Turken en Nederlanders kunnen elkaar leren kennen in Zuiderbaken Zeeuwse popgroepen werken mee aan concert dierenasiel het weten waard a Scheldebode-kringetje Jazz in Vestzak DE SCHIgLDEBODE Mevr. Geertse PEDICURE MEVR. TOER ƒ1.-. Editie Vlissingen Editie Middelburg Dico Dayan verzet soosavond film: Kerkdiensten Medische diensten MEVR. TAVENIER Solotoneel Jan Winter in Vestzak Culturele Agenda Maatschappelijke Dienstverlening Goed wonen Hoogwater SCHELDEBODE VAN WOENSDAG 28 MAART 1979 205 MIDDELBURG - In Middelburg wonen bijna vierhonderd Turkse gezinnen, waarvan meer dan de helft in Middel burg-Zuid. Deze bevolkingsgroep heeft een eigen gods dienst, eigen gewoonten en eigén gebruiken. Mogelijk is dit plus het feit dat deze mensen een andere taal spreken, er de oorzaak van dat Nederlanders en Turken weinig contact met elkaar hebben. Veel Nederlanders begrijpen de Turkse gebruiken niet en andersom begrijpen ook veel Turken de Nederlandse gebruiken niet. Om de beide be volkingsgroepen de kans te geven elkaar beter te leren kennen, heeft de Wijkvereniging Zuid het initiatief geno men tot een Turks-Nederlandse Ontmoetingsdag. Deze dag vindt plaats op zaterdag 31 maart in wijkgebouw Zuiderbaken in Middelburg-Zuid (ingang M. de la Pal- mastraat). Bij de organisatie zijn ook de Stichting Welzijn voor Bui tenlandse Werknemers en Cultureel Werk „De Hayman" betrokken. Samen hebben zij een manifestatie georgani seerd die zowel Turkse als Ne derlandse Zeeuwsegebrui ken en gewoonten laat zien en verklaart. Een van de organi satoren is H. Akdag, van Turk se origine. Hij noemt een van de Turkse gewoonten waar Nederlanders soms moeite mee hebben: de eau de cologne. „Wie bij Turkse mensen thuis komt, krijgt zo gauw hij zit uit een grote fles een scheut reuk water op zijn of haar hand. Het is de bedoeling dit in je haar of handen te wrijven, dan ga je lekker ruiken..", vertelt Ak dag. „Het is een teken, dat je welkom bent". Van drie tot negen uur aan staande zaterdag staat de be zoekers een omvangrijk pro gramma te wachten. Het be staat uit de volgende onderde len: EXPOSITIE - er zijn foto's, folders en boeken te zien over Turkije en Zeeland. Ook Turk se klederdrachten en ge bruiksvoorwerpen zijn ten toongesteld. worden. De toegang is gratis voor ouders en andere be langstellenden. Concert. Het Christ. Gem. koor „Sursum Corda" uit Oostkapelle geeft vrijdag 30 maart a.s. een concert o.l.v. Leen de Broekert. Dit concert wordt gehouden in de gere formeerde kerk in Oostka pelle. Het concert begint om 20.00 uur. Klokkenspel. Met ingang van het volgende kwartaal zullen nieuwe melodieën op het speelwerk van het carillon worden gezet. Op de hele uren zult u horen: The clock is playing, op de halve uren Londonderry air, op de kwar tieren: thema's uit een vier handige pianosonate van Mozart. VLISSINGEN - Het tradi tionele jazzconcert van Jeugd en Muziek op de laatste zater dag van de maand staat in het teken van de moderne jazz. Jazz, zoals die na het overlij den van de free jazz in de New York loft jazzscene gespeeld wordt. Het Quartet Keshavan Maslak tekent voor dit concert dat zaterdag om half negen in het Vestzaktheater begint. De in Detroit geboren Mas lak speelt sopraan-, alt- en te norsax, klarinet, basklarinet, dwarsfluit en piccolo. Verder werken mee: Burton Green (piano), Mark Miller (bas) en Rob Peters (slagwerk). S.K.A.