E.P. SCHOQLENAAR MIDDELBURG |De laatste 4 halfvrïjstaande hoek-herenhuizen wachten op een gelukkig gezin in plan Dauwendaele aan de Buitenhovelaan te Middelburg! A A verspreiden Letzer VentevogeT makelaardij Iffl De 4 laatste gezinnen kopen een hoekhuis met ekstra privacy! Kom beslist naar dit aantrekkelijke plan kijken! Sinke Komejan Makelaars o.g. Notaris H. Beyer DE TRIOWONING wat u folders laten de delta de delta SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 2 SEPTEMBER 1981 CB.V.CENTRAAL MAKELAARSKANTOOR Vlissingen Middelburg Aagtekerke Koudekerke Oostkapelle Vrouwenpolder Veere Kortgene PRIJSKNALLER BIERVLIET Info Middelburg Vastgoed B.V. IALLE VERZEKERINGEN PERSOONLIJKE LENINGEN DWC HYp0THEKEN nVö R.V.S.-ADVISEUR Kamperland Arnemuiden Oost-Souburg Rilland-Bath Kruiningen Kloetinge Goes B.V.CENTRAAL MAKELAARSKANTOOR VEILING TRIOWONING TE VLISSINGEN OPENBAAR TE VERKOPEN vastgoed b.v. KORTE NOORDSTRAAT 39 Groot winkelpand met flinke bovenwoning voor vele doeleinden geschikt, bijvoor beeld praktijkruimte, showroom, horeca, winkel enz. Vraagprijs: ƒ300.000,- k.k. KOEPOORTSTRAAT Geheel gerenoveerd monümentenpand met open keuken, open trap, 4 slaapka mers en flinke tuin. Aanvaarding spoedig. ƒ50.000,- goedkoper Koopsom: nu ƒ150.000,- k.k. PARK DE MOUCHERON Luxe bungalow met garage en grote tuin. Rustig gelegen, perfecte staat van onder houd, 3 slaapkamers. SPANJAARDSTRAAT 15 Op 1ste stand in het centrum der stad. Gerestaureerde woning met tuin, garage, achteruitgang, 3 slaapkamers en c.v. Vraagprijs: ƒ179.000,- k.k. EXTRA AANBIEDING VLISSINGEN GLACISSTRAAT 77 Eengezinswoning met tuin en schuur, 2 kamers en suite, keuken, bijkeuken, 2 slaapkamers, overloop. Direct te aanvaarden. Koopsom: slechts ƒ44.000,- k.k. ORANJESTRAAT 14 Hoekpand, gunstig gelegen, 4 kamers, qoed onderhouden, aanv. aug. '81 Prijs: n.o.t.k. A En terecht, want als u kijkt wat u voor f 170.000,- v.o.n. inkl. garage krijgt dan begrijpt u waarom. De woningen hebben een royale living plus een open keuken. Op de eerste ver dieping drie slaapkamers, een luxe bad kamer met ligbad èn een extra douche. En via de trap naar de zolder ontmoet u een ekstra fikse ruimte die zowel als hobby- of ekstra slaapkamer is in te richten. Uw stookkosten blijven Pinnen de perken, want aan isolatie werd alle aandacht besteed. Ook de percelen zijn trouwens goed bedacht; de oppervlakten variëren van 285-370 m2. Wij zeiden het al, slechts 4 woningen kunnen nog verkocht worden. Laat u de kans om het huis van uw toekomst ten minste te bekijken niet ontgaan, u bent welkom! op Walcheren of een gedeelte daarvan? Inlichtingen: Torenstraat 5 - Vlissingen -Telefoon: 01184-19910 Behoort tot Ventevogel Financiële Service Groep bv ffl rn Q -r Voor inlichtingen kunt U zich wenden tot ons kantoor of tot uw eigen makelaar. Badhuisstraat 95 Postbus 151 4380 AD Vlissingen tel: 01184-19192 Buiten kantooruren 01106 2204 Jid NBM/MCC TE KOOP: MIDDELBURG KOUDEKERKE VLISSINGEN DOMBURG ZOUTELANDE KORTGENE 03 rf.d. NBM-tnakeiaar 2U4 onroerend goed midden zeeland Vrijdom weg 50: Mooi gelegen en goed onderhouden woonhuis met tuin. Opp. perceel 151 m2. Bevat o.m. kamer en suite met tuindeuren, keuken, bijkeuken, 4 slaapkamers waarvan 2 met v.w.t. en één met balkon en mogelijkheid voor 5e slaapkamer. Koopsom 125.CKX),- k.k. Schubertlaan 27: Mooi gelegen dichtbij