Circus van wereldformaat drie dagen in Vlissingen LIEVE PAPA'S EN MAMAS GAA NAAR BEEKSE BERGEN het weten waard Scheldebode-kringètje DE DE SCHELDEBODE J RUITER Rob Favier in koffiebar Filmavond Silver Nighthome Handwerk- demonstratie in Open Hof Grote kollektie Parker en Sheaffer Montblanc vulpennen Editie Vlissingen Editie Middelburg Films in Bachten Poorte J. van der Lugt in koffiebar Engelse commando 's bezoeken Walcheren Sterrenwacht alleen open op vrijdagavonden TT Eerst in het Safaripark kijken, lachen, gieren en griezelen om 600 wilde beesten en dan in het Strandpark klimmen, glijden, varen, zwemmen en ponyrijden. HUISARTSEN TANDARTSEN APOTHEEK KRUISWERK DIERENARTSEN KERKDIENSTEN MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERLENING DE SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 30 APRIL 1980 205 VLISSINGEN/MIDDEL- BURG - De nationale feestdag 5 mei wordt voor Vlissingen en Middelburg extra feestelijk en luisterrijk. Het nieuwe Ne derlandse circus Holiday komt namelijk op zaterdag 3, zondag 4 en maandag 5 mei naar Vlis singen. Om oök de inwoners van Middelburg een goede kans te bieden dit grootste cir cus van Nederland te bezoe ken, wordt de omvangrijke viermastentent op een zeer strategische plaats opgesla gen. Namelijk op het parkeer terrein van de MIRO aan de Gildeweg in Vlissingen. Zater dag beginnen de voorstellin gen om 15.00 en 20.00 uur, zondag is er slechts één voor stelling om 14.00 uur en maan dag (de nationale feestdag) be ginnen de voorstellingen om 13.00 en 16.15 uur. Voor de lezers van De Schel- debode brengt de komst van Circus Holiday nog een voor deeltje mee. In deze krant vin den zij een bon op vertoon waarvan zij een flinke reductie krijgen op de toegangsprijzen. Vaart, vakwerk, kwaliteit, met die begrippen is het twee- eneenhalf uur durende pro gramma van Circus Holiday het kortst samen te vatten. Absolute wereldattractie is het nummer van de omvangrijke Zuidafrikaanse trapezegroep The Starlords. Voor hun act wordt boven de piste een reus achtig net gespannen. De tien jonge STARLORDS brengen namelijk hoog in de circuskoe pel een luchtnummer aan een drievoudige vliegende trapeze, met alle salto-mortales, pi rouettes en dubbele passages die een dergelijk sensationeel luchtballet tot een adembene mende belevenis maken. Het nummer, waarom overigens dit jaar drie grote Duitse cir cussen gevochten hebben om het in huis te halen, wordt af gerond met een dodensprong van vijftien meter hoogte. Een ander bejubeld wereld nummer is dat wat Frankrijks meesterdompteur Alfredo Beautour in de roofdierenkooi laat zien. Hij presenteert vijf- »»tien vervaarlijke Javaanse, In diase en Afrikaanse panters op een zeer ^stijlvolle en tegelijk speelse wijze. Hij durft rïlet'zé1' „te vechten" en te ravotten en hij laat ze zelfs koorddansen. i Het meest ovationele ap plaus dat Circus Holiday op zijn landelijke première oogstte van de ruim achttien honderd genodigden, gold voor twee Portugese parterre-acro baten, Los Hermanos Laura- dor. Omdat wat deze beide broers aan perfecte lichaams- beheersing lieten zien in de meest moeilijke standen, aan het ongelooflijke grenst. De Holiday-directie heeft Los Hermanos Laurador „gescout" Alfredo Beautour met zijn panters. in een klein Portugees familie- circusje. Het tweetal heeft in middels van diverse Europese circussen, die hen bij Holiday hebben gezien, topgages voor het volgende seizoen aangebo den gekregen. Een bijzondere plaats in het veelzijdige