AMATEURS EXPOSEREN IN STEDELIJK Adriaan Rottier schildert voor zijn plezier v.v. Twee evenementen in kader van Holland Festival. het weten waard Concert liitti en „De Ui" in Middelburg krijgen brochure Films in De Piek. Elly van Es toont draadcolldges in boetiek Joseline Simon Jansen geeft tweede zomeravond concert Nieuwland houdt bazar Activiteiten Aldegonde „Walacra" treedt op in Engeland Nog te weinig vrijwilligers voor speelstad Souburg Laatste concert Black Gang Zeedienst in Open Hof Beiaardconcert Kees van Eersel Modeshow in Groene Pui Expositie „Contrast" MEVR. SCHAALJE PEDICURE Hoogwater Kerkdiensten Goed wonen medische diensten Culturele Agenda Maatschappelijke Dienstverlening - DS. mao-iesie. w—. ,i_L.ui.üÜL)t VAN VVUCUOUMU O JUIMI "I W 205 Van 7 tot en met 10 juni worden er in het Stedelijk Museum in Vlissingen werken van amateur-beeldende kunstenaars tentoongesteld. Deze expositie is georgani seerd door de werkgroep Beeldende Kunst van de stichting Culturele Gemeenschap Vlissingen in het kader van het Straatfestival. „Het is dit jaar voor het eerst dat we een dergelijke expositie houden en de belangstelling van de kunstenaars is erg groot en overtreft onze stoutste ver wachtingen", vertelt Ed van Reijmersdal, de voorzitter van de werkgroep Beeldende Kunst. „Er hebben zich al veertig mensen aangemeld en omdat per persoon vier werken mochten worden ingeleverd, zullen we waarschijnlijk wel op aantal moeten selecteren, want anders komen we ruimte tekort. Eerdere jaren was er wel de mogelijkheid om wer ken tentoon te stellen tijdens de jaarlijkse hobbymanifesta tie Looping, maar de belang stelling hiervoor was erg matig en daarom hebben we dit jaar naar een andere vorm gezocht. We zijn al een tijd bezig met plannen voor een eigen expo sitieruimte, waar per jaar dan zo'n tien tentoonstellingen ge houden kunnen worden, maar wegens de hoge exploitatie kosten is dit tot op heden niet mogelijk gebleken". Voor de tentoonstelling zijn veel schilderijen en tekeningen ingeleverd, maar ook een aan tal plastieken en een wandkleed. Er zijn veel klas sieke werken bij, maar ook heel moderne. Voor veel kunste naars is dit de eerste keer dat zij de kans krijgen hun werk aan een breder publiek te to nen. De inzenders komen voornamelijk uit Walcheren. Erg veel belangstelling was er vanuit het Zeeuws Instituut voor Kunstzinnige Vorming, waar men al langere tijd uit keek naar een dergelijke expo sitie. Een van de deelnemende kunstenaars is Adriaan Rottier uit Vlissingen. Het maken van olieverfschilderijen en aqua rellen is al meer dan vijftig jaar zijn grote hobby. Hij heeft ook altijd zijn werk tentoongesteld tijdens de Looping. De heer Rottier vertelt: „ln de loop der jaren heb ik al honderden stukken geschilderd. Mijn huis hangt vol met schilderijen. Soms verkoop ik er wel eens enkele, omdat de kosten erg hoog zijn. Maar het gaat mij altijd erg aan het hart als ik afstand moet doen van mijn werk. Ik schilder impressio nistisch. Mijn schetsen maak ik buiten en dan ga ik het thuis op het doek zetten. Ik ga nooit zonder mijn schetsboek op stap". Hij heeft wel enige hulp een aanwijzingen gehad van diver se kunstschilders, maar heeft geen specifieke opleiding hier- WESTKAPELLE - Vrijdag 8 juni zal de Middelburgse rock 'n rollband Black Gang optreden in het Kasteel van Batavia in Westkapelle. De groep is van plan zichzelf op te heffen, dus