lifes wee dde Middelburgse scholengemeenschap verkocht meeste wenskaarten voor kinderfonds Verenigde Naties het weten k waard Scheldebode-kringetje Silver \iohthome JOSIËN MEYER Sherryconcert Jan de Vente en Stoffel Gunst in Vestzak [de scheldebode j Concert voor fluit en harp in St.-Maarten Orgelconcert Arie Keijzer in Jacobskerk in SOOS Karen Tienkamp zingt voor youth for Chr. Editie Vlissingen Editie Middelburg MEVR. T. VAN TOER PEDICURE MANICURE Dans - en bingoavond in Lammeren - burcht Shalomavond in Middelburg v Rommelmarkt en kinderkermis Vergadering Disco -avond ,,De oude stad Gods volk in de praktijk van elke dag Hoogwater HUISARTSEN TANDARTSEN APOTHEEK KRUISWERK DIERENARTSEN KERKDIENSTEN MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERLENING DE SCHE.'LDEBODE VAN WOENSDAG 16 APRIL 1980 205 MIDDELBURG - De kinderboekenweek, dit jaar van 1 tot en met 11 oktober, zal deze keer worden geopend in Middelburg. Het thema van de kinderboekenweek wordt: alle spiegels toverspiegels? Dit thema is ontleend aan de speciale kinderboekenweekuitgave die geschreven wordt door Willem Wilmink. De openingsmanifestatie zal waarschijnlijk in de schouwburg zijn. De activiteiten staan nog niet helemaal vast, maar waarschijnlijk wordt er een project Anderstaligen opgezet als vervolg op de openingsma nifestatie in Sittard vorig jc ar. Toen werden voor deze min derheidsgroepen boeken, bro chures en allerlei ander inlor- matiemateriaal bijeen ge bracht. Studenten van de pe dagogische academies en van scholen voor het voortgezet onderwijs zouden bij dit pro ject betrokken kunnen wor den. De Middelburgse werkgroep die de manifestatie samen met de Werkgroep Kinderboek van de CPNB (Collectieve Propa ganda van het Nederlc.ndse Boek) organiseert, werkt op het ogenblik aan het Project 12 Het gaat erom de kinde ren uit de brugklassen bij de kinderboekenweek te betrek ken. Tijdens de manifestatie zal ook een tentoonstelling wor den geopend. De werkgroep Middelburg is van plan het werk van tekenaars dat het af gelopen jaar in de boeken is verschenen, te exposeren. Evenals voorgaande jaren zal er 'n twee- of driedaagse beurs van kinderboeken worden ge houden. Er komt ook een pro ject waarbij de kinderen zelf actief kunnen zijn Vorig jaar was dat in Middelburg een taaldrukwerkplaats, voor dit jaar moet het nog bekeken worden. De CPNB organiseert de boekenweek al enkele jaren steeds op een andere plaats in ons land. Zo komt steeds eer andere streek in het centrum van de belangstelling van lan delijke bladen, radio en tele visie. De gemeente Middelburg zal voor de organisatie zo'n tien tot vijftienduizend gulder op moeten brengen. SCHOONHEIDSSPECIALISTE Koudekerkseweg 23-25 Tel. 01184-14802 Bespreek tijdig Uw zonnekuren VLISSINGEN - In de kof fiebarvan Youth for Christ aan de Zeilmarkt 8 in Vlissingen treedt aanstaande zaterdag de zangeres Karen Tienkamp op. Het optreden begint om acht uur en de toegang is gratis. VLISSINGEN - Nut Vlissingen heeft voor 20 april een sherry concert in het Vestzaktheater georganiseerd. Het concert begint om 16.30 uur. Jan de