Middelburgs theater brengt eerste komedie van Annie Schmidt Parijs het weten waard Schadefonds voor kunstwerken in Vlissingen nodig Drukkerij Meulenberg heeft nu de ruimte DE SCHE^DEBODE Zeeuwse kunst verkrijgbaar bij kunstenaarscentrum Kinderfilms in 't Anker Activiteiten in Woltershuis CURSUS SIERADEN MAKEN Showrevue Juliana en Johan Friso Open middag WAO-ers Concert Middelburgs Kamerkoor Winkelweek in Arnemuiden Onderwijzeressen bijeen over rollen in onderwijs Discussie in Vrouwenhuis UIT HET ZEEUWSE ZAKENLEVEN SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 4 NOVEMBER 1981 Muziekilms in de Zwaan New Orleans jazz in Concertzaal Editie Vlissingen Editie Middelburg Concert Trio Mauve in Hoogelande films Jaarlijkse uitvoering Caecilla HUISARTSEN APOTHEEK TANDARTSEN DIERENARTSEN KRUISWERK KERKDIENSTEN DIVERSEN Hoogwater 205 MIDDELBURG - „En ik dan?" heet de komedie in drie be drijven waarmee Annie M.G. Schmidt in 1968 debuteerde als toneelschrijfster. Het Middelburgs Theater brengt het stuk op vrijdag en zaterdag 6 en 7 november in de schouwburg van Middelburg. Het verhaal speelt zich af op het kantoor van de Stich ting Nieuw Positief, een stichting die de literatuur zuiver wil houden, vooral van seks. Het stuk begint op beide dagen om acht uur. Kaarten zijn voor acht gulden (CJP en Pas 65 zes gulden) in voorverkoop verkrijgbaar bij Uit in Zeeland aan de Nieuwe Haven in Middel burg. SOUBURG - Tijdens de muzikale workshop donder dag 5 november in het buurthuis de Zwaan in Sou burg zijn twee muziekfilms te zien. Het gaat om een der tig minuten durende film van Fleetwood Mac en een film van The Doors met als zanger Jim Morrison. In het kader van het pro ject Mensen zonder baan worden in de Zwaan weke lijks twee muzikale work shops gehouden: een op dinsdag- en een op donder dagmiddag. lederen kan er dan met eigen instrumenten en apparatuur terecht om muziek te maken of er naar luisteren. Eens per maand worden er dan muziekfilms gedraaid. Wie belangstelling heeft: de toegang is gratis, het begint om halfvier. VLISSINGEN - De Christelijke gymnastiekver eniging Oranje-Nassau uit Vlissingen houdt woensdag 11 november een filmmiddag in 't Anker aan de Bonedij- kestraat. De middag is toegankelijk voor kleuters en begint om kwart voor twee en zal du ren tot drie uur. Van kwart over drie tot vijf uur worden er films gedraaid voor jon gens en meisjes van zes tot en met negen jaar. De toe gangsprijs is een gulden, iedereen is welkom. VLISSINGEN - In het Wol tershuis in Vlissingen zijn deze week de volgende acti viteiten gepland: Dinsdag 10 november start de cursus Doe het zelf. De cursus bestaat uit tien lessen die iedere week be ginnen om halfacht. Ook start binnenkort de cursus Kleding maken, eveneens bestaande uit tien wekelijk se lessen. Deze wordt gege ven op de dinsdagmiddag, donderdagmiddag en even tueel op de donderdagmor gen. De cursus wordt gege ven door mevrouw Semsters. Vrijdag 6 november is er een tafelvoetbalwedstrijd om zeven uur, deze is be doeld voor jongeren vanaf dertien jaar. Vrijdag 13 november zal voor hun een film worden gedraaid, terwijl er op vrij dag 20 november een drop ping op het programma staat. Op woensdagavond is er iedere week om zeven uur, een modelbouwcursus voor kinderen