Kiss' Oresteia, vijf uur lang Griekse tragedies het weten waard 1 Scheldebode-kringetje Gert en Hermien op evangelie-avond Vlissingen DE SCHELDEBODE MEVR. T. VAN TOER Gespeksgroep SKW bijeen Smalfilm wedstrijd in Het Anker Concert ONDA in Ritthem Hengstenshow in Serooskerke Lezing tm in Middelburg Mei-cantorij in Jacobskerk Vrijdag start Disko -soos in oltershuis Zeeuws Zangers Manifest van redelijke kwaliteit HUISARTSEN TANDARTSEN APOTHEEK KRUISWERK DIERENARTSEN* KERKDIENSTEN MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERLENING Hoogwater DE SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 19 MAART 1980 205 Buurtvereniging van Duyvenvoorde maakt feest van opening de Schuur OOST-SOUBURG - Zater dag 22 maart wordt het nieuwe wijkgebouw „De Schuur" aan de Middelburgsestraat 113 in Souburg feestelijk geopend. Dit gebouw zal voornamelijk gebruikt gaan worden door de Buurtvereniging Van Duyven voorde. Het oude wijkgebouw dat gevestigd was in een schuur, is anderhalf jaar gele den afgebrand en nu op dezelf de plaats weer opgebouwd. In de tussenliggende tijd heeft de buurtvereniging activiteiten georganiseerd in een bus en ook vaak in de van Duyven voorde-sportzaal. Secretaris van de vereni ging, mevrouw Caljouw: „We zijn erg blij met dit nieuwe ge bouw. Het bestaat uit een grote zaal, die gebruikt kan worden voor allerlei activiteiten, zowel voor de kinderen als voor vol wassenen, dansavonden, films en dergelijke en er is ook een keukentje bij en kantoor ruimte. Onze buurtvereniging bestaat nu zo'n vijf jaar en er zijn tweehonderd gezinnen lid van". Ter gelegenheid van de ope ning van het nieuwe wijkge bouw heeft de buurtvereniging een feestprogramma georgani seerd. Zaterdag 22 maart om 12.00 uur wordt het wijkge bouw officieel geopend door wethouder Bruinooge. Van 12.00 uur tot 14.30 uur houdt men open huis. Van 13.30 tot 14.30 treedt de brass-band Vlijt en Volharding op met het majorettenpeloton Schoonen- burg. Van 14.30 tot 16.00 uur is er voor de kinderen tot acht jaar een voorstelling van het poppentheater Houtje Touw tje. Van 16.00 tot 17.30 uur is er voor de kinderen vanaf acht jaar een spannende film te zien en vanaf 20.00 uur is er een feestavond met rustige dans muziek die verzorgd wordt door Easy-Going. Het nieuwe buurtgebouwtje ,,De Schuur' Foto: Cor Schuilwerve VLISSINGEN - Woensdag 26 maart zal er in de St.-Jacobs- kerk in Vlissingen een grote zang- en evangelie-avond gehouden worden met Gert en Hermien en ds. Malgo. Verder verlenen het Leger des Heils en Brass Band „Walcheren" hun medewerking op deze avond die om acht uur begint. VLISSINGEN - Vrijdag 21 maart kan men in het Vestzak theater in Vlissingen gaan kijken naar Kiss' Oresteia. Dit zijn drie Griekse tragedies gebracht door de theatergroep Silk (vroe ger Kiss). De voorstelling duurt erg lang, van 19.00 uur tot 24.00 uur. Het eerste stuk, Agamem non, wordt gespeeld in de oud- Griekse taal. Het stuk is van Aeschylus en de eerste voor stelling werd gegeven 458 jaar voor onze jaartelling. Het ver haal gaat over de sluwe, hart stochtelijke