duinen en J L-jow met tyjn 0r, Z.W., acnti j de gehele achterzij- pergola. Benedenverdieping zonwe rende dubbele beglazing. Bevat o.m. grote living met schrootjesplafond en ingebouwde verlichting, luxe keuken met inbouwapp. tegelvloeren in alle vertrek ken, luxe badkamer met ligbad, bidet, douche, toilet en v.w.t., badkamer met douche en toilet, 4 slaapka mers. Veel bergruimte. Molenstraat 59: Dichtbij centrum een geheel geres taureerd groot woonhuis met tuin op z.w. Bevat o.m. ruime woonkamer, 6 slaapkamers, badkamer met lig bad, 2e toilet en v.w.t., aparte douchecel met 3e toilet en v.w.t. Aanvaarding in overleg. Bellaniypark 32: Beleggingsobject: een bedrijfspand, waarin Chin, restaurant met bovenwoning, achterlig gende woning en achterplaats. Singel 24: Goed onderhouden appartement bestaan de uit bovenwoning met aparte opgang. Bevat o.m. ruime woonkamer. 4 slaapk., mogelijkheid 5e slaap kamer. Dauwendaalsestraat 34: Luxe halfvrijstaand woon huis met garage en tuin. Opp. perceel 258 m2. Goed geïsoleerd. Bevat o.m. grote woonkamer, open luxe keuken met inbouwapp., badkamer met ligbad, 2e toilet en vaste wastafel, 4 slaapkamers. weiland, automa- Aan de Hoge Duvekotsweg: Twee percelen groot 4,2 ha., gedeeltelijk gedraineerd, 3 tische drinkbakken. Thibautstra.it 28: Zeer goed onderhouden en ver bouwd halfvrijstaand woonhuis met tuin en garage/ berging. Bevat o.m.: luxe inbouwkeuken, woonkamer met dubbel glas en plavuizenvloer, 3 slaapkamers. Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 145.000,- k.k. Broederhoekseweg bouwgrond van fruitbomen. Het perceel •Bouwvergunning aanwezig. g 1: Landelijk gelegen perceel 1695 m2, aangelegde turn met >erceel is omzoomd met populieren. Duinweg 50: Zeer goed onderhouden, mooi gelegen luxe semi-bungalow met tuin en garage. Opp. perceel 677 m2. Mooi aangelegde tuin op z. grenzend aan gemeenteplantsoen. Bevat o.a. woonkamer met open haard en eetbar, open luxe keuken met inbouwapp., balkenplafond in woonkamer en keuken, badkamer met bad, douche, 2e toilet en v.w.t., 4 slaapkamers. Prins Bemhardlaan 12: Mooi gelegen halfvrijstaand woonhuis met garage en tuin. Bevat o.m. L-vormige woonkamer met open keuken, luxe badkamer met ligbad, douche, vaste wastafel en 2e toilet en 4 slaap kamers. Aanvaarding spoedig. Bastiaan de Langestraat 8: Even buiten Veere gelegen halfvrijstaand woonhuis met voor- en achtertuin, ga rage en schuur. Bevat o.m. woonkamer (dubbel glas) met open keuken en eetbar, 3 slaapkamers, badka mer en ruime zolder. Het geheel is centraal ver warmd. Vraagprijs 135.000,-k.k. Op zeer goede stand aan de Markt 2, WOONHUIS met BEDRIJFSRUIMTE. Indeling: entree, 2 kamers, grote woon keuken (20 mbedr. ruimte ong. 50 m*. Boven sfeervolle woonkamer met open haard en balkon, 2 slaapkamers. Het pand kan zowel als winkel en als woonhuis ge bruikt worden. Koopprijs ƒ60.000,- v.o.n. Hier komen dus geen kosten meer bij. Lasten bij 100% financ. en 40% fisc. voor deel 370,- p.mnd. excl. premie lev. verz. MIDDELBURG TEL 01180 28035 *ueke<ngm Prattenburg 30 - Vlissingen Telefoon 01184-62637 Boogerdlaan 3: Mooi gelegen vrijstaande bungalow met 674 m2 eigen grond op ca. 1000 m van het Veerse Meer. Mag als 2e woning gebruikt worden. Bevat o.m. hal, woonkamer en open keuken met pla vuizenvloer, open haard in woonkamer en terras. Tuin met 50 fruitbomen. Mag uitgebreid worden. Eventueel met overname inventaris en zeilboot (4.20 m) met ligplaats in „Delta Marina". Aanvaarding terstond. Olmenlaan 3: Vrijstaande vakantiebungalow met rui me tuin en c.v.