van acht tot twaalf jaar. Tien- tot vijftienjari gen kunnen meedoen aan een cursus brommertech niek, ook op de woensdag, vanaf half acht. Voor inlichtingen over al deze activiteiten kan men bellen: telefoon 14660. MIDDELBURG - Zater dag 7 november treedt het Nederlands-Belgisch orkest The David Livingstone Jazz Messengers op in de Con certzaal in Middelburg. De groep is gespecialiseerd in de New Orleans stijl. Het concert begint om ne gen uur. Toegang tien gul den, CJP en COP zes gulden vijftig. Organisatie Scaldis Swing Society. VLISSINGEN - Bij vol doende deelname start er binnenkort een cursus siera den maken in het Wolters huis in Vlissingen. Deze zal onder leiding staan van Anneke Gerestein en plaatsvinden op de dins dagmiddag van twee uur tot halfvier. Men kan zich opge ven in het Woltershuis, tele foon 14660. Uitgave: ZEEBRA-WEEKBLADEN Verschijnt wekelijks gratis huis aan huis op geheel Wal cheren. Totale oplage: 40.551 in 2 edities: Oplage 21.381 In de gemeenten Valkenisse, Vlissingen en Westka- pelle. Oplage 19.170 In de gemeenl Middelburg en Veere. In de gemeenten Arnemuiden, Domburg, Mariekerke, ïlt Kantoor: Lange Viele 7, Middelburg, tel. 01180-23941. Kantoor: Torenstraat 5 (Postbus 350) Vlissingen, tel. 01184-19910. Openingsuren: maandag t/m vrijdag van 8.30-17.00 uur. Advertentie-exploitatie en -administratie: J. v. Em- den, Torenstraat 5. Vlissingen, Postbus 350, tel. 01184- 19910. Privé: Toutenburg 38, Vlissingen, tel. 01184-60369. Redactie: Torenstraat 5, Vlissingen, tel. 01184-19910. Redacteur: Ad de Jong, tel. privé 01180-26043 (Ter Hoogestraat 38, Middelburg). Correspondent: Rina Savic, Bermweg 23, Oost-Sou burg, tel. 01184-64630. MIDDELBURG - De showkorpsen Juliana en Jo han Friso uit Middelburg houden op de vrijdagen 13, 20 en 27 november de jaar lijkse Showrevue in de schouwburg. De muzikale optredens van de korpsen worden hier bij afgewisseld door optre dens van de majoretten en vlaggengroepen. Ook wor den enkele korte sketches opgevoerd door de toneel groep Juliana. De decors zijn door de leden zelf gemaakt. Toegangskaarten zijn in voorverkoop verkrijgbaar op zaterdag 7 november in de molen De Hoop op het Vlis- sings Bolwerk in Middel burg. 99 99 VLISSINGEN - De Culturele Raad Vlissingen vindt dat de gemeente een fonds in het leven moet roepen waarmee schade aan kunstobjecten in de gemeente kan worden betaald. De gemeente Vlissingen heeft zich niet verzekerd tegen schade aan in de buitenlucht E staande kunst. De gemeente vindt de premiekosten te hoog. Het gevolg is dat het zeer lang duurt voordat er geld is voor herstel, zoals bij het windorgel op de Nolledijk. e Nog steeds worden besprekingen gevoerd over herstel e van het dit voorjaar vernielde werk van Mass and In- E dividual Moving uit Brussel. Waarschijnlijk duurt dit E zo lang, omdat de kosten zo hoog zijn, namelijk rond e 22.000 gulden, aldus de Culturele Raad. e In de toekomst zullen meer kunstwerken in de ge- E meente worden geplaatst, met ook meer kans op schade e en hoge herstelkosten. Via een herstelfonds kan een en ander sneller in de oude staat worden teruggebracht, zo E meent de Culturele Raad Vlissingen. I,miniumII Het is mij een behoefte U te bedanken voor het orga niseren van de dagtrips naar Parijs. Ik weet