stad erudand g+| Huureen riante 5-kamerwoning in de beste wijk van Vlissingen. Letzer Ventevogel makelaardij Premie-A-woningen Middelburg T j Makelaars o.g. ook in 1982 Bouwfonds helpt u in 'n eigenhuis i nv Bouwfonds SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 13 JANUAR11982 vastgoed b.v. MIDDELBURG ARNEMUIDEN KOUDEKERKE VLISSINGEN Wonen in de zonnige Scheldestad Vlissingen, nabij de befaamde zuidstranden, het recreatiegebied 't Nollebos en de Boulevard, is een ideaal van velen. Nu heeft u die kans. Het Algemeen burgerlijk pensioen fonds heeft in het plan Paauwen burg III een zeer aantrekkelijk gesitueerd complex huurwoningen laten bouwen. Oplevering vanaf medio januari 1982. Een aantal van deze luxueus afgewerkte en goed geïsoleerde woningen met o.m. garage, tuin en cv, is nog vrij voor verhuur. Overtuig u van de gunstige ligging en de uitstekende kwaliteit in het inmiddels gereedgekomen "kijkhuis" aan de Steve Bikostraat 1. Open op de zaterdagen van 14.00 tot 16.00 uur. Huurprijzen, afhankelijk van ligging en perceelgrootte, vanaf f590,-p.m. Sinke kfomejan. jg Makelaars o.g. Behoort tot Ventevogel Financiële Service Groep bv VLISSINGEN, Goeman Borgesiusstraat 95 Voor inlichtingen kunt U zich wenden tot ons kantoor of tot uw eigen makelaar. Badhuisstraat 95 4380 AD Vlissingen fSS) tel: 01184-19192 ■Ml Buiten kantooruren 01106 2204 Jid NBM/MCC E Nederlandse Gemeenten l: Damplein 34 - 4331 GD - Middelburg - tel. 01180-26455 SINT-LAURENS GRIJPSKERKE VEERE ARNEMUIDEN LEWEDORP HEINKENSZAND KAMPERLAND TE HUUR: MIDDELBURG TE HUUR: VLISSINGEN TE HUUR: DOMBURG f 214 Vlissingen, Paauwenburg Goeman Borgesiusstraat 67. Goed gelegen, ruime eengezinswoning met tuin op het wes- ten, grenzend aan groen en water. Indeling: entree, toilet, keuken, woonkamer (30 m2). Verdieping: overloop, badkamer met lig-1 I bad, 2e toilet en wastafel, drie slaapkamers. 12e verdieping: overloop, cv-ruimte, grote 14e slaapkamer, veel bergruimte. Algemeen: cv-gas, dubbele beglazing. warmwatervoorz., ged. j Aanvaarding: binnenkort. Prijs: elk aannemelijk bod Goes - tel. 01100 - 11147 b.g.g. 01195 - 509 Molenwater 51 - Middelburg Telefoon 01180-27777 b.g.g. 27867 KARELSGANG 2 Eengezinswoning met tuin, schuur en vrije poort. Vr.prijs56.000,- k.k. VEERSEWEG 149 Mooie eengezinswoning met voor- en achtertuin, haltvrijstaand, 3 slaapkamers, aanvaarding direkt. Vr.prijs135.000.- k.k. HOOGSTRAAT 11-13 Winkel, woonpand, moet gerestaureerd worden. Tekening bestek aanwezig. Prijst.e.a.b. ZUSTERSTRAAT 64 Opknapwoning met bestek en tekening. Prijs30.000,- k.k. WESTWAL 22 Eengezinswoning op 400 m2 grond, woonkamer en woonkeuken, sl.kamer en zolder. Vr.prijs65.000,- k.k. EVERTSENSTRAAT Luxe bungalow met garage en grote tuin, 3 of 4 sl.kamers. Prijs slechts275.000,- k.k. PAUL KRUGERSTRAAT 399 Appartement 2e etage, 2 kamers en 2 sl.kamers, douche, toilet, balkon. Koopsom49.000,- k.k. GLACISSTRAAT 69 Eengezinswoning met tuin, nu voor 49.000,- k.k. WINKELMANSTRAAT 33 Eengezinswoning met tuin, schuur, moderne open keuken, 3 sl.kamers, badk., ligbad enz. Koopsom nu slechts75.000,- k.k. ZOLDER Inlichtingen en verhuur: Damplan 34 - 4331 GD Middelburg. Tel. 01180 -26455 - Lid N.B.M. In de wijk Paauwenburg gelegen fijne eengezinswoning met vrijstaande berging Indeling: entree, gang, toilet, trapkast, keuken, living. Verdieping: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, overloop. Zolderetage: overloop, cv-ruimte, royale bergruimte, 1 slaapkamer. Algemeen: aanvaar- Goede St331 van onderhoud. Grondopp. 164 m2. Prijs- 107.500.