-nieuws. De mobiele discotheek „Silver Star" treedt op vrijdag 30 maart, le dereen is welkom in de S.K.A.-soos Open Hof, Alex. Gogelweg 59. Geopend van 20.00 tot 23.00 uur. Entree Bingo. Donderdagmiddag 29 maart is er in het diensten centrum „Bachten Reede" een Bingo en Quiz. Kaarten uitsluitend 's middags ver krijgbaar in „Bachten Ree- de". De middag begint om 14.00 uur. Aldegonde. In wijkcentrum Aldegonde is dinsdag 3 april een bejaardensoos, waar men kan handwerken, kaar ten en dergelijke. Van 14.00 tot 17.00 uur is het wijkcen trum geopend. Bijzondere kerkdienst. Aanstaande zondag wordt weer een bijzondere kerk dienst gehouden in de Ont- moetingskerk in Middelburg. De dienst is afgestemd op de verstandelijk minder begaaf de inwoners van Middelburg. Na afloop is er onder de koffie gelegenheid tot een gesprek. De dienst begint om halfdrie. Woltershuis. Morgenavond kunnen ouders zich in het SKW-clubhuis Het Wolters huis aan de Hogeweg 103 in Vlissingen op de hoogte stel len van de activiteiten van de kinderen. Deze ouderavond begint om halfzeven met een songfestival. Liedjes worden gezongen door kinderen. Ook zal er een filmpje gedraaid Uitgave: ZEEBRA WEEKBLADEN (Uitgeversmaatschappij De Stem B.V. Breda) 27e jaargang Verschijnt wekelijks gratis huis aan huis op geheel Wal cheren totale oplage 37.425 in 2 edities: OPLAGE 19.540 In de gemeenten Valkenis- se, Vlissingen en Westka- pelle OPLAGE 17.885 In de gemeenten Arnemui- den, Domburg, Mariekerke, Middelburg en Veere. Kantoor: Torenstraat 5, tel. 01184-19910. Openingsuren: maandag t/m vrijdag van 8.30-17.00 uur. Advertentieverkoop buiten kantooruren: J. van Émden, Toutenburg 38, Vlissingen. Tel. 01184-60369. Redactie: Torenstraat 5, Vlissingen. tel. 01184-19910. Redacteur: Ad de Jong, tel. privé 01180-26043 (Ter Hoo- gestraat 38, Middelburg). DIASERIE - Gedurende de ontmoetingsdag worden voortdurend dia's over Mid delburg gedraaid. VIDEO - De hele dag draai en een drietal videobanden. „Met hun gezegende handen" is een ducumentaire over Turkse vrouwen die in Neder land werken, over hun achter gronden en moeilijkheden in het voor hen onbekende land. „Invloeden van gastarbeid thuis" gaat over de banden van de Turkse werknemers met hun dorp in Turkije. Dit is een door de NOS-rubriek Pano rama gemaakte documentaire. Halle Dyunlari" is een vi- dieofilm over Turkse volks dansen (opgenomen in Arn hem). FILM - Om halfvier, vijf uur en halfacht zijn de volgende films te zien: een film over het leven op het Turkse platteland of naar keuze twee films over de deltawerken, iets waar bij de Turken erg veel belangstel- ling voor is. HANDVAARDIGHEID - Een aantal Turkse vrouwen zullen de hele dag de Typische Turkse motieven op kleding aanbrengen, terwijl Neder landse vrouwen hier bekende en in Turkije onbekende tech nieken als macramé en spinnen laten zien. TURKSE SPELEN- Het uit Turkije afkomstige en in Ne derland langzamerhand po pulair wordende spel „trik-trak" wordt voor lief hebbers gedemonstreerd. ETEN'EN DRINKEN - Ook op dit gebied kunnen Neder landers en Turken elkaar na der leren kennen. Nederlan ders kunnen kennis maken met Turkse gerechten die door Turkse vrouwen worden klaar gemaakt. Op hun beurt kunnen Turkse mensen Nederlandse hapjes proeven door Neder landse vrouwen ter plaatse klaargemaakt. VOLKSDANSEN-Zesmaal zullen er Nederlandse en Turk se volksdansen te zien zijn, en wel om kwart over drie, kwart voor vier, kwart over vier, kwart over vijf, zeven uur en acht uur. Belangstellenden kunnen steeds kiezen tussen Nederlandse en Turkse Volks dansen. Turkse kinderen, Ne derlandse kinderen en de volksdansgroep Walacra (in klederdracht) verzorgen dit onderdeel van de ontmoe tingsdag. De toegang is gratis, de dag begint om drie uur. Gediplomeerd S.V.O. Sabalaan 2 - Vlissingen Tel. 01184-68298 Afspr. liefst tussen 8 en 9 uur PEDICURE Lid L.O.V. gedipl. SVO Spaarnestraat 6 Oost-Souburg afspr. tel. 01184-62293 MIDDELBURG - De maan delijkse soosavond van de soos Disco Dayan in het ontmoe tingscentrum Dauwendaele wordt niet zoals gebruikelijk op de eerste zaterdag van de maand gehouden. Deze keer kan de oudere jeugd zaterdag 31 maart al in het ontmoe tingscentrum terecht. Zij kunnen dansen op het geluid van vooral hard-rock en elkaar in verschillend licht be kijken als gevolg van de licht show. De toegangsprijs is een gulden en iedereen van zestien jaar en ouder is welkom. De soos draait eveneens elke woensdagavond van halfacht tot halfelf in de plfde ruimte. Stage Fright uit Kruiningen. GOES Vrijdagavond 6 april wordt in de veilinghal in Goes—Zuid een popcon cert met een bijzondere achtergrond gegeven. De netto-opbrengst van dit muzikaal gebeuren komt namelijk geheel ten goede aan de bouw van het diere nasiel voor Zuid- en Noord-Beveland. Zoals be kend, is een actiecomité al enige tijd bezig gelden voor een dergelijk broodnodig tehuis voor zwerf— en an derzins in nood verkerende dieren bijeen te brengen. MIDDELBURG - Mevrouw Klip uit de J.M. Kemperstraat in Vlissingen heeft vorige week van de aanbiedingen van Vlis- singse winkeliers kunnen pro fiteren. Wellicht bent u deze week de gelukkig winnaar, loop dan even bij ons kantoor aan de Torenstraat in Vlissingen bin nen. De gulle Middelburgse gevers zijn: Fruitspecialist Van der Hie- len-Nijsse, Langeviele 41, stelt beschikbaar 1 pond zuid vruchten. Optiek Focus, Promenade, stélt beschikbaar brilétui. Babvhuis de Weefstoel. Langeviele 3, stelt beschikbaar een cadeaubon van 10,-. Foto Harry Verschuren, Lange Delft 47, stelt beschik baar een fotocadeaubon van ƒ5,-. Hotel-café-restaurant De Huifkar, Markt 19, stelt be schikbaar koffie met gebak voor 2 personen. Bijou Tassenhuis, Lange Delft 44, stelt beschikbaar sleutelétui. Vleeshouwerij A. Sturm, Veeresingen 90, stelt beschik baar Vi pond eigengemaakte rookworst. Instituut Cosmetica, gratis schoonheidsbehandeling, tel. 01184-62737. Het actiecomité hoopt dan ook dat het popconcert in de Goese veilinghal volle dig uitverkocht zal zijn zo dat het dierenasielfonds een flinke stoot in de goede richting zal krijgen. Het actiecomité is, mede dankzij de spontane medewer king van het bekende Music Centre OPUS 7 uit Goes van Cees en Ineke van