Middelburgs Theater met stuk van Ayckbourn in schouwburg Dolf de Vries: we mogen niet klagen TOCHT het weten waard Scheldebode-kringetje Vogels en bloemen bij van Benthem Jutting PEDICURE Mevr. Geertse Componisten - portret J en M uitgesteld [DE SCHELDEBODEj Editie Vlissingen Editie Middelburg weg in fn wip met een tocht strip Gouaches Pien Hazenberg in t Kot Wat is onsterfelijk in de mens? Filmavond in Open Hof Jaarlijkse postzegelmarkt in Het Anker Donateurs gezocht voor Weihnachts- oratorium Evangelische boekwinkel in Vlissingen Voorlichting over tour - en racefietsen Jeugdfilm in Open Hof Medische diensten TANDARTSEN APOTHEEK KRUISWERK DIERENARTSEN Kerkdiensten Maatschappelijke Dienstverlening Hoogwater DE SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 21 NOVEMBER 1979 205 MIDDELBURG - De ama teurtoneelspelers van het Mid delburgs theater brengen aan staande vrijdag en zaterdag het stuk „Wat een gekke manen zijn vrouw dan?" Het is geschreven door Alan Ayckbourn en vertaald door Karei Muller. De regie is. in handen van Jan de Nes. De nog jonge toneelschrijver Ayckbourn werd al eens on derscheiden voor zijn werk. Zijn meest bekende stukken zijn in Nederland „Slippers" en Liefde half om half" en het stuk dat het Middelburgs Theater aanstaande weekein de speelt. Ayckbourn heeft zei) eens gezegd dat zijn enige doel is de mensen door middel van zijn werk aan het lachen te maken. De beide voorstellingen be ginnen om acht uur in de schouwburg. Kaarten, in voor verkoop bij de m's in Mid delburg en Vlissingen en aan de zaal verkrijgbaar, kosten acht gulden, pas 65 en CJP- houders zes gulden. Foto: Cor Schuilwerve VLISSINGEN.- De stichting Uit in Vlissingen heeft zaterdag 24 november een optreden op het programma staan van Dolf de Vries met zijn soloca^aret „We mogen niet klagen". Dolf de Vries maakte met „Het Luisterrijk" de doorbraak in het solotheater. Over de titel van dit nieuwe programma MIDDELBURG - Het op vrijdag 30 november door Jeugd en Muziek geplande componistenportret van Skal- kottas wordt uitgesteld tot zaterdag 26 januari 1980. Bezoekers staat een pianore cital te wachten van Geoffrey Madge en een lezing van John G. Papaioannou, voorzitter van de Skalkottas vereniging in Athene. Een en ander vindt plaats in het Kuiperspoort- theater in Middelburg. Jeugd en Muziek was ge dwongen het componisten portret uit te stellen, omdat onder meer de Engelse BBC de datum van uitzending van het portret wijzigde. zegt hij: „Toen ik na mijn reis door Zuid-Amerika terug kwam in Nederland, viel mij op dat de mensen hier zo ver schrikkelijk veel klagen, ter wijl wij het in vergelijking met grote delen van de wereld he lemaal zo slecht niet hebben." Met „We mogen niet klagen" wil Dolf de Vries via sketches, liedjes en conferences zijn publiek over een aantal zaken, lachen en nadenken op zo'n manier dat men na afloop te gen elkaar kan zeggen: We mo gen niet klagen. Dolf de Vries wordt begeleid door gitarist Gerry Truppe, die ook de mu ziek schreef. Het optreden in het Vest zaktheater begint om 20.30 uur. Kaarten zijn verkrijgbaar bij Bachten Komme, Badhuis straat 104, telefoon 14928 en indien nog voorradig 's avonds aan de zaal. Uitgave: ZEEBRA WEEKBLADEN (Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Breda) 27e jaargang Verschijnt wekelijks gratis huis aan huis op geheel Wal cheren. Totale oplage 37.425 in 2 edities: OPLAGE 19.540 In de gemeenten Valkenis- se. Vlissingen