Europa's toonaangevende keramische industrie kompleteert het unieke Gévier tegelassortiment. Sanitair- CZEDIT wand- en vloertegels Naast kleurkeuze is ook de vormgeving in belangrijke mate sfeerbepalend in uw badkamer. (ADVERTENTIE) IDEE &INFORMAT IE GOES, SEPTEMBER. - Wie zich oriënteert op de keukenmarkt, merkt al heel snel dat er soms verbazingwekkend grote verschillen zitten in de prijzen voor ogenschijnlijk ongeveer gelijkwaar dige keukens. Wat moet je daar als keukenzoeker nu mee aan? Geen mens wil immers teveel beta len En hoe zijn die prijsverschillen mogelijk?. De kosten van de verschillende fabrikanten zullen elkaar toch niet zoveel ontlopen? Of zijn er keu kenzaken die een veel grotere winstmarge nemen? Hoe kun je als leek nou zien waarop dat verschil in prijs gebaseerd is? Wel, laten we de zaken eens op een rij zetten. Om te beginnen zijn er natuurlijk wel degelijk prijsver schillen tussen de verschillende keukenfabrikan ten. Niet omdat de ene fabrikant grotere winsten wil maken dan de andere. Geen enkele fabrikant kan vragen wat hij wil, als hij het tenminste langer dan een jaar wil volhouden. Want zo'n fabrikant prijst zichzelf zoals dat heet uit de markt. De kriti sche konsument van tegenwoordig pikt dat gewoon niet. Er zijn keukens en keukens Gévier haalt de Cedit wand-en vloertegelkollektie in huis Aan een keuken zit meer vast dan een prijs Culinaire Tips uit de Gévier Keuken. CREPES SUZETTE NIEUWSBLAD VOOR DE BEVELANDEN VAN WOENSDAG 3 SEPTEMBER 1980 112 IDEE &INPORMATIE is een uitgave Een voordelige keukenaanbieding kan u soms veel geld kosten (Van een bijzondere medewerker) Maar het is natuurlijk wel zo, dat er fabrikanten zijn die op prijs werken en andere die zich richten op kwaliteit. En kwaliteit kost al tijd geld, dat weet u. Dat kwali teitsverschil zit in de gebruikte materialen, maar ook in allerlei details die het werkplezier in zo'n keuken verhogen. Verbindingen, sluitingen, konstrukties zijn meer doordacht en duurzamer. Dat moet natuurlijk betaald worden. Daar heb je al een verschil: een kwaliteitskeuken of een prijskeu- ken. En vergeet niet; kwaliteit er vaar je pas in het gebruik. En wat de verschillen in materialen en af werking betreft; die ziet u dikwijls zelf al in de showroom. Er is eikenhout en eikenhout; er is kunststof en kunststof. Ga bij Gévier maar eens zo'n Bulthaup-keuken bekijken, maar dan ook goed. Je kunt als het ware zo'n Bulthaup is van alles het zien waar je geld blijft, want vóór 'tm bruikt. Bulthaup dan ook een naam op te houden up beste gebruikt. Bulthaup heeft als kwaliteitsfabrikant. Dan ko men de keukendealers of keuken zaken aan de orde. Eigenlijk van hetzelfde laken een pak. De een werkt op prijs, de ander op kwali teit. En allemaal doen ze, elk op hun eigen manier, hun best het de klanten naar de zin te maken. Maar als u tot een keukenaan koop beslist uitsluitend op grond van een voordelige prijs, neemt u in feite zelf het risico dat veel toch belangrijke zaken niet bij die prijs zijn begrepen. Dat kan ook niet, anders zou een dergelijke keuken zaak het niet lang uithouden. U koopt een keuken, punt uit. Bij Gévier zullen ze nooit probe ren de voordeligste keukenspecia list van Goes te worden. Maar gaat het om het predikaat de beste te zijn, dan voelen ze zich wél aangesproken. Dat is een kwestie van bedrijfsopvatting. Bij Gévier zeggen ze: net is geen kunst om goedkoop te zijn, het is de bedoeling dat de klanten een Eerfekt geïnstalleerde kwaliteits- euken in huis krijgen, die precies is wat men er zich van heeft voorgesteld. En wanneer dan ach teraf alles bij elkaar wordt gezet dan zou het best nog eens kunnen blijken dat zo'n klant uiteindelijk nog voordeliger uit is. Want ver geet niet: we werken met vaste offertes. Is een keuken eenmaal samengesteld en besteld, dan kan men er zeker van zijn dat het voor die prijs tij e prijs tiptop in orde komt. Dat geldt voor alle keukens die we voeren/maar ook voor de inbouw- GOES, SEPTEMBER. 