Grafisch werk in Bellamy 19 27/3VEUNG Schrijfavonden voor verdwenen, maar niet vergeten mensen Vervolg van voorpagina Fl. 27,50 Bloedplasma-avond in Nieuwland Achttiende-eeuwse kamermuziek Yoga in Domburg UIT HET ZEEUWSE ZAKENLEVEN Marjol Flore bezoekt Oostkapelle Judith Haffert begon huidverzorgingsinstituut Experimentele rock en punkpoëzie in Midgard Informatiemiddag voor werklozen Activiteiten De Zwaan Postzegelmarkt Film in de Zwaan Komedie in schouwburg VLISSINGEN donderdag 3 maart is in de gemeentelijke galerie Bellamy 19 grafisch werk te zien van Her man Gordijn, Olivier Julia en Gea Karhof Het zijn in totaal zestig scheppingen die een overzicht geven van het laatste werk van de drie. films Bij inlevering van deze advertentie 2,- REDUCTIE per entreebewijs (max. 4 personen) Alléén bij de kantoren van: NIEUWSBLAD voor de Bevelander) Klokstr. 1 Goes DE SCHËLDEBODE Torenstraat 5 Vlissingen ONS EILAND Oostdijk 41-43 Sommelsdijk HUISARTSEN APOTHEEK TANDARTSEN DIERENARTSEN KRUISWERK KERKDIENSTEN DIVERSEN Passantenopvang-thulslozen- zorg - 01184-14431Crisisopvang 01184-14911. Dag en nacht be reikbaar. Hoogwater Gordijn, docent aan de Amsterdanse Rietveld Aca demie, is bekend geworden door zijn ongegeneerd weer gegeven vrouwen in verval. Hij schildert dames, hoeren, mokkels, mevrouwen, tantes van tegen de vijftig of ouder die zich via kapper, kleer maker, face-lifter en kosme- tisch steigerwerk wapenen tegen de ouderdom. Dat vechten tegen de bierkaai is natuurlijk nog eens extra ontluisterend, maar een vrouwenhater, zoals Gordijn wel wordt genoemd, is hij niet. Mannen komen er bij hem niet beter af. En is die kannibalistische aandacht voor het lijfje van het jonge wijfje niet veel meer een ontkenning van het vrouw mens? In de kunst begint de vrouw bij vijftien en houdt ze op bij vijfendertig, over het algemeen althans. Olivier Julia is geboren in 52 in Frankrijk en volgde een opleiding aan de Vrije Academie in Den Haag en de Rietveld Academie in Am sterdam. Hij maakt vooral etsen en litho's van uitge werkte architectuur en frag menten. In Vlissingen is het thema gebouwen uit Am sterdam en Venetië. Gea Karhof uit Edam volgde ook de Rietveld Aca demie. Ze maakt „mooie vrouwen". „De bron die het onderwerp doet ontstaan is haast altijd terug te voeren tot de verbondenheid tussen mens en natuur. Wanneer het onderwerp eenmaal ge maakt is, gelden alleen nog normen als compositie, toon en grafische mogelijkheden als werd een abstracte ets gemaakt" (Gea Karhof). De galerie is tegenwoordig ook buiten de openingsuren van het Stedelijk Museum te bezoeken, namelijk vrijdag avond van kwart over zes tot negen en zaterdagmiddag van een tot vijf. Donderdag morgen is de galerie gesloten. komen. De eerste stap is het erkennen dat men machte loos is tegenover de versla ving. Dit is voor de meeste mensen ontzettend moeilijk. Maar met elkaar praten be tekent voor velen wel een enorme opluchting. Elly: „Het twaalf stappen systeem wordt ook gebruikt bij hulpgroepen voor fami lieleden van alcoholver slaafden. De problemen lig gen dan ook voor een groot deel op hetzelfde vlak, al ko men er bij de verslaving aan hard-drugs natuurlijk nog een aantal specifieke moei lijkheden bij. Het gebruik van alcohol wordt door de omgeving meestal nog geac cepteerd, maar het gebruik van drugs is helemaal niet toegestaan. De verslaafden verliezen vaak hun