Oosten, er in geslaagd een van Nederlands vooraanstaande popformaties naar Goes te halen, namelijk Rainbow Train. Deze groep onder leiding van Hans Ver meulen en met de zangeressen Anita Meijer, Diana Marshall en Martha Pendleton geniet grote bekendheid door radio, televisie en grammofoonplaat. Hun laatste nummer,,You are my evrything" is al aardig op weg een hit te worden. Het op treden van Rainbow Train duurt 2 x 45 minuten. Verder treden twee in Zee land niet geheel onbekende groepen op. Het zijn Dilemma uit Goes en Stage Fright uit Kruiningen. Beide formaties werken geheel belangeloos aan het popconcert mee omdat, zo als ze zeggen, ze bijna evenveel van dieren als van muziek houden en een dierenasiel een hoogst nuttige voorziening voor de Bevelanden vinden. Dilemma speelt symfonische rock met een knipoog naar de klassieke en de jazz muziek. Stage Fright speelt reeds vijf jaar met dezelfde bezetting. Op 6 april zal de band voorname lijk eigen werk ten gehore brengen. De stijl bestaat uit een mengelijn van rock en blues. Voorts werkt aan het evene ment in de Goese veilinghal met lichtshow en geluid mee Music Centre Opus 7 met een gloednieuwe disco drive-in, die op deze avond haar pre mière beleeft. Cees en Ineke van Oosten zullen hiermee ook present zijn op de in april a.s. in de Jaap Edenhal te Amster dam te houden Discomaniavde grootste discotheek van Ne derland, om de discotrend in de peiling te houden. Kaarten voor het popconcert zijn a 10,- verkrijgbaar bij Music Centre Opus 7, Lange Vorststraat 37 te Goes. Vrouwenkamp is de Neder landse titel voor de door re gisseur William Hawkins ge maakte film „Nazi love camp- 27". De nazi-terreur vormt de achtergrond voor een film over seksuele en sado-masochisti sche uitspattingen. Alhambra 1, donderdag, vrijdag, maandag, dinsdag en woensdag acht uur, zaterdag en zondag zeven uur en half tien. Erotische sprookjes. Ook prinsen hebben behoefte aan seks. Alhambra 1, vrijdag nacht elf uur. Winnetou, het grote opper hoofd. Old Shatterhand moet in opdracht van een firma een spoorweg aanleggen die niet door het Apachegebied mag lopen. Opzichter Santer trekt zich hier niets van aan, doodt de leermeester van Winnetou en levert Winnetou uit aan de Kiowa indianen. Zonder dat Winnetou weet wie het doet, bevrijdt Old Shatterhand hem. Dit wordt later de redding van Old Shatterhand als hij door de apachen gevangen is geno men. Alhambra 1, zondagmiddag twee uur. Atlantis, de verzonken stad. Een professor en zijn zoon gaan met een nieuw uitgevon den duikerklok op zoek naar het verdwenen land Atlantis. Zij vinden ook een gouden beeld op de bodem van de oce aan. Dit doet de hebzucht van de bemanning op het schip oplaaien: zij kappen de kabels van de duikersklok om de vondst met minder mensen te hoeven delen. Hiermee begint een lange reeks avonturen. Alhambra 2, donderdag, vrijdag, maandag, dinsdag, woensdag acht uur, zaterdag en zondag zeven uur en half tien. Doodzonde, een Neder landse film van regisseur René van Nie. De hoofdrolspler, Marcel, is een bekend toneel speler. Hij woont met zijn moeder en een zus in een flat die uitkijkt op een kerk die op de nominatie staat om gesloopt te worden. Marcel laat