Parcival opent Zeelands eerste vaste stadspoppentheater het weten waard 4 ,,Heel gewoon Wim Hogenkamp" in Vestzak Scheldebode-kringetje DE SCHULDEBODE j PEDICURE Mevr. Geertse Derde concert in serie Duitse muziek Fernando Grillo bast in Vestzaktheater Editie Vlissingen Editie Middelburg Jeugdienst in Vlissingen CNV -voorzitter in Vlissingen Youth For Christ opent koffiebar Science -fiction in jeugdsoos Silver Nighthome Jazzkwartet Four in de Concurrent Musical uitverkocht Film over Indonesië in B achten Komme HUiSARTSEN TANDARTS APOTHEEK KRUISVER. DIERENARTSEN Kerkdiensten Maatschappelijke Dienstverlening Hoogwater DE SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 6 FEBRUARI 1980 205 MIDDELBURG Vrijdag 8 februari opent het poppen theater Parcival het eerst vast stadspoppentheater van Zeeland. Het theater is gevestigd aan de Brakstraat 11 in Middelburg, in het souterrain van het fraaie monumen- tenpand ,,'t Casteel van Breda". Al jareb heeft het poppen theater Parcival een vaste standplaats in Middelburg. Zo'n vier jaar geleden stelde de gemeente de poppenspelers de molen „Ons Genoegen" in Middelburg-Zuid ter beschik king. Door de slecht staat waarin deze molen verkeert werd het poppentheater ge dwongen de molendeuren te sluiten en naar een ander ac- comodatie om te zien. De ves tiging van het poppentheater in de Brakstraat betekent in alle opzichten een vooruit gang. Willem Joppe, vast pop penspeler bij Parcival, vertelt waarom: „We wonen er boven, we - dat zijn mijn vrouw, die óók poppenspeelster is, onze twee kinderen, en ik. We zitten nu niet meer met het probleem dat we eerst een afstand moe ten afleggen voor we bij ons theater zijn. Dat bleek in het verleden een steeds groter na deel te worden. Je krijgt soms VLISSINGEN - De Ita liaanse contrabassist Fernan do Grillo speelt donderdag avond 7 februari een aantal van zijn laatste composities in het Vlissingse Vestzaktheater. Grillo, geboren op 20 juli 1945 in Foggia, creëerde nieu we technieken voor de contra bas door een synthese tot stand te brengen tussen handelingen en geluidselementen. Ver schillende componisten schre ven composities voor hem, zo als Xenakis, Wolff, Finnissy, Feldman, Tamba, Clementi, enzovoorts. Hij ontving onder meer de eerste prijs van het internationale Gaudeamus concours voor uitvoerende kunstenaars van eigentijdse muziek in 1975 en prijzen in Duitsland, Frankrijk en zijn geboorteland. Op het ogenblik is hij docent contrabas op het conservatorium in Pesaro. Het concert begint om half- negen, de toegangsprijs is vijf gulden vijftig, organisatie Jeugd en Muziek. „Apocalypse now" - Een film over de oorlog in Vietnam, gaat de tweede week in. Alhambra 1, donderdag, vrijdag, zaterdag en zondag, maandag, dinsdag en woens dag om acht uur. „Peter Pan" - Een in het Ne derlands gesproken tekenfilm van Walt Disney. Gaat de vijf de week in. (alle leeftijden). Alhambra 1, zondagmiddag om twee uur. „Once upon a time in the west" - Gaat de vierde week in. Alhambra 2, donderdag, vrijdag, zaterdag, zondag, maandag en dinsdag om acht uur. „Abba, the movie" - Gaat de tweede week i. Alhambra 2, zondagmiddag om twee uur en woensdag om acht uur. (alle leeftijden). „Last tango in Paris" - 16 jaar). Alhambra 2, vrijdagavond om halftwaalf. „De memories van een por no-prins". Alhambra 1, vrijdagavond om halftwaalf (18 jaar). „Les enfants du paradis" - Film van Marcel Crané. De Piek, Vlissingen, don derdag 7 februari on negen