-k.k. 's-HEER ARENDSKERKE. Slotstraat 14. Zeer vriendelijk gelegen, in bungalow met garage, op 500 m2 eigen grond. Indeling: living, moderne keuken, hal, toilet, gang, badkamer met douche, 1 slaapkamer, studeerkamer, grote serre Verdieping: vliering. Het pand is zeer geschikt voor een klein gezin. Algemeen: staat van onaerhoud is goed. Aanvaarding i.o.l. fraai aangelegde tuin. Vraagprijs 195.000.-k.k. VLISSINGEN, Scheldestraat 41. Woon-winkelpand gelegen aan een goede winkelstraat. Indeling begane grond: winkel, keuken, berging/magazijn, tuin. Verdieping: woonkamer 1 slaapkamer, keuken, badkamer, toilet. Algemeen: staat van onderhoud is goed. Aanvaarding in overleg. Grondopp. 111 m2. Vraagprijs 120.000 - VLISSINGEN: Paauwenburgweg 45. Fraai gelegen ééngezinswoning met vrijstaande berging met uitzicht op het gemeenteplantsoen. Goede situering t.o.v. strand en boulevard Ind entree, toilet, kelderkast, living plm. 30 m2, keuken. Verd. 3 slaapkamers waarvan 2 met ingebouwde kast. Vliering te bereiken via een vlizotrap mog! voor een 4e slaapkamer. Algemeen: staat van onderhoud is goed. Aanvaar ding eventueel direct. Grondopp. 165 m2. Vraagprijs 95.000.- k.k. VLISSINGEN, Verlengde Bonedijkestraat 281. Op prima stand gelegen halfvrijstaande woning met grote garage (30 m2) met grote tuin. Indeling: begane grond: entree, voor- en achterkamer, keu ken, garage, toilet. Verdieping: 3 slaapkamers, badkamer met douche en 2e toilet. Vliering: geheel bevloerd. Algemeen: goede staat van onderhoud. Fraai aangelegde tuin op 't zuiden. Grondoppervlakte 319 m2. Vraagprijs 1 145.000.- k.k. St Eustatiuslaan 4 te Vlissingen. In goede woonbuurt gelegen woning ty pe, 2/1-kap met vrijstaande garage en berging. Indeling begane grond: woonkamer met mog. voor open haard, hal, gang, toilet, keuken. Verdie ping: 4 slaapkamers, badkamer met douche en wastafel. Vliering: beloop- baar en bereikbaar via een vliezotrap. Algemeen: pand is voorzien van c.v., goed aangelegde tuin op 't zuiden, grondoppervlak 298 m2. Nagenoeg ge heel dubbelglas. Vraagprijs 175.000.-k.k. VLISSINGEN, Prattenburg 17. Moderne eengezinswoning met royaal wooncomfort. Indeling: hal en grote woonkamer en open keuken en inpandige berging. Besloten achtertuin. Verd.: slaapkamer met balcon, badkamer, berging. Algemeen: cv-gas. Aan vaarding i.o.o. Prijs op aanvraag. VLISSINGEN, Paul Krugerstraat 20, flat 514. Zeer goed gesitueerd appartement met zicht op het stadhuisplein. Gelegen in de nabijheid van strand en boulevard. Ind.: entree, gang, 2 slaapkamers, living, badkamer met bad, toilet, halfopen keuken, balkon gelegen op het zuiden, berging. Aanvaarding medio mei 1981. Vraagprijs./ 127.500.-k.k. Het Bouwfonds is er van overtuigd dat het verwerven van een eigen woning ook in 1982 een erg goede zaak is en dat zeker zal blijven Vandaar zal, aansluitend aan de 13 reeds verkochte premie-A- woningen aan de Briljant - Segeersingel te Middelburg binnen kort een nieuw projekt van start gaan 7 ruime premie-A-woningen, waarvan nog slechts 3 beschikbaar met garage. Prijzen: vrij op naam vanaf f 146.500,- Premie-A-woningen van het Bouwfonds zijn: van een hoge kwaliteit met een hoge rijksbijdrage (max. f 10.900,- voor het eerste jaar). tegen relatief lage koopsommen Bovendien heeft de koper een 3-voudige zekerheid: gegarandeerde prijs gegarandeerde afbouw gegarandeerde kwaliteit Ook in onderstaande plaatsen is nog deelname mogelijk. Kortgene Oostkapelle Meliskerke Kapelle Grijpskerke Veere Arnemuiden Heinkenszand Financiering als regel mogelijk tot 100% waarbij