zich ompraten om met zijn bekende persoontje een protestbijeen komst tegen de sloop bij te wo nen. De gebeurtenissen rond de kerk confronteren hem weer met zijn verleden, zijn jeugd in een Limburgs mijndorp, de kerk, zijn vader, die hij alleen kent achter een krant, onop houdelijk rochelend door gili- cose in de longen. Alhambra 2, vrijdagnacht elf uur. Het oceaangedrocht valt aan, een film over terreur uit de diepzee. Alhambra 2, zondagmiddag twee uur. Stroszek, van Werner Her zog is een film over de geweld dadigheid waarmee randfi guren in onze samenleving te maken krijgen. Bruno, Stros zek trekt na voor de zoveelste keer uit de gevangenis te zijn ontslagen weer naar het Ber- lijnse kroegenleven. Een hoer tje, Eva, trekt bij hem in. Haar pooier en zijn makkers laten dat overigens niet over zich heen gaan en er volgt geweld. Het paar besluit met een se niele buurman naar Amerika te vluchten. Daar krijgen ze, zij het op een ander manier dan in Berlijn, opnieuw met geweld te maken. Bruno, de hoofdinge nieur, iemand die Herzog min of meer van de straat heeft ge plukt. Hij is het type mens dat Herzog in zijn films wil neer zetten; volkomen vervreemd van de samenleving. De piek, Hellebardierstraat Vlissingen dinsdag 2 april, ne gen uur. Once upon a time in the West is een spagetti-western van de Italiaanse regisseur Serge Leone. Jeugdsoos Silver Nightho- me, Middelburgsestraat 113, Oost-Souburg. Zaterdag, acht uur. Der Amerikanische Freund, een film van Wim Wenders. Medespelenden zijn bekende regisseurs als Dennis Hopper (Easy Rider), Sam Fuller en Nicholas Ray spelen gangsters. Hoofdpersoon Jonathan wordt gespeeld door Bruno Ganz. Hij is lijstenmaker in Hamburg, ongeneeslijk ziek en heeft niet lang meer te leven. Op een dag doet een Fransman hem het voorstel voor veel geld in Parijs een man te doden. Morel be zwaren zijn er volgens de Fransman niet, omdat de per soon in kwestie een gangster is. Jonathan stemt toe: hij kan dan tenminste zijn vrouw en kind wat nalaten. Later moet hij een tweede moord plegen. Hij krijgt dan hulp van de mysterieuze Tom Ripley. Deze man heeft ook de Fransman op zijn dak gestuurd, hij is de man achter het complot en wordt er bijna zelf de dupe van. De Zwaan, Souburg, van avond, Kuiperspoorttheater Middelburg, vrijdagavond half negen. Een filmhuisfilm. Kristen Zuid-Molukse Kerk in Nederland: Zo. O-Soub. 11.30 u. voorg. S. Waisapy. Belijdenis en voorbereiding voor het H. avondmaal. Missions to Seamen: Schelde- poort zo. 10.30 u. gezons- dienst,19.30 u. avondgebed. Kristen Zuid-Molukse Kerk in Nederland: zo. O-Soub. 10.00 u. ds Fader. Hervormd Middelburg: Nieu we Kerk: 10.00 u. ds. Brum- melkamp, Koorkerk: 10.00 u. ds. Hage, Oostkerk: 10.00 u. ds. Dondorp (Herv. ger. dienst), Ontmoetingskerk: 10.00 u. en 14.30 u. ds. Roo- denburg (dienst met gehan dicapten), Thomaskapel: 10.00 u. ds. Richard. Getui- geniskerk: 19.00 u. Wel- komstdienst, Hervormde kerk St. Laurens: 10.00 ds. Hiensch. Evang. Lutherse Gem.: Vliss.: Walstraat, zo. 10.00 u. ds. van Tuyll, Middelburg: zo. 10.00 u. Zuidsingel W. Veenhouen. Volle Evang. Gem.: Middelburg 30 mrt. Torenhoveschool 7.45 u. zendingsavond. Baptisten Gem. Middelburg: Kapel