koningin Clytem- mestra, die samen met haar neef een moord beraamt op haar echtgenoot, de held van de Trojaanse oorlog, Agamem non. Het tweede is Elektra van Sophokles. In dit stuk is Aga- memnons dochter, de wanho pige Elektra de hoofdpersoon. Zij wacht al zeven jaar op de terugkeer van haar broer Orestes, die zijn moeder en haar minnaar moet vermoor den. Voor dit stuk is een mid deleeuwse latijnse vertaling gebruikt. Het derde stuk is Orestes door Eripides. Het speelt zes dagen nadat Orestes zijn moeder heeft vermoord. De Furiën hebben hem al die tijd achtervolgd. De bevolking van Argos heeft hem dood ver klaard en samen met zijn zus ter Elektra wacht hij op de te rechtstelling. Dit gedeelte wordt in het Engels gespeeld, omdat men gezocht heeft naar de taal van de actie. De toneel groep Kiss heeft in verschil lende landen opgetreden; de groep is meertalig en probeert op artistieke wijze de taaibe perkingen te doorbreken. Ge durende de gehele voorstelling zijn alle acteurs op het toneel bezig. Een acteur die niet di- rekt met een handeling bezig is, staat zijn medeacteurs bij met rytmische of melodische begeleiding. De groep heeft niet de bedoeling een samen vatting te geven van het Griekse drama, maar probeert met het Oresteia verhaal iets van de opwinding, die men met reizen door een ver land be leeft, tot uitdrukking te bren gen. De voorstelling wordt geor ganiseerd door Uit in Vlissin gen. Kaarten zijn verkrijgbaar bij Bachten Komme, Badhuis straat 104 en indien nog voor- raadig 's avonds aan de zaal. Uitgave: ZEEBRA WEEKBLADEN Verschijnt wekelijks gratis huis aan huis.op geheel Walcheren. Totaal oplage: 40.300 in 2 edities: Editie Vlissingen OPLAGE 21.242 In de gemeenten Valkenisse, Vlissingen en Westkapelle. Editie Middelburg OPLAGE 19.058 In de gemeenten Arnemuiden, Domburg, Mariekerke, Mid delburg en Veere. Kantoor: Torenstraat 5, tel. 01184-19910. Openingsuren: maandag t/m vrijdag van 8.30-17.00 uur. Advertentieverkoop buiten kantooruren: J. van Emden, Touten- burg 38, Vlissingen. tel. 01184-60369. Redactie: Torenstraat 5, Vlissingen, tel. 01184-19910. Redacteur: Ad de Jong, tel. privé 01180-26043 (Ter Hoogestraat 38, Middelburg}. Correspondenten: Rina Savic, Bermweg 23, Oost-Souburg, tel. 01184-64630. Ingrid Verheeke, Banckertstr. 14, Koudekerke, tel. 01185-2323. PEDICURE MANICURE Lid L.O.V, Gedipl. SVO wi(Spaarnestraat 6 IrlOost-Souburg Afspr. tel. 01184-62293 VLISSINGEN - De Stich- ting Kultureel Werk Vlissin gen houdt dinsdag 25 maart weer een gespreksgroep in het Woltershuis aan de Hoogeweg. In een ongedwongen sfeer wordt er over allerlei ver schijnselen gesproken. Er is geen leeftijdsgrens dus ieder een is welkom om acht uur 's avonds. VLISSINGEN - Ook dit jaar zal er in Het Anker aan de Bo- nedijkestraat in Vlissingen weer een smalfilmwedstrijd gehouden worden en wel op vrijdag 28 maart. Er zullen ongeveer vijftien films voor deze wedstrijd ver toond worden. Zij worden beoordeeld door een uit drie man bestaande jury, die dit jaar is samengesteld uit erva ren smalfilmers, afkomstig van andere