wie deze groep nog wil zien kan dit con cert niet aan zich voorbij laten gaan. De reden voor opheffing is de uiteenlopende muzikale opvattingen binnen de groep. Johan Wattel zal zich binnen kort presenteren met een hard rock formatie terwijl John Caljouw met Ad Meeuwse zich gaan concentreren op het werk in de studio. Het concert begint rond acht uur. VLISSINGEN - De Raad van Kerken houdt een Zee dienst in het Open Hof in Paauwenburg op zondag 10 juni om halfacht 's avonds. In deze dienst wil men de zeevaarders en hun familiele den, degenen die met de zee vaart en de bijbehorende in dustrie te maken hebben en hen, die de zeevaarder dienen, gedenken. Medewerking aan deze dienst wordt verleend door Pastoor Rosenberg en Pa dre Huckett, het Schelde Loodsenkoor, het Interkerke lijk Jongerenkoor Koudekerke en het Caecilia Quintet. MIDDELBURG - Zaterdag 9 juni is er een beiaardconcert op het carillon van de St. Ja- cobstoren. Dit in het kader van het straatfestival. Beiaardier is Kees van Eersel. Hij speelt ei gen werk en composities van Joh. Fischer, Leen 't Hart en Mozart. MIDDELBURG - Vanaf morgen, 7 juni zijn de draadcolla ges" van Elly van Es te bezichtigen in boetiek Joseline aan de St.-Janstraat te Middelburg. Deze collages zijn uniek omdat zij haar eigen ontwerp zijn. Zij verft de materialen die ze gebruikt zeifin oude., mooie, natuurlijke kleuren. Elly van Es werd gebo ren te Delft, sinds 1961 woont zij met haar man en vier kinderen in Abcoude. Zij beoefende jarenlang het zogenaamde „stokwe- ven", een oude ambachtelijke methode, die weinig in Nederland toegepast wordt. Hierin kreeg zij grote bekendheid, tentoonstel lingen van haar werk werden onder andere gehouden in ,,'t Spant" in Bussum en Caransa Hotel in Amsterdam. Zelfs in New-York is haar werk niet onbekend. Sinds kort is zij echter overgegaan op wat zij noemt „fijner werk". Deze werkstukken worden gevormd uit draden, gedrapeerd op stof, omgeven door een bijpassend gekleurde passe-partout. Elly houdt van oude kleuren, wat duidelijk in haar werk naar voren komt. Vanaf morgen dus zullen deze werkstukken te bezichtigen en te verkrij gen zijn bij boetiek Joseline, St.-Janstraat 62-64 te Middelburg. voor gehad en heeft het schil deren eigenlijk geleerd door er al die jaren mee bezig te zijn. Hij schildert voornamelijk mooie plekjes op Walcheren. „Na de overstroming heb ik schilderijen gemaakt van de ondergelopen gebieden en ook de aanleg van het Sloegebied heb ik op het doek vastgelegd", vertelt de heer Rottier verder. „Zo heb ik langzaam alle ver anderingen in de omgeving steeds bewust bekeken. Erg graag schilder ik ook zeege zichten. Vooral als het dan stormt, dat vind ik prachtig. Dat leeft zo echt. De moderne schilderkunst, daar hou ik niet zo van. Het moet voor mij her kenbaar blijven, maar dat komt misschien omdat ik niet meer tot de jongsten behoor". Bij het Waterschap Walche ren, waar Adriaan Rottier al tijd heeft gewerkt, worden bij jubilea en dergelijke vaak werken van hem getoond en daar is hij erg trots op. Na zijn pensionering heeft hij meer tijd gekregen om te schilderen. Dat is noodzakelijk omdat hij net snel tevreden is over het re sultaat: er verstrijken heel wat uurtjes voordat een schilderij voltooid is. In de loop der jaren heeft hij steeds meer ervaring gekregen in de diverse tech nieken en het samenstellen van de Kleuren en hij vindt dan ook