programma wordt ingenomen door maar liefst vier internationaal befaamde clownsgroepen, die het publiek gegarandeerd doen schateren van het lachen. Zo zijn er uit Nederland Los Gi nos, een muzikaal clownstrio dat vorig jaar de eerste prijs veroverde op het internatio nale clownsfestival te Blan- kenberge (België). Holiday's Charivari met maar liefst twintig clowns die met speels gemak salto's draaien en piramides bouwen, wonnen een prijs op het laatst gehou den zesde internationale cir cusfestival van prins Rainier in Monte Carlo. Uit Portugal komen Los 3 Manducas, drie zogenaamde sterke mannen anno 1900 bij wier dolle cascades het publiek dubbel ligt van het lachen. Gelukkig liggen er andere, meer rustige nummers tussen 'zo-als MademoiselleJésSfèa's zwaardbalance, onze prachti ge köblZtvaft'e Friese hengsten en onze Deense tijgerpaarden, de Appaloosa's om weer even op adem te komen. Want Holi day's vierde clownsnummer, The Lunatricks, laat weer ie dereen gieren van de pret. Wat is een goed circuspro gramma zonder olifanten Mario Spindler en zijn lieftal lige gade presenteren vier In dische olifanten en zij laten deze goedmoedige reuzen uit het oerwoud met enkele hand bewegingen pirouettes maken en dansen dat het een lieve lust is. Charme en gratie brengen Les Carolls in de piste, drie Franse meisjes die een perfect antipodenummer brengen, jongleren met de voeten. Een van 's wereld beste trampolinenummers, met drie springplateaus en een vang- stoel, wordt gepresenteerd door The Seven Bouncing Re nowns uit Zuid-Afrika. Wie uit het publiek honderd gulden wil verdienen mag zijn rijkunst beproeven op één der vier „onberijdbare" ezels van The Anthonies. Twintig topattracties krijgt het publiek voor zijn geld, toe gangsprijzen die overigens best meevallen: van 6.50 voor een kinderkaartje tot 25.- voor een volwassene en loge plaats. Met voor de lezers van De Scheldebode een leuk voordeeltje, (zie bon). Daar voor biedt Circus Holiday tweeeneenhalf uur circusa musement van wereldklasse. Het geheel wordt muzikaal voortreffelijk omlijst door Ho liday's uit zeven musici be staande circusorkest. Levende, schetterende muziek die de circusmiddag of -avond tot een feest maakt. In de matinees wordt de voorstelling gepresenteerd door een vakvrouw uit de Ne derlandse showbiz, die op kin deren is gespecialiseerd als geen ander: Conny Vink. Zij brengt sfeer in de grote cir custent met haar levendige, charmante aankondiging van elk programma-onderdeel, door haar „spelen met kinde ren in de piste" en door haar fantastisch gezongen „I had a dream", als hoog in de circus koepel onze jongste artiest, de zeventienjarige Mare uit En geland, een gevaarlijk solo-act aan de trapeze brengt. En of al deze attracties nog niet genoeg zijn: alle circusbe zoekers hebben gratis entree tot het Nederlandse Circus museum, dat met Circus Holi day meereist. Dit museum, ge leid door John Akkerman en zijn vrouw, bevat een kostelij ke verscheidenheid aan cir cuswetenswaardigheden - van kostuums en instrumenten tot oude foto's, affiches en pro gramma's - en brengt ruim een eeuw Nederlandse circusge schiedenis in beeld. Ook schoolklassen onder be geleiding van een onderwijzer of ouder hebben gratis toegang tot dit museum, dat het gehele seizoen exclusief verbonden is aan Circus Holiday, als een educatief-cultureel element van de tournee 1980. bij: Paul Kmgerstraat 55-57 VLISSINGEN 01184-12733 De Scheldebode heeft een verrassing voor al zijn le zers. Op vertoon