stad en land Letzer Ventevogel makelaardij Sinke Komejan BEDRIJFS RUIMTE Makelaars o.g. MIDDELBURG TE KOOP «lf FOTOPRESENTATIE 4^ Letzer Ventevogel makelaardij b.v. VEERSEWEG 149 Mooie ééngezinswoning met voor- en achtertuin, halfvrijstaand, 3 slaapkamers, aanvaarding september a.s. Vraagprijs: 125.000,- k.k. Ruiling met pand te Zierikzee of omgeving is mogelijk! KORTE NOORDSTRAAT 39 Groot winkelpand met flinke bovenwoning voor vele doeleinden geschikt, bijvoor beeld praktijkruimte, showroom, horeca, winkel enz. Vraagprijs: 300.000,- k.k. 50.000,- goedkoper KOEPOORTSTRAAT Geheel gerenoveerd monumentenpand met open keuken, open trap, 4 slaapka mers en flinke tuin. Aanvaarding spoedig. Koopsom: nü 150.000.-k.k. PARK DE MOUCHERON Luxe bungalow met garage en grote tuin. Rustig gelegen, perfecte staat van onder houd, 3 slaapkamers. aanvaarding: i.o.o. SPANJAARDSTRAAT 15 Op 1ste stand in het centrum der stad. Gerestaureerde woning met tuin, garage achteruitgang, 3 slaapkamers en c.v. Vraagprijs: 179.000,- k.k. EXTRA AANBIEDING Vlissingen Kasteelstraat 42 Flinke ééngezinswoning met tuin en schuur. Grote woonkamer 10 x 4.20 m., keuken 4 x 2.20 m., douchecel 2.20 x 1.20 m., 3 slaapkamers met grote overloop, elektr. nieuwe bedra= ding. Direct te aanvaarden Koopsom: slechts 52.500,- k.k, GLACISSTRAAT 77 Ééngezinswoning met tuin en schuur, 2 kamers en suite, keuken, bijkeuken, 2 slaapkamers, overloop. Direct te aanvaarden Koopsom: slechts 44.000,- k.k. moderne, efficiënte bedrijfshallen, H5 FOTOPRESENTATIE NBM-makelaar Goes -tel. 01100 -11147 Behoort tot Ventevogel Financiële Service Groep bv ra SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 26 AUGUSTUS 1981 budget! Dries maakt uw veranda, koepel, pergola of zwembad overdekking optimaal aangepast aanuw woning. Naar maat. Mooiénstevig. Met lOjaar waarborg! Voor inlichtingen kunt U zich wenden tot ons kantoor of tot uw eigen makelaar. Badhuisstraat 95 Postbus 151 4380 AD Vlissingen ftS) tel; 01184-19192 fc M Buiten kantooruren 01106-2204 Jid NBM/MCC Wie een liefhebber is van het wonen in een karakte ristieke binnenstad kan zijn hart ophalen aan de ge restaureerde en gerenoveerde woonhuizen in onze oudere binnensteden. In Vlissingen is de omgeving van het Plein Vierwin- den/Groenewoud in enkele jaren tijds omgetoverd van saneringsgebied tot een leefbare woonbuurt. Te zamen met de Bataafse „Aanneming Maatschappij" ontwikkelden wij onder architectuur van „Wisse en Tuinhof" de bouw van 3 renovatiepanden en 1 mo numentenpand aan het Groenewoud en de Brande rijstraat te Vlissingen. Voor een beschrijving van deze, elk op zich verschil lende, woonhuizen, zenden wij u graag onze brochu re toe. De prijzen zijn vanaf 220.000.- v.o.n. alle kosten in begrepen. Kopers betalen geen makelaarscourtage. Op zaterdag 5 september a.s. is er vanaf 11.00 tot 15.00 uur de mogelijkheid om deze woningen geheel vrijblijvend te bezichtigen, er is dan iemand van ons kantoor aanwezig om eventuele vragen omtrent de woningen te kunnen beantwoorden. middelburg vlissingen Molenwater 51 - Middelburg Telefoon 01180-27777 b.g.g. 27867 voor vele doeleinden geschikt. Verkoop in eenheden vanaf 1.200 m2 De ligging op het industrieterrein te 's- Heer Arendskerke is centraal in