't Moest er eens van komen en het is nu dan ook gebeurd. Gévier heeft de volledige tegelkoliektie van Cedit opgenomen in het assorti- ment.Zo'n bericht zegt iets over het perfektionisme van de Gévier tegelspecialisten; maar tegelijk ook over de kollektie van Cedit. Want natuurlijk was de Gévier-- kollektie ook zonder Cedit al uniek door de enorm grote ver scheidenheid van tegels en plavui zen van de beste Duitse, Franse en niet te vergeten Nederlandse ateliers. En ook in Italë en Enge land wist Gévier bijzonder fraaie staaltjes van tegelkunst te vinden. Denk maar aan de onnavolgbare plavuizen van Dennis Quarries, een ouderwets kwaliteitsproduct Keus genoeg dus bij Gévier voor wie op zoek is naar andere tegels voor wanden en vloeren. Cedit ontbrak tot nu toe in de Gévier tegelkoliektie. De oorzaak Gévier wilde eerst uit het enorme totale pakket van Cedit een selek- tie samenstellen met een geheel op de markt afgestemde variëteit, ook qua prijsstelling. Nu vindt u bij Gévier de Cedit wand- en vloertegels vanaf de populaire prijsklasse oplopend tot de meest exclusieve (ae duurdere dus). Overigens betekent deze selektie Zuidvlietstraat 75. Goes Tel.01100-12420 Openingstijden toonzaal: werkdagen van 09.00 - 12.00 uur 13.00 - 17.00 uur donderdagavond van 19.00 - 21.00 uur zaterdags van 09.30 - 12.30 uur In verder geven wij inderdaad volledige adviezen op basis van oriëntatie ter plaatse, want alleen dan kun je de klanten behoeden voor verkeerde beslissingen. Een keuken is geen pakket, dat je even laat thuisbezorgen en dan het beste ermee. Plaatsing, montage en nazorg, het zijn allemaal min stens even belangrijke aspekten als de kleur of de vraag: nemen we nu hout of kunststof: Maar het zijn wel allemaal dingen waar men niet direkt bij stilstaat als er een voordelige keuken wordt aan geboden. Logisch vanuit het standpunt van de koper, maar daarom niet altijd verstandig. Want aan een keuken zit veel meer vast dan een prijs. En een voordelige keukenaanbieding kan daarom weieens veel geld kosten... De kraan voor badkamer en keuken-comfort. niet dat andere Cedit - tegels niet leverbaar zouden zijn. Het gehele programma kan bij Gévier ge kocht worden, slechts de grote verscheidenheid aan tegels die Cedit maakt, verhinderde het op nemen van alle mogelijkheden in |i de showroom. Cedit is een van de grootste keramische industrieën van de Italiaanse markt in vormgeving II en kleurstelling bij vervaardiging van tegels. Immers, de kleuren I van het huidige sanitair vindt u exakt terug in de tegels, zodat u nu onder één dak tegels en sanitair perfekt op elkaar afge stemd kunt kiezen. Zoals gezegd is de Cedit-tegelkol- lektie enorm uitgebreid. Werke lijk elke kleurtoon is present, waaronder ook de nieuwste mode kleur van dit jaar: mat wit. Het is onbegonnen werk ook maar enigzins een idee te geven van het kleurenpalet en de keuze mogelijkheden, ook in decortegels van de Cedit tegelkoliektie bij Gévier. Samen met al de