van deze bon aan de circuskassa's krijgen lezers van De Scheldebode een reductie van ƒ2.50 op alle rangen, behalve de derde rang. De bon geldt voor ten hoogste vier personen in alle voorstellingen. Circuskassa's geopend vanaf tien uur. Uitgave: ZEEBRA WEEKBLADEN Verschijnt wekelijks gratis huis aan huis.op geheel Walcheren. Totaal oplage: 40.300 in 2 edities: OPLAGE 21.242 In de gemeenten Valkenisse, Vlissingen en Westkapelle. OPLAGE 19.058 In de gemeenten Arnemuiden, Domburg, Mariekerke, Mid delburg en Veere r: Torenstraat 5, (Postbus 350) Vlissingen, teL 01184-19910. Openingsuren: maandag t/m vrijdag van 8.30-17.00 uur. Advertentie-exploitatie en -administratie; J. v. Emden, Torenstraat 5 Vlis singen, postbus 850, teL 01184-19910. Privé: Toutenburg 38, Vlissingen, teL 01184-80369. Redactie: Torenstraat 5, Vlissingen, tel. 01184-19910. Redacteur: Ad de Jong, tel. privé 01180-26043 (Ter Hoogestraat '38, Middelburg). Correspondenten: Rina Savic, Bermweg 23, Oost-Souburg, tel. 01184-64630. fngrid Verheeke, Banckertstr. 14, Koudekerke, tel. 01185-2323. OOST-SOUBURG - Dins dag 6 mei is er in dienstencen trum Bachten Poorte in Oost- Souburg een filmmiddag. De films „Vrij en onverveerd" en „Vier prinsessen groeien op" zullen op deze middag te zien zijn. De eerste film handelt over het aandeel van de Nederlan ders in de overwinning van de Tweede Wereldoorlog, de an dere film vertoont het op groeien van de vier prinsessen in de tijd van en na de Tweede Wereldoorlog. Deze twee films zijn van de Rijksvoorlich tingsdienst en duren in totaal zo'n negentig minuten. De middag begint om twee uur en de kaarten zijn vanaf halftwee a ƒ1,- aan de zaal verkrijgbaar. De oudere inwo ners van Souburg en Ritthem zijn welkom, terwijl die van Vlissingen op donderdag 8 mei de film in Bachten Reede kun nen zien. MIDDELBURG - Vrijdag 2 mei zal in de koffiebar van Youth for Christ aan de Heren gracht 52 in Middelburg de zanger Rob Favier optreden. Rob Favier zingt Nederlands talige luisterliedjes, die hij zelf heeft geschreven. Zijn optreden begint om acht uur en de toegang is gratis. Wellicht bent u deze week de gelukkige winnaar. Loop dan even bij ons kantoor aan de Torenstraat in Vlissingen bin nen. De gulle Middelburgse ge vers zijn: Fruitspecialist Van der Hie- len-Nijse, Langeviele 41, stelt beschikbaar 1 pond zuid vruchten. Optiek Focus stelt beschik baar bril-étui. Babyhuis De Weefstoel, Langeviele 3, stelt beschikbaar een cadeaubon van 10,-. Foto Harry Verschuren, Lange Delft 46, stelt beschik baar een fotocadeaubon van ƒ5,-. Hotel-café-restaurant De Huifkar, Markt 19, stelt be schikbaar koffie met gebak voor twee personen. Bijou Tassenhuis, Lange Delft 44, stelt beschikbaar sleutelétui. Vleeshouwerij A. Sturm, Veersesingel 90, stelt beschik baar Vi pond eigengemaakte rookworst. instituut Cosmetica, tele foon 01184-62737, gratis schoonheidsbehandeling. VLISSINGEN - Zaterdag 3 mei treedt John van der Lugt op in de koffie bar van Youth for Christ op de Zeilmarkt 8 in Vlissingen. Zijn optreden begint om acht uur en de toegang is gratis. VLISSINGEN - Vanaf vrij dag 2 mei verblijft de achten veertigste Commando Royal Marines Associaton weer een kleine week op Walcheren. Op het programma staat onder meer een bezoek aan de oor logsbegraafplaats en in Bergen op Zoom en in Westkapelle, een bezoek aan Miniatuur Walcheren en enkele leger plaatsen. Donderdag 6 mei vertrekken de Engelse gasten weer om negen uur in de och tend. MIDDELBURG - De stich