Vente - fluit, en Stoffel Gunst - klavecimbel, spelen werken van Vivaldi, Sweelinck, Da Viijci, Telemann, Bach en Handel. Jan de Vente begon al op achtjarige leeftijd zijn fluitstudie. Later nam hij les bij meesterfluitist Jan Gevenstern en werd na proefspel aangenomen als fluitist bij Radio Hilversum. Tot 1974 was hij verbonden aan het Radio Philharmonisch Orkest en speelde onder vele wereldberoemde dirigenten. Sinds 1977 woont hij in Wolphaartsdijk en treedt hij regelmatig op voor het Zeeuwse publiek. Stoffel Gunst studeerde aan het Koninklijk Conservatorium in Den Haag orgel bij Adriaan Engelsen piano bij Jan de Man. Hij is als organist verbonden aan de hervormde kerk in 's Heer Arendskerke en is bovendien orgel- en pianodocent aan de Zeeuwse Muziekschool. Behalve als organist treedt hij op als begeleider op klavecimbel van koren en solisten. Kaarten voor dit concert zijn verkrijgbaar aan de zaal. MIDDELBURG - De afge lopen week heeft mevrouw ZonneveldBonedijkestraat 94, Vlissingen, kunnen profite ren van de aanbiedingen van Vlissingse winkeliers. Wellicht bent u deze week de gelukkige winnaar. Loop dan even bij ons kantoor aan de Torenstraat in Vlissingen bin nen. De gulle Middelburgse ge vers zijn: Fruitspecialist Van der Hie- len-Nijse, Langeviele 41, stelt beschikbaar 1 pond zuid vruchten. Optiek Focus'stelt beschik baar bril-etui. Babyhuis De Weefstoel, Langeviele 3, stelt beschikbaar een cadeaubon van 10,-. Foto Harry Verschuren, Lange Delft 46, stelt beschik baar een fotocadeaubon van ƒ5,-. Hotel-café-restaurant De Huifkar, Markt 19, stelt be schikbaar koffie met gebak voor twee personen. Bijou Tassenhuis, Lange Delft 44, stelt beschikbaar sleutel-etui. Vleeshouwerij A. Sturm, Veersesingel 90, stelt beschik baar Vi pond eigengemaakte rookworst. Instituut Cosmetica, tele foon 01184-62737, gratis schoonheidsbehandeling. Uitgave: ZEEBRA WEEKBLADEN Verschijnt wekelijks gratis huis aan huis.op geheel Walcheren. Totaal oplage: 40.300 in 2 edities: OPLAGE 21.242 In de gemeenten Valkenisse, Vlissingen en Westkapelle. OPLAGE 19.058 In de gemeenten Arnemuiden, Domburg, Mariekerke, Mid delburg en Veere. Kantoor: Torenstraat 5, tel. 01184-19910. Openingsuren: maandag t/m vrijdag van 8.30-17.00 uur. Advertentieverkoop buiten kantooruren: J. van Emden, Touten- burg 38, Vlissingen, tel. 01184-60369. Redactie: Torenstraat 5, Vlissingen, tel. 01184-19910. Redacteur: Ad de Jong, tel. privé 01180-26043 (Ter Hoogestraat 38, Middelburg). Correspondenten: Rina Savic, Bermweg 23, Oost-Souburg, tel. 01184-64630. Ingrid Verheeke, Banckertstr. 14, Koudekerke, tel. 01185-2323. Lid L.O.V. Gedipl. SVO Spaarnestraat 6 Oost-Souburg Afspr. tel. 01184-62293 VLISSINGEN - De VCB (Vereniging Culturel Belan gen) houdt aanstaande zater dag een dansavond in de Lammerenburcht aan de Zuidbeekseweg in Vlissingen. Een band zorgt voor de muziek en het begint om acht uur. Vrijdag 18 april staat er weer een bingoavond op het pro gramma, te houden in dezelfde ruimte. In de prijzenkast zitten onder meer een televisie en een tuinameublement. MIDDELBURG - Onder het thema „kom