1.50 JUDO - JIU-JITSU Natuurlijk verkopen wij de allernieuwste mode in kostuums Maar onze service is en blijft ouderwets goed Sinke Komejan Makelaars o.g. HERBEX Weekreclame L.J. NIJSEN IÜB0HK 1 STROOP WAFELS Inschrijving nieuwe leerlingen DAMES CONDITIETRAINING a a a a Damplein 34 'Het Gouden Hamas', Middelburg Tel. 01180-26455 i\ »iiuimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiHiiiiiimimimmiiimii!iinnnE itk.'it i/§ slankheidsmiddel j 8 stuks per pak SPORTSCHOLEN „FELIX JANSSENS" Aanvang nieuwe cursus sept. '79 Aanmelden: Dhr. Schroevers, 01193-345, b.g.g. 01650-35548 OVERTUIG UZELF BIJ: IModehuis H a SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 29 AUGUSTUS 1979 207 TE KOOP: MIDDELBURG Luxe bungalow aan de Joost de Moorstraat 4, gelegen op goed aangelegde tuin. Bevat: hal, woonkamer, grote keuken, slaapkamer met douche. Verd.: 2 slaapkamers en bergruimte, c.v. Ruime garage en zolder. Nieuwbouwwoning op hoek Breestraat/Brakstraat45. Ind.: hal, open keuken, kleine binnenplaats en schuur. 1e verd.: 2 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e verd.: zolder, grote slaapkamer, c.v. Monumentenpand aan de Vlasmarkt 23. Ind.: hal, keuken, woonkamer met open trap en terrasdeuren naar patio binnenplaats met schuur. 1e verd.: 2 slaapkamers, badkamer met ligbad en zolderkamer, c.v. Monumentenpand aan de Vlasmarkt 14. Bevat: woonkamer met open haard, keu ken, hal. 1e verd.: 2 slaapkamers, badkamer met ligbad, bidet, 2e toilet. 2e verd.: 2 slaapkamers. 3e verd.: zolder. Keurige halfvrljataande woning met vrijstaande garage aan de Walcherseweg 199. Bevat: hal, keuken, woonkamer met open haard. 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e vend.: zolder en 4e slaapkamer. Halfvrijstaande seml-bungalow met garage aan de Kruitmolenlaan 73. Indeling: hal, garderobe, slaapkamer, badkamer met ligbad, woonkamer met open haard, eiken keuken, garage met vliering. 1e verd.: 3 slaapkamers, voortuin, flinke achter tuin, zonneterras. Fraai monumentenpand aan de Kromme Weele 11Ind.: hal, woonkamer met open haard, keuken met ijskast, elektrische kookplaten en afzuigkap, badkamer met ligbad en 2e toilet, 3 slaapkamers, zolder. Eengezinswoning aan de Prins Johan Frisostraat 18. Ind.: gang, keuken, woonka mer. 1 e verd.: 2 grote slaapkamers, 2 kleine slaapkamers, douchecel met wastafel, 2e verd.: zolder met vliezotrap. Achterplaats met vrije poort. Eengezinswoning met binnenplaats en vrije poort aan de Beddewijkstraat 12. Ind: gang, woonkamer, 2 slaapkamers. Monumentenpand, groot en goed gelegen aan de Dam 8. Zeer geschikt voor representatief kantoorpand. Ind.: hal, gang, ontvangstkamer, schitterende voorka mer, mooie achterkamer, 2 toiletten, achterzijkamer, kelder, 1e verd.: gang, 2 voor kamers, keuken, 2 achterkamers, balkon, 2 toiletten, 2e verd.: 3 kamers en grote zolders. Multlnivowoning aan Groot Mede 25. Bevat o.a.: leuke hal, garage, kelder. 1 e nivo: royale keuken. 2e nivo: woonkamer met balkon. 3e nivo: 2 royale slaapkamers. 4e nivo: ouderslaapkamer, kinderslaapkamer, badkamer met ligbad en 2e toilet, c.v. Monumentenpand aan de Hoogstraat 10. Ind.: gang, voor- en achter- en tussenka- mer, keuken, binnenplaats op het zuiden, grote droge kelder. 