tegels en plavui zen van andere befaamde tegel ateliers is het niet overdreven om te zeggen dat bij Gévier werkelijk iedereen kan slagen als het om tegels gaat voor wanden en vloer en. Kort gezegd, de Gévier tegel koliektie moet u gezien hebben. Een betere aanleiding dan de komst van de nieuwe Cedit-kol- lektie is er niet. Trek eens een uurtje uit om tegels te gaan kijken bij Gévier. Dat brengt een mens op nieuwe ideeën In het artikel over het tegelnieuws bij Gévier wordt even ingehaakt op net feit dat u nu de mogelijkheid hebt de tegels van uw keuze perfekt te kombineren met de sanitair-kollektie van Sphinx die door Gévier onder hetzelfde dak wordt gepresen teerd. Maar in feite is dit slechts één aspekt van de gelukkige om standigheid dat tegels en sanitair van Sphinx in éen gebouw te vinden zijn. Want naast kleurhar- monie of een geraffineerd kleur- kontrast tussen tegels en sanitair in de badkamer of het toilet kunt u met de vormgeving eveneens een zeer persoonlijke sfeer in deze ruimte brengen. En ook in de keuzevrijheid van vormen biedt Sphinx ruimte voor elke stijlvoor keur. Men brengt heel veel ver schillende series, waarvan ons vooral de in strakke, moderne lijnen, uitgevoerde serie bekoor de. Maar wie durft te spelen met vloeiende gebogen vormen, vindt dat ook in het Sphinx-sanitair, dat werkelijk uniek genoemd mag worden door de bijzonder fraaie styling. Sphinx-sanitair is in alle kleuren leverbaar.waarbij u bij uw bezoek aan Gévier vooral niet moet verzuimen eens te kijken naar de nieuwe kleur Galaxy. Dit is een zachte tint crème die zich laat kombineren met vrijwel alle tegelkleuren. Bij de Sphinx wasta fels, toiletten, bidets, douchebak- ken en ligbaden zijn allerlei bij passende accessoires leverbaar in exact dezelfde tinten. Wie er niet van houdt om de hele badkamer in een en dezelfde stijl uit te voeren, kan ook kiezen uit talloze andere verlichtingsarma turen, zeepbakjes, handdoekrin- gen, glashouders, etc. sphinx Maar zoals bij alle interieur-ele menten is vormgeving een zaak van strikt persoonlijke voorkeu ren, waaruit iedereen datgene kiest, dat past bii de aard en samenstelling van het gezin. Bij Gévier zullen ze u graag alles laten zien, want er zijn nog tientallen andere variaties op het thema sanitair te zien bij Gévier. Ga zelf maar eens ontdekken hoeveel.... Ingrediënten: 75 gr. bloem 3 eieren 15 cc water 12,5 cc rum een snufje zout 25 gr. boter poedersuiker Bereiding van het beslag: Doe de bloem In een beslagkom, roer hier druppelsgewijs de vloeistof bij en voeg vervolgens steeds kloppende het zout en de eieren één voor één toe. Dit beslag minstens een uur laten rusten. In een kleine koekepan of In een crêpe-pan hele dunne flensjes bakken. Hiertoe de pan zeer dun met boter Insmeren en de flensjes zeer dun aan belde kanten goudgeel bakken. In een verwarmde schaal warm houden. Ingrediënten voorde saus: 50 gr. boter 15 gr. suiker 1/2 dl. Cointreau sap van 1 sinaasappel en een halve citroen (eventueel cognac om te flamberen) Boter in het pannetje (het gezelligst gaat dit aan tafel) smelten, suiker toevoegen, de Cointreau en het sap van de sinaasappel en de halve citroen. (Voor het persen van sinaasappelen en citroenen is een universele keukenmachine van Kitchen Aid ideaal. Het geheel kort laten opkoken. De flensjes tot driehoekjes vouwen en in deze saus leggen, kort warm laten worden, cognac toevoegen en deze aansteken. Brandend serveren.

Scheldebode | 1980 | | pagina 10