baan en om dan toch aan geld te ko men voor het kopen van drugs, worden soms grote schulden gemaakt. Er be staan wel wettelijke regelin gen om het gezin daartegen te beschermen. Daar wijzen we de mensen natuurlijk ook op. Als men bijvoorbeeld in gemeenschap van goederen getrouwd is, bestaat de mo gelijkheid dit later weer te veranderen, zodat de andere gezinsleden niet aansprake lijk gesteld kunnen worden voor de schulden. Door steeds maar weer de ver slaafde te helpen, zijn schul den te betalen en hem of haar te steunen als ze moei lijkheden hebben met de po litie, wordt de drugsgebrui ker eigenlijk gesterkt in zijn verslaving. Dit gebeurt na tuurlijk uit liefde, maar eigenlijk is het precies de verkeerde benadering. Beter is de verslaagde zelf zijn problemen op te laten lossen. Hem zelf te confronteren met de moeilijkheden die zijn ontstaan door het ge bruik van drugs en hemzelf een oplossing te laten zoe ken. Over dit soort zaken praten wij natuurlijk ook. We proberen gezamenlijk te bepalen, hoe je op bepaalde situaties moet reageren". De eerste groep van de „Anonieme Families" is twee ZATERDAG 20.15 GOES jaar geleden begonnen in Amsterdam. De eerste avond kwamen er slechts twee mensen, maar later werd de groep steeds groter en nu draaien er al verschillende groepen. In Vlissingen is men begonnen met vier deelnemers. Elly: „Ik denk dat er voor veel mensen wel een grote drempelvrees is. Men durft hier niet zo maar te komen. Als je alleen al kijkt naar het grote aantal drugsge bruikers die staan geregi streerd bij de consultatiebu reaus, dan moeten er ook op Walcheren nog veel meer mensen met deze probele- men rondlopen. Men kan bij ons terecht zonder de naam bekend te maken, we ge bruiken alleen voornamen om het privéleven van de mensen te beschermen. Geïnteresseerden kunnen meer inlichtingen krijgen bij Anonieme Families Vlis singen, postbus 520, 4380 XA NIEUWLAND - Woens dag 17 februari wordt in de Christelijke school in Nieuwland een bloedplas- ma-avond gehouden. Alle inwoners van boven de acht tien jaar, die gezond zijn, wordt gevraagd een liter bloed af te staan. in Vlissingen. Het groepje komt bij elkaar op de don derdagavond in het Wolters- huis. MIDDELBURG - Kamer muziek uit de zeventiende en achttiende eeuw, gebracht op originele instrumenten, daar houdt Musica Antiqua Köln zich sinds de oprich ting in '73 mee bezig. Van avond, woensdag 10 februa ri, is dit ensemble te horen in de Concertzaal in Middel burg. Het concert begint om acht uur. Kaarten in voorverkoop voor veertien gulden (CJP en Pas 65 negen gulden) bij Uit in Zeeland, Nieuwe ha ven, Middelburg. Organisa tie ZVU. DOMBURG - Binnenkort start in Domburg een cursus Hathayoga onder leiding van Meinsje Vlaming. De lessen zullen waarschijnlijk gegeven worden op ee mid dag dit nog in overleg met de cursisten. Iedereen die be langstelling heeft kan bel len, het nummer is 01184- 13453. Tarzan the apeman met Bo Derek als Jane en Miles O'Keeffe als Tarzan. Alhambra 1, donderdag tot en met woensdag acht uur, zaterdag en zondag zeven uur en halftien. Alle leeftijden. Zwoele zomerlusten. Por no. Alhambra 1, vrijdagnacht elf uur. Achttien jaar. Bugs Bunny zet de boel op stelten. Tekenfilm. Alhambra 1, zondagmid dag twee uur. Alle leeftijden. For your eyes only. De laatste James Bond. Alhambra 2, donderdag tot en met woensdag acht uur, zaterdag en zondag