-gas. Ideaal gelegen in nabijheid van het Veerse Meer (watersport) en Noordzee (strand en duinen). Bevat o.m. woonk. met open haard en 3 slaapk. low met garage, at o.m. woonk. Jacobastraat 22: Vrijstaande bun tuin, terras op z.w. en c.v.-gas met open haard, badkamer, 4 slaapk. Geheel geïso leerd. Aan achterzijde riant uitzicht. Korenbloemlaan 40 en 55: Twee riante herenhuizen met tuin, garage en c.v.-gas. Opp. perceel 347 m2. Indeling: beg. gr.: entree, hal, toilet, grote L-vormige woonkamer met open keuken, open naard, terras en bijkeuken; verdieping: grote hal, badkamer met lig bad, vaste wastafel en 2e toilet, 4 slaapkamers waar van één met loggia en berging. Aanvaarding ter stond. Koopsom 280.000,- all-m. Schorerstraat 1: Goed onderhouden ruim halfvrij staand woonhuis met tuin, inpandige garage, achter plaats en c.v.-gas. Bevat o.m. kantoor, 2e toilet, 4 slaapkamers. Bremstraat 44: Halfvrijstaand woonhuis met tuin, ga rage en c.v.-gas. Bevat o.m. badkamer met ligbad en 2e toilet, 4 slaapkamers. Braamstraat 35: Vlakbij centrum gelegen tussenwo ning met tuin. Bevat o.m. woonkamer, bijkeuken en 2 slaapkamers. Geschikte woning om nog verder op te knappen. Prijs t.e.a.b. Kerkstraat: 7 nieuwe premiewoningen, waarvan 3 tussen- en 4 hoekwoningen. De woningen worden goed geïsoleerd en voorzien van aluminium en hard houten ramen en kozijnen, binnenkozijnen zijn ook van hardhout. Vaste trap naar zolder met ruimte voor 4e slaapkamer. Koopsom vanaf 145.450,- v.o.n. Rijksbijdrage totaal max. 9.000,-. Markt 24: Halfvrijstaand verbouwd woonhuis, ge schikt voor winkel, met berging en loods. Goed gele gen in centrum. Parkeerruimte aanwezig. Bevat o.a. woonkamer of winkelruimte 48 m2, Z toiletten en 4 slaapk. Fahrenheitstraat 17: Zeer goed onderhouden woon huis met tuin, berging en carport. Bevat o.m. woon kamer met open haard, keuken met eetbar, 3 slaap kamers waarvan één beneden. Aanvaarding in over leg. Lewestraat 1 (hoek Schimmelpenninckstraat): Vrij staand winkel-woonhuis met tuin en berging. O.a. ge schikt voor bloemenzaak. Bevat o.m. winkel, zijka mertje, douchecel en 3 slaapk. Vraagprijs 120.000,-k.k. Schumanstede 18-07: Wegens vertrek naar het bui tenland: Herenhuis met tuin, garage en c.v.-gas. Alle kozijnen en ramen hardhout. Bevat o.m. woonkamer met open haard, badkamer met ligbad en 2e toilet, 5 slaapk. Vraagprijs 188.000,- k.k. incl. stoffering. Kromme Meet 17: Zeer mooi gelegen en zeer goed onderhouden luxe landhuis met dubbele garage. Be vat o.m. L-vormige living met open keuken, bijkeu ken, badkamer met ligbad, douche, 2e toilet en v.w.t., 4 slaapkamers. Prijs n.o.t.k. 's Heer Hendrikskinderendijk 11: Grotendeels ver bouwd halfvrijstaand woonhuis met tuin en garage/ berging. Gunstig gelegen, dichtbij centrum; bevat o.m. werkruimte geschikt voor kantoor aan huis, ate lier of bedrijfje. De omgeving wordt gerenoveerd; be stemmingsplan ter inzage. Prijs n.o.t.k. I.ondensekaai 1, Middelburg tel. 01180-11470 M J.H. Burgers makelaar en taxateur o.g., te Vlissingen is voornemens om op woensdag 9 september 1981 te 20.00 uur in het Strandhotel aan de Boulevard Evertsen 4 te Vlissingen, krachtens