smalfilmclubs. Belangstellenden kunnen de wedstrijd gratis bijwonen. Aanvang is acht uur. RITTHEM - Vrijdag 21 maart geeft Brassband „Onda" uit Ritthem een uitvoering in „Ons Dorpsleven" in Ritthem. De aanvang is om halfacht en de zaal is geopend vanaf ze ven uur. Na afloop is er een ge zellig samenzijn. Toegangs prijs 4 gulden, donateurs 1.50 gulden. SEROOSKERKE - Woens dag 19 maart zal om zeven uur in de manege „De gouwe Reyers", aan de Gapingseweg 1 in Serooskerke, op initiatief van de verenigingen tot bevor dering van de warmbloedfok- kepij een dertigtal uitgelezen hengsten getoond worden. Hieronder bevinden zich en kele nationale kampioenen en reservekampioenen. De toe lichting vindt plaats door be kwame commentatoren, welke hun deskundigheid per ge toond ras inbrengen. De toe gang is graüs. MIDDELBURG Dinsdag 25 maart wordt er bij de fami lie van Soest aan de Hoog straat 3 in Middelburg een openbare inleidende lezing ge houden over het transcedente meditatie- en tm- Sidhi pro gramma, zoals onderwezen door de Indiase Natuurkundi ge en filosoof Maharishi Ma- hesh Yogi. Spreker op deze avond is de heer Verstegen le raar tm uit Roosendaal. De aanvang van de lezing is kwart voor acht. De winnares van het Schel- debodekringetje van 12 maart is mevrouw Van de Heuvel, Gravestraat 69, Vlissingen. Wellicht bent u deze week de gelukkige winnaar, loop dan even bij ons kantoor aan de Torenstraat in .Vlissingen bin nen. De gulle Middelburgse ge vers zijn: Fruitspecialist Van der Hie- len-Nijse, Langeviele 41, stelt beschikbaar 1 pond zuid vruchten. Optiek Focus, omenade, stelt beschikbaar briletui. Babyhuis de Weefstoel, Langeviele 3, stelt beschikbaar een cadeaubon van 10,-. Foto Harry Verschuren, Lange Delft 46, stelt beschik baar een fotocadeaubon van 5,-. Hotel-café-restaurant De Huifkar, Markt 19, stelt be schikbaar koffie met gebak voor 2 personen. Bijou Tassenhuis, Lange Delft 44, stelt beschikbaar sleuteletui. Vleeshouwerij A. Sturm, Veersesingel 90, stelt beschik baar Vi pond eigengemaakt rookworst. Instituut Cosmetica, Gratis schoonheidsbehandeling, te lefoon 01184-62737. VLISSINGEN- Zaterdag 22 maart wordt er in de St.-Ja cobskerk in Vlissingen een concert gegeven door de Mei- cantorij uit Amsterdam onder leiding van Henk van Ban them en met medewerking van or- ganiste Marian Leijnse. Het concert begint om acht uur en de toegangsprijs be- draagt vijf gulden, CJP/Pas 65 3.50 gulden. De organisatie is in handen van de Orgelcom missie Vlissingen, uitgaande van de Hervormde gemeente. VLISSINGEN - Vrijdag 21 maart start in het Woltershuis aan de Hogeweg 103-105 in Vlissingen een wekelijkse Dis- ko-soos voor de kinderen in de leeftijd van twaalf tot vijftien jaar. Het interieur van de soos- ruimte is voor de soos geschikt gemaakt door vrijwilligsters in samenwerking met een aantal bezoekers. De verlichting is aangepast met een lichtorgel. De soos gaat duren van half acht tot tien uur en de entree bedraagt 1,-. MIDDELBURG - Als we een korte samenvatting geven van het Zeeuws Zangers Manifest, zaterdag 15 maart gehouden in de