Zee land en prima bereikbaar via autowe gen. Het complex is voorzien van kantoren, toiletgroepen, kantine, toonzaal enz. De wanden en daken zijn geïsoleerd en de doorrijhoogtes toereikend voor vrachtwagens. Maximale vloerbelasting plm. 3 ton/m2. Goes - tel. 01100 - 11147 b.g.g. 01195 509 Hwr Hendnkikinder<n<|i|k 92 Damplein 34, 4331 GD Middelburg, tel. 01180-26455. TE KOOP: MIDDELBURG Nog 1 zeer royale nieuwbouw kwallteltswoning in Klarenbeek III in jonge buurt met scholen, winkels en alle voorzieningen. Begane grond: woonkamer (9 x 4). keuken, hal, toilet; 1ste verdieping: 3 ruime slaapkamers, complete badka mer (2de toilet); 2de verdieping: 4de slaapkamer met berging, c.v.-aardgas, geïsoleerd, spouwmuur ook tussen de woningen. Bedrijfspand met prima bovenwoning aan de Rouaansekaai 53. Bedrijfsge- deelte: hal, 2 kamers, grote achtertuin met garage. Woning: toilet, grote woon kamer met open haard, open keuken; 2de verdieping: 3 slaapkamers, 1 grote ouderslaapkamer, luxe badkamer met ligbad, toilet; 3de verdieping: zolder. Halfvrijstaand landhuis met garage aan de Noordsingel 20. Indeling: hal met garderobe, toilet,, keuken, woon-/eetkamer, open haard, gesloten serre aan sluitend op klein terras. Boven: badkamer met ligbad, grote slaapkamer met balkon, voorslaapkamer; 2de verdieping: 2 slaapkamers waarvan één met dou che. Zolderruimte. Luxueuze royale bungalow aan de Europalaan op 1ste klas ligging in de wijk Griffioen, op plm. 800 m2 eigen grond. Beval: entree, royale hal, toilet, woonka mer met open haard, groot térras, eethoek met open luxe keuken, bijkeuken, garage met berging, 4 royale slaapkamers, badkamer met ligbad, douche en 2de toilet. Bergzolder. Zeer goed bezonde tuin op het zuid-westen. Ééngezinswoning met grote achtertuin nabij centrum, totaal gelegen op 322 mz eigen grond aan het Klein Vlaanderen 20. Bevat: royale woonkamer, keu ken, badkamer met ligbad, 2 slaapkamers, voorzien var, c.v. en gasboiler. Extra grote achtertuin met volière en vrije poort. Ruime goed bezonde hoekwoning met carport aan de Joh. Postkwartier 90. In woonwijk bij winkels en scholen. Indeling: hal, toilet, keuken, L-kamer; 1ste ver dieping: 3 slaapkamers, grote douche met 2de toilet en wastafel; 2de verdie ping: 4de slaapkamer, overloop. C.v.-aardgas, gedeeltelijk thermopane. Een fijne royale halfvrijstaande ééngezinswoning aan de Bleek 19. Zeer gun stig gelegen t.o.v. centrum stad. Dit kwalitatief goede pand bevat: royale hal, flinke woonkamer, keuken, bijkeuken, 3 slaapkamers, badkamer, grote zolder. Eigen, goed bezonde achtertuin met vrije poort. Riant gelegen herenhuls in fijne buurt aan de Nadorstweg 8b. Indeling: entree met garderobe, woonkamer ca. 45 m2, moderne keuken, toilet, bijkeuken; 1ste verdieping: 3 slaapkamer, komplete badkamer; 2de verdieping: grote zolder (mogelijkheid van 2 extra slaapkamers). BIGGEKERKE Recreatiebungalow aan de De Ruyser 18. Indeling: woonkamer, 3 slaapkamers, 2 met vaste wastafel, keuken, badkamer, garage, schuurtje. Met hel UNIEKE ultwtseeUnge «yileem GRIJPSKERKE Goed aan de rand van het dorp aan de Noordstraat 21 gelegen vakantiehuls of permanente bewonlngshuis. Gelegen op plm. 450 m2 eigen grond. Landelijk gelegen. Bevat: 2 woonkamers, keuken, toilet, douche, 3 slaapkamers, centrale verwarming. Vakantiebewoning is hier toegestaan. Verbouwde boerenwoning aan de Mariekerkseweg 46, op 680 m2 eigen grond met woonkeuken, kamer en suite, toilet, luxe badkamer; 1ste verdieping: 1 slaapkamer, mogelijkheid voor 2de aanwezig. Paardestal (steen). C.v.