7"en to ons te Hing - groep: werk van éénlingen Groot Figuren Spektakel in openluchttheater het weten waard o Stop Borssele vecht met alle geweldloze middelen tegen nieuwe kerncentrales Opnieuw sterk bezet toernooi voor jeugdige wielrenners in Arnemuiden Orgelconcert Gert Oost films Hoogwater 207 Editie Vlissingen Editie Middelburg Prestatieloop in Westkapelle Wie wil beiaard zien? HUISARTSEN Wie verloor vierkante shawl Orgelconcert Feike Asma in Nieuwe Kerk Jop en Kees in koffiebar APOTHEEK TANDARTSEN KRUISWERK DIERENARTSEN KERKDIENSTEN DIVERSEN. i L/c öoncLUtbUL/c VMIX VVUCINÖUAO du JULI ïaöü MIDDELBURG - In de Vleeshal in Middelburg is nog tot en met zondag 24 augustus de tentoonstelling te zien „Beervelde, 1966-nu". Op deze tentoonstelling, samenge steld door de Middelburgse kunstenaar William Ver- straeten, lid van de adviescommissie de Vleeshal - is werk van vier kunstenaars bij elkaar te zien die ooit de Beervel- de-groep vormden. De groep ontstond toevallig. De graaf van Kerckhove de Denterghem bezocht een ten toonstelling van de Vlaming Roger Raveel in Brussel in 1966. Hij raakte onder de in druk van de speelsheid van het werk van Raveel en vraagt hem vijf gangen in zijn kasteel Beerveld bij Gent te decoreren. De graaf heeft deze ruimte namelijk bestemd als speel ruimte voor zijn zoons. Raveel neemt de opdracht aan en de graaf gaat in op zijn voor waarde het werk met drie an dere kunstenaars uit te voeren. Dat zijn de twee Vlamingen Raoul de Keijser en Etienne Elias en de Nederlander Rei- nier Lucassen. Het project van de vier, die verder als de Beervelde-groep door het leven gaan, blijkt een kortstondig avontuur te zijn. Zij konden in het kasteel be paalde elementen in hun af zonderlijke werk die overeen kwamen verwezenlijken en in unieke vorm naar voren bren gen. Het gezamenlijke werk le verde geen gesloten groep waarvan de leden gezamenlijk' verder gingen. Voor Roger Ra veel was het project belangrij ker. Voor hem moest het een manifest worden van zijn ideeën, die onder de naam Nieuwe Visie de wereld zijn ingegaan. (Ook de Beervelde- groep wordt daarom wel de Nieuwe Visie genoemd). Beervelde paste perfect in zijn Nieuwe Visie: proberen de beslotenheid van het schilderij te doorbreken door er de om geving en de toeschouwers di rect in te betrekken. De andere drie kunstenaars hebben met hem gemeen dat zij de eenvou dige dagelijks realiteit als uit gangspunt van hun werk ko zen. In die tijd stond het werk van Raoul de Keijser het dichtst bij het werk van Ra veel. Niet verwonderlijk, want hij was ooit leerling van hem. De jongere Lucassen en Elias waren er wat verder van ver wijderd; zij hadden bij voor beeld belangstelling voor de pop-art. Als de vier kunstenaars drie jaar later opnieuw een project uitvoeren is er van een geza menlijk kunstwerk geen spra ke meer. De bedoeling was de textielfabriek Dulcia in Zotte- De kruisiging, Roger Raveel gem gedurende een weekeinde in '69 om te vormen tot een ruimtelijk kunstobject. De vier blijken zich zelfstandig te hebben ontwikkeld in een richting die zij zelf al tijdens „Beervelde" aangaven, al is er nog wel sprake van artistieke verwantschap. Roger Raveel (1975). liet een gras-groen geschilder de baan vanuit het grasperk in een boog, door de ramen, op een muur uitkomen. Raoul de- Keijser liet de corner-hoek van een voetbalveld, inclusief vlaggetjes, in krijt op het gazon aanbrengen. Elias schilderde ramen met gordijnen en een bloempotje op de buitengevel en Lucassen spande touwen op kniehoogte in een gang, terwijl hij zijn meegebrachte schilde rijen weigerde op te hangen, maar ze met een touw, met de beeldzijde naar elkaar toe, aan de muur vastbond en iedereen waarschuwde er af te blijven. MIDDELBURG - Tot grote verbazing van de actiegroep Stop Borssele is de regering met plotselingen gezwinde spoed de brede maatschappe lijke discussie over kernener gie begonnen: er moeten twee of drie kerncentrales bijkomen en Borssele werd aangewezen als vestigingsplaats van een van de nieuwe centrales. Een eigenaardige manier van dis cussiëren, vindt de actiegroep die dan ook niet van plan is in het „geniepige discussiespel letje" te trappen door te gaan bakkeleien over het eventueel bouwen van nieuwe centrales. „Nee, onze mening en blijft: de bestaande centrales moeten dicht en over nieuwe centrales wil Stop Borssele niet eens praten", aldus de actiegroep". Een tweede kerncentrale al leen over ons lijk". „Met alle geweldloze middelen zal Stop Borssle gaan vechten tegen de bouw van nieuwe centrales, tevens zal de strijd tegen de bestaande centrales door gaan", zo reageert de actie groep op de verklaring van de regering in de derde energie nota. •Niet de mooiste, maar wel de leukste tot nu toe, deze foto van mevrouw Oosterveen-Perwez uit Vlissingen. De ingezonden foto's getui gen nog van weinig fantasie. Veel huisdieren, zoals katten en poesen, die de bekende kunstjes uithalen: een poes die het licht uittrekt, een poes die rechtop staat voor een hapje eten, enzovoorts. Ook kwamen veel foto's binnen van lam metjes, drinkend bij moeder schaap of van veulens, drin kend bij moederpaard. Om in aanmerking te komen voor de foto van de maand (ju li)) en dus voor een gratis jaar abonnement op het foto maandblad „Foto en Doka" zullen inzenders toch wat meer moeten laten zien. Nog tot en met zondag kunt u foto's instu ren. Het adres is: Redactie Scheldebode, Torenstraat 5, Postbus 350, Vlissingen. iDKKODE j Uitgave: ZEEBRA WEEKBLADEN Verschijnt wekelijks gratis huis aan huis.op geheel Walcheren. Totaal oplage: 40.300 in 2 edities: OPLAGE 21.242 In de gemeenten Valkenisse, Vlissinge» en Westkapelle. OPLAGE 19.058 In de gemeenten Arnemuiden. Domburg, Mariekerke, Mid delburg en Veere. Kantoor: Torenstraat 5, (Postbus 350) Vlissingen, teL 01184-19910. Openingsuren: maandag t/m vrijdag van 8.30-17.00 uur. Advertentie-exploitatie en -administratie: J. v. Emden, Torenstraat 5 Vlis singen, postbus 350, teL 01184-19910. Privé: Toutenbuig 38, Vlissingen, teL 0118^-00369. Redactie: Torenstraat 5, Vlissingen, tel. 01184-19910. Redacteur: Ad de Jong, tel. privé 01180-26043 (Ter Hoogestraat 38, Middelburg). Correspoqgfiiten: Rina Savic, Bermweg 23, Oost-Souburg, tel. 01184-64630. Ingrid Verheeke, Banckertstr. 