- 15892. Bejaardencentrum Ter Reede - Koudekerkseweg 81, 4382 EJ Vlissingen, tel. 01184-17820. Infor matie betreffende verzorgingste huis en bejaardenwoningen. Spreekuur maatschappelijke werk kracht maandag en donderdag van 9.00 tot 10.00 uur, telefonisch da gelijks van 9.00-9.45 uur. NVSH - Wijngaardstraat 9, Goes. Info/bibliotheek, 1e en 3e maandag van de maand van 20.00- 22.00 uur. Open huis 2e en 4e za terdag van de maand van 10.00- 15.00 uur. Middelenverkoop tijdens de openingsuren of via telefoon 01180-15200 tel. NVSH, 01100-21724. Info-Team FNV Middelburg - Spreekuur 1ste donderdag van de maand, Walplein 6, 19.30-20.30 uur. Orpheus, Werkgroep voor hu welijk en homofilie - Voor infor matie of indirecte opvang: 01184- hulpdienst 71854, Postbus 251Vlissingen. Project Mensen zonder Baan - Werkgroep Vriiwilligersvacature bank, Latijnse Schoolstraat 10, Middelburg, tel. 01180-35790. Iedere donderdag van 10-12 uur. Passantenopvang-thuisiozen- zorg - 01184-14431Crisisopvang 01184-14911. Dag en nacht be reikbaar. Do. 1 aprii Vr. 2 april Za. 3 april Zo. 4 april Ma. 5 april Di. 6 april 5.48 7.07 8.45 10.11 11.17 12.04 en en en en en en 18.28 uur 19.53 uur 21.23 uur 22.41 uur 11.38 uur -.- uur Wo. 7 april 0.21 en 12.42 uur

Scheldebode | 1982 | | pagina 9