-aard gas. Fraai verbouwd boerderijtje met landelijk uitzicht aan de Mariekerkseweg 31 Indeling: hal met garderobe, slaapkamer, keuken met kelder, eetkamer, toilet, douche, woonkamer met grote open haard; verdieping: 3 slaapkamers, 2de toi let, grote berging. Dubbele garage. Schuur. Woningruil mogelijk. VEERE Uniek rustig gelegen vrijstaande woning met garage aan de Veerseweg 22. Indeling: gang, kelderkast, woonkamer, voorkamer, keuken, bijkeuken, toilet/ douche; 1 ste verdieping: 3 slaapkamers. Luxe appartementen aan de Zwanenlaan-Kivietenlaan. Zowel boven als bene den. Indeling: hal, keuken, L-vormige living met open haard, 2 en 3 slaapka mers, badkamer met ligbad, berging. Vraagprijs vanaf 95.000,- k.k. Vrijstaande, nagenoeg nieuwe woning met garage aan de Van Borselelaan 26. Indeling: zij-ingang, hal, toilet, L-vormige woonkamer met open haard en gedeeltelijk open keuken; 1ste verdieping: 3 slaapkamers, luxe badkamer met ligbad, douche en toilet; 2de verdieping: royale zolder met 4de slaapkamer, c.v., voor-, zij- en achtertuin. Uniek in zeer rustig fraai park gelegen royale luxe bungalow aan de Fazan tenlaan 4. Indeling: forse hal, toilet, grote L-vormige woonkamer met open haard, 3 slaapkamers met wastafels, royale ouderslaapkamer met badkamer met ligbad en toilet, werkkamer, 2de badkamer, royale keuken, bijkeuken, gara ge. Heteluchtverwarming. In de tuin rondom is erg veel privacy te vinden. Gunstig gelegen bungalow met garage op 1.650 m1 eigen grond aan de Zwanenlaan 7. Indeling: royale L-vormige woonkamer, 3 slaapkamers, badka mer met douche, toilet, moderne keuken, vestibule-garderobe-toilet, centrale hal met terrasdeur. Geheel op de zon georiënteerd. Ook te huur. Zeer landelijk gelegen met weids uitzicht. Luxe ingerichte semi-bungalow met garage aan de Valeriusstraat 8. Bevat: hal, L-vormige woonkamer met open haard, luxe open keuken, 2 of 3 slaapkamers, badkamer, garage. Goed ingerichte tuin. LEWEDORP Vrijstaande woning aan de Nieuwe Kraayertsedijk 9. Indeling: zitkamer woonkamer, keuken, kelder, bijkeuken, toilet; 1ste verdieping: 6 slaapkamers, badkamer met zitbad. Gelegen op 2.050 m2 eigen grond. Zeer rustig fraai gelegen woonhuis met flinke schuur. Op totaal plm. 2.000 m2 eigen grond aan de Quarlespolderweg 6. Bevat: entree, hal, toilet, slaapka mer, woonkamer, keuken, bijkeuken, douche. Verdieping: 2 slaapkamers, c.v. KAMPERLAND Zeer fraai gelegen perceel bouwgrond, oppervlakte 929 m2, met riant uitzicht over Veerse Meer. TE HUUR: MIDDELBURG Gunstig naast VW-kantoor aan de Lammerensteeg tussen Langeviele en Gee- regebied gelegen klein winkelpand (nieuwbouw) met c.v., toilet en keuken. Voor vele doeleinden geschikt. Prijs 1.000,- per maand. Kantoorruimte op 2de verdieping aan het Damplein 33b. Indeling: 5 kantoor ruimten en 1 ruimte met toilet en aanrecht. Lift aanwezig, geen trap. Huurprijs 20.000,- per jaar. IJferuimte met woonhuis aan de Noordweg 340. Gelegen op plm. 600 m2 eigen