wel, dat zijn werk er met de tijd steeds beter op wordt. Voor de ze tentoonstelling heeft hij vier recente werken ingeleverd. De tentoonstelling wordt of ficieel geopend op 6 juni door wethouder Bruinooge van welzijnsaangelegenheden. De openingstijden zijn van maan dag tot en met vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur en zaterdag en zondag van 14.00 tot 17.00 uur. De toegangsprijs bedraagt veertig cent en op zondag een kwartje. De expositie wordt gehouden in de benedenzaal van het Stedelijk Museum, Bellamypark 19. MIDDELBURG - Dinsdag 12 juni zal het tweede concert in de serie zomeravondcon certen worden gegeven door Simon C. Jansen. Deze te Rotterdam geboren zeer bekende musicus was achtereenvolgens organist in Utrecht, Arnhem, Amsterdam en Alkmaar. Sinds 1952 is hij cantor-organist van de Wes- terkerk te Amsterdam. Hij maakte, behalve in Europa, tournees door de Verenigde Staten, Suriname, de Antillen en Canada. Hij is hoofdleraar orgel aan het Sweelinck-con- servatorium te Amsterdam. Er is onder andere werk van J.S.Bach te horen. De aanvang is acht uur in de NIEUWLAND - Zaterdag 9 juni houdt de voetbalvereni ging Nieuwland een bazaar om de jeugdactiviteiten van de vereniging met wat geld te sti muleren. In het streven om elk jaar iets nieuws te presenteren is het bazaarcomité er in ge slaagd een „Kop van Jut" naar Nieuwland te halen. Andere trekpleisters op deze bazaar zijn Rad van Avontuur, ^Nieuwlands kampioenschap Paraplu-hangen en de Ameri kaanse verloting, waar een weekendreis mee te winnen is. Verder kunnen de bezoekers er doelschieten, ballen gooien, grabbelen en andere spelletjes doen. Om het gebeuren een sportief tintje te geven wordt er 's avonds een gekostumeer de voetbalwedstrijd gehouden. Dit begint om halfzeven. De bazaar is open van half- twee tot tien uur en vindt plaats bij het sportterrein aan de Oude Rijksweg in Nieuw en Sint Joosland. VLISSINGEN - Zaterdag 9 juni is er een gezellige avond voor de leden van de tafelten nisvereniging Westerzicht in Aldegonde. De entree is gratis. De avond begint om acht uur. Maandagavond is er een open bare vergadering, wijkcomitee Boosenburgh. Het begint om acht uur. Dinsdagmiddag is er weer bejaardensoos, met mo gelijkheden tot handwerken, kaarten en andere gezel schapsspelen van twee tot vijf uur. Nadere inlichtingen ver krijgbaar onder telefoonnum- avond. Het concert vindt plaats in de Nieuwe Kerk in Middelburg. MIDDELBURG - Sacha Frank presenteert woensdag 20 juni twee modeshows in „De Groene Pui" aan de Graven straat 55 in Middelburg. Aan beide shows zal ook El len van Rijn medewerking verlenen. Belangstellenden kunnen voor drie gulden (inclusief koffie) zowel 's mid dags als 's avonds terecht. De aanvangstijden zijn drie uur en acht uur. Kaartverkoop op marktdagen (donderdag) in de Groene Pui. VEERE - De Zeeuwse dans en folklore-groep „Walacra" vertrekt zaterdag 9 juni naar Scarborough, Engeland. De groep is uitgenodigd voor de Nederlandse week, die van 9 tot 17 juni in Scarborough wordt gehouden. Walacra zal optreden in originele Walcher- se kostuums en sieraden. Het programma bestaat uit Zeeuw se dansen en voordrachten, uitbeelding van de oogst en het ringrijden en kostuumshows. De muziek is afkomstig van de Zeeuwse componisten, Jan Morks en Han Beekman. Het geheel is georganiseerd door de V.V.V. van Breda. MIDDELBURG In de kader van het