ting Volkssterrenwacht „Phi- lippus Lansbergen" is ver huisd naar de Herengracht 52 in Middelburg. Degenen die belangstelling hebben voor sterrenkunde kunnen voorlo pig alleen op de vrijdagavond vanaf halfacht in het gebouw terecht. OOST-SOUBURG. - Zater dag 3 mei is er weer een film avond in jeugdsocièteit "Silver Nighthome" aan de Middel burgsestraat 113 in Oost-Sou burg. Het betreft deze keer een lachfilm "Inpikken en wegwe zen". De soos is geopend vanaf halfacht en de film begint om acht uur. Entree bedraagt voor niet-leden 2,50, voor leden 1,00 reduktie. VLISSINGEN - Woensdag 7 mei zal er tijdens de koffie-in in het Open Hof een hand- werkdemonstratie worden ge geven. Men kan hier onder an dere zien welke mogelijkheden er zijn met de Mira-Bouclé- naald en de snelknoopnaald. De toegang begint om halftien en duurt tot ongeveer twaalf uur. Toegang via de achterin gang van het Open Hof aan de Alexander Gogelweg 59 in Vlissingen. „Die Blechtrommel" van Volker Schlöndorff naar de roman „De blikken trommel" van Günter Grass. Alles draait om het jongetje Oscar. Op driejarige leeftijd besluit hij namelijk om niet meer verder te groeien. Met het verstrijken der jaren blijft hij dus uiterlijk hetzelfde jongetje, immer on afscheidelijk van zijn blikken trommel. Hij doorziet de vol wassenen, kan door gillen glas breken en weet geraffineerd zijn naasten het graf in te hel pen. Alhambra 1, donderdag, vrijdag, maandag, dinsdag, woensdag om acht uur. Zater dag en zondag om zeven uur en halftien. (16 jaar). „Pim Pandoer in 't Nauw", een Nederlandse jeugdfilm vol spanning en avontuur. Alhambra 1, zondagmiddag twee uur (alle leeftijden). „Sex Airlines". Alhambra 1, vrijdagavond elf uur (18 jaar). „Een tip van de sluier", een Nederlandse film van Frans Bromet. Alhambra 2, vrijdag, maan dag, dinsdag en woensdag om acht uur. Zaterdag en zondag om zeven uur en halftien (16 jaar). „Slachtoffers van Sartana", Een wrede western met een nostalgische romantiek. Alhambra 2, zondagmiddag om twee uur. (12 jaar). „La Grande Bouffe" gaat zijn derde week in. Alhambra 2, vrijdagavond elf uur (16 jaar). „Pastoraal Verstoppertje", film van Terayama. Een vijf tienjarige jongen leeft alleen met zijn moeder in een oud huis aan de voet van de Berg der Verschrikking. Hij verstikt er, heeft zin de trein te nemen, ver weg te gaan, zijn moeder te verlaten. Soms heeft hij ge sprekken met zijn overleden vader die tegen hem spreekt door de mond van een prieste res op de „Berg der Verschrik king". Midgard, Kuiperspoort 12, Middelburg, Vrijdag 2 mei om negen uur. „Die Ehe der Maria Braun", een film van Fassbinder. Midgard, Kuiperspoort 12, Middelburg, zaterdag 3 mei om- negen uur. „Cria Cuervos", is een ver- haal van een negenjarig meisje, onnavolgbaar gespeeld door Ana Torrent, dat van jongsa- faan vertrouwd is geraakt met de dood. Ze heeft haar moeder zien sterven onder vreselijke pijnen, terwijl haar vader zijn vrouw bedroog. Zij besluit dan ook haar vader om het leven te bréngen. Het vergif dat ze ge bruikt is een ongevaarlijk bruispoeder, maar als hij sterft in de armen van zijn geliefde, is zij ervan overtuigd dat haar plannetje gelukt is. Regie: Carlos Saura. Citytheater, Middelburg, woensdag 7 mei om acht uur. Tussen Tilburg en Hïlvarenbeek. Tel. 013-320032. BN - 45 c Gegevens voor deze rubriek dienen uiterlijk vrijdagmorgen voorafgaande aan de week van plaatsing om elf uur aan de redactie bekend te zijn. Vlissingen - Za. Snijder, Burg. van Woelderenlaan 