en Westka- pelle. OPLAGE 17.885 In de gemeenten Arnemui- den. Domburg. Mariekerke, Middelburg en Veere. Kantoor: Torenstraat 5. tel. 01184 - 19910. Openingsuren: Maandag t/m vrijdag van 8.30-17.00 uur. Advertentieverkoop buiten kantooruren: J. van Emden, Touten- burg 38. Vlissingen. tei. 01134-60369. Redactie: Torenstraat 5. Vlissingen, tel. .01184 - 19910. Redacteur: Ad de Jong. tel. privé 01 180 - 26043 (Ter Hoogestraat 38, Middelburg). Correspondenten: Rina Savic. Bermweg 23, Oost-Souburg, tel. 01 184 - 64630. Ingrid Verheeke, Banckertstr. 14, Koudekerke, tel. 01185-2323. Verkrijgbaar bij ijzerwaren, dhz-zaken en uw warenhuis Elton b.v., Postbus 5, 9300 AA Roden. MIDDELBURG.-Het zwaar tepunt van de najaarsexpositie van boek- en kunsthandel van Benthem en Jutting aan de Lange Delft 64 in Middelburg ligt op de prenten van vogels en bloemen. Op de eerste etage van de boekhandel zijn uit deze grote collectie prenten te zien van Besier uit 1613, van Maria Si bylla Merian uit 1717, van Gerard van Spaendonk uit 1801 en van P.J. Redouté uit rond 1830. Vooral de laatste twee kunstenaars bereikten een zeer hoog peil op het ge bied van de gravure-technie ken. Naast deze prenten is ook weer een grote verzameling zeldzame kaarten, stadsge zichten en plattegronden van Zeeland tentoongesteld. „Pastorale 1943" - Een ver filming van een roman van Si mon Vestdijk. Een verhaal over Nederlanders in de be zettingstijd, een klein volk dat eensklaps groot moet zijn. Een Nederlandse film om trots op te zijn. Alhambra 1, donderdag, vrijdag, maandag, dinsdag en woensdag om acht uur. Zater dag en zondag om zeven uur en halftien (A.L.). „Er op of er onder". Twee jonge echtparen, die tegenover elkaar wonen waren eerst al leen maar bevriend, tot ze ont dekten dat ze zich allen meer aangetrokken voelden tot groepssex. Alhambra 1, vrijdagavond elf uur (18 jaar). „De reddertjeS", gaat zijn vierde week in. Alhambra 1, zondagmiddag twee uur (alle leeftijden). „Kentucky fried Movie", het thema waarom deze film draait is dat de wereld gek is, een geestige, bij vlagen zelfs een briljante film volgens de kritieken. Alhambra 2, donderdag, vrijdag, maandag, dinsdag om acht uur. Zaterdag en zondag om zeven uur en halftien, te vens zondag om twee uur (16 jaar). „Jan Frankenstein", sex- film. Alhambra 2, vrijdag elf uur (16 jaar). „Salo of de 120 dagen van Sodom". Pasolini's laatste film voordat hij vermoord werd spaart zijn publiek niet. Alle perversiteiten en smerigheden, die mensen met elkaar kunnen uithalen, worden getoond, maar dan wel zo integer, dat het geheel artistiek geloof waardig blijft. De regisseur laat het verhaal spelen in het Noorditaliaanse Salo, waar de fascisten hun Sociale Re publiek hebben gevormd. Vier rijke heren, een hertog, bis schop en twee hoge rechters houden hier in een kasteel een orgie van 120 dagen. Zij wor den bijgestaan door vier hoe- renmadams, die beurtelings haar verhaal vertellen. De he ren onderbreken voortdurend de vertellingen om de verhalen in daden om te zetten. Alle jon gens en meisjes uit het dorp worden in het kasteel gevan gen gehouden en met behulp van SS-ers worden zij ge dwongen de perversiteiten uit te beelden. Tenslotte vinden ze daarbij een gruwelijke dood. Dit laatste is vooral geïnspi reerd op de moorden door de Italiaanse fascisten begaan je gens de burgerbevolking van het dorp Marzabotto in de tweede wereldoorlog. Ook het werk van de Markies de Sade