HH de Klerk prijswijzer! HH DE KLERK het weten waard Door instelling centrale aanmelding#- en onderzoekcommissie BETERE OPVANG MOGELIJK VOOR MOEILIJK LERENDE KINDEREN Scheldebode-kringetje Tedje en de Flikkers in Zoutelande Bar knap wandmeubel PEDICURE DEBODE J Yoga in Westkapelle. Mevr. Geertse Filmspecial in Walk-lnn. Sinar '75 houdt dansavond. Editie Vlissingen Editie Middelburg De Zwaan zoekt vrijwilligers Ouderen kunnen boetseren in Bachten Reede. t Lezing over kerkgebouwen De Zwaan start weer met politiek kaffee. Koffiecontact Kom uit je Huis Schilderen voor kinderen in Woltershuis. Medische diensten Kerkdiensten Maatschappelijke Dienstverlening Hoogwater SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 26 SEPTEMBER 1979 205 MIDDELBURG - De Walcherse scholen voor kinderen met leermoeilijkheden hebben een centrale aanmeldings- en onderzoekcommissie opgericht. De bedoeling is op deze manier te komen tot een betere taakverdeling binnen het buitengewoon onderwijs. Deze centrale aanmeldings kommissie begint te werken op 1 oktober, voorlopig als proef voor een periode van twee jaar. Als een kind op de kleuter, lagere of basisschool proble men krijgt die binnen die school niet zijn op te lossen, volgt vaak een onderzoek om te ontdekken waar de problemen precies liggen en wat de moge lijke oplossingen kunnen zijn. Als het kind op de lagere school niet verder geholpen kan worden dan krijgen de ou ders het advies het kind naar een school voor buitengewoon onderwijs te laten gaan. Tot nu toe werd het onderzoek voor dat advies meestal gedaan door het R.P.C.Z. of de toela tingscommissies van de scho len voor buitengewoon onder wijs. Maar deze zijn beide zwaar overbelast, omdat men over te weinig mankracht be schikt. De toelatingskommis sie van de LOM school wordt het zwaarst belast en uit de praktijk is gebleken dat meer dan de helft van de aangemel de kinderen uiteindelijk niet op de LOM school terecht komt. Nu hebben de Walcherse scholen voor LOM (Drie stro- menschool te Middelburg) en MLK (Princes Ireneschool te Middelburg en de Triangel- school te Vlissingen) besloten de aanmelding voor deze drie scholen bij één centrale kom missie te laten plaatsvinden. Dit besluit is genomen in overleg met de Inspectie Bui tengewoon Onderwijs, het R.P.C.Z. (Regionaal Pedago gisch Centrum Zeeland), de schoolartsendienst Walcheren en de Klimop school (voor zeer moeilijk lerende kinderen). Deze centrale aanmelding heeft een groot aantal voorde len. Door een betere werkver deling bestaat de mogelijkheid 1 om de ouders en de kinderen beter te begeleiden. Men hoopt ook dat hierdoor de drempel naar het buitengewoon onder- Het Scheldebode kringetje van woensdag 19 september is gewonnen door Mevr. Blommaert, Zuider- zeestr. 