SB De Schelde, w Veelzijdig werk voor vakmensen. Veelzijdig werk voor vakmensen. Voor wat, hoort wat. Meer informatie? Bon De Schelde heeft altijd boeiend werk om handen. Veelzijdig vakwerk, vooral. Want we houden ons niet alleen bezig met de bouw en reparatie van (marine-)schepen, scheeps- dieselmotoren en tandwielkasten voor scheepsvoort stuwingsinstallaties, maar produceren eveneens grote stoomketelinstallaties, aluminium bouwprodukten en apparaten voor de nucleaire en chemische industrie. Kortom, volop werk voor goeie vakmensen, zoals: metaalbewerkers in de scheepsbouw, pijpen- bewerkers, lassers (elektrisch en argon-are). plaatwerkers (lichtmetaal), plaat- en konstruktie- werkers en schilders. In een aantal gevallen bestaat de mogelijkheid om opgeleid te worden in een van de metaalvakken. Werken bij de Schelde betekent ook: een bonusregeling; bemiddeling bij het zoeken naar een woning; verhuis- en herinrichtingskostenregeling; een regeling voor kostgeld voor zover u nog geen woning in Zeeland hebt; een eigen bedrijfsgeneeskundige dienst; gratis groepsvervoer vanuit nagenoeg alle plaatsen op Noord- en Zuid-Beveland en Walcheren; een studiekostenregeling; kollektieve ongevallen- en motorrijtuigenverzekeringen tegen aantrekkelijke premies; de mogelijkheid tot een beperkte hypothe- kaire lening; een eigen sociaal fonds. Glacisstraat 165.4381 SE Vlissingen (01184-82264). Daarvoor kunt u de bon gebruiken. Dan sturen we u graag wat dokumentatie over het werken bij de Schelde en over Vlissingen als woonomgeving. Natuurlijk kunt u, als u dat wilt, ook bij ons langskomen. Op iedere werkdag bent u welkom van 10.00 tot 16.00 uur. Maakt u in dat geval dan eerst even een telefonische j* afspraak met de afdeling rsjaam: Personeelszaken, te bereiken op nummer J Adres: 01184-82264. Postcode -f Plaats: U kunt tot en met 19 oktober ook 's avonds j1 elet00n: bellen: maandag t/mvrij-Stuurt u mij dokumentatie over het werken bij dag van 18.30-20.30 uur. «de Schelde. Ik heb belangstelling voor de funktie van In een enveloppe zonder postzegel zenden aan: IKMS, Antwoordnummer 20,4380 WB Vlissingen. SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 10 OKTOBER 1979 224 De mensen van De Schelde willen er kollega's bij. Willem: is als draaier werkzaam in Kees: lasser op de scheepsreparatiewerf'Scheldepoort' Houdt van afwisselend werk en heeft 't daar dan ook prima naarz'n zin. Petra: zit op de administratie. Komt met de eigen bus van de Schelde uit Serooskerke naar Vlissingen. Altijd vrolijk humeur. En één van de beste ■handbalsters van het Schelde-team. de machinebouw. Lid van de afdelingskommissie. Nam onlangs nog deel - in samenwerking met de bedrijfsgeneeskundige dienst - aan een projekt ter verbetering van de werksituatie. Gert: pijpenbewerker marinebouw. Ontving nog onlangs uit handen van de direkteur een flinke beloning voor een door hem ingezonden idee (dat een aanzienlijke besparing op materiaal en werkuren opleverde). Hans: plaatwerker lichtmetaal. Was destijds, bij de inrichting van de gloednieuwe vestigingScheldebouwin Middelburg, lid van één van de werkgroepen die het opzetten van die afdeling hielpen voorbereiden. Martin: apparatenbouwer, in 't bezit van het Bemeteldiploma. Getrouwd, 2 kinderen. Heeft vorig jaar met steun van het bedrijf een eigen huis gekocht. John: zit, na z'n LTS, op de bedrijfsschool van De Schelde. Vakrichtingmetaalbewerken. John is in z'n vrije tijd modelbouwer. Betrekt daarvoor 't gereedschap en materiaal uit de eigen hobbywerkplaats van De Schelde. -Kareiwerkzaam op de boekhouding van de Schelde. Fervent lid van de fotoclub. Is even goed thuis in de doka als in het doorschrijfboek.

Scheldebode | 1979 | | pagina 22