heeft Pasolini hierbij voor ogen gestaan. Voor zijn oude idealen van religie en marxis me is in deze film geen plaats meer, het is een verbitterde versie op de werkelijkheid ge worden met een sombere visie op de maatschappij van van daag. Alhambra 2, woensdag 28 november om acht uur (16 jaar) organisatie, ZVU/NUT. „Una giornata particolaire", ofwel Een bijzondere dag. De film speelt in 1938 en opent met authentieke beelden van het bezoek dat Hitier aan de Italiaanse fascistenleider Mussolini brengt. Op de twee de dag van het bezoek wordt de bevolking van Rome opge trommeld om als levend decor te dienen voor het grimmige theater dat Hitier en de „Du- ce" opvoeren. Antonietta (Sophie Loren) die achterbleef ontmoet een buurman, die als radioreporter ontslagen is, omdat hij homofiel is. Tussen deze beide mensen ontstaat het begin van een contact. Na een liefdesgeschiedenis van één dag wordt hij echter opgehaald voor deportatie. In het hart van Antonietta is het verzet gebo ren. Citytheater Middelburg, woensdag 21 november om acht uur. Organisatie ZVU. „Asylum". Deze film be schrijft het leven en wonen van een experimentele psychia trische commune in Londen. De film is opgebouwd rond de figuren van Julia, een jonge vrouw die kwetsbaar en ge voelig blijkt te zijn, de jóngen Jamie die niet weet wat hij nu eigenlijk wil en daar veel problemen mee heeft en de veertigjarige ingenieur David, die eigenlijk uit onmacht, ja loezie en gebrek aan aandacht, zoals hij zelf denkt, binnen de commune een overheersende rol speelt. Tussen deze drie fi guren door speelt zich het le ven af van de andere bewoners van de commune, die ieder voor zich en toch ook wel met elkaar, soms heen en weer ge slingerd tussen angst en twij fel, bezig zijn een bestaan op te bouwen dat hun een perspec tief biedt. Midgard, Kuiperspoort 12, Middelburg. Donderdag 22 november om halfnegen. gedipl. S.V.O. Sabalaan 2 - Vlissingen Tel. 01184-68298 MIDDELBURG - Nog tot en met zaterdag 22 december zijn in Galerie-Boetiek 't Kot aan de Dam 27 in Middelburg gouaches te zien van Pien Ha zenberg. De openingstijden van de galerie zijn dinsdag tot en met zaterdag van half tien tot half vijf. MIDDELBURG - Wat speelt zich af in het grensgebied tus sen leven en dood en wat is on sterfelijk in de mens? Over de ze vragen houdt de Haagse arts N.Francken vrijdag 23 novem ber een openbare voordracht in Het Wapen van Middelburg aan de Pottenmarkt 12 in Mid delburg. De voordracht wordt gehou den op verzoek van het studie centrum voor anthroposofie. Het begint om acht uur. VLISSINGEN - Dinsdag 27 november is er in Wijkcentrum Open Hof een Filmavond. De heer Lippens, film-ama teur vertoont de volgende films: Ontgroening leerlingen Zeevaartschool, Historische wandeling door Vlissingen, Japan Hong-Kong Thailand, Brood en banket. Kaarten zijn a f 2,50,inclu sief koffie, vanaf heden ver krijgbaar aan de zaal. De avond begint om acht uur. VLISSINGEN.