Wilt u bellen: service per jaar. 4 geen hoge investeringen voor aanschaf Lange Vorststraat 59-61, Goes. KraflA MWfT f<4inof)^ eitpi Tienduizenden enthousiaste Skala kleuren-TV kijkers in en rondom 23 grote Nederlandse steden zijn u al voorgegaan. Nu wordt het tijd dat ook u in Goes gaat profiteren van Skala's ongekend goede service en lage huurprijzen. Als u toe bent aan een nieuwe kleuren-TV of een video, komt dat goed uit. Want het Skala-TV-Plus-Plan biedt u louter voordelen. Kom naar de nieuw geopende Skala-winkel. Laat u de grote serie schitterende Skala-TVs en video's demonstreren. Als u wilt, kijkt u er morgen al thuis naar 4 altijd keus uit de nieuwste modellen, u kunt ruilen wanneer u maar wilt 4 u bent af van alle onverwachte kosten; Skala berekent u nooit meer dan de van tevoren afgesproken maandelijkse huurprijs 4 gratis TV-tafel of -standaard 4 geen koopverplichting; nóg vrijblijvender kan het niet 4 u bepaalt zelf hoe lang u huurt; met SkalasTV-Plus-Plan kunt u alle kanten op; hoe langer u huurt hoe lager de prijs 4 Skala IVHSI video te huur voor bijv. 6,12 of 24 maanden; huurprijsverschil tussen 6 of 24 maanden maar liefst zo'n 20% 4 365 dagen per jaar gratis service; vóór 2 uur 's middags gebeld, gegarandeerd dezelfde dag geholpen; natuurlijk ook op zon- en feestdagen 4 kortst mogelijke huurperiode slechts 6 maanden 4 aantrekkelijke reduktie bij vooruitbetaling 4 een Skala-TV gratis op proef als u dat wilt 4 voor nog geen tientje per week kunt u al onbezorgd van het Skala-TV-Plus-Plan genieten. 210 Dat is dichterbij vooru! 01100-11920

Scheldebode | 1981 | | pagina 10