FNV Infoteam gaat leden hulp bieden het weten k waard if Scheldebode-kringetje Concert Nederlands Studenten Orkest =n DE SCHgUJEBODE ntroductie audio-cursus Film van scholierencafé Toppen van geluk van de Nieuwe Komedie De Paraplu begint filmcafé UIT HET ZEEUWSE ZAKENLEVEN Minnaard koopt en verkoopt tv's, radio's, enzovoorts Middeleeuwse muziek in Razzmatazz Snuffelen in het Snufje vanaf nu in de Jacobsstraat Anti-militair cabaret in Midgard Film in Coffeeshop HUISARTSEN APOTHEEK TANDARTSEN DIERENARTS KRUISWERK KERKDIENSTEN DIVERSEN Hoogwater VLISSINGEN - Per 1 januari 1982 zijn op verschillende plaatsen in Nederland Infoteams van de FNV van start ge gaan. Ook in Vlissingen gaat zo'n team beginnen de FNV-le- den hulp te bieden op een zo breed mogelijk terrein en ze te verwijzen naar de juiste instanties. De heer Woltema van het Info-team Vlissingen: „Deze hulpverlening moet men zien als een extra service aan de leden. In bepaalde gevallen kunnen ook niet-le- den een beroep doen op ons, bijvoorbeeld bejaarden die niet meer werken, maar vroeger wel lid van de bond geweest zijn". Het team bestaat uit ze ventien mensen, leden van de verschillende bonden en de vrouwenbonden, die hier voor een speciale cursus ge volgd hebben. De bedoeling is dat er zittingsavonden worden gehouden. Voorlopig zal dat zijn in Vlissingen el ke tweede donderdag van de maand van zeven tot acht uur in het kantoor van de hout- en bouwbond op de hoek van de Schuitvaart- gracht-Eedestraat. In Sou burg kan men elke derde dinsdag van de maand van zeven tot acht uur terecht in het kantoortje van de Op- bouwcommissie in het Mid denhof. Als blijkt dat er ook in andere plaatsen op Wal cheren behoefte aan bestaat, zullen daar later ook zit tingsavonden worden ge houden. Ook bestaat de mo gelijkheid dat de mensen thuis een bezoek aanvragen. Dit kan telefonisch gebeu ren. De problemen waarmee men bij het Info-team te recht kan, kunnen op ver schillend terrein liggen. Ge dacht wordt onder andere aan moeilijkheden bij de huur, ontslag, het invullen van formulieren, problemen die ontstaan bij echtschei ding en dergelijke. Ook voor het maken van bezwaar schriften, het invullen van belastingaangifte en derge lijke kan men bij het team terecht, dit in samenwerking met de belastingservice en rechtskundige dienst van de FNV die al jaren bestaan. De Koster: „We willen niet in de plaats treden van al bestaande instellingen op het gebied van de hulpverle ning. Een groot deel van on ze taak zal dan ook liggen in het verwijzen van de men sen naar de juiste instellin gen. Veel mensen vinden het erg moeilijk om hulp te vra gen. Als ze dan bovendien niet precies weten, waar ze terecht kunnen met hun pro blemen, durven ze helemaal niet meer. Wij willen deze mensen helpen, de juiste weg te vinden. Ook hebben we zelf een aantal deskundigen in de bond op verschillende gebieden, die deze mensen bij kunnen staan. Vaak is het ook al een grote steun om VLISSINGEN - Chantal Matthijs, Granaatplaats 1, Middelburg heeft vorige week kunnen profiteren van de aanbiedingen van winke liers uit haar woonplaats. Wellicht bent u deze week de gelukkige winnaar. Loop even bij ons kantoor, Toren straat 5, Vlissingen binnen. De gulle gevers zijn: Banketbakker Faber, Badhuisstraat 38, de alom- bekende kwaliteitstaart. Vishandel Frans de Muijnck jr., Oude Markt 11, een kilo gebakken vis uit de zaterdagreclame. Drogisterij Luitwieler, Lange Zelke 80, een luxe fles badschuim. Juwelier