uur. Org. voc., de Piek. ,,De arbeiders gaan naar het paradijs" - Van Elio Petri, geeft de getto's weer zoals de maatschappij die heeft ge creëerd, zodat men niet meer met elkaar kan communiceren. Kuiperspoort, Middelburg, vrijdag 8 februari om half ne gen. De Piek, Vlissingen, maandag 11 februari om negen uur. De Zwaan, Souburg, woensdag 13 februari om half- negen. Org. Jeugd en Muziek. Uitgave: ZEEBRA WEEKBLADEN Verschijnt wekelijks gratis huis aan huis.op geheel Walcheren. Totaal oplage: 40.300 in 2 edities: OPLAGE 21.242 In de gemeenten Valkenisse, Vlissingen en Westkapelle. OPLAGE 19.058 In de gemeenten Arnemuiden, Domburg, Mariekerke, Mid delburg en Veere. Kantoor: Torenstraat 5, tel. 01184-19910. Openingsuren: maandag t/m vrijdag van 8.30-17.00 uur. Advertentieverkoop buiten kantooruren: J. van Emden, Touten- burg 38, Vlissingen. tel. 01184-60369. Redactie: Torenstraat 5, Vlissingen, tel. 01184-19910. Redacteur: Ad de Jong, tel. privé 01180-26043 (Ter Hoogestraat '38, Middelburg). Con-espondenten: Rina Savic, Bermweg 23, Oost-Souburg, tel. 01184-64630. Ingrid Verheeke, Banckertstr. 14, Koudekerke, tel. 01185-2323. VLISSINGEN - Zondag 10 februari wordt er in de Petrus- kerk aan de Paul Krugerstraat in Vlissingen een jeugddienst gehouden. Het thema van deze dienst is „Hoe gebruik jij je talent?" De voorganger op deze middag is ds. Vreugdehil. Het interker kelijk Jongerenkoor van Kou dekerke verleent medewerking aan deze dienst die om vijf uui begint. VLISSINGEN - Dinsdag 19 februari zal in het Schelde- kwartier aan de Van Dis- hoeckstraat 38 in Vlissingen een CNV-avond gehouden worden. De opening van de avond zal geschieden door de plaatselij ke voorzitter, de heer De Bruyn. Verder zal er door de CNV-voorzitter Harm van der Meulen een toespraak worden gehouden. Tijdens de pauze kan men schriftelijk vragen stellen en deze zullen na de pauze door Harm van der Meulen worden beantwoord. De aanvang van de avond is acht uur. MIDDELBURG - Zaterdag 9 februari opent Youth For Christ een nieuwe koffiebar aan de Herengracht 52 in Mid delburg. Vrijdagavond, wordt de ruimte echter al in gebruik genomen voor de wekelijkse koffiebaravond. De opening zal verricht worden door vier oud-voorzitters van Youth For Christ Middelburg, namelijk Elly Gideonse, Kees Kloet, Ad Driesprong en Albert van Zeist. Een en ander zal gevolgd worden door een receptie en een gezellige avond voor ieder een. Vrijdagavond zal de kof fiebaravond opgevrolijkt wor den met een optreden van het kleintheater „Op vrij e voeten plotsling een idee, wil dat di rect eens uitproberen in je kast, je wil het belichten, je wil de bewegingen eens bestude ren, en die emotie gaat gewoon verloren als je je eerst moet verplaatsen". Ook het bezoekersaantal kan nu onhoog. Konden er in de molen zestig kinderen, hier is er plaats voor negentig. „Dat komt erg goed uit, omdat er steeds meer aanvragen bij ons binnenkomen. Via schoolreis jes tot bejaardentrips komt men naar Parcival om een voorstelling te zien. Ook de verjaardagspartijtjes nemen in getale toe. Daar zijn we nu goed op ingericht", aldus Jop- pe. De stichting Parcival is on langs uitgebreid met Tiemen Goossens en zijn vrouw Nelle- ke als respectievelijk secreta ris en algemeen bestuurslid. Willem Joppe: „Tiemen is projectleider in het jongeren centrum Midgard geweest. Binnen onze muren gaat hij bekijken in hoeverre het mo gelijk is om vowassenenpro- jecten te organiseren. Het pop pentheater zal binnen