Holland Festival zullen de komende week twee evenementen plaatsvinden in de Schouw burg in Middelburg. Ten eerste op zaterdag om halfacht werken van Frances-Marie Uitti. Het is een solo-cello-theatraal-recital met werken van haarzelf, Huber, Scelsi, Finissy, Bussotti, Fer- neyhough. Later op de avond om negen uur de Theaterunie met „De Ui". Dit is een muziektheaterproduktie met muziek uit „Les Cloches de Comeville" van Planquette en van Chaim Levano. Frances-Marie Uitti speelde als soliste in de meeste grote steden van Europa en Ameri ka. In 1976 ontving zij een geldprijs van het „Center for Creative and Performing Arts" voor haar composities en om haar uitvoeringen van nieuwe muziek te stimuleren. Haar belangstelling voor heden daagse muziek heeft geleid tot vele composities die aan haar werden opgedragen door com ponisten als Renost, Scelsi, Hellerman, Bussotti, Finnissy en anderen. „De ui" is van Chaim Levano en Kurt Schwitters. Deze laatste schreef gedichten, MIDDELBURG - Het bu reau Voorlichting van de ge meente Middelburg heeft in opdracht van het gemeente bestuur, deze week iedereen die dit jaar voor het eerst moet stemmen een brochure toege stuurd. Men hoopt met de toe zending van het informatie materiaal te bereiken dat de jonge kiezers donderdag 7 juni bewust hun stem gaan uit brengen voor het Europese Parlement. Bij de brochure „Europa in een notedop" be vond zich een speciaal voor de gemeente Middelburg ver vaardigde Europa sticker. sprooKjes, verhalen, toneel schetsen en een soort opera. Bovendien maakte hij tal van plastieken, collages en ander grafisch werk. Voor deze pro- duktie maakte Chaim Levano gebruik van het verhaal Die Zwiebel (de ui) over de slach ting en wederopstanding van een ui, en een aantal andere teksten van Schwitters. Leva no zette deze op muziek en strooit een aantal „songs" of „schlagers" door het verhaal. Tal van vondsten diepen dit verder uit. Schwitters schreef al in 1919 de mogelijkheden voor een soort totaaltheater. In deze produktie zal blijken hoe ver hij zijn tijd vooruit was. MIDDELBURG - In de ga lerie „Contrast" op de hoek Balans/Wagenaarstraat 30 in Middelburg zijn verschillende voorjaars- en zomerexposities gaande. Momenteel zijn er werken te zien van Josephine Rutten. Zij maakt keramische fi guren. Deze tentoonstelling eindigt zaterdag 9 juni. Ver der zal er een expositie te zien zijn van Peter en Lenie Lintelo onder het thema „Ach arme wereld" van vrijdag 27 juli tot en met zaterdag 18 augustus. Een kunst- en antiekbeurs zal te bezichtigen zijn op vrijdag 25 augustus tot en met zondag 2 september. Dit alles zal plaatsvinden in het pand uit het begin van de 17e eeuw in renaissance-stijl met trapgevel en stenen kruiskozijnen. OOST-SOUBURG - Ook in Souburg wordt deze zomer weer een kleuterdorp en speelstad gehouden. Als er tenminste vol doende vrijwilligers zich aanmelden om dit evenement aan de gang te houden. Op het ogenblik zijn er nog veel te weinig jongens of meisjes (boven de zestien) die zich hebben aangemeld. Omdat een enquête uitwees dat de kinderen het liefst een sprookjesdorp en een spook stad wilden bouwen, is dat het thema van deze zomeractivi- teiten geworden. Er zijn vijftig vrijwilligers nodig om de ver schillende groepjes in het dorp en de stad draaiende te hou den. Elk groepje houdt zich weer met iets anders bezig, zo is er een groep die radio- en