Ura, St. Jacobs- straat 17, een waardebon van tien gulden. Smith Kaas Marktkraam, een pond kaas naar keuze. Slagerij Oosterom, Wal- straat 100, 300 gram vlees waren. Brillenspecialist Tilroe, Walstraat 81, kamerthermo meter. Annikes Cafetaria, twee broodjes Annikes met koffie. Midgetgolfbaan, Burg. van Woelderenlaan, Vlissin gen, gratis comsumptie. Boetiek Miss Eva, Bella- mypark 24, waardebon van 7,50. Instituut Cosmetica, gratis schoonheidsbehandeling, tel. 01184-62737. Palthenette, Torenstraat 1, Vlissingen, gratis stomen tot een bedrag van tien gulden. Koffieshop Horse Shoe, Smalle Kade, etentje voor twee personen. Uitgave: ZEEBRA-WEEKBLADEN Verschijnt wekelijks gratis huis aan huis op geheel Walcheren, totale oplage 40.999 In 2 edities: EDITIE VLISSINGEN Oplage 21.602 In de gemeenten Valkenisse, Vlissingen en Westkapelle. EDITIE MIDDELBURG Oplage 19.397 In de gemeenten Arnemuiden, Domburg, Mariekerke, Middelburg en Veere. Kantoor: Lange Viele 7, Middelburg, tel.01180-23941 Kantoor: Torenstraat 5 (Postbus 350) Vlissingen, tel. 01184- 19910. Openingsuren: maandag t/m vrijdag van 8.30-17.00 uur Advertentie-exploitatie en -administratie: J. v. Emden, Toren straat 5, Vlissingen, Postbus 350, tel. 01184-19910. Privé: Tou- tenburg 38 Vlissingen, tel. 01184-60369 Jos Rentmeester. Privé: Hoofdstraat 36 Ovezande tel. 01195-379 Redactie: Torenstraat 5, Vlissingen, tel. 01184-19910. Redacteur: Ad de Jong, tel. privé 01180-26043 (Ter Hoogestraat 38, Middelburg). Correspondent: Rina Savic, Bermweg 23, Oost-Souburg, tel. 01184-64630. eens met iemand te kunnen praten over de moeilijkhe den en samen te proberen een oplossing te vinden". Voor inlichtingen over het Infoteam kan men bellen naar J.Woltema, telefoon 01184-18296 of C. de Koster 01184-67416. SOUBURG - Engels en Spaanse muziek uit het be gin van de zestiende eeuw is zaterdag 16 januari te horen in Razzmatazz, Middelburg sestraat 113 in Souburg. Vanaf half negen treedt daar de Middeleeuwse mu ziekgroep Daltarello op. De leden geven uitleg over de onbekende instrumenten die zij bespelen, zoals de middeleeuwse luit, de schal mei, blokfluiten, cornemu- ses, kortholt en dulciaan. Kaarten zijn aan de zaal en bij Ad Lijnse verkrijg baar voor acht gulden (Tel. Ad Lijnse: 01184-70881). VLISSINGEN - Voor don derdag 14 januari staat in VJV-centrum in de Verkuyl Quakkelaarstraat 95 een in troductie-avond op het pro gramma over de komende audio-cursus. De cursus begint donder dag 21 januari. Cursisten le ren er omgaan met geluid en apparatuur. De introductie-avond be gint om halfacht MIDDELBURG - Het scholierencafé van het jon gerencentrum Midgard in Middelburg draait vrijdag 15 januari de film Themroc van Claude Feraldo. Een fabrieksarbeider is het niet eens met de gelden de normen en zet zich daar sterk tegen af. Het gevolg is dat hij in conflict komt met zijn medemensen. De film begint om vier uur, toegang twee gulden. The postman always rings twice, de postbode belt altijd twee keer: het seintje voor mevrouw, dat haar geliefde er is. Jack Nicolson en Jessi ca Lange spelen de hoofdrol len. Alhambra 1, donderdag tot en met woensdag acht uur, zaterdag en zondag ze ven uür en halftien. Zestien jaar. Meisjes die zich voor alle nummertjes lenen. Por no Alhambra 1, vrijdag nacht elf uur. Achttien jaar. Joep Meloen. André van Duin. Alhambra 2, donder dag tot en met woensdag acht uur, zaterdag en zondag ze ven uur en halftien, zondag middag in 2 twee