zeven uur en halftien, zondagmiddag twee uur. Twaalf jaar. Stir crazy. Geen gegevens. Citytheater Middelburg, donderdag en vrijdag acht uur, zaterdag zeven uur en halftien. Alle leeftijden. Wraak van de Heli's an gels. Geen gegevens.. City, zondag zeven uur en halftien. The Octagon, een karate- film. City, vrijdagnacht elf uur. Zestien jaar. Novecento 1 van Bernardo Bertolucci is met het vervolg dat volgende week te zien zal zijn voor menig filmkenner de beste film, ooit gemaakt. City, maandag en dinsdag acht uur. Dans van de marionetten van Ingmar Bergman geeft een portret van de maat schappelijk zeer geslaagde Peter Egerman. Hij bezoekt een prosituée en wurgt haar als zij een vakkundig teder gebaar naar hem maakt. De film schakelt dan over op zwart-wit, zodat het ziekte geval Peter afstandelijk kan worden beschouwd. Zijn vriend, een psychiater, ver meldt op het eind van de film in zijn rapport, dat Pe ter onbewust homo-seksueel is ten gevolge van de domi nantie van zijn moeder. Door impotentie kon hij zijn vrouw niet aan zich ver plichten. Als dan de prosti- tuée ook Katharina blijkt te heten, komt zijn opgekropte agressie naar buiten. City, woensdag (17 februa ri) acht uur. Organisatie ZVU. Herbie is de pisang, avon turen rond een Inva-schat. City,, zondagmiddag twee uur. Alle leeftijden. Les valseuses van de Franse regisseur Bertrand Blier is een ode aan twee jongens uit een Parijse voor stad die met de maatschap pelijke code breken en uit stelen en roven gaan. Blier over beide hoofdpersonen: „Ik ben hun tijdgenoot en ik heb net als zij gebrek aan lucht". Midgard Middelburg, vrij dag acht uur. OOSTKAPELLE - „Zo ben" ik" heet het laatste pro gramma van Marjol Flore. Ze is vrijdag 12 februari in Oostkapelle, in De Halve Maan. Voor de pauze brengt Marjol Flore muzikaal caba ret en na de pauze een café- chantant. Het begint om acht uur. Kaarten in voorverkoop ze ven vijftig bij Uit in Zee land, Nieuwe Haven, Mid delburg. Organisatie ZVU. VLISSINGEN - Aan de Glacisstraat 13 in Vlissingen is sinds korte tijd huidverzorgingsinstituut Judith Haffert ge vestigd. Men kan hier terecht voor onder andere de behan deling van huidstriemen na de bevalling, lichaamsmassage, busteversteviging en de behandeling van littekens. Kortom voor een huidverzorging van top tot teen. Cor Schuilwerve Judith Haffert: „Schoon heidsverzorging houdt niet op bij het gezicht. Een goede verzorging omvat het hele lichaam. In ben gespeciali seerd in de celtherapie. Dit is een methode om de huid in het bijzonder van hals en borst te beschermen tegen veroudering. In deze salon heb ik twee cabines waar ik de mensen kan behandelen. Ook heb ik speciale toestel len om plaatselijk af te val len, juist op de plaatsen waar men met een dieet slechte resultaten heeft be haald. Ook heb ik een zonne bank en zonnehemel en kun nen de mensen dus een zon- nekuur nemen. Ik behandel' overigens niet alleen vrou wen, maar ook mannen." MIDDELBURG - Zaterdag 13 februari treedt in jon gerencentrum Midgard in Middelburg de punk dich ter/performer Bart Chabot op. Deze Haagse jongen is een moderne dichter met een heel eigen stijl. Hij kreeg al enige bekendheid door zijn optreden in het Hol land-Festival programma „De noodzaak van Poëzie" en door zijn singel „De dag dat de derde wereldoorlog ook aan Nederland niet onopgemerkt voorbij ging". Hij treedt -veel op in theaters