9 in Oost-Souburg. Wellicht bent u deze week de gelukkige winnaar. Loop dan even bij ons kantoor, Toren straat 5, Vlissingen binnen. De gulle gevers zijn: Ban ketbakker Faber - Badhuis straat 38, de alom bekende kwaliteits taart. VishandelFrans de Munck ir - Oude Markt 11, een kilo ge bakken vis uit de zaterda greclame. Drogisterij Luitwieler - i_,ange Zelke 80, een luxe fles badschuim. Smith Kaas marktkraam - Een pond kaas naar keuze. Slagerij Oosterom - Walstraat 100, 300 gram vleeswaren. Brillenspecialist Tilroe - Walstraat 81, kamerthermo meter. Annikes Cafetaria - Twee broodjes Annikes met koffie. Midgetgolfbaan Burgm. van Woelderenlaan, Vlissin gen, gratis consumptie. Boetiek Miss Eva - Bellamy- park 34, waardebon van 7,50. Instituut Cosmetica - Gratis schoonheidsbehandeling, tel. 01184-6737. VLISSINGEN-Zaterdag 29 september organiseert CRS Sinar '75 een dansavond in de MTS in Vlissingen van half- acht tot een uur 's nachts. De dansmuziek wordt ver zorgd door The Bax Family onderleiding van Joris Kila. Als extra attractie treedt Chuck Memphis op met zijn Rock and Roll en Country en Western show. Ook zal de cu- turele dansgroep Sinar Mata- hari aanwezig zijn, die hier voor nieuwe Indonesische dansen heeft ingestudeerd. Er zijn tijdens de avond ook alle- lei gerechten uit de Indische keuken verkrijgbaar. De toegangsprijs bedraagt 4,50 mor leden en f 7,50 voor niet leden. Kaarten zijn te verkrijgen aan de zaal of bij het VW kantoor te Vlissingen. Uitgave: ZEEBRA WEEKBLADEN (Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Breda) 27e jaargang Verschijnt wekelijks gratis huis aan huis op geheel Wal cheren. Totale oplage 37.425 in 2 edities: OPLAGE 19.540 OPLAGE 17.885 In de gemeenten Valkenis- In de gemeenten Arnemui- se, Vlissingen en Westka- den, Domburg, Mariekerke, pelle. Middelburg en Veere. Kantoor: Torenstraat 5, tel. 01184 - 19910. Openingsuren: Maandag t/m vrijdag van 8.30-17.00 uur. Advertentieverkoop buiten kantooruren: J. van Emden, Touten- burg 38, Vlissingen, tel. 01184-60369. Redactie: Torenstraat 5, Vlissingen, tel. 01184 - 19910. Redacteur: Ad de Jong, tel. privé 01180 - 26043 (Ter Hoogestraat 38, Middelburg). Correspondenten: Rina Savic, Bermweg 23, Oost-Souburg, tel. 01184 - 64630. Ingrid Verheeke, Banckertstr. 14, Koudekerke, tel. 01185-2323. wijs verlaagd wordt, zodat kinderen met problemen eer der aangemeld en dus ook eer der geholpen kunnen worden. Per jaar worden er op Wal cheren 120 tot 130 kinderen onderzocht om te zien of ze in aanmerking komen om ge plaatst te worden op een school voor buitengewoon onderwijs. Een aantal van deze kinderen kan wel op de gewone kleuter lagere of basisschool blijven, maar krijgt dan speciale bege leiding van het R.P.C.Z. Vaak echter zal de gewone school niet de mogelijkheid hebben de kinderen met leerproblemen voldoende op te vangen. Dit komt voor een gedeelte door het grote aantal leerlingen per klas. De kinderen die naaar de LOM-school (school voor kin deren met leer en opvoedings moeilijkheden) gaan, krijgen meestal wel alle leerstof van de gewone lagere school te leren en kunnen later verder naar het gewone voortgezette on derwijs. Zij hebben echter wel een speciale begeleiding nodig om dit doel te bereiken. De kinderen die naar de MLK school gaan (school voor moeilijk lerende kinderen) le ren meestal maar een gedeelte van de leerstof van de lagere school. Na de MLK school be