1 e verd.2 slaapkamers. 2e verd.: grote zolder. Hal*vrijstaand woning aan de J.P. v. d. Brandestraat 21Ind.: entree, woonkamer met open keuken en open trap, slaapkamer, boven: 2 slaapkamers, douche met 2e toilet. Vliering, schuur. Monumentenpand aan de Turfkaai 5. Bevat gang, woonkamer, eetkamer/keuken 1 e verd.: grote slaapkamers, kleine slaapkamer waarin trap naar zolder met zolder kamer en hobbyhoek. Grote gewelfkelder. Binnenplaats. Woonhuis met tuin en grote schuur aan de Veerseweg 11. Ind.: gang, keuken, woonkamer, 1e verd.: douche, 3 slaapkamers. VLISSINGÉN Ruime vijfkamerwoning aan de Bossenburg 147. Bevat: entree, berging, open keuken, woonkamer. 1e verd.: 3 slaapkamers met badkamer met ligbad en 2e toilet. 2e verd.: 2 slaapkamers. Luxe dubbele woning aan Singel 324/326. Indeling: gang, voor- en achterkamer, keuken, tuin. 1e verd.: royale woonkamer (45 m2), keuken, werkkamer, balkon, 2e verd.: badkamer met ligbad en balkon, 3 slaapkamers. 3e verd.: zolder, c.v.-aardgas. Keurige eengezinswoning aan de Winkelmanstraat 16. Ind.: hal, schuur, 3 slaap kamers, douche, kleine logeerkamer, groot balkon, c.v., achtertuin. Nivonette met carport en berging aan Westerzicht 729. Indeling: hal, ruime keuken, woonkamer, terras op het zuiden, badkamer met ligbad met 2e toilet, 3 slaapkamers, c.v. SOUBURG Volledig verbouwde halfvrijstaande woning met grote garage, gelegen op 450 m2 eigen grond aan de Burchtstraat 27. Bevat: gang, woonkamer met open haard en plavuizen, keuken met inbouwapp., bijkeuken, douche, 1e verd.: overloop, 3 slaap kamers vl'ering. C.V. op aardgas. ZOUTELANDE Seml-bungalow met zomerhuis aan de Bosweg 59. Ind. hal, keuken, douche woonkamer, zijkamer, 4 slaapkamers. Verd.: 2 slaapkamers en 2e toilet, bergruimte, zomerhuis, 2 woonkamers, douche/toilet, keuken, één slaapkamer en serre. Landhuis met twee aangebouwde appartementen aan de Duinweg 53, gelege, onderaan de voet van de duinen op circa 950 m2 eigen grond. Indeling: serre, L-vormige woonk. met ligbad, grote en kleine slaapkamer, zolder, appartement 1: douche, keuken, woonkamer, 2 slaapkamers, kelder. Appartement 2: woonkamer met keukenhoek, 2 slaapkamers, toilet en douche. Schakeibungalow aan de Houtenburgseweg 2. Ind.: entree, badkamer met toilet en zitbad, slaapkamer, woonkamer met keukenhoek. 1e verd.: open zolder met 2 slaapplaatsen. Vrij goed gelegen ten opzichte van het strand. Eigen grond, gemeen schappelijk zwembad. Op eerste stand direct aan de duinen gelegen pand Duinweg 27. Bevat: hoofdge bouw, gang, zijkamer met eetkamer, keuken, woonkamer. 1e verd.: 4 slaapkamers, badkamer. 2e verd.: grote zolder. Zomerhuis 1 keuken, woonkamer, 2 slaapkamers. Zomerhuis 2: woonkamer, keuken, douche/toilet, 2 slaapkamers. Ook geschikt voor bedrijfspand. BIGGEKERKË De Ruyser 6: luxe bungalow op plm. 500 m2 eigen grond. Bevat o.a.: hal, douche, 3 slaapkamers, keuken/eetkamer, zitkamer, zonneterras op het zuiden. Recreatiebungalow aan de Ruyer 18. Indeling: woonkamer, 2 slaapkamers met vaste wastafel, 1 slaapkamer, zonder wast., keuken, badkamer met zitbad, garage, schuurtje. Vrijstaande bungalow aan de Ruyser 23. Indeling: gang, keuken, grote slaapka mer, 