Deuren in s-Heerenhoek Gebr. de Jonge, bouwt met U mee 69 process technicians Ssso in onze levensmiddelenafdeling 79 3S0 ISO VROOM DREESMANN Esso zoekt voor haar raffinaderij te Rotterdam. Sri*and 100 g*am Om maar even direkt met de deur in huis te vallen. Gebr. de Jonge heeft voor U 'n unieke kollektie deuren die U beslist gezien moet hebben. Een assortiment dat U ner gens anders tegenkomt. En da's beslist niet overdreven. Welnu, wat zoekt U? Een voordeur, balkondeur, tuindeur, achter deur, fineerbuitendeur of een binnendeur? Misschien zijn we er wel een vergeten, maar Uw deur staat vast in de showroom bij Gebr. de Jonge. Komt U maar eens een uurtje deuren kijken, en U komt tot verrassende ontdekkingen. Te meer omdat Gebr. de Jonge met deze advertentie de deur maar op een klein kiertje heeft gezet. Wip even bin nen en houdt de deurklink vast van Uw toe komstige deur(en). U bent van harte welkom. Ook zaterdags jeopend van 9 tot 12 uur. Showrooms aan de weg van 's-Heerenhoek naar Heinkenszand. venda, chips naturel of paprika rose d' anjou per fles truffels 150 gram 220 Gebr. de Jonge B.V..Heinkenszandseweg 22) 's-Heerenhoek. Tel. 01105-1710. Keukens, Bouwmaterialen, Openhaarden, Wand- en vloertegels, Deuren DE SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 23 JANUARI 1980 GOEDKOPER Middelburg Het betreft uw toekomst. Veranderen van baan is een hele stap, maar soms is die stap nodig om de eigen doelstellingen te realiseren. Wilt u carrière maken als process technician? Bij een werkgever van wie u alle rugge steun krijgt? Bij de Esso Raffinaderij te Rotterdam begint u met een goed salaris. U krijgt interne training, die na ongeveer 2 jaar zal worden onderbroken door een dagtraining van de Stichting Bijzondere Cursussen van ongeveer 6 weken, toege spitst op uw nieuwe praktijk. Uw funktie krijgt er zoveel inhoud, dat opklimmen bijna een vanzelfsprekendheid is. Lees dus verder! Veelzeggende feiten. Het betreft een volkontinu- baan in een 4-ploegensysteem, waarvoor een ploegentoeslag van 30% ontvangt. U kunt rekenen op minimaal 25 vakantiedagen, 17 roostervrije dagen, ongeveer 8 kompensatie- dagen voor de feestdagen. Ook is het mogelijk de toeslag voor het werken op feestdagen om te zetten in vrije tijd. Dit zijn gemiddeld nog eens 6 vrije dagen. Dat levert een totaal aantal vrije dagen op van gemiddeld 56 per jaar bij aanvang. Vanzelfsprekend is het salaris van een process technician niet gering. Zo bedraagt het aan vangssalaris van een 23-jarige f 38.300,-. Terwijl dit salaris kan uitlopen tot f63.500,-. Genoemde bedragen zijn inclusief 30% ploegentoeslag, 8% vakantiegeld en een 13e maand. Wij bieden uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals: vergoeding woon-werk- verkeer, bedrijfsspaarregeling, korting op Esso-motorbrand- stoffen, enz. Wie zoeken wij? Wij zijn op zoek naar scheepswerktuigkundigen VD, A en eventueel BI, machinisten opleiding Kon. Marine of KHV, landmachinisten A+B en MTS'ers process-techniek. Snel reageren. Als u niet ouder bent dan ongeveer 35 jaar en uw opleiding en ervaring passen binnen ons kader, laat u dan nader infor meren door of maak meteen een afspraak met mevrouw H.J. Hoffmann. U kunt haar telefonisch bereiken op 010-874200. U kunt ook schriftelijk reageren. In dat geval schrijft u naar Esso Raffinaderij, afdeling Personeelzaken, Botlekweg 121, 3197 KA Botlek-Rotterdam.

Scheldebode | 1980 | | pagina 18