14, Koudekerke, tel. 01185-2323. WESTKAPELLE - Morgen kunnen liefhebbers weer mee doen aan de jaarlijkse presta tieloop van de voetbalvereni ging De Noormannen in West kapelle. Het is de vierde keer dat deze prestatieloop in Westkapelle gehouden wordt en de tweede maal dat de atletiekvereniging Marathon aan de organisatie meewerkt. Het parkoers loopt over de zeedijk, langs de kreek en over de duinen over een af stand van naar keuze vier of acht kilometer. Deelnemers kunnen zich inschrijven vanaf zes uur bij Kasteel van Batavia aan de Zuidstraat. Iedereen die de loop tot een goed einde brengt krijgt een herinnering. Van vandaag tot en met dinsdag 5 augustus doen teams van verschillende campings uit Westkapelle en omgeving en een elftal van De Noormannen mee aan een voetbaltoernooi op het veld van de voetbalver eniging. In totaal strijden zes elftallen met jongens van elf tot vijftien jaar om de eer. De wedstrijden worden steeds gespeeld van kwart over zes tot kwart voor negen 's avonds. Na vijf dagen reikt burgemeester Moermond de prijzen uit aan de teams die de beste resulta ten hebben behaald. ARNEMUIDEN - Op zater dag 2 augustus is er in Arne muiden weer een groot jeugd- toernooi, georganiseerd door het plaatselijke wielercomité in samenwerking met de jeugdafdeling van Theo Mid delkamp. Na het zeer geslaag de landelijke jeugdtoernooi op 24 mei dit jaar waaraan onge veer 130 licentiehouders deel namen, is dit al het tweede jeugdtoernooi in Arnemuiden. Dit keer is het aantal inschrij vingen zelfs nog hoger. Men kan nu rekenen op de komst van circa 250 rennertjes in de leeftijd variërend van acht tot en met veertien jaar. Zij zijn verdeeld over 11 ver enigingen namelijk: Ahoy (Rotterdam), Delta (Spijke- nisse), RTC Schiedam, WV de Coureur (Vlaardingen), WV De Mol (Ridderkerk), WV Jan van Arkel (Gorinchem), WV Barr- hopoort (Barendrecht), R.R. Feijenoord (Rotterdam), De Hoekse Renners (Klaaswaal), WV. Zeeuws-Vlaanderen en ZRTC Theo Middelkamp. Laatstgenoemde Zeeuwse club is samen met Ahoy in aantal het sterk vertegenwoordigd op het toernooi in Arnemuiden, dat om 13.00 uur begint. Zowel •Ahoy als Middelkamp brengt namelijk 50 deelnemers aan de start. In alle categoriën kan wor den verwacht dat de Middel kampers een hartig woordje zullen meespreken in de strijd om de eerste plaatsen. Bij de achtjarigen is de plaatselijke renner Richard Siereveld zon der meer favoriet. Bij de ne genjarigen kan Frank Zoetweij „dicht" eindigen en bij de tienjarigen is Arjan de Ridder uit Arnemuiden de te kloppen man. De Ridder won dit sei zoen al veertien wedstrijden. Bij de elfjarigen moeten Mar cel Marijs en Wilfred van de Vrede in staat worden geacht vooraan te eindigen terwijl bij de twaalf- en dertienjarigen respectievelijk Hans Vis en Peter Mol tot de favorieten be horen. Charles de Caluwé en Freddy de Munck (beiden van de WV Zeeuws-Vlaanderen) zijn met de Middelkamper Rob Vogelaar de sterkste Zeeuwen in de groep van 14 jaar. MIDDELBURG - Mor gen, donderdag 31 juli, is in