uur. Alle leeftijden. Belle de jour. Een film van Luis Bunuel over een op het eerste gezicht ge lukkig echtpaar. Hij, chi rurg, brengt echter veel tijd in het ziekenhuis door en zij is daar onbewust ontevreden mee. Ze probeert dichter bij haar man te komen, maar wordt tegelijkertijd steeds meer gedreven in de richting van lichamelijke liefde als prostituée. Als een klant haar voor zich alleen opeist, stopt ze. Met rampzalige ge volgen voor haar man met wie ze al die tijd een tweede gelukkig lijkend leven leidt. Alhambra 2, vrijdagnacht elf uur. Zestien jaar. The aristo- cats. Tekenfilms uit de Walt Disneystudio's. Alhambra 2, zondagmiddag 2 uur. Time bandits. De laatste film van de mensen van Monty Py thon John Cleese, Michael Palin en Terry Gilliam. Het jongetje Kevin maakt samen met een groepje dwergen een absurde tocht door de tijd. Ze beroven Napoleon, bezoeken Robin Hood en de Griekse koning Agamennon en een dwergeneter. Tussen de bezoeken door krijgt het Kwaad ruimschoots de gele genheid zijn slechte praktij ken te botvieren, omdat het Opperwezen aan zes dagen nooit genoeg had een orden telijk universum uit de grond te stampen. Citythea ter Middelburg, donderdag tot en met woensdag acht uur, zaterdag en zondag ze ven uur en halftien. Zestien jaar. A force of one. Een nar coticabrigade die op het punt staat een smokkelketen te doorbreken, wordt in z'n ge heel vermoord. Een karate- vechter komt in de ring te genover de stille moorde naar te staan. City, vrijdag nacht elf uur. Zestien jaar. Gullivers reizen. City, zon dagmiddag twee uur. Alle leeftijden. Dans van de ma rionetten. De nieuwste film van Ingmar Bergman, ver telt het verhaal van een man die verstrikt raakt in het web dat zijn vrouw en vrienden om hen heen we ven. Midgard Middelburg, donderdag acht uur. VLISSINGEN - Toppen van geluk heet het stuk dat de Nieuwe Komedie vrijdag 15 januari in het Vestzaktheater in Vlissingen brengt. Het verhaal, geschreven door de Engelse Caryl Chruchill, is in opdracht van de Nieuwe Komedie be werkt door Guus Vleugel en Ton Vorstenbosch. Het speelt rond 1900 in de Nederlandse kolonie Surina- tra, waar het gezinshoofd Justus alles in het werk stelt de daar geldende moraal te handhaven. Toch zit het door god, vorstin en vader land bepaalde keurslijf ook hem niet lekker, terwijl er dus niets mag, zoekt elk in dividu toch zijn eigen weg, in het geniep. Het tweede bedrijf speelt zich af in het Haagse Von delpark, tachtiger jaren. De zelfde persoon als in het eer ste bedrijf zijn slechts vijf tienjaar ouder en de seksue le revolutie is achter de rug, dus alles kan en alles mag... maar er blijft iets dat ze par ten speelt. VLISSINGEN - Het Viis- singse buurthuis De Paraplu voorheen Open Hof begint vrijdag 15 januari een füm- café. De bedoeling is eens per maand een film te draai en en daarna als café open te blijven voor de bezoekers. Voor aanstaande vrijdag wordt de film Serpico ver toond van regisseur Sidney Lumet. Serpico, een jonge politie-agent, ziet de corrup tie van zijn collega's en wenst er niet aan mee te doen. Zijn collega-agenten nemen hem zijn strijd tegen de corruptie niet in dank af; bij een overval wordt Serpi co neergeschoten en het is niet duidelijk of dat nu door een collega of door een over valler werd gedaan. De film begint om half ne gen. Het adres: Alexander Gogelweg 59 in Vlissingen. Het toneelstuk begint om halfnegen. kaarten in voor verkoop voor negen gulden bij Uit in Zeeland, Nieuwe