artikel 1223 van het Burgerlijk Wetboek in het met erf en tuin aan de Oosterbaan 28 te Vlissin gen, kadastraal bekend gemeente Vlissingen, sectie S nummer 843, groot 1 are 84 centiare. Koper kan op zijn kosten de ontruiming van zijn, gekochte bewerkstelligen krachtens de van de akte van veiling. Zakelijke lasten ong veer 328,00 per jaar. Betaling van de koopsom uiterlijk 9 oktober 1981. Bankgarantie kan gevraagd worden. Bezichtiging in overleg met het notariskantoor: dinsdag en woensdag 1, 2, 8 en 9 september 1981, telkens van 10.00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur, op vertoon van een toegangsbe wijs, verkrijgbaar ten kantore van voornoemde notaris H. Beyer, Badhuisstraat 181 te Vlissingen, tel. 01184-18110, alwaar nadere inlichtingen Wor den verstrekt. Molenwater 51 - Middelburg Telefoon 01180-27777 b.g.g. 27867 U kunt over dit projekt van Bouwbedrijf De Delta B.V., inlichtingen krijgen bij de heer E. Troost, Schouwsedijk 2, 4318 TM Brouwershaven. Tel. 01119-1851 (kantooruren) privé 01116-1724 en MAKELAARSKANTOOR SINKE-KOMEJAN, Damplein 34 te Middelburg. Tel. 01180-26455. Uitvoerige dokumentatie is voor u beschikbaar. BRANDERIJSTRAAT 8 GROENEWQtJD 9 en ll Wie een liefhebber is van het wonen in een karakteristieke binnenstad kan zijn hart ophalen aan de gerestaureerde en gerenoveerde woonhuizen in onze oudere binnensteden. In Vlissingen is de omgeving van het Plein Vierwinden/Groenewoud in enkele jaren tijds omgetoverd van saneringsgebied tot een leefbare woonbuurt. Te za- men met de Bataafse „Aanneming Maatschappij" ontwikkelden wij onder archi tectuur van „Wisse en Tuinhof" de bouw van 3 renovatiepanden en 1 monü mentenpand aan het Groenewoud en de Branderijstraat te Vlissingen. Voor een beschrijving van deze, elk op zich verschillende, woonhuizen, zenden wij u graag onze brochure toe. De prijzen zijn vanaf 220.000.- v.o.n. alle kosten inbegrepen. Kopers betalen geen makelaarscourtage. Op zaterdag 5 september a.s. is er vanaf 11.00 tot 15.00 uur de mogelijkheid om deze woningen geheel vrijblijvend te bezichtigen, er is dan iemand van ons kantoor aanwezig om eventuele vragen omtrent de woningen te kunnen beant woorden. bv Damplein 34, 4331 GD Middelburg, tel. 01180-26455. Royaal monümentenpand met achtertuin en vrije poort aan de Molstraat 19. Ind.: grote kelder, gang, toilet, zijkamer, keuken,joyale voor- en achterkamer, berging, 1 e verd.: badkamer, 3 slaapkamers, 2e verd.: grote zolder met kamertje. Fijne royale woning aan het Titus Brandsmakwartier 27, met gunstig gelegen ach tertuin (zuidwesten), in een jonge wijk met winkels en scholen. Indeling: L- kamer open keuken met eetbar en afzuigkap, hal, toilet, inpandige berging. 1e verd.: 3 royale slaapkamers, badkamer met douche, wastafel en 2e toilet. 2e verd.: 4e slaap kamer, c.v. op aardgas, dubbele beglazing. Vrijstaande, royale seml-bungalow aan de Arnelaan 10. Bevat: royale woonkamer met keuken, ouderslaapkamer met badkamer, waarin ligbad, toilet, kleine slaapka mer. Verd.: 2 grote slaapkamers, zolder, badkamer met ligbad en 2e toilet. Royale garage met zoldertje. Klein privé-zwembad. Royale seml-bungalow met garage aan de Van Kleffenslaan 88. Gunstig gelegen met tuin op zuidwesten. Bevat: royale hal, woonkamer met open haard, royale keu ken, slaap- of studeerkamer, toilet. Verd.: 4 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2etoilet,c.v.