het openluchttheater Toor- envliedt in Middelburg de voorstelling „Groot Figu ren Spektakel" te zien van het Figurentheater De Trekwagen uit Doetin- chem. Dit theater geeft aan het spel deze titel mee, omdat het wordt gespeeld met grote pop pen die een eigen karakter hebben en dus figuren worden. Eén van de hoofdpersonen is koning Gregorius met zijn staf, die onder meer uit Gerrit en de Mini-ster bestaan. Andere be woners van het paleis zijn tante Truus, Piet Hein, tante Cornelia, Jan met de Pet en Fee van de Stilte. Een van de problemen waar zij in het spel voor komen te staan is: wie mag de nieuwe kast voor het land timmeren? De voorstelling begint om halfdrie in het park aan de Koudekerkseweg (bij slecht weer in de Concert- en Ge hoorzaal). Kaarten zijn voor twee gulden verkrijgbaar bij de organisator, de Gemeente lijk Culturele Dienst, per adres schouwburg, Molenwater 99a in Middelburg, dagelijks van tien tot twaalf en van twee tot vier uur. De kassa aan het theater is steeds één uur voor de aanvang van de voorstelling geopend voor de verkoop van kaarten. Donderdag 7 augustus staat de voorstelling Costa del Sol la ti do van Theater Augustus op het programma. VLISSINGEN - Woensdag 6 augustus en verder elke woensdag van augustus be staat de gelegenheid om de beiaard van de stadhuistoren in Vlissingen te bezichtigen nadat de beiaardier zijn weke lijks concert van halfvijf tot halfzes ten gehore heeft ge bracht. Belangstellenden kunnen zich wenden tot de Culturele Raad Vlissingen, Badhuis straat 104, Vlissingen, tel. 01184-14928. Kinderen tot vijftien jaar worden zonder begeleiding niet toegelaten. MIDDELBURG - In de serie vrijdagavond-orgelconcerten 1980 in de lutherse kerk in Middelburg speelt vrijdag 1 augustus de organist uit Bun- nik Gert Oost. Gegevens voor deze rubriek dienen de vrijdag voorafgaan de aan de week van plaatsing uiterlijk om elf uur aan de redactie bekend te zijn. Vlissingen - za. van Dijk, Kou dekerkseweg 52, tel. 13459. Zo. Bom, Badhuisstraat 81, tel. 12233. Middelburg - za. de la Hayze, Seisdam 22, tel. 14305. Zo. Boerwinkel, Noordweg 68, tel. „1941". Een film over de oorlog tussen Japan en de Ver enigde Staten. Alhambra 1, donderdag, vrijdag, maandag, dinsdag, woensdag om acht uur. Zater dag en zondag om zeven uur en halftien. Zestien jaar. „Dik Trom en het cicus", kinderfilm. Alhambra 1, zondagmiddag twee uur. Alle leeftijden. „Porno Peppers". Alhambra 1, vrijdagavond elf uur. Achttien jaar. „Manhattan". Eén van de laatste films van Woody Allen. Het draait om verhoudingen en een van de liefdes van Allen is Diane Keaton. Humor. Alhambra 2, donderdag, vrijdag, maandag, dinsdag en woensdag om acht uur. Zater dag en zondag om zeven uur en halftien. Tevens zondagmid dag om twee uur. Zestien jaar. „Coming home" met Jane Fonda onder regie van Hal Ashby speelt zich af in de tijd dat verschillende marine-offi- cierennaar Vietnam gingen om daar mee te doen aan de oorlog. Sally's echtgenoot Bob is ook in Vietnam. Sally neemt om iets om handen te hebben een baan in het Vietnam Veteranen Hospitaal zonder haar man