grond. Huurprijs 18.000,- per jaar. Ook te koop. Riant kantoorpand aan de Loskade 43. Pand bevat: hal, 2 kamers, toilet en keuken; 1ste verdieping: 4 werkkamers, toilet; 2de verdieping: zolder, 2 archief kamers. Achtertuin met berging en vrije poort. Parkeerruimte aanwezig. Huur- som 2.500,- per maand. TE HUUR: VLISSINGEN In centrum gelegen winkelpand met bovenwoning aan de Sint-Jacobstraat 7. Zeer geschikt voor kleinere winkel. Bevat: plm. 60 m2 nuttige vloeropp. maga zijn, toilet, keuken. Bovenwoning via winkel bereikbaar. Bevat: woonkamer, open keuken, badkamer met ligbad. 2 royale slaapkamers. Huurprijs 1.250,- per maand. Kantoorruimte met bovenwoning aan de Lange Zelke 22-V. Bevat: woonka mer, open keuken, 3 slaapkamers, toilet, badkamer met ligbad, 3 royale kan toorruimten, toilet. Aparte ingang en c.v. DEZE woningen worden weer gebouwd aan de Zwanestraat te Heinkenszand in een fijne woonomgeving. Bouwbedrijf C. Rijk gaat in vervolg op het eerste projektdeel wat u hierboven ziet afgebeeld, de 2e fase met deze prachtige dubbele woningen in aanbouw nemen. De situering in dit vervolg laat toe, dat per twee woningen nu ook onderling een "schakeling" kan worden toegepast, wat een nog levendiger aanzicht geeft. De tegenoverliggende vrijstaande bungalows kompleteren het straatbeeld. HET HUIS met garage wordt gebouwd op ruime grondkavels. Van de indeling noemen wij: de zijentree met toilet, de speelse woonkamer met open haard, de gedeeltelijk open keuken, de vier slaapkamers en de badkamer met ligbad, 2e toilet en wastafel. DE KWALITEIT straalt van de huizen die er nu al staan af. Fijne architektuur en eersteklas materialen. Wat u buiten niet ziet: de luxe uitvoering en de gedegen afwerking in het gehele huis. de optimale isolatievoorzieningen. de ankerloze spouwmuren tussen de woningen. DE PRIJS is scherp vanaf f 159.000,- vrij op naam. De eerste jaarlijkse bijdrage bedraagt tot 3720 OVER het huis, de situering en de financieringsmogelijkheden geven wij u graag volledige informatie. Bel ons even b.g.g. 01195 - 509 'j Heer Hendnkskmderendi|k 92 Nedemnest Bond ven Wakelaars in onroerende goederen N0V Met het UNIEKE uitwisselings systeem alléén via de NBM-makelaar onroerend goed midden zeeland Voor inlichtingen kunt U zich wenden tot ons kantoor of tot uw eigen makelaar. Badhuisstraat 95 Postbus 151 4380 AD Vlissingen iel: 01184-19192 Buiten kantooruren 01106-2204 Jid NBM/MCC Behoort tot Ventevogel Financiële Service Groep bv VLISSINGEN: Singel 225 Goed en modern gerenoveerd appartement met tuin, op goede stand gelegen. De woning bevindt zich op de parterre. Ind.: living, 2 slaapkamers, royale luxe badkamer met ligbad, keuken, berging 8 m2 en een royale hobbyruimte (25 m2). Eventueel mogelijk een garagebox te huren. Aanvaarding: binnen 1 maand. Staat van onderhoud is uitstekend. Prijs 77.500.- k.k. VLISSINGEN: Kasteelstraat 97-99 Royale tweegezinswoning met erf. Staat van onder houd: redelijk. Ind.: begane grond, voor- en achterka mer, keuken, toilet, bergkast, gang en douche. Bo venwoning: doorzonkamer, zijkamer, keuken, toilet. Zolderverd.: 2 slaapkamers, badkamer met douche, overloop. Algemeen: aanvaarding i.o.o. Grondopp. 102 m2. Vraagprijs 72.500.