Haven, Middelburg. VLISSINGEN - Woensdag 6 januari is in de Sint Jacobs straat 17 in Vlissingen boetiek het Snufje geopend. Men kan bij het Snufje terecht voor originele kleding, geschenkartike len en verschillende gebruiksvoorwerpen. Ans Donze: „Ik ben in ok- serveerd voor kleding en aan tober 1981 begonnen met een klein boetiekje, het Snuffel- hoekje op het Vierwinden- plein in Vlissingen. Ik vond dit pand echter voor een boetiek toch te veel buiten het winkelcentrum liggen en ben nu erg blij met dit win keltje in de Sint Jacobs straat. We hebben deze nieu we winkel helemaal naar eigen smaak geverfd en in gericht, waarbij we zoveel mogelijk gewerkt hebben met blauwe kleuren en het resultaat is verrassend. Het is echt een gezellig snuffel- winkeltje, waar de mensen op hun gemak een keuze kunnen maken. Eén wand hebben we helemaal gere de andere kant hebben we allerlei leuke spulletjes en vooral ook een grote sorte ring rieten artikelen". De kleding en andere arti kelen in het Snufje zijn ook voornamelijk van natuurlij ke materialen gemaakt. Bij de kleding is dit vooral wol, katoen en zijde, terwijl de gebruiksvoorwerpen veelal van hout zijn. Ans wil hier mee tegemoet komen aan de groeiende vraag van de mensen naar natuurlijke materialen. Binnenkort wil zij ook een natuurlijke cos metica gaan verkopen, sa mengesteld zonder ze eerst op dieren te hebben uitge test. VLISSINGEN - Donderdag 14 januari wordt in Vlissingen Radio en T.V. Occasion Center Minnaard geopend. Deze winkel is gevestigd op Plein Vier Winden 1. Minnaard: „Ik ben al lan gere tijd werkzaam als an tennespecialist, zowel voor particulieren als bedrijven. Als ik dan een antenne kwam plaatsen, hoorde ik vaak, dat de mensen niet wisten waar ze met hun oude televisietoestellen te recht konden. Inruilen bleek in veel gevallen niet moge lijk en het is toch erg jam mer, om zulke vaak nog heel goede apparaten zomaar weg te gooien. Terwijl er toch vaak een grote behoefte aan bestaat, want niet ieder een kan zo maar direct een paar duizend gulden op tafel leggen voor een nieuw tv- toestel. Vandaar dat ik een occasion-center ga beginnen op dit gebied. Men kan bij ons terecht voor de in- en verkoop van televisies, ra dio's en andere elektrische apparaten. Ik heb bijvoor beeld ook een flipperkast hier staan. Alle ingekochte apparaten worden grondig nagekeken en zonodig van nieuwe onderdelen voorzien, zodat ze weer in een prima staat zijn". Ook kan men bij Min naard nog steeds terecht voor de plaatsing van ver schillende soorten antennes Hij ontwierp zelf een specia le antenne, waarmee men ook als men in de binnenstad van Vlissingen woont (waar dikwijls problemen voorko men met de ontvangst van de programma's) een groot aantal verschillende zenders kan ontvangen. Twee leden van het orkest tijdens de repetities. MIDDELBURG - Het Nederlands Studenten Orkest geeft zaterdag 23 januari een concert in de Concertzaal in Middel burg. De opbrengst van het concert gaat naar de Stichting Handicap Studie. Het concert begint om acht uur. Dertig jaar geleden werd dit amateursymfonie-orkest voor het eerste samengesteld uit musicerende studenten uit heel Nederland. Nog steeds is de opzet hetzelfde: ieder jaar wordt het orkest opnieuw samengsteld met behulp van audities, in de- ember is er een repetitie- weekeind en komt het orkest voor het eerst bijeen, daarna volgt er in de kerstvacantie een intensieve repetitiepe riode in het Noordhollandse Bergen. Dit