Luxe tuin I meubelen Inklapbare terrasstoel Relaxstoel Mehler sheltertent Standen-stoel Camping toilet Ligstoel Parasol Terrastafel Graskantafsteker Verticulteerhark 1 Splitlederen handschoenen 41 Slaapzak uni Handmaaier Tuinbank Zelfklevend fotoalbum Inklapbare terrasstoel Bierglazen Beugel snoeizaag 2-deligetuinset Compost 25 ii Stalmest-korrels Crest combikoffer Potgrond Mestvork Vlissingen, Gildeweg 6,01184-17414 Met banden rug en zitting. Vierkant stalen bruir I gelakt frame met kunststofarmleggers. Royaal Met kunststof zitting, rug en armleggers. Frame: wit geëpoxeerd. Kleur zitting en rug: wit of oranje. door gestikte kussens in bloem dessin Met uitneembare emmer. Kompleet met closetrolhouder. Kleur: blauw. Met kunststof blad, 0 70 cm. wit en oranje. Met parasolgat. (Doorsnede 80 cm.) Met parasol gat. 3 poots onderstel. Kleur bruin. Merk: Polar. Halfrond model. Merk: Polar. Voor 't verzorgen van uw grasveld. Voor allerlei klusjes. Afm. 180 x75 cm Vulling: 380 gram polyester. Viscose binnen en buiten tijk. M Met nylon rits. AI Merk: Sterling Maaibreedte: 38 cm In diverse kleuren. Met geplastificeerde houten latten. Kleur: bruin en oranje. Afm. 120 cm. i Brisks In verschillende dessins. Met 10 bladen Met kunststofarmleggers. Kleur: bruingelakt frame met bruin/beige bloem of witgelakt frame met blauwe bloem. "Royal Leerdam" met originele biermerken. Set bestaat uit 3 glazen. Merk: Sandvik Zweeds staal. Afm. zaagblad 53 cm. Schopje handkrabbertje Zeer solide fotokoffer type Crest 834. Afmeting: 30x14x21,5 cm. Gewicht: 1400 gram Kleur: zwart met chrome verstevigingsranden. Met vakindeling. Miroprijs 5*95 Voor diverse klusjes in de tuin. Pan model.

Scheldebode | 1981 | | pagina 13