-Zaterdag 24 november zal in het vvijkge- bouw „Het Anker" aan de Bo- nedijkestraat in Vlissingen de jaarlijkse postzegelmarkt ge houden worden. Op deze postzegelmarkt, die uitgaat van de postzegelver eniging „Unicum", zijn naast de enorme collectie postzegels van Nederland en de rest van de wereld ook regelmatig an dere materialen op postzegel- gebied aanwezig, zoals eerste- dagenveloppen, blokken van vier zegels, misdrukken, luchtpostenveloppen, postze gelboekjes enzovoorts. Alle materialen zijn uitsluitend door de aangesloten leden van de landelijke postzegelvereni ging bijeengebracht. Om het verzamelen voor ieder verza melaar van postzegels moge lijk te houden zijn er door de vereniging maximum prijzen vastgesteld, die volgens de or ganisatoren zeer aantrekkelijk zijn. Ook is de markt voor ie dere verzamelaar vrij toegan kelijk. De zaal van het Anker is open van half twee tot vijf uur. VLISSINGEN - De Vlis- singse Oratoriumvereniging maakt er zo langzamerhand traditie van elk jaar vóór de kerstdagen in Vlissingen een uitvoering van het „Weih- nachts-Oratorium" van J.S. Bach te verzorgen. Dit jaar gaat dat gebeuren op zaterdag 15 december. De muzikale leiding is in handen van IZ Ruissen, vaste dirigent van de Vlissingse Oratoriumvereniging. Elk jaar blijft ongeveer een bedrag van 5000,- ten laste van het koor. Ter dekking van deze tekorten is er het fonds „tekorten Weih- nachts-Oratorium". Degenen die in de kosten willen bijdragen, kunnen dat doen dooreen bedrag te storten op postrekening no. 54 59 25, t.n.v. penningmeester Vlis singse Oratoriumvereniging, Toutenburg 43, Vlissingen. VLISSINGEN - Op dinsdag 20 november is er in Vlissingen een evangelische boekwinkel geopend van de Evangelische Lectuur Kruistocht. De E.L.K. is een internatio nale zendingsorganisatie met in meer dan veertig landen boekwinkels. In Nederland wordt Vlissingen de vierde vestiging. De winkel in Vlis singen is gevestigd in de Kerkstraat 2. Men kan er te recht voor evangelisatiemate riaal, geloofsopbouwende boeken, maar ook grammo foonplaten, tegels met tekst, kaarten en posters. Er is ook een ruime sortering aan kin dermateriaal. KOUDERKERKE - De tourclub Batavus heeft een technische voorlichtingsavond georganiseerd op dinsdag 27 november om 19.30. uur in het zaaltje van de Gereformeerde Kerk aan de Anthonissen- straat in Kouderkerke. De heer van Overbeek, toursport promoter van de Batavusfabrieken zal dan een lezing houden over de tour- sport in het algemeen en geeft een technische uiteenzetting over tour- en racefietsen, er zal een maatfiets aanwezig zijn, zodat men kan nagaan of de eigen tour- of racefiets goed is afgesteld.,Aan het eind van de avond zal er een discussie wor den gehouden over een even tuele oprichting van een plaatselijke tourclub. VLISSINGEN - Op zaterdag 24 november wordt er voor de lagere-schooljeugd een span nende film gedraaid in club huis Open Hof. De film heeft als titel „De rover met de gele schoenen" en gaat over twee jongens die jacht maken op een inbreker. De entree bedraagt een gulden en de film begint om halfelf. Het scheldebodekringetje van woensdag 14 november is ge wonnen door Mevr. Wielema- ker, Westers cheldestr. 69, Middelburg. Wellicht bent u deze week de gelukkige winnaar. Loop dan even bij ons kantoor, Toren straat 5, Vlissingen, binnen. De gulle gevers zijn: Banketbakker Faber, Bad huisstraat 38, alom bekende kwaliteitstaart Vishandel Frans de Muynck, Oude Makrt 11, een kilo ge bakken vis uit de zaterda greclame. Drogisterij Luitwieler, Lan ge Zelke 80, een luxe fles bad- schuim. Smith Kaas marktkraam, een pond kaas naar keuze. Slagerij Ooosterom, Wa.straatlOO, 300 gram vlees waren. Brillenspecialist Tilroe, Walstraat 81, kamerthermo meter. Annikes Cafetaria, Twee broodjes Aninikes met koffie. Midgetgolfbaan, Burg. van Woelderenlaan, Vlissingen, gratis consumptie. Boetiek Miss Eva, Bellamy- park 34, waardebon van ƒ7,50. Instituut Cosmetica, Gratis