in te lichten. Een groot deel van haar vrije tijd brengt ze door met Vivian (wiens vriend ook in Vietnam vecht) die proble men heeft met haar jongere broertje die aan de drugs ver slaafd dreigt te raken. Sally leert een vriend kennen (Luke) en déze vriendschap gaat nogal ver. Als Bob echter thuiskomt van het front omdat hij zich (met opzet) in zijn voet ge schoten heeft, blijkt dat hij aan de rand van geestelijke uit putting leeft. As hij er dan achter komt dat Sally een ver houding heeft gehad met Luke, verdwijnt hij plotseling en neemt zijn wapens mee. Alhambra 2, vrijdag elf uur. Zestien jaar. VLISSINGEN/SOUBURG - In de periode van 16 tot 23 juli 1980 werden bij de gemeente politie te Vlissingen de volgen de voorwerpen aangegeven: 3 bankbiljetten; witte badhand doek; lichtblauw jack; ribflu welen jas; geblokte vierkante shawl; bruine portemonnee; donkerbruine herenporte monnee; fietssleutel en enkele losse sleutels. Aangegeven dieren: bij par ticulier, boxer, reu in asiel. Openingstijden: maandag t.m. vrijdag 09.00-12.00 uur; 14.00-16.00 uur. In dezelfde periode werden bij de gemeentepolitie te Oost- Souburg aangegeven: 5 sleu tels in bruin etui en een sleutel aan een rood label. MIDDELBURG - Dinsdag 5 augustus geeft organist Feike Asma een concert in de Nieuwe Kerk in Middelburg. Er zullen onder andere wer ken te horen zijn van: Bach, Bute, Liszt, Franck en van de organist zelf. Het concert begint om acht uur. MIDDELBURG - Vrijdag 1 augustus zal in de Youth for Christ koffiebar in Middelburg het duo Jop en Kees optreden. Jop Blom en Kees van Belzen zijn twee Middelburgse zan gers, die voornamelijk folk- rock-achtige muziek brengen. Sommige nummers zijn van ei gen compositie en andere van onder andere Larry Norman. Zij begeleiden zichzelf op de gitaar. Het optreden begint om ongeveer acht uur, de toegang is gratis op de Heerengracht 52 in Middelburg. 15814. Spreekuur voor drin gende gevallen van halfeen tot een uur en van halfzes tot zes uur. Souburg, Arnemuiden, Nieuwland en Middelburg- Zuid - Za. Bouwmeester, Dr. van de Moerstraat 15, Arne muiden, tel. 01182-1308. Zo. Bergen, Kanaalstraat 89, O.-Souburg, tel. 01184-61500. Spreekuur voor dringende ge vallen van halfeen tot een uur en van halfzes tot zes uur. Zoutelande, Meliskerke, Big- gekerke, Koudekerke - Noor- lander, Middelburgsestraat 94, Koudekerke, tel. 01185-1231. Westkapelle, Domburg, Aag- tekerke - Vein Eede, de Casem- brootstraat 24, Westkapelle, tel. 01187-1234. Veere, Serooskerke, Vrouwen polder, Grijpskerke, Oostka- pelle, Gapinge - Bekker, Oost- kapelle, tel. 01188-1276. Midden-Walcheren - geen op gave. Voor heel Walcheren - Char- don, Roozenburglaan 14, Mid delburg, tel. 01180-28207. Spreekuur voor spoedgevallen van elf tot twaalf uur. Middelburg - Vrijdag 1 au gustus 17.30 u. tot de vrijdag daaropvolgend, Hummelen, Markt 69. Vlissingen - Vrijdag 1 augus tus tot vrijdag 8 augustus, v.d. Kleine Mulder, Badhuisstraat 30/32, tel. 12066. Vlissingen - Zr. Schelling, tel. 67814. Souburg - Zr. Overakker, tel. 67128. Ale werkdagen wordt er spreekuur gehouden door