staat voor hen vaak de moge lijkheid op een school voor in dividueel technisch onderwijs of individueel huishoud- en nijverheids-onderwijs te ko men. Het adres van de centrale Aanmeldings en Onderzoek- kommissie Speciaal Onderwijs is Grevelingestraat 8, 4335 XG Middelea jtelefoon: 01180-7407. Ouders en onderwijzers kunnen nu op dit adres terecht voor inlich tingen en voor eventuele opga ve van kinderen. ZOUTELANDE - De Nijmeegse rockgroep Tedje en de Flik kers treedt vrjdagavond 28 september op in Disco Royal in Zou telande. De groep brengt een Nederlandstalig repertoire bij een show met licht, vuur, rook kettingen en zwepen. De avond begint om halfnegen en in het voorprogramma wordt opgetreden door drie session muzikanten uit Middelburg. OOST-SOUBURG - Woens dagavond 26 september houdt het club- en buurthuis „De Zwaan" in Oost-Souburg een informatie-avond. Een bestuurslid van de Stichting S.K.A. vertelt hoe de stichting werkt en is samen gesteld. De opzet van deze infor matieavond is het verwerven van vrijwilligers. De toegang is gratis en de koffie staat klaar, de avond begint om acht uur. VLISSINGEN - Stichting Welzijn voor Ouderen start donderdagmiddag 27 septem ber in Dienstencentrum Bachten Reede een boetseer- middag. ^.„Belangstellenden kunnen hier zelf allerlei sier- en ge bruiksvoorwerpen maken zo als asbakken, kopjes, beeldjes, potten, schaaltjes, enzovoort. Er wordt eenvoudig gestart, omdat men toch eerst wat han digheid moet krijgen in het werken met klei. Buiten de materiaalkosten zijn er geen kosten aan deze cursus ver bonden. Voor nadere informatie kan men bellen naar Dienstencen trum Bachten Reede, Vrede- hoflaan 42, Vlissingen, tel. 12706. Ruimte is het kenmerk van dit royale grenen wandmeubel. Ruimte die u vindt in de bar, de 3 onder- en de 3 boven-elementen. U deelt dit meubel naar inzicht en wensen in. De zomer- marktprijs van dit ruimtelijke en knap doordachte wand meubel bedraagt lik Vlissingen: Spuistraat 6, tel. (01184)17720; rotterdammmsterdam/den HAAGyuTRECHT/vussiNGÈN/DE U6R J\-\ ■KjL' önöuoc RfiOpir IS. T- v :-.iisvvnt}<5 tuurt rot bieriA(ii9f}om oo t jj&i ri WESTKAPELLE - Marja Lievense is in Westkapelle weer begonnen met het geven van yoga-lessen in Westka pelle. Degenen en die interessen hebben, kunnen voor inlich tingen bij haar terecht. Het adres is: Torenstraat 28, West kapelle, tel. 01187-1879. They called him Bulldozer. Een Amerikaans-Italiaanse vete zal in deze film voor eens en voor altijd uitgevochten worden in de vorm van een voetbalmatch. Bulldozer (Bud Spencer) wordt trainer, maar als tijdens de wedstrijd blijkt dat de Amerikanen hun Ita liaanse tegenstanders hard handig in de pan willen hak ken, mengt Bulldozer zich in de strijd en wie twijfelt dan nog aan de afloop i Alhambra 1, donderdag, vrijdag, maandag, dinsdag en woensdag om acht uur, zater dag en zondag om zeven uur en half tien. Billitis gaat zijn zestiende week in. Alhambra 1, vrijdagavond elf uur (16 jaar). Bello en de jacht op de Dia mant. Op een dag zijn Maria en Mary-Lu in het bos als er een jonge jager komt, die