Bree 8 ds. van Berg- hem 10.00 u. Doopsgez. Gem: Vlissingen zo. 11.00 u. ds. Postema. Ger. Kerk (vrijgemaakt) \.iss. De Lannoystr. zo. 9.30 j. leesdienst, 16.30 u. ds. Kamphuis. Ger. Kérk Vliss.: Petruskerk zo. 09.30 u. ds. Hoogewerf, Johanneskerk: 07.00 u. ds. Pettinga, Open hof: 09.30 u. ds. va.d. Schoot, 17.00 u. ds. Hoogerwerf. Chr. Ger. Kerk: Kasteelstr. Vliss. zo. 09.30 u. en 17.0Qu. ds. den Hertog. Ger. Kerk: Kanaalstr. Souburg zo. 08.45 u. W-Soub. ds. Bosscha, O-Soub. 09.30 en 19.00 u. ds. Vanhealen. Herv. Gem Souburg: zo. W- Soub. 08.45 u. ds. Bosscha, O-Soub. 09.30 ds v.d. Heide en 19.00 u. ds Cladder, zo. 10.00 u. ds den Hertog. R.K. Kerken. Martinuskerk Souburg: za. 19.00 u. en zo. 10.30cu. boe- tedienst en eucharistivie ring. Pauewenburg Open Hof: zo. 11.00 u. boetedienst en eucharistiviering en 19.00 u. boetedienst en eu charistiviering (eigen zang groepen) (samenzang). Singelkerk Vliss: za. 19.00 u. boetedienst," eucharistivie ring (dameskoor) zo. boete dienst en eucharistiviering (samenzang), 12.00 u. boete dienst en eucharistiviering (jeugdkoor). Ter Reede: vrijdag 09.00 u. Bethesda-St. Joseph: zo. 11.00 u. Vlissingen: za. Mijnlieff, Nic. Beetslaan 15, tei. 12525. zo. Van de Griek, Badhuisstraat 46, tel. 12950. Middelburg: za. van 0.00 tot 24.00 u. Pel, Bellinkplein 1, tel. 29746. zo. van 0.00 tot 24.00 u. V.d. Haak, Rouaansekaai 47, tel. 12637. Bezoek aanvragen voor 10.00 u. Spreekuur voor dringende gevallen van 12.30-13.00 en van 17.30-18.00 u. Souburg, Arnemuiden, Nieuwland: za. Perquin, Meanderlaan 64, Middel burg, tel. 29980, zo. Jansen, Oude Rijksweg 6, Nieuw land, tel. 01182-1340. Zoutelande, Westkapelle, Domburg, Koudekerke, Aagtekerke: vrijdag 18.00 u - zondag 24.00 Vaandrager, Weststraat 7, Domburg, tel. PEDICURE gedipl. s.v.o Korenbloemlaan 28 Vlissingen, tel. 14183 VLISSINGEN - De normen van de groep zijn altijd bijna zwaarder dan die van de maatschappij in het algemeen. Dat is althans de mening van de schrijver Ken Huges in zijn verhaal „Sammy". Het door Pol Quentin bewerkte verhaal wordt vanavond door Jan Winter solo in het Vlissingse Vestzaktheater op de planken gebracht. Als gevolg van zijn goklust bij de paardenrennen is Sam my behoorlijik in de schulden geraakt. De jonge man wordt door het ietwat bedenkelijke zakenmilieu waarin hij ver keert, gedwongen binnen een paar uur zijn schulden te be talen. Via de officiële kanalen kan hij niet aan geld komen. Het gevolg is dat Sammy in het Vestzaktheater druk doende zal zijn om telefonisch de een na de andere transactie af te sluiten om toch nog aan geld te komen. Het solotoneel begint om acht uur, organisatie NUT. Kaarten aan de zaal voor zes gulden vijftig. 01188-1271. West- en Midden Walcheren: vrijdag 18.00 tot maandag 08.00 u. Bouwense, Valke- nissenseweg 14, Biggekerke, tel. 01185-2190. TANDARTS Voor heel Walcheren: West- veer, Loskade 21, Middel burg te,. 