concertzaal te Middelburg, dan mag men over het alge meen tevreden zijn met de be reikte resultaten. Van de zijde der bejaardenkoren was er een behoorlijke deelname. De beoordeling der twee juryle den zal bij enkelen wel zijn te gengevallen, maar men moet bedenken, dat zij objectief hebben geoordeeld. Zulke musici vragen niet wie zij ho ren, maar wat zij horen. Uit di verse plaatsen uit de provincie gaven meerdere bestaande koren acte de présence. Er waren koren, die met een goed rapport huiswaarts keerden, voor de laagst bedeelden kan het een stimulans zijn voor een volgende keer. Een keur van solisten heeft het geheel weten te verfraaien. De organisatie was prima in orde, terwijl mevr. Schroevers alle deelne mers verwelkomde. Spetters, Nederlandse speelfilm, gaat vierde week in. Alhambra 1, donderdag, vrij dag, maandag, dinsdag en woensdag om acht uur. Zater dag en zondag om zeven uur en half tien (16 jaar). Sex Excessen, pornofilm (18 jaar). Alhambra 1, vrijdagavond om elf uur. Sjors en Sjimmy, en het zwaard van Krijn. Alhambra 1, zondagmiddag twee uur (alle leeftijden). I never promised you a rose garden, gaat zijn derde week in. Alhambra 2, donderdag, vrij dag, maandag en dinsdag om acht uur. Zaterdag en zondag om zeven uur en halftien (16 jaar). Roma, film van Fellini. Alhambra 2, vrijdagavond elf uur. King Kong, hij neemt wraak op de robot van dr. Who en redt de wereld van de ondergang. Alhambra 2, zondagmiddag om twee uur (12 jaar). Remember my name. Film van Alan Rudolph. Emily, die twaalf jaar in de gevangenis heeft moeten doorbrengen, omdat zij beschuldigd werd van moord op het vriendin netje van haar man Neil wordt ontslagen uit de gevangenis en keert terug naar het stadje waar haar ex-man met zijn nieuwe vrouw woont. Zij ob serveert hun huis en jaagt Bar bara (haar ex-mans nieuwe vrouw) de stuipen op het lijf als Neil naar zijn werk is. Op een avond gooit Emily een steen door de ruit en wordt de vol gende dag gearresteerd als Barbara haar in het warenhuis waar Emily werkt, herkent. Ook Neil herkent Emily en wordt gedwongen zijn verle den met Emily aan Barbara te vertellen, waardoor zij hem verlaat. Neil besluit geen aan klacht in te dienen en gaat sa men met Emily een kroeg bin nen waar zij zich samen een stuk in hun kraag drinken. Neil gaat op het laatst met haar mee en samen brengen zij de nacht door. De volgende dag gaat ze weg, Neil blijft achter. Zijn huwelijk is kapot, zijn baan is hij kwijt en misschien voelt hij zich wel een beetje zo als Emily zich twaalf jaar ge leden voelde. Alhambra 2, woensdag 26 maart om acht uur (16 jaar). NUT/ZVU-film. De Komedianten, film van Theo Angelopoulos. Een thea tergroep reist door Grieken land en door de geschiedenis van 1939 tot 1952. De groep speelt een Pastorale uit de vo rige eeuw, Golfo de schapen hoedster, maar de geschiedenis dringt door tot op het toneel en verandert deze in politiek to neel. De verhoudingen tussen de spelers hebben betrekking op de Atridenmythe uit de Griekse mythologie. Kuiper spoorttheat er, vrijdag 21 maart om halfnegen. De