één van de wijkverpleegkun digen van vijf tot halfzes in Oost- en West-Souburg in het Gezondheidscentrum aan de van Perestraat 10 en in Vlis singen in het wij kgebouw Le- liënlaan 1. Voor heel Walcheren V.Dijk, tel. 01180-13118. Chr. Geref.Kerk - Vlissingen, zo. 9.30 u. en 5 u. Ds. den Her tog. Geref. Kerk Vlissingen - Zo. Petruskerk, 9.30 u. Ds. v.d.Vrie uit Middelburg, Johanneskerk, 7 u. Ds. de Bakker uit Middel burg. Open Hof, 9.30 u. Ds. Krijger, 5 u. Ds. Poleij uit Vrouwenpolder. Geref. Kerk in Ned. Hervorm de Gem. Oost-Souburg - Zo. Kanaalstraat 9.30 u. De heer Hondius, Oranjeplein 9.30 u. De heer Sinke, 19 u. Ds. Dor- gelo uit Kruiningen. Kristen Zuid Molukse Kerk in Nederland - Zo. Oost-Sou burg, 15 u. Voorg. Waissapy. Koudekerke, 12 u. Voorg. Waisapy. Der Boede - Zo. 10 u. Ds. Cop- poolse. Bethesda St. Josephziekenhuis - Zo. 10 u. Ds. Obbink. Hervormd Middelburg - Zo. Nieuwe Kerk, 9 u. Ds Brum- melkamp, 19 u. Ds. Geluk (ge ref. bondsdienst), Koorkerk, 10.15 u. Ds. van Santen Oost- kerk, 10 u. Ds. van Boven. Ontmoetingskerk, 10.15 u. Ds. Brummelkamp. Thomaskapel, 19 u. Ds. Borgers. St. Laurens, Herv. kerk, 10. u. Ds. Van Voorst Vader. Doopsgezinde gemeente - Zo. Zuiderbaken, 9.30 u. Br. Roe- lofsen. Kristen Zuid Molukse Kerk in Ned. - Zo. Oost-Souburg, 10 u. Oud. Picasouw. Ochten, 12 u. Ds. Fader. Lutherse gemeente - Zo. 10 u. de heer Bakkenes uit Arnhem. (H.A.) in Vlissingen. Middel burg, zo. 10 u. Ds. Stoll uit Groede. Baptistengemeente - Zo. 10 u. de heer Grootveld uit Guden- hoom. Anglicaanse kerk - Zeemans huis, Scheldepoort, zo. 10.30 u. Family Communion, 19.30 u. Evening Prayer. Onderstaande kerkdiensten zijn op vaste tijden: Bethel Pinksterdienstn - Wor den gehouden in het Maarten Lutherhuis, Groene Woud 58 te Vlissingen, woensdag om 19.30 uur en zondag om 10 uur. Leger des heils - Vlissingen, dr. Stavermanstraat 39-41, openbare samenkomsten ie dere zondag 9.30 uur, verlos singssamenkomst, Middel burg, samenkomst z. 10 en 19 uur. Kerk van Jezus Christus van de Heiligen der Laatste Dagen - Iedere zondag tot 10.30 uur in het gebouw van de Woelwa- terschool, Bloemenlaan 159, Vlissingen (Mormonen). Bahai's Geloof - Iedere woensdagavond gespreks- avond, Herderland 33, Mid delburg, tel. 01180-15240. Nieuwe Apostolische Kerk - Westerbaan West-Souburg, diensten zo. 9.30 en 16 uur, wo. 20 uur. Pinkstergemeente Concertge bouw-Elke zo. 14.30 uur, wij- dingsdienst. Wo. 10.30 uur ge- zinsdienst. Bethel Pentecoast Inc. - Van Dishoek 24 t.o. de brandweer kazerne, iedere zo. 9.30 uur jeugddienst 11.30 uur, wo 19.30 uur en za. 15 uur bid stond, om 20 uur, zondags school. Volle Evang. Gem. De Ark - Middelburg, Dam 6, do. 19.45 uur. Kapel Hoogelande - Za. 9.30 uur, chr. geref. mensenwij- dingsdienst. Stichting Gezinsverzorging Vlissingen - Brouwenaar- straat 4, tel. 01184-17810. Spreekuren leid(st)ers van 8.30 tot 9.30 uur, Souburg, wijk centrum Middenhof, Kanaal- straat 64, tel. 64518. Gemeentelijke Sociale Dienst - Vlissingen maatschappelijk, dag. van 8 tot 10 uur. Medisch kleuter- en kinder dagverblijf - Opvang voor kinderen