01180-26694. APOTHEKEN Middelburg: van 30 mart tot 6 april. Ringeling, Lange Delft 133 Vlissingen: van 30 mart tot 6 april, Lastdrager, C. van Perenstraat 1, tel. 61593. KRUISVERENIGING Vlissingen: zr. Sanderse, Kou- dekerkseweg 49, tel. 19069. Souburg: zr. De Ruyter, Spaarnestraat 110, tel. 61736. Middelburg-stad: zr. Lou- werse tel., 01188-1213, b.g.g. 01188-1914. Arnemuiden, Nieuwland, Middelburg-Zuid: zr. de Keuning, tel. 01184-65116. DIERENARTS Voor heel Walcheren: Van Dijk/Ruys, Middelburg, tel. 01180-13118. Consult na tel. afspraak. Visites zo moge lijk aanvragen van 8 tot 9 's morgens. VERLOSKUNDIGE Zr Ulaski, Wijenburg 25, Vlis singen, tel. 60874. Kon. Vlaamse Opera te Ant werpen - Vrijdag 30 maart, 20 uur Macbeth, Zaterdag 31 maart, 20 uur La Cene- rentola, Zondag 1 april, 15 uur Macbeth (Verdi). Kon. Nederl. Schouwburg te Antwerpen - Zatefdag 31 maart, 20 uur en zondag 1 april 15 en 20 uur. De koop man van Venetie (Shakes peare). Kon. Opera te Gent - Vrijdag 30 maart, 20 uur Ballet, Zondag 1 april, 14.30, Bal let, 20 uur Don Pasqual. Nederl. toneel te Gent - Zater dag 31 maart, 20 uur „Agnes Bernauer". T.C. Brugge - Zatei'dag 31 maart, 20 uur Stadsschouw burg. Revue Willen is Kun nen, Show. Stichting Blijf van m'n lijf Zeeland - Postbus 231Mid delburg, tel. 01184-60337 of 01184-14645. Dag en nacht. Telefonisch hulpdienst - Voor mensen in geestelijke en sociale nood. Dag en nacht geopend. Tel. 01180-15551. Bureau van de Stichting voor niet gehuwde moeders Loskade 25, Middelburg, 01180-27311. Spreekuur volgens afspraak. Gezins- en bejaarden ver- zo rging/maatschapp. werk - Stichting Maatschappelijke Dienstverlening Walcheren. Middelburg - Loskade 29. tel. 01180-26951. Vlissingen - Dr. Ottestraat 3, tel. 01180-19820. Bereikbaar iedere werkdag op kantoor, 's Avonds na tel. afspraak. Stichting Gezingsverzor- ging Vlissingen - Brouwe- naarstraat 4, tel. 01184-17810. Spreekuren leid(st)ers van 8.30-9.30 uur. Souburg - Wijkcen trum Middenhof, Kanaal straat 64, tel. 643 18. Gemeentelijke Sociale Dienst - Vlissingen: Maat schappelijk werk dagelijks van 8-10 uur. Actie moeders voor moeders: Mevr. Van Bellgehem, Wis- senkerke, tel. 01180-15418. Bureau voor rechtshulp Zeeland: Damplein 1. Mid delburg, tel. 01180-37120. Spreekuren maandag 13.30—15.30 uur. dinsdagen donderdag van 10-12 uur en donderdag 19-21 uur. Opvang thuislozen en passan ten: Weekenddienst tel 01 184-14431Huwelijks- en gezinsmoeilijkheden en noodgevallen. 01 184-14911. Stichting Sjaloom. Vlissin gen. Rcchtwinkel Middelburg - Gratis rechtshulp, donder dag van 19-21 uur. Dam plein 1, tel. 01180-37120. Hulpcentrum voor Noord en Midden-Zeeland - (Ook voor milieuklachten), tel. 01100-1444. Opvanghuis voor jongeren - Dag en nacht bereikbaar via tel. 01180-16816. Maatschappelijk werkster voor Surinamers en Antil- lianen - Spreekuur Middel burg: Dinsdag 8.30-12.00 uur (stadhuis ingang Soc. Dienst, Vlasmarkt), tel. 01 180-26251. tst. 356. Vlis singen: Woensdag 8.30-12.00 uur in Open Hol', A. Gogelweg 59. tel. 01 184-65455. Wonigbouwver. „Goed wo nen": Weekenddienst voor storingen aan'c.v. en liften en warmwatervoorz, A. Rij ke. Calandstr. 35, Vlissin gen, tel. 16931 Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag 17.56 Maandag Dinsdag Woensdag 2.31 en 14.59 u. 3.12 en 15.37 u. 3.5'-V*n 16.16 u. (zomertijd) 5.32 en u. 6.13 en 18.41 u. 7.01 en 19.35 u. 8.01 en 20.40 u. (Hoogwater Westkapelle steeds 17 minuten vroeger) i

Scheldebode | 1979 | | pagina 5