jaar is er gestudeerd op werken van Wijdeveld, Tsjaikovsky en Bartók. Wij develd heeft de uit vijf delen bestaande Intro in Hollandse Trant op. 82 speciaal voor het zesde lustrum van het orkest gecomponeerd. Van Tsjaikovsky zal het eerste pianoconcert te horen zijn en van Bartók zijn Concert voor Orkest. Dirigent is nu voor het vijfde achtereenvolgende jaar Louis Sotijn en dit jaar treedt als solist op de pianist Marius van Paassen (piano concert). Kaarten zijn aan de zaal en in voorverkoop verkrijgbaar bij muziekhandel van Dam me, Lange Noordstraat 16, Middelburg. MIDDELBURG - Vrijdag 15 januari speelt in jonge rencentrum Midgard het Nijmeegse theatercollectief Amok, een afkorting voor Anti Militaristisch Oorlogs Kabaret. Het doel van het program ma is een discussie op gang te brengen over oorlog en vrede, veiligheid en dergelij ke. Amok speelt in Midgard twee eigen produkties: De executie en Koop je eigen veiligheid. In De Executie staat de opvoeding van een jongen tot militair centraal. Er wordt nagegaan hoe haat en vijandschap ontstaan en tot welke uitwassen dit kan leiden. Het tweede stuk gaat over schuilkelders, de illusie van veiligheid er omheen en de commercie die ook hier heeft toegeslagen. Het optreden begint om half negen.. VLISSINGEN - Woensdag 13 januari wordt in Coffee shop Bell Ami in Vlissingen de Nederlandse speelfilm Een vrouw als Eva vertoond. Het begint om acht uur en is georganiseerd door de Werkgroep Homofilie Wal cheren. Vlissingen - Za. 16 jan. Bom, Badhuisstr. 18, tel. 12233. Zo. 17 Jan. van de Berg, Giessenburg 12, tel. 65253. Spreekuur voor drin gende gevallen van 12.30-13.00 uur en van 17.30-18.00 uur. Visites aanvragen voor 10.00 uur. Middelburg - Za. 16 jan. Meyer, de Krammer 14, tel. 14664. Zo. 17 jan. de la Hayze, Seisdam 22, tel. 28547. Spreekuur voor spoedge vallen 12.30-13.00 uur en van 17.30-18.00. Visites aanvragen voor 10.00 uur. Souburg, Middelburg-Zuid, Arnemuiden en Nleuwland -Za. 16 jan. Kodde, Oude Vlissingseweg 13, Middelburg, tel. 15810. Zo. 17 jan. Bloos, Kanaalstraat 70, Sou burg, tel. 61212. West- en Midden-Walcheren -Za. 16 en zo. 17 jan. Bouwense, Valkenisseweg 14, Biggekerke, 01185-2190 Westkapelle, Domburg, Aagte- kerke, Zoutelande, Biggekerke, Meliskerke en Koudekerke - Vrij. 15 jan. 18.00 u.- Zo. 17 jan. 24.00 u., Vaandrager, Weststraat 7, Dom burg, 01188-1271. Oostkapelle, Serooskerke, Grijpskerke en Veere - Za. 16 jan. 18.00 - Zo. 17 jan. 23.00 uur Kou semaker, Torenstr. 46, Seroosker ke, 01189-1212. Vlissingen - Vrij. 15 - vrij. 22 jan. Kleine Mulder, Singel 9, tel. 12730. Middelburg - Vrij. 15 - vrij. 22 jan., Ringeling, Lange Delft 133. Voor heel Walcheren - Za. 16 - zo. 17 jan., Bruijnzeel, Londense- kaai 35, Middelburg, tel. 25963. Middelburg en Vlissingen - Za. en zo. 16 en 17 jan. v. Dijk en Drie huis, tel. 01180-13118. Praktijk Oostkapelle - Oude Dom- burgseweg 33a, Oostkapelle, tel. 01188-1443, behandeling kleine huisdieren op afspraak. Vlissingen - Za. 16 en zo. 17 jan. Jansen-van Rens, tel. 01180- 27583. Alle werkdagen spreekuur door wijkverpleegster in wijkge- bouw Leliënlaan 1 van 17.00 - 17.30 uur. Souburg, - Za. 16 en zo. 17 jan. Filius-Westerbeke, tel. 61668. Alle werkdagen is er spreekuur door een van de wijkverpleegkundig van 17.00 tot 17.30 uur in het zondheidscentrum, Van Perestraat 8 Verloskundigen - vrij 15 - zo. 17 jan. Klompe, Doorneburg 91, tel. 01184-71140. Chr. Geref. kerk Vlissingen - Zo. 9.30 en 14.45 u. ds. de Boer uit Venendaal. R.