3 slaapkamers, douche, 2 zonneterrassen, tuin. Twee recreatiewoningen aan de Dorpsstraat 48-50. Ind.: nr. 48: hal, woonkamer, trapkast, keuken, douche. Boven 2 slaapkamertjes. Ind nr. 50: woonkamer, keuken, gang, douche met bidet. Boven 2 slaapkamertjes. Voortuin met parkeerterrein. Achterterrein. SEROOSKERKE Fraai gelegen boerderijtje aan de Wilgenhoek 24. Ind.: gang, woonkamer, keuken, zijkamer met keukentje grote douche, achterkamer, zolder, waarop 4 slaapkamers Grote schuur. Vrijstaande open loods. Staat op 17.500 m2 eigen grond. VEERE Bungalow aan de Patrijzenlaan 6 in het park „Buiten de Veste". Indeling: hal, woonkamer met gemetselde banken, open haard en gedeeltelijk open keuken, bad kamer met ligbad en 2 wastafels, 3 slaapkamers, berging. Op het zuiden zonneterras. VROUWENPOLDER Twee-onder-een-kapwonlng aan de Kon. Wilhelminalaan. Ind.: hal, toilet, woon kamer, keuken, garage. 1e verd.: 3 slaapkamers douche met 2e toilet. 2e verd.: 4 slaapkamers.c.v. Prijs v.a. 173.509,59 v.o.n. Koper moet inwoner of economisch gebonden zijn aan de gemeente Veere. Boerderijtje aan de rand van het dorp, met landelijk uitzicht. Ind.: hal, sfeervolle eetkamer, gezellige zitkamer, slaapkamer, badkamer met toilet en douche, werk- of studeerkamer, berging, garage of schuur. Werkplaats, enkele bijgebouwtjes. Gerenoveerde woning met garage aan de Dorpsdijk 35. Ind.: hal, royale douche, woonkamer met open keuken, slaapkamer, groot terras, aansluitend op de achtertuin: bovenoverloop, 2 slaapkamers, garage. KORTGENE Twee-onder-een-kapwonlng aan de Wilhelminastraat 109. Indeling woonkamer, keuken, hal, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet (open haard, balken- plafond. luxe keuken). Leuke bungalow. Kruisbeslaan 7. Indeling: hal, woonkamer met binnen en buiten open haard, 2 slaapkamers, badkamer met ligbad, berging c.v. gas, tuin met fruit bomen. Zeer gunstig gelegen bungalow aan de Boogerdlaan 41Ind.: hal/gang. woonkamer met open haard en keukenhoek, aansluitend op terras met buiten open haard, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, berging, c.v. KAMPERLAND Vrijstaande bungalow aan de Populierenlaan 4. Indeling: gang, woonkamer, rustie ke open haard, groot terras op het zuiden, woonkamer met veel schoonmetseiwerk, 2 slaapkamers, keuken, badkamer met ligbad. NIEUWS gratis op ons kantoor verkrijgbaar Hierin staan alle objecten vermeld - - V ';"v Alphen aan den Rijn Bergen op Zoom Beverwijk Boxtel Breda Den Bosch Dordrecht Drachten Eindhoven Gorinchem Groningen (2x) Heerlen Hengelo Hoogeveen (2X) Hilversum Hulst Maassluis Nijmegen Oss Roosendaal Sittard Terneuzen Uden Utrecht Valkehswaard Veenendaal Vlaardingen Vlissingen Waalwijk Weert Woerden Zoeterrrieer-• Zutphen Zwolle (2xi komen vtfrftg rilAotjr| 0.-1^ vochtafdrijvend Puur natuur en zonder enige bijwerking. Voor in- lichtingen dichtstbijzijnde, Herbex-depot: 5 tel. 01100-20092 ^llllllliuillllllllllllliuillllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllim Kerkstraat 4-6 VLISSINGEN voor hem Walstraatpromenade 29 01184-18575 voor haar Walstraatpromenade 2 01184-12067 VLISSINGEN S3 voor verse worst van WIJFFELS komt iedereen in beweging

Scheldebode | 1979 | | pagina 7