en jongerencentra door het hele land. Hij brengt een humoristische en boeien de act met bijzonder spitse teksten. Als omlijsting van Bart Chabot's optreden speelt vanaf halfnegen de Rot terdamse new wave groep Roteb (experimentele rock muziek). In hun teksten geven zij veel.aandacht aan de discriminatie van de homo's. VLISSINGEN - Donder dagmiddag 11 februari om 2 uur wordt een informatie middag georganiseerd door de werkgroep belangenbe hartiging. Deze middag is speciaal voor werklozen. Er zal wor den gesproken over de rol van de vakbond in de WWV/RW W-commissie. Deze commissie zorgt voor de handhaving van de regels j betreffende uitkeringen, sol- j licitatieplicht, e.d. Er zal een commissielid aanwezig zijn, dhr. P. Paap, om vragen hierover te beantwoorden. Werklozen die vragen heb ben over de rol van de vak bond in deze commissie zijn welkom. De koffie staat klaar. Adres: VJV-centrum, Verkuyl Quakkelaarstraat 95, Vlissingen. SOUBURG - Zaterdag 13 februari wordt er in De Zwaan in Souburg een dis coavond gehouden met me dewerking van Aktiefs dri ve-in show uit Oost-Eeklo. De avond begint om half- acht. Woensdag 10 februari wordt in De Zwaan een in formatiebijeenkomst gehou den over de cursus Gitaar muziek die op woensdag 17 februari zal beginnen. De cursus is bedoeld voor mensen zonder baan en staat onder leiding van Fred Veen uit Souburg. De bedoeling is om mensen die uitsluitend uit het hoofd spelen ook de achtergronden, accoorden en muzieklezen te leren. Iedere cursist moet zijn eigen gi taar meebrengen. De avond begint om negen uur. Amnesty wil met deze ac tie niet alleen directe hulp voor de verdwenen mensen geven, maar ook door publi citeit de regeringen in de be treffende landen tonen, dat er op hen gelet wordt Ver dwijningen vinden vooral plaats in landen als Chili, Guatemala, El Salvador, Bo livia, Argentinië, Volksrepu bliek Yemen, Marokko, Zaï re, Mexico, Syrië, Oost-Ti- mor, Ethiopië, Filippijnen en Guinee. Men kan meehelpen door brieven te schrijven aan de autoriteiten van die VLISSINGEN - Zaterdag 27 februari wordt er in het wijkgebouw 't Anker in Vlissingen een postzegel- markt gehouden door de landelijke postzegelvereni ging Unicum. Men kan er van halftwee tot vijf uur terecht voor on der andere postzegelboekjes, eerste dag enveloppen, plaatfouten, blokken van vier zegels en dergelijke. Ook kan men hier inlichtin gen krijgen over het lid maatschap van de vereni ging- SOUBURG - De M.W.S., Molukse Werkgroep Sou burg, geeft vrijdag 12 fe bruari een filmvoorstelling in het Club- en Buurthuis De Zwaan te Oost-Souburg. De film, „Billy Jack" gaat over een vrijheidsschool in een indianenreservaat, waarop veel kleurlingen zit ten. De school wordt door de gegoede burgers gezien als verderfelijk voor de huidige generatie. Een invloedrijke figuur organiseert regelma tig aanvallen op de school, bijgestaan door de corrupte sheriff. Op een bepaald ogenblik wordt de school zelfs langdurig belegerd. Aanvang van de voorstel ling is 23.00 uur. VLISSINGEN - De werkgroepen Vlissingen en Middelburg van Amnesty International houden in de maand februari een groot aantal schrijfavonden voor de actie „Verdwenen maar niet vergeten". Deze wereldwijde actie is begonnen op 1 december en heeft tot doel mensen te helpen die als tegen stander van het regime in hun land zijn opgepakt en daarna spoorloos verdwenen. landen om