-k. kerk Walcheren - Martinuskerk Souburg: za. 19.00, zo. 10.00 uur parochiekoor. Paau- wenburg Open Hof zo. 11.00 uur eigen zanggroep, 19.00 uur sa menzang. Vlissingen Lieve Vrou- wekerk za. 19.00 uur gemengd koor, zo. 9.30 uur dameskoor (Ned.) 12.00 uur. Middelburg Pe trus en Pauluskerk za. 19.00 uur en zo. 10.00 uur. Hoeksteen zo. 11.30 uur. Domburg Willlbror- duskerk eerste en derde zondag 8.45 uur. Geref. kerk en Ned. Herv. Ge meente Souburg - Kanaalstraat 9.30 uur ds. Melse kinderneven- dienst, 19.00 uur heilig avondmaal. Oranjeplein 9.30 uur ds. van der Heide Geref. Kerk Vrijgemaakt Klein Vlaanderen 75, Middelburg zo. 9.30 u. ds. Verkade, 16.30 u. idem. Gem. de Wijngaard - Zuiderba ken Middelburg zond. ds. van der Zanden Anglicaanse Kerk - Zeemans huis Scheldepoort zo.10.30 u. Holy Communion, 19.30 u. Evening Prayer. Geref. Kerk Vrijgemaakt - Klein Vlaanderen 75, Middelburg. zo.9.30 en 16.30 u. Verkade. Luth. Kerk - Geen opgave. Leger des Hells, Vlissingen zo Stavermansstraat 10.00 uur heili gingssamenkomst; 17.00 uur luit. v.d. Venis verlossingssamenkomst; 11.45 uur zondagsschool. Zevendedagsadventisten - 't Anker Vlissingen; 9.15 uur lees- dienst; 10.15 uur bijbelstudie. In de Doopsgezinde kerk in Middelburg 10.00 uur bijbelstudie; 11.00 uur ds. ter Mate. Kristen Zuid Molukse kerk In Nederland - zo Souburg 20, 15.00 Waisapy, Koudekerke 12.00 u. oud Siwabessy. Geref. Kerk Vlissingen - Pe- truskerk 9.30 u ds. v. Veen, 17.00 u ds. de Nooy. Open Hof 9.30 u. ds. Krijger, 17.00 u. ds. Coppoolse. Bethesda St. Josephzleken- huls zo ds. Joosse. 10.00 u. Der Boede - zo. ds. Bakker. Ned. Geref. Kerk -Engelse kerk Middelburg zo. 9.30 en 17.00 uur dienst. Hervormd Middelburg - zo Nieuwe Kerk, Groenmarkt 10.00 uur ds. Fagel. Koorkerk, Koorkerk hof zo. 10.00 u. ds. Hage. Oost- kerk, Oostkerkplein zo. 10.15 uur ds. Schokking, 19.00 u ds. Cazan- der (Ger. Bondsdienst). Ontmoe- tlngskerk, Oosterscheldestraat zo. 10.00 u. ds. Nell, Thomaskapel, Vrijlandstraat 10.00 uur zo. ds. Borgers St. Laurens, Hervormde Kerk geen opgave. Engelse kerk, 20.19 uur des. Nell Geref. Kerk Vrijgemaakt - De Lannoystraat Vlissingen zo 9.30 en 16.30 u kand. Drost, Enschede Kristen Zuid Molukse Kerk In Ned. - zo 14.00 u. Souburg ds. Fa- der. Doopsgezinde Gem. Vlissin gen - Vrijdomweg geen dienst. Bejaardenhuls de Zoute Vie ver. Geen opgave De volgende kerkdiensten zijn op vaste tijden Bethel Pinkstergemeenten Diensten worden gehouden in de Doopsgezinde Kerk, Vrijdomweg 14.30, Vlissingen, woensdag 19.30 uur en zondag 14.30 uur. Kerk van Jezus Christus van de Heiligen der Laatste Dagen - Iedere zondag 10.45 tot 12.30 uur van Raaltestraat, Vlissingen. Baha'i-geloof - Iedere woens dag gespreksavond. Herberdsland 33, Middelburg, tel. 01180-15240. Pinkstergemeente Vlissingen - Johanneskerk. Bonedijkestraat 163, zondag 14.30 gemeente dienst, woensdag 19.30 opwek kingssamenkomst. Stichting Jeugd en Gezin In Zeeland - Middelburg. Dagelijks en in het weekend telefonisch be reikbaar 01180-28555. FIOM Zeeland - Stichting tot hulpverlening bij zwangerschap en alleenstaand ouderschap. Loskade 17, 4331 HV Middelburg, spreek uur volgens afspraak, tel. 01180- 27311, bereikbaar tussen 9.00 en 12.30 uur. Vrijwillige Humanistische geestelijke hulpverlening - Tel. 01180-36339. Zeeuws Consultatiebureau voor alcohol en drugs - Brak straat 30, Middelburg, tel. 01180- 37320, Vlissingen, Badhuisstraat 25-27-29, tel. 01181-13240/ 14240. Buiten kantooruren 01180- 37320. Gezins- en bejaardenverzor ging, maatschappelijke dienst verlening Walcheren, Middel burg - Loskade 29, tel. 01180- 26951, Vlissingen, dr. Otterstr. 