schoonheidsbehandeling, tel. 01184-62737. Vlissingen - Za. Cramer, Ger- brandystraat 6, tel. 65498. Zo. de Greef, Willem Klooslaan 7, tel. 68021. Middelburg - Za. v.d. Rijst, Bellinkplein 1, tel. 26659. Zo. v.d. Haak, Rouaansekaai 47, tel. 12637. Spreekuur voor dringende gevallen van halfeen tot een uur en van halfzes tot zes uur. Souburg, Arnemuiden, Nieuwland Za. Jansen, Oude Rijksweg 6, Nieuw land, 01182-1340. Zo. Per- auin, Meanderlaan 64, Mid delburg, tel. 01180-29980. Spreekuur voor dringende gevallen van halfeen tot een uur en van halfzes tot ze uur. Zoutelande, Westkapelle, Big- gekerke, Meliskerke, Kou dekerke, Domburg en Aag- tekerke - Vrijdag vanaf 18 uur tot zondag 24 uur, Van Eede, Casembrootstraat 24, Westkapelle, tel. 01187-1234, Voor heel Walcheren Cap- penberg, Chopinlaan 71, Vlissingen, tel 01184-65557. Spreekuur voor spoedg vallen zaterdag en zond; van elf tot twaalf uur Middelburg - Vrijdag 23 nov. tot vrijdag 30 nov. Humme- len, Markt 69. Vlissingen - Vrijdag 23 nov. tot vrijdag 30 nov. v.d. Sande, Badhuisstr. 30-32 tel. 12066. Vlissingen - Zr. Sanderse, Koudekerkseweg 49, tel. 19069. Souburg - Zr. Slabbekoorn, Witte Zeestraat 42, tel. 61843. VERLOSKUNDIGE. Zr.v. Ginkel, Pres. Roosevelt- laan 232, tel. 01184-12775. Schofaerts, Koudekerke, tel. 01185-2069. Chr. Geref. Kerk - Vlissingen, zo. 9.30 u. en 5.u. Ds. den Hertog (H-A.) Geref. Kerk (vrijgemaakt) - zo. 9.30 u. en 16.30 u. Ds. Kamphuis. Geref. Kerk - Vlissingen, zo. Petruskerk, 9.30 u. Ds. Ge- nuït uit Delft-Abtswoude, 5 u. Ds. Hoogerwerf. Open Hof, 9.30 u. Ds. Hoogerwerf, 5. u. Ds. Genuït.. Kristen Zuidmolukse Kerk in Nederland - zo. Oost-Sou burg, twee uur, Ds. Fader. Hervormd Middelburg - Nieuwe Kerk, zo. 10 u. De heer Allewijn. Koorkerk, zo. 10 u. Ds. Hage, 19 u. Ds. Brummelkamp (jeugd dienst). Oostkerk, zo. 10.15 u. Ds. Korevaar, 19 u. Ds. de Reuver (Geref.-Bonds- dienst). Ontmoetingskerk, zo. 10 u. Ds. Roodenburg. Thomaskapel, zo. 10 u. Ds. Borgers. (H.A.) Evang. Lutherse Kerk - Zuid singel zo. 10 u. Ds. Mudde, St. Laurens- zo. 10 u. Ds. Fox. Evang. Lutherse Gemeente - zo. 10 u. Vlissinge, Wal straat, Cand. van Kerckhove uit Gent. Der Boede - zo. 10.30 u. Ds.v.d. Vrie, Oostzondag, mede werking Interkerkelijk Koor Koudekerke. Bethesda - St. Josephzieken- huis - zo. 10 u. Ds. Tuyll van Serooskerke. Hervormd Souburg - zo. West.-Souburg, 9 u. Ds.v.d. Heide, Oost-Souburg, 9.30 u. Ds. Cladder, 7 u. Ds. Bre- derveld uit Den Helder. Geref. Kerk - Souburg, zo. West-Souburg, 9 u. Ds.v.d. Heide, Oost-Souburg, 9.30 u. Ds. Brederveld uit Den Helder, 19. u. Ds. Breder veld. Gemeente „De Wijngaard" - Zuiderbaken, zo. 9.30 u. Br.v.d. Hout. Kristen Zuid Molukse Kerk in Nederland - zo. Oost-Sou burg, 11.30 u. Oud Latuhe- ru, Koudekerke, 12 u. Voorg. Waisapy. Vereniging van Vrijzinnige Hervormden Vlissingen - zo. 10.30 u. Ds. Kuin. Doopsgezinde Gemeente Vlissingen, zo. 9.30 u. Ds. Postema (H.A.) Baptistengemeente - Kapel Bree 8, zo. 10 u. Ds. van Berghem. R.K. KERK Martinuskerk - Souburg, zat. 19.00 uur, zo. 10.30 paro- chiekoor. Open Hof - Paauwenberg zo. 11.00 uur eigen zanggroep. 19,00 uur samenzang. Lieve-Vrouwekerk - Vlissin gen, zat. 19 u. Dameskoor, zo. 9.30 u. Herenkoor, zo. 12 u. Jeugdkoor. Domburg - Zo. 9 u. Onderstaande kerkdiensten zijn op vaste tijden. Bethel Pinksterdiensten Worden gehouden in het Maarten Lutherhuis. Groe- newoud 58 te Vlissingen. Woensdag om 19.30 uur vrijdag om 19.30 uur en zon dag om 10.00 uur. Leger des Heils - Vlissingen, Dr. Stavermansstr. 