Hoogwaardig vakwerk in kleine teams. "De Schelde" is een veelzijdige onderneming met een aantal technisch hoogwaardige specialisaties. Voor vakmensen bij de Schelde betekent dat altijd interessant werk, veelal in kleine teams van specialisten. Met alle kansen om een töpvakman te worden, en mee te groeien met de modernste ontwikkelingen in het metaalvak. 'n Stukje krachtcentrale voor je rekening nemen, bijvoorbeeld. Eén van onze specialisaties is de bouw van apparatuur voor o.a. energiecentrales. Wij ontwerpen, fabriceren en installeren enorme stoomketels, pijpleidingen, complete gas/olie - verbrandingssystemen, warmtewisselaars en drukkolommen. Plaat- en constructiewerker Vervaardigt en monteert uiteenlopende constructies uit plaat- en profielmatenaal voor de stoomketel- en apparatenbouw. Argon-arc lasser In de ketel- en apparatenbouw worden veel hoogwaardige metaalsoorten toegepast, die uiterst secuur worden gelast met behulp van edelgas. bankwerker Kan bij de Schelde z'n vakmanshart ophalen aan het bouwen en inbedrijfstellen 'Biv* - v van diverse-soorten- apparatuur en hulpwerktuigen. Schilder Het schilderen van apparatuur voor krachtcentrales vereist nogal wat vakmanschap. Elektrisch lasser Ook aan deze lasvakmensen, voornamelijk werkzaam in de fabricage van pijpen en onderdelen van stoomketel installaties, worden hoge eisen gesteld. Werk genoeg voor honderden nieuwe vakmensen in diverse Schelde-afdelingen De ketel- en apparatenbouw is bepaald niet de enige sector van de Schelde die hard versterking nodig heeft. Over de hele linie draaien we goed, en hebben we volop werk. Werk voor alle soorten metaal vakmensen, zoals ook machine-bankwerkers, bank- en plaatwerkers lichtmetaal, scheeps- schilders, pijpenbewerkers en metaal bewerkers in de scheepsbouw. Onze marine-werf zit te springen om vakmensen voor de uitvoering van de marine-orders. Onze scheepsreparatiewerf komt vakkundige handen tekort. Als vakman kunt u dus heel wat kanten op bij de Schelde. En wat u ook kiest, u kiest altijd voor hoogwaardig technisch werk, waar een goede toekomst in zit. Een Schelde-vakman verdient gewoon góed. Goede vakmensen kunnen bij ons rekenen op een goede beloning. En dan heb ben we 't niet alleen over het salaris. De Schelde biedt nog een aantal extra's, zoals een bonusregeling en prima secundaire voorzieningen: gratis bedrijfsvervoer, premie korting op auto- en ongevallenverzekering, kostgeld/verhuiskosten regeling, 3/5 bijdrage pensioenpremie, studiekostenregeling en een eigen sociaal fonds. Prettige werktijden Slechts enkele afdelingen werken in ploegendienst. En dan gaat 't nog om een vroege en een late dienst, waarbij u altijd 's nachts en altijd het weekend vrij bent. Daar staat éénmaal per 14 dagen een extra lang weekend tegenover. En, niet te vergeten, 17% extra salaris. Verreweg de meeste Scheldemensen draaien echter gewone dagdiensten. En dat is wél zo prettig voor hun gezinnen. Ook prima mogelijkheden voor omscholing tot Schelde-vakman. Als u nog geen gespecialiseerd metaal vakman bent maar u hebt wel een algemene lagere technische opleiding, dan kan de Schelde ook voor u een goede toekomst in petto hebben. Via onze eigen bedrijfscursussen en een uitstekende praktijkscholing maken wij een prima vakman van u. En: u krijgt direct al een aantrekkelijk aanvangsalaris, ook al bent u nog in oplei ding. IMI Is uw toekomst een gesprek waard? Eén ding is zeker: van praten kunt u alleen maar wijzer worden. Maak daarom gauw eens een afspraak met onze personeel- dienst voor een uitvoerig kennismakings gesprek. Zij vertellen u graag alles wat u weten wilt over uw toekomstmogelijkheden bij de Schelde. Keus te over! Bel 01184-82264. Wilt u eerst uitvoeriger documentatie, gebruik dan onderstaande coupon. TT Glacisstraat 165,4381 SE Vlissingen. A 51 't Veelzijdige werk van'n Schelde-vakman Naam Bon i Adres I j Postcode Plaats Telefoon: I 'Stuurt u mij documentatie over het werken bii 'de Schelde Ik heb belangstelling voor de functie van In een enveloppe /.onder postzegel zenden aan KMS. Antwoordnummer 20.4380 \VB Ylissingen RSV De Schelde Veelzijdig vast werk voor vakmensen.

Scheldebode | 1980 | | pagina 19