zo'n project een dienende taak krij gen. Let wel, die projecten staan los van de wekelijkse woensdagmiddagvoorstellin gen van het poppenthea ter".Hij vertelt dat de stijl van zijn voorstellingen in de loop der jaren belangrijke wijzigin gen heeft ondergaan. Zoals ook de inhoud van dé spelen. Steeds meer klinkt er in de verhalen betrokkenheid op de ze samenleving door. In de laatst productie van Parcival is dat goed te zien. „Vrouwtje van de zee" is weliswaar ge baseerd op de eeuwenoude sa ge van de zeemeermin van Westerschouwen, maar het jongetje dat erin voorkomt is een Vietnamees bootvluchte- lingetje. Het spel zelf wordt gespeeld vanuit het decor. Dat houdt in dat de poppenspeler vaak zichtbaar is bij de hande lingen die hij pleegt. Parcival wil dat de kinderen, die het stadspoppentheater bezoeken, het idee krijgen dat het hün ei gen theater is. Te denken valt dan ook aan een vrienden kring, aan cursussen, aan kin dertheater en kindercabaret. Joppe: „Het theater moet een trefpunt voor kinderen worden. Ze moeten zich er thuis voelen en er wat van meenemen. Naar de scholen toe willen wij graag functio neren als een soort service-in stituut". Met dat laatst bedoelt hij niet alleen dat er meer voorstellingen op de scholen moeten plaatsvinden, maar ook dat Parcival in toenemen de mate kan inspringen bij lo pende schoolprojecten, het verzorgen van ouderavonden (dit gebeurt nu al ontzettend vaak door heel Zeeland en op allerlei soorten onderwijs), enz. Scholing van het onder wijs- en peuterspeelkader is al aan de orde van de dag. Thera peutisch poppenspel als handreiking naar instanties die zich bezighouden met probleemgevallen, ligt ook in het verschiet. Na de opening voor genodig den door wethouder van cul tuur en onderwijs G.B. Schoenmakers, op vrijdag 8, zal er op zaterdag 9 februari een open dag gehouden wor den. Wie belangstelt in het werk van het poppentheater ■kan dan een kijkje nemen „achterde schermen". Voorde kinderen worden er enige acti viteiten georganiseerd en U kunt genieten van volksmu ziek, tengehore gebracht door enige leden van Wannes Raps. De tijd: tussen twee en vijf uur. Inlichtingen: 01180-16171. Wim Hogenkamp. VLISSINGEN - Vrijdag 8 februari kan men in het Vest zaktheater in Vlissingen gaan kijken naar het cabaretpro gramma van Wim Hogenkamp met het trio Rob Rodeveld met de titel: „Heel gewoon Wim Hogenkamp". De voorstelling begint om 20.30 uur. Wim Hogenkamp is eenen dertig jaar. Hij volgde een op leiding voor etaleur en werkte bij een reclameburo, maar hij wilde liever het toneel op. Om dit te kunnen bereiken nam hij toneel en zanglessen, figureer de in films en speelde kleine rollen. Nu schrijft hij teksten en maakt zijn eigen program ma. Hij heeft een elpee opge nomen met als titel „Heel ge woon". Eén van de liedjes van deze LP werd onderscheiden met de Louis Davidsprijs. Wim Hogenkamp is ook te zien ge weest in de musical Swingpop, waar hij de rol van Robert Long heeft overgenomen. In het theaterprogramma ge bruikt hij veel materiaal van zijn elpee, aangevuld met conférences en andere num mers. Kaarten voor dit programma zijn verkrijgbaar bij Backten Komme, Badhuisstraat 104 en indien nog voorradig 's avonds aan de zaal. Het programma wordt georganiseerd door Uit in Vlissingen. OOST-SOUBURG - Zater dag 9 februari is er in de Jeugdsociëteit „Silver Nigh thome" aan de Middelburgse straat 113 in Oost-Souburg een filmavond met de spannende science-fiction film de „Death