krantenverslagen maakt, een buitenploeg bouwt hutten, er is een algemene hulpdienst die klusjes opknapt en een spel- groep. In het kleuterdorp ge beurt alles meer gezamenlijk. Wie er meer over wil weten, kan dinsdag 12 juni naar een bijeenkomst gaan in De Zwaan aan de Kromwegesingel lb. Hier kunnen liefhebbers zich ook opgeven. Degenen die ver hinderd zijn, kunnen dat ook telefonisch doen bij De Zwaan, tel. 01184-61252. of bij de commissie Beraadjewel, tel. 01184-19397. Eén van de tekeningen die is ingestuurd voor de expositie over speelstad. De tekening is van Corrie de Schaft. VLISSINGEN - In de Piek, Hellebardierstraat in Vlissingen zullen in de komende week twee films gedraaid worden. Op donderdag 7 juni de film Mr.Hulot gaat op vakantie. Dit is een franse comedy uit 1952. Dinsdag 12 juni de film De Jeugd van Ivan. Mr.Hulot gaat op vakantie is geregisseerd door Jacques Tati naar het seenario van Tati zelf en Henry Marquet. De muziek is van Alain Romans. De ac teurs zijn Tati zelf, Nathalie Paseuad, Louis Perrault en Michele Rolla. In „Les Vacan- ces" zien we Hulot in zijn ku chende en blaffende auto - als - een - kippekot op weg naar St. Mark - aan - zee. In het hotel laat hij deuren open staan en de wind veroorzaakt gelijk een puinhoop in de hal; hij maakt harde muziek terwijl al de an dere gasten rustig vals zitten te spelen bij het kaarten; zijn tennis-serve is verschrikkelijk. Op een gegeven nacht zit hij opgesloten in een strandhut vol vuurwerkHulot heeft „het" om moeilijkheden te veroorzaken zonder ze eigen lijk te maken. De film „de jeugd van Ivan" is cfereF'^c^rd door Andrei Tar- kovsky. De Muziek is van Vya- cheslav Ovchinnikov. Acteurs zijn Kolya Buryayev, Valentin Zubkov, Nikolai Grinko. De twaalfjarige Ivan leeft geluk kig en tevreden op het Russi sche platteland. Aan zijn zor geloos bestaan wordt een einde gemaakt door de oorlog. De Duitsers doden zijn familie. Ivan blijft alleen achter. Hij ontwikkelt zich nu als een kind-monster, dat wraak wil nemen. Hij sluit zich aan bij een groep Partizanen en later bij het Rode leger. Als verken ner bewijst hij belangrijke diensten.De soldaten willen de jongen sparen, voor de ver schrikkingen van de oorlog, maar hij zet zich verbeten in voor zijn taak. Beide films beginnen om ne gen uur 'savonds en de toe gangsprijs is driegulden vijf- tia gedipl. s.v.o. Troelstraweg 59, Vlissingen Afspr. 01184-66127 Hoogwatertijden in Vlissin gen. Westkapelle 18 min. vroeger dan Vlissingen. Donderdag 7 juni - 12.54. Vrijdag8 juni 1.12 en 13.37 u. Zaterdag 9 juni - 1.54 en 14.16 u. Zondag 10 juni - 2.32 en 14.52 u. Maandag 11 juni - 3.13 en 15.32 u. Dinsdag 12 juni-3.56 en 16.15 u. Woensdag 13 juni - 4.39 en 17.00 u. Woningbouwver. „Goed Wo nen" - Weekenddienst voor storingen c.v., liften en warmwatervoorziening 9 en 10 juni A. Rijke, Calandstr. 35, Vlissingen, tel. 16931. Ger. Kerk (vrijgemaakt) - De Lannoystr., Vlissingen zond. 9.30 en 16.30 uur, ds. B. Kamphuis. Ger. kerk Vlissingen - Zond. Petruskerk, 9.30 ds. Den Heeten, 7.00 uur ds. Sinke. Open hof zond. 9.00 uur ds. V.d. Schoot en 5.00 uur ds. Den Heeten. Chr. Geref. kerk - Kasteelstr., Vlissingen zond 9.30 uur Leesdienst en 3.00 uur ds. Verhage. Evang. Lutherse Gem. - Walstr. Vlissingen, zond. 10.00 ds. V. Tyull, Viering h.a. zuidsingel, Middelburg, zond. 10.00 uur Mw. Buis- sing- v. Beers. Bethesdag-St. Josephzieken- huis - Zond 