op voor Israël nu" is er dinsdag 22 april een sha lomavond in De Hoeksteen aan de Roozenburglaan in Middel burg. Een interkerkelijk regionaal comité organiseert deze sha- lomavonden in samenwerking met de Stichting Réveil in Voorthuizen met de bedoeling een appèl te doen op christenen om Israël te steunen. Op het programma staat een optreden van het Israëlische duo Merv en Merla Watson en een lezing door drs. J. van Barneveld, di recteur van de evangelische hulporganisatie Tear Fund en HOOGELANDE - Zaterdag 19 april om 20.00 uur begint een concert in de kapel van Sint-Maarten in Hoogelande door Sara Strumphler, harp en Henk Vos, fluit. De combinatie harp en fluit is in het westen niet zo bekend. Toch is het een van de oudst bekende samenspelen; dat blijkt onder meer uit afbeel dingen uit het Egypte van de farao's. Sara Strumphler is harpiste van het Concertge bouworkest. Zij studeerde bij Phia Berhout. Samen met haar echtgenoot Henk Vos, leerling van Hubert Barwahser, vormt zij sinds 1962 een regelmatig concerterend duo. Op het pro gramma staan werken van Rossini, Mozart, Fauré, Ibert en Roesgen Champion. Het concert is georganiseerd door de Stichting Kapel van Sint-Maarten. Kaarten zijn verkrijgbaar aan de kapel. MIDDELBURG - Aan staande zaterdag van tien tot een uur is er een rommelmarkt op het schoolplein van de openbare lagere school De Boomenburch aan de Oude Vlissingseweg 49 in Middel burg. Voor de kinderen is een kin derkermis georganiseerd. Mécanique is de tweede film van de Franse regisseur Ber- trand van Effenterre. Het the ma van deze film is hetzelfde als dat van zijn eerste film: mensen in een ontwikkelings proces. Drie dertigers, twee vrouwen en een man, zoeken hun weg in een maatschappij met nieuwe levensvormen en andere verhoudingen. Kuiperspoorttheater Mid delburg, vrijdag halfnegen, maandag 21 april de Piek Vlis singen, negen uur. Org. Jeugd en Muziek. Brutti, sporchi e cattivi van de Italiaanse regisseur Ettore Scola speelt zich af in één var de sloppenwijken van Rome. De film begint met een pano rama van een grote familie die in zo'n slop woont en eindigt met dezelfde opname. Daar tussen is het leven te zien zoals dat zich in deze wijken af speelt: lelijk, vuil en gemeen zoals de titel aangeeft. Midgard Kuiperspoort, vrij dag negen uur. C'eravamo Tanto Amati is ook van Scola en gemaakt in '74. Aan de hand van de lotge vallen van drie vrienden geeft hij een tijdsbeeld van de ge neratie van na de tweede we reldoorlog. Midgard Kuiperspoort, za terdag negen uur. The rose met Bette Middler gaat de derde week in. Alhambra 1, donderdag, vrijdag, maandag, dinsdag en woensdag acht uur, zaterdag en zondag zeven uur en half- tien. Porno-disco. Alhambra 1, vrijdagnacht elf uur. Aladin en de wonderlamp, kinderfilm. Alhambra 1, zondagmiddag twee uur. Escape from Alcatraz gaat de tweede week in. Alhambra 2 donderdag, vrijdag, maandag, dinsdag acht uur, zaterdag en zondag zeven uur en halftien. La grande bouffe van regis seur Marco Ferreri. Alhambra 2, vrijdagnacht elf uur. De zeven maskers van de ju doka, een avonturenfilm. Alhambra 