zeker dat ik namens velen zeg, dat het een geweldige belevenis is geweest. Voor diegene die Parijs voor het eerst zagen, is het zeker liefde op het eer ste gezicht geweest, en in dien mogelijk voor herha ling vatbaar. Mijn dank gaat zeker ook uit naar de chauffeurs van de bussen, in mijn geval nr. 18. Wat die jongens met die grote bus doen in het Parijse verkeer dwingt mijn respect af. Alle eer! De rondrit van ruim drie uur door Parijs was gewel dig. In zo'n korte tijd zag je zoveel van deze stad, zoveel beroemde en mooie plaatsen. U ziet het wordt één lofzang op de trip naar „La ville lu- mière". Ik ga beslist weer mee de volgende keer. Har telijk dank. J.J. Haegens, Spinhuisweg 117, Middelburg. MIDDELBURG - De be langenvereniging WAO Walcheren houdt op woens dag 4 november een open middag in het ontmoetings centrum Dauwendaele. Deze begint om halftwee. De middag is bedoeld om al le WAO-ers kennis te laten maken met de activiteiten van de nieuwe vereniging. Onder meer zal de film „Het zere been", vertoont worden, een film over de sociale ver zekeringen. De middag wordt afgesloten met een spel. Het Trio Mauve uit Am sterdam geeft zondag 8 no vember een concert in de ka pel van St. Maarten in Hoo gelande. Het trio (fluit, cello en piano) brengt werken van Haydn, Von Weber en Czer- ny. Kaarten zijn voor zes gul den vijftig verkrijgbaar bij de kapel. Het concert begint om half drie. MIDDELBURG - Zater dag 7 november geeft het Middelburgs Kamerkoor een concert in de Hoeksteen in Middelburg. Het koor staat onder lei ding van Peter Arts. Muzi kale medewerking verlenen Janus Mondeel en enkele andere instrumentalisten. Het begint om acht uur. De toegangsprijs is vijf gul den, kinderen en CJP-hou- ders twee gulden vijftig. ARNEMUIDEN - Van vrijdag 6 tot en met zaterdag 14 november wordt in Arne muiden weer de winkelweek gehouden. Gedurende deze week krijgt men bij elke be stede gulden een gratis lot waar een groot aantal mooie prijzen mee te winnen zijn. Hieraan wordt deelgeno men door vijftien verschil lende zaken. De winkelweek in Arnemuiden is een jaar lijks terugkerekend gebeu ren met ook voor de kinde ren leuke activiteiten. De week wordt in november ge houden, omdat dan ook de mensen die inkopen doen voor Sinterklaas, van de aanbiedingen gebruik kun nen maken. GOES - Woensdag 11 no vember is er in de Prins van Oranje in Goes een praat- kijk-en doe-avond voor mensen die geïnteresseerd zijn in doorbreking van het normale rolpatroon in het onderwijs. De avond is geor ganiseerd door de vrouwen groep van de ABOP-Zeeland (Algemene Bond voor On derwijzend Personeel) en begint om acht uur. De vrouwengroep van de ABOP wil de leermiddelen kritisch bekijken, wil dat de schooltijden van het lager, kleuter- en voortgezet on derwijs beter op elkaar zijn afgestemd en wil proberen de positie van de vrouw in het onderwijs te verbeteren. Ook wordt deze avond ge sproken over het feit, dat voor jongere kinderen meestal een vrouwelijke leerkracht wordt aangetrok ken, terwijl voor de zesde klas meestal een man wordt aangezocht. Voor inlichtingen kan men De ets van Ernst Joachim, gedrukt in sepia (formaat 15 bij 19,5 centimeter). MIDDELBURG - Om het werk van Zeeuwse kunste naars meer bekendheid te ge ven, geeft het Zeeuws Kun