verliefd wordt op Maria. Hij geeft haar bij hun afscheid een halssnoer met een prachtige karbonkel steen. Terug in de stad, gooit Mary-Lu uit jaloezie het snoer in een waterput, maar ze krijgt gauw spijt als bekend wordt, dat de jager in het bos een kroonprins was, die nu wil trouwen met het meisje aan wie hij het snoer gegeven heeft. Alhambra 1, zondagmiddag twee uur. v Agatha. Op viercember 1926 verdween Agathe Christie, 's werelds beroemdste detecti veschrijfster. Gedurende de elf dagen die daarop volgden, was half Engeland naar haar op zoek. Alhambra 2, donderdag, vrijdag, maandag, dinsdag en woensdag om acht uur, zater dag en zondag om zeven uur en halftien. Schulmadchen, een pornofilm. Alhambra 2, vrijdagavond elf uur (18 jaar). The go-between ofwel de boodschapper, is een film van Joseph Lesey met in de hoofd rollen onder meer Julie Chris tie, Alan Bates en Michael Redgraves. De kijker wordt een vreemd land voorgescho teld, waarin de dertien-jarige Leo rondloopt. Hij is op vakantie van het landgoed van zijn vriendje en wordt over weldigd door deze wereld van picnics en bedienden. Door zijn verering voor de mooie Marian die een verhouding heeft met de eenvoudige boer Ted. wordt hij zelfs bood- sch per tussen deze twee. Hij voelt dat hij gebruikt wordt, maar kan er zich niet tegen verzetten. Als Marian op de vooravond van haar huwelijk met een graaf onvindbaar is, wijst Leo haar moeder de plaats waar Marian zich ver bergt. Vijftig jaar later ont moet Leo nog een keer Marian en het verleden. Voor de laatste maal vraagt zij hem nog niets te willen overbrengen. Colston vertrekt alleen en ongetrouwd uit zijn verleden zonder ooit de ware liefde te hebben gekend. Alhambra, vanavond acht uur (geen ZVU-film). L'innocente van Visconti toont de dramatische ontbinding van een familie. Hij geeft een beeld van een bepaalde klasse en zet dat naast de pracht en praal van het aristocratische milieu van het Italië van rond negentienhonderd. Jongeren centrum Midgard, vanavond negen uur. gedipl. S.V.O. Sabalaan 2 - Vlissingen Tel. 01184-68298 Afspr. liefst tussen 8 en 9 uur HOOGELANDE - Vrijdag 28 september zal in de Kapel van St.-Maarten te Hoogelan- de een lezing worden gehouden door de Amsterdamse profes sor mr. Van Swigchem. Hij spreekt over „Kerkge bouw en overheid, in histo risch perspectief bekeken." De totale opbrengst van de en treegelden wordt afgestaan voor de restauratie van de Ne derlands Hervormde Kerk in Grijpskerke. De lezing begint om acht uur. VLISSINGEN - Vrijdag 28 september houdt de Walk-lnn jeugdsociëteit aan de Min. Le- lystraat in Vlissingen voor de tweede maal dit seizoen een „Filmspecial". Er staat een komische film op het programma. Evenals alle muziek- en filmspecials van de Walk-lnn, is deze avond toegankelijk voor iedereen. De special begint om negen uur en de toegang bedraagt f 2,-. OOST-SOUBURG - Vrijdag 28 september is het politiek kaffee weer geopend van club- en buurthuis „De Zwaan", Kromwegsingel 16 in Oost- Souburg. Het ligt in de bedoeling om regelmatig op vrijdagavond zo maar eens een babbeltje te houden