29-41. Openbare samenkomsten iedere zondag 9.30 uur bid stond. 10.00 uur heiligings samenkomst. Middelburg samenkomst zo. 10.00 en 19.00 uur. Kerk van Jezus Christus van de Heiligen der Laatste Dagen - Iedere zondag te 10.30 uur in het gebouw van de Woel- watersschool, Bloemenlaan 159, Vlissingen (Mormonen) Bahaï Geloof - Iedere woens dagavond gespreksavond. Herberdsland 33, Middel burg, tel. 01180-15240. Nieuwe Apostolische Kerk - Westerbaan, West-Souburg, diensten zondag 9.30 en 16.00 uur, woensdag 20.00 uur. Pinkstergemeente Concertge bouw - Elke zondag 14.30 uur wijdingsdienst, woens dag 19.30 uur gezinsdienst. Bethel Pentecoast Inc. - Van Dishoeckstr. 24, t.o. de brandweerkazerne, iedere zondag 9.30 uur jeugd dienst, gewone dienst 11.30 uur, woensdag 19.30 uur en zaterdag 15.00 uur, vrijdag bidstond om 20.00 uur, zon dagsschool. Volle Evang. Gemeente - Vlis singen, Filadelfiakapel, Vrouwestraat 5, zo. 9.45 uur. Volle. Evang. Gemeente „De Ark" - Middelburg, Dam 6, zo. 10.00 uur. Stichting Blijf van m'n lijf Zeeland - Postbus 231Mid delburg 01184-14645. Dag en nacht. Telefonisch hulpdienst - Voor mensen in geestelijke en so ciale nood. Dag en nacht ge opend. Tel. 01180-15551. Bureau van de Stichting voor niet gehuwde moeders - Loskade 25, Middelburg, 01180-27311. Spreekuur volgens afspraak. Gezins- en bejaardenverzor ging Maatschappelijk Werk - Stichting Maatschappelij ke Dienstverlening Wal cheren, Middelburg, Loska de 29, tel. 01180-26951 Vlissingen, Dr. Ottestraat 3, tel. 01184-19820. Bereik baar iedere werkdag op kantoor, 's Avonds na tel. afspraak. Stichting Gezinsverzorging Vlissingen - Brouwenaar- straat 4, tel. 01184-17810. Spreekuren leid(st)ers van 8.30-9.30 u. Souburg, wijk centrum Middenhof. Ka- naalstr. 64, tel. 64318. Gemeentelijke Sociale Dienst -Gemeentelijke Sociale Dienst-Vlissingen. Maat schappelijk werk, dagelijks van 8-10 uur. Moeders voor Moeders - Mevr. van Belleghem, Wissenker- ke, tel. 01180-15418. Bureau voor Rechtshulp Zee land - Damplein 1, Middel burg, tel. 01180-37120. Spreekuren maand. 13.30, di. en dond. 10-12 u. en do. 19-21 uur. Opvanghuis voor jongeren - Dag en nacht bereikbaar via tel. 01188-16816. Informatiecentrum voor So ciale Verzekeringen - Raad van Arbeid te Middelburg, Spanjaardstraat 53, tel. 01180-25951. Spreekuur vrijdag 8.30-12 en 13.30-16 uur. Stichting voor Jeugd en Gezin- Adviesbureau voor jongeren en ouders, Middelburg. .Dagelijks en in het weekend telefonisch te bereiken on der nummer 01180-28555. Bureau oplossing problemen - Trefpunt voor Jongeren, Vlissingen, particuliere praktijk, afspraak telefo nisch onder nummer 01184-17942 of schriftelijk Postbus 227 te Vlissingen. Psycho-sociale hulp - (gratis) tel. spreekuur za en zo. van 10—12 uur. Vrijdag 18 u-19 u. A. de Peinder, Herberds land 47, 01180-36957, Mid delburg Hoogwatertijden in Vlissin gen. Westkapelle ongeveer 18 minuten vroeger dan in Vlis singen. Donderdag 22 november - 3.12 u en 15.30 u. Vrijdag 23 november - 3.51 u en 16.12. u. Zaterdag 24 november - 4.32 u. en 16.56 u. Zondag 25 november - 5.16 u. en 17.47 u. Maandag 26 november - 6.06 u. en 18.47 u. Dinsdag 27 november - 7.11 u. en 19.57 u. Woensdag 28 november - 8.26 u. en 21.18 u. BASCO - Storingen aan c.v.,liften en warmwatervoor zieningen behalve geisers. Na werktijd en in het weekends, tel. 12527.

Scheldebode | 1979 | | pagina 5