12, tel. 13933. Zo. Mijnlieff, Nic. Beetslaan 15, tel. 12525. Middelburg - Za. v.d. Rijst, Bellinkplein 1, tel. 26659. Zo. v.d. Haak, Rouaansekaai 47, tel. 12637. Spreekuur voor dringende gevallen van half een tot een uur en van half zes tot zes uur. Souburg, Arnemuiden, Nieuwland- Za. Bouwmeester tot zondag twaalf uur, Dr. van de Moerstraat 15, Arnemui den, tel. 01182-1308. Zondag vanaf twaalf uur Bergen, Ka naalstraat 89, Oost-Souburg, tel. 01184-61500. Spreekuur voor dringende gevallen van half een tot een uur en van half zes tot zes uur. Zoutelande, Westkapelle, Biggekerke, Meliskerke, Kou dekerke, Domburg, Aagteker- ke - Vrijdag 18 u. tot zondag 24 uur. Frima, Duinweg 59, Zou telande, tel. 01186-1282. Voor heel Walcheren Za. en Zo. Rombouts, Langeviele 47, Middelburg, tel. 01180-28420. Ma. De Vries, Badhuisstr. 183, Vlissingen, tel. 01184-12644. Spreekuur voor spoedgevallen van elf tot twaalf uur. Middelburg-Vrijdag2 mei tot vrijdag 9 mei, behalve maan dag 5 mei van 8.30 tot 17.30 u. L. v.d. Boogert, Vrijlandstraat 79. Maandag 5 mei, Humme- len, Markt 69. Vlissingen - Vrijdag 2 mei tot vrijdag 9 mei, v.d. Sande, Badhuisstr. 30-32, tel. 12066. Vlissingen - Za, zo„ en maandag De Moré, Piet Hein- kade 30, tel. 14019. Souburg - Za., zo., en maan dag, r. de Ruyter, Spaarne- straat 110, tel. 61736. Voor heel Walcheren - Schofaerts en V. Dijk, tel. 01180-13118. Chr. Geref. Kerk - Zo. 9.30 u. en 16.30 u. Ds. den Hertog (voorber. H.A.). Geref. Kerk Vlissingen - Zo. Petruskerk, 9.30 u. Ds. de Liefde, 7 u. Ds. Pettinga. Open Hof, zo. 9.30 u. Ds. Hooger- werf, 5 u. Ds. den Heeten. Geref. Kerk (Vrijgemaakt) - Vlissingen, zo. 9.30 u. en 16.30 u. Ds. Kamphuis. Kristen Zuid-Molukse Kerk in Nederland - Zo. Oost-Sou burg, 14 u. Ds. Fader, Ochten, L2. u. Ds. Fader. Geref. Kerk en Ned. Herv. Gemeente in Oost-Souburg - Zo. Kanaalstr. 9.00 u. Ds. v.d. Heide (kindernevendienst 5-8 jaar), 19 u. Ds. v.d. Heide, ge meenschappelijke dienst. Oranjeplein, 9.30 u. Ds. Bos scha. opsgez. Gemeente - Vlissin gen, zo. 10 u. Buitendag in Aardenburg. Bethesda-St. Joseph zieken huis - Zo. 10 u. Ds. Joosse. Der Boede - Zo. 10 u. Ds. Coppoolse. Vereniging van Vrijzinnig Hervormden - Vlissingen, Zo. 10.30 u. Mevr. Hoff-Visscher (predikant uit Den Bosch). Hervormd Middelburg - Zo. Nieuwe Kerk, 10.15 u. Ds. Moerman en de heer Allewijn. Koorkerk, 10 u. Ds. Hage. Oostkerk, 10 u. Ds de Bakker, 19 u. Ds. Gorissen (geref. bondsdienst). Ontmoetings- kerk, 10 u. Ds. van Eijk en Ds. Roodenburg (H.A.). Thomas- kapel, 17 u. Ds. van Eijk. Ge- tuigeniskerk, 17 u. Ds. Roo denburg. De Hoeksteen, 9.30 u. Ds. Borgers. St. Laurens, 10 u. Ds. Fox. Evangelische Gemeenschap - Zo. 10 u. samenkomst in de Kerkstraat 2, de heer Biesing. Anglicaanse Kerk - Zee manshuis, Scheldepoort, zo. 10.30 u. Family Communion, 19.30 u. Evening Prayer. De Wijngaard - Zuiderba ken, 9.30 u. Br. Goedhart. Baptisten Gemeente - zo. 10 u. Ds. van Berghem (kapel bree 8). Kristen Zuid-Molukse Kerk in Nederland - Oost-Souburg, zo. 11.30 u. Oud. Turumena. Koudekerke, 12 u. Voorg. Waisapy. Martinuskerk - Souburg zat. 19.00 uur en zond. 10.30 uur parochiekoor. Open Hof - Paauwenburg zond. 11.00 uur eigen zang groep: 19.00 uur samenzang. Lieve Vrouwekerk - Vlissin gen zat. 19.00 uur gemengd koor, zondag 9.30 uur dames koor; 12.00 uur samenzang. Domburg - le en 3e zondag 9.00 uur. Onderstaande kerkdiensten zijn op vaste tijden. Bethel Pinksterdiensten, Worden gehouden in het Maarten Lutherhuis, Groene Woud 58 te Vlissingen, woens dag om 19.30 uur, zondag om 10.00 u. Leger des Heils, Vlissingen, Dr. Stavermansstr. 