10.00 uur ds. V. Vliet. Kristen Zuid Molukse Kerk in Ned - Zond. 10.00 uur ds. Fader. Hervormd Middelburg - Zond. 10.00 uur de heer Allewijn in Nieuwe kerk Koorkerk 10.15 uur ds. Asseldorp, 19.00 uur ds. Hage, Oostkerk - 0.15 uur ds. Korevaar, 19.00 uur ds. De Reuver (Ger. bondsdienst), Ont- moetingskerk-10.00 uur ds. Hiensch, Thomaskapel - 10.00 uur de heer Schoen maker, Ev. Lutherse Kerk - Zuidsingel, 10.00 uur mevr. drs. Buissing- van Beers, St. Laurens, Hervormde kerk - 10.00 uur Kand. Vogelaar. Der Boede - Zond. 10.30 uur ds. Coppoolse. Missions to Seamen - Schelde- poort, Vlissingen-Oost, zond. 10.30 uur Eucharistie. Kristen Zuid Molukse Kerk in Ned - Zond. Oost Souburg, 10.30 uur voorg. Waisapy, Koudekerke, 14.00 uur, voorg. Waisapy. Volle Evang. Gem - De Wijn gaard, Middelburg zond. 9.30 uur. Het Zuiderbaken ds. van der Zanden. Chr. Gem. Kapel - Hoogelande zat. 10.00 uur mensenwij ding. 11.00 uur Pinkster. Kerkgenootschap der Zevende Dags Adventisten - Het An ker, Vlissingen 9.15 uur. Zat. ds. Ter Mate, Doopsgez. Kerk, Middelburg 10.00 uur ds. Ter Mate. R.K. Kerken. Souburg - Martinuskerk, zat. 19.00 uur zond. 10.00 uur Parochiekerk (le kom). Paauwenberg - Open Hof, zond. 11.00 uur eigen zang groep, 19.30 uur Zeedienst, m.m.v. Scheldeloodsekoor en interkerkelijke jongeren koor Koudekerke. Vlissingen - Lieve Vrouwen kerk zat. 19.00 uur Grego riaans herenkoor. Zond. 9.30 uur dameskoor en 12.00 uur jeugdkoor. Bethesda St. Joseph Zieken huis - Zond. 11.00 uur. Ter reede - Vrijdag 9.00 uur. Onderstaande kerkdiensten zijn op vaste tijden en zullen voortaan eens per maand in deze rubriek verschijnen. Middelburg, Petrus en Paulus- kerk - Zat. 19 uur, zondag 10.15 uur hoogmis. Hoeksteen - Zondag 11.30 uur. Bethel Pinksterkerkdiensten - Worden gehouden in het Maarten Lutherhuis, Groe- newoud 58 te Vlissingen. Woensdag om 19.30 uur, vrijdag om 19.30 uur, 's zon dags om 10 uur. Leger des Heils - Vlissingen, Dr. Stavermansstr. 39-41. Openbare samenkomsten iedere zondag 9.30 uur bid stond, 10.00 uur heiligings samenkomst, 11.45 uur zon dagsschool, 19.30 uur ver lossingssamenkomst. Kerk van Jezus Christus van de Heiligen der Laatste Dagen - Iedere zondag te 10.30 uur in het gebouw van de speel tuin Zuidbeekseweg (Mor monen). Baha's Geloof - Iedere woens dag gespreksavond. Her- bertsland 33, Middelburg. Nieuw Apostolische Kerk - Westerbaan, West-Souburg, diensten zond. 9.30 en 16.00 uur, woensdag 20.00 uur. Jehovahs Getuigen - Konink rijkszaal Van Dishoeck- straat 34, Vlissingen, don derdagvan 19.00-20.00 uur, zond. 10.00-12.00 u Pinkstergemeente Concertge bouw - Elke zondag 14.30 uur wijdingsdienst, woens dag 19.30 uur gezinsdienst. Bethel Pentecoast Inc. - Van Dishoeckstraat 24, t.o. de brandweerkazerne, iedere zondag 9.30 uur jeugd dienst, gewone dienst 11.30 uur. Woensd. 19.30 uur, za terdag 15.00 uur, vrijd. bid stond 20.00 uur, zondags school. Bethel Pinksterkerkdiensten - Maarten Lutherhuis, Groe- newoud 58, Vlissingen, 's woensdags 19.30 uur, vrij dags 19.30 uur, 's zondags 10.00 uur. Vlissingen - za. van De Griek, Badhuisstraat 46, Vlissin gen, tel. 12950, zo. Cramer, Gerbrandystraat 6. tel. 65498. Middelburg - za. Boerwinkel. Moordweg 214, tel. 12460, zo. v.d. Haak, Rouaansekaai 47, tel. 12637. Souburg, Arnemuiden, Nieuwland - za. Kapteyn- Snijders, Lekstraat 6, Sou burg, 01184-61630, zo. Kapteyn, Lekstraat 6 (zie