2, zondagmiddag twee uur, veertien jaar. Le souffle au coeur van de Franse regisseur Louis Malle draait om de verhouding tus sen een moeder en haar vijf tienjarige zoon. Laurent, de zoon, bevindt zich in de .fase van het kattekwaad uithalen en het masturberen en geïnte resseerd zijn in de andere sexe. Als hij vanwege een zeer zware verkoudheid voor een paar weken naar een kuuroord moet, gaat zijn moeder mee. De verhouding wordt steeds hechter, emotioneler en intie mer. schrijver van een aantal boe ken over Israël. Er zijn boe kenstands aanwezig. De avond begint om acht uur. VLISSINGEN - Organist Arie Keijzer van de Grote Kerk in Dordrecht geeft zaterdag 19 april een concert in de Vlis singse St. Jacobskerk. Het concert begint om acht uur. Een gedeelte van het concert zal bestaan uit improvisatie op thema's die door het publiek kunnen worden opgegeven. De thema's moeten bij het bin nenkomen van de kerk worden ingeleverd. De toegangsprijs is vijf gul den, voor CJP- en Pas 65-hou- ders en voor leerlingen van de Zeeuwse Muziekschool drie gulden vijftig. VLISSINGEN - De afdeling Noord- en Midden-Zeeland van de Nederlandse Vereni ging tot Bescherming van Dieren houdt aanstaande don derdag een algemene leden vergadering in Het Anker aan de Bonedijkestraat 163 in Vlissingen. Op het programma staat onder meer de vertoning van de film „De Oosterschel- de" van Jan van der Kam. De vergadering begint om acht uur. VLISSINGEN - Aanstaande vrijdagavond is er voor de Vlissingse jeugd van tien tot zestien jaar een disco-avond in het clubgebouw van de speel tuinvereniging „De oude stad" in het Oranjekwartier. De Tornado discoshow zorgt voor de muziek met platen- prater Tonny uit Vlissingen als presentator. De disco-avond begint om zeven uur en duurt tot tien uur. De toegangsprijs is een gulden vijfentwintig per persoon. OOST-SOUBURG - Ieder een die een muziekinstrument kan bespelen, is zaterdag 19 april vanaf halfacht welkom in de Jeugdsociëteit „Silver Nighthome" aan de Middel burgsestraat 113 in Oost-Sou burg. Deze muzikale avond is toe gankelijk voor jongeren boven de zestien. De bedoeling is met bestaande muziek mee te spe len of zelf muziek te maken. OOST-SOUBURG - De evangelist D. Steenhuis uit Mcppel houdt aanstaande vrijdag zijn laatste lezing in de serie „functioneert de kerk nog wel zoals ze moet?" Zoals gewoonlijk begint de bijeenkomst om acht uur in het Rode-Kruisgebouw in Oost- Souburg. Het onderwerp is de ze keer: Gods volk in de prak tijk van elke dag. Er is volop gelegenheid vragen te stellen. In de pauze is er koffie. Voor nadere inlichtingen of voor vervoer kan men bellen naar tel. 01180-25677 of 01184-63341. Als kroonprinses had de toe komstige koningin Beatrix een groot aantal functies in het maatschappelijk leven. Eén daarvan was het erevoorzitter schap van het Nederlandse Unicef-comité. Op een lande lijke bijeenkomst van deze hulporganisatie voor kinderen in de gehele wereld, heeft de toekomstige koningin bekend gemaakt dat zij in elk geval aan Unicef gebonden wil blij ven. Om die reden zal zij be schermvrouwe van