3, tel. 01184-19820. Bereikbaar iedere werkdag op kantoor of 's avonds na tel. afspraak. Wijkgezondheidscentrum Zuld-Dauwendaele - Roozen- burglaan 18, Middelburg, tel. 291146. Spreekuur gezinsverzor ging maandag t/m vrijdag 9.00 tot 9.15 uur. Spreekuur maatsch. werk maandag t/m vrijdag 13.30 tot 15.30 uur. Opvanghuis voor jongeren - Dag en nacht bereikbaar via tel. 01180-16816. Gehandicapten Adviesbureau Zeeland ANIB, AVO, GON - Kosteloze hulpverlening, advies, in formatie, bemiddeling. Dagelijks geopend van 9.00-12.00 uur en van 13.00-17.00 uur. Tel. afspra ken 01180-23592. ook voor huis bezoeken. Werkgroep Laat Leven te Wal cheren - Onderdeel van de vereni ging ter bescherming van het on geboren kind, tel. 01184-61825, 01184-61033. Vrouwen Nazorg Borstampu- tatle - Spreekuur elke woensdag van 10.00 tot 12.00 uur. Tel. 01180-14366. PvdA Ombudsman Vlissingen -Tel. 01184-63133. Stichting Gezinsverzorging Vlissingen - Brouwenaarstraat 4, tel. 01184-17810. Spreekuur leid sters van 8.30-9.30 uur, Souburg, wijkcentrum Middenhof, Kanaal straat 64, tel. 64528. Gemeentelijke Sociale Dienst -Vlissingen, dagelijks van 8.00 tot 19.00 uur. Medisch kleuter- en kinder dagverblijf-Opvang van kinderen in de leeftijd van 1 Vi-6 jaar en op vang schoolgaande jeugd. Middel burg. tel. 01180-13226. Vlissingen, tel. 01184-63724. Bureau voor rechtshulp Zee land - Loskade 35-37, Middelburg 01180-37120, dinsdag van 10.00 tot 12.00 uur en donderdag van 19.00 tot 21.00 uur. Maandag van 13.30 uur tot 15.30 uur. Stichting Blijf van m'n lijf Zee land - postbus 231, Middelburg 01184-14645, dag en nacht. Telefonische hulpdienst - Voor mensen in geestelijke en so ciale nood. Dag en nacht geopend, tel. 01180-15551. Woningbouwvereniging Basco - Storingen aan c.v., liften en warmwatervoorzieningen, behalve geisers. Na werktijden en in het weekeinde, tel. 12527. Geslachtsziekten - Anonieme hulp prov. ver. het Zeeuwse Kruis maandag, woensdag en vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur, tel. 01100- 15892. Bejaardencentrum Ter Reede - Koudekerkseweg 81, 4382 EJ Vlissingen, tel. 01184-17820. Infor matie betreffende verzorgingste huis en bejaardenwoningen. Spreekuur maatschappelijke werk kracht maandag en donderdag van 9.00 tot 10.00 uur, telefonisch be reikbaar maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 9.45 uur. Passantenopvang-thuislozen- zorg - 01184-14431Crisisopvang 01184-14911. Dag en nacht be reikbaar. Stlmezo Zeeuwsch-Vlaande- ren - Molenstraat 17, Groede, tel. 01171-1550. Belangenvereniging WAO Walcheren - Dinsdagmiddagbij eenkomst van 14.00-16.00 uur, Loskade 29, Middelburg. Stichting voor Maatschappelijk Welzijn op het platteland van Wal cheren, Molenwater 33, Middel burg, tel. 01180-11255. Kantooru ren 8.30-17.00 uur. Zelfhulpgroep familieleden, drugsverslaafden, anonieme fa milies, Vlissingen, Postbus 520, 1380 XA, do. half 8-10 uur Wolters- huis, Vlissingen. Werkgroep Gewetensbezwaar den Mil. Dienst, Midgard, Kuipers poort 12, tel. 14281, Middelburg, 1e en 3e vr. v.d. maand, 19.30- 20.30 uur. Do. 14 Jan. Vr. 15 jan. Za. 16 Jan. Zo. 17 jan. Ma. 18 Jan. Dl. 19 jan. Wo. 20 jan. 5.01 5.44 626 7.17 8.19 9.28 10.38 en en en en en en en 17.21 18.07 18.58 19.56 21.02 22.1C 23.17

Scheldebode | 1982 | | pagina 5