boven) Zoutelande, Westkapelle, Domburg, Koudekerke, Aagtekerke - za. en zo. Berghauser Pont, Westka pelle, tel. 01187-1234. West, en Midden-Zeeland - za. en zo. Stuttenheim, Beu- kelmanstraat 8, Meliskerke, tel. 01186-1760. TANDARTS Voor heel Walcheren - za. en zo. v.d. Heijden, Londense- kaai 29, Middelburg, tel. 12738. APOTHEKEN Middelburg-Vrijdag 8 juni tot vrijdag 15 juni Hummelen, Markt 69, Middelburg. Vlissingen - van 8 tot 15 juni Lammerenburg, Wester zicht 213, tel. 66345. KRUISVERENIGINGEN Souburg - zr. M. Dekkers, Spaarnestraat 110, tel. 61736. Vlissingen - zr. Sanderse, Koudekerkseweg 49, tel. 19069. DIERENARTS Voor heel Walcheren - Stoel, Oostkapelle, 01188-1443. Consult na telefonische af spraak. Visites aanvragen van acht tot negen uur. VERLOSKUNDIGEN Zr. Ulaski, Wijenburg 25, tel. 01184-60874. Kon. Vlaamse Opera te Ant werpen. Donderdag 7 juni, 20 uur, vrijdag 8 juni, 20 uur, zaterdag 9 juni, 20 uur en zondag 10 juni, 15 uur. „My Fair Lady". Kon. Ned. Schouwburg te Antwerpen. Zaterdag 9 juni, 20 uur en zondag 10 juni, 14.30 en 20 uur „Driestui vers-opera". Kon. Opera te Gent. Vrijdag 8 juni, 20 uur La Bohème (Puccini), zondag 10 juni 14.30 uur slotconcert Ope rette, 20 uur La Bohème, vrijdag 15 juni, 20 uur slot concert Opera. Stichting Blijf van m'n Lijf Zeeland - Postbus 231, Mid delburg, tel. 01184-60337 of 01184-14645. Dag en nacht. Telefonische hulpd ienst - Voor mensen in geestelijke en so ciale nood. Dag en nacht ge opend. Tel. 01180-15551. Bureau van de Stichting voor niet-gehuwde moeders - Loskade 25, Middelburg, 01180-27311. Spreekuur volgens afspraak. Stichting Maatschappelijke Dienstverlening Walcheren Middelburg, Loskade 29, tel. 01180-26951. Vlissin gen, Dr. Ottestraat 2, tel. 01184-19820. Bereikbaar iedere werkdag op kantoor, 's avonds na tel. afspraak. Stichting voor Gezinsverzor ging Vlissingen - Brouwe- naarstraat 4, tel. 01184-17810. Spreekuren leid(sters) van 8.30-9.30 uur. Souburg, Wijkcentrum Middenhof, Kanaalstraat 64, tel. 64318. Gemeentelijke Sociale Dienst" - Vlissingen, Maatschappe lijk Werk, dagelijks van 8.00-10.00 uur. Actie Moeders voor Moeders - mevr. Van Bellegem, Wis- senkerke, tel. 01180-15418. Bureau voor Rechtshulp Zee land - Damplein 1, Middel burg, tel. 01180-37120. Spreekuren maandag 13.30-15.30 uur, dinsdag en donderdag van 10.00-12.00 uur en donderdag 19.00-21.00 uur. Opvang thuislozen en passan ten - Weekenddienst tel. 01184-14421. Huwelijks- en gezinsmoeilijkheden en noodgevallen 01184-14911. Stichting Sjaloom, Vlissin gen. Gehandicapten-adviesbureau Zeeland - (ANIB-AVO- GON) kosteloze hulp voor gehandicapte mensen. Spreekuur le, 2e en 3e don derdag v.d. maand 10.00-12.00 uur. In Dienst- centrum Schuttershofstraat la, Middelburg. Tel. afspra ken elke vrijdagmorgen 10.00-12.00 uur, tel. 01180-27303. Rechtswinkel Middelburg - Gratis rechtshulp donder dag van 19.00-21.00 uur, Damplein 1, tel. 01180-37120. via Maatschappelijk werkster voor Suriname» en Antil- lianen - Spreekuur Middel burg dinsdag 8.30-12.00 uur (stadhuis, ingang soc. dienst Vlasmarkt), tel. 01180-2651, tst. 356, Vlissingen, woens dag 8.30-12.00 uur in Open Hof, A. Gogelweg 59, tel. 01184-65455. Informatiecentrum voor So ciale Verzekeringen - Raad van Arbeid te Middelburg. Spanjaardstraat 53, tel. 01180-25951 Spreekuren ma. t/m vrijdag 8.30-12.00 pn ir? 30-16 00 uur.

Scheldebode | 1979 | | pagina 5