Piek, maandag 24 maart om negen uur. De Zwaan, woens dag 26 maart om halfnegen (Jeugd en Muziek). Oorlogsfilm. De Piek, Vlissingen, donder dag 20 maart om negen uur. Organisatie VOC De Piek. Elektra, film van Miklós Jancso. In deze film wordt een thema uit een oude Griekse mythe gebruikt om de vrij heidsstrijd van een natie te la ten zien. Elektra leeft in ver drukking onder de tirannie van Aegysthus, de moordenaar van haar vader Agamemnon, die naar Echystus' mening een slecht vorst was geweest, om dat hij het volk aan vrijheid had blootgesteld. Elektra zint op wraak, met hulp van haar broer Orestes slaagt zij erin de tirannieke koning te doden en het volk te bevrijden. Schuttershof, Middelburg, zondag 23 maart om halfnegen, maandag 24 maart om halfne gen. Organisatie, Stichting Cultureel Centrum Schutters hof. Vrijdag 21 en 22 maart wor den in Midgard, Kuiperspoort 21 in Middelburg, verschillen de films gedraaid onder het thema Oosterse Religie. Sunseed, een reis door Tibet, India, Nepal en Israël op zoek naar andere manieren van le ven. Midgard, vrijdag 21 maart om negen uur. Mood of Zen, schitterende beelden van Japanse kloos tertuinen ondersteunen een door Allen Wats gesproken tekst over de beleving van het moment, de harmonie van de natuur, beweging en rust. Midgard, zaterdag 22 maart om negen uur. The art of meditation, een confrontatie met Zen-medita tie en haar technieken, ge maakt door één der belang rijkste westerse Zen-boedd histische auteurs, Allen Wats. Midgard, zaterdag 22 maart om negen uur. Vier heilige mannen, film portret van vier Indische as ceten (sadoes). Eén is abt van het klooster. De drie anderen zijn lid van verschillende reli gieuze orden. Een boeiende inleiding tot het rijke Indiase religieuze leven. Midgard, zaterdag 22 maart negen uur. Awareness, indrukken en achtergronden van het Zen boeddhisme in Amerika. Midgard, zaterdag 22 maart om negen uur. Gegevens voor deze rubriek dienen de vrijdag voorafgaan de aan de week van^ plaatsing voor elf uur aan de redactie be kend te zijn. Vlissingen - Za. Mijnlief, Nic. Beetslaan 15, tel. 12525. Zo. Snijder, burg. van Woelde- renlaan 12, tel. 13933. Middelburg - Za. Bruynzeel, Herengracht 68, tel. 15814. Zond. Dominicus, Dam 30, tel. 12830. Spreekuur voor drin gende gevallen van halfeen tot een uur en van halfzes tot zes uur. Souburg, Arnemuiden, Nieuwland - Zat. Bouwmees ter, Dr. van de Moerstraat 15, Arnemuiden, tel. 01182-1354. Zond. Bergen, Kanaalstraat 89, Oost-Souburg, tel. 61500. Spreekuur voor dringende ge vallen van halfeen tot een uur en van halfzes tot zes uur. Zoutelande, Westkapelle, Big- gekerke, Meliskerke, Koude kerke, Domburg, Aagtekerke- Vrijdag 18 uur tot zondag 24 uur: Van Eede, Casembroot- straat 24, Westkapelle, teL 01187-1234. Midden Walcheren - Bouwens, Valkenisseweg 14, Biggekerke, tel. 01185-2190. Voor heel Walcheren - Peeters, Pijpstraat la. Middelburg, tel. 12565dM. Middelburg-Vrijdag 21 maart tot vrijdag 28 maart, Ringe ling, Lange Delft 133. Vlissingen - Vrijdag 21 maart tot vrijdag 28 maart. Pape gaaienburg, Papegaaienburg 24/26, tel. 66345. Vlissingen - Zr. de Moré, Piet Heinkade 30, teL 14019. Souburg - Zr. Verhagen-Wes- terbeke, Zuiderbaken 53, tel. 61541. Voor heel W'alchten - Bil en Ruys, Middelburg, tel. 01180-15666.. Souburg - Martinuskerk, zat. 19.00 uur boeteviering en eu charistie, zond. 10.30 uur boe teviering en èucharistie (paro chiekoor). Paauwenburg Open Hof, zond. 11.00 uur boeteviering en eucharistie (eigen zang groep). 