Unicef-Ne- derland worden. De tweede maatschappelijke functie wel ke koningin Beatrix zal aan houden is het beschermvrouw schap van „Jantje Beton". Na haar troonsbestijging zal ko ningin Beatrix alle andere maatschappelijke functies die zij bekleedt, neerleggen. Het feit dat de nieuwe vor stin zich zo duidelijk voor Uni cef blijft inzetten is met grote tevredenheid door alle regio nale Unicef-comités begroet. „Het vormt een stimulans om met nog meer enthousiasme aan het nieuwe Unicef-kaart- verkoopseizoen te beginnen", zei de waarnemend voorzitster van het Regionaal Unicef-co mité Walcheren, mevrouw Van der Wel-Bije, tijdens een dezer dagen gehouden vergadering van het comité. Dit jaar zijn voor het eerst ook Nederlandse kunstenaars toegetreden tot de groep schil ders en tekenaars, die de nieu we serie Unicef-wenskaarten hebben ontworpen. In het ver volg zullen deze kaarten niet alleen ter gelegenheid van de jaarwisseling uitgebracht worden, maar het hele jaar door. Zoals bekend komt het grootste deel van de opbrengst van de verkoop van deze kaarten ten goede aan het kin derhulpfonds van de Verenig de Naties, kortweg Unicef. Het regionale Unicef-comité Walcheren heeft over het kaartverkoopseizoen 1979/1980 vooreen bedrag van bijna 35.000,- kunnen om zetten. Dat is bijna tien pro cent meer dan in het seizoen '78/'79. Aan giften werd in het afgelopen seizoen rond 1500 gulden ontvangen. Van de vele verkooppunten was de Stede lijke Scholengemeenschap Middelburg de recordhouder met een omzet van 1900 gul den. Door één zeer actieve ver koopster van Unicef-kaarten en -artikelen werd een omzet van niet minder dan 1700,- behaald. Het regionaal Unicef- comité Walcheren zal met een nieuwe kraam present zijn op de braderieën van Middelburg en Vlissingen, waar men een vliegende start hoopt te kun nen maken voor een topsei- zoen, aldus het comité. Hoogwatertijden in Vlissin gen. In Westkapelle zijn de hoogwatertijden ongeveer 18 minuten vroeger. Donderdag 17 april 4.04 u. en 16.34 u. Vrijdag 18 april 4.49 u. en 17.18 u. Zaterdag 19 april 5.35 u. en 18.02 u. Zondag 20 april 6.21 u. en 18.49 u. Maandag 21 april 7.14 u. en 19.45 u. Dinsdag 22 april 8.22 u. en 20.54 u. Woensdag 23 april 9.41 u. en 22.09 u. Gegevens voor deze rubriek dienen de vrijdag voorafgaan de aan de week van plaatsing uiterlijk om elf uur aan de redactie bekend te zijn. Vlissingen - Za. Bom, Bad- huisstr. 81, tel. 12233. Zo. Thiadens, Zuiderbaan 23, tel. 64633. Middelburg - Za. Dominicus, Dam 30, tel. 12830. Zo. v.d. Haak, Rouaanse kaai 47, tel. 12637. Spreekuur voor drin gende gevallen van hal fdrie tot één uur en halfzes tot zes uur. Souburg, Arnemuiden, Nieuwland - Za. Bergen, Ka- naalstr. 89, Oost-Souburg, tel. 01184-61500. Zo. Bouwmees ter, dr. van de Moerstr. 15, Ar nemuiden, lel. 01182-1354. Spreekuur voor dringende ge vallen van halfeen tot één uui en halfzes tot zes uur. Zoutelande, Westkapelle, Big- gekerke, Meliskerke, Koude kerke, Domburg, Aagtekerke - Vijdag 18.00 uur tot zondag 24.00 u., Vaandrager, West straat 7, Domburg, tel. 01188-1271. Midden Walcheren - Geen op gave. Voor heel Walcheren - De Ko ning, Kanaalstr. 