-k.k. VLISSINGEN, Kasteelstraat 44 Leuke eengezinswoning met zonnige tuin op het zui den. Ind.: beg. grond: entree, gang, woonkamer, eet kamer, keuken, hierin is geplaatst de douchecabine, portaal, toilet. Verd.: 2 redelijk grote slaapkamers, overloop. Algemeen: redelijke staat van onderhoud. Aanvaarding i.o.o. Verwarming d.m.v. gaskachels, grondopp. 100 m2. Vraagprijs: 50.000.-k.k. VLISSINGEN: Paauwenburgweg 45 Fraai gelegen eengezinswoning met vrijstaande ber ging met uitzicht op het gemeenteplantsoen. Goede situering t.o.v. strand en boulevard. Ind.: entree, toi let, kelderkast, living plm. 30 m2, keuken. Verd. 3 slaapkamers, waarvan 2 met ingebouwde kast. Vlie ring te bereiken via een vlizotrap mog. voor een 4e slaapkamer. Algemeen: staat van onderhoud is goed. Aanvaarding: eventueel direct. Grondopp. 165 m2. Vraagprijs 125.000.-k.k. VLISSINGEN: Oosterbaan 28 Op prima stand gelegen triowoning, zeer goed on derhouden. In de hal en woonkamer is de vloer afge werkt met plavuizen. Tuin gelegen op het zuidwes ten. Ind. beg.grond: entree, living (34 m2) met alum, schuifpui naar terras, moderne open keuken, slaap- kamar, badkamer met douche vaste wastafel, ber ging en toilet. Verd.: overloop, 2 slaapkamers, dou che met 2e toilet. Zolder: c.v.-ruimte en berging. Al gemeen: grondopp. 184 m2, b.g. dubbelglas, aan vaarding eventueel direct.. Vraagprijs: 115.000.- k.k. VLISSINGEN: Bouwen Ewoutstraat 46 Zeer goed verbouwde eengezinswoning met zonnige tuin op het zuiden. Ind.: royale living met open haard, goed verbouwde moderne keuken, badkamer met douche, toilet, trapkast, gang, berging. Verd.: 3 slaapkamers waarvan één grote, vliering, veel berg ruimte. Algemeen: grondopp. 98 m2. Prijs 75.000.- k.k.. VLISSINGEN: Paardestraat 13 Goed gelegen halfvrijstaande woning met vrijstaande berging. Ind. beg. grond: voor- en achterkamer, keu ken, toilet, kelder, hal, entree. 1e Verd.: Overloop, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en wastafel. Zol- deverd.: 1 slaapkamer, berging. Algemeen: c.v. met warmwater-voorziening, geïsoleerd dak, nagenoeg alle kozijnen zijn van kunststof met dubbelglas; ach terom; goedgekeurde verbouwingsplannen worden koper ter hand gesteld; grondopp. plm. 120 m2, staat van onderhoud goed. Vraagprijs 130.000.-. VLISSINGEN: Prattenburg 17 Moderne eengezinswoning met royaal wooncomfort. Indeling: hal en grote woonkamer en open keuken en inpandige berging. Besloten achtertuin. Verd.: slaap kamer met balkon, badkamer, berging. Algemeen: c.v.-gas; aanvaarding i.o.o.. Vraagprijs: 130.000.- k.k. VLISSINGEN: Noorderbaan 52 Deze goed gesitueerde woning biedt veel wooncom fort en privacy. Vanuit de living heeft men een vrij uit zicht over de landerijen. Indeling: vestibule, L-vormi ge living met plavuizen, halfopen moderne keuken, toilet, trapportaal. 2e Verd.: 2 zeer grote slaapka mers, royale badkamer met ligbad, douche en 2e toi let. Zolderverd.: 1 slaapkamer, berging, c.v.-ruimte. Algemeen: b.g. dubbel beglaasd, vrijstaande berging. Vraagprijs 125.000.-k.k.. MIDDELBURG: Willem Arondeusatraat 10 Eengezinswoning met een zeer eigentijdse stijl grote tuin, gelegen op het zuiden en veet privacy. Het huis is gelegen aan een woonerf. Ind. beg. grond: entree, toilet, halfopen keuken, royale living met openslaan de deuren. Vrijstaande berging, event, te gebruiken als kantoor. Verd.: 2 slaapkamers, badkamer met lig bad en douche en 2e toilet. 