race 2000", geregisseerd door Paul Bariel. In het jaar 2000 is de bevol king van Amerika geestelijk versuft door de talloze oorlo gen. Alleen de jaarlijkse Transcontinentale Race kan nog enige belangstelling op wekken. Hierbij worden alle voetgangers vogelvrij ver klaard en de bedoeling is zo veel mogelijk slachtoffers te maken. Bejaarden leveren de meeste punten op. Aan de start verschijnen onder andere Ca lamity Jane in haar Fokstier, Mathilda de Nuf in haar zoef- bom en de favoeriet Franken stein in zijn Monster. De race wordt echter geboycot door een groep rebellen, van wie ook Frankensteins navigator deel uitmaakt. De avond is toegankelijk voor jongeren vanaf 16 jaar. Entree voor niet-leden f 2,50, leden f 1,50. gedipl. S.V.O. Sabalaan 2 - Vlissingen Tel. 01184-68298 MIDDELBURG - Het derde concert in de serie Duitse mu ziek door het duo Hutyra-de Broekert wordt gegeven op zondag 10 februari om 15.00 uur in de Kuiperspoort in Mid delburg. Deze keer staan werken van Vincent Frohne, Grete von Zieritz, Wolfgang Fortner en Friedrich Kuhlau op het pro gramma. Kaarten zijn ver krijgbaar aan de zaal. De ove rige concerten in deze serie worden gehouden op 23 fe bruari en 9 maart. VLISSINGEN - Zaterdag 9 februari treedt in Café de Con current aan het Groenewoud 70 in Vlissingen het Jazz kwartet „Four" op. Dit is een nieuwe Zeeuwse jazzformatie die hoofdzakelijk swing of dertiger jaren-jazz speelt. De band bestaat uit Menno Radema, piano; André van Schail, tenorsax en klari net; André Muller, bas en John Muis] slagwerk. Het optreden in de Concur rent begint om negen uur. MIDDELBURG - Op don derdag 7 februari.wordt in de Schouwburg in Middelburg de musical De Club gespeeld. In deze musical van Eve Merrian spelen onder andere Adèle Bloemendaal en Jenny Arean. Er zijn voor deze voorstelling geen kaarten meer verkrijg baar. VLISSINGEN - Dinsdag middag 12 februari zal in dienstencentrum Bachten Komme een film gedraaid worden over het ongelooflijk mooie landschap van Indone sië. Het is een volmaakte recon structie van een tijdperk, een leefwijze, een levenshouding en een koloniserend land. On aandoenlijk staat daar de grootse natuur als een décor, waarvoor gevechten tussen buffels, en tijgers, mensen en slangen en mensen onderling zich afspelen. De film begint om halftwee en de toegang bedraagt f 1,50. Kaarten zijn verkrijgbaar van af dinsdag 5 februari bij de re ceptie. Organisatie door Stichting Welzijn voor Oude ren. Het scheldebodekringetje van vorige week is gewonnen door mevrouw de Zeeuw, M. van Coehorngracht 29 in Vlis singen. Wellicht bent u deze week de gelukkige winnaar. Loop dan even bij ons kantoor, Toren straat 5, Vlissingen, binnen. De gulle gevers zijn: Banketbakker Faber, Bad huisstraat 3 8, de alom bekende kwaliteits taart. Vishandel Frans de Munck, Oude Markt 11, een kilo ge bakken vis uit de zaterda greclame. Drogisterij Luitwieler, Lan ge Zelke 80, een luxe fles bad- schuim. Smith Kaas marktkraam, een pond kaas naar keuze. Slagerij Oosterom, Wal- straat 100, 300 gram vleeswa ren. Brillenspecialist Tilroe, Walstraat 81, kamerthermo meter. Annikes Cafetaria, twee broodjes Annikes met koffie. Midgetgolfbaan, Burg. van Woelderenlaan, Vlissingen, gratis consumptie. Boetiek Miss Eva, Bellamy- park 34, waardebon van f 7,50. Instituut Cosmetica, gratis schoonheidsbehandeling, tel. 01184 - 62737. Gegevens voor deze rubriek moet de vrijdag voorafgaande aan de week van plaatsing om elf uur binnen