hen te wijzen op hun verantwoordelijkheden en om opheldering te vragen over verdwenen personen. De schrijfavonden worden gehouden op maandag 15 fe bruari in de Openbare Bi bliotheek in Souburg om acht uur, dinsdag 16 februari in Middelburg in de Gort straat 38 en in Biggekerke bij de familie Kodde, Oostweg 11, ook om acht uur, woens dag 17 februari om acht uur in de Schaapskooi in West- Souburg, donderdag 18 fe bruari om acht uur in het VJV-gebouw in Vlissingen, donderdag 25 februari ook in Vlissingen in het Wijkcen trum Open Hof en woensdag 24 februari in Sint-Laurens, bij mevrouw Vogel, Kerk- laan 16 om halfacht. MIDDELBURG - In de schouwburg is dinsdag 16 fe bruari de komedie „Ik voor jou, jij voor mij" te zien met Josephine van Gasteren en Ingeborg Elsevier in de hoofdrollen. Loleh Bellon schreef het verhaal. Een vrouw - de glans is van haar huwelijk af en haar zoon verlaat het huis - is nogal eenzaam. Ze haalt een vrouw als werk ster het huis in. De werk sters verloor haar man en de vrouw des huizes denkt te kunnen helpen en te worden geholpen. De werkster neemt spontaan bezit van het huis, maar dat was nu ook weer niet de bedoeling. Dus wordt ze weer wegge stuurd. De voorstelling begint om acht uur. Kaarten in voor verkoop verkrijgbaar bij Uit in Zeeland, Nieuwe Haven, Middelburg. Organisatie ZVU. Gegevens voor deze ru briek moeten uiterlijk de vrijdag voor de loeek van plaatsing om 11.00 uur op het kantoor aan de Torenstraat 5 in Vlissingen binnen zijn. Vlissingen - Zaterdag 13 fe bruari Thiadens, Zuiderbaan 23, tel. 64633. Zondag 14 februari van Dijk, Koudekerkseweg 52, tel. 13459. Spreekuur voor dringende gevallen van 12.30-13.00 uur en van 17.30-18.00 uur. Visites aan vragen voor 10.00 uur. Middelburg - Zaterdag 13 fe bruari Reyerse.' Seisweg 29, tel. 13456. Zondag 14 februari Bruyn- zeel, Herengracht 68, tel. 15814. Spreekuur voor spoedgevallen 12.30-13.00 uur en van 17.30- 18.00. Visites aanvragen voor 10.00 uur. Souburg, Middelburg-Zuid, Arnemuiden en Nieuwland - Za terdag 13 februari N. Kapteyn, Lekstr. 6, O-Souburg, tel. 61630. Zondag 14 februari Kapteyn-Snij- ders, Lekstr. 6, O-Souburg, tel. 61630. Spreekuur voor spoedge vallen van 12.30 tot 13.00 en van 17.30 tot 18.00 uur. Visites aanvra gen vóór 10.00 uur. West- en Midden-Walcheren - Zaterdag en zondag 13 en 14 Stut- terheim, Beukelstraat 8, Melisker- ke, tel. 01186-1760. Westkapelle, Domburg, Aagte- kerke, Zoutelande, Biggekerke, Mellskerke en Koudekerke - Vrij dag 12 18.00 uur - Zondag 14 24.00 uur Vaandrager, Weststraat 7, Qomburg, 01188-1271. Oostkapelle, Serooskerke, Grijpskerke en Veere - Zaterdag 13 februari 8.00 - zondag 14 fe bruari 23.00 uur. Kousemaker, To- renstr. 46, Serooskerke, 01189- 1212. Vlissingen - Vrijdag 12 - vrijdag 19 februari v.d. Kleine Mulder, Sin gel 9, tel. 12730. Middelburg - Vrijdag 12 - vrij dag 19 februari Hummelen, Markt 69. Voor heel Walcheren - Zater dag 13 - zondag 14 februari Smal- legange, Gerbrandystr. 176, Vlis singen. 