2e Verd.: overloop, zol derberging, slaapkamer. Aanvaarding: in overleg. Grondopp. 277 m2. Vraagprijs 165.000.-k.k. VLISSINGEN: Goeman Borgesiusstraat 95 Leuke eengezinswoning, met berging en zonnige tuin op 't zuidwesten. Ind.: doorzonkamer, entree, gang, keuken, toilet, trapkast. 1e verd.: overloop, 2 grote en één kleine slaapkamer, badkamer met lig bad en 2e toilet, zolderverdieping: 1 grote slaapka mer, veel bergruimte. Algemeen: cv-installatie. Staat van onderhoud is goed. Aanvaarding i.o.o., grond opp. 164 m2. Prijs: elk serieus bod wordt in overwe ging genomen. VLISSINGEN: Badhuisstraat 144-146 Dubbel herenhuis op goede stand gelegen nabij strand en boulevard. Ind.: benedenwoning; gang, toi let, douche, kamer en suite, serre, keuken, slaapka mer, bergkast. Verd.: 1 slaapkamer. Bovenwoning: kamer en suite, moderne keuken, kamertje. 2e Verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en toilet. Alge meen: grondopp. 135 m2. Goede staat van onder houd. Benedenwoning verhuurd voor 262.- p.m. Aanvaarding 1 aug. 1981. Prijs op aanvraag. VLISSINGEN: Verdilaan 60 Prettige en royale, zeer goed onderhouden woning met garage en berging, type 2/1 kap. Indeling: living met schoonmetselwerkmuur. entree, gang, toilet, keuken. Verd.: 3 sl. kamers, badkamer met ligbad en aparte douche, 2e toilet, royale gangkast. 2e verd.: 1 grote sl. kamer, veel bergruimte. Algemeen: aanvaar ding i.o.l., dubbelglas b.g., spouwmuurisolatie, zeer fraai aang. tuin, nieuwe cv-ketel gasboiler, opp. 338 m2. Vraagprijs 175.000,-k.k. KOUDEKERKE: Lelystraat 2 Zeer goede en fijne woning, type 2 onder één kap met garage en grote tuin 384 m2 gelegen op 't zuidwesten. Indeling beg. grond: Royale entree, toi let, livig 30 m2, keuken, garage 3x8. Verdieping: 3 slaapkamers, badkamer met douche en 2e toilet en w.t. Zolderverd.: 1 slaapkamer, bergruimte. Alge meen: staat van onderhoud is goed, hardhouten ko zijnen, ged. dubbel glas, aanvaarding i.o.l. Prijs: 175.000,-k.k. VLISSINGEN: Nieuwstraat 35 Goed gelegen winkelpand met 2 bovenwoningen. Be staande uit een souterain, begane grond met maga zijn/werkplaats. Momenteel in gebruik als antiek zaak. Indeling: bovenwoning: T-vormige woonkamer, 2 sl. kamers, toilet, keuken. 2e verd.: 3 slaapkamers, royale overloop, badkamer met ligbad, douche toilet en w.t. Algemeen: staat van onderhoud is goed. aan vaarding in overleg. Winkelopp. is 85 m2. Centraal verwarmd. Vraagprijs 140.000,-k.k. Voor een vakkundige rijop leiding naar BOVAG AUTORIJSCHOOL 8U6 &Pte<n Au4& Beukenstraat 330 - P B. 1126 4388 ZJ Oost Souburg Telefoon 01184-71219 In aluminium (naturel, wit of bruin) of hout (eik. meranti, atzélia Dus: kwaliteit voor elk budget. Bovendien met (VERTEL MIJ ALLES 0VBI TERRASOVERDEKKING (Zeebra) nieuwsoortige isolerende en onbreekbare beglazing met i hoge licht-doorlaat. Ook prima voor zelfbouwers. Adres Gemeente TêL: GEBR. DE JONGE bv. Tel (OtIOS)f710 Hgeskxenomsfc^.zonder zegd.tewrenraiaan Hemkenszandsweg22-4453 VG 's-HEERENHOEK IGEBR.DE JONGE bv ,Aniv*oordnr.7D50 BC4400XE 's-HEERENHOEK BRANDER IJSTRAAT 8 GROENEWOUD 9

Scheldebode | 1981 | | pagina 6