id veel gevallen kan blijken dat kopen voordeliger kan zijn dan huren. Mil llll!' i -.11111 i lij.' H f e Belangstelling? Vraagt u dan, geheel vrijblijvend de dokumentatie over dit projekt (of andere Bouwfondsprojekten) bij ons aan. Bouwfonds informatiecentrum Korte Delft 2 4331 AT Middelburg Telefoon 01180-27158 I Bon in gesloten envelop zonder postzegel j sturen aan Bouwfonds, Antwoordnummer 4 4430 WB Middelburg I Ik heb belangstelling voor een premie-A-woning in: I Naam I Adres. Postkode/Plaats Telefoon I 821 Gunstig gelegen kwalitatief goede twee-onder-één-kapwoning met ga rage aan de Koninginnelaan 21Goed bezonde achtertuin zuidwest, totaal 238 m2 eigen grond. Ind.: zij-ingang, hal, kelder, woonkamer, keuken, 4 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, grote garage. Goed onderhouden, rustig gelegen eengezinswoning in het centrum van Middelburg aan de Koningstraat 12, met ruime garage met zolder. Ind.: gang, keuken, woonkamer met open haard, plavuizen, betimmeringen, veel granol, boven: overloop, betegelde douche met wastafel, 2 slaapkamers. Dak is geïsoleerd. Achtertuin met vrije poort. Vraagprijs 90.000,- k.k.. Winkelpandje aan de Lammerensteeg, gunstig gelegen t.o.v. centrum. Bevat: open ruimte met hal waarin aanrechtbiok en toilet en bovenverdie ping. Eventueel ook te huur. Rustig gelegen oudere ééngezinswoning met tuin, gelegen aan de Ja cob Catslaan 35. Indeling: hal. woonkamer, eetkamer, keuken, douche, w.c.; boven: open zolder met 1 slaapkamer (kan eventueel uitgebouwd worden voor extra slaapvertrek). Vraagprijs: 45.000,- k.k.. Nog 1 zeer royale nieuwbouw kwallteltswoning in Klarenbeek III in jon ge buurt met scholen, winkels en alle voorzieningen. Begane grond: woon kamer (9x4), keuken, hal, toilet; 1e verdieping: 3 ruime slaapkamers, com plete badkamer (2e toilet): 2e verdieping: 4e slaapkamer met berging, c.v.- aardgas, geïsoleerd, spouwmuur ook tussen de woningen. Bedrijfspand met prima bovenwoning aan de Rouaansekaai 53. Bedrijfs- gedeelte: hal, 2 kamers, grote achtertuin met garage. Woning: toilet, grote woonkamer, open haard, open keuken; 2e verdieping: 3 slaapkamers, 1 grote ouderslaapkamer, luxe badkamer met ligbad, toilet; 3e verdieping: zolder. Riant gelegen herenhuis in fijne buurt aan de Nadorstweg 8b. Indeling: entree met garderobe, woonkamer ca. 45 m2, moderne keuken, toilet, bij keuken; 1e verdieping: 3 slaapkamers, complete badkamer; 2e verdieping: grote zolder (mogelijkheid van 2 extra slaapkamers). Goed gelegen aan de rand van de stad een nagenoeg nieuwe éénge zinswoning aan de Vluchtenburgstraat 35. Bevat o.a.: woonkamer, royale woonkeuken, 4 slaapkamers, douche, c.v. op aardgas, goed bezonde tuin. Leuke woning voor jong gezin, zeer gunstig gelegen t.o.v. scholen, win kels enz. in Klarenbeek III aan de W. Arondeusstraat 74. Bevat o.a. woon kamer met parketvloer en rustieke open haard, open keuken met afzuig kap. Verd.: 3 ruime slaapkamers, badkamer, grote beschutte tuin met ach terom. Schuur. Haltvrijstaand woonhuis, aan de Voorborch 25, met doorzonkamer, keu ken en kelder, gang, toilet, 3 slaapkamers, douche, vliering met vlizotrap. C.v., dubbel glas, garage en stenen schuur. In overleg op korte termijn te aanvaarden. Ééngezinswoning aan de Buitenhovelaan 189. Indeling: hal, toilet, keu ken, zonnige woonkamer; 1e verd.: luxe badkamer met ligbad, douche, 3 slaapkamers, zolder. Rustig gelegen ééngezinswoning in goede omgeving aan de Van Citter- straat 8. Bevat: hal, toilet, keuken met inbouwapparatuur, woonkamer met sfeervolle open haard, boven: 3 slaapkamers, douche met wastafel; 2e verd.: vliering waarop gas- en c.v.