zijn. Vlissingen - Za. Bom, Bad huisstraat 81, tel. 12233. Zo. Mijnlieff, Nic. Beetslaan 15, tel. 12525. Middelburg - de la Hayze, Seisdam 22, tel. 14305. Zo. v.d. Haak, Rouaanse kaai 47, tel. 12637. Spreekuur voor drin gende gevallen van halfeen tot een en van halfzes tot zes uur. Souburg, Arnemuiden, Nieuwland - Za. Kodde, Oude Vlissingseweg 13, Middelburg, tel. 01180- 15810. Zo. Jansen, Oude Rijksweg 6, Nieuwland, tel. 01182 - 1340. Spreekuur voor dringende gevallen van half zes tot zes uur en van half een tot een uur. Zoutelande, Westkapelle, Biggekerke, Meliskerke, Kou dekerke, Domburg, Aagteker- ke - Vrijdag 18 uur tot zondag 24 uur, Noorlander, Middel burgsestraat 94, Oudekerke, tel. 01185 - 1231. Midden-Walcheren - Stut- terheim, Beukelmanstraat 8, Meliskerke, tel. 01186 - 1760. Voor heel Walcheren - Brinkman, Doornenburg 31, Vlissingen, tel. 68811. Middelburg - Vrijdag 8 febr. tot vrijdag 15 febr. Ringeling, Lange Delft 133. Vlissingen - Vrijdag 8 febr. tot vrijdag 15 febr. v.d. Sande, Badhuisstraat 30-32, tel. 12066. Vlissingen - Zr. Chamoun, Schelling, Vincent v. Goghlaan 203, tel. 13078. Souburg - Zr. de Ruyter, Spaarnestraat 110, tel. 61736. Verloskundige - geen opga ve. Voor heel Walcheren - Job- se, Oostkapelle, tel. 01188 - 1443. Chr. geref. Kerk - 9.30 u. en 5 u. Ds. den Hertog (H.A.) Geref. Kerk (vrijgemaakt) - Zo. 9.30 u. en 16.30 u. Ds. Kamphuis. Geref. Kerk Vlissingen - Zo. Petruskerk, 9.30 u. Ds. den Heeten, 5 u. Ds. Vreugdenhil (gez. jeugddienst). Open Hof, 9.30 u. Ds. Hoogerwerf, 5 u. Ds. den Heeten. Kristen Zuid- Molukse Kerk in Nederland - Oost Souburg, 10 u. Ds. Faber. Ochten, 12 u. Oud. Akudaman. Hervormd Middelburg - Zo. Nieuwe Kerk, 10.15 u. Ds. Brummelkamp. Koorkerk, 10 u. Ds. Kuin, 19 u. Ds. Kore- vaar. Oostkerk, 10.15 u. Ds. Korevaar, (H.A.), 19 u. Ds. v.d. Valk (geref. bonds- dienst).Ontmoetingskerk, 10 u. Ds. Schokking. Thomaskapel, 10 u. Ds. Borgers (H.Doop). St. Laurens, 10 u. Ds. Kalis. Geref. en Herv. Kerk Oost-Souburg - Kanaalstraat, 9.30 u. Zo. Ds. Bosscha, 17 u. Ds. Cladder. Oranjeplein, zo. 9.30 u. Ds. Cladder, 19 u. Ds. v.d. Heide. Lutherse Gemeente - zo. 10 u. Ds. Buissing (Vlissingen), zo. 10 u. van Tuyll (Middelburg). Gemeente De Wijngaard - zo. 9.30 u. Br. Huisman. Vereniging van Vrijzinnige Hervormden Vlissingen - zo. 10.30 u. Ds.Hage uit Middel burg. Bethesda - St. Joseph zie kenhuis - Zo. 10 u. Ds. Josse. Der Boede - zo. 10 u. Ds. v.d. Vrie (bed. H.A.) Kristen Zuid-Moluks Kerk in Nederland - Oost-Souburg, 11.30 u. Voorg. Waisapy. Kou dekerke, 12 u. Oud. Siwabessy. Baptisten Gemeente - Kapel Bree 8, zo. 10 u. Ds. Berghem. Volle Evang. gemeente „De Ark" - Middelburg, Dam 6, donderdag 19.45 u. heer Oving (zendingsavond). Anglicaanse Kerk - zee manshuis, Scheldepoort zo. 10.30 u. Morning prayer. 19.30 u. Holy communion. R-K. KERKEN Martinuskerk - Souburg, zat. 19.00 uur zond. 10.30 uur Parochiekoor. Open Hof - Paauwenburg, zond. 1.00 uur: eigen zang groep, 19.00 samenzang. Lieve Vrouwekerk - Vlissin gen, zat. 19.00 uur: herenkoor, zondag 9.30 uur: dameskoor (Ned.), 12.00 uur: samenzang. Domburg - le en 3e zondag 9.00 uur. Onderstaande kerkdiensten zijn op vaste tijden. Bethel Pinksterdiensten - Worden gehouden in het Maarten-Lutherhuis, Groene Woud 58 te Vlissingen. Woens dag om 19.30 uur en zondag om 10.00 uur. Leger des Heils - Vlissingen, Dr. Stavermansstr. 