stenaarscentrum vier maal per jaar een originele grafiek uit. Voor vijfenzestig gulden kan iemand eigenaar worden van een door de kunstenaars ondertekend werk dat in een oplaag van hooguit vijftig stuks zal worden uitgegeven. Liefhebbers kunnen de eerste kwartaalprent van '81, een ets van Corrie Blaas, en de tweede, een ets van Ernst Joachim, nog bestellen. Na storting van het geld op gi- ronr. 3352271 ten name van het Zeeuws Kustenaarscen- trum Middelburg, wordt het werk toegestuurd. Hoge hakken, echte liefde gaat in Vlissingen en Mid delburg de tweede week in. Alhambra 1 en City theater, donderdag tot en met woens dag acht uur, zaterdag en zondag zeven uur en halftien. Twaalf jaar. Dubbbelleven van een mai- tresse. Porno. Alhambra 1, vrijdagnacht elf uur. Achttien jaar. Oom Ferdinand en de tover drank. Vier kinderen probe ren samen met oom Ferdi nand, gespeeld door Lex Goudsmit, een schone adel lijke dame uit vroeger eeu wen te behouden voor het heden. Een spannende klucht. Alhambra 1, zondagmiddag twee uur. Alle leeftijden. Private Benjamin gaat over een rijke verwende vrouw die door een hulpverlener het leger in wordt gepraat. Het heet dat je in het leger man wordt, Benjamin wordt er een zelfstandige vrouw. Alhambra 2, donderdag tot en met dinsdag acht uur, za terdag en zondag zeven uur en halftien, zondagmiddag twee uur. Twaalf jaar. Buffet froid onder regie van Bertrand Blier is een koud zweet komedie die zich af speelt rond Alphonse Tram. Hij beleeft merkwaardige avonturen. Er blijkt bijvoor beeld iemand met zijn mes te zijn dood gestoken. Later meldt zich iemand aan zijn voordeur die hem toever trouwt zijn vrouw te hebben vermoord. Blier kreeg twee Césars voor zijn film. Alhambra 2, woensdag 11 no vember acht uur. Organisatie ZVU. In de ban van de ring is de tekenfilm naar het gelijkna mige boek van de 'Engels man Tolkien. In dit sprook jesachtige verhaal met hob- bits, tovenaars, orks, ring- geesten en wandelende wou den draait alles om de ring die een kwade macht uitoe fent op ieder die hem in zijn bezit heeft. Alhambra 2,vrijdagnacht elf uur. Spel zonder remmen. Porno. City Middelburg, vrijdag nacht elf uur. Achttien jaar. Straatmuzikanten, de dikke en de dunne laten zich overha len een wonderpil aan ker misbezoekers te verkopen. City, zondagmiddag twee uur. VLISSINGEN - In het Vrouwenhuis aan het Vier- windenplein in Vlissingen begint dinsdagochtend 10 november om halftien een discussie-ochtend over de problemen van vrouwen die leven van de bijstand. Vrou wen die niet van de bijstand leven, maar niettemin in de ze zaken zijn geïnteresseerd, zijn van harte welkom. bellen naar Ingrid van Eg- mond, telefoon 01100-13379. VLISSINGEN - Zaterdag 7 november houdt de mu ziekvereniging Caecilia in het Scheldekwartier in Vlis singen de jaarlijkse uitvoe ring. Er zal worden opgetreden door de Brass-band onder leiding van Jan Meliefste, het jeugdorkest onder lei ding van Ad Elshout en de pijperblazers van Ed Flipse. Verder wordt medewer king verleend aan dit con cert door de Ruyterstadtsin- gers en trompettist Paul van Belzen en pianist Gien Bal kenende. Het concert begint om acht uur. Na afloop is er gelegen heid tot dansen. v.,u ivUvWk jj>» - Foto: Cor Schuilwerve MIDDELBURG - Drukkerij Meulenberg in