91, Souburg, tel. 01184-61347. Spreekuui alleen voor spoedgevallen van elf tot twaalf uur zaterdag en zondag. Middelburg - Vrijdag 18 tot vrijdag 25 april, L. v.d. Boog- ert, Vrijlandstr. 79. Vlissingen - Vrijdag 18 tot vrijdag 25 april, Papegaaien burg 24/26, tel. 66345. Vlissingen - Zr. Meerman, van Hallstr. 6^ tel. 66734. Souburg - Zr. Slabbekoorn, Witte Zeeslr. 42', tel. 61843. Voor heel Walcheren - Jobse, Oostkapelle, tel. 01188-1443. Chr. Gcrcf. Kerk - Vlissingen, zo. 9.30 u. en 5 u. ds. den Her tog. Geref. Kerk - Vlissingen, zo. Petruskerk, 9.30 u. De heer v. Leerdam. 7 u. ds. den Heeten. Open Hof, 9 u. ds. Hoogerwerf (H.A.), 5 u. ds. Hoogerwerf. Gcref. Kerk (vrijgemaakt) - Zo. 9.30 u. en 16.30 u. ds. Kamphuis. Kristen Zuid Molukse Kerk in Nederland - Zo. Oost-Souburg '9 u. ds. Fader, Ochten, 12 u. eveneens ds. Fader. Geref. Kerk en Ned. Herv. Gem. Oost-Souburg - Zo. Ka naalstr. 9.30 u. de heer v.d. Putte (Kindernevendienst van 5-8 jr.), 19 u. ds. Schelling uil Heinkenszand. Oranjeplein, 9.30 u. ds. v.d. Heide (H.A.), 19 u. ds. v.d. Heide. Bethesda - St.-Joseph zieken huis - Zo. 10 u. ds. Joosse. Der Bocdc - Zo. Kapt. Meulen- belt. Doopsgez. Gemeente - Vlissin gen, zondag geen dienst. Kristen Zuid Molukse Kerk in Nederland - Zo. Oost-Sou burg, 11.30 u. Voorg. Waisapy, Koudekerke, 14 u. Voorg. Waisapy. Vereniging van Vrijzinnige Hervormden Vlissingen - Zo. 10.30 u. mevr. ds. Bosman- Huizinga. (rem. predikant uit Oestgeest). Anglicaanse Kerk - Zeemans huis, Scheldepoort., zo. 10.30 u. communion, 19.30 u. Evening Prayer. De Wijngaard - Zo. halftien Br. v.d. Zanden. Kerkgenootschap der Zevende Dags Adventisten - Vlissingen, zaterdag 9.15 u. in het Ankei aan de Bonedijkestraat ds. Lijkendijk. Middelburg zater dag 10 u. in de Doopsgez. Kerk aan de Lange Noordstraat, ds. Lijkendijk. Christen Gemeenschap - Ka pel Hoogelande, za. 9.30 u. mensenwijdingsdienst. Hervormd Middelburg - Zo. Nieuwe Kerk 10.15 u. ds. Dou- dorp en heer Allewijn, herv.-ger. dienst. Koorkerk 10.00 u. ds. Hoge, 17.00 u. Ves per. Oostkerk 10.15 u. ds. Ko- revaar en 19.00 ds. Wieman (ger. bondsdienst). Ontmoe- tingskerk 10.00 u. ds. Fagel. Thomaskapel 10.00 u. ds. Bor- gers. Herv. Kerk St.-Laurens 10.00 u. ds. Vreugdenhil. Baptisten Gem. - Kapel Bree 8 Middelburg, zo. 10.00 u. ds. van Berghem. Souburg - Martinuskerk za. 19.00 u., zo. 10.30 parochie koor. Paauwenburg - Open hof zo. 11.00 u. eerste communie, zo. 19.00 u. samenzang. Vlissingen - Lieve Vrouwekerk za. 19.00 gem. koor, zo. 9.30 dameskoor (Ned.) 12.00 u sa menzang. Domburg - le en 3e zondag 9.00 u. Onderstaande kerkdiensten zijn op vaste tijden. Bethel Pinsterdiensten - Wor den gehouden in het Maarten- Lutherhuis, Groene Woud 58 te Vlissingen woensdag om 19.30 uur zondag om 10.00 uur. Leger des Heils - Vlissingen, Dr. Stavermansstr. 