01184-65326. Spreekuur voor spoedgevallen van 11.00 tot 12.00 uur. ngen 13 en 14 februari Sdhofaëris en Van Dijk," "01185- 2069 Praktijk Oostkapelle - Oude Domburgseweg 33a, Oostkapelle, tel. 01188-1443. Behandeling klei ne huisdieren op afspraak. Vlissingen - Zaterdag 13 en zondag 14 februari de Moré, tel. 14019. Alle werkdagen spreekuur door wijkverpleegster in wijkge bouw Leliënlaan 1 van 17.00 - 17.30 uur. Souburg, Papegaaienburg, Boosenburgh, Westerzicht en Paauwenburg - Zaterdag 13 en zondag 14 februari Meerman, tel. 66734. Alle werkdagen is er spreekuur door een van de wijkver pleegkundigen van 17.00 tot 17.30 uur in het Gezondheidscentrum, Van Perestraat 8. Verloskundigen - vrijdag 18.00 - maandag 8.00 uur Klompe, Door nenburg 91Vlissingen, tel. 71140. R.K. Kerk Walcheren - Sou burg Martinuskerk zaterdag 19.00 uur en zondag 10.00 uur parochie koor; Paauwenburg Open Hof zondag 11.00 uur eigen zang groep, 19.00 uur samenzang; Vlis singen Lieve Vrouwekerk zater dag 19.00 uur tienerkoor (Greg.), zondag 9.30 uur dameskoor (Ned 12.00 uur Middelburg Pe trus- en Pauluskerk zaterdag 19.00 uur en zondag 10.00 uur; Hoeksteen zondag 11.30 uur; Domburg Willibrorduskerk eerste en derde zondag 8.45 uur. Leger des Heils - Vlissingen geen opgave. Bethesda St. Josephzieken- huis - zondag 10.00 uur ds. Joos- se. Geref. kerk en Ned. Herv. Ge meente Souburg - zondag 9.30 uur Kanaalstr. ds. Heemskerke (kindernevendienst) 9.30 uur ds. Van Voorst-Vader, 19.00 uur Moer man (M'Burg) Bejaardenhuis Zoute Viever - zo. 19.00 uur, dhr. Hondius. Geref. Kerk Vrijgemaakt - De Lannoystraat, Vlissingen zondag 9.30 uur leesdienst. 15.00 uur Meyer (Brouwershaven). Klein Vlaanderen 75, Middelburg zondag 9.30 uur v.d. Hoeven. 16.30 uur idem. Anglicaanse Kerk - Zeemans huis Scheldepoorl zondag 10.30 u. Morning preyer; 19.30 uur holy communion. Luth. Kerk - Geen opgave. Gem. de Wijngaard - Zuiderba ken Middelburg zondag 9.30 uur Baak. Zevendedagsadventisten - za terdag 't Anker Vliss. 9.15 uur lees dienst ds. V.d. Kamp; 10.15 uur bij belstudie doopsgezindegem. Mid delburg 10.00 uur bijbelstudie, 11.00 uur leesdienst ds. V.d. Kamp. Kristen Zuid Molukse kerk in Nederland - zondag Souburg 15.00 uur oud. Turumena. Koude kerke 12.00 uur Waisapy. Doopsgez. Gem. Vlissingen - Vrijdomweg 1geen dienst. Geref. Kerk Vlissingen - Pe- truskerk zondag 9.30 uur ds Kalksma (Middelburg); 17.00 uur ds. de Nooij. Open Hof 9.30 uur ds. Krijger: 17.00 uur ds. Coppoolse. Chr. Geref. kerk Vlissingen - Zondag 9.30 en 17.00 uur kand. V.d. Vegt (Utrecht). Der Boede - Zondag ds. Altena. Hervormd Middelburg - Nieu we Kerk Groenmarkt zondag 10.00 uur ds. Nell. Koorkerk, Koorkerkhof zondag 10.00 uur ds. Korevaar. Oostkerk, Oostkerk plein. Zondag 10.15 uur ds. Bor- gers; 19.00 uur kand. Haeck (Ger. Bondsdienst). Ontmoetingskerk, Oosterscheldestraat zondag 10.00 uur ds. Hage. Thomaskapel, Vrij landstraat zondag 10.00 uur ds. Brummelkamp. Engelse Kerk 19.00 uur ds. Brummelkamp. St. Laurens, zondag 10.00 uur ds. De Jonge. Ned. Geref. Kerken in Engelse kerk - Middelburg zondag 9.30 en 17.00 uur dienst. Kristen Zuid Molukse Kerk in Ned. - Souburg zondag 10.00 uur ds. Fader. Vrijz. Hev. en remonstranten - Geen opgave. Mormoonse kerk - Van Raaltestr. 1, Vlissingen 20. 10.00 uur. Stichting Jeugd en Gezin In Zeeland - Middelburg. Dagelijks en in het weekend telefonisch be reikbaar 01180-28555. FIOM Zeeland - Stichting tot hulpverlening bij zwangerschap en alleenstaand ouderschap. Loskade 17, 4331 HV Middelburg, spreek uur volgens afspraak, tel 01180- 27311bereikbaar tussen 9.00 en 12.30 uur. Vrijwillige Humanistische geestelijke hulpverlening - Tel 01180-36339. Zeeuws Consultatiebureau voor alcohol en drugs - Brak straat 30, Middelburg, tel. 01180- 37320, Vlissingen, Badhuisstraat 25-27-29, tel. 01181-13240/ 14240. Buiten kantooruren 01180- 37320. Gezins- en bejaardenverzor ging, maatschappelijke dienst verlening Walcheren, Middel burg - Loskade 29, tel. 01180- 26951, Vlissingen, dr. Otterstr. 