29-41. Openbare samenkomsten ie dere zondag 9.30 uur bidstond, 10.00 uur heiligingssamen komst. Middelburg samen komst zo. 10.00 en 19.00 uur. Kerk van Jezus Christus van de Heiligen der Laatste Dagen - Iedere zondag te 10.30 uur in het gebouw van de Woelwa- terschool, Bloemenlaan 159, Vlissingen (Mormonen). Bahai' Geloof - Iedere woensdagavond gespreks- avond. Herbersland 33, Mid delburg, tel. 0180-15240. Nieuwe Apostolische Kerk - Westerbaan, West-Souburg. Diensten zondag 9.30 en 16.00 uur, woensdag 20.00 uur. Pinkstergemeente Concert gebouw - Elke zondag 14.30 uur wijdingsdienst, woensdag 19.30 uur gezinsdienst. Bethel Pentecoast Inc. Van Dishoeckstr. 24 t.o. de brand weerkazerne. Iedere zondag 9.30 uur jeugddienst, gewone dienst 1.30 uur, woensdag 19.30 uur en zaterdag 15.00 uur, vrijdag bidstond om 20.00 uur, zondagsschool. Volle Evang. Gemeente - Vlissingen, Filadelfiakapel, Vrouwestr. 5. Zo. 9.45 uur. Volle Evang. Gemeente „De Ark"-Middelburg, Dam 6. Zo. 10.00 uur. Stichting Blijf van m'n lijf Zeeland - Postbus 231, Mid delburg 0184-14645, Dag en nacht. Telefonische hulpdienst Voor mensen in geestelijke en sociale nood. Dag en nacht ge opend. Tel. 0180-15551. Bureau van de stichting voor niet-gehuwde moeders - Los- kade 25, Middelburg, 0180-2731. Spreekuur volgens afspraak. Gezins- en bejaardenver zorging Maatschappelijk Werk - Stichting Maatschappelijke Dienstverlening Walcheren, Middelburg, Loskade 29, tel. 0180-26951, Vlissingen, Dr. Ottestr. 3, tel. 0184-19820. Bereikbaar iedere werkdag op kantoor, 's Avon4s na tel. af spraak. Stichting Gezinsverzorging Vlissingen - Brouwenaarstr. 4, tel. 0184-1810. Spreekuren leid(st)ers van 8.30-9.30 uur, Souburg. Wijkcentrum Mid denhof, Kanaalstr. 64, tel. 64518. Gemeentelijke Sociale Dienst - Gemeenteüjke So ciale Dienst Vlissingen. Maatschappelijk werk, dage lijks van 8.00 tot 10.00 uur. Moeders voor moeders - Mevr. Van Belleghem. Wissen- kerke, tel. 0180-15418. Bureau voor Rechtshulp Zeeland - Damplein 1, Mid delburg, tel. 0180-37120. Spreekuren maand. 13.30, di. endond. 10.00-12.00 uur en do. 19.00-21.00 uur. Opvanghuis voor jongeren - Dag en nacht bereikbaar via tel. 0180-16816. Informatiecentrum voor So ciale Verzekeringen - Raad van Arbeid te Middelburg, Spanjaardstr. 53, tel. 0180-25951. Spreekuur vrij dag 8.30-12.00 en 13.30-16.00 uur. Opvang thuislozen en pas santen - Weekenddienst. Tel. 0184-14431. Stichting voor Jeugd en Ge zin - Adviesbureau voor jon geren en ouders, Middelburg. Dagelijks en in het weekend telefonisch te bereiken onder nummer 0180-28555. Bureau oplossing problemen - Trefpunt voor jongeren, Vlissingen. Particuliere prak tijk. Afspraak telefonisch on der nummer 0184-66337 of schriftelijk Postbus 227 te Vlissingen. Stichting Gehandicapten Adviesbureau Zeeland ANIB, AVO, GON - Kosteloze hulp verlening voor alle gehandi capten, iedere donderdagmor gen van 10.00 tot 12.00 uur. Schuttershof, Schuttershofstr. la, Middelburg. Coördinator tel. spreekuur iedere vrijdag morgen van 10.00 tot 12.00 uur, tel. 0180-27303. BASCO - Storingen aan cv, liften en warm watervoorzie ningen, behalve geisers. Na werktijd en in het weekend, tel. 12527. Hoogwatertijden in Vlissin gen. Westkapelle ongeveer 18 minuten vroeger dan Vlissin- gen. Donderdag 7 febr. - 5.30 u. en 17.50 u. Vrijdag 8 febr. - 6.05 u. en 18.33 u. Zaterdag 9 febr. - 6.49 u. en 19.25 u. Zondag 10 febr. - 7.47 u. en 20.33 u Maandag 1 febr. - 9.02 u. en 21.49 u. Dinsdag 12 febr. - 10.28 u. en 23.09 u Woensdag 13 febr. - 1.47 u.

Scheldebode | 1980 | | pagina 5