En de fam. van Staveren iaat u niet met lege handen gaan BP-autonette Dauwendaele BP-autorette Dauwendaele opent. Een fonkelnieuw station met ultramoderne self service pompen die eenvoudig te bedienen zijn. En dat wordt gevierd. Want speciaal voor deze gelegenheid paradeert majorette-korps MTV'69 door onze wijk, waarbij BP hoog in het vaandel wordt gedragen. Vanaf diedag kunt u bij onsterecht voor Benzine, Superbenzine, Brommixen Diesel. Kortom: Middelburg is een modern nieuw bezinestation rijker. Zaterdag 2 mei is de feestelijke opening, met cadeautjes. Gratis cactusplantje. Twee weken lang voor iedere bezoeker een gratis cactus plantje. Zolang de voorraad strekt. Gratis soepkom menFraaie soepkommen van rookglas om vlot bij elkaar te sparen. Vier keer met de spaarkaart naar BP en u heeft er alweer een soepkom bij. Gratis grabbelen. Een ton vol surprises voor uw kinderen. Gratis kleurenfoto met levensgrote Smurf. U of uw kinderen op de foto met de grote smurf? Dat kan op zaterdag 2 mei van 10.00 tot 17.00 uur. Vanaf zaterdag 9 mei kunt u uw gratis foto bij ons station afhalen. Extra voordeel. 4 Cent korting op een liter Benzine of Superbenzine. 6 Cent korting op een liter Brom mix. En een goed gevulde shop. Met veel aantrek kelijke artikelen voor prijzen die vaak lager liggen dan elders. Kom eens kennismaken! Openingstijden: maandag t/m vrijdag 7.00-20.00 uur. Zaterdag 8.00-20.00 uur. Zondag 9.00-20.00 uur. Roozenburglaan - Middelburg. Het is feest bij BP aan de Roozenburglaan. BP

Scheldebode | 1981 | | pagina 7