19.00 uur boeteviering en eucharistie (samenzang). Vlissingen - Lieve Vrouwe- kerk zat. 19.00 boeteviering en eucharistie (gemengd koor), zond. 9.30: boeteviering en eu charistie (dameskoor). 12.00: boeteviering en eucharistie (samenzang). Domburg - le en, 3e zondag 9.00 uur. Onderstaande kerkdiensten zijn op vaste tijden. Bethel Pinksterdiensten - Worden gehoudenin het Maarten-Lutherhuis, Groene Woud 58 te Vlissingen woens dag om 19.30 uur en zondag om 10.00 uur. Leger des Heils - Vlissingen, Dr. Stavermansstr. 29-41. Openbare samenkomsten ie dere zondag 9.30 uur bidstond: 10.00 uur heiligingssamen komst. Middelburg samen komst zond. 10.00 en 19.00 uur. Kerk van Jezus Christus van de Heiligen der Laatste Dagen - Iedere zondag te 10.30 uur in het gebouw van de Woelwa- terschool, Bloemenlaan 159, Vlissingen (Mormonen). Bahai's Geloof Iedere woensdagavond gespreks- avond. Herdersland 33, Mid delburg, tel. 01180-15240. Nieuwe Apostolische Kerk - Westerbaan, West-Souburg. Diensten zondag 9.30 en 16.00 uur, woensdag 20.00 uur. Pinkstergemeente Concertge bouw - Elke zondag 14.30 uur wijdingsdienst. Woensdag 19.30 uur gezinsdienst. Bethel Pentecoast Inc. Van Dishoekstr. 24 t.o. de brand weerkazerne. Iedere zondag 9.30 uur jeugddienst; 11.30 uur. Woensdag 19.30 uur en zaterdag 15.00 uur, vrijdag bidstond om 20.00 uur, zon dagsschool. Volle Evang. Gemeente - Vlis singen, Filadelfiakapel, Vrou- westr. 5, zo. 9.45 uur. Volle Evang. gem. De Ark - Middelburg, Dam 6, donder dag 19.45 uur. Kapel Hoogelande - Zat. 9.30 uur. Chr. geref. mensenwij- dingsdienst. •■Chr. Geref. Kerk - 9.30 en 5 uur ds. Den Hertog. Geref. Kerk (vrijgemaakt) - 9 en 16.30 uur ds. Kamphuis. Kristen Zuid Molukse kerk in Ned. - Zond. Oost-Souburg, 14 uur ds. Fader, Ochten, zo. 12. uur Oud. Akudaman. Geref. Kerk - Vlissingen, zond. Petruskerk, 9.30 uur ds. Den Heeten, 5 uur ds. Tissink. Geref. kerk en Ned. Herv. gem. Oost-Souburg Zond. Ka naalstraat 9.30 uur ds. Bos scha, Oranjeplein, 9.30 uur ds. Gladder, 19.00 uur de heer Bergwerf uit Middelburg. Der Boede - Zond. 10 uur ds. V.d. Vrie. St. Joseph- Bethesda Zieken huis - Zond. 10 uur ds Fage. Doopsgez. - Vlissingen, zond. geen dienst. Gem. De Wijngaard - Middel burg zond. 9.30 uur Zuiderba ken Br. v.d. Zanden. Lutherse gem. - Zand 10 uur Vlissingen candidaat Van Kla veren, Middelburg zond. 10 uur Roodenburg. Kristen Zuid Molukse Kerk in Ned. - Zond. 11.30 uur Oost- Souburg, Voorg. Waisapy, (Belijdenis en voorber. H.A.). Vereniging van Vrijz. Herv. Vlissingen - Zond. 10.30 uur mevr. Van Steenis uit Weesp. Anglicaanse Kerk - Zeemans huis, Scheldepoort, zond. 10.30 uur Morning Prayer, 19.30 uur