in de leeftijd van 1.5 jaar tot en met 6 jaar en opvang schoolgaande jeugd. Middel- burg tel. 01180-132226, Vlis- singen, tel. 01184-63724. Bureau voor rechtshulp Zee land - Damplein 1, Middel burg, tel. 01180-37120, dinsd. en dond. 10-12 uur en dond. 19-21 uur. Stichting Blijf van m'n Lijf Zeeland - Postbus 231, Mid delburg 01184-14645 dag en nacht. Telefonische hulpdienst - Voor mensen in geestelijke en so ciale nood. Dag en nacht ge opend. Tel. 0118-15551. Fiom-Zeeland - Stichting tot hulpverlening bij zwanger schap en alleenstaand ouder schap. Loskade 17, 4331 HW Middelburg, Spreekuur vol gens afspraak tel. 01180-27311 bereikbaar tussen 9 en 12.30 uur. Zeeuws Consultatiebureau voor alcohol en drugs - Brak straat 30, Middelburg, tel. 01180-37320, Vlissingen Bad huisstraat 25/27/29. Tel. 01184-13240/14230. Buiten kantooruren: 01180-37320. Gezins- en bejaardenverzor ging, maatschappelijk werk, stichting maatschappelijke dienstverlening Walcheren - Middelburg, Loskade 29, tel. 01180-26951, Vlissingen, dr. Otterstr. 3, tel. 01184-19820. Bereikbaar iedere werkdag op kantoor of 's avonds na tel. afspraak. - Opvanghuis voor jongeren - Dag en nacht bereikbaar via tel. 01180-14431. Stichting jeugd en gezin - Ad viesbureau voor jongeren en ouders. Middelburg dagelijks en in het weekend telefonisch te bereiken onder nummer 01180-28555. Bureau voor Oplossingen Problemen - Trefpunt voor jongeren, Vlissingen, particu liere praktijk onder nummer 01184-6637 of schriftelijk postbus 227 te Vlissingen. Stichting Gehandicapten Ad viesbureau Zeeland ANIB, AVO, GON - Kosteloze hulp verlening voor alle gehandi capten. Iedere donderdagmor gen van 10 tot 12 uur. Schut- tershof str. la, Middelburg, coördinator tel. spreekuur ie dere vrijdagmorgen van 10 tot 12 uur, tel. 01180-27303. Bureau van de Stichting voor niet-gehuwde Moeders - Los kade 25, Middelburg, tel. 01180-27311. Spreekuur vol gens afspraak. Werkgroep „Laat leven te Walcheren" on derdeel van de vereniging ter bescherming van het ongebo ren kind. Tel. 01184-61825, 01184-61033, hoofdpostkan toor 033-620244, Postbus 1122 te Oost-Souburg. Bejaardencentrum „Ter Ree- de" - Koudekerkseweg 81, 4382 EJ Vlissingen, tel. 01184-17820. Informatie be treffende verzorgingstehuis en bejaardenwoningen. Spreek uur maatschappelijke werk kracht maandag en donderdag van 9-10 uur, telefonisch be reikbaar maandag t/m vrijdag van 9-9.45 uur. Ag. Reclasseringsvereniging Stationsstraat 9, Middelburg, tel. 01180-26157. Geopend op werkdagen van 9 uur tot 12.30 uur en van 13.30 uur tot 17 uur. Woningbouwvereniging Basco - Storingen aan c.v., liften en warmwatervoorzieningen, be halve geisers. Na werktijden in het weekend tel. 12527. Hoogwatertijden in Vlissin gen. De hoogwatertijden in Westkapelle ongeveer 17 mi nuten eerder dan Vlissingen. Donderdag 31 juli5.13 u. en 17.31 u. Vrijdag 1 aug.5.57 u. en 18.13 u. Zaterdag 2 aug.6.40 u. en 18.59 u "v Zondag 3 aug.7.30 u. en 19.54 u. Maandag 4 aug.8.34 u. en 21.03 u. Dinsdag 5 aug.9.49 u. en 22.21 u. Woensdag 6 aug. 11.07 u. en 23.38 u. V»

Scheldebode | 1980 | | pagina 7