over allerhande poli tieke zaken en niet over een speciaal onderwerp. De aan vangstijd is altijd om halfne gen en de toegang is gratis. MIDDELBURG-Woensdag 3 oktober is er in het wijkge- bouw Zuiderbaken in Middel burg een koffiekontaktmorgen van „Kom uit je huis". Dit is een maandelijkse bijeenkomst van en voor vrouwen met name afkomstig uit de Magistraat- wijk en Dauwendaele. Op deze inmiddels tweede koffiekon taktmorgen wordt informatie gegeven over de aktiviteiten die bij „Kom uit je huis" draai en. Dat zijn onder meer de con- versatiegroepen Engels en Frans een hobby/creativiteits- groep een groep naaien en fijnborduren, een praatgroep en een „slank" groep. Er zullen nog vrijwilligsters gevraagd worden om te helpen bij de komende kledingbeurs die op woensdag 10 oktober plaats vindt. Verder zal de aandacht gevraagd worden voor het op- pasprobleem, van vrouwen met kinderen onder de vier jaar. Zij willen vaak meedoen met activiteiten maar moeten zonder oppas thuisblijven. Kom uit je huis zoekt vrijwil ligsters ter oplossing van dit probleem. Ten slotte geeft een van de deelneemsters infor matie over het veranderen van een interieur met gebruikma king van de bestaande moge lijkheden. De koffiekontaktmorgen be gint om halftien en kinderop pas is aanwezig. VLISSINGEN - Al enkele seizoenen draait in het club huis het Woltershuis aan de Hogeweg 103/105 in Vlissin gen een teken- en schilderclub voor volwassenen onder lei ding van de Middelburgse kunstenaar Leendert van dei- Pool. Deze komt iedere woens dagavond bijeen van acht tot tien uur. Sinds kort is die mo gelijkheid er ook voor meisjes en jongens van acht tot twaalf jaar. Deze komen iedere woensdagavond bijeen van ze ven tot acht uur. Nieuwelingen zijn daar nog welkom. Vlissingen - za. van de Berg, Giessenburg 12, tel. 65253 zo, Snijder, Burg. van Woel derenlaan 12, tel. 13933. Middelburg - za. Boerwinkel, Noordweg 214, tel. 12460, zo. v.d. Haak, Rouaanse Kaai 47, tel. 12637. Spreek uur voor dringende gevallen van half één tot één uur en van half zes tot zes uur. Souburg, Arnemuiden, Nieuwland - za. Bloos, Ka naalstraat 70, Souburg, tel. 01184-61212. zo. Kodde, Oude Vlissinbseweg 13, Middelburg, 01180-15810. Spreekuur voor dringende gevallen van half één tot één uur en van half zes tot zes uur. Zoutelande, Westkapelle, Big- gekerke, Meliskerke, Kou dekerke, Domburg, Aagte- kerke - Vrijdag van 18 uur tot zondag 24 uur, van Eede de Casembrootstr 24, West kapelle, tel. 01187-1234. West- en Midden Walcheren - Stutterheim, Beukelmanstr. 8, Meliskerke, tel. 01186-1760. TANDARTSEN. Voor heel Walcheren Steu nenberg, Zuiderbaan 18, W.-Souburg, tel. 01184-60104. Spreekuur voor spoedgevallen, zater dag en zondag van elf tot twaalf uur. APOTHEKEN. Middelburg - Vrijdag 28 sept. tot vrijdag 5 oct. Boogart, Vrijlandstraat 79. Vlissingen - Vrijdag 28 sept. tot vrijdag 5 oct., v.d. Sande, Badhuisstr. 