Holy Communion. Kerkgenootschap der Zevende Dags-Adventisten - Vlissin gen, hervormde kerk in het Anker, zond. 9.15 uur ds. Ter Mate. Middelburg, Doopsge zinde kerk, zond. 10 uur ds. Ter Mate. Baptisten gem. - Zond. 10 uur ds. Van Berghem (Kapelbree 8). Hervormd Middelburg - Nieuwe Kerk, zond. 10.15 uur ds. Brummelkamp. Koorkerk, 10 uur ds. Rinkema, 17 uur ds. Vesper. Oostkerk, 10.15uurds. Korevaar, 19 uur ds. Koud- staal (geref. bondsdienst). Ontmoetingskerk, 10 uur ds. Roodenburg. Thomaskapel, 10 uur ds. Schokking, St. Lau rens, 10 uur ds. Fox. Stichting Blijf van m'n Lijf Zeeland - Postbus 231, Mid delburg, 01184-14645. Dag en nacht. Telefonische hulpdienst-Voor mensen in geestelijke en so ciale nood. Dag en nacht ge opend. Tel. 01180-15551. „Fiom-Zeeland" - Stichting tot hulpverlening bij zwan gerschap en alleenstaand ou derschap. Loskade 17, 4331 HW Middelburg. Spreekuur volgens afspraak. Telefoon nummer 01180-27311, bereik baar tussen 9.00 en 12.30 uur. Gezins- en bejaardenverzor ging Maatschappelijk Werk - Stichting Maatschappelijke Dienstverlening Walcheren, Middelburg, Loskade 29, tel. -01180-26951. Vlissingen, Dr. Ottestr. 3, tel. 01184-d9820. Bereikbaar iedere werkaag op kantoor, 's avonds na tel. af spraak. Stichting Gezinsverzorging Vlissingen - Brouwenaarstr. 4, tel. 01184-17810. Spreekuren leid(st)ers van 8.30 tot 9.30 uur. Souburg, wijkcentrum Middenhof, Kanaalstr. 64, tel. 64518. Gemeentelijke Sociale Dienst - Gemeentelijke Sociale Dienst Vlissingen. Maat schappelijk werk, dagelijks van 8 tot 10 uur. Medische kleuter- en kinder dagverblijven - Opvang voor kinderen in de leeftijd van V/i tot en met 6 jaar en opvang schoolgaande jeugd. Middel burg, tel. 01180-13226, Vlis singen tel. 01184-63724. Bureau voor Rechtshulp Zee land - Damplein 1, Middel burg, tel. 01180-37120. Spreekuren maand. 13.30, dins, en dond. 10.00-12.00 uur en do. 19.00-21.00 uur. Opvanghuis voor jongeren - Dag en nacht bereikbaar via tel. 01180-16816. Stichting voor Jeugd en Gezin - Adviesbureau voor jongeren en ouders. Middelburg. Dage lijks en in het weekend, telefo nisch te bereiken onder num mer 01180-28555. Bureau voor oplossing problemen - Trefpunt voor jongeren, Vlissingen, particu liere praktijk. Afspraak tele fonisch onder nummer 01184-66337 of sen -ftelijk Postbus 227 te Vlissingen. Stichting Gehandicapten Ad viesbureau Zeeland ANIB, AVO, GON - Kosteloze hulp verlening voor alle gehandi capten. Iedere donderdagmor gen van 10.00 tot 12.00 uur. Schuttershof, Schuttters- hofstr. la, Middelburg. Coör dinator tel. spreekuur iedere vrijdagmorgen van 10.00 tot 12.00 uur, tel. 01180-27303. BASCO - Storingen aan c.v., liften en warmwatervoorzie ningen behalve geisers. Na werktijden in het weekend tel. 12527. Donderdag 20 maart -4.10 uur en 16.38 uur. Vrijdag 21 maart - 4.56 uur en 17.21 uur. Zaterdag 22 maart - 5.41 uur en 18.11 uur. Zondag 23 maart - 6.33 uur en 19.12 uur. Maandag 24 maart - 7.43 uur en 20.27 uur. SDinsdag 24 maart - 9.08 uur en 21.48 uur. Woensdag 26 maart 10.34 uur en 23.06 uur.

Scheldebode | 1980 | | pagina 5