3, tel. 01184-19820. Bereikbaar iedere werkdag op kantoor of 's avonds na tel. afspraak. Wijkgezondheidscentrum Zuid-Dauwendaele - Roozen- burglaan 18, Middelburg, tel. 291146. Spreekuur gezinsverzor ging maandag t/m vrijdag 9.00 tot 9.15 uur. Spreekuur maatsch werk maandag t/m vrijdag 13.30 tot 15.30 uur Opvanghuis voor jongeren - Dag en nacht bereikbaar via tel. 01180-16816 Gehandicapten Adviesbureau Zeeland ANIB, AVO, GON - Kosteloze hulpverlening, advies, in formatie, bemiddeling. Dagelijks geopend van 9.00-12.00 uur en van 13.00-17.00 uur. Tel. afspra ken 01180-23592. ook voor huis bezoeken. Werkgroep Laat Leven te Wal cheren - Onderdeel van de vereni ging ter bescherming van het on geboren kind, tel. Q4V84-61825, 01184-61033. Alfabetiseringsproject „Wal cheren" - Leren ie zen en schrij ven aan Nederlandstalige mensen van 18 jaar en ouder. Aanmeldin gen en informatie, op woensdag morgen tel. 17819, anders tel 62102. PvdA Ombudsman Vlissingen -Tel. 01184-63133. Stichting Gezinsverzorging Vlissingen - Brouwenaarstraat 4, tel. 01184-17810. Gemeentelijke Sociale Dienst - Vlissingen, dagelijks van 8.00 tot 19.00 uur. Medisch kleuter- en kinder dagverblijf - Opvang van kinderen in de leeftijd van 1 Yi-6 jaar en op vang schoolgaande jeugd. Middel burg. tel. 01180-13226. Vlissingen, tel. 01184-63724. Bureau voor rechtshulp Zee land - Loskade 35-37, Middelburg 01180-37120, dinsdag van 10 00 tot 12.00 uur en donderdag van 19.00 tot 21.00 uur. Maandag van 13.30 uur tot 15.30 uur. Stichting Blijf van m'n lijf Zee land - postbus 231, Middelburg 01184-14645, dag en nacht. Telefonische hulpdienst - Voor mensen in geestelijke en so ciale nood. Dag en nacht geopend, tel. 01180-15551. Woningbouwvereniging Basco - Storingen aan c.v., liften en warmwatervoorzieningen, behalve geisers. Na werktijden en in het weekeinde, tel. 12527. Bejaardencentrum Ter Reede - Koudekerkseweg 81. 4382 EJ Vlissingen, tel 01184-17820. Infor matie betreffende verzorgingste huis en bejaardenwoningen. Spreekuur maatschappelijke werk kracht maandag errdonderdag van 9.00 tot 10.00 uur, telefonisch be reikbaar maandag t/m vrijdag van 9.0Qtot 9.45 uur. Project Mensen zonder Baan - Werkgroep Vrijwilligersvacature bank, Latijnse Schoolstraat 10, Middelburg, tel. 01180-35790. Iedere donderdagmorgen van 10- 12 uur. Stimezo Zeeuwsch-Vlaande- ren - Molenstraat 17, Groede, tel. 01171-1550 Belangenvereniging WAO Walcheren - Dinsdagmiddagbij eenkomst van 14.00-16.00 uur, Loskade 29, Middelburg. Stichting voor Maatschappelijk Weizijn op het platteland van Wal cheren, Molenwater 33, Middel burg, tel. 01180-11255. Kantooru ren 8.30-17.00 uur. Zelfhulpgroep familieleden, drugsverslaafden, anonieme fa milies, Vlissingen, Postbus 520, 1380 XA, do. half 8-10 uur Wolters- huis, Vlissingen. Werkgroep Gewetensbezwaar den Mil. Dienst, Midgard, Kuipers poort 12, tel. 14281, Middelburg, 1e en 3e vr. v.d. maand. 19.30- 20.30 uur. Do. 11 febr. Vr. 12febr. Za. 13 febr. Zo. 14 febr. Ma. 15 febr. Di. 16 febr. Wo. 17 febr. 3.43 4.21 5.02 5.40 6.22 7.14 8.22 en en en en en en en 16 12 1649 17.25 18.05 18.54 19.55 21.07

Scheldebode | 1982 | | pagina 5