-ketel. In de achtertuin een geïsoleerde schuur. Geheel dubbel glas en vele andere extra's. Goed aan de rand van het dorp aan de Noordstraat 21 gelegen vakan tiehuis of permanent bewoningshuis. Gelegen op plm. 450 m2 eigen grond. Landelijk gelegen. Bevat: 2 woonkamers, keuken, toilet, douche, 3 slaapkamers, centrale verwarming. Vakantiebewoning is hier toegestaan. Landhuis op ruim 2 ha. goed beplante tuin met zwembad aan de Pop- penkinderenburgweg 2. Bevat o.a.: slaapkamer met douche, zeer forse slaapkamer met luxe badkamer; studeerkamer, sauna, fraaie woonkamer aansluitend op groot zonneterras op het zuiden, binnen én buiten open haard, keuken met inbouwapparatuur, dubbele garage, uniek gelegen plekje met fijn huis wat de nodige luxe voor een verwenner bevat. Gunstige hypotheek eventueel beschikbaar. Fijne woning in jonge buurt aan de Bremstr. 35. Ind.: hal, Z-kamer met parketvloer, open keuken, toilet met fonteintje: 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met 2e toilet; 2e verd.: vaste trap, mogelijkheid 4e slaapkamer of hobby of doka, c.v. (gas). Fijne woning aan de Klaproosstraat 18. Met plenty ruimte voor een jong gezin. Bevat o.a.: beneden: L-kamer, halfopen keuken, hall, toilet; 1e verd.: 2 ruime en 1 kleine slaapkamer, ruime badkamer met 2e toilet; 2e verd.: 4e slaapkamer en zolder/berging. Isolatie, c.v. (gas), hardhout, vraagprijs: 115.000,-k.k.. Fijn opgeknapte halfvrijstaande woning met garage aan het Tuindorp 29 met zij- en achtertuin. Direct te aanvaarden. Bevat: gang, smaakvolle woonkamer, keuken, toilet/douche, 3 slaapkamers. Centraal verwarmd. Leuke vakantiebungalow aan de Oranjeplaat 54. Ind.: hal, toilet, open keuken, woonkamer met open haard, 3 slaapkamers, badkamer met zitbad. Ruime tuin met buiten open haard. Gemeenschappelijke steiger. Vrijstaande woning aan de Nieuwe Kraayertsedljk 9. Indeling: zitkamer, woonkamer, keuken, kelder, bijkeuken, toilet; 1e verdieping: 6 slaapka mers, badkamer met zitbad. Gelegen op 2.050 m2 eigen grond. Van veel extra's voorziene ruime woning aan de Arendhof 11Bevat: hal, toilet, L-kamer, open keuken en royale berging, plavuizen; 1e verd.: hal, 3 leuke slaapkamers, luxe badkamer met ligbad en 2e toilet; 2e verd.: overloop, 4e kamer, hobbyruimte, c.v.-aardgas. Zeer fraai gelegen perceel bouwgrond, oppervlakte 929 m2, met riant uitzicht over Veerse Meer. Winkelpand aan de Lange Noordstraat 43. Opp.: 47 m2. Voorzien van toilet en keuken. Huursom 900,- per maand. Geschikt voor vele doelein den. Kantoorruimte op de 2e verdieping aan het Damplein 33b. Indeling: 5 kantoorruimten en 1 ruimte met toilet en aanrecht. Lift aanwezig, geen trap. Bedrijfsruimte met woonhuis aan de Noordweg 340. Gelegen op plm. 600 m2 eigen grond. Huurprijs: 18.000,- per jaar. Ook te koop. Zeer gunstig nabij hoofdtoegang winkelcentrum Dauwendaele gelegen winkel met magazijn aan de Vrijlandstraat 71Huurprijs f 16.480,- per jaar. Plm. 100 m2 kantoorruimte In het centrum. Compleet met tollet en pan try. Oplevering I.o.o.. Royaal winkelpand met bovenwoning aan de Scheldestraat 57-57A. Opp.: 100 m2 en keuken. Woning met 3 kamers, keuken en grote zolder. Pakhuis met twee deuren aan de Steinhofstraat 6. Begane grond en 1e verdieping een frontbreedte van plm. 9 meter en een diepte van plm. 16 meter. Krachtstroom, toilet en water aanwezig. Alle aanbiedingen zijn te koop of te huur namens onze opdrachtgevers en geschieden vrijblijvend

Scheldebode | 1982 | | pagina 14