29-41. Openbare samenkomsten ie dere zondag 9.30 uur bidstond, 10 u. heiligingsbijeenkomst, Middelburg samenkomst zo. 10 en 19 u. Kerk van Jezus Christus van de Heiligen der Laatste Dagen, iedere zondag van 10.30 u. in het gebouw van de Woelwa- terschool, Bloemenlaan 159, Vlissingen (Mormonen). Bahai's Geloof, iedere woensdagavond gespreks- avond. Herdersland 33, Mid delburg, tel. 01180-15240. Nieuwe Apostolische Kerk, Westerbaan, West-Souburg, diensten zo. 9.30 en 16 u., wo. 20 u. Pinkstergemeente Concert gebouw, elke zo. 14.30 u. wij- dingsdienst, wo. 19.30 u ge- zinsdienst. Bethel Pentecoast inc. van Dishoeckstr. 24 t.o. de brand weerkazerne. Iedere zo. 9.30 u. jeugddienst. 11.30 u. wo. 19.30 u. en za. 15 u. bidstond om 20 u. zondagsschool. Volle Evang. Gemeente, Vlissingen, Filadelfiakapel, Vrouwestr. 5, zo. 9.45 u. Volle Evang. Ge. De Ark, Middelburg, Dam 6, do. 19.45 u. Werkgroep „Laat leven te Walcheren". Onderdeel van de vereniging ter bescherming van het ongeboren kind. Tel. 01184-61825, 01184-61033, hoofdkantoor 033-620244, postbus 1122 te Oost-Souburg. Stichting Blijf van m'n Lijf Zeeland, postbus 231, Middel burg, tel. 01184-14645, dag en nacht. Telefonische hulpdienst, voor mensen in geestelijke en sociale nood. Dag en nacht ge opend. Tel. 01180-15551. „Fiom-Zeeland", Stichting tot hulpverlening bij zwan gerschap en alleenstaand ou- derschap. Loskade 17, 4331 HW Middelburg, spreekuur volgens afspraak. Telefoon nummer 01180-27311, bereik baar tussen 9 en 12.30 uur. Gezins- en bejaardenver zorging, maatschappelijk werk, stichting Maatschappe lijke Dienstverlening Wal cheren, Middelburg, Loskade 29, tel. 01180-26951. Vlissin gen, dr. Ottestr. 3, tel. 01184-19820. Bereikbaar ie dere werkdag op kantoor, 's avonds na tel. afspraak. Stichting Gezinsverzorging Vlissingen, Bouwenaarstr. 4, tel. 01184-17810. Spreekuren leid(st)ers van 8.30 tot 9.30 uur. Souburg, wijkcentrum Middenhof, Kanaalstr. 64, tel. 64518. Gemeentelijke Sociale Dienst, gemeentelijke sociale dienst Vlissingen, maatschap pelijk werk, dag. van 8 tot 10 u. Medische kleuter- en kin derdagverblijven, opvang voor kinderen in de leeftijd van V/2 tot en met 6 jaar en opvang schoolgaande jeugd. Middel burg, tel. 01180-13226, Vlis singen, tel. 01184-63724. Bureau voor Rechtshulp Zeeland, Damplein 1, Middel burg, tel. 01180-37120, spreekuren ma. 13.30, di. en do. 10-12 en do. 19-21 u. Opvang voor Jeugd en Ge zin, adviesbureau voor jonge ren en ouders. Middelburg, dag. en in het weekeinde. Te lefonisch te bereiken onder nummer 01180-28555. Bureau voor oplossing problemen, trefpunt voor jon geren, Vlissingen, particuliere praktijk. Afspraak tel. onder nummer 01184-66337 of schriftelijk Postbus 227 te Vlissingen. Opvanghuis voor jongeren, dag en nacht bereikbaar via tel. 01180-16816. Ovang thuislozen en pas santen - Weekenddienst, tel. 01184-14431. Basco, storingen aan cv, lif ten en warmwatervoorzienin gen behalve geisers. Na werk tijden in het weekend tel. 12527. Hoogwatertijden in Vlissin gen. In Westkapelle zijn de hoogwatertijden ongeveer 18 minuten vroeger. Donderdag 1 mei- 3.38 u. en 15.55 u. Vrijdag 2 mei-_°® 7_aae 16_18 Zaterdag 3 mei - 4.40 u. en 17 u. Zondag 5 mei - 5.48 u. en 18 .08 u. Maandag 6 mei - €.28 u. en 18.51 u. Dinsdag 7 meiu - 7.23 u. en 19.49 u Woensdag 8 mei - 8.34 u. en 21.02 u.

Scheldebode | 1980 | | pagina 5