30-32, tel. 0184-12066. KRUISVERENIGINGEN. Vlissingen Zr. Westerweele, Vincent v. Goghlaan 203, tel. 01184-13078. Souburg - Zr. Verhage Wes- terbeke, Zuiderbaan 53, tel. 61541. DIERENARTSEN. Voor heel Walcheren - Ruys en v. Dijk, tel. 01184-66517. Verloskundige. Zr. van Ginkel, Pres. Roose- veltlaan 232, tel. 12775. Geref. Kerk (vrijgemaakt) - De Lannoystr. Vliss. zo. 9.30 u en 16.30 u, ds. Van Dijk. Chr. Geref. Kerk Vlissingen, zo. 9.30 u en 17 u ds. Den Hertog. Geref. Kerk - Vlissingen, zo. Petruskerk 9.30 u ds. Pettin- ga en 5 u ds. Hoogerwerf, Open Hof, 9.30 u ds. Hoo gerwerf, 5 u ds. Den Heeten. Bethesda/St.-Josephzieken- huis - Zo. 10 u ds. Obbink. Protestantse dienst. Kristen Zuid Molukse Kerk in Nederland - Zo. Oost-Sou burg, 11.30 u Voorg. Waisa- py, Koudekerke, 14 u voorg. Waisapy. Hervormd Middelburg Zo. Nieuwe Kerk, 10 u. de heer Kraak uit Wolphaartsdijk. Koorkerk, 10 u. prof. dr. Beek uit Amsterdam. Oost- kerk, 10.15 u. ds. Korevaar, 19 u. ds. Verboom (geref. bondsdienst). Ontmoetings- kerk, 10 u. ds. v.d. Heide. Thomaskapel, 10 u. ds. Bor- gers. Getuigeniskerk, 19 u. ds. Roodenburg (herv. geref. jeugddienst). Raad van Kerken, Middelburg - Doopsgezinde kerk, 19.30 u. Vredesgebedsdienst. Evang. Lutherse kerk, 16.30 u. ds. Bleij, ordinatie, drs. Buissing-Van Beers. St. Laurens - zo. 10 u. ds. Fox. Hervormd Souburg - Zo. West-Souburg, 8.45 u. ds. v.d. Heide, Oost-Souburg, 9.30 u. ds. Altena, 7 u. ds. Hofstra uit Gapinge. „Der Boede" - Zo. 10.30 u. ds. Bac. Kristen Zuid Molukse Kerk in Nederland - Zo. 14 u. ds. Fader. Gemeente „De Wijngaard" Zo. 9.30 u. Br. v. Slooten, Middelburg, Zuiderbaken. Volle Evang. Gemeente „De Ark" - Middelburg, Dam 6, donderdag 19.45 u. br. Schenk, zo. 10 u. Baptisten Gemeente-Zo. lOu. ds. Van Berghem, 19.30 u. ds. Nieman (evang. dienst). Kerkdiensten in Ophir - Zo. 10.30 u. ds. Kuin. Missions toSeamen-Zo. 10.30 u. Eucharistie, Schelde- poort, Vlissingen-oost. R.K. KERKEN Martinuskerk - Souburg, zat. 19 u. Zo. 10.30 u. parochie koor. Open Hof - Paauwenburg zo. 11 u. eigen zanggroep 19 u. Samenzang. Lieve Vrouwekerk - Vlissin gen, zat. 19 u, dameskoor, zo. 9.30 u., 12 u. jeugdkoor. Strandkerken - Domburg, zo. 9 u. Zoutelande zo. 10 u. On derstaande kerkdiensten zijn op vaste tijden. Bethel Pinksterdiensten - Worden gehouden in het Maarten Lutherhuis, Groe- newoud 58 te Vlissingen. Woensdag om 19.30, vrijdag om 19.30 en zondag om 10 u. Leger des Heils - Vlissingen, Dr. Stavermansstr. 29-41. Openbare samenkomsten iedere zondag 9.30 u. bid stond, 10 u heiligingssa- menskomst, 11.45 uur zon dagsschool, 19.30 uur ver lossingssamenkomst. Mid delburg samenkomst zo. 10 en 19 uur. Kerk van Jezus Christus van de Heiligen der Laatste Dagen - Iedere zondag te 10.30 uur in het gebouw van de Woel- watersschool, Bloemenlaan 159, Vlissingen (Mormonen). Bahai Geloof - Ieder woens dagavond gespreksavond. Herberdsland 33, Middel burg, tel. 01180-15240. Volle Evang. Gemeente Mid delburg - „Filadelfia", Vrouwenstr. 5 zondag 9.45 uur. Nieuwe Apostolische Kerk - Westerbaan, West-Souburg, diensten zondag 9.30 en 16 uur, woensdag 20 uur. Pinkstergemeente Concertge bouw - Elke zondag 14.30 uur wijdingsdienst, woens dag 19.30 uur gezinsdienst. Bethel Pentecoast Inc. - Van Dishoeckstr. 