Middelburg is deze maand verhuisd naar de Rotterdamse Kaai 61. De drukkerij is al sinds 1954 in Middelburg gevestigd aan de Rouaanse Kaai. Het bedrijf, dat toen ruim is opgezet, werd in de loop der jaren te klein om de groeiende stroom op drachten in moderne druktechnieken te kunnen verwerken. Gegevens voor deze rubriek moeten uiterlijk vrijdag morgen om elf uur in de week voor plaatsing op het kantoor in Vlissingen bin nen zijn. Enige tijd werd gebruik gemaakt van twee verschil lende bedrijfspanden. Naast het pand aan de Rouaanse Kaai, was er toen ook een pand aan de Herengracht in gebruik. Hierdoor moest men vaak van het ene naar het andere bedrijf heen en weer lopen, waardoor het voor de mensen erg moeilijk werken was. Vlissingen - Zaterdag 7 novem ber Dr. Bom, Badhuisstraat 81, tel. 12233. Zondag 8 november Dr. Van Dijk, Koudekerkseweg 52, tel. 13459. Spreekuur voor spoedge vallen van 12.30-13.00 en van 17.30-18.00 uur. Visites aanvragen voor 10.00 uur. Middelburg - Zaterdag 7 no vember Dr. Reyerse, Seisweg 29,. tel. 13456. Zondag 8 november Dr. Bruynzeel, Herengracht 68, tel. 15814. Spreekuur voor spoedge vallen van 12.30 tot 13.00 en van 17.30 tot 18.00 uur. Visites aanvra gen voor 10,00 uur. Souburg, Mlddelburg-Zuld, Arnemuiden en Nleuwland Za terdag 7 november Dr. Jansen, Oude Rijksweg 6, Nieuwland, tel. 01182-1340. Zondag 8 november Dr. Kodde, Oude Vlissingseweg 13, Middelburg, tel. 01180-15810. Spreekuur voor spoedgevallen van 12.30 tot 13.00 en van 17.30 tot 18.00 uur. West- en Midden-Walcheren - Zaterdag 7 en zondag 8 november Dr. Stutterhei, Beukelstraat 8, Me- liskerke, tel. 01186-1760. We8tkapelle, Domburg, Aagte- kerke, Zoutelande, Blggekerke, Mellskerke en Koudekerke - Van vrijdag 6 november 18.00 uur tot zondag 8 november 24.00 uur Dr. Vaandrager, Weststraat 7, Dom burg, tel. 01188-1271. Oostkapelle, Serooskerke, Grljpskerke en Veere - Zaterdag 7 en zondag 8 november Dr. Kouse maker, Torenstraat 46, Seroosker ke, tel. 01189-1212. Het nieuwe bedrijf is ge vestigd op slechts tweehon derd meter van de oude ves tiging, in een voormalige ga rage, die verbouwd is tot een mooie doelmatige en moder ne bedrijfsruimte. Doordat men nu de beschikking heeft over vier maal zo veel ruim te, is het er voor de mensen een stuk prettiger en effi ciënter op geworden. Vlissingen - Van vrijdag 6 tot vrijdag 13 november Van de San- de, Badhuisstraat 30-32, tel. 12066. Middelburg - Van vrijdag 6 tot vrijdag 13 november Van de Boog- ert, Vrijlandstraat 79. Voor heel Walcheren - zaïer- dag 7 én zondag 8 november Jan sen, v. Hooftkwartier 90, Middel burg, tel. 01180-15595. Voor heel Walcheren - zater dag 7 en zondag 8 november Die renartsenpraktijk Oostkapelle, tel. 01188-1443. Vlissingen - Zaterdag 7 en zon dag 8 november Zr. Van Sabben, tel. 12914. Souburg - Zaterdag 7 en zon dag 8 november Zr. De Ruyter, tel. 61736. Alle werkdagen is er spreekuur door een van de wijkver pleegkundigen van 17.00 tot 17.30 uur. Voor Vlissingen in het wijkge- bouw, Leliënlaan 1 en voor Sou burg in het Gezondheidscentrum, Van Perestraat 8. R.