-kast. Schitterend woonhuis met fraaie gevel, 3 slaapkamers en grote zolder aan de Wa- genaarstraat 14. Prijs 193.000.- v.o.n. (volledig gerestaureerd). Seml-bungalow met garage aan de Walestraat 34. Ind.: hal, toilet, werkkamer, L- vormige woonkamer met open haard, luxe open keuken met inbouwapparatuur. 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, c.v. Prijs n.o.t.k. Bouwjaar 1978. Royale vrijstaande multl-nlvo woning in het centrum gelegen op plm. 550 m2 eigen grond, aan de Tramstraat 13B. Ind.: hal, toilet, garage (werkplaats of hobby ruimte met kelder), woonkamer, terras, keuken. Boven: overloop, 4 slaapkamers, badkamer met ligbad. Vliering. Appartement op de 3e etage aan de Vredehoflaan 87. Ind.: hal, keuken, douche/ toilet, T-vormige woonkamer, 2 slaapkamers, kelderberging. Royaal winkelpand met bovenwoning aan de Scheldestraat 57-57A. opp. 100m2 en keuken. Woning met 3 kamers, keuken en grote zolder. 2/1-kapwoning met garage, zeer gunstige ligging aan de rand van Vlissingen, Ver- dilaan 69. Bevat o.a.: L-kamer, woonkeuken, toilet. 1e verd.: 3 grote slaapkamers, komplete badkamer. 2e verd.: 4e slaapkamer afz. c.v.-ruimte. Scherpe vraagprijs. Royale tussenwoning met garage, schuur aan de Van Karnebeekstraat 15. Ind.: hal, toilet, Z-kamer met open haard en open keuken. 1e verd.: badkamer met ligbad, toilet, 3 slaapkamers. 2e verd.: 4e slaapkamer. Achtertuin op zuidwesten. Grote eengezinswoning aan de Gerbrandystraat 139. Ind.: hal, toilet, woonkamer, keuken, garage en tuin. 1e verd.: 3 slaapkamers, douche met 2e toilet, 2e verd.: 1 kamer en berging. Zeer gunstig aan rand van de badplaats gelegen halfvrïjstaande woning aan de Domburgseweg 14. Ind.: hal, woonkamer, keuken, bijkeuken, toilet, douche, boven: 3 slaapkamers. Achtertuin met schuur en vrije poort. Ook geschikt voor zomer- of weekendbewoning. Houten Finse bungalow en stenen souterrain, ind.: hal, woonkamer, open keuken (56 m2) badkamer met ligbad, 3 slaapkamers. Beneden: dubbele garage, 3 slaapka mers, 5 m2 werkruimte, bijkeuken, douche, c.v. Eventueel gescheiden bewoonbaar. Sfeervolle halfvrijstaande oudere woning met garage (goed onderhouden) aan de Singel 39. Gunstig gelegen met goed afgesloten tuin. Bevat: voor- achterkamer, keuken, serre, 4 slaapkamers en douche. Vakantiehuis aan de Houtenburgseweg 32, gelegen dicht bij strand. Bevat o.a.: entree, toilet, douche, 2 slaapkamers, woonkamer met open keuken, zeer zonnig terras, berging. Volledig gemeubileerd voor 6 personen. Rondom gezamenlijk ter rein met speelplaats en eigen zwembad. Vakantiebungalow aan de Springvloed 13, gelegen op plm. 440 m2 eigen grond. Bevat: woonkamer met open keuken,één slaapzolder, twee slaapkamers, royale douche met toilet, berging, volledig ingericht. Vrijstaande stenen vakantiewoning aan de Zandbank 10. Bevat: hal, toilet, dou che, 3 slaapkamers, woonkamer met open haard, open keuken, carport, berging, zonneterras. Volledige inventaris. Royale bungalow met fraai uitzicht over Veer se Meer aan de Botterlaan 35. Bevat o.a.: woonkamer plm. 80 m2 met fraaie open haard, luxe keuken, bijkeuken, 4 slaapkamers, bad kamer met douchekamer, grote dubbele gara ge en botengerging. Ligplaats voor boot aan wezig. FOTOPRESENTATIE Met het UNIEKE ultwitseHngs tyeteem i*

Scheldebode | 1981 | | pagina 4