29-41 Openbare samenkomsten ie dere zondag 9.30 uur bidstond: 10.00 uur heiligingssamen komst. Middelburg samen komst. zond. 10.00 en 19.00 uur. Kerk van Jezus Christus van de Heiligen der Laatste Dagen - Iedere zondag te 10.30 uur in het gebouw van de Woelwa- terschool, Bloemenlaan 159, Vlissingen (Mormonen). Bahai's Geloof - Iedere woens dagavond gespreksavond. Herdersland 33, Middelburg, tel. 01180-15240. Nieuwe Apostolische Kerk - Westerbaan, West-Souburg. Diensten zondag 9.30 en 16.00 uur, woensdag 20.00 uue. Pinkergemeente Concertge bouw - Elke zondag 14.30 uur vvijdingsdienst. Woensdag 19.30 uur gezinsdienst. Bethel Pentecoast Inc. - Van Dishoekstr. 24 t.o- de brand weerkazerne. Iedere zondag 9.30 uur jeugddienst. 11.3C uur. Woensdag 19.30 uur en zaterdag 15.00 uur, vrijdag bidstond om 20.00 uur, zon dagsschool. Volle Evang. Gemeente - Vlis singen, Filadelfiakapel, Vrou- westr. 5, zo. 9.45 uur. Volle Evang. Gem. De Ark - Middelburg, Dam 6, donder dag 19.45 uur. Werkgroep „Laat leven te Walcheren" - Onderdeel van de vereniging ter bescherming van het ongeboren kind. Tel. 01184-61825, 01184-61033. Hoofdkantoor 033-620244. Postbus 1122 te Oost-Souburg. Stichting Blijf van m'n Lijf Zeeland - Postbus 231, Mid delburg, 01184-14645. Dag en nacht. V# Telefonische hulpdienst - Voor mensen in geestelijke en so ciale nood. Dag en nacht ge opend. Tel. 01180-15551. „Fiom-Zeeland" - Stichting tot hulpverlening bij zwan gerschap en alleenstaand ou derschap. Loskade 17, 4331 HW Middelburg. Spreekuur volgens afspraak. Telefoon nummer 01180-27311. bereik baar tussen 9.00 en 12.30 uur. Gezins- en bejaardenverzor ging, Maatschappelijk Werk - Stichting Maatschappelijke Dienstverlening Walcheren, Middelburg, Loskade 29, tel. 01180-26951. Vlissingen, Dr. Ottestr. 3, tel. 01184-19820. Bereikbaar iedere werkdag op kantoor, 's avonds na tel. af spraak. Stichting Gezinsverzorging Vlissingen - Bouwenaarstr. 4, tel. 01184-17810. Spreekuren leid(st)ers van 8.30 tot 9.30 uur. Souburg, wijkcentrum Middenhof, Kanaalstr. 64, tel. 64518. Gemeentelijke Sociale Dienst - Gemeentelijke Sociale Dienst Vlissingen, Maatschappelij Werk, dagelijks van 8 tot 10 uur. Medische kleuter- en kinder dagverblijven - Opvang voor kinderen in de leeftijd van I1/: tot en met 6 jaar en opvang schoolgaande jeugd. Middel burg, tel. 01180-13226. Vlis singen, tel. 01184-63724. Bureau voor Rechtshulp Zee land - Damplein 1, Middel burg, tel. 01180-37120. Spreekuren maand. 13.30, dinsd. en dond. 10.00-12.00 uur en do. 19.00-21.00 uur. Opvang voor Jeugd en Gezin - Adviesbureau voor jongeren en ouders. Middelburg. Dage lijks en in het weekend, telefo nisch te bereiken onder num mer 01180-28555. Bureau voor oplossing problemen - Trefpunt voor jongeren, Vlissingen, particu- liere praktijk. Afspraak tele fonisch onder nummei 01184-66337 of schriftelijk. Postbus 227 te Vlissingen. Stichting Gehandicapten Ad viesbureau Zeeland ANIR, AVO, GON - Kosteloze hulp verlening voor alle gehandi capten. Iedere donderdagmor gen van 10.00 tot 12.00 uur. Schuttershof, Schuttershofstr. la Middelburg. Coördinator, tel. spreekuur iedere vrijdag morgen van 10.00 tot 12.0C uur. tel. 01180-27303 Basco - Storingen aan cv-liften en warmwatervoorzieningen behalve geisers. Na werktijden in het weekend tel. 12527.

Scheldebode | 1980 | | pagina 5