-k. kerk Walcheren - Zater dag 7 en zondag 8 november. Sou burg Martlnuskerk zaterdag 19.00 en zondag 10.00 uur, parochie koor. Paauwenburg Open Hof. zondag 11.00 uur eigen zang groep, 19.00 uur samenzang. Vlis singen Lieve Vrouwekerk zater dag 19.00 uur, zondag 9.30 uur, dameskoor Ned. 12.00 uur. Mid delburg Petrus en Pauluskerk za terdag 19.00 en zondag 10.00 uur. Hoeksteen zondag 11.30 uur. Domburg zondag 8.45 uur. Geref. kerk en Ned. Herv. Ge meente Souburg - Zondag 8 no vember. Kanaalstraat 9.30 uur Ds. Melse, kindernevendienst 5-8 jr. H.a. voor bejaarden en zieken door ds. Passchier; 19.00 uur ds. v.d. Heide. Oranjeplein 9.30 uur ds. Krijger. Gem. de Wijngaard - Zuideba ken Middelburg. Zondag 8 novem ber 9.30 uur Van der Weele. Anglicaanse Kerk - Zeemans huis Scheldepoort. Zondag 8 no vember 10.30 uur Morning Prayer; 19.30 uur Holy Communion. Geref. Kerk Vrijgemaakt - Klein Vlaanderen 75, Middelburg. Zon dag 8 november 9.30 en 16.30 uur ds. Blokland. Luth. Kerk - Zondag 8 novem ber 10.00 uur. Vlissingen dhr. Jor- ritsma. Middelburg ds. Buissing van Beers. Leger des Hells Vlissingen - zondag 8 november 10.00 uur Hei ligingssamenkomst; 17.00 uur ver lossingssamenkomst, Luit. v.d. Ve- nis, m.m.v. Youth for Christ; 11.45 uur Zondagsschool. Zevendedagsadventisten - Za terdag 7 november 't Anker Vlis singen; 9.15 uur ds. Ter Mate; 10.15 uur Bijbelstudie. In de Doopsgezinde kerk in Middelburg 10.00 uur Bijbelstudie; 11.00 uur ds. Ter Mate. Kristen Zuid Molukse kerk In Nederland - Zondag 8 november Souburg 12.00 uur Pdt. Waisapy. Koudekerke 14.00 uur Pdt. Waisa py- Geref. Kerk Vlissingen - zon dag 8 november Petruskerk 9.30 uur ds. Vos, oogstdienst; 17.00 uur ds. Krijger. Open Hof 9.30 uur oogstdienst ds. Kalksma; 17.00 uur dhr. Jorritsma. Chr. Geref. Kerk Vlissingen - Zondag 8 november 9.30 en 17.00 uur kand. Loonstra. Bethesda. Zt. Josephziekenhuis. Zondag 8 no vember ds. Enter. Der Boede - Zondag 8 novem ber ds. Coppoolse. Vrljz. herv. en Remonstranten - Zondag 8 november mevr. ds. Modderman. Kristen Zuid Molukse kerk In Nederland - zondag 8 november 14.00 uur Souburg ds. Fader. Ned. Geref. Kerk - Engelse Kerk Middelburg, zondag 8 novem ber 9.30 en 17.00 uur dienst. Hervormd Middelburg - Zon dag 8 november. Nieuwe Kerk, Groenmarkt 10.00 uur ds. Brum- melkamp. Koorkerk, Koorkerkhof 10.00 uur ds. Hage. Oostkerk, Oostkerkplein 10.15 uur ds. Kore- vaar; 19.00 uur ds. Nap. Ontmoe- tingskerk, Oosterscheldestraat 10.00 uur ds. Panhuize; 19.00 uur ds. Nell met drie koren. Thomas kapel, Vrijlandstraat 10.30 uur ds. Moerman; 17.00 uur ds. Borgers. De Hoeksteen, Roozenburglaan 9.00 uur ds. Moerman. Sint Lau rens 10.00 uur ds. Fox. De volgende kerkdiensten zijn op vaste tijden Bethel Pinkstergemeenten Diensten worden gehouden in het Maarten Lutherhuis, Groene Woud 58, Vlissingen, woensdag 19.30 uur en zondag 10.00 uur. Kerk van Jezus Christus van de Heiligen der Laatste Dagen - Iedere zondag 10.45 tot 12.30 uur van Raaltestraat, Vlissingen. Baha'l-geloof - Iedere woens dag gespreksavond. Herberdsland 33, Middelburg, tel. 01180-15240. Pinkstergemeente Vlissingen - Johanneskerk. Bonedijkestraat 163, zondag 14.30 gemeente dienst, woensdag 19.30 opwek kingssamenkomst. Stichting Jeugd en Gezin In Zeeland - Middelburg. Dagelijks en in het weekend telefonisch be reikbaar 01180-28555. FIOM Zeeland - Stichting tot hulpverlening bij zwangerschap en alleenstaand ouderschap. Loskade 17, 4331 HV Middelburg, spreek