24, t.o. de brandweerkazerne, iedere zondag 9.30 uur jeugd dienst, gewone dienst 11.30 uur, woensdag 19.30 uur en zaterdag 15 uur, vrijdag bidstond 20 uur zondags school. Volle Evangelische gemeente- Vlissingen, Filadelfiakapel, Vrouwestraat 5, zo. 9.45 u. Stichting Blijf van m'n lijf Zeeland - Postbus 231, Mid delburg 01184-14645. Dag en nacht. Telefonische hulpdienst - Voor mensen in geestelijke en so ciale nood. Dag en nacht ge opend. Tel. 01180-15551. Bureau van de Stichting voor niet gehuwde moeders Loskade 25, Middelburg, 01180-27311. Spreekuur volgens afspraak. Gezins- en bejaardenverzor ging Maatschappelijk werk - Stichting Maatschappelij ke Dienstverlening Wal cheren. Middelburg. Loska de 29, tel. 01180-26951 Vlissingen dr. Ottestraat 3, tel. 01184-19820. Bereik baar iedere werkdag op kantoor 's Avonds na tel. afspraak. Stichting Gezinsverzorging Vlissingen - Brouwenaar- straat 4, tel. 01184-17810. Spreekuren leid(st)ers van 8.30-9.30 u. Souburg wijk centrum Middenhof. Ka- naalstr. 64,tel. 64318. Gemeentelijke Sociale Dienst - Vlissingen, Maatschappe lijk werk, dagelijks van 8-10 uur. Moeders voor Moeders - Mevr. van Belleghem, Wissenker- ke, tel. 01180-15418. Bureau voor Rechtshulp Zee land - Damplein 1, Middel burg, tel. 01180-37120. Spreekuren maand- 13.30. di. en do. 10-12 en do. 19-21 uur. Opvang thuislozen en passan ten - Weekenddienst, tel. 01180-14431. Huwelijks- en gezinsmoeilijkheden en noodgevallen 01184-14431. Stichting Sjaloom, Vlissin- gen. Opvanghuis voor jongeren - Dag en nacht bereikbaar via tel. 01188-16816. Informatiecentrum voor So ciale Verzekeringen - Raad van Arbeid te Middelburg, Spanjaardstraat 53, tel. 01180-25951. Spreekuur vrijdag 8.30-12 en 13.30-16 uur. Gehandicapten Adviesbureau Zeeland - (ANIB-AVOK- GON) kosteloze hulp voor gehandicapte mensen. Spreekuur le, 2e en 3e don derdag v.d. maand 10-12 uur. In Dienstencentrum, Schuttershofstraat la, Mid delburg, tel. afsrpaken elke vrijdagmorgen 10-12 u. tel. 01180-27303. Medische kleuterdagverblij ven - Dagbehandeling voor kinderen van 1 Vi tot en met 6 jaar. Ook opvang school gaande jeugd mogelijk. Middelburg, tel. 01180-63724. Opvang voor gezinnen in crisissituaties, tel. 01180-25454 of 01189-1302. Stichting voor jeugd en gezin - Adviesbureau voor jongeren en ouders. Middelburg. Da gelijks en in het weekend telefonisch te bereiken on der nummer 01180-28555. Bureau oplossing problemen - Trefpunt voor Jongeren, Vlissingen, particuliere praktijk, afspraak telefo nisch onder nummer. 01184-17942 of schriftelijk. Postbus 227, te Vlissingen. Hoogwatertijden in Vlissin gen. Westkapelle ongeveer 18 minuten vroeger dan in Vlis singen. Donderdag 27 september - 6.06 u. en 18.27 u. Vrijdag 28 september - 6.47 u. en 19.16 u. Zaterdag 29 september - 7.42 u. en 20.19 u. Zondag 30 september - 8.49 u. en 21.35 u. Maandag 1 oktober - 9.11 en 21.59 u. Dinsdag 2 oktober- 10.38 u. en 23.20 u. Woensdag 3 oktober -11.50 u. Basco - Storingen aan c.v. lif ten en warmwatervoorzie ningen behalve geisers. Na werktijd en in de weekends, tel. 12527.

Scheldebode | 1979 | | pagina 5