uur volgens afspraak, tel. 01180- 27311, bereikbaar tussen 9.00 en 12.30 uur. Vrijwillige Humanistische geestelijke hulpverlening - Tel. 01180-36339. Zeeuws Consultatiebureau voor alcohol en drugs - Brak straat 30, Middelburg, tel. 01180- 37320, Vlissingen, Badhuisstraat 25-27-29, tel. 01181-13240/ 14240. Buiten, kantooruren 01180- 37320. Gezins- en bejaardenverzor ging, maatschappelijke dienst verlening Walcheren, Middel burg - Loskade 29, tel. 01180- 26951, Vlissingen, dr. Otterstr. 3, tel. 01184-19820. Bereikbaar iedere werkdag op kantoor of 's avonds na tel. afspraak. Wijkgezondheidscentrum Zuld-Dauwendaele - Roozen burglaan 18, Middelburg, tel. 291146. Spreekuur gezinsverzor ging maandag t/m vrijdag 9.00 tot 9.15 uur. Spreekuur maatsch. werk maandag t/m vrijdag 13.30 tot 15.30 uur. Opvanghuis voor Jongeren - Dag en nacht bereikbaar via 'tel. 01180-16816. Gehandicapten Adviesbureau Zeeland ANIB, AVO, GON - Kosteloze hulpverlening, advies, in formatie, bemiddeling. Dagelijks geopend van 9.00-12.00 uur en van 13.00-17.00 uur. Tel. afspra ken 01180-23592. ook voor huis bezoeken. Werkgroep Laat Leven te Wal cheren - Onderdeel van de vereni ging ter bescherming van het on geboren kind, tel. 01184-61825, 01184-61033. Vrouwen Nazorg Borstampu- tatle - Spreekuur elke woensdag van 10.00 tot 12.00 uur. Tel. 01180-14366 Alfabetiseringsproject „Wal cheren" - Leren lezen en schrij ven aan Nederlandstalige mensen van 18 jaar en ouder. Aanmeldin gen informatie. Tel. 01184-17819 of 01180-16278. PvdA Ombudsman Vlissingen -Tel. 01184-63133. Stichting Gezinsverzorging Vlissingen - Brouwenaarstraat 4, tel. 01184-17810. Spreekuur leid sters van 8.30-9.30 uur, Souburg, wijkcentrum Middenhof, Kanaal straat 64, tel. 64528. Gemeentelijke Sociale Dienst - Vlissingen, dagelijks van 8.00 tot 19.00 uur. Medisch kleuter- en kinder dagverblijf - Opvang van kinderen in de leeftijd van 1 Vi-6 jaar en op vang schoolgaande jeugd. Middel burg. tel. 01180-13226. Vlissingen, tel. 01184-63724. Bureau voor rechtshulp Zee land - Loskade 35-37, Middelburg 01180-37120, dinsdag van 10.00 tot 12.00 uur en donderdag van 19.00 tot 21.00 uur. Maandag van 13.30 uur tot 15.30 uur. Stichting Blijf van m'n lijf Zee land - postbus 231, Middelburg 01184-14645, dag en nacht. Telefonische hulpdienst - Voor mensen in geestelijke en so ciale nood. Dag en nacht geopend, tel. 01180-15551. Woningbouwvereniging Basco - Storingen aan c.v., liften en warmwatervoorzieningen, behalve geisers. Na werktijden en in het weekeinde, tel. 12527. Werkgroep Homofilie Walche ren - Informatie Postbus 2514380 AG Vlissingen soos Coffeeshop Belle Amie, Bellamypark 10, Vlis singen, elke tweede en vierde woensdag v.d. maand 20.00-24.00 uur. Geslachtsziekten - Anonieme hulp prov. ver. het Zeeuwse Kruis maandag, woensdag en vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur, tel. 01100- 15892. Stlmezo Zeeuwsch-Vlaande- ren - Molenstraat 17, Groede, tel. 01171-1550. Belangenvereniging WAO Walcheren - Dinsdagmiddagbij eenkomst van 14.00-16.00 uur, Loskade 29, Middelburg. Do. 5 nov. 7.02 en 19.53 Vr. 6 nov. 8.20 en 21.11 Za. 7 nov. 9.41 en 22.27 Zo. 8 nov. 10.55 